ČP, ŽA, ŽB-Čechy - krátká trať 11.9.2016ne 11.9.2016 14:33
Předběžné výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
D10C (30/36)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
1605Eva Baldrianová07USK Praha15:42
2628Zuzana Škáchová06OK Kamenice16:27
3619Lucie Hlaváčová06KOS TJ Tesla Brno16:52
4603Rozálie Dittrtová06SK Los Mělník18:38
5604Daniela Mayerová08OB Kašperské Hory18:39
6626Štěpánka Mácová06Cirkus Čakovice20:59
7602Michaela Benešová06SJH Jindřichův Hradec21:47
8618Mile Baloghová07OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis24:12
9635Jana Ekertová07Slavia Liberec orienteering24:28
10601Michaela Gajdová07USK Praha24:34
11631Eliška Vilémová06Slavia Liberec orienteering25:39
12610Žofie Bulířová08KOB TRETRA Praha25:42
13617Tereza Ester Kamenická08SK Orientační sporty Nové Měst26:18
14634Marie Balcarová06TJ Loko Liberec26:31
15607Eliška Háková06OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis26:36
16612Viktorie Dušková06OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis31:43
17608Anna Zabořilová09OB Jenišovice32:23
18606Zuzana Alblová06SK Los Mělník33:36
19627Lucie Hubáčková06OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis33:53
201309Lucie Johanka Fišáková09MLOK Mariánské Lázně35:09
21624Elena Synková08OK Doksy35:32
22616Jolana Skalová06OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis35:58
23623Terezie Nešporová08OOB Třebíč37:51
24609Eva Nožičková08OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis37:53
25615Kateřina Mišeková07OK Kamenice38:03
26622Alice Gregorová07SK OB Chotěboř38:57
27621Zbyňka Komárková07SJH Jindřichův Hradec41:55
28614Karolína Nejedlová08TJ Loko Liberec49:31
29629Lenka Pavlova08OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis53:44
 
625Magdalena Seidlová09OB Říčanydisk
 
 
 
D12C (35/37)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
1663Adéla Randáková04OOS TJ Spartak Vrchlabí20:28
2655Kristýna Matyášová05OK Chrastava22:38
3642Klára Aschermannová04USK Praha23:02
3641Alžběta Podrábská04Slavia Liberec orienteering23:02
52397Hana Malečková05SK Praga23:08
6649Julie Balejová05OK Kamenice23:41
7667Viktorie Škáchová06OK Kamenice24:06
8651Kateřina Šauli04KOS Slavia VŠ Plzeň25:30
9654Lenka Cincibusová04VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah25:41
10660Agáta Knobová04OOS TJ Spartak Vrchlabí26:29
11645Tereza Hájková05SOK TJ Turnov26:39
12664Hana Beranová04USK Praha26:42
12647Barbora Lamačová07OK Jiskra Nový Bor26:42
14665Magdalena Kubecová05TJ Stadion Nový Bor27:32
15639Hana Pavlíčková04SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.28:09
16646Hana Marková04TJ Loko Liberec28:25
17643Vendula Teringlová04OB České Budějovice29:39
18662Veronika Arnoštová04OK Dobříš30:47
19638Natálie Zaňková04OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis31:24
20661Judita Mellanová05SOK TJ Turnov31:30
21671Marie Šestáková04Slavia Liberec orienteering32:39
22668Zuzana Morávková05SOOB Spartak Rychnov n.Kn.33:11
23644Jindra Komárková04SJH Jindřichův Hradec33:33
24648Valentýna Kopecká04USK Praha35:11
25659Soňa Pesničáková04OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis35:25
26636Šárka Zoubková05OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis35:28
27670Tereza Pecková05VŠTJ Ekonom Praha36:14
28669Kristýna Jedličková04OK Kamenice39:57
29657Kateřina Karpíšková04OOB TJ Lokomotiva Teplice41:33
30656Anna Kubcová05KOB Dobruška42:42
31652Nela Pokorná05SK Praga43:28
32637Veronika Blažková05SJH Jindřichův Hradec48:20
33640Barbora Synková04OK Doksy78:31
34650Veronika Ptáčková05SK Praga88:47
 
658Hana Kociánová04OK Slavia Hradec Královédisk
 
 
 
D14B (57/62)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
1701Anna Karlová03OK Jilemnice21:35
2720Kateřina Koberová03OK Lokomotiva Pardubice21:59
3708Adéla Vandasová02OK 99 Hradec Králové22:11
4718Magdaléna Rydlová02OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis23:19
5691Tereza Chrástová02SK Studenec23:45
6698Petra Holečková02OK Slavia Hradec Králové23:57
7700Jana Pekařová02OOB TJ Turnov24:00
8680Lucie Nedomlelová02OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis24:10
9692Kateřina Blažková02SJH Jindřichův Hradec24:35
10707Tereza Fejfarová03OK Lokomotiva Pardubice24:41
11709Rozálie Kuchařová02Sportcentrum Jičín24:54
12715Martina Thýnová03OK Slavia Hradec Králové25:18
13710Lucie Semíková02OK Kamenice25:51
14711Karolína Bejvlová02SK Los Mělník26:58
15697Lucie Linková02OOB TJ Turnov27:57
16689Helena Hankovcová03OK Kamenice27:58
17678Jana Kovářová02TJ Loko Česká Třebová28:07
18674Dorotea Tichá03Oddíl OB Kotlářka28:31
19717Alžběta Randáková02OOS TJ Spartak Vrchlabí28:53
20694Petra Raková02OK Slavia Hradec Králové28:57
21724Kamila Richtrová04KOS Slavia VŠ Plzeň28:58
22676Anna Janků02Sportcentrum Jičín29:08
23685Iva Nádeníčková03TJ Jiskra Nejdek29:32
24696Anna Tymešová02OK Jiskra Nový Bor29:33
25725Tereza Kinštová02SJH Jindřichův Hradec29:58
26704Ema Bulířová04KOB TRETRA Praha30:19
27733Lucie Kovářová03KOS Slavia VŠ Plzeň30:21
28729Emma Bednaříková03Slavia Liberec orienteering30:47
29677Adéla Titzová02USK Praha31:09
30688Ema Černá04SKOB Roudnice nad Labem31:19
31695Anna Budská02OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis31:24
32732Karin Sanna02Oddíl OB Kotlářka32:14
33703Kateřina Černá02MLOK Mariánské Lázně32:26
34728Klára Dočkalová02OK Jihlava33:13
35679Lenka Šritrová02SOK TJ Turnov33:42
36690Lucie Vítová02KOB Baník Sokolov33:43
37686Natálie Pilná03OOS TJ Spartak Vrchlabí33:53
38675Ivana Hrnčířová03SK Studenec34:11
39722Bára Pušová03OK Lokomotiva Pardubice34:13
40699Radka Staňková04KOS Slavia VŠ Plzeň34:31
41731Laura De Heij04OB Říčany37:01
42712Veronika Nehasilová03KOB Děčín38:46
43687Tereza Aschermannová02USK Praha39:47
44727Marie Nešporová03OOB Třebíč40:06
45684Josefína Nejedlová03TJ Loko Liberec41:08
46721Marie Podrábská02Slavia Liberec orienteering43:35
47693Ema Štěpánková02OK Kamenice43:49
47681Eva Beranová02USK Praha43:49
49673Veronika Mrkvičková03OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis44:04
50683Lucie Řadová02Oddíl OB Kotlářka45:04
51672Aneta Veselá03SJH Jindřichův Hradec46:01
52730Jolana Štraitová04USK Praha46:42
53719Eliška Žejdlíková03OOB TJ Lokomotiva Teplice54:44
54726Johana Vodičková03OK Lokomotiva Pardubice58:48
55702Adéla Jelínková02TJ Růžená59:32
 
706Lea Martanová05Slavia Liberec orienteeringdisk
705Eliška Fišarová03Kometa Kralovicevzdal
 
 
 
D16A (40/41)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
1467Šárka Rückerová00TJ Jiskra Hořice27:05
2486Eliška Hojná00SJH Jindřichův Hradec27:07
3476Klára Nechanická00SK Orientační sporty Nové Měst28:04
4455Martina Opálková00BETA URSUS Orienteering28:19
5491Anna Kochová01Sportcentrum Jičín28:22
6475Anežka Hlaváčová01KOS TJ Tesla Brno28:52
7463Anna Auerműllerová00SK Žabovřesky Brno28:56
8457Kateřina Dolejší01TJ Stadion Nový Bor29:09
9468Nikola Thýnová00OK Slavia Hradec Králové29:36
10465Magda Bruková00TJ TŽ Třinec30:05
11490Karolína Aschermannová00OK Kamenice30:25
12471Valerie Borovičková00OK Lokomotiva Pardubice30:38
13456Lenka Poláková01OOB TJ Slezan Opava30:43
14489Róza Vejražková01Sportcentrum Jičín31:00
15481Alžběta Nešporová00SKOB Zlín31:09
16474Tereza Golová01OB Vizovice31:24
17461Magdalena Škáchová01OK Kamenice31:54
18454Rose Riby00OOB TJ Lokomotiva Teplice31:56
19464Veronika Šklíbová01SOOB Spartak Rychnov n.Kn.32:04
20472Marie Vyhnálková01OB Říčany32:26
21479Kateřina Grycová00KOS TJ Tesla Brno32:30
22488Teodora Dědková00KOB TRETRA Praha32:49
23470Hana Šrámková00OB Říčany32:50
24483Adéla Zrníková00SK Orientační sporty Nové Měst33:07
25460Jana Peterová00OK Lokomotiva Pardubice33:55
26466Šárka Plhalová00Magnus Orienteering33:59
27473Regina Tokárová01TJ Jiskra Nejdek34:00
28453Markéta Pavlíková00OK Chrastava34:20
29487Lucie Korpasová01KOS TJ Tesla Brno34:33
30469Viktorie Vojtíšková00OK Lokomotiva Pardubice35:12
31482Tereza Šlechtová01Kometa Kralovice35:18
32484Magdalena Hrabošová00Magnus Orienteering35:30
33458Eva Foltýnová00OK Jihlava36:07
34478Berenika Držková01OK Lokomotiva Pardubice38:22
35462Adéla Rydlová01OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis41:49
36480Iva Kubíčková01OK Lokomotiva Pardubice42:10
37451Markéta Staňková01KOS Slavia VŠ Plzeň48:23
38477Pavla Nádeníčková01TJ Jiskra Nejdek48:56
39452Šárka Míchalová00SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.52:40
 
485Kateřina Chaloupková00K.O.B. Choceňdisk
 
 
 
D16B (27/29)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
1789Tereza Filipová00OK Lokomotiva Pardubice28:22
2788Štěpánka Shánělová01K.O.B. Choceň30:17
3799Míša Šklíbová01OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis31:19
4779Štěpánka Kroniková01OK Slavia Hradec Králové31:46
5792Barbora Matějková01Sportcentrum Jičín31:53
6793Dagmar Biersaková00Kometa Kralovice32:08
7782Nelly Polanská01UNITOP SKP Žďár nad Sázavou32:32
8796Barbora Zimová01OK Slavia Hradec Králové33:10
9794Lenka Rosendorfová01KOB TRETRA Praha33:48
10781Petra Hápová00OK 99 Hradec Králové34:17
11798Barbora Šimšová01VŠSK MFF UK Praha34:30
12776Marie Kalousková01Oddíl OB Kotlářka34:44
13797Barbora Horáková01USK Praha35:28
14775Veronika Straková00SKOB Slaný35:50
15787Martina Pavlová01OOB TJ Lokomotiva Teplice35:59
16785Magda Hrnčířová00SK Studenec36:42
17784Nina Jeřábková01OK Jiskra Nový Bor37:40
18777Pavla Blahová01VŠTJ Ekonom Praha38:29
19790Barbora Halamová01KOB TRETRA Praha39:03
20791Lenka Mudrová00Kometa Kralovice39:31
21795Markéta Nováková00KOB Ústí nad Orlicí40:43
22783Aneta Geislerová01KOB Kladno40:51
23780Daniela Stoklasová00SK Orientační sporty Nové Měst41:54
24786Barbora Koucká00VŠTJ Ekonom Praha52:02
25801Anna Boháčová00SK OB Chotěboř56:49
26800Bohdana Vařeková01OB Říčany58:48
27802Adéla Zlesáková01OOB SK Chrast65:41
 
 
 
D18A (33/34)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
1379Tereza Čechová98OK Jihlava26:09
2376Barbora Chaloupská99OK 99 Hradec Králové26:15
3357Anna Kopecká99OK Lokomotiva Pardubice26:45
4364Tereza Janošíkova99SOB Olomouc26:46
5367Apolena Malinová99OK Slavia Hradec Králové27:11
6355Barbora Vyhnálková98OB Říčany27:54
7382Dominika Kalenská99SK Studenec28:38
8375Andrea Větříčková99OK Slavia Hradec Králové28:53
9378Eliška Sieglová99SK Praga29:45
10361Karolína Staňová98OK Jiskra Nový Bor30:08
11381Tereza Korpasová98TJ Lokomotiva Ingstav Brno30:15
12368Šárka Sokolářová99OOB TJ Turnov30:44
13362Veronika Tichá99SKOB Zlín31:32
14384Lucie Janoušková99OK Jiskra Nový Bor31:56
15380Tereza Kinkorová98OK Lokomotiva Plzeň32:39
16377Markéta Thořová99OOB TJ Turnov32:54
17365Veronika Grycová98KOS TJ Tesla Brno33:09
18374Jana Semrádová99K.O.B. Choceň33:31
19370Kateřina Janovská98SK Praga33:35
20359Eliška Hájková98OK Kamenice34:07
21383Tereza Poláková99OOB TJ Slezan Opava34:13
22366Klára Odehnalová99SK Žabovřesky Brno34:40
23353Jana Kubíčková99OK 99 Hradec Králové34:49
24371Lucie Szarzecová98TJ TŽ Třinec35:01
25369Martina Waňková99OK Lokomotiva Pardubice35:46
26358Lucie Nováková98OK Jiskra Nový Bor36:07
27373Kateřina Zimmerová98OK Kamenice36:32
28356Kateřina Matoušová99OOS TJ Spartak Vrchlabí36:53
29354Hana Fukalová98Orientační Běh Opava37:46
30352Klára Čechová99Orientační Běh Opava38:17
31351Jana Liberdová98TJ TŽ Třinec39:57
32372Zuzana Hrabánková99SK Praga43:09
33360Sabina Pilcová98Oddíl OS SK Prostějov43:56
 
 
 
D18B (18/20)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
1847Dominika Hojná98SJH Jindřichův Hradec33:17
2849Veronika Chaloupková98K.O.B. Choceň33:42
3846Aneta Nechutová99UNITOP SKP Žďár nad Sázavou34:31
4856Alena Voltrová99OK Roztoky34:46
5839Johana Kopecká99USK Praha34:47
6838Lenka Hanáková99Kometa Kralovice36:37
7855Anna Fürstová98TJ Loko Liberec37:05
8845Karolína Žejdlíková99OOB TJ Lokomotiva Teplice38:16
9854Lucie Poloprutská99Slavia Liberec orienteering38:52
10851Iveta Albrechtová99OK Kamenice39:26
11853Markéta Urbanová99SK Studenec39:27
12850Kateřina Kubecová99OK Jiskra Nový Bor41:57
13844Karolína Würzová98Jizerský klub OB Frýdlant43:23
14841Šárka Knížková98OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis44:25
15848Alexandra Marešová99TJ Jiskra Nejdek47:40
16852Tereza Pelcová98KČT Aš48:17
17840Dorotka Doležalová99KOS Slavia VŠ Plzeň48:35
18842Eliška Kopecká98Sokol Kostelec n. Č. l.51:57
 
 
 
D20A (30/30)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
1269Anna Štičková96TJ Loko Liberec27:49
2264Klára Novotná97OK 99 Hradec Králové29:32
3278Petra Hančová96OK Lokomotiva Pardubice29:52
4258Tereza Odehnalová97SK Žabovřesky Brno30:48
5277Gabriela Hiršová96SK Žabovřesky Brno31:21
6268Karolína Šiková96OK Lokomotiva Plzeň31:39
7255Tereza Nováková97Oddíl OB Kotlářka31:57
8276Alena Linková97OOB TJ Turnov34:08
9279Kateřina Argalášová97TJ TŽ Třinec34:13
10252Hana Veljačiková97SK Praga34:14
11267Lenka Kovářová97OOB TJ Lokomotiva Teplice34:19
12253Magda Hanáková96Kometa Kralovice34:27
13270Iva Kavánková97SKOB Zlín34:58
14263Zuzana Chovancová97SKOB Zlín35:19
15275Gabriela Šimůnková97KOB TRETRA Praha35:40
16266Adéla Červená97OK Slavia Hradec Králové35:45
17280Simona Chládková96OK Lokomotiva Pardubice35:48
18257Jana Tesařová97TJ TŽ Třinec36:05
19254Lucie Roškotová97OOB TJ Turnov36:10
20260Barbara Vavrysová97OOB TJ Slovan Luhačovice36:23
21272Martina Vališová96SK Orientační sporty Nové Měst37:47
22256Klára Hrabánková96SK Praga37:59
23265Zuzana Kožinová96SK Praga38:29
24251Markéta Sabelová96TJ TŽ Třinec38:54
25273Hana Horvátová97Magnus Orienteering38:55
26261Silvie Slavíková97SK Praga39:03
27274Doubravka Jansová97OK Lokomotiva Pardubice40:59
28271Andrea Kameníková97OK Jiskra Nový Bor42:02
29259Dominika Smrčková97Klub vytrvalostních sportů Šum47:13
30262Martina Šádková96OK 99 Hradec Králové51:37
 
 
 
D20B (5/6)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
1889Hana Voltrová97OK Roztoky43:23
2888Lucie Šafrhansová97KOS Slavia VŠ Plzeň45:28
3892Kateřina Obytová97KOS Slavia VŠ Plzeň46:07
4891Lucie Šádková96OK 99 Hradec Králové54:47
5890Adéla Nováková97SK OK 24 Praha56:49
 
 
 
D21E (32/34)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
1101Denisa Kosová91OK 99 Hradec Králové30:49
2124Jana Knapová90OK Lokomotiva Pardubice32:04
3113Martina Zvěřinová83OK Lokomotiva Pardubice32:46
4106Adélka Indráková91SK Žabovřesky Brno33:11
5131Monika Topinková80OK 99 Hradec Králové33:58
6128Hana Hlavová88SK Žabovřesky Brno34:28
7126Kristýna Kolínová84Oddíl OB Kotlářka34:58
8125Adélka Jakobová90SK Praga35:25
9109Zuzana Nováková91SK LOB Nová Paka35:34
10129Jana Valešová91OK 99 Hradec Králové35:37
11108Eva Kabáthová89SK Žabovřesky Brno35:43
12112Lenka Mechlová90OK Slavia Hradec Králové35:55
13130Kateřina Chromá94SK Žabovřesky Brno35:59
13115Ivana Fujáčková89Sportcentrum Jičín35:59
15132Marie Pospíšilová87Oddíl OB Kotlářka36:01
16102Barbora Hrušková93SK Žabovřesky Brno36:10
17133Zuzana Jedličková81OK Slavia Hradec Králové36:15
17103Lenka Knapová93OK Lokomotiva Pardubice36:15
19105Martina Tichovská86SK Praga36:23
20127Klára Procházková94OK Lokomotiva Pardubice36:24
21114Magdaléna Tužilová94SK Žabovřesky Brno36:56
22116Lucie Krafková86OOB TJ Turnov37:13
23123Kamila Gregorová81SK OB Chotěboř37:14
24111Michaela Omová81OOB TJ Turnov37:23
25120Marie Procházková95OK Kamenice37:24
26118Iveta Šístková86OK Lokomotiva Pardubice38:39
27117Dominika Plochová86Oddíl OB Kotlářka38:43
28107Radka Sklenářová92OOB TJ Slovan Luhačovice39:36
29110Magdalena Čermáková91OOB TJ Slovan Luhačovice40:23
30122Pavla Horová94OK Lokomotiva Pardubice41:01
31119Markéta Tesařová94SK Žabovřesky Brno41:20
32134Franka EnderHSG Turbine Zittau58:22
 
 
 
D21A (63/66)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
1954Martina Matějů85SK Praga30:53
2963Martina Hepnerová81OK Slavia Hradec Králové34:11
3962Romana Mrázková83Sportcentrum Jičín34:40
4949Helena Randáková74OOS TJ Spartak Vrchlabí35:07
5974Šárka Kulhavá93OK Lokomotiva Pardubice35:48
6991Zuzana Jiřištová82Oddíl OB Kotlářka35:55
7979Michaela Chmelařová91OK Slavia Hradec Králové36:14
8940Pavla Udržalová85OK Lokomotiva Pardubice36:22
9971Veronika Vavrova85Magnus Orienteering36:40
10944Aneta Vozdová93Klub vytrvalostních sportů Šum37:19
11941Jana Benešová94SJH Jindřichův Hradec37:46
12966Lucie Janatová81Oddíl OB Kotlářka37:48
13988Eliška Fundová93OK Slavia Hradec Králové37:56
14946Věra Mádlová89SK Žabovřesky Brno38:04
15930Lucie Soukupová89Sportcentrum Jičín38:15
16990Kateřina Kamenická93OK 99 Hradec Králové38:18
17973Tereza Panchártková89OOB TJ Lokomotiva Trutnov38:20
18964Vladěna Hrstková87SK Žabovřesky Brno38:26
19927Kateřina Kašková78OK Chrastava38:31
20936Jitka Svobodová74USK Praha39:03
21955Alena Neradová85KOB Chemopetrol Litvínov39:43
22975Karolína Bořánková95OK Kamenice40:02
23972Magdalena Ryšavá76SK Praga40:06
24978Kateřina Štěpánková76KOS TJ Tesla Brno40:17
25985Štěpánka Kosová94OK Lokomotiva Pardubice40:32
26987Nina Azebová88OK 99 Hradec Králové40:47
27939Hana Tihonová90KOB TRETRA Praha40:58
28935Jana Šimšová76VŠSK MFF UK Praha41:01
29928Lucie Vítková80OK 99 Hradec Králové41:09
30967Kristýna Hlubučková95OK Kamenice41:48
31965Monika Šmidrkalová90SK LOB Nová Paka41:53
32968Jitka Jeřábková94SKOB Zlín41:54
33960Jana Kolaja Ehlerová80Slavia Liberec orienteering41:57
34956Lucie Dundrová89OOB TJ Turnov42:07
35969Kateřina Zamazalová90KOB TRETRA Praha42:22
36945Kateřina Doleželová95OK Lokomotiva Pardubice42:27
37959Anna Hermannová92KOB TRETRA Praha42:46
38933Anna Kožinová93SK Praga43:21
39958Lenka Křížová85OOB Třebíč43:25
40982Lucie Staňková87Magnus Orienteering43:45
41942Vendula Karbanová83Oddíl OB Kotlářka44:01
42984Jana Klíchová81SK Severka Šumperk44:10
43952Pavla Mrázová93Orientační Běh Opava44:29
44947Daniela Tomešová84Sportcentrum Jičín45:06
45950Eva Setínková87Sportcentrum Jičín45:34
46926Iva Košárková81Orientační Běh Opava46:02
47983Pavla Vildmonová74SK Praga46:05
48932Madla Svobodná91Oddíl OB Kotlářka46:26
49976Zuzana Kohlová88SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.46:56
50938Valerie Kamererová94OK Kamenice47:20
51931Michaela Kopcová84KOS TJ Lokomotiva Krnov47:25
52961Mariana Štoková81Oddíl OB Kotlářka47:38
53953Eliška Kopecká92Magnus Orienteering48:10
54948Jana Zurynková70VŠTJ Ekonom Praha49:07
55980Michaela Šákrová88OK Jiskra Nový Bor49:57
56981Hana Dlouhá94Oddíl OB Kotlářka49:58
57929Tereza Bialožytová90SK Praga50:36
58977Eliška Kuncová89SK Severka Šumperk50:57
59934Marcela Tesařová94Orientační Běh Opava52:34
60957Hana Wurzelová89SK Orientační sporty Nové Měst53:17
61943Zuzana Henychová61Slavia Liberec orienteering55:16
62951Zuzana Hendrychová89SK Žabovřesky Brno68:22
 
970Petra Koporová93SK Žabovřesky Brnodisk
 
 
 
D21B (44/50)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
11009Michaela Klapalová84OK Lokomotiva Pardubice33:10
21031Monika Píšová81SK LOB Nová Paka38:09
31019Kateřina Vodrážková79KOS Slavia VŠ Plzeň39:57
41030Dita Terezie Ondřejová85OK Slavia Hradec Králové39:59
51036Lenka Bozděchová82SK Praga40:36
61029Šárka Hnilicová94Klub vytrvalostních sportů Šum41:29
71035Lucie Jebavá92OOS TJ Spartak Vrchlabí42:00
81015Věra Ďoubalová87KOB Dobruška42:18
91028Petra Janovská73SK Praga43:19
101026Julie Kovářová88OOB TJ Lokomotiva Teplice43:25
111017Zuzana Havlínová81OK Sparta Praha43:41
121034Lucie Vlažná87OOB TJ Slovan Luhačovice44:27
13997Irena Boumová77USK Praha44:49
141010Kamila Knoblochová83Sportcentrum Jičín45:14
151024Veronika Ondráčková78VŠTJ Ekonom Praha45:28
161025Alice Voleská80OK Kamenice45:44
171016Zuzana Vejstrková88OK Chrastava45:55
181013Kamila Mesiarkinová82Magnus Orienteering46:14
191039Klára Končáková95OOB TJ Slovan Luhačovice46:36
201003Julie Mokrá80Slavia Liberec orienteering48:02
211021Dominika Ježková90SK Praga48:12
221037Eva Rydlová89VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah48:19
23996Anna Würzová94Jizerský klub OB Frýdlant48:44
24993Zuzana Dittrichová91KOB Konice48:50
251027Markéta Kalinová82VŠTJ Ekonom Praha49:07
26995Monika Pekárková92SK Radioklub Blansko49:13
271000Michaela Špicarová87Sportcentrum Jičín49:39
281023Jana Jančová94OK Kamenice49:59
29992Hana Klapalová88OOB Vamberk50:34
30999Magda Horová54USK Praha50:37
311033Káťa Hanajová84SK SNS Smržovka51:07
321005Zuzana Procházková86SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.52:36
331004Hana Jergušová91Akademik TU Košice53:19
341032Markéta Držková76OK Lokomotiva Pardubice54:46
351011Eliška Černá90OK Sparta Praha55:41
361008Martina Jirků87OOB TJ Turnov56:19
371018Lucie Trdá86HO Humanita59:32
381002Daniela Sýkorová88K.O.B. Choceň59:51
391014Lenka Kvapilová81SOK TJ Turnov61:50
40998Barbora Smoradová90SK Žabovřesky Brno67:14
41994Pavla Přívozníková86Báječné ženy v orientačním běh67:22
421001Vanda Králová87Báječné ženy v orientačním běh80:37
431022Lenka Loosová81Slavia Liberec orienteering80:49
 
1020Tereza Novotná92OK 99 Hradec Královévzdal
 
 
 
D21C (21/23)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
11047Anna Tesařová82OK Sparta Praha40:53
21061Kateřina Hejtmánková84KOB TRETRA Praha43:42
31006Barbora Klusáková91Oddíl OB Kotlářka44:19
41044Pavla Zítová81KOB Děčín47:47
51063Klára Jarošová79KOB Dobřichovice47:54
61060Kristýna Brzáková86Slavia Liberec orienteering51:19
71058Petra Höferová87Sportcentrum Jičín52:15
81050Eva Neradová89KOB Chemopetrol Litvínov53:26
91054Dana Peremská93SOOB Spartak Rychnov n.Kn.56:14
101048Kristína Beranová85SKOB Zlín56:53
111051Jana Kazdová77Sportcentrum Jičín56:58
121052Lucie Pološčuková90SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav57:00
131062Kateřina Mikanová84VŠTJ Ekonom Praha57:03
141046Hana Silovská84VŠTJ Ekonom Praha59:22
151053Jana Šebková92Oddíl OB Kotlářka59:40
161064Jana Ryantová86Neregistrovaní (NNN)61:10
171049Marie Ksandrová92VŠTJ Ekonom Praha64:51
181056Viktorie Peterková75TJ Loko Liberec69:59
191057Martina Hanzlíčková84VŠTJ Ekonom Praha79:24
201055Šárka Synková76OK Doksy82:39
 
1045Kamila Zakouřilová85SOK TJ Turnovvzdal
 
 
 
D35B (28/30)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
11066Barbora Chudíková78OK Jihlava34:13
21075Michaela Králová79VŠSK MFF UK Praha35:30
31094Kateřina Městková76USK Praha37:48
41079Silvie Hojná79OK Sparta Praha37:49
51074Lucie Městková78Tempo Praha38:15
61092Barbora Lankašová80OK Chrastava38:57
71068Dominika Pachnerová77OK Chrastava39:34
81071Vlaďka Kutlvašrová77OOS TJ Spartak Vrchlabí39:40
91072Kateřina Matějů80Slavia Liberec orienteering40:31
101083Magdaléna Pokorná75SK Praga41:27
111086Pavla Heřmánková77OOB TJ Turnov41:28
121078Jana Šklíbová76SOOB Spartak Rychnov n.Kn.41:49
132395Lenka Hasmanová75KOS Slavia VŠ Plzeň41:57
141073Iva Šrámková72OB Říčany43:29
151081Michaela Krtičková79OK Chrastava43:41
161084Petra Grycová74KOS TJ Tesla Brno44:28
171085Iva Šauli78KOS Slavia VŠ Plzeň46:07
181087Jana Petráňová75OK Sparta Praha46:19
191082Radka Peteráčová Hyxová77Slavia Liberec orienteering48:28
201088Zdena Kubečková75OK 99 Hradec Králové50:21
211070Petra Synková79OK Doksy51:15
221089Martina Mácová77Cirkus Čakovice52:05
231077Eva Vyhnálková75OB Říčany54:24
241076Magdalena Kurfürstová78VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah56:55
251067Marcela Krausová73TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov61:38
261093Barbora Seidlová79VŠTJ Ekonom Praha73:40
271090Veronika Poláková81OK Chrastava86:49
 
1091Tereza Jedličková79OK Kamenicevzdal
 
 
 
D40B (60/64)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
11146Romana Zabořilová74OB Jenišovice31:12
21136Jana Škorpilová74Sportcentrum Jičín32:32
31112Jindřiška Milánová74KOS TJ Tesla Brno34:08
41140Šárka Valášková69OK Kamenice34:26
51123Markéta Vandasová72OOB Vamberk34:47
61137Pavlína Chaloupská70OK 99 Hradec Králové35:06
71109Zuzana Škvorová73OK Kamenice35:19
81135Marie Podrábská74Slavia Liberec orienteering36:56
91151Dana Trnková73USK Praha37:33
101108Barbora Nešporová76SKOB Zlín37:41
101157Renáta Samková74OK 99 Hradec Králové37:41
121101Ivana Filipová73SOOB Spartak Rychnov n.Kn.38:28
131111Kateřina Arnoštová76OK Dobříš38:40
141130Marcela Konečná72VŠTJ Ekonom Praha38:44
151128Daniela Nechanická75SK Orientační sporty Nové Měst38:45
161158Anna Kovářová75TJ Loko Česká Třebová38:58
171121Ludmila Hájková75TJ Loko Česká Třebová39:21
181133Lucie Alblová75SK Los Mělník39:54
191117Lenka Kamenická69SK Orientační sporty Nové Měst40:13
201134Stáňa Zlesáková73OOB SK Chrast40:18
211132Lucie Vlastníková75OK Jilemnice41:06
221145Jana Smutná62OOB Vamberk41:10
231126Dita Waňková71OK Lokomotiva Pardubice41:38
241142Petra Škáchová70OK Kamenice41:39
251116Olga Šimerková75SK Praga42:09
261120Monika Tučková76OK Jiskra Nový Bor43:11
271156Marcela Žuková73Slavia Liberec orienteering43:17
281097Jitka Kovářová73KOS Slavia VŠ Plzeň43:58
291149Pavla Klapalová70USK Praha44:06
301155Kateřina Karlová75OK Jilemnice45:02
311113Iva Semíková68OK Kamenice45:11
311104Jitka Štraitová72USK Praha45:11
331119Martina Bejvlová73SK Los Mělník45:13
341099Romana Ježková75OK Jilemnice45:29
351095Šárka Hlaváčová72KOS TJ Tesla Brno45:43
361153Kateřina Junková73SK Studenec45:45
371103Ivana Korpasová73TJ Lokomotiva Ingstav Brno45:58
381143Helena Zakouřilová74USK Praha46:05
391107Lenka Kubcová74KOB Dobruška46:37
401124Marie Nešporová72OOB Třebíč46:43
411096Markéta Průšová72USK Praha46:44
421152Daniela Martanová74Slavia Liberec orienteering46:55
431100Kateřina Ptáčková73SK Praga47:19
441115Lenka Hankovcová70OK Kamenice48:05
451138Eva Zemánková74SOOB Spartak Rychnov n.Kn.48:12
461114Pavla Pelcová74OB Strakonice50:11
471129Lenka Horáková72USK Praha50:19
481105Lucie Richtrová74KOS Slavia VŠ Plzeň50:26
491102Jana Hejduková72KOB Baník Sokolov51:11
501148Magdalena Hájková73SOK TJ Turnov52:30
511110Iveta Janoušková74OK Jiskra Nový Bor53:20
521122Petra Junková74SK Studenec54:58
531147Klára Kotenová72OB Říčany56:33
541144Anna Halamová73KOB TRETRA Praha58:39
551131Iva Beranová71USK Praha65:31
561106Petra Šašková74SOBSA67:08
571098Radka Tomandlová75NOK HoRa75:11
581127Jana Straková72SKOB Slaný82:33
 
1139Kateřina Riby72OOB TJ Lokomotiva Teplicedisk
1154Lucie Smith73OOS TJ Spartak Vrchlabídisk
 
 
 
D45B (42/43)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
11180Markéta Novotná Neyrinck70USK Praha33:02
21176Zuzana Nehasilová71KOB Děčín34:31
31186Jindra Horáková68OK Lokomotiva Pardubice34:49
41201Jana Komersová65Sokol Kostelec n. Č. l.36:05
51175Iva Benešová70SJH Jindřichův Hradec36:27
61185Iva Linková68OOB TJ Turnov37:11
71165Věrka Pařízková71SK SNS Smržovka37:29
81159Ada Kuchařová58KOS TJ Tesla Brno38:10
91174Marcela Staňková69KOS Slavia VŠ Plzeň38:40
101164Jana Grycová69KOS TJ Tesla Brno38:54
111177Marie Dulovcová70OOB TJ Sokol Křemže39:06
121187Michaela Kosová67SOOB Spartak Rychnov n.Kn.39:18
131198Lenka Forstová68VŠSK MFF UK Praha40:10
141199Gabriela Argalášová68TJ TŽ Třinec40:11
151167Jaroslava Benešová70KOB Kladno40:37
161172Kateřina Würzová69Jizerský klub OB Frýdlant40:59
171171Ivana Koucká68VŠTJ Ekonom Praha41:04
181184Lenka Chaloupková69K.O.B. Choceň41:15
191161Ivana Pecková62VŠTJ Ekonom Praha41:25
201195Dagmar Sieglová70VŠSK MFF UK Praha42:10
211170Kateřina Klašková67Oddíl OB Kotlářka43:12
221192Kateřina Kavalírová67OK 99 Hradec Králové43:31
231182Monika Úlehlová69KOB TRETRA Praha44:10
241193Jitka Demlová69OK Lokomotiva Pardubice44:21
251166Marie Nováková69SK OK 24 Praha44:23
261197Jana Eichlerová70KOB Kamenický Šenov45:37
271163Jana Kubínová67TJ Slovan Karlovy Vary45:42
281200Radka Melišíková71KOB TRETRA Praha46:16
291190Šárka Lazáková69OOB TJ Lokomotiva Trutnov47:44
301168Katka Fürstová69TJ Loko Liberec47:47
311191Iva Knapová60OK Lokomotiva Pardubice47:57
321189Jana Nová71OK Dobříš47:58
331178Regina Tokárová69TJ Jiskra Nejdek48:11
341194Jana Hubáčková62VŠTJ Ekonom Praha48:45
351160Marie Žandová65TJ Slovan Karlovy Vary51:30
361183Magdalena Čtrnáctová71SK Praga52:15
371179Lucie Dittrtová68SK Los Mělník55:50
381181Eva Tloušťová69OK Sparta Praha57:39
391169Markéta Blahová69VŠTJ Ekonom Praha58:44
401196Jitka Bendáková69OOB TJ Lokomotiva Trutnov59:35
411188Jaroslava Douchová71TJ START Náchod71:28
 
1173Helena Šebková67Oddíl OB Kotlářkadisk
 
 
 
D50B (35/39)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
11223Hana Tichovská66SK Praga29:27
21204Dana Hrstková60OK Jihlava32:35
31216Pavla Pavlíková65OK Chrastava33:20
41209Jana Klapalová64OOB Vamberk33:50
51237Dana Wurzelová66OOB SK Chrast34:11
61219Vlasta Košková63TJ Loko Liberec36:21
71218Jana Bochenková61OK Dobříš36:59
81220Alena Petrželová63OOB TJ Lokomotiva Trutnov37:02
91230Lenka Kettnerová64TJ Hostivice38:02
101229Jiřina Běhounová56OK 99 Hradec Králové38:44
111215Jarmila Němečková66USK Praha39:10
121222Martina Hindráková64OOB TJ Lokomotiva Trutnov39:32
131207Markéta Veljačiková64OK Sparta Praha40:04
141224Jana Čechlovská62OK Chrastava40:32
151206Markéta Zelená58SK Praga41:33
161221Miroslava Šedivá57VŠTJ Ekonom Praha41:46
171211Jana Pávková65OK Jiskra Nový Bor42:08
181205Eva Sládková57Sokol Tehov43:27
191225Regina Ježková63SK Praga43:38
201217Jana Juračková60OK Lokomotiva Pardubice44:38
211210Věra Slezáčková65KOB Kamenický Šenov45:18
221233Ivana Thýnová66OK Slavia Hradec Králové45:53
231226Michaela Freyová60SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.46:23
241235Ivana Gorčicová65OK Chrastava46:24
251239Lenka Dittrichová62KOB Konice46:27
261228Helena Tenglerová65MLOK Mariánské Lázně48:11
271212Ruth Tachezy64OK Dobříš49:15
281227Jindra Tihonová62KOB TRETRA Praha49:52
291202Martina Mudrová64TJ Hostivice51:40
301213Monika Pološčuková65SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav52:31
311238Radka Miturová65MLOK Mariánské Lázně55:21
321231Martina Zalabová66Sportcentrum Jičín60:53
331208Ilona Hrabánková62SK Praga64:58
341214Jana Macháčková64OK Slavia Hradec Králové69:45
 
1203Miroslava Hlavová63KOB Konicevzdal
 
 
 
D55B (19/20)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
11241Alena Rosecká56UNITOP SKP Žďár nad Sázavou33:24
21245Svatava Voltrová61OK Roztoky33:59
31244Iva Benešová61Sportcentrum Jičín36:08
41252Ladislava Víchová58OK Lokomotiva Pardubice36:39
51247Eva Nýdrlová54OOS TJ Spartak Vrchlabí36:50
61246Eva Hušková57SK LOB Nová Paka37:53
71255Pavla Mrázová55KOB Dobřichovice38:13
81251Jiřina Michálková61USK Praha38:41
91260Ivana Mrázková56Oddíl OB Kotlářka39:31
101249Hana Hejnalová61OK 99 Hradec Králové42:19
111258Miluše Procházková54KOB Dobřichovice43:32
121256Alexandra Bravená61VSK Mendelu Brno44:35
131243Luba Bláhová58OK Slavia Hradec Králové44:49
141254Eva Kadavá57OK Chrastava47:16
151253Jiřina Kalibánová53SK LOB Nová Paka47:38
161248Alena Kovářová61OOB TJ Lokomotiva Teplice48:32
171257Jindra Havlíčková61Sokol Kostelec n. Č. l.52:11
181250Alena Kohlová60SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.52:38
191259Naďa Zavadilová54OK Sparta Praha57:33
 
 
 
D60B (18/18)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
11278Jiřina Novotná56OK Lokomotiva Pardubice36:28
21264Vlasta Zlesáková53OK Jilemnice39:28
31269Vladimíra Hejzlarová56OB České Budějovice40:35
41263Alice Fejlková53OK Slavia Hradec Králové40:57
51277Věra Bradnová55OK Chrastava42:04
61265Alena Ševčíková53OK Chrastava42:20
71268Dáďa Korejčíková55TJ Loko Liberec42:30
81274Jana Konopáčová56OOB TJ Turnov43:12
91272Vlasta Doležalová55SK Praga43:34
101271Hana Cabrnochová55KOB Kladno45:34
111266Helena Jahnová55OK Sparta Praha46:22
121275Jana Nováková55SK LOB Nová Paka46:55
131267Alena Hejtmánková54KOB TRETRA Praha48:41
141262Jiřina Štrossová56KOB Dobřichovice49:11
151270Jana Jelínková55TJ Růžená51:20
161273Olga Lusková56OK Chrastava52:53
171261Marie Matoušková55OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou58:04
181276Jaroslava Richtrová52OB Jenišovice68:22
 
 
 
D65B (12/13)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
11283Dana Dohnalová50USK Praha33:09
21279Eva Městková48Tempo Praha38:24
31285Alena Neradová50KOB Chemopetrol Litvínov40:06
41281Eva Tvrdková51OOB TJ Turnov41:08
51287Květa Kubíková47OK Lokomotiva Pardubice44:24
61288Jaroslava Pachnerová51Slavia Liberec orienteering46:03
71291Stanislava Horáčková49Slavia Liberec orienteering46:38
81282Stanislava Kutáčková47OOB TJ Lokomotiva Trutnov46:42
91286Pavla Vokálová49OK Chrastava47:30
101280Stanislava Kellnerová49OK Lokomotiva Pardubice50:37
111289Hana Stehnová51Oddíl OB Kotlářka57:59
121290Lubomíra Ryšavá47TJ Sokol Troja58:12
 
 
 
D70B (6/6)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
11294Ladislava Dvořáková44SK Praga40:40
21293Eva Kašková46OK Chrastava44:13
31296Marie Krausová44TJ Loko Liberec45:03
41292Míla Zmeková44OOB Slavia Praha45:20
51297Věra Nejezchlebová45KOB Kamenický Šenov55:39
61295Miluše Zenkerová45TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov65:55
 
 
 
H10C (42/45)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
11322Tomáš Zrník06SK Orientační sporty Nové Měst12:15
21306Filip Mairich06OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis12:43
31301Albert Míka06OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis13:10
41333Ondřej Husák06SKOB Slaný13:11
51340Jan Štěpánek06KOS TJ Tesla Brno13:36
61320Václav Městka06USK Praha15:21
71305Jakub Stehlík07OK Lokomotiva Plzeň15:26
81330Martin Havlíček06OK Dobříš15:47
91315Martin Dejnožka06OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis17:14
101329Dominik Hájek06TJ Loko Česká Třebová17:34
111323Martin Horák06USK Praha17:48
121300Karel Březina06OK Chrastava18:10
131299Jonáš Kosák06SK Praga18:27
141303Jan Hyxa07Slavia Liberec orienteering19:22
151302Eliáš Kosák07SK Praga20:05
161314René Havlák06SKOB Roudnice nad Labem20:12
171324Jakub Heller07SKOB Roudnice nad Labem20:16
181307Vojtěch Teringl07OB České Budějovice20:43
191319Antonín Vokurka08OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis20:50
201337David Štěňha07VŠTJ Ekonom Praha21:11
211336Philip Riby07OOB TJ Lokomotiva Teplice21:58
221318Lukáš Trávníček07Slavia Liberec orienteering22:33
231313Hynek Řehoř07OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis22:45
241321Matěj Ledinský06Oddíl OB Kotlářka23:01
251316Tomáš Doucha08TJ START Náchod23:14
261328David Meier06USK Praha23:31
271341Jan Dolejší06TJ Stadion Nový Bor25:15
281327Matyáš Zlesák06OOB SK Chrast25:23
291308Václav Vokurka10OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis25:30
301304Matyáš Potměšil00OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis25:46
311311Martin Mairich08OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis26:21
321339Štěpán Vodrážka08KOS Slavia VŠ Plzeň26:40
331334Oliver Habán06Slavia Liberec orienteering27:06
341326Tomáš Drahoňovský07OOB TJ Turnov28:10
351325Eduard Habán08Slavia Liberec orienteering30:27
361310David Kuc06OK Sparta Praha30:53
371331Erik Heczko08Slavia Liberec orienteering33:05
381317David Hubáček06OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis46:57
391312Ondřej Šimerka08SK Praga54:57
40Štěpán Havlák08SKOB Roudnice nad Labem56:49
411298Jan Nožička08OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis60:16
 
1342Ondřej Miklas07Slavia Liberec orienteeringdisk
 
 
 
H12C (44/46)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
11366Ondřej Gryc04KOS TJ Tesla Brno19:34
21360Vojtěch Orany04OK Jihlava20:02
31344Jonáš Černý05MLOK Mariánské Lázně21:34
41362Vilém Bednařík05Slavia Liberec orienteering21:51
41367Jiří Blaha04VŠTJ Ekonom Praha21:51
61386Jakub Jedlička04OK Kamenice21:56
71359František Čtrnáct04SK Praga22:26
81363Radim Kuc04OK Sparta Praha22:31
91370Tomáš Baldrian04USK Praha22:49
101350Matyáš Pelc04OB Strakonice22:51
111351Jiří Heller05SKOB Roudnice nad Labem23:16
121358Matěj Vítek05OK Jihlava23:24
131364Jakub Janda04OK Dobříš23:27
141352Jan Melišík05KOB TRETRA Praha24:02
151376Šimon Stehlík05OK Lokomotiva Plzeň25:09
161380Adam Titz04USK Praha25:43
171345Hugo Hoetzel05OB Jenišovice25:47
181354Jan Pokorný04OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis26:25
191357Filip Jíra05OK Roztoky26:48
201377Dominik Sork05KOB TRETRA Praha26:55
211355Adam Král05VŠSK MFF UK Praha27:00
221368Martin Doucha05TJ START Náchod27:43
231383Martin Kabát04VŠTJ Ekonom Praha28:04
241374Ondřej Snížek04OK Dobříš28:11
251372Adam Janas04SK Praga28:59
261375Vilém Štrait07USK Praha29:10
271349Michal Blaha04VŠTJ Ekonom Praha30:00
281378Filip Jelínek05TJ Růžená30:08
291369Martin Morávek05SOOB Spartak Rychnov n.Kn.31:02
301348Marek Bejvl04SK Los Mělník31:04
311353Martin Šašek05SOBSA31:32
321385Matyáš Zakouřil04USK Praha32:26
332393Jakub Hasman05KOS Slavia VŠ Plzeň32:58
341384Vojtěch Šubrt05Oddíl OB Kotlářka33:20
351361Adam Černík04OK Slavia Hradec Králové35:17
361371Petr Heřmánek05OOB TJ Turnov36:21
371382Ondřej Himmel05SK OK 24 Praha37:25
381381Ondřej Mucha04OB Říčany39:29
391346Radim Kovář05TJ Loko Česká Třebová39:30
401347Marek Rokos05OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis41:01
411343Martin Snížek04OK Dobříš45:35
421365Jáchym Bulíř06KOB TRETRA Praha46:39
431373Jiří Nešpor05OOB Třebíč53:32
441379Václav Marhold05OB SK Zvole70:31
 
 
 
H14B (79/83)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
11466Jakub Milán04KOS TJ Tesla Brno18:47
21448Lukáš Richtr02KOS Slavia VŠ Plzeň20:20
31465Šimon Mareček02SK Orientační sporty Nové Měst20:46
41453Milan Malačka02Oddíl OB Kotlářka20:58
51462Ondřej Pipek02OK Lokomotiva Pardubice21:14
61458Jan Nechanický02SK Orientační sporty Nové Měst21:45
71452Petr Synek02OK Doksy21:46
81446Adam Škvor02OK Kamenice21:59
91407Šimon Kurz02KOS Slavia VŠ Plzeň22:14
101404Ondřej Macek02OK Lokomotiva Pardubice22:42
111424Jakub Chaloupský03OK 99 Hradec Králové22:52
121461Filip Šauli03KOS Slavia VŠ Plzeň23:14
131431Matouš Vlastník02OK Jilemnice23:26
141457Hubert Waněk03OK Lokomotiva Pardubice23:37
151391Martin Šimša03SK Praga23:54
151429Matěj Tkáč04OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis23:54
171406Radim Tokár03TJ Jiskra Nejdek24:09
181456Antonín Švarc02Oddíl OB Kotlářka24:12
191416Martin Gajda04OK Kamenice24:19
201399Jakub Peterka04TJ Loko Liberec24:24
211403Lukáš Link02SK Studenec24:42
221415Petr Janas02SK Praga24:47
231418Lukáš Vitebský03OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis25:05
241451Matěj Šubrt02Oddíl OB Kotlářka25:20
251411Michal Bolehovský02VŠTJ Ekonom Praha25:21
261430Matěj Tuma02Sportcentrum Jičín25:25
271428Daniel Bolehovský05VŠTJ Ekonom Praha25:32
281388Jan Rücker02TJ Jiskra Hořice25:52
291398Vojtěch RusinUlita-HOBRA Orienteering Broum26:21
301444Kryštof Jelínek03TJ Růžená26:32
311414Jáchym Kučera03OK Dobříš26:39
321400Šimon Kolář04TJ Jiskra Hořice26:43
331409Martin Melišík02KOB TRETRA Praha26:48
341450Matyáš Štregl03OOS TJ Spartak Vrchlabí27:13
351394Pavel Kolský02SK Praga27:15
361442Štěpán Kožina03SK Praga27:17
371396Martin Flegl03SOOB Spartak Rychnov n.Kn.27:21
381426Vojtěch Dejnožka03OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis28:08
391419Dominik Průša04USK Praha28:29
402394Marek Hasman02KOS Slavia VŠ Plzeň28:31
411455Šimon Mayer02OB Kašperské Hory28:40
421405Tomáš Kovářík03OK Kamenice28:49
431459Lubomír Tichý03OK Slavia Hradec Králové28:53
441438Vít Škácha03OK Kamenice29:05
451393Kryštof Hájek02SOK TJ Turnov29:16
461435Hugo Hankovec02OK Kamenice29:35
471467Radek Šabata02SOOB Spartak Rychnov n.Kn.29:43
481412Šimon Tůma04KOB TRETRA Praha30:46
491392David Bradáč02TJ Loko Liberec31:02
501443Jaromír Šrámek03OB Říčany31:23
511440Jáchym Hojný03SJH Jindřichův Hradec31:27
521464Matyáš Jirka02KOB ZPV Prostějov31:31
531449Filip Hejsek02OK Kamenice31:50
541432Jáchym Víteček02Oddíl OB Kotlářka32:26
551417Oldřich Kohoutek03KOB Baník Sokolov32:32
561427Jakub Procinger03OOS TJ Spartak Vrchlabí32:38
571433Ondřej Kovář02KOS Slavia VŠ Plzeň32:56
581437Petr Lill02KOB Baník Sokolov33:11
591463Tomáš Rak04OK Slavia Hradec Králové33:14
601441Vojta Řehoř03OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis33:34
611408Jonáš Mellan03SOK TJ Turnov33:49
621421Ondřej Lesák03OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis33:50
631401Šimon Bárta02OK 99 Hradec Králové34:23
641397Pavel ml. Horák03USK Praha34:46
651436Juraj Tkáč02OK Jihlava35:08
661422Vojtěch Matyáš02OK Chrastava35:15
671390Matěj Hnízdil03KOB Kamenický Šenov36:07
681439Slávek Janoušek04OK Jiskra Nový Bor36:37
691469Matyáš Kolář03SK Praga37:11
701445Matěj Venhoda03OK Jihlava39:12
711454Michal Renda02OK Kamenice39:29
721423Stanislav Šípek03SOOB Spartak Rychnov n.Kn.39:36
731425Zdeněk Hejduk02KOB Baník Sokolov41:08
741434Hynek Hejna03TJ Loko Liberec41:37
751395Adam Albrecht02OK Kamenice44:31
761410Štěpán Danko03OK Chrastava58:48
771447Přemysl Marhold03OB SK Zvole59:23
781413Tomáš Dohnálek04OK Slavia Hradec Králové59:34
791470Jakub Hadač02TORNÁDO81:18
 
 
 
H16A (30/33)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
1420Jan Hašek00KOS Slavia VŠ Plzeň23:05
2428Ondřej Volák00OK Lokomotiva Pardubice23:40
3402Mikuláš Jirka00SK SKI-OB Šternberk24:58
4413Martin Roudný00OK Lokomotiva Pardubice25:04
5430Petr Čech00OK Jihlava25:08
6405Michal Švadlena01K.O.B. Choceň25:11
7416Petr Melichar00TJ Loko Liberec25:35
8427Dan Pavlovec00OK Jiskra Nový Bor25:39
9419Jan Rusin00OK Lokomotiva Pardubice25:58
10406Jan Gajda01OK Kamenice26:04
11417Ondřej Metelka01OK 99 Hradec Králové26:40
12426Radim Kligl01KOS TJ Tesla Brno26:46
13412Matěj Matoušek00Klub vytrvalostních sportů Šum27:29
14431Medard Féder01OOB TJ Slovan Luhačovice27:31
15432Václav Roudný00OK Lokomotiva Pardubice27:35
16418Tomáš Janovský01SK Praga27:59
17404Petr Buk00SKOB Roudnice nad Labem28:06
18429Tomáš Milán01KOS TJ Tesla Brno28:44
19411Martin Adamec01OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis29:27
20414Jan Sedlář00KOS TJ Tesla Brno29:39
21422Tomáš Zalaba01Sportcentrum Jičín30:09
22415Matyáš Siegl01SK Praga30:55
23423Vojtěch Gryc01KOS TJ Tesla Brno31:17
24421Jonáš Podmolík00SKOB Zlín31:26
25408Kryštof Panovec00OOB TJ Slovan Luhačovice31:46
26410Martin Šafář01Klub vytrvalostních sportů Šum32:06
27424Tomáš Valík00Orientační Běh Opava32:08
28433Ondřej Hasman00KOS Slavia VŠ Plzeň33:16
29425Vojtěch Veselý00SJH Jindřichův Hradec34:43
30409Kryštof Průša01USK Praha50:33
 
 
 
H16B (36/41)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
11534Antonín Šmaus00OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis32:30
21521Martin Klaška01Oddíl OB Kotlářka32:35
31511Antonín Synek00OK Doksy32:55
41535Václav Valášek01OK Kamenice33:06
51530Ondřej Janda01OK Dobříš34:05
61529Ondřej Měšťan01KOB TRETRA Praha34:14
71527Jakub Bílý01OOB TJ Lokomotiva Teplice35:22
81542Jakub Semík00USK Praha35:32
91519Jakub Ježek01OK Jilemnice36:52
101513Jan Longin01KOB TRETRA Praha36:58
111532Jonáš Koditek01KOB Ústí nad Orlicí37:04
121537Ondřej Budský01OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis37:28
131541Adam Solomko00KOB Baník Sokolov38:19
141524David Šmol01OK Doksy38:31
151538Martin Víšek01OK Kamenice38:57
161508Matěj Galbavý00OK Chrastava39:03
171517Tomáš Samek00OK 99 Hradec Králové39:32
181503Jan Langr01OK Slavia Hradec Králové40:00
191512Radomír Tichý00OK Slavia Hradec Králové40:03
201523Ondřej Paleček01SOOB Spartak Rychnov n.Kn.40:29
211531Petr Blaha01OK Kamenice41:42
221522Nick Newiak01TJ Jiskra Nejdek42:22
231520Petr Záboj01OK Jihlava44:34
241507Jan Porkert01OK Slavia Hradec Králové45:53
251509Aleš Mühlbach01SK Studenec46:12
261514Matěj Cícha01OOB Třebíč47:55
271528Matěj Melichna01KOB Kladno49:20
281536Jan Nešpor01OOB Třebíč50:28
291510Jan Procinger01OOS TJ Spartak Vrchlabí51:28
301516Jan Puchalský01USK Praha51:38
311506Jaroslav Hořák01TJ Loko Liberec53:19
321543Jan Tachezy01OK Dobříš55:37
331518Štěpán Dittrt00SK Los Mělník56:11
341505Antonín Forst01VŠSK MFF UK Praha59:12
351540Šimon Čtrnáct00SK Praga156:01
 
1533Jakub Dostál01OOS TJ Spartak Vrchlabídisk
 
 
 
H18A (38/41)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
1333Daniel Vandas98OK 99 Hradec Králové22:56
2325Tomáš Křivda99K.O.B. Choceň23:09
3339Otakar Hirš98SK Žabovřesky Brno23:53
4314Vojtěch Sýkora98OOB TJ Slovan Luhačovice23:59
5302Jonáš Fencl99OK Lokomotiva Pardubice24:58
6307Libor Černocký98OOB TJ Slovan Luhačovice25:02
7315Jan Bendák98OK 99 Hradec Králové25:09
8335Ota Škvor99OK Kamenice25:50
9313Vít Koštejn98OK Doksy26:01
10334Jonáš Müller99Klub vytrvalostních sportů Šum26:04
11324Ondřej Vystavěl98Oddíl OS SK Prostějov26:06
12338Milan Šabata99SOOB Spartak Rychnov n.Kn.27:33
12328Jan Gebrt98OK Slavia Hradec Králové27:33
14306Daniel Pek98OK Slavia Hradec Králové27:37
15331Ondřej Hlaváč99SK Žabovřesky Brno27:38
16341Šimon Chvátil99OK 99 Hradec Králové27:43
17322Tomáš Thoř99OOB TJ Turnov27:49
18319Ondra Starý98OOS TJ Spartak Vrchlabí27:57
19303Dušan Sláma98Magnus Orienteering28:10
20309Jan Vopařil99OOB TJ Slovan Luhačovice28:11
21305Petr Šiška98SKOB Zlín28:32
22326Jáchym Kavalír99OK 99 Hradec Králové28:44
23327Šimon Hausenblas98OK Kamenice28:58
24337Vojtěch Melichar98TJ Loko Liberec29:42
25318Ondřej Šrámek99Klub vytrvalostních sportů Šum29:57
26336Ondřej Jílek99Klub vytrvalostních sportů Šum30:07
27304Tomáš Jíra98OK Kamenice31:06
28320Antonín Semerád98Oddíl OB Kotlářka31:30
29332Kryštof Karatsiolis99OOB TJ Turnov31:51
30316Matěj Šenkýř99OK Jihlava33:52
30317Lukáš Paukert98KOB Ústí nad Orlicí33:52
32321Matěj Kafka99OK Jihlava34:00
33301Sebastian Holesz99TJ TŽ Třinec35:28
34330Zdeněk Procházka99OOB TJ Slezan Opava35:54
35310Filip Hubáček98Oddíl OS SK Prostějov36:06
36311Marek Novotný99OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis37:11
37340Jan Cienciala98TJ TŽ Třinec38:25
38323Petr Šebek99Oddíl OB Kotlářka40:51
 
 
 
H18B (12/21)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
11592Aleš Novák98SK Praga29:17
21586Aleš Kalenský98SK Studenec30:02
31598Jan Žák98OK Lokomotiva Pardubice32:09
41591Filip Novák98OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis32:43
51588Martin Vydra99SK Studenec33:45
61590Martin Hasal98SK Praga34:09
71584Matěj Hrouda98OK Jilemnice34:38
81595Vít Ježek99OK Jilemnice36:39
91597Johan Skalický99KOB Ústí nad Orlicí36:54
101587Jakub Zieba98TJ Jiskra Nejdek40:53
111589Jáchym Postolka99KOB Kladno42:12
121585Jan Žanda99SK OB Chotěboř45:00
 
 
 
H20A (28/30)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
1227Jan Bořil97OK Jihlava28:13
2225Jan Čech96OK Jihlava28:42
3205Vojtěch Kettner96OK Kamenice29:11
4211Filip Wolf97OOB TJ Turnov29:24
5212Matěj Burda96OK Jiskra Nový Bor29:30
6218Jaromír Mielec97Orientační Běh Opava29:52
7226Jakub Glonek96Orientační Běh Opava30:11
8214Matěj Mašata96OK 99 Hradec Králové30:23
9230Jakub Landovský96SK Praga30:35
10204Josef Podmolík97SKOB Zlín31:09
11222Vojtěch Netuka97OK Slavia Hradec Králové31:29
12206Ladislav Semrád97K.O.B. Choceň32:08
13228Vladimír Kelbl97SK Žabovřesky Brno32:27
14209Štěpán Mudrák96OOB TJ Slovan Luhačovice32:32
15208Vojtěch Matuš96Sportovní klub ve Vrbně pod Pr33:28
16210Zdeněk Zikmund97Sportcentrum Jičín33:47
17229Jan Slíva96OOB TJ Slovan Luhačovice34:16
18213Michal Werner97SK Praga34:53
19221Jan Šmaus97OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis34:57
20220Jan Jurica96OK Lokomotiva Pardubice35:29
21224David Mikel97SKOB Zlín35:31
22207Dominik Frýba97OK Jihlava36:33
23223Pavel Ptáček96BETA URSUS Orienteering36:42
24215Matyáš Skalický96KOB Ústí nad Orlicí36:59
25216Jakub Vlášek97KOB TRETRA Praha37:09
26201Jiří Frank96KČT Aš43:00
27203Jiří Valášek97OK Kamenice43:42
28202Jakub Kašpar97Magnus Orienteering43:50
 
 
 
H20B (8/8)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
11636David Pokorný97SOOB Spartak Rychnov n.Kn.28:51
21639David Zlámal96Sportcentrum Jičín32:23
31635Michal Buk96SKOB Roudnice nad Labem34:29
41641Jan Štál96Sportcentrum Jičín35:19
51637Tomáš Míča97OK Lokomotiva Pardubice36:28
61638Vašek Janáč96KOB TRETRA Praha36:31
71643Daniel Hrdinka97OOS TJ Spartak Vrchlabí39:34
81642Martin Koucký97VŠTJ Ekonom Praha45:01
 
 
 
H21E (43/45)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
124Miloš Nykodým90SK Žabovřesky Brno33:12
226Pavel Kubát91OK 99 Hradec Králové33:23
316Jan Procházka84SK Praga34:19
47Jan Šedivý84SK Praga34:24
56Jan Petržela92OK 99 Hradec Králové34:27
631Jonáš Hubáček95OOB TJ Slovan Luhačovice34:41
727Václav Komanec84OK Slavia Hradec Králové35:14
842Adam Chromý88SK Žabovřesky Brno35:25
935Tomáš Kubelka93OK Lokomotiva Pardubice35:26
1013Ondřej Semík94OK Kamenice35:32
1134Eduard Šmehlík87OK Slavia Hradec Králové35:42
128Jan Mrázek81Sportcentrum Jičín36:33
1311Lukáš Kettner94OK Kamenice36:37
1430Michal Argaláš93TJ TŽ Třinec36:50
1544Radek Nožka90OK Lokomotiva Pardubice36:52
1637Michal Hubáček93OOB TJ Slovan Luhačovice36:53
1739Petr Horvát94Magnus Orienteering36:57
185Roman Horyna76OOB TJ Slovan Luhačovice36:59
1915Marek Schuster93Orientační Běh Opava37:09
1912David Procházka91OK Lokomotiva Pardubice37:09
2129Štěpán Zimmermann91SK Žabovřesky Brno37:11
2241Martin Janata83Oddíl OB Kotlářka37:18
2338Jan Flašar86SK Praga37:26
241Pavel Hradec88OOB TJ Turnov37:35
2536Tomáš Dlabaja83OOB TJ Turnov37:37
2617Stanislav Mokrý92SK Žabovřesky Brno37:55
2723Roman Zbranek88Magnus Orienteering38:00
2818Ondřej Kantor91TJ TŽ Třinec38:05
2922František Kolovský92OK Lokomotiva Plzeň38:20
3010Ctibor Sysel87SK Praga38:42
3143Marek Prášil73OK Jihlava38:50
3232Jakub Makovský85KOB TRETRA Praha38:56
3340Matěj Kamenický90OK Lokomotiva Pardubice38:58
3414Martin Luštický87OOB TJ Turnov39:36
353Jiří Valeš95OK Lokomotiva Plzeň40:00
3620Jakub Škoda88Slavia Liberec orienteering40:14
3725Boris Navrátil92Orientační Běh Opava40:47
3821Petr Zvěřina82OK Lokomotiva Pardubice42:06
3945Robert Dittmann79SSV Planeta Radebeul42:14
409Marek Minář94Magnus Orienteering44:31
4128Radim Ondráček74VŠTJ Ekonom Praha45:03
 
2Pavel Brlica93SK Žabovřesky Brnovzdal
4Martin Baier76OOB TJ Turnovvzdal
 
 
 
H21A (75/79)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
11750Jan Grundmann94OK Lokomotiva Pardubice33:44
21718Ivo Habán77Slavia Liberec orienteering34:04
31751Tomáš Rusý93OK Kamenice34:31
41746Jan Čermák93OK Lokomotiva Pardubice34:43
51706Filip Hadač93Orientační Běh Opava34:45
61734Wojciech Dwojak81OK Slavia Hradec Králové34:58
71714Vít Bravený91SK Žabovřesky Brno35:17
81755Tomáš Zelenka90OK 99 Hradec Králové35:38
91728Lukáš Hovorka90OK Lokomotiva Pardubice35:48
101757Jakub Hruška95SK Žabovřesky Brno36:08
111722David Hepner76OK Slavia Hradec Králové36:16
121702Ondřej Holas85OOB TJ Turnov36:23
131735Tomáš Landovský91SK Praga36:33
141717Petr Přikryl67SK Žabovřesky Brno36:41
151699Jan Beneš87Sportcentrum Jičín36:47
161705Matěj Klusáček89SK Žabovřesky Brno36:56
171756Jiří Novák75SK LOB Nová Paka36:57
181738Martin Janda80KOB Dobruška37:04
181758Pavel Žemlík71SOK TJ Turnov37:04
201696Jan Perůtka88OOB TJ Slovan Luhačovice37:08
201694Pavel Švadlena75K.O.B. Choceň37:08
221725Filip Záveský93OK Lokomotiva Pardubice37:19
231762Jan Panchártek88OK 99 Hradec Králové37:28
241708Michal Matějů77Slavia Liberec orienteering37:41
251766Tomáš Kopec82KOS TJ Lokomotiva Krnov37:53
261726Petr Turczer79Klub vytrvalostních sportů Šum37:55
271764Tomáš Zakouřil75SOK TJ Turnov38:01
281729Vítězslav Khýn83Magnus Orienteering38:02
291745Marek Cahel88OOB TJ Slovan Luhačovice38:03
301716Jan Kučera73USK Praha38:18
311698Martin Křivda95K.O.B. Choceň38:19
321765Pavel Košárek71Orientační Běh Opava38:24
331723Petr Fodor81OOB TJ Turnov38:31
341732Rastislav Oľhava89Magnus Orienteering38:33
341720Zdeněk Slezák89OOB TJ Slovan Luhačovice38:33
361744Vladan Henek80VSK Mendelu Brno38:38
371749Adam Kazda91SK Žabovřesky Brno39:07
381763Jakub Zimmermann89SK Žabovřesky Brno39:16
391712Jakub Veselý95SK Praga39:21
401761Tomáš Janovský64SK Praga39:34
411707Vítek Pospíšil68SK Praga39:37
421704Michal Jirásek89OK Slavia Hradec Králové39:40
431747Ondřej Novotný92KOB Moira Brno39:50
441724Jiří Nečas91SKOB Zlín39:51
451693Jiří Zelinka87O-mikron40:03
461719Luboš Matějů76SK Praga40:06
471741Vojtěch Peterka75TJ Loko Liberec40:12
481715Václav Král82SK Severka Šumperk40:17
491700Ondřej Vodrážka77KOS Slavia VŠ Plzeň40:19
501690Jan Kolín77Oddíl OB Kotlářka40:25
511760Jakub Kamenický91OK 99 Hradec Králové41:00
521727Tomáš Kořínek90OK Jiskra Nový Bor41:33
531736Petr Stehlík79OK Lokomotiva Plzeň41:50
541689Ondřej Pokorný75SK Praga42:23
551752Aleš Malý87OK Jilemnice42:24
561710Jan Procházka82SK Praga42:40
571711Martin Benroth92SKOB Zlín42:48
581701Pavel Klaška93Oddíl OB Kotlářka43:07
591737Jan Pavlovec95OK Jiskra Nový Bor43:08
601753Milan Pidrman83VŠTJ Ekonom Praha43:49
611731Martin Váňa84OOB TJ Turnov44:03
621692Tomáš Kobr89Slavia Liberec orienteering44:11
631691Ondřej Pešek85K.O.B. Choceň44:46
641709Jan Fujáček75OK Sparta Praha44:57
651695Martin Sklenář95Orientační Běh Opava45:00
661713Petr Bašus74OK Sparta Praha45:01
671703Jeroným Kamenický95SK Orientační sporty Nové Měst45:30
681748Ondřej Pospíšil87Oddíl OB Kotlářka48:46
691688Miroslav Seidl74VŠTJ Ekonom Praha51:02
701730Jakub Jílek92Klub vytrvalostních sportů Šum58:06
711742Jan Čechlovský93OK Chrastava58:40
 
1754Jan Zháňal87SK Žabovřesky Brnodisk
1721Jiří Kazda80Sportcentrum Jičíndisk
1739Michal Pátek86K.O.B. Choceňvzdal
1759Jan Schulhof89OOB TJ Turnovvzdal
 
 
 
H21B (71/75)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
11830Tomáš Kapal94OK Kamenice34:12
21784Vít Zakouřil93OOB TJ Turnov34:19
31828Jan Kolárik90SKOB Zlín34:57
41815Tomáš Tichý92SJH Jindřichův Hradec35:05
51839Aleš Drahoňovský72OOB TJ Turnov35:17
61783Tomáš Bořil88SK Žabovřesky Brno35:42
71834Jan Polášek86SKOB Zlín36:03
81837Jindřich Kořínek84OOB TJ Turnov36:05
91771Jan Klapal90OK Lokomotiva Pardubice36:35
101805Jan Sháněl94K.O.B. Choceň37:25
111835Zdeněk Mazal81VSK Mendelu Brno37:30
121833Adam Bravený88VSK Mendelu Brno37:31
131782Honza Svoboda79SK SNS Smržovka37:36
141825Daniel Novák87OK Doksy37:44
151823Jakub Weiner79OK Slavia Hradec Králové37:47
161810Petr Kadavý78OK Chrastava37:55
171820Petr Henych60Slavia Liberec orienteering38:03
181792Vlastimil Polák77OOS TJ Spartak Vrchlabí38:21
191798Petr Janas71SK Praga38:30
201781Zdeněk Šabatka89OK 99 Hradec Králové38:32
211813Pavel Justa87OK 99 Hradec Králové38:34
221785Daniel Šafka91OK Kamenice39:18
231802Štěpán Držka76OK Lokomotiva Pardubice39:28
241819Ondřej Prášil84Sportcentrum Jičín39:42
251832Vítězslav Zajíc86KOB TRETRA Praha39:52
261836Roman Mašata71OK 99 Hradec Králové39:56
271795Adam Hájek92OK Kamenice40:01
281824Petr Bořánek70USK Praha40:05
291809Martin Gregor77SK OB Chotěboř40:13
301787Petr Špicar88Sportcentrum Jičín40:19
311812Roman Paclík78OK Slavia Hradec Králové40:30
321816Petr Kadeřávek76OK 99 Hradec Králové40:41
331794Petr Hanč80OOS TJ Spartak Vrchlabí40:44
341801Petr Remeš94OK Slavia Hradec Králové40:54
351774Petr Žaloudek83Sportcentrum Jičín41:19
361776Aleš Král78VŠSK MFF UK Praha41:50
371788Jiří Hlaváč61KOS TJ Tesla Brno42:12
381773Martin Műller89OK 99 Hradec Králové42:18
391807Zdeněk Zikmund67SK LOB Nová Paka42:34
401838Martin Hrouda76VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah42:55
411769Jakub Řada94Oddíl OB Kotlářka43:00
421817Miroslav Kalina82VŠTJ Ekonom Praha43:04
431803Jiří Slezák90OOB TJ Slovan Luhačovice43:07
441767Jan Fiala72BETA URSUS Orienteering43:21
451800Michal Hodek88KOB TRETRA Praha43:22
461777Zdeněk Janů90Klub vytrvalostních sportů Šum43:23
471775Viktor Gazda92TJ TŽ Třinec43:39
481826Luboš Semík62OK Kamenice43:48
491793Jiří Doucha71TJ START Náchod43:52
501831Petr Štregl73OOS TJ Spartak Vrchlabí44:28
511779Tomáš Kolárik93SKOB Zlín44:29
521814Jaroslav Hlaváč92VŠTJ Ekonom Praha44:31
531804Jan Koldinský85SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.44:39
541829Petr Lepšík82Sportcentrum Jičín44:54
551841Ondřej Sysel83SK Praga45:09
561811Martin Černý89KOB TRETRA Praha45:17
571797Tomáš Deml95OK Lokomotiva Pardubice45:53
581818Jiří Pražák78OOB SK Zbraslav46:16
591840Jiří Vondra76VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah47:01
601768Marek Filičko71OK Lokomotiva Pardubice47:44
611786Nikolas Domín88VŠTJ Ekonom Praha47:45
621799Bohumil Sýkora86K.O.B. Choceň48:36
631806Ondřej Kohl86SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.48:49
641796Tomáš Kučera94SK Studenec48:59
651778Marek Blahuta73VŠSK MFF UK Praha49:34
661790Václav Klomínský87SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.49:51
671780Michal Klapal88OOB Vamberk50:23
681789Oldřich Vodička77OK Lokomotiva Pardubice50:58
691772Michal Šrubař86Magnus Orienteering52:17
701808Ondřej Černý85VŠTJ Ekonom Praha54:37
711770Ondřej Blaha70VŠTJ Ekonom Praha70:42
 
 
 
H21C (32/50)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
11873Petr Vítek76OK 99 Hradec Králové32:57
21880Vojtěch Hora83SK Praga33:34
31849Lukáš Pýcha84TJ START Náchod38:46
41847Přemysl Prášek93OK Kamenice39:52
51872Tobiáš Kamenický93SK Orientační sporty Nové Měst40:26
61848Tomáš Zrník71SK Orientační sporty Nové Měst40:54
71869Michal Uhlík80Sportcentrum Jičín41:06
81867Tomáš Vrabec87OK Sparta Praha42:16
91862Martin Ptáček95SOOB Spartak Rychnov n.Kn.42:35
101864Petr Neumann87SK Praga42:50
111866Albert Mikan86VŠTJ Ekonom Praha43:19
121855Richard Khel75OK Sparta Praha45:33
131875Martin Buzek84SK Praga46:03
141852Martin Štěňha76VŠTJ Ekonom Praha46:09
151877Martin Lžíčař88KOB Dobruška46:16
161859Miroslav Beneš81SK Praga47:18
171854Pavel Kubec66TJ Stadion Nový Bor49:44
181865Ondřej Střelba75SK Kotnov Tábor50:08
191876Jan Kučerka80KOB Chemopetrol Litvínov50:10
201843Jan Eiselt88OOB TJ Lokomotiva Teplice51:41
211858Jiří Bernášek81TJ Stadion Nový Bor52:12
221845Arnošt Komárek77SJH Jindřichův Hradec52:29
231844Pavel Gorčica62OK Chrastava52:42
241868Libor Wagner85Oddíl OB Kotlářka52:53
251857Leoš Voleský79OK Kamenice54:19
261846David Kučerka82KOB Chemopetrol Litvínov55:56
271863Zdeněk Koč47SK GORDIC Praha Kačerov, z.s.58:17
281860Jan Tesař85OK Sparta Praha58:48
291850Pavel Beran79SKOB Zlín58:51
301856Richard Pátek76SK Žabovřesky Brno59:37
311853Miroslav Stehlík82SK Žabovřesky Brno65:55
321842Jan Zít82KOB Děčín68:24
 
 
 
H35B (19/24)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
11901Jan Lauerman74OK Jihlava33:17
21910Petr Junek78SK Studenec35:07
31918Aleš Prášil74OK Jihlava35:50
41898David Nehasil77OK Jiskra Nový Bor36:03
51902Jaroslav Polák75OK Chrastava36:40
61900Jan Šklíba75SOOB Spartak Rychnov n.Kn.36:42
71911Michal Prošek78OK Jihlava36:53
81912Michal Jedlička73OK Slavia Hradec Králové37:13
91917Kamil Koblížek80KOB Ústí nad Orlicí37:53
101899Miroslav Slovák77OK Slavia Hradec Králové38:52
111904Ondřej Svoboda76OK Slavia Hradec Králové41:48
121893Pavel Dubec80OK Sparta Praha45:19
131905Antonín Synek78OK Doksy45:37
141894Tomáš Kolář71SKOB Slaný51:05
151907Zdenek Ježek73OK Jilemnice51:27
161895Stanislav Vilém77Slavia Liberec orienteering65:34
171909Jiří Balej72OK Kamenice65:44
181908Luděk Šašek69SOBSA66:50
191903Jan Václavek78OK Lokomotiva Pardubice67:29
 
 
 
H40B (32/41)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
11949Petr Kozák65OK Kamenice25:48
21929Pavel MilánKOS TJ Tesla Brno29:07
31921Kamil Arnošt73OK Dobříš29:17
41930Pavel (Starosta) Horák73USK Praha29:49
51934Tomáš Vácha74OK Jiskra Nový Bor31:46
61954Jiří Martan73Slavia Liberec orienteering31:58
71939Pavel Pachner75OK Chrastava33:19
81928Miloslav Albl76SK Los Mělník33:22
91924Milan Venhoda71OK Jihlava33:50
101941Petr Tomeš75Sportcentrum Jičín33:55
111950Pavel Kurfürst74VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah35:03
121953Tomáš Orany73OK Jihlava35:32
131933Antonín Procházka55KOB Dobřichovice35:46
141923Petr Kvapil74SOK TJ Turnov36:05
151955Michal Průša73USK Praha36:22
161956David Zámečník75OK Kamenice36:53
171926Viktor Kolář73TJ Jiskra Hořice37:57
181936Tomáš Chrást74SK Studenec38:11
191922Marek Šesták74Slavia Liberec orienteering38:26
201944Jaroslav Tuma73Sportcentrum Jičín38:33
211925Jan Ptáček72VSS Přírodověda Praha39:28
221943Petr Blažek74SJH Jindřichův Hradec40:14
231938Aleš Macháček64Jizerský klub OB Frýdlant40:18
241935Jan Pecka68VŠTJ Ekonom Praha44:47
251932Jan Březina76OK Chrastava45:00
261946Ruda Kutlvašr76OOS TJ Spartak Vrchlabí45:01
271942Martin Zlesák73OOB SK Chrast45:16
281927Medard Féder73OOB TJ Slovan Luhačovice45:49
291947Marcel Šmol73OK Doksy46:03
301937Jindřich Houska76OK Dobříš47:31
311940Alexander Mareš73TJ Jiskra Nejdek48:53
321920Vladimír Ekert76Slavia Liberec orienteering49:19
 
 
 
H45B (57/59)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
11994Ondřej Hašek69KOS Slavia VŠ Plzeň32:04
21988Karel Kavalír65OK 99 Hradec Králové33:03
31976Jan Aschermann69USK Praha33:24
42002Vladislav Nehasil71KOB Děčín34:08
51987Aleš Fürst68TJ Loko Liberec34:09
61990Milan Novotný65OK 99 Hradec Králové34:44
72396Jan Hasman69KOS Slavia VŠ Plzeň35:45
81971Jakub Bejvl71SK Los Mělník35:55
91973Tomáš Honzík70Slavia Liberec orienteering36:03
101972Jan Netuka70OK Slavia Hradec Králové36:06
111980Zdeněk Vlastník69OK Jilemnice36:15
122008Václav Pelc67OB Strakonice36:20
132004Jan Kamenický66OK 99 Hradec Králové36:30
141992Martin Šritr68SOK TJ Turnov36:43
151996Jan Langr67OK Slavia Hradec Králové37:14
162011David Chaloupský71OK 99 Hradec Králové37:44
172017Michal Žejdlík70OOB TJ Lokomotiva Teplice38:11
182023Petr Pařízek70SK SNS Smržovka38:13
191977Jan Beneš70SJH Jindřichův Hradec38:25
201998Jaromír Šrámek58Klub vytrvalostních sportů Šum38:48
212022Petr Kruliš69ZŠ a MŠ Chotyně38:50
221995Lukáš Straka70SKOB Slaný39:28
232001Jan Gryc67KOS TJ Tesla Brno39:33
242018Pavel Háp71OK 99 Hradec Králové41:08
251966Jan Hnízdil71KOB Kamenický Šenov41:19
261968Martin Škvor67OK Kamenice42:04
272020Petr Hankovec71OK Kamenice42:13
282014Radan Kamenický60SK Orientační sporty Nové Měst42:18
292000Petr Bílý68OOB TJ Lokomotiva Teplice42:20
301975Jindřich Kovář68KČT Aš44:37
312016Petr Šrámek69OB Říčany44:43
321967Jiří Kalousek69Oddíl OB Kotlářka45:37
331985Miroslav Gola68OB Vizovice45:46
342013Petr Doubek70SKOB Slaný46:33
351965Antonín Šubrt71Oddíl OB Kotlářka46:56
361993Libor Žukov68Slavia Liberec orienteering47:42
371982Jan Tomandl70NOK HoRa48:18
381989Josef Kohout69OK Slavia Hradec Králové48:24
392007Martin Kubec70KOB Dobruška49:39
402012Stanislav Hejna69TJ Loko Liberec50:10
411984Roman Siegl67VŠSK MFF UK Praha50:20
422015Luboš Bruner65OOB TJ Lokomotiva Teplice51:02
431974Martin Šebek67Oddíl OB Kotlářka52:15
441978Štěpán Kroupa69KOS Slavia VŠ Plzeň52:20
452003Petr Pavel68OOB TJ Lokomotiva Teplice54:08
461991Tomáš Mayer69OB Kašperské Hory55:29
472009Jan Lazák69OOB TJ Lokomotiva Trutnov58:37
481970Michal Zabořil71OB Jenišovice58:48
492005Jan Kabát69VŠTJ Ekonom Praha60:31
502021Jan Žanda67SK OB Chotěboř62:04
511986Michal Škácha71OK Kamenice63:35
521999Rostislav Staněk68KOS Slavia VŠ Plzeň66:22
532019Boris Kovář67OOB TJ Lokomotiva Teplice73:17
541997Roberto Sanna67Oddíl OB Kotlářka77:34
551981Petr Jeřábek71OK Jiskra Nový Bor80:47
 
1969Pavel Řezáč69Slavia Liberec orienteeringdisk
2006Václav Dobeš57SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.vzdal
 
 
 
H50B (32/34)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
12036Jan Němeček62USK Praha31:36
22039Ivan Vydra66OK Chrastava32:08
32046Jaroslav Krejčí63OK Jiskra Nový Bor33:05
42055Roman Koucký63VŠTJ Ekonom Praha33:46
52051Jan Semík65USK Praha34:36
62044Zdeněk Kurz63KOS Slavia VŠ Plzeň35:07
72049Jan Kaplan64OK Lokomotiva Pardubice35:13
82025Marek Ročejdl64OK Kamenice35:17
92050Petr Valášek66OK Kamenice36:51
102041Tomáš Poloprutský62Slavia Liberec orienteering37:19
112030Pavel Petržela63OOB TJ Lokomotiva Trutnov37:52
122054Pavel Ptáček65BETA URSUS Orienteering37:57
132045Martin Vávra63TJ Jiskra Hořice38:08
142034Pavel Veljačik62OK Sparta Praha38:20
152057Pavel Klaška65Oddíl OB Kotlářka40:54
162040Aleš Richtr66KOS Slavia VŠ Plzeň42:02
172047Jiří Švarc62OOB TJ Turnov42:37
182035Martin Tichý64SJH Jindřichův Hradec43:28
192028Jiří Fencl63OK Lokomotiva Pardubice44:29
202029Miroslav Folprecht55OOB TJ Turnov44:30
212027Josef Sklenář66SKOB Bruntál45:15
222043Aleš Petráček63OK Jihlava48:21
232026Petr Pavlovec63OK Jiskra Nový Bor50:17
232042Pavel Vydra62OK RECO Sport50:17
252032Petr Bendák65OOB TJ Lokomotiva Trutnov50:22
262033Lubomír Hlaváček64OK 99 Hradec Králové50:40
272024Miroslav Hlava65KOB Konice51:04
282056Pavel Cincibus66VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah55:21
292048Petr Bořil62OK Jihlava57:16
302052Igor Melichar65OK 99 Hradec Králové60:27
312031Richard Záveský63TJ Loko Česká Třebová83:36
 
2037Radek Procházka65OK Lokomotiva Pardubicevzdal
 
 
 
H55B (33/33)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
12076Martin Škorpil57TJ Jiskra Hořice27:26
22083Jiří Sucharda58OK Jiskra Nový Bor30:12
32089Josef Milota58MLOK Mariánské Lázně30:36
42069Petr Kožina60SK Praga31:18
52062Petr Dušátko57OK 99 Hradec Králové31:20
62063Jan Nešpor61OOB Třebíč32:38
72074Miroslav Novotný59OK Lokomotiva Pardubice32:55
82066Martin Tichovský61SK Praga32:58
92060Pavel Bartovský61KOS Slavia VŠ Plzeň33:08
102087David Hrabánek60SK Praga33:20
112082Jaroslav Korpas61TJ Lokomotiva Ingstav Brno33:50
122068Karel Kovář61OOB TJ Lokomotiva Teplice34:30
132073Pavel Běhoun57OK 99 Hradec Králové34:51
142081Václav Roudný61OK Lokomotiva Pardubice35:05
152085Pavel Kettner59TJ Hostivice35:29
162070Břetislav Wurzel60SK Orientační sporty Nové Měst36:33
172065Milan Gazdačko57OK Slavia Hradec Králové36:47
182010Jan Flašar57KOB Český Krumlov37:34
192071Jiří Konopáč58OOB TJ Turnov37:59
202084Miroslav Fanta58VŠTJ Ekonom Praha38:22
212064Jaroslav Tihon61KOB TRETRA Praha39:39
222079Vladimír Vícha58OK Lokomotiva Pardubice40:18
232086Miloslav Průcha58OK Jiskra Nový Bor40:56
242072Ladislav Hošek60OK Sparta Praha40:59
252075Josef Beneš58Sportcentrum Jičín41:30
262088Vladimír Hejtmánek58KOB TRETRA Praha41:40
272058Zdeněk Blabla59SKP České Budějovice42:03
282077Petr Ludvík57TJ Stadion Nový Bor43:30
292067Martin Vrabec61OK Sparta Praha52:07
302080Milan Borovička61VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah54:08
312061Miloš Karel60OK Jilemnice54:56
322078Ondřej Janovič59TJ Slovan Karlovy Vary56:01
332059Michal Grivalský59SK Praga73:25
 
 
 
H60B (30/31)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
12105Karel Pilař55KČT Aš27:22
22104Josef Hejzlar56OB České Budějovice29:16
32106Přemek Škoda53Slavia Liberec orienteering30:57
42112Jaroslav Kalibán51SK LOB Nová Paka31:36
52109Jiří Šedivý55VŠTJ Ekonom Praha31:41
62094Manfred Hickethier52Slavia Liberec orienteering34:10
72118Vojtěch Juračka54OK Lokomotiva Pardubice34:50
82114Jiří Jirka55KOB ZPV Prostějov36:25
92111Stanislav Borák52VŠTJ Ekonom Praha36:52
102101Rudolf Kaška55OK Chrastava37:05
112100Petr Adrián56VŠTJ Ekonom Praha38:40
122107Vladimír Jaroš54KOB Dobřichovice38:43
132099Jan Knap51OK Lokomotiva Pardubice40:57
142091František Wald53VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah41:33
152097Václav Chotětický52KČT Aš41:45
162110Miroslav Bárta52OB Jenišovice42:04
172108Milan Pavlík54OK Chrastava42:27
182093Pavel Štěrba54OK Lokomotiva Pardubice43:00
192117Josef Erlebach52OK Jilemnice43:21
202096Zdeněk Přeček52OK Sparta Praha43:30
212098Pavel Jahn55OK Sparta Praha43:44
222119Jan Hájek54KČT Aš44:38
232095Zdeněk Sysel52SK Praga45:47
242102Drahomír Jun55Sokol Kostelec n. Č. l.46:18
252090Petr Klimpl54OK Lokomotiva Pardubice47:29
262115Stanislav Brumek52KOB Kladno53:39
272092Jiří Cabrnoch54KOB Kladno62:42
282120Oldřich Hojný52OK Sparta Praha62:43
292103Bedřich Sáňka51OK Lokomotiva Pardubice63:37
 
2116Zdeněk Fiala55KOB TRETRA Prahavzdal
 
 
 
H65B (38/40)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
12153Oldřich Přinda51Slavia Liberec orienteering26:26
22146Petr Uher50USK Praha31:05
32138Jindřich Knobloch49OOS TJ Spartak Vrchlabí31:45
42141Vlastimil Hudský51OOB TJ Turnov31:57
52133Jaroslav Farář50OOS TJ Spartak Vrchlabí32:43
62124Jaromír Buriánek47OK Sparta Praha32:52
72132Bohuslav Pilgr51TJ Loko Česká Třebová33:43
82131Miroslav Horáček50Slavia Liberec orienteering34:53
92127Jindřich Jakubec48OOB TJ Turnov36:11
102144Josef Rančák50OK Jiskra Nový Bor36:40
112160František Peterka49TJ Sokol Troja36:42
122156Jaroslav Hořínek50USK Praha37:15
132154Tomáš Babický50ZOOB Rumburk37:38
142137Pavel Stehno49Oddíl OB Kotlářka38:18
152150Milan Ševčík50OK Chrastava38:25
162151Jaroslav Hlaváč48SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav38:50
172129Vojtěch Tvrdek49OOB TJ Turnov39:13
182140Rudolf Hrobař47SOOB Spartak Rychnov n.Kn.39:34
192139Jaroslav Jirásek47Radioelektronika Cheb39:55
202134Milan Rejmont48OOB TJ Lokomotiva Trutnov40:06
212145Bartkowiak Edward48Grunwald Poznań40:12
222149Vladimír Hora51USK Praha41:38
232158Zdeněk Švec47SKOB Slaný42:23
242135Jiří Vokál50OK Chrastava44:28
252128Zdeněk Kadavý49OK Chrastava45:21
262136Vladimír Zelený48SK Praga47:16
272157Jiří Provazník51OOB TJ Turnov47:42
282122Jiří Pospíšil47SOK TJ Turnov47:43
292148Josef Peterka47TJ Loko Liberec49:50
302143Karel Novák50SK LOB Nová Paka51:19
312147Vít Ryšavý47TJ Sokol Troja52:35
322130Zdeněk Zlesák47OK Jilemnice52:58
332159Aleš Procházka47Oddíl OB Kotlářka53:55
342152Josef Rychtecký48OB České Budějovice54:11
352125Karel Lusk50OK Chrastava55:46
362142Alexander Kolský50SK Praga62:31
372126Jiří Richtr50OB Jenišovice62:58
382121Luboš Matoušek47OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou76:00
 
 
 
H70B (21/21)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
12174Jiří Švadlena46K.O.B. Choceň29:59
22180Jan Čadil43VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah34:44
32173Miloš Novák46OK Sparta Praha35:13
42165Jan Fišák44MLOK Mariánské Lázně37:11
52169Jan Sklenář42MLOK Mariánské Lázně38:07
62170Josef Paul44KOB Dobřichovice38:25
72161Jiří Novotný46OOB Slavia Praha38:45
82178Jan Kraus45TJ Loko Liberec39:19
92172Dieter Schimm44KOB Baník Sokolov39:30
102167Jaroslav Fridrich45OK Lokomotiva Pardubice39:56
112168Zdenko Procházka43Oddíl OB Kotlářka40:14
122177František Novotný42OOB USK Slavie Ústí n.L.41:10
132164Jiří Nejezchleba46KOB Kamenický Šenov42:14
142171Jaromír Dvořák46SK Praga45:53
152175Ivan Matějů46Slovan Praha47:10
162181Ivan Gřunděl42SJH Jindřichův Hradec48:10
172166Miloš Rakovec45OK Sparta Praha49:30
182163Josef Dohnal43USK Praha51:48
192162František Duda46SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.59:31
202179Stanislav Nosál46TJ Lokomotiva Beroun68:04
 
2176Jaromír Pospíšil44UNITOP SKP Žďár nad Sázavoudisk
 
 
 
H75B (7/10)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
12184Jaroslav Havlík36Sportcentrum Jičín37:21
22183Jaromír Frey41TJ Jiskra Nejdek39:59
32187Vladimír Attl38SK Praga42:13
42182Miroslav Beránek39OK Jiskra Nový Bor48:18
52185Zdeněk Úlehla40OK Jiskra Nový Bor48:20
62192Pavel Petrželka38OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis56:57
72191Miroslav Máslo40OK Slavia Hradec Králové121:52
 
 
 
H80B (3/3)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
12193Jaroslav Křtěnský36OK Jiskra Nový Bor37:38
22195Miloš Semorád33OK Sparta Praha47:42
32194Jaroslav Vondra33VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah51:37
 
 
 
P (98/103)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
12458Anna Šňupárková96Oddíl OB Kotlářka19:04
22267Jan Pachner46Slavia Liberec orienteering23:46
32227Filip Vambera73VAM OB24:07
42242Julie Semíková03OK Kamenice24:21
52420Jakub PuchalskýNeregistrovaní24:52
62218Vojtěch Votava12Slavia Liberec orienteering26:17
72237Iva Rendová71OK Kamenice27:07
82215Tereza Fialová90SKOB Zlín28:10
92266Petr BlahaNeregistrovaní28:30
102398Julie ŠtěpánkováNeregistrovaní29:01
112263Radka Kalousová75VŠTJ Ekonom Praha29:32
122211Pavlína Titzová74USK Praha29:42
132261Jan NovákNeregistrovaní29:49
142402Karolina BlahováNeregistrovaní30:20
152226Zdeňka Ferbasová73VAM OB30:24
162235Jitka Žejdlíková72OOB TJ Lokomotiva Teplice30:38
172410Anežka Matylda FojtůNeregistrovaní30:46
172230Tereza Krupová87Neregistrovaní30:46
192270Kateřina Lamačová06OOB TJ Turnov30:59
202236Thomas Riby02OOB TJ Lokomotiva Teplice31:02
212199Miloš Dolejší67TJ Stadion Nový Bor31:22
222198Jindra Vrabcová61OK Sparta Praha31:44
232214Adéla Bednaříková00Slavia Liberec orienteering31:48
242257Iveta KrákorováNeregistrovaní31:50
252260Petra KutalováNeregistrovaní32:12
262204Linda Pokorná03SK Praga32:13
272453Karel DrapákNeregistrovaní32:16
282244Lucie Poláková82OOS TJ Spartak Vrchlabí32:55
292259Jan DudaNeregistrovaní33:03
302240Ondřej Zlesák76OK Jilemnice33:04
312253Ondřej TichýNeregistrovaní33:28
322272Radim HalamaNeregistrovaní (NNN)33:35
332415Miroslav HnídekNeregistrovaní33:40
342271Pavlína Malečková08SK Praga33:45
352239Marek Seidl11VŠTJ Ekonom Praha34:06
362197Daniela Havláková79SKOB Roudnice nad Labem34:14
372258Tomáš SolničkaNeregistrovaní34:25
382231Adam Kubec09KOB Dobruška34:34
392200Romana Vrabcová82OK Sparta Praha34:44
402232Martina Mišeková78OK Kamenice35:08
412212Noel Neyrinck70USK Praha35:12
422456Michaela KonopáčováNeregistrovaní35:17
432249Václav SchröterOK Chrastava35:20
432265Tomáš DaňhelNeregistrovaní35:20
452451Alena Doležalová60USK Praha35:23
462229Barbora Mácová10Cirkus Čakovice36:02
472223Josefina Klašková96Oddíl OB Kotlářka36:23
482243Barbora Janasová71SK Praga36:31
492207Petra Drahoňovská70OOB TJ Turnov36:36
502262Anežka Netuková07OK Slavia Hradec Králové36:53
512411Jakub HorákNeregistrovaní37:01
522234Marcela Míchalová68SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.37:38
532457Lukáš ZámečníkNeregistrovaní37:39
542216Štěpán Vilém09Slavia Liberec orienteering37:53
552417David MajerNeregistrovaní38:08
562255Ondra BašusNeregistrovaní38:12
572256Petra Husáková74SKOB Slaný38:36
582422Matouš AlblNeregistrovaní40:20
592205Hana Ptáčková07SK Praga41:04
602219Gabriela Karpíšková73OOB TJ Lokomotiva Teplice41:06
612221Hana Žandová70SK OB Chotěboř41:23
622224Leona Ledinská81Oddíl OB Kotlářka41:52
632400Eliška LedinskáNeregistrovaní42:37
642251Petra Khelová78OK Sparta Praha42:48
652421Fanda LamačNeregistrovaní42:55
662419Vladimír AlbrechtNeregistrovaní42:58
672418Lisa KalinováNeregistrovaní43:30
682238Lucie Štembergová88VŠTJ Ekonom Praha45:36
692416Sofie Balejová05Neregistrovaní49:06
702206Jakub Šimerka04SK Praga49:20
712201Eva Pěkná75SKOB Roudnice nad Labem51:32
722217Markéta Miklasová68Slavia Liberec orienteering52:02
732233Michal Mišek72OK Kamenice52:20
742220Sofie Štoková07Oddíl OB Kotlářka52:27
752228Šárka Uhlíková81Ekonom Praha Outdoor52:58
762268Kateřina Zítová11KOB Děčín55:17
772209Josefína Jedličková06USK Praha55:29
782208Aleš Jedlička08USK Praha55:31
792452Zuzana BudskáNeregistrovaní56:02
802213Ilona Procingerová70OOS TJ Spartak Vrchlabí56:07
812252Olga BašusováNeregistrovaní56:32
822412Krisýna UhrováNeregistrovaní56:46
832210Josef Baldrian11USK Praha57:59
842225Tomáš Frýdecký10Báječné ženy v orientačním běh59:40
852248Adéla Schröterová05OK Chrastava61:27
862196Jitka Nedvídková51ZOOB Rumburk64:45
872246Pavla Kutlvašrová09OOS TJ Spartak Vrchlabí65:25
882222Ondřej Karban11Oddíl OB Kotlářka66:16
892247Vojtěch HolataNeregistrovaní70:16
902401Marek ŠkorpilNeregistrovaní70:37
912264Tomáš Kalous06VŠTJ Ekonom Praha70:55
922414Jarmila ValešováNeregistrovaní83:29
932459Pavel KaiserNeregistrovaní94:16
 
2423Pavel PolákNeregistrovanídisk
2454Lenka DrapákováNeregistrovanídisk
2455Karolína DrapákováNeregistrovanídisk
2413Jan ValešNeregistrovanídisk
2254Petr Gajda09USK Prahadisk
 
 
 
T3 (73/77)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
12322Jan Valášek94OK Kamenice29:52
22316David Fábera03OK Slavia Hradec Králové40:08
32306Lubomír Pavlíček78SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.41:01
42337Jiří Chvátil72OK 99 Hradec Králové42:31
52301Barbora Balcarová97TJ Loko Liberec43:44
62310Andrea Štreglová75OOS TJ Spartak Vrchlabí45:29
72345Tereza Hojná69SJH Jindřichův Hradec46:03
82299Tomáš Zeman75KOB Dobřichovice46:53
92307Petr Rücker65TJ Jiskra Hořice47:14
102285Adéla Chromá88SK Žabovřesky Brno47:52
112275Milan Meier73Slavia Liberec orienteering49:05
122332Josef Nádeníček70TJ Jiskra Nejdek49:07
132330Alena Rusinová71Ulita-HOBRA Orienteering Broum49:18
142304Miloš Eiselt58OOB TJ Lokomotiva Teplice49:27
152349Jaroslav Hojný70SJH Jindřichův Hradec51:02
162286Pavel Titz74USK Praha51:13
172338Johana Chvátilová04OK 99 Hradec Králové51:30
182357Jana Matyášová76OK Chrastava52:51
192308Alena Balcarová71TJ Loko Liberec52:53
202280Martin Morávek63SOOB Spartak Rychnov n.Kn.53:32
212321Nikola Žuchová93SK SNS Smržovka53:44
222331Jaroslav Lamač72OOB TJ Turnov53:57
232336Lenka Švarcová64IMP1374 NNNN54:16
242283Irena Bártíková74USK Praha54:26
252300Lukáš Kovář01TJ Loko Česká Třebová55:00
262320Iva Malečková75SK Praga55:22
272287Daniela Bednaříková77Slavia Liberec orienteering56:49
282339Pavlína Chvátilová74OK 99 Hradec Králové57:15
292329Vladislav Kalous77VŠTJ Ekonom Praha57:51
302274Jana Kubecová73TJ Stadion Nový Bor57:55
312312Věra MachováNeregistrovaní59:17
322289Michaela Soukupová58USK Praha60:21
332311Lucie Berglová82NNNN60:25
342276Jana Preclíková81OOB TJ Turnov61:35
352429Tomáš ŠvarcNeregistrovaní61:54
361640Lukáš Juren97OOB TJ Lokomotiva Teplice62:57
372292Tomáš Sehnal67Běhej Poděbrady62:58
382430Radek JelínekNeregistrovaní64:35
392426Markéta VodrážkováNeregistrovaní64:47
402317Markéta Mullerová07Neregistrovaní66:41
412431Lenka JelínkováNeregistrovaní67:00
422297Zuzana Votýpková79OK Jiskra Nový Bor67:08
432282Barbora Baldrianová78USK Praha67:30
442291Jana Voborská84SK Praga68:13
452404Otto Severýn74Slavia Liberec orienteering68:30
462279Jana Buková71SKOB Roudnice nad Labem68:48
472293Milan Malačka60Oddíl OB Kotlářka69:08
482288Klára Severýnová Popková74Slavia Liberec orienteering69:51
492273Radek Holata81KOB TRETRA Praha70:53
502313David Nejedlo71TJ Loko Liberec71:27
512278Alena Hellerová78SKOB Roudnice nad Labem71:42
522379Lucie ZedníčkováNeregistrovaní72:09
532309Petra Hořáková69TJ Loko Liberec74:55
542315Michal Žukov97OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis75:08
552333Dita Geislerová75KOB Kladno78:14
562298Simona Punčochářová00Neregistrovaná - Punčochářová82:30
572314Jiří Šubrt61Tempo Praha83:11
582305Lucie Nejedlová73TJ Loko Liberec84:13
592334Daria IshchukNeregistrovaní88:43
602277Radek Kučerka11TJ Stadion Nový Bor90:01
612284Martina Marholdová74OB SK Zvole90:09
622427Monika KolskáNeregistrovaní90:46
632303Drahomíra Syslová56SK Praga91:21
642425Pavla HadačováNeregistrovaní93:37
652327Ondřej Janeček02SOBSA95:09
662302Marie Bradáčová75TJ Loko Liberec97:08
672281Monika Jírová73OK Roztoky102:10
682424Natálie ŠvarcováNeregistrovaná - Punčochářová104:10
692294Kateřina Havlíčková76OK Dobříš105:29
702428Lucie PodroužkováNeregistrovaní120:46
712323Jakub Žukov03OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis122:26
722325Iveta Čtveráková90DOBneregistrovani123:39
732326Robert KrzywdaNeregistrovaní149:11
 
 
 
T5 (67/70)Stav: 14:33
místoStČíJménoRNOddílČas
12344Michal Tihon79OK 99 Hradec Králové45:07
22444Jakub Vodrážka76Slavia Liberec orienteering46:08
32443Nikola RafajNeregistrovaní52:34
42363Pavel Schröter72OK Chrastava54:22
52371Ondřej Lisý71IMP787 Neregistrovaní54:56
62319Tomáš Lazák91OOB TJ Lokomotiva Trutnov57:33
72378Václav ZedníčekNeregistrovaní60:05
82381Ivan Křivda67K.O.B. Choceň62:09
92380Jan Rusin76Ulita-HOBRA Orienteering Broum62:19
102342Martina Tihonová86OK 99 Hradec Králové63:41
111951Stanislav Bradáč72TJ Loko Liberec63:44
122350Michal Kos68SOOB Spartak Rychnov n.Kn.63:45
132362Ondřej Šedivý91Sokol Kostelec n. Č. l.65:18
142364Martin Marek70TJ Loko Liberec65:20
152372Lenka Křivdová72K.O.B. Choceň65:34
162340Jiří Heller77SKOB Roudnice nad Labem66:44
172405Michal Aschermann91OK Kamenice66:47
182355Jiří Lužnický85HO Humanita66:51
192374Petr Beránek81SK SNS Smržovka69:50
202390Jiří Jirous72KOB TRETRA Praha70:33
212408Zuzana Hoetzelová77OB Jenišovice70:40
222365Jana Marková71TJ Loko Liberec70:53
232356Petr Máca80Cirkus Čakovice71:33
241913Kristina Gajdová68USK Praha71:35
252387David Kinšt79SJH Jindřichův Hradec73:33
262386Pavel Koten72OB Říčany74:06
272343Libor Černý69MLOK Mariánské Lázně74:50
282445Balej VítNeregistrovaní74:59
292403Barbora Škvorová91OK Kamenice75:14
302353Libor Matyáš76OK Chrastava75:16
312407Tomáš Bergl78MTBO ČZU Praha75:45
322354Miloš Kamaryt64MLOK Mariánské Lázně76:17
332367Ondřej Janeček70SOBSA76:48
342388Dominka Kinštová80SJH Jindřichův Hradec77:49
352385Oldřich Veselý71SJH Jindřichův Hradec78:09
362202Jan Hrnčíř99Neregistrovaní (NNN)79:16
372318Codey Yates90Counties Manukau Orienteering80:27
382366Martina Kamarytová66MLOK Mariánské Lázně81:42
392348Michal Heřmánek77OOB TJ Turnov84:18
402359Jaromír Melichar63TJ Loko Liberec84:59
412351Vlastimil Pecka75TJ Loko Liberec87:54
422352Erika Náhlíková97TJ Hostivice88:20
432389Eliška NěmečkováNeregistrovaní90:07
442373Vít Maleček68SK Praga93:36
452368Jiří Janeček00SOBSA93:37
462441Martin MatznerNeregistrovaní94:17
472409Ivana TišerováNeregistrovaní94:31
482440Karolína PreisslerováNeregistrovaní95:34
492376Jan Chotětický52KČT Aš96:59
502406Zdeněk Karban77Oddíl OB Kotlářka97:24
512361Eva Albrechtová78OK Kamenice97:55
522269Kryštof KopeckýNeregistrovaní98:23
532370Jiří Kautský82NNN98:38
542392Veronika BohuňkováNeregistrovaní98:49
552369Veronika Janečková71SOBSA98:52
562346Aleš Bednařík73Slavia Liberec orienteering99:35
572335Blanka BulířováNeregistrovaní101:44
582377Jiří BartošNeregistrovaní104:06
592442Petr Nemšovský76SK Praga106:02
602360Jakub Vaník00Klub vytrvalostních sportů Šum111:59
612391Vojtěch BolfNeregistrovaní118:37
622358Ladislav Košek59TJ Loko Liberec120:33
632438Amálka KolatorováNeregistrovaní151:58
642383Jiří Čtrnáct76SK Praga188:39
 
2341René Šlapánek79SKOB Roudnice nad Labemdisk
2382Marie Flašarová57KOB Český Krumlovdisk
2439Jakub KurfiřtNeregistrovanívzdal