ČP, ŽA, ŽB-Čechy - klasická trať 10.9.2016so 10.9.2016 17:45
Předběžné výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
D10C (33/33)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
1606Barbora Lamačová07OK Jiskra Nový Bor28:12
2603Jana Ekertová07Slavia Liberec orienteering33:56
3625Rozálie Dittrtová06SK Los Mělník34:39
4615Zuzana Škáchová06OK Kamenice34:57
5610Michaela Benešová06SJH Jindřichův Hradec36:48
6614Mile Baloghová07OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis37:04
7616Lucie Hlaváčová06KOS TJ Tesla Brno37:14
8601Marie Balcarová06TJ Loko Liberec37:58
9612Eva Baldrianová07USK Praha40:58
10630Eliška Vilémová06Slavia Liberec orienteering41:04
11629Tereza Ester Kamenická08SK Orientační sporty Nové Měst42:05
12613Kateřina Mišeková07OK Kamenice42:42
13631Michaela Gajdová07USK Praha45:24
14620Zuzana Alblová06SK Los Mělník46:18
15605Karolína Nejedlová08TJ Loko Liberec46:20
16611Magdalena Seidlová09OB Říčany46:38
17624Žofie Bulířová08KOB TRETRA Praha47:01
18619Daniela Mayerová08OB Kašperské Hory48:08
19628Karolína BláhováNER - Neregistrovaní51:09
20627Zbyňka Komárková07SJH Jindřichův Hradec51:23
212408Lucie Johanka Fišáková09MLOK Mariánské Lázně53:39
22604Lucie Hubáčková06OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis55:46
23621Eliška Háková06OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis56:41
24618Jolana Skalová06OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis62:40
25622Barbora Žemlová07OK Kamenice63:15
26626Lenka Pavlova08OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis63:54
27609Anna Zabořilová09OB Jenišovice66:31
28602Anežka Kindlová08OB Říčany74:25
29608Alice Gregorová07SK OB Chotěboř91:03
30607Terezie Nešporová08OOB Třebíč93:07
 
600Denisa Straková07SKOB Slanýnest.
617Veronika Vodičková06OK Lokomotiva Pardubicenest.
623Josefína Jedličková06USK Prahanest.
 
 
 
D12C (36/36)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
1641Adéla Randáková04OOS TJ Spartak Vrchlabí28:34
2665Jolana Štraitová04USK Praha30:34
3661Viktorie Škáchová06OK Kamenice31:25
4634Agáta Knobová04OOS TJ Spartak Vrchlabí33:20
5662Hana Marková04TJ Loko Liberec34:36
6649Kateřina Šauli04KOS Slavia VŠ Plzeň37:46
7656Hana Beranová04USK Praha38:03
8653Judita Mellanová05SOK TJ Turnov38:06
9663Valentýna Kopecká04USK Praha38:31
10636Ema Pračková04OB Říčany38:45
112382Hana Malečková05SK Praga40:04
12643Kristýna Matyášová05OK Chrastava40:31
13638Kristýna Jedličková04OK Kamenice40:51
14648Tereza Pecková05VŠTJ Ekonom Praha40:55
15660Lenka Cincibusová04VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah41:27
16654Klára Aschermannová04USK Praha41:57
17642Tereza Hájková05SOK TJ Turnov42:32
18657Magdalena Kubecová05TJ Stadion Nový Bor44:03
19640Veronika Arnoštová04OK Dobříš45:42
20666Zuzana Morávková05SOOB Spartak Rychnov n.Kn.46:54
21637Veronika Blažková05SJH Jindřichův Hradec47:43
22652Anna Kubcová05KOB Dobruška48:32
23659Hana Pavlíčková04SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.51:22
24645Julie Balejová05OK Kamenice51:40
25632Natálie Zaňková04OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis52:00
26658Soňa Pesničáková04OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis52:16
27647Hana Kociánová04OK Slavia Hradec Králové59:54
28635Šárka Zoubková05OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis63:03
29633Barbora Nosková04USK Praha68:42
30639Kateřina Karpíšková04OOB TJ Lokomotiva Teplice70:05
31644Veronika Ptáčková05SK Praga73:03
32651Marie Šestáková04Slavia Liberec orienteering77:39
33664Nela Pokorná05SK Praga91:09
34655Jindra Komárková04SJH Jindřichův Hradec98:22
 
646Alžběta Podrábská04Slavia Liberec orienteeringdisk
650Pavla Šimšová05VŠSK MFF UK Prahanest.
 
 
 
D14B (65/66)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
1709Lucie Semíková02OK Kamenice25:09
2687Kateřina Blažková02SJH Jindřichův Hradec26:34
3715Adéla Vandasová02OK 99 Hradec Králové26:37
4684Karolína Bejvlová02SK Los Mělník26:59
5706Magdaléna Rydlová02OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis27:04
6728Dorotea Tichá03Oddíl OB Kotlářka27:39
7724Elin Martanová02Slavia Liberec orienteering28:01
8673Rozálie Kuchařová02Sportcentrum Jičín28:07
9731Tereza Chrástová02SK Studenec28:17
10675Anna Karlová03OK Jilemnice28:54
11713Kateřina Černá02MLOK Mariánské Lázně29:07
12725Jana Pekařová02OOB TJ Turnov29:17
13696Petra Holečková02OK Slavia Hradec Králové29:32
14730Petra Raková02OK Slavia Hradec Králové30:17
15693Martina Thýnová03OK Slavia Hradec Králové30:27
16708Jana Kovářová02TJ Loko Česká Třebová30:33
17719Tereza Fejfarová03OK Lokomotiva Pardubice31:49
18701Tereza Kinštová02SJH Jindřichův Hradec31:52
19695Adéla Titzová02USK Praha32:45
20678Kamila Richtrová04KOS Slavia VŠ Plzeň32:48
21683Ema Bulířová04KOB TRETRA Praha33:01
22672Natálie Pilná03OOS TJ Spartak Vrchlabí33:03
23685Emma Bednaříková03Slavia Liberec orienteering33:07
24723Anna Janků02Sportcentrum Jičín33:12
25732Kateřina Koberová03OK Lokomotiva Pardubice33:16
26705Lucie Kovářová03KOS Slavia VŠ Plzeň34:28
27714Lucie Nedomlelová02OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis34:48
28691Helena Hankovcová03OK Kamenice34:54
29671Bára Pušová03OK Lokomotiva Pardubice34:59
30692Anna Budská02OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis35:04
31682Marie Podrábská02Slavia Liberec orienteering35:05
32716Karin Sanna02Oddíl OB Kotlářka35:48
33681Lucie Vítová02KOB Baník Sokolov36:20
34711Iva Nádeníčková03TJ Jiskra Nejdek36:35
35669Eliška Fišarová03Kometa Kralovice36:55
36676Anna Tymešová02OK Jiskra Nový Bor36:56
37670Klára Nosková02USK Praha37:01
38690Eva Beranová02USK Praha37:05
39703Radka Staňková04KOS Slavia VŠ Plzeň38:20
40689Veronika Nehasilová03KOB Děčín38:56
41721Klára Dočkalová02OK Jihlava39:01
42680Johana Chvátilová04OK 99 Hradec Králové39:24
43694Lucie Linková02OOB TJ Turnov39:59
44698Ivana Hrnčířová03SK Studenec40:54
45710Lenka Šritrová02SOK TJ Turnov41:47
46729Ema Černá04SKOB Roudnice nad Labem42:25
47667Veronika Mrkvičková03OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis43:02
48677Katka Besedová03OK 99 Hradec Králové44:14
49726Lucie Řadová02Oddíl OB Kotlářka44:44
50697Marie Nešporová03OOB Třebíč44:54
51722Lea Martanová05Slavia Liberec orienteering45:52
52704Alžběta Randáková02OOS TJ Spartak Vrchlabí45:54
53699Eliška Vitebská03OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis46:34
54717Josefína Nejedlová03TJ Loko Liberec47:33
55727Aneta Veselá03SJH Jindřichův Hradec48:52
56686Johana Vodičková03OK Lokomotiva Pardubice49:13
57712Eliška Žejdlíková03OOB TJ Lokomotiva Teplice50:34
58668Ema Štěpánková02OK Kamenice53:34
59688Barbora Sládečková02OB Říčany53:36
60679Anna Berounská02USK Praha54:48
61718Laura De Heij04OB Říčany67:03
62702Adéla Berounská03USK Praha92:58
63674Adéla Jelínková02TJ Růžená118:11
 
720Tereza Aschermannová02USK Prahanest.
707Hana Chaloupková02OK Kamenicenest.
 
 
 
D16A (40/40)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
1462Šárka Rückerová00TJ Jiskra Hořice45:02
1487Jana Peterová00OK Lokomotiva Pardubice45:02
3478Nikola Thýnová00OK Slavia Hradec Králové47:35
4486Kateřina Dolejší01TJ Stadion Nový Bor49:47
5468Anna Auerműllerová00SK Žabovřesky Brno50:06
6481Regina Tokárová01TJ Jiskra Nejdek50:16
7467Klára Nechanická00SK Orientační sporty Nové Měst50:20
8460Alžběta Nešporová00SKOB Zlín50:23
9483Anežka Hlaváčová01KOS TJ Tesla Brno50:37
10482Magdalena Škáchová01OK Kamenice52:03
11480Martina Opálková00BETA URSUS Orienteering52:11
12455Lucie Korpasová01KOS TJ Tesla Brno53:02
13471Veronika Šklíbová01SOOB Spartak Rychnov n.Kn.53:07
14474Teodora Dědková00KOB TRETRA Praha53:39
15488Eliška Hojná00SJH Jindřichův Hradec53:46
16459Kateřina Grycová00KOS TJ Tesla Brno53:48
17489Pavla Nádeníčková01TJ Jiskra Nejdek54:06
18472Eva Foltýnová00OK Jihlava54:08
19461Karolína Aschermannová00OK Kamenice54:16
20491Adéla Rydlová01OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis54:33
21464Hana Šrámková00OB Říčany54:38
22458Róza Vejražková01Sportcentrum Jičín55:19
23453Markéta Pavlíková00OK Chrastava55:27
24476Valerie Borovičková00OK Lokomotiva Pardubice56:21
25485Marie Vyhnálková01OB Říčany56:43
26473Viktorie Vojtíšková00OK Lokomotiva Pardubice58:14
27463Adéla Zrníková00SK Orientační sporty Nové Měst58:17
28469Kateřina Chaloupková00K.O.B. Choceň59:42
29465Šárka Plhalová00Magnus Orienteering60:23
30484Magdalena Hrabošová00Magnus Orienteering60:56
31466Lenka Poláková01OOB TJ Slezan Opava61:47
32470Tereza Šlechtová01Kometa Kralovice62:08
33457Iva Kubíčková01OK Lokomotiva Pardubice62:40
34490Berenika Držková01OK Lokomotiva Pardubice63:06
35456Magda Bruková00TJ TŽ Třinec63:33
36477Tereza Golová01OB Vizovice64:46
37454Rose Riby00OOB TJ Lokomotiva Teplice68:56
38451Šárka Míchalová00SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.81:51
39452Adéla Valterová01KBP Praha91:05
 
479Anna Kochová01Sportcentrum Jičínnest.
 
 
 
D16B (30/30)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
1792Anna Mašínová01OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis33:07
2801Štěpánka Shánělová01K.O.B. Choceň38:13
3800Tereza Filipová00OK Lokomotiva Pardubice40:05
4795Míša Šklíbová01OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis41:43
5791Dagmar Biersaková00Kometa Kralovice43:03
6798Petra Hápová00OK 99 Hradec Králové43:56
7775Barbora Matějková01Sportcentrum Jičín44:31
8776Lenka Rosendorfová01KOB TRETRA Praha44:34
9794Barbora Horáková01USK Praha44:40
10789Štěpánka Kroniková01OK Slavia Hradec Králové45:23
11784Barbora Halamová01KOB TRETRA Praha45:43
12802Barbora Zimová01OK Slavia Hradec Králové46:06
13783Nina Jeřábková01OK Jiskra Nový Bor47:20
14803Pavla Blahová01VŠTJ Ekonom Praha48:41
15781Daniela Stoklasová00SK Orientační sporty Nové Měst48:46
16786Martina Pavlová01OOB TJ Lokomotiva Teplice49:00
17799Markéta Nováková00KOB Ústí nad Orlicí49:50
18782Světlana Nováková01SK LOB Nová Paka50:07
19787Lenka Mudrová00Kometa Kralovice51:56
20797Nelly Polanská01UNITOP SKP Žďár nad Sázavou51:59
21796Barbora Šimšová01VŠSK MFF UK Praha54:49
22785Markéta Staňková01KOS Slavia VŠ Plzeň55:51
23779Magda Hrnčířová00SK Studenec57:44
24778Anna Boháčová00SK OB Chotěboř59:45
25790Adéla Zlesáková01OOB SK Chrast60:39
26774Barbora Koucká00VŠTJ Ekonom Praha66:57
27780Marie Kalousková01Oddíl OB Kotlářka67:33
28788Aneta Geislerová01KOB Kladno70:44
29793Veronika Straková00SKOB Slaný71:26
30777Bohdana Vařeková01OB Říčany99:13
 
 
 
D18A (33/33)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
1384Barbora Chaloupská99OK 99 Hradec Králové52:00
2359Tereza Janošíkova99SOB Olomouc52:36
3381Barbora Vyhnálková98OB Říčany55:05
4378Anna Kopecká99OK Lokomotiva Pardubice56:37
5357Tereza Čechová98OK Jihlava56:59
6377Eliška Sieglová99SK Praga60:46
7360Apolena Malinová99OK Slavia Hradec Králové61:31
8372Andrea Větříčková99OK Slavia Hradec Králové61:49
9354Veronika Grycová98KOS TJ Tesla Brno63:49
10351Tereza Korpasová98TJ Lokomotiva Ingstav Brno65:28
11371Kateřina Janovská98SK Praga66:41
12374Tereza Poláková99OOB TJ Slezan Opava67:25
13380Martina Waňková99OK Lokomotiva Pardubice67:58
14383Klára Čechová99Orientační Běh Opava68:05
15370Veronika Tichá99SKOB Zlín68:16
16379Karolína Staňová98OK Jiskra Nový Bor68:20
17375Jana Semrádová99K.O.B. Choceň68:48
18367Šárka Sokolářová99OOB TJ Turnov68:52
19368Lucie Nováková98OK Jiskra Nový Bor69:19
20353Dominika Kalenská99SK Studenec69:47
21358Tereza Kinkorová98OK Lokomotiva Plzeň71:26
22382Eliška Hájková98OK Kamenice72:58
23376Kateřina Matoušová99OOS TJ Spartak Vrchlabí75:44
24352Kateřina Zimmerová98OK Kamenice76:10
25355Lucie Szarzecová98TJ TŽ Třinec78:48
26356Jana Kubíčková99OK 99 Hradec Králové79:30
27365Markéta Thořová99OOB TJ Turnov81:15
28369Hana Fukalová98Orientační Běh Opava81:50
29361Jana Liberdová98TJ TŽ Třinec90:40
30363Sabina Pilcová98Oddíl OS SK Prostějov91:58
31364Zuzana Hrabánková99SK Praga94:24
32362Lucie Janoušková99OK Jiskra Nový Bor95:47
 
366Nikola Zlámalová99Sportcentrum Jičínnest.
 
 
 
D18B (20/20)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
1844Veronika Chaloupková98K.O.B. Choceň49:56
2850Lucie Poloprutská99Slavia Liberec orienteering51:51
3852Aneta Nechutová99UNITOP SKP Žďár nad Sázavou52:21
4851Iveta Albrechtová99OK Kamenice53:48
5846Johana Kopecká99USK Praha54:47
6853Kateřina Kubecová99OK Jiskra Nový Bor54:50
7845Markéta Urbanová99SK Studenec55:25
8857Šárka Knížková98OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis55:38
9858Alena Voltrová99OK Roztoky58:50
10854Dominika Hojná98SJH Jindřichův Hradec61:03
11838Karolína Žejdlíková99OOB TJ Lokomotiva Teplice62:54
12847Lenka Hanáková99Kometa Kralovice66:11
13840Karolína Würzová98Jizerský klub OB Frýdlant66:57
14856Dorotka Doležalová99KOS Slavia VŠ Plzeň67:02
15841Anna Fürstová98TJ Loko Liberec71:33
16839Michaela Zurynková98VŠTJ Ekonom Praha71:54
17855Tereza Pelcová98KČT Aš72:29
18843Alexandra Marešová99TJ Jiskra Nejdek77:59
19842Eliška Kopecká98Sokol Kostelec n. Č. l.82:28
 
849Klára Nentvichová99OK Dobříšnest.
 
 
 
D20A (29/29)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
1269Tereza Nováková97Oddíl OB Kotlářka59:12
2278Tereza Odehnalová97SK Žabovřesky Brno60:45
3263Anna Štičková96TJ Loko Liberec60:47
4256Klára Novotná97OK 99 Hradec Králové65:21
5260Iva Kavánková97SKOB Zlín66:57
6252Petra Hančová96OK Lokomotiva Pardubice67:07
7262Jana Tesařová97TJ TŽ Třinec69:03
8270Karolína Šiková96OK Lokomotiva Plzeň69:40
9257Gabriela Hiršová96SK Žabovřesky Brno71:20
10279Simona Chládková96OK Lokomotiva Pardubice72:21
11264Barbara Vavrysová97OOB TJ Slovan Luhačovice73:18
12273Alena Linková97OOB TJ Turnov74:13
13272Lenka Kovářová97OOB TJ Lokomotiva Teplice74:34
14265Kateřina Argalášová97TJ TŽ Třinec77:00
15259Adéla Červená97OK Slavia Hradec Králové77:33
16274Doubravka Jansová97OK Lokomotiva Pardubice77:35
17271Zuzana Kožinová96SK Praga77:46
18254Markéta Sabelová96TJ TŽ Třinec77:50
19266Zuzana Chovancová97SKOB Zlín78:08
20253Hana Horvátová97Magnus Orienteering78:12
21267Lucie Roškotová97OOB TJ Turnov78:42
22255Magda Hanáková96Kometa Kralovice78:49
23251Gabriela Šimůnková97KOB TRETRA Praha80:50
24275Silvie Slavíková97SK Praga81:11
25276Andrea Kameníková97OK Jiskra Nový Bor86:05
26277Hana Veljačiková97SK Praga86:13
27258Martina Šádková96OK 99 Hradec Králové89:48
28268Klára Hrabánková96SK Praga90:01
29261Dominika Smrčková97Klub vytrvalostních sportů Šum94:19
 
 
 
D20B (6/6)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
1892Kateřina Obytová97KOS Slavia VŠ Plzeň71:16
2890Lucie Šafrhansová97KOS Slavia VŠ Plzeň74:02
3887Marcela Žandová96TJ Slovan Karlovy Vary75:24
4891Hana Voltrová97OK Roztoky78:12
5888Adéla Nováková97SK OK 24 Praha118:13
 
889Lucie Šádková96OK 99 Hradec Královédisk
 
 
 
D21A (59/60)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
1928Pavla Udržalová85OK Lokomotiva Pardubice73:02
2938Michaela Chmelařová91OK Slavia Hradec Králové74:56
3950Kateřina Kašková78OK Chrastava77:00
4927Jana Valešová91OK 99 Hradec Králové77:20
5940Martina Hepnerová81OK Slavia Hradec Králové77:46
6936Romana Mrázková83Sportcentrum Jičín78:50
7929Alena Neradová85KOB Chemopetrol Litvínov79:49
8901Kateřina Kamenická93OK 99 Hradec Králové80:59
9925Karolína Bořánková95OK Kamenice81:52
10935Jitka Svobodová74USK Praha82:10
11926Eliška Fundová93OK Slavia Hradec Králové83:24
12900Kateřina Matrasová83OOB SK Chrast83:29
13924Lucie Soukupová89Sportcentrum Jičín84:16
14920Šárka Kulhavá93OK Lokomotiva Pardubice84:48
15941Magdalena Ryšavá76SK Praga84:50
16930Veronika Vavrova85Magnus Orienteering86:17
17906Věra Mádlová89SK Žabovřesky Brno86:26
18917Petra Koporová93SK Žabovřesky Brno86:59
19905Aneta Vozdová93Klub vytrvalostních sportů Šum88:31
20899Lucie Janatová81Oddíl OB Kotlářka89:08
21923Tereza Panchártková89OOB TJ Lokomotiva Trutnov89:18
22939Helena Randáková74OOS TJ Spartak Vrchlabí89:47
23952Lucie Staňková87Magnus Orienteering90:07
24934Jana Benešová94SJH Jindřichův Hradec90:59
25913Lenka Křížová85OOB Třebíč91:38
26949Lucie Vítková80OK 99 Hradec Králové92:01
27951Michaela Kopcová84KOS TJ Lokomotiva Krnov93:00
28902Kristýna Hlubučková95OK Kamenice94:01
29893Kateřina Štěpánková76KOS TJ Tesla Brno94:55
30916Zuzana Henychová61Slavia Liberec orienteering95:00
31945Martina Matějů85SK Praga95:12
32911Marcela Tesařová94Orientační Běh Opava95:36
33921Anna Kožinová93SK Praga97:13
34933Anna Hermannová92KOB TRETRA Praha98:02
35947Vladěna Hrstková87SK Žabovřesky Brno98:04
36904Jana Klíchová81SK Severka Šumperk98:36
37912Nina Azebová88OK 99 Hradec Králové99:02
38914Štěpánka Kosová94OK Lokomotiva Pardubice99:46
39931Lenka Kazdová84Sportcentrum Jičín101:12
40948Jana Jančová94OK Kamenice102:32
41908Kateřina Doleželová95OK Lokomotiva Pardubice102:37
42922Eliška Kuncová89SK Severka Šumperk103:16
43903Lucie Dundrová89OOB TJ Turnov103:34
44897Valerie Kamererová94OK Kamenice103:41
45942Hana Tihonová90KOB TRETRA Praha103:55
45919Jana Kožinová66SK Praga103:55
47946Eliška Kopecká92Magnus Orienteering105:34
48896Jana Kolaja Ehlerová80Slavia Liberec orienteering107:14
49898Kateřina Zamazalová90KOB TRETRA Praha108:12
50944Iva Kopáčková88OOB SK Chrast108:53
51910Monika Šmidrkalová90SK LOB Nová Paka109:46
52918Eva Setínková87Sportcentrum Jičín113:31
53909Pavla Mrázová93Orientační Běh Opava114:17
54943Magda Horová54USK Praha117:08
55895Pavla Přívozníková86Báječné ženy v orientačním běh127:58
562409Martina Valešová96TJ Loko Liberec130:10
57915Hana Dlouhá94Oddíl OB Kotlářka131:05
 
932Hana Wurzelová89SK Orientační sporty Nové Městdisk
937Lucie Gabrovská88KOB TRETRA Prahanest.
 
 
 
D21B (44/44)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
1994Monika Píšová81SK LOB Nová Paka73:59
2958Madla Svobodná91Oddíl OB Kotlářka74:29
3985Zuzana Jiřištová82Oddíl OB Kotlářka74:36
4964Kateřina Vodrážková79KOS Slavia VŠ Plzeň83:20
5991Daniela Tomešová84Sportcentrum Jičín84:13
6956Julie Mokrá80Slavia Liberec orienteering85:09
7955Zuzana Havlínová81OK Sparta Praha86:31
8992Lucie Jebavá92OOS TJ Spartak Vrchlabí89:13
9962Šárka Hnilicová94Klub vytrvalostních sportů Šum89:18
102378Franka EnderHSG Turbine Zittau89:47
11966Irena Boumová77USK Praha89:57
11984Petra Janovská73SK Praga89:57
13960Mariana Štoková81Oddíl OB Kotlářka90:23
14953Dita Terezie Ondřejová85OK Slavia Hradec Králové90:27
15979Anna Würzová94Jizerský klub OB Frýdlant91:17
16983Jana Zurynková70VŠTJ Ekonom Praha91:28
17981Hana Jergušová91Akademik TU Košice94:31
18980Zuzana Kohlová88SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.96:43
19990Zuzana Procházková86SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.96:53
20969Kamila Knoblochová83Sportcentrum Jičín99:33
21961Veronika Ondráčková78VŠTJ Ekonom Praha102:53
21974Eva Rydlová89VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah102:53
23957Zuzana Vejstrková88OK Chrastava103:06
24989Michaela Špicarová87Sportcentrum Jičín103:20
25987Pavla Vildmonová74SK Praga103:43
26963Markéta Držková76OK Lokomotiva Pardubice104:09
27967Dominika Ježková90SK Praga104:47
28988Kamila Mesiarkinová82Magnus Orienteering105:27
29972Lucie Trdá86HO Humanita106:14
30968Vendula Karbanová83Oddíl OB Kotlářka107:16
31965Klára Končáková95OOB TJ Slovan Luhačovice109:16
32970Barbora Smoradová90SK Žabovřesky Brno110:18
33973Daniela Sýkorová88K.O.B. Choceň114:33
34971Vanda Králová87Báječné ženy v orientačním běh122:11
35959Julie Kovářová88OOB TJ Lokomotiva Teplice125:45
36978Eliška Černá90OK Sparta Praha139:38
37977Martina Jirků87OOB TJ Turnov155:43
 
954Iva Košárková81Orientační Běh Opavadisk
976Kateřina Ducháčková93SK Studenecdisk
986Tereza Novotná92OK 99 Hradec Královénest.
993Lenka Bozděchová82SK Praganest.
995Monika Pekárková92SK Radioklub Blanskonest.
982Alice Voleská80OK Kamenicenest.
975Lucie Vlažná87OOB TJ Slovan Luhačovicenest.
 
 
 
D21C (23/23)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
1996Michaela Klapalová84OK Lokomotiva Pardubice53:55
21015Tereza Svobodná93Oddíl OB Kotlářka64:52
31007Hana Klapalová88OOB Vamberk74:00
4997Anna Tesařová82OK Sparta Praha74:15
51002Barbora Klusáková91Oddíl OB Kotlářka75:15
61018Jana Ryantová86Neregistrovaní (NNN)75:28
7999Kateřina Hejtmánková84KOB TRETRA Praha77:12
81014Zuzana Dittrichová91KOB Konice78:02
91011Klára Jarošová79KOB Dobřichovice80:18
101006Markéta Kalinová82VŠTJ Ekonom Praha89:14
111016Kateřina Mikanová84VŠTJ Ekonom Praha89:23
121010Klára Hausmannová86VŠTJ Ekonom Praha90:23
131017Eva Neradová89KOB Chemopetrol Litvínov91:54
14998Jana Kazdová77Sportcentrum Jičín94:00
151004Jana Šebková92Oddíl OB Kotlářka95:00
161001Petra Höferová87Sportcentrum Jičín95:10
171005Zuzana Uhrová80USK Praha95:15
181013Kristína Beranová85SKOB Zlín97:12
191012Marie Ksandrová92VŠTJ Ekonom Praha98:07
201008Martina Hanzlíčková84VŠTJ Ekonom Praha102:53
211009Radka Puchernová87KOB TRETRA Praha109:57
221000Lucie Kalinová87ZOOB Rumburk118:58
 
1003Dana Peremská93SOOB Spartak Rychnov n.Kn.vzdal
 
 
 
D21E (31/32)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
1117Kamila Gregorová81SK OB Chotěboř77:57
2109Monika Topinková80OK 99 Hradec Králové79:37
3116Lenka Mechlová90OK Slavia Hradec Králové80:54
4131Kristýna Kolínová84Oddíl OB Kotlářka81:14
5123Barbora Hrušková93SK Žabovřesky Brno81:50
6106Denisa Kosová91OK 99 Hradec Králové82:59
7129Marie Procházková95OK Kamenice83:09
8104Jana Knapová90OK Lokomotiva Pardubice83:25
9118Martina Zvěřinová83OK Lokomotiva Pardubice83:34
10119Adélka Indráková91SK Žabovřesky Brno83:42
11128Lucie Krafková86OOB TJ Turnov84:38
12132Ivana Fujáčková89Sportcentrum Jičín85:23
13108Kateřina Chromá94SK Žabovřesky Brno85:42
14127Zuzana Jedličková81OK Slavia Hradec Králové86:02
15130Zuzana Nováková91SK LOB Nová Paka88:18
16115Magdaléna Tužilová94SK Žabovřesky Brno88:29
17125Marie Pospíšilová87Oddíl OB Kotlářka89:29
18122Michaela Omová81OOB TJ Turnov92:35
19112Hana Hlavová88SK Žabovřesky Brno93:27
20126Adélka Jakobová90SK Praga93:58
21113Lenka Knapová93OK Lokomotiva Pardubice95:52
22102Martina Tichovská86SK Praga95:58
23124Klára Procházková94OK Lokomotiva Pardubice99:09
24105Eva Kabáthová89SK Žabovřesky Brno99:14
25103Magdalena Čermáková91OOB TJ Slovan Luhačovice102:57
26114Radka Sklenářová92OOB TJ Slovan Luhačovice109:04
27101Markéta Tesařová94SK Žabovřesky Brno112:35
28107Pavla Horová94OK Lokomotiva Pardubice112:58
 
120Dominika Plochová86Oddíl OB Kotlářkavzdal
121Lenka Poklopová89SK Žabovřesky Brnonest.
110Johanka Šimková93SK Žabovřesky Brnonest.
 
 
 
D35B (30/30)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
11061Pavla Heřmánková77OOB TJ Turnov58:21
21075Barbora Chudíková78OK Jihlava58:22
31069Jana Šimšová76VŠSK MFF UK Praha58:53
41053Kateřina Městková76USK Praha62:34
51063Barbora Lankašová80OK Chrastava64:57
61052Dominika Pachnerová77OK Chrastava66:10
71080Michaela Králová79VŠSK MFF UK Praha66:13
81078Lucie Městková78Tempo Praha66:24
91056Kateřina Matějů80Slavia Liberec orienteering69:05
101073Jana Petráňová75OK Sparta Praha69:09
111074Magdaléna Pokorná75SK Praga69:14
122379Lenka Hasmanová75KOS Slavia VŠ Plzeň69:20
131065Zdena Kubečková75OK 99 Hradec Králové69:23
141067Iva Šrámková72OB Říčany70:58
151054Vlaďka Kutlvašrová77OOS TJ Spartak Vrchlabí72:19
161057Kristina Gajdová77USK Praha73:02
171066Jana Šklíbová76SOOB Spartak Rychnov n.Kn.74:18
181077Radka Peteráčová Hyxová77Slavia Liberec orienteering75:10
191076Silvie Hojná79OK Sparta Praha75:35
201058Iva Šauli78KOS Slavia VŠ Plzeň81:13
211064Petra Synková79OK Doksy85:55
221072Eva Vyhnálková75OB Říčany100:05
231070Pavlína Chvátilová74OK 99 Hradec Králové107:42
241079Barbora Seidlová79VŠTJ Ekonom Praha110:55
251062Marcela Krausová73TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov113:37
261059Zuzana Hoetzelová77OB Jenišovice122:54
271055Magdalena Kurfürstová78VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah129:08
281068Tereza Jedličková79OK Kamenice143:42
 
1060Zita Pračková78OB Říčanyvzdal
1071Eva Žemlová75OK Kamenicenest.
 
 
 
D40B (65/65)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
11137Romana Zabořilová74OB Jenišovice45:57
21129Jana Škorpilová74Sportcentrum Jičín46:44
31126Lenka Kamenická69SK Orientační sporty Nové Měst47:30
41114Pavlína Chaloupská70OK 99 Hradec Králové47:34
51144Michaela Macháčková72Jizerský klub OB Frýdlant47:47
61141Daniela Nechanická75SK Orientační sporty Nové Měst48:00
71104Jana Smutná62OOB Vamberk48:16
81089Petra Grycová74KOS TJ Tesla Brno49:28
91125Jindřiška Milánová74KOS TJ Tesla Brno49:44
101086Ivana Filipová73SOOB Spartak Rychnov n.Kn.49:47
111146Lenka Míková76Klub vytrvalostních sportů Šum49:56
121133Lucie Vlastníková75OK Jilemnice49:57
131139Anna Kovářová75TJ Loko Česká Třebová51:07
141090Markéta Vandasová72OOB Vamberk51:11
151135Ludmila Hájková75TJ Loko Česká Třebová51:12
161097Dana Trnková73USK Praha51:48
171117Marie Podrábská74Slavia Liberec orienteering52:45
171105Barbora Nešporová76SKOB Zlín52:45
191094Šárka Valášková69OK Kamenice53:01
201095Jitka Kovářová73KOS Slavia VŠ Plzeň53:17
211138Markéta Průšová72USK Praha54:12
221108Renáta Samková74OK 99 Hradec Králové54:16
231124Kateřina Arnoštová76OK Dobříš54:37
241081Zuzana Škvorová73OK Kamenice54:53
251101Helena Zakouřilová74USK Praha55:14
261082Olga Šimerková75SK Praga55:25
271142Kateřina Karlová75OK Jilemnice56:08
281122Martina Bejvlová73SK Los Mělník56:20
291093Alena Rusinová71Ulita-HOBRA Orienteering Broum57:36
301106Petra Škáchová70OK Kamenice58:10
311115Daniela Martanová74Slavia Liberec orienteering58:35
321127Dita Waňková71OK Lokomotiva Pardubice59:12
331109Lucie Alblová75SK Los Mělník59:34
341118Šárka Hlaváčová72KOS TJ Tesla Brno59:52
341113Iva Beranová71USK Praha59:52
361085Kateřina Ptáčková73SK Praga59:53
371143Marcela Konečná72VŠTJ Ekonom Praha59:59
381136Ivana Korpasová73TJ Lokomotiva Ingstav Brno62:48
391084Romana Ježková75OK Jilemnice63:28
401103Stáňa Zlesáková73OOB SK Chrast63:36
411087Marcela Žuková73Slavia Liberec orienteering64:24
421100Magdalena Hájková73SOK TJ Turnov65:07
431110Lenka Horáková72USK Praha65:13
441116Libuše Pilná71OOS TJ Spartak Vrchlabí65:48
451112Klára Kotenová72OB Říčany66:01
461091Jitka Štraitová72USK Praha66:22
461134Lenka Hankovcová70OK Kamenice66:22
481130Lenka Kubcová74KOB Dobruška68:35
491096Marie Nešporová72OOB Třebíč69:00
501083Iva Semíková68OK Kamenice69:01
511088Pavla Pelcová74OB Strakonice69:24
521121Kateřina Riby72OOB TJ Lokomotiva Teplice69:40
531140Jana Hejduková72KOB Baník Sokolov70:02
541098Iveta Janoušková74OK Jiskra Nový Bor70:19
551131Lucie Richtrová74KOS Slavia VŠ Plzeň71:27
561107Eva Zemánková74SOOB Spartak Rychnov n.Kn.73:05
571119Jana Suchardová75OK Jilemnice73:50
581092Kateřina Junková73SK Studenec73:59
591102Eva Nováková72OK Kamenice74:27
601111Anna Halamová73KOB TRETRA Praha82:31
611132Petra Šašková74SOBSA86:57
621123Margita De Heij73OB Říčany90:02
631120Jana Straková72SKOB Slaný101:38
 
1099Marie Kučerová75USK Prahanest.
1128Pavla Klapalová70USK Prahanest.
 
 
 
D45B (44/44)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
11188Michaela Kosová67SOOB Spartak Rychnov n.Kn.53:47
21184Jana Grycová69KOS TJ Tesla Brno55:19
31178Ivana Koucká68VŠTJ Ekonom Praha55:37
41164Věrka Pařízková71SK SNS Smržovka57:02
51187Iva Benešová70SJH Jindřichův Hradec57:03
61171Monika Úlehlová69KOB TRETRA Praha58:09
71169Marcela Staňková69KOS Slavia VŠ Plzeň58:40
81189Marie Dulovcová70OOB TJ Sokol Křemže59:12
91170Lenka Chaloupková69K.O.B. Choceň61:00
101180Dagmar Sieglová70VŠSK MFF UK Praha61:24
111163Gabriela Argalášová68TJ TŽ Třinec61:37
121185Jindra Horáková68OK Lokomotiva Pardubice63:05
131153Iva Linková68OOB TJ Turnov63:09
141167Ada Kuchařová58KOS TJ Tesla Brno63:10
151162Lenka Forstová68VŠSK MFF UK Praha63:14
161174Marie Nováková69SK OK 24 Praha63:32
171159Zuzana Nehasilová71KOB Děčín63:54
181177Kateřina Kavalírová67OK 99 Hradec Králové64:18
191154Ivana Pecková62VŠTJ Ekonom Praha64:38
201160Markéta Novotná Neyrinck70USK Praha64:43
211149Katka Fürstová69TJ Loko Liberec65:01
221165Zuzana Čechová69Bratrstvo Ždárských vrchů65:15
231173Kateřina Würzová69Jizerský klub OB Frýdlant65:20
241161Iva Knapová60OK Lokomotiva Pardubice66:36
251147Jana Eichlerová70KOB Kamenický Šenov70:44
261166Jana Hubáčková62VŠTJ Ekonom Praha71:06
271176Jitka Bendáková69OOB TJ Lokomotiva Trutnov72:34
281157Jaroslava Benešová70KOB Kladno72:39
291175Radka Melišíková71KOB TRETRA Praha73:03
301148Jana Komersová65Sokol Kostelec n. Č. l.73:10
311158Šárka Lazáková69OOB TJ Lokomotiva Trutnov73:46
321151Lucie Dittrtová68SK Los Mělník74:55
331181Alice Hančová70OOS TJ Spartak Vrchlabí78:05
341156Kateřina Klašková67Oddíl OB Kotlářka79:21
351186Jana Kubínová67TJ Slovan Karlovy Vary83:29
361168Zuzana Kavalírová69OK 99 Hradec Králové85:59
371183Jana Nová71OK Dobříš87:21
381190Markéta Blahová69VŠTJ Ekonom Praha94:25
391172Helena Šebková67Oddíl OB Kotlářka95:43
401155Regina Tokárová69TJ Jiskra Nejdek96:12
411182Marie Žandová65TJ Slovan Karlovy Vary109:18
421152Jaroslava Douchová71TJ START Náchod122:48
431179Eva Tloušťová69OK Sparta Praha124:39
 
1150Jitka Demlová69OK Lokomotiva Pardubicevzdal
 
 
 
D50B (37/37)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
11225Hana Tichovská66SK Praga42:14
21227Jana Juračková60OK Lokomotiva Pardubice49:01
31199Miroslava Hlavová63KOB Konice50:21
41215Dana Wurzelová66OOB SK Chrast51:38
51213Jana Bochenková61OK Dobříš51:52
61217Jiřina Běhounová56OK 99 Hradec Králové52:12
71206Miroslava Šedivá57VŠTJ Ekonom Praha53:34
81197Martina Zalabová66Sportcentrum Jičín53:53
91210Vlasta Košková63TJ Loko Liberec53:58
101198Ivana Gorčicová65OK Chrastava54:44
111204Jana Klapalová64OOB Vamberk54:47
121203Jarmila Němečková66USK Praha54:53
121202Dana Hrstková60OK Jihlava54:53
141214Radka Miturová65MLOK Mariánské Lázně57:02
151212Jana Čechlovská62OK Chrastava58:03
161222Ruth Tachezy64OK Dobříš58:24
171224Lenka Dittrichová62KOB Konice58:37
181208Lenka Kettnerová64TJ Hostivice58:58
191209Jindra Tihonová62KOB TRETRA Praha59:35
201220Pavla Pavlíková65OK Chrastava61:38
211193Markéta Zelená58SK Praga62:39
221221Ivana Thýnová66OK Slavia Hradec Králové63:35
231191Martina Hindráková64OOB TJ Lokomotiva Trutnov64:31
241211Michaela Freyová60SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.64:49
251200Alena Petrželová63OOB TJ Lokomotiva Trutnov68:29
261192Jana Pávková65OK Jiskra Nový Bor69:33
271196Regina Ježková63SK Praga69:37
281216Helena Tenglerová65MLOK Mariánské Lázně70:35
291219Markéta Veljačiková64OK Sparta Praha73:06
301194Eva Sládková57Sokol Tehov75:33
311226Martina Mudrová64TJ Hostivice82:11
321223Jana Macháčková64OK Slavia Hradec Králové89:18
331205Ilona Hrabánková62SK Praga100:35
 
1201Vladěna Troupová63OOB TJ Sokol Křemženest.
1195Ivana Novotná63OK 99 Hradec Královénest.
1207Iva Kábrtová63OK RECO Sportnest.
1218Jitka Červinková64SK OK 24 Prahanest.
 
 
 
D55B (21/22)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
11239Alena Rosecká56UNITOP SKP Žďár nad Sázavou47:52
21248Svatava Voltrová61OK Roztoky49:02
31244Dana Kavková61OK Sparta Praha51:37
41249Ladislava Víchová58OK Lokomotiva Pardubice53:08
51243Iva Benešová61Sportcentrum Jičín54:36
61238Miluše Procházková54KOB Dobřichovice60:09
71246Jiřina Michálková61USK Praha60:17
81242Eva Nýdrlová54OOS TJ Spartak Vrchlabí60:32
91236Alena Kohlová60SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.64:40
101228Eva Hušková57SK LOB Nová Paka64:55
111237Luba Bláhová58OK Slavia Hradec Králové65:18
121247Hana Hejnalová61OK 99 Hradec Králové66:32
131234Jindra Havlíčková61Sokol Kostelec n. Č. l.67:27
141229Alexandra Bravená61VSK Mendelu Brno72:10
151231Eva Kadavá57OK Chrastava76:23
161232Jiřina Kalibánová53SK LOB Nová Paka81:48
171235Alena Kovářová61OOB TJ Lokomotiva Teplice82:36
181241Naďa Zavadilová54OK Sparta Praha85:05
191233Pavla Mrázová55KOB Dobřichovice95:25
201245Pavla Nováková59OK Doksy100:09
211240Jitka Kapounová60OK Doksy130:45
 
 
 
D60B (18/18)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
11258Alena Ševčíková53OK Chrastava50:37
21254Helena Jahnová55OK Sparta Praha50:39
31257Jana Konopáčová56OOB TJ Turnov51:48
41261Věra Bradnová55OK Chrastava54:04
51253Vlasta Zlesáková53OK Jilemnice54:17
61252Alice Fejlková53OK Slavia Hradec Králové55:05
71251Vlasta Doležalová55SK Praga57:50
81265Jiřina Štrossová56KOB Dobřichovice59:54
91266Hana Cabrnochová55KOB Kladno61:23
101255Jiřina Novotná56OK Lokomotiva Pardubice62:55
111250Dáďa Korejčíková55TJ Loko Liberec65:52
121260Alena Hejtmánková54KOB TRETRA Praha70:14
131259Vladimíra Hejzlarová56OB České Budějovice70:56
141262Jana Nováková55SK LOB Nová Paka77:25
151267Marie Matoušková55OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou78:13
161256Jana Jelínková55TJ Růžená79:04
171263Olga Lusková56OK Chrastava87:39
181264Jana Kadečková56OB Jenišovice93:22
 
 
 
D65B (12/12)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
11271Alena Neradová50KOB Chemopetrol Litvínov51:17
21276Dana Dohnalová50USK Praha51:36
31269Eva Tvrdková51OOB TJ Turnov57:00
41273Květa Kubíková47OK Lokomotiva Pardubice57:55
51272Stanislava Horáčková49Slavia Liberec orienteering59:36
61277Eva Městková48Tempo Praha60:15
71268Hana Stehnová51Oddíl OB Kotlářka65:22
81275Jaroslava Pachnerová51Slavia Liberec orienteering65:30
91279Stanislava Kutáčková47OOB TJ Lokomotiva Trutnov69:52
101270Lubomíra Ryšavá47TJ Sokol Troja86:10
111278Stanislava Kellnerová49OK Lokomotiva Pardubice94:22
 
1274Jana Omová51OOB TJ Turnovvzdal
 
 
 
D70B (6/6)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
11285Ladislava Dvořáková44SK Praga56:51
21284Marie Krausová44TJ Loko Liberec60:39
31283Míla Zmeková44OOB Slavia Praha71:30
41282Eva Kašková46OK Chrastava76:59
51280Věra Nejezchlebová45KOB Kamenický Šenov79:00
61281Miluše Zenkerová45TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov108:51
 
 
 
H10C (43/43)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
11308Jan Štěpánek06KOS TJ Tesla Brno23:52
21310Tomáš Zrník06SK Orientační sporty Nové Měst26:04
31306Vilém Štrait07USK Praha26:53
41305Martin Dejnožka06OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis28:54
51295Eliáš Kosák07SK Praga29:35
61307Albert Míka06OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis30:26
71304Jan Dolejší06TJ Stadion Nový Bor31:03
71298David Štěňha07VŠTJ Ekonom Praha31:03
91286Jakub Stehlík07OK Lokomotiva Plzeň31:32
101316Václav Městka06USK Praha31:59
111322Karel Březina06OK Chrastava33:13
121297David Meier06USK Praha33:24
131299Martin Horák06USK Praha33:32
141293Jan Nožička08OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis33:37
151292Dominik Hájek06TJ Loko Česká Třebová35:39
161302Erik Heczko08Slavia Liberec orienteering35:58
171309Ondřej Husák06SKOB Slaný37:58
181318Eduard Habán08Slavia Liberec orienteering38:22
191313Jan Hyxa07Slavia Liberec orienteering39:05
201319Antonín Vokurka08OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis39:22
211324Martin Havlíček06OK Dobříš39:46
221317Martin Mairich08OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis40:43
231287Jakub Heller07SKOB Roudnice nad Labem41:23
241323Václav Vokurka10OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis41:50
251325Philip Riby07OOB TJ Lokomotiva Teplice42:56
261296Filip Mairich06OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis44:56
271294Štěpán Vodrážka08KOS Slavia VŠ Plzeň46:22
281289Tomáš Doucha08TJ START Náchod54:19
291321David Kuc06OK Sparta Praha54:44
301300Matyáš Zlesák06OOB SK Chrast55:56
311320Jan Zurynek06VŠTJ Ekonom Praha57:12
321303David Hubáček06OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis59:56
331328René Havlák06SKOB Roudnice nad Labem60:25
341301Hynek Řehoř07OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis62:43
351312Ondřej Šimerka08SK Praga66:21
361314Štěpán Havlák08SKOB Roudnice nad Labem70:19
371288Jonáš Kosák06SK Praga80:00
381326Matěj Ledinský06Oddíl OB Kotlářka85:58
391291Matyáš Potměšil00OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis92:31
 
1311Matěj Šebelka08Slavia Liberec orienteeringdisk
1327Aleš Jedlička08USK Prahanest.
1315Matyáš Novák06SK OB Chotěbořnest.
1290Tadeáš Pelc06OB Strakonicenest.
 
 
 
H12C (51/51)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
11343Dominik Průša04USK Praha24:35
21377Jiří Blaha04VŠTJ Ekonom Praha25:19
31337Jakub Janda04OK Dobříš27:51
41363Ondřej Gryc04KOS TJ Tesla Brno28:37
51344Vojtěch Orany04OK Jihlava28:41
61364Adam Černík04OK Slavia Hradec Králové28:52
71355Matyáš Zakouřil04USK Praha29:17
81372Michal Blaha04VŠTJ Ekonom Praha29:43
91349Marek Bejvl04SK Los Mělník30:14
101368Hugo Hoetzel05OB Jenišovice30:49
111332Vilém Bednařík05Slavia Liberec orienteering30:58
121369Ondřej Valter04KBP Praha32:06
131347Filip Jelínek05TJ Růžená32:30
141370Dominik Sork05KOB TRETRA Praha32:55
151367Adam Král05VŠSK MFF UK Praha32:59
162381Jakub Hasman05KOS Slavia VŠ Plzeň33:53
171366Matyáš Pelc04OB Strakonice34:47
181336Igor Hejna04USK Praha35:38
181353Šimon Stehlík05OK Lokomotiva Plzeň35:38
201345Jan Pokorný04OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis36:33
211334Jiří Heller05SKOB Roudnice nad Labem36:39
221340Daniel Nosek04USK Praha36:54
231357Václav Marhold05OB SK Zvole37:56
241360Filip Jíra05OK Roztoky38:03
251352Filip Nemšovský05USK Praha39:29
261361Tomáš Baldrian04USK Praha40:04
271358Oliver Sýkora05OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis41:04
281373Jáchym Bulíř06KOB TRETRA Praha41:13
291354Martin Snížek04OK Dobříš42:23
301330Jan Melišík05KOB TRETRA Praha42:41
311376Jakub Jedlička04OK Kamenice44:10
321374Adam Titz04USK Praha44:16
331342Adam Janas04SK Praga44:27
341378Ondřej Snížek04OK Dobříš45:22
351348Vojtěch Šubrt05Oddíl OB Kotlářka47:06
361365Matěj Vítek05OK Jihlava48:26
371351Radim Kovář05TJ Loko Česká Třebová48:32
381359Jonáš Černý05MLOK Mariánské Lázně49:35
391339Jiří Nešpor05OOB Třebíč50:14
401331Martin Doucha05TJ START Náchod52:49
411335Petr Heřmánek05OOB TJ Turnov57:35
421341Ondřej Himmel05SK OK 24 Praha58:10
431375Marek Rokos05OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis62:41
441333Martin Šašek05SOBSA65:08
451346Martin Morávek05SOOB Spartak Rychnov n.Kn.66:01
461362Lukáš Hejsek04OK Kamenice90:44
471338Ondřej Mucha04OB Říčany127:24
 
1356Martin Kabát04VŠTJ Ekonom Prahadisk
1350Viktor Hejna04USK Prahadisk
1329Radim Kuc04OK Sparta Prahanest.
1371Filip Haas04OK Lokomotiva Pardubicenest.
 
 
 
H14B (82/82)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
11436Jakub Milán04KOS TJ Tesla Brno30:04
21419Šimon Mareček02SK Orientační sporty Nové Měst31:48
31418Jakub Chaloupský03OK 99 Hradec Králové31:52
41442Martin Šimša03SK Praga31:55
51435Štěpán Kožina03SK Praga32:11
61409Jan Nechanický02SK Orientační sporty Nové Měst34:05
71397Ondřej Macek02OK Lokomotiva Pardubice34:36
71425Jan Rücker02TJ Jiskra Hořice34:36
91404Martin Gajda04OK Kamenice35:00
101432Filip Šauli03KOS Slavia VŠ Plzeň35:02
111410Milan Malačka02Oddíl OB Kotlářka35:08
121412Jakub Peterka04TJ Loko Liberec35:44
131384Petr Synek02OK Doksy36:18
141422Radim Tokár03TJ Jiskra Nejdek36:28
151416Jáchym Hojný03SJH Jindřichův Hradec36:32
161455Vít Škácha03OK Kamenice36:39
171449Ondřej Pipek02OK Lokomotiva Pardubice36:50
181444Matěj Tuma02Sportcentrum Jičín37:12
191457Lukáš Richtr02KOS Slavia VŠ Plzeň37:17
201396Šimon Kurz02KOS Slavia VŠ Plzeň37:36
211385Antonín Švarc02Oddíl OB Kotlářka38:58
221452Michal Bolehovský02VŠTJ Ekonom Praha39:05
231382Matěj Tkáč04OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis39:24
241394Vojtěch Rusin03Ulita-HOBRA Orienteering Broum39:37
251437Daniel Bolehovský05VŠTJ Ekonom Praha39:52
261383Šimon Mayer02OB Kašperské Hory39:56
271438Lukáš Link02SK Studenec40:08
281433Adam Škvor02OK Kamenice40:14
291443Marek Hasman02KOS Slavia VŠ Plzeň40:30
301415Matyáš Štregl03OOS TJ Spartak Vrchlabí40:43
311380Tomáš Kovářík03OK Kamenice41:11
321451Hubert Waněk03OK Lokomotiva Pardubice41:38
331423Vojtěch Dejnožka03OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis41:56
341381Kryštof Hájek02SOK TJ Turnov42:01
351434Jáchym Kučera03OK Dobříš42:08
361429Šimon Kolář04TJ Jiskra Hořice42:16
371393Oldřich Kohoutek03KOB Baník Sokolov43:54
381439Michal Renda02OK Kamenice43:58
391428Petr Janas02SK Praga44:09
401379Šimon Tůma04KOB TRETRA Praha44:22
411389Martin Flegl03SOOB Spartak Rychnov n.Kn.44:23
421414Matěj Šubrt02Oddíl OB Kotlářka44:49
431420Martin Melišík02KOB TRETRA Praha45:04
441403Lubomír Tichý03OK Slavia Hradec Králové45:11
451392Šimon Bárta02OK 99 Hradec Králové45:35
461421Matěj Venhoda03OK Jihlava46:23
471447Stanislav Šípek03SOOB Spartak Rychnov n.Kn.47:06
481406Jaromír Šrámek03OB Říčany47:57
491427Lukáš Vitebský03OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis48:24
501387Jáchym Víteček02Oddíl OB Kotlářka48:48
511460Ondřej Lesák03OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis48:49
521454Kryštof Jelínek03TJ Růžená49:46
531456Jonáš Mellan03SOK TJ Turnov50:06
541398Petr Lill02KOB Baník Sokolov50:31
551450Tomáš Rak04OK Slavia Hradec Králové50:51
561440Vojta Řehoř03OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis51:18
561402Hugo Hankovec02OK Kamenice51:18
561401Matyáš Kolář03SK Praga51:18
591407Matouš Vlastník02OK Jilemnice51:53
601446Matyáš Jirka02KOB ZPV Prostějov52:10
611391Zdeněk Hejduk02KOB Baník Sokolov53:19
621388Jakub Procinger03OOS TJ Spartak Vrchlabí54:55
631408Pavel Kolský02SK Praga55:10
641426Tomáš Ekert03Slavia Liberec orienteering56:42
651424Juraj Tkáč02OK Jihlava58:23
661453Filip Hejsek02OK Kamenice58:47
671405Tomáš Dohnálek04OK Slavia Hradec Králové59:37
681399Radek Šabata02SOOB Spartak Rychnov n.Kn.61:56
691459Hynek Hejna03TJ Loko Liberec64:57
701441David Bradáč02TJ Loko Liberec65:41
711395Pavel ml. Horák03USK Praha68:34
721386Vojtěch Matyáš02OK Chrastava70:25
731417Matěj Hnízdil03KOB Kamenický Šenov71:50
741411Ondřej Kovář02KOS Slavia VŠ Plzeň73:12
751413Slávek Janoušek04OK Jiskra Nový Bor73:13
761400Přemysl Marhold03OB SK Zvole77:29
771431Adam Albrecht02OK Kamenice80:03
781448Jakub Hadač02TORNÁDO86:49
 
1458Viktor Chaloupka03OK Kamenicenest.
1390Lukáš Fejfar03OK Lokomotiva Pardubicenest.
1445Ondřej Kurz05KOS Slavia VŠ Plzeňnest.
1430Vít Štefan02SK Studenecnest.
 
 
 
H16A (31/31)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
1407Martin Roudný00OK Lokomotiva Pardubice55:37
2432Ondřej Metelka01OK 99 Hradec Králové56:31
3422Mikuláš Jirka00SK SKI-OB Šternberk57:52
4403Ondřej Volák00OK Lokomotiva Pardubice58:27
5406Jan Gajda01OK Kamenice59:04
6415Jan Rusin00OK Lokomotiva Pardubice59:19
7409Vojtěch Gryc01KOS TJ Tesla Brno61:59
8427Matěj Matoušek00Klub vytrvalostních sportů Šum62:42
9421Dan Pavlovec00OK Jiskra Nový Bor63:00
10428Michal Švadlena01K.O.B. Choceň63:11
11426Tomáš Milán01KOS TJ Tesla Brno63:20
12424Petr Melichar00TJ Loko Liberec63:29
13430Tomáš Valík00Orientační Běh Opava65:22
14419Medard Féder01OOB TJ Slovan Luhačovice65:47
15433Ondřej Hasman00KOS Slavia VŠ Plzeň66:27
16408Tomáš Janovský01SK Praga66:42
17413Václav Roudný00OK Lokomotiva Pardubice67:57
18405Tomáš Zalaba01Sportcentrum Jičín68:13
19411Petr Čech00OK Jihlava68:29
20429Martin Adamec01OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis70:58
21420Martin Šafář01Klub vytrvalostních sportů Šum72:20
22404Jan Sedlář00KOS TJ Tesla Brno73:27
23412Matyáš Siegl01SK Praga74:27
24402Jan Hašek00KOS Slavia VŠ Plzeň75:40
25423Petr Buk00SKOB Roudnice nad Labem76:25
26414Vojtěch Veselý00SJH Jindřichův Hradec76:43
27431Jonáš Podmolík00SKOB Zlín80:55
28417Radim Kligl01KOS TJ Tesla Brno81:37
29425Kryštof Panovec00OOB TJ Slovan Luhačovice82:04
 
410Kryštof Průša01USK Prahadisk
418Michal Bořánek00SK SKI-OB Šternberknest.
 
 
 
H16B (39/39)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
11524Ondřej Měšťan01KOB TRETRA Praha48:36
21508Tomáš Samek00OK 99 Hradec Králové49:43
31495Ondřej Paleček01SOOB Spartak Rychnov n.Kn.52:36
41510Ondřej Janda01OK Dobříš54:08
51519Jan Longin01KOB TRETRA Praha54:19
61502Jakub Bílý01OOB TJ Lokomotiva Teplice55:40
71514Jakub Dostál01OOS TJ Spartak Vrchlabí55:50
81521Ondřej Budský01OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis56:34
81509Jan Langr01OK Slavia Hradec Králové56:34
101528Jakub Ježek01OK Jilemnice57:44
111516Nick Newiak01TJ Jiskra Nejdek57:47
121507Antonín Šmaus00OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis59:09
131493Antonín Synek00OK Doksy59:13
141506Jakub Semík00USK Praha59:41
151513Matěj Galbavý00OK Chrastava59:50
161499Jan Nešpor01OOB Třebíč60:30
171500Radomír Tichý00OK Slavia Hradec Králové61:01
181504Petr Blaha01OK Kamenice62:14
191527David Šmol01OK Doksy62:24
201503Jonáš Koditek01KOB Ústí nad Orlicí62:25
211529Aleš Mühlbach01SK Studenec64:27
221522Adam Solomko00KOB Baník Sokolov65:25
231523Martin Klaška01Oddíl OB Kotlářka66:19
241511Jan Kučera01OK 99 Hradec Králové67:51
251498Jan Porkert01OK Slavia Hradec Králové71:40
261530Jan Tachezy01OK Dobříš72:09
261517Václav Valášek01OK Kamenice72:09
281515Martin Víšek01OK Kamenice72:45
291518Matěj Cícha01OOB Třebíč76:46
301505Jan Procinger01OOS TJ Spartak Vrchlabí77:33
311520Štěpán Dittrt00SK Los Mělník77:35
321497Matěj Melichna01KOB Kladno77:39
331496Antonín Forst01VŠSK MFF UK Praha78:20
341494Petr Záboj01OK Jihlava80:08
 
401Vít Pecháček01OB Říčanydisk
1526Jan Puchalský01USK Prahanest.
1512Ondřej Marhold01OB SK Zvolenest.
1525Jan Černý01KČT Ašnest.
1501Jakub Bradáč00TJ Loko Liberecnest.
 
 
 
H18A (40/40)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
1335Šimon Hausenblas98OK Kamenice65:45
2310Daniel Vandas98OK 99 Hradec Králové67:09
3316Jan Bendák98OK 99 Hradec Králové68:38
4321Jonáš Fencl99OK Lokomotiva Pardubice74:37
5331Ondřej Hlaváč99SK Žabovřesky Brno74:49
6320Ota Škvor99OK Kamenice74:53
7326Jan Vopařil99OOB TJ Slovan Luhačovice75:48
8308Otakar Hirš98SK Žabovřesky Brno76:47
9304Vojtěch Sýkora98OOB TJ Slovan Luhačovice77:55
10323Antonín Semerád98Oddíl OB Kotlářka78:16
11313Libor Černocký98OOB TJ Slovan Luhačovice79:02
12309Jonáš Müller99Klub vytrvalostních sportů Šum80:13
13312Tomáš Křivda99K.O.B. Choceň80:33
14328Ondra Starý98OOS TJ Spartak Vrchlabí80:58
15333Vít Koštejn98OK Doksy81:53
16340Daniel Pek98OK Slavia Hradec Králové83:06
17322Tomáš Jíra98OK Kamenice83:31
18305Ondřej Jílek99Klub vytrvalostních sportů Šum83:49
19325Jáchym Kavalír99OK 99 Hradec Králové83:56
20339Ondřej Šrámek99Klub vytrvalostních sportů Šum86:49
21334Jan Gebrt98OK Slavia Hradec Králové86:59
22329Petr Šiška98SKOB Zlín87:36
23306Šimon Chvátil99OK 99 Hradec Králové88:12
24307Matěj Šenkýř99OK Jihlava88:16
25315Dušan Sláma98Magnus Orienteering88:42
26318Ondřej Vystavěl98Oddíl OS SK Prostějov91:26
27324Tomáš Thoř99OOB TJ Turnov93:45
28327Kryštof Karatsiolis99OOB TJ Turnov96:11
29314Matěj Kafka99OK Jihlava99:48
30336Milan Šabata99SOOB Spartak Rychnov n.Kn.100:02
31302Marek Novotný99OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis103:56
32317Zdeněk Procházka99OOB TJ Slezan Opava105:20
33311Jan Cienciala98TJ TŽ Třinec106:13
34330Petr Šebek99Oddíl OB Kotlářka108:49
35338Lukáš Paukert98KOB Ústí nad Orlicí113:44
36301Filip Hubáček98Oddíl OS SK Prostějov136:33
 
337Sebastian Holesz99TJ TŽ Třinecvzdal
303Ludvík Kašpar98OK Jiskra Nový Bornest.
319Václav Láznička99SKOB Zlínnest.
332Vít Horčička99SOB Olomoucnest.
 
 
 
H18B (20/21)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
11591Aleš Kalenský98SK Studenec74:56
21573Filip Novák98OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis75:05
31577Jan Žák98OK Lokomotiva Pardubice75:32
41572Aleš Novák98SK Praga77:38
41589Karel Vítek99KOB Kladno77:38
61588Martin Vydra99SK Studenec77:44
71574Jakub Ransdorf98KOB TRETRA Praha81:05
81578Matěj Hrouda98OK Jilemnice84:16
91582Martin Hasal98SK Praga90:00
101571Jáchym Postolka99KOB Kladno91:40
111585Josef Sabol99SK OB Chotěboř94:22
121580Johan Skalický99KOB Ústí nad Orlicí95:18
131576Vít Ježek99OK Jilemnice95:25
141583Tomáš Borovička98VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah103:42
151579Tomáš Foltýn98OK Jihlava104:30
161575Jakub Zieba98TJ Jiskra Nejdek111:42
171590Kryšpín Kučera99OK 99 Hradec Králové111:50
181587Jan Žanda99SK OB Chotěboř113:22
 
1584Jan Košek98TJ Loko Liberecnest.
1586Vít Doležal98Sportcentrum Jičínnest.
 
 
 
H20A (29/29)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
1208Vojtěch Kettner96OK Kamenice86:47
2211Jan Čech96OK Jihlava86:59
3214Filip Wolf97OOB TJ Turnov89:39
4227Ladislav Semrád97K.O.B. Choceň90:37
5219Matěj Burda96OK Jiskra Nový Bor91:53
6217Jaromír Mielec97Orientační Běh Opava93:47
7213Jakub Glonek96Orientační Běh Opava94:10
8209Jan Bořil97OK Jihlava94:50
9215Jakub Landovský96SK Praga96:48
10220David Mikel97SKOB Zlín98:08
11223Vojtěch Netuka97OK Slavia Hradec Králové100:08
12226Josef Podmolík97SKOB Zlín100:45
13221Vojtěch Matuš96Sportovní klub ve Vrbně pod Pr100:52
14207Matěj Mašata96OK 99 Hradec Králové101:20
15203Zdeněk Zikmund97Sportcentrum Jičín101:30
16225Štěpán Mudrák96OOB TJ Slovan Luhačovice102:00
17212Vladimír Kelbl97SK Žabovřesky Brno103:52
18228Jiří Valášek97OK Kamenice105:45
19218Matyáš Skalický96KOB Ústí nad Orlicí112:21
20222Michal Werner97SK Praga113:23
21204Jakub Vlášek97KOB TRETRA Praha114:54
22216Dominik Frýba97OK Jihlava118:17
23229Jan Slíva96OOB TJ Slovan Luhačovice122:38
24224Jan Šmaus97OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis131:31
25202Jiří Frank96KČT Aš147:17
26206Jan Jurica96OK Lokomotiva Pardubice163:30
 
210Jakub Moravec97OK Kamenicedisk
201Jakub Kašpar97Magnus Orienteeringvzdal
205Matouš Fürst96TJ Loko Liberecnest.
 
 
 
H20B (9/9)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
11623David Pokorný97SOOB Spartak Rychnov n.Kn.110:29
21624Daniel Hrdinka97OOS TJ Spartak Vrchlabí120:35
31625David Zlámal96Sportcentrum Jičín123:04
41626Martin Koucký97VŠTJ Ekonom Praha126:13
51629Michal Buk96SKOB Roudnice nad Labem129:30
61622Tomáš Míča97OK Lokomotiva Pardubice138:26
 
1621Vašek Janáč96KOB TRETRA Prahadisk
1628Adam Kadečka96OB Jenišovicevzdal
1630Jan Štál96Sportcentrum Jičínnest.
 
 
 
H21A (81/81)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
11681Petr Fodor81OOB TJ Turnov111:14
21664Jan Grundmann94OK Lokomotiva Pardubice111:51
31692Václav Král82SK Severka Šumperk114:26
41665Filip Hadač93Orientační Běh Opava117:57
51680Jan Perůtka88OOB TJ Slovan Luhačovice118:24
61695Michal Matějů77Slavia Liberec orienteering118:58
71691Petr Kozák65OK Kamenice119:21
81705David Hepner76OK Slavia Hradec Králové119:28
91703Vítek Pospíšil68SK Praga119:56
101706Pavel Košárek71Orientační Běh Opava120:22
111677Vítězslav Khýn83Magnus Orienteering120:25
121661Ondřej Pešek85K.O.B. Choceň121:03
131657Petr Turczer79Klub vytrvalostních sportů Šum123:00
141667Aleš Malý87OK Jilemnice123:06
151669Petr Žaloudek83Sportcentrum Jičín123:12
161639Jan Zháňal87SK Žabovřesky Brno123:17
171685Jan Beneš87Sportcentrum Jičín125:14
181700Jiří Nečas91SKOB Zlín125:42
191631Miroslav Seidl74VŠTJ Ekonom Praha126:23
201649Jan Procházka82SK Praga126:29
211675Lukáš Hovorka90OK Lokomotiva Pardubice126:34
221655Tomáš Zelenka90OK 99 Hradec Králové126:53
231652Martin Křivda95K.O.B. Choceň127:06
242377Robert Dittmann79SSV Planeta Radebeul127:16
251670Jan Čermák93OK Lokomotiva Pardubice129:36
261647Filip Záveský93OK Lokomotiva Pardubice130:15
271689Jiří Novák75SK LOB Nová Paka131:12
281663Ivo Habán77Slavia Liberec orienteering131:15
291659Tomáš Janovský64SK Praga131:55
301693Tomáš Kopec82KOS TJ Lokomotiva Krnov132:02
301684Petr Henych60Slavia Liberec orienteering132:02
321710Tomáš Kolárik93SKOB Zlín132:12
331645Jan Schulhof89OOB TJ Turnov133:39
341709Petr Stehlík79OK Lokomotiva Plzeň134:03
351637Luboš Matějů76SK Praga134:11
361676Jan Panchártek88OK 99 Hradec Králové134:45
371662Michal Jirásek89OK Slavia Hradec Králové134:57
381635Petr Přikryl67SK Žabovřesky Brno135:50
391646Jakub Zimmermann89SK Žabovřesky Brno135:55
401638Jiří Slezák90OOB TJ Slovan Luhačovice137:15
411687Vladan Henek80VSK Mendelu Brno137:56
421688Tomáš Kobr89Slavia Liberec orienteering137:59
431707Ondřej Vodrážka77KOS Slavia VŠ Plzeň138:55
441653Jiří Zelinka87O-mikron139:58
451697Adam Hájek92OK Kamenice141:15
461632Jan Kolín77Oddíl OB Kotlářka141:19
471699Martin Váňa84OOB TJ Turnov141:41
481672Jakub Veselý95SK Praga141:44
491640Petr Remeš94OK Slavia Hradec Králové144:55
501674Pavel Klaška93Oddíl OB Kotlářka145:10
511654Ondřej Holas85OOB TJ Turnov145:43
521660Jakub Jílek92Klub vytrvalostních sportů Šum147:52
531643Ondřej Novotný92KOB Moira Brno149:23
541701Ondřej Pospíšil87Oddíl OB Kotlářka150:00
551636Rastislav Oľhava89Magnus Orienteering150:04
561666Jan Čechlovský93OK Chrastava150:53
571650Michal Pátek86K.O.B. Choceň151:44
581668Jan Fujáček75OK Sparta Praha155:47
591656Ondřej Pokorný75SK Praga157:03
601642Jan Pavlovec95OK Jiskra Nový Bor157:59
611633Marek Brož84OOB TJ Turnov172:33
621696Vítězslav Zajíc86KOB TRETRA Praha173:17
631648Martin Sklenář95Orientační Běh Opava175:55
641682Martin Janda80KOB Dobruška225:17
 
1658Martin Baier76OOB TJ Turnovdisk
1651Martin Benroth92SKOB Zlíndisk
1641Tomáš Udržal80OK Lokomotiva Pardubicedisk
1708Milan Pidrman83VŠTJ Ekonom Prahavzdal
1678Wojciech Dwojak81OK Slavia Hradec Královévzdal
1690Petr Bašus74OK Sparta Prahavzdal
1686Tomáš Landovský91SK Pragavzdal
1644Jiří Kazda80Sportcentrum Jičínvzdal
1634Jakub Kamenický91OK 99 Hradec Královévzdal
1673Matěj Klusáček89SK Žabovřesky Brnovzdal
1698Adam Kazda91SK Žabovřesky Brnovzdal
1702Jiří Lužnický85HO Humanitavzdal
1694Vojtěch Peterka75TJ Loko Liberecvzdal
1671Martin Melecký90Orientační Běh Opavavzdal
1704Pavel Novák70SK OB Chotěbořnest.
1683Zdeněk Mazal81VSK Mendelu Brnonest.
1679Jakub Oma80OOB TJ Turnovnest.
 
 
 
H21B (74/75)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
11784Vít Zakouřil93OOB TJ Turnov97:59
21742Petr Kadeřávek76OK 99 Hradec Králové102:51
31755Tomáš Bořil88SK Žabovřesky Brno104:26
41717Petr Vítek76OK 99 Hradec Králové107:27
51781Roman Mašata71OK 99 Hradec Králové108:01
61774Vlastimil Polák77OOS TJ Spartak Vrchlabí108:24
71734Zdeněk Zikmund67SK LOB Nová Paka108:27
81766Vojtěch Hora83SK Praga109:34
91754Jindřich Kořínek84OOB TJ Turnov111:01
101712Jan Polášek86SKOB Zlín111:20
111736Jaroslav Hlaváč92VŠTJ Ekonom Praha111:48
121777Martin Műller89OK 99 Hradec Králové112:59
131732Štěpán Držka76OK Lokomotiva Pardubice113:49
141752Tomáš Kapal94OK Kamenice114:50
151771Martin Gregor77SK OB Chotěboř118:12
161753Petr Štregl73OOS TJ Spartak Vrchlabí118:39
171756Zdeněk Šabatka89OK 99 Hradec Králové119:21
181729Roman Paclík78OK Slavia Hradec Králové120:21
191751Jan Fiala72BETA URSUS Orienteering121:29
201716Tomáš Matras80OOB SK Chrast121:31
211773Petr Kadavý78OK Chrastava122:18
221727Jiří Doucha71TJ START Náchod122:51
231713Pavel Justa87OK 99 Hradec Králové122:54
241730Jan Koldinský85SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.123:01
251735Daniel Šafka91OK Kamenice123:30
261762Oldřich Vodička77OK Lokomotiva Pardubice124:34
271714Petr Bořánek70USK Praha125:16
281746Lukáš Pýcha84TJ START Náchod125:19
291731Tomáš Kučera94SK Studenec125:38
301749Viktor Gazda92TJ TŽ Třinec126:18
311726Ondřej Prášil84Sportcentrum Jičín126:29
321759Václav Klomínský87SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.126:39
331724Jan Sháněl94K.O.B. Choceň128:31
341772Vladimír Junek84TJ Sokol Troja129:00
351725Martin Černý89KOB TRETRA Praha129:46
361728Martin Hrouda76VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah130:44
371715Jeroným Kamenický95SK Orientační sporty Nové Měst131:18
381758Michal Uhlík80Sportcentrum Jičín132:30
391740Jakub Weiner79OK Slavia Hradec Králové132:41
401783Ondřej Vrabec83OK Sparta Praha133:31
411745Zdeněk Janů90Klub vytrvalostních sportů Šum133:42
421748Martin Štěňha76VŠTJ Ekonom Praha135:09
431776Petr Neumann87SK Praga136:31
441780Tomáš Tichý92SJH Jindřichův Hradec137:03
451747Jan Kolárik90SKOB Zlín138:28
461733Jiří Vondra76VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah139:46
471770Michal Hodek88KOB TRETRA Praha142:15
481757Michal Šrubař86Magnus Orienteering142:31
491765Arnošt Komárek77SJH Jindřichův Hradec143:02
501719Albert Mikan86VŠTJ Ekonom Praha143:32
511782Milan Štemberg86VŠTJ Ekonom Praha144:02
521743Jakub Řada94Oddíl OB Kotlářka144:16
531778Daniel Vejstrk91OK Chrastava144:30
541764Marek Filičko71OK Lokomotiva Pardubice145:04
551763Tomáš Vrabec87OK Sparta Praha145:40
561723Nikolas Domín88VŠTJ Ekonom Praha146:14
571761Martin Ptáček95SOOB Spartak Rychnov n.Kn.148:58
581767Miroslav Kalina82VŠTJ Ekonom Praha149:48
591711Martin Pitra92OOB SK Chrast155:05
601768Ondřej Sysel83SK Praga155:33
611737Miroslav Beneš81SK Praga156:18
621775Michal Klapal88OOB Vamberk156:27
631741Richard Khel75OK Sparta Praha159:57
641738Tomáš Zrník71SK Orientační sporty Nové Měst160:31
651750Martin Lžíčař88KOB Dobruška172:02
661721Richard Pátek76SK Žabovřesky Brno185:10
671720Libor Wagner85Oddíl OB Kotlářka187:59
 
1744Jan Hyka90OOB TJ Turnovvzdal
1785Ondřej Blaha70VŠTJ Ekonom Prahavzdal
1722Tomáš Pračka73OB Říčanyvzdal
1760Petr Janas71SK Pragavzdal
1769Tomáš Deml95OK Lokomotiva Pardubicevzdal
1779Ondřej Střelba75SK Kotnov Táborvzdal
1718Petr Špicar88Sportcentrum Jičínnest.
 
 
 
H21C (30/30)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
11814Jiří Valenta92OOB TJ Slovan Luhačovice80:13
21810Jan Klapal90OK Lokomotiva Pardubice89:12
31809Marek Cahel88OOB TJ Slovan Luhačovice90:49
41794Daniel Novák87OK Doksy98:14
51804Ondřej Kohl86SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.99:54
61801Petr Lepšík82Sportcentrum Jičín103:23
71793Petr Pucherna80KOB TRETRA Praha107:44
81803Marek Blahuta73VŠSK MFF UK Praha109:05
91808Tobiáš Kamenický93SK Orientační sporty Nové Měst109:27
101817Michal KašparNER - Neregistrovaní109:57
111786Bohumil Sýkora86K.O.B. Choceň112:52
121789Jan Rusin76Ulita-HOBRA Orienteering Broum118:17
131806Jan Schäfer93SKOB Zlín123:32
141792Adam Bravený88VSK Mendelu Brno123:56
151805Přemysl Prášek93OK Kamenice123:57
161797Pavel Gorčica62OK Chrastava128:19
171795Jiří Bernášek81TJ Stadion Nový Bor128:27
181787Pavel Kubec66TJ Stadion Nový Bor131:58
191796Martin Buzek84SK Praga133:47
201798Michal Borák83VŠTJ Ekonom Praha140:31
211813Martin Paděra90VŠTJ Ekonom Praha142:57
221791Pavel Beran79SKOB Zlín147:39
231807Leoš Voleský79OK Kamenice149:34
241811Karel Žídek82OOB TJ Turnov153:42
251802David Kučerka82KOB Chemopetrol Litvínov154:37
261800Miroslav Stehlík82SK Žabovřesky Brno166:44
271812Jan Tesař85OK Sparta Praha185:34
 
1788Daniel Nebeský94OK Kamenicevzdal
1799Vladislav Vágner86Sportcentrum Jičínvzdal
1790František Pašek76OK Kamenicenest.
 
 
 
H21E (43/43)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
126Jan Petržela92OK 99 Hradec Králové100:19
217Miloš Nykodým90SK Žabovřesky Brno101:54
310Jan Procházka84SK Praga103:06
413Pavel Kubát91OK 99 Hradec Králové103:23
543Ondřej Semík94OK Kamenice104:46
632Jan Šedivý84SK Praga104:55
724Daniel Hájek89SK Žabovřesky Brno108:18
836Tomáš Kubelka93OK Lokomotiva Pardubice110:13
940František Kolovský92OK Lokomotiva Plzeň110:52
107Marek Schuster93Orientační Běh Opava112:34
1131Marek Minář94Magnus Orienteering113:01
1239Jan Flašar86SK Praga113:50
1319Pavel Hradec88OOB TJ Turnov114:59
1412Boris Navrátil92Orientační Běh Opava115:05
1525Martin Janata83Oddíl OB Kotlářka115:39
1622Stanislav Mokrý92SK Žabovřesky Brno115:54
173Adam Chromý88SK Žabovřesky Brno116:01
1837Jan Mrázek81Sportcentrum Jičín116:48
191David Procházka91OK Lokomotiva Pardubice117:24
2038Jiří Valeš95OK Lokomotiva Plzeň117:55
2142Martin Luštický87OOB TJ Turnov118:57
2214Štěpán Zimmermann91SK Žabovřesky Brno120:48
232Michal Hubáček93OOB TJ Slovan Luhačovice121:18
2428Roman Horyna76OOB TJ Slovan Luhačovice121:22
2529Petr Horvát94Magnus Orienteering121:30
266Jakub Škoda88Slavia Liberec orienteering122:34
2741Jakub Hruška95SK Žabovřesky Brno122:52
285Vít Bravený91SK Žabovřesky Brno124:17
2830Tomáš Rusý93OK Kamenice124:17
3033Radim Ondráček74VŠTJ Ekonom Praha125:13
3111Lukáš Kettner94OK Kamenice125:33
3220Jakub Makovský85KOB TRETRA Praha128:22
334Matěj Kamenický90OK Lokomotiva Pardubice129:56
3416Petr Zvěřina82OK Lokomotiva Pardubice131:06
3523Ondřej Kantor91TJ TŽ Třinec132:38
3634Ctibor Sysel87SK Praga133:07
3715Tomáš Dlabaja83OOB TJ Turnov134:56
 
9Pavel Brlica93SK Žabovřesky Brnovzdal
8Radek Nožka90OK Lokomotiva Pardubicevzdal
18Václav Komanec84OK Slavia Hradec Královévzdal
35Roman Zbranek88Magnus Orienteeringvzdal
21Michal Argaláš93TJ TŽ Třinecvzdal
27Štěpán Dlabaja85SKOB Zlínnest.
 
 
 
H35B (26/26)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
11878Jan Lauerman74OK Jihlava87:03
21874David Nehasil77OK Jiskra Nový Bor103:15
31876Michal Prošek78OK Jihlava103:28
41875Jaroslav Polák75OK Chrastava105:35
51885Michal Jedlička73OK Slavia Hradec Králové109:42
61864Pavel Dubec80OK Sparta Praha116:54
71862Aleš Král78VŠSK MFF UK Praha120:00
81863Ondřej Svoboda76OK Slavia Hradec Králové121:05
91870Jan Šklíba75SOOB Spartak Rychnov n.Kn.126:04
101866Karel Toužil76OK Slavia Hradec Králové127:30
111883Antonín Synek78OK Doksy128:24
121877Jan Boudný74OK Sparta Praha130:54
131879Kamil Koblížek80KOB Ústí nad Orlicí133:40
141872Petr Sládeček77OB Říčany141:08
151884Stanislav Vilém77Slavia Liberec orienteering146:12
161867Luděk Šašek69SOBSA151:20
171873Tomáš Kolář71SKOB Slaný159:28
181882Miroslav Slovák77OK Slavia Hradec Králové170:39
191865Martin Vančura80Magnus Orienteering177:54
201869Martin Ledinský79Oddíl OB Kotlářka181:04
211886Adam Jedlička77OK Kamenice186:46
221880Jan Václavek78OK Lokomotiva Pardubice189:41
231868Martin Morávek77SOOB Spartak Rychnov n.Kn.214:30
 
1881Libor Pecháček76OB Říčanydisk
1871Zdenek Ježek73OK Jilemnicedisk
1861Jiří Balej72OK Kamenicevzdal
 
 
 
H40B (42/44)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
11898Milan Venhoda71OK Jihlava79:33
21922Jan Kučera73USK Praha80:53
31914Kamil Arnošt73OK Dobříš83:57
41911Aleš Drahoňovský72OOB TJ Turnov84:48
51910Pavel Milán72KOS TJ Tesla Brno86:48
61890Pavel (Starosta) Horák73USK Praha89:01
71915Michal Průša73USK Praha90:17
81930Pavel Pachner75OK Chrastava93:52
91900Marek Šesták74Slavia Liberec orienteering95:16
101921Antonín Procházka55KOB Dobřichovice99:25
111920Tomáš Orany73OK Jihlava101:25
121893Aleš Macháček64Jizerský klub OB Frýdlant106:36
131932Tomáš Chrást74SK Studenec107:45
141919Jan Ptáček72VSS Přírodověda Praha110:58
151933Pavel Kurfürst74VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah113:48
161896David Zámečník75OK Kamenice113:52
171913Pavel Koten72OB Říčany114:37
181918Pavel Nechanický72SK Orientační sporty Nové Měst114:51
191892Petr Blažek74SJH Jindřichův Hradec115:50
201909Jindřich Houska76OK Dobříš116:22
211903Miloslav Albl76SK Los Mělník117:03
221894Viktor Kolář73TJ Jiskra Hořice117:57
231889Oldřich Veselý71SJH Jindřichův Hradec118:58
241928Martin Zlesák73OOB SK Chrast120:35
251888Martin Štrait76USK Praha124:01
261908Jan Víteček72Oddíl OB Kotlářka125:59
271912Pavel Janda76OK Dobříš126:32
281931Ruda Kutlvašr76OOS TJ Spartak Vrchlabí129:15
291923Jiří Chvátil72OK 99 Hradec Králové130:30
301927Tomáš Danko72OK Chrastava132:13
311924Marcel Šmol73OK Doksy135:35
321895Jan Březina76OK Chrastava136:02
331926Alexander Mareš73TJ Jiskra Nejdek137:08
341907Medard Féder73OOB TJ Slovan Luhačovice148:55
351902Ondřej Novák73OK Kamenice149:05
361917Vladimír Ekert76Slavia Liberec orienteering174:56
371916Jan Hájek73SOK TJ Turnov228:08
 
1925Jiří Martan73Slavia Liberec orienteeringvzdal
1901Tomáš Vácha74OK Jiskra Nový Borvzdal
1906Jan Pecka68VŠTJ Ekonom Prahavzdal
1904Václav Zakouřil74USK Prahavzdal
1899Petr Tomeš75Sportcentrum Jičínnest.
 
 
 
H45B (62/62)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
11992Václav Pelc67OB Strakonice69:47
21996Jiří Hlaváč61KOS TJ Tesla Brno70:46
31991Vladislav Nehasil71KOB Děčín73:47
41987Martin Škvor67OK Kamenice74:27
51942Karel Kavalír65OK 99 Hradec Králové74:52
61970Jan Hnízdil71KOB Kamenický Šenov77:29
71983Milan Novotný65OK 99 Hradec Králové77:33
82380Jan Hasman69KOS Slavia VŠ Plzeň77:59
91938Dalibor Valter69KBP Praha78:17
101944David Chaloupský71OK 99 Hradec Králové79:49
111935Jaromír Šrámek58Klub vytrvalostních sportů Šum79:58
121960Jan Aschermann69USK Praha80:16
131993Jan Beneš70SJH Jindřichův Hradec80:17
141943Ondřej Hašek69KOS Slavia VŠ Plzeň81:24
151964Jan Netuka70OK Slavia Hradec Králové81:57
161945Jakub Bejvl71SK Los Mělník82:46
171976Zdeněk Vlastník69OK Jilemnice83:23
181966Martin Šritr68SOK TJ Turnov90:22
191965Pavel Háp71OK 99 Hradec Králové90:47
201963Petr Kruliš69ZŠ a MŠ Chotyně90:49
211986Martin Kubec70KOB Dobruška91:24
221951Aleš Fürst68TJ Loko Liberec93:49
231982Michal Žejdlík70OOB TJ Lokomotiva Teplice93:56
241958Jindřich Kovář68KČT Aš96:18
251955Jan Langr67OK Slavia Hradec Králové96:29
261934Antonín Šubrt71Oddíl OB Kotlářka98:08
271962Lukáš Straka70SKOB Slaný99:12
281952Luboš Bruner65OOB TJ Lokomotiva Teplice100:00
291936Roman Siegl67VŠSK MFF UK Praha102:53
301946Jan Kamenický66OK 99 Hradec Králové103:37
311975Tomáš Žemla71OK Kamenice104:23
321956Miroslav Gola68OB Vizovice106:01
331979Petr Pavel68OOB TJ Lokomotiva Teplice107:49
341977Jan Kabát69VŠTJ Ekonom Praha108:25
351949Libor Žukov68Slavia Liberec orienteering109:43
361985Jiří Kalousek69Oddíl OB Kotlářka110:06
371989Petr Hankovec71OK Kamenice110:11
381957Petr Šrámek69OB Říčany110:34
391950Jiří Bulíř68Neregistrovaní110:57
401961Jan Lazák69OOB TJ Lokomotiva Trutnov114:32
411969Štěpán Kroupa69KOS Slavia VŠ Plzeň115:24
421948Tomáš Mayer69OB Kašperské Hory115:25
431990Petr Doubek70SKOB Slaný116:47
441978Jan Žanda67SK OB Chotěboř121:08
451988Stanislav Hejna69TJ Loko Liberec122:40
461967Michal Zabořil71OB Jenišovice124:06
471972Martin Šebek67Oddíl OB Kotlářka129:22
481941Jan Tomandl70NOK HoRa130:23
491954Jiří Hejsek69OK Kamenice140:01
501974Boris Kovář67OOB TJ Lokomotiva Teplice140:15
511937Jaroslav Hanč67OOS TJ Spartak Vrchlabí140:57
521947David Aschermann65OK Kamenice141:23
531953Pavel Řezáč69Slavia Liberec orienteering146:52
541973Rostislav Staněk68KOS Slavia VŠ Plzeň151:52
551971Josef Kohout69OK Slavia Hradec Králové155:13
561939Roberto Sanna67Oddíl OB Kotlářka158:57
571981Václav Dobeš57SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.167:25
 
1984Jan Gryc67KOS TJ Tesla Brnodisk
1995Petr Bílý68OOB TJ Lokomotiva Teplicedisk
1959Tomáš Kovářík69OK Kamenicenest.
1980Tomáš Honzík70Slavia Liberec orienteeringnest.
1940Milan Apeltauer68OK Sparta Prahanest.
 
 
 
H50B (35/35)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
12022Roman Koucký63VŠTJ Ekonom Praha62:04
22018Jan Němeček62USK Praha62:43
32027Miroslav Folprecht55OOB TJ Turnov66:42
42021Jan Kaplan64OK Lokomotiva Pardubice67:21
52025Zdeněk Kurz63KOS Slavia VŠ Plzeň68:02
62028Tomáš Poloprutský62Slavia Liberec orienteering69:13
62009Ivan Vydra66OK Chrastava69:13
82011Jiří Fencl63OK Lokomotiva Pardubice70:32
92008Jan Semík65USK Praha71:59
102020Jaroslav Krejčí63OK Jiskra Nový Bor73:01
112029Martin Vávra63TJ Jiskra Hořice74:23
122000Petr Valášek66OK Kamenice74:38
132019Petr Bendák65OOB TJ Lokomotiva Trutnov75:05
142004Luboš Semík62OK Kamenice76:46
152001Martin Tichý64SJH Jindřichův Hradec76:51
162012Aleš Richtr66KOS Slavia VŠ Plzeň77:16
172023Pavel Lederer66OK Doksy79:25
182010Pavel Petržela63OOB TJ Lokomotiva Trutnov81:29
192030Pavel Klaška65Oddíl OB Kotlářka84:07
202013Pavel Veljačik62OK Sparta Praha89:44
212016Jiří Švarc62OOB TJ Turnov90:00
222026Petr Pavlovec63OK Jiskra Nový Bor90:29
232014Vladimír Mezník64TJ Lokomotiva Beroun95:42
242015Josef Sklenář66SKOB Bruntál98:41
251997Jiří Kohl62SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.103:04
262003Pavel Vydra62OK RECO Sport103:57
272006Lubomír Hlaváček64OK 99 Hradec Králové106:19
281998Miroslav Hlava65KOB Konice113:46
292005Petr Bořil62OK Jihlava116:59
302002Igor Melichar65OK 99 Hradec Králové120:10
311999Aleš Petráček63OK Jihlava128:09
322007Richard Záveský63TJ Loko Česká Třebová137:07
332017Petr Himmel65SK OK 24 Praha140:20
 
2024Pavel Cincibus66VSK ČVUT Fakulta Stavební Prahvzdal
2031Marek Ročejdl64OK Kamenicenest.
 
 
 
H55B (38/38)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
12038Josef Milota58MLOK Mariánské Lázně54:41
22067Petr Dušátko57OK 99 Hradec Králové55:46
32052Martin Škorpil57TJ Jiskra Hořice56:10
42050Jan Nešpor61OOB Třebíč56:44
52059Martin Tichovský61SK Praga58:56
62066Miroslav Fanta58VŠTJ Ekonom Praha59:46
72036Jiří Sucharda58OK Jiskra Nový Bor60:02
82035Radan Kamenický60SK Orientační sporty Nové Měst62:03
92048Jaroslav Korpas61TJ Lokomotiva Ingstav Brno62:31
102062Jaroslav Červinka58SK OK 24 Praha62:54
112049Milan Gazdačko57OK Slavia Hradec Králové63:14
122061Karel Hausvater58OK Slavia Hradec Králové63:30
132046Pavel Bartovský61KOS Slavia VŠ Plzeň64:23
142034Václav Roudný61OK Lokomotiva Pardubice65:37
152064Pavel Běhoun57OK 99 Hradec Králové66:31
162040Miloslav Průcha58OK Jiskra Nový Bor67:03
172056Karel Kovář61OOB TJ Lokomotiva Teplice67:17
172068Petr Kožina60SK Praga67:17
192053Jiří Konopáč58OOB TJ Turnov67:47
202033Břetislav Wurzel60SK Orientační sporty Nové Měst67:59
212039David Hrabánek60SK Praga68:53
222032Pavel Kettner59TJ Hostivice71:48
232065Zdeněk Blabla59SKP České Budějovice72:28
242044Miroslav Novotný59OK Lokomotiva Pardubice73:19
252037Petr Ludvík57TJ Stadion Nový Bor73:26
262063Jaroslav Tihon61KOB TRETRA Praha74:55
272041Ladislav Hošek60OK Sparta Praha75:24
282383Jan Flašar57KOB Český Krumlov77:59
292055Josef Beneš58Sportcentrum Jičín80:31
302043Jiří Kavka59OK Sparta Praha82:03
312054Vladimír Vícha58OK Lokomotiva Pardubice83:24
322045Miloš Karel60OK Jilemnice85:38
332060Jaroslav Pavlů61KOB Dobřichovice87:10
342042Vladimír Hejtmánek58KOB TRETRA Praha87:12
352057Milan Borovička61VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah109:10
362047Michal Grivalský59SK Praga109:34
372051Ondřej Janovič59TJ Slovan Karlovy Vary117:42
 
2058Pavel Hoidekr59TJ Loko Liberecdisk
 
 
 
H60B (32/32)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
12096Jiří Šedivý55VŠTJ Ekonom Praha52:01
22091Josef Hejzlar56OB České Budějovice52:14
32088Manfred Hickethier52Slavia Liberec orienteering55:05
42075Jaroslav Kalibán51SK LOB Nová Paka55:23
52095Vojtěch Juračka54OK Lokomotiva Pardubice57:31
62076Přemek Škoda53Slavia Liberec orienteering58:23
72078Jiří Jirka55KOB ZPV Prostějov60:02
82083Karel Pilař55KČT Aš60:15
92072Jan Knap51OK Lokomotiva Pardubice66:29
102093Vladimír Jaroš54KOB Dobřichovice66:45
112085Pavel Štěrba54OK Lokomotiva Pardubice67:05
122086Josef Erlebach52OK Jilemnice69:07
132100Petr Adrián56VŠTJ Ekonom Praha71:38
142084Václav Šámal56SK OK 24 Praha72:45
152087Rudolf Kaška55OK Chrastava73:53
162077Václav Chotětický52KČT Aš75:10
172082Drahomír Jun55Sokol Kostelec n. Č. l.76:20
182079Milan Pavlík54OK Chrastava76:57
192074Zdeněk Fiala55KOB TRETRA Praha78:08
202071Zdeněk Přeček52OK Sparta Praha78:13
212098František Wald53VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah78:15
222090Bedřich Sáňka51OK Lokomotiva Pardubice80:59
232097Pavel Jahn55OK Sparta Praha84:46
242094Jan Hájek54KČT Aš85:21
252089Jiří Cabrnoch54KOB Kladno85:26
262092Stanislav Brumek52KOB Kladno85:50
272081Zdeněk Sysel52SK Praga87:14
282069Petr Klimpl54OK Lokomotiva Pardubice87:43
292073Stanislav Borák52VŠTJ Ekonom Praha94:59
302070Miroslav Bárta52OB Jenišovice95:18
312099Oldřich Hojný52OK Sparta Praha116:22
 
2080Luboš Jelínek55TJ Růženávzdal
 
 
 
H65B (38/38)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
12110Oldřich Přinda51Slavia Liberec orienteering48:45
22134Jindřich Knobloch49OOS TJ Spartak Vrchlabí54:11
32125Petr Uher50USK Praha54:45
42127Jaroslav Hořínek50USK Praha55:27
52136Jaroslav Farář50OOS TJ Spartak Vrchlabí56:48
62107Petr Karmazín49Slavia Liberec orienteering57:18
72124Vlastimil Hudský51OOB TJ Turnov57:55
82129Jaromír Buriánek47OK Sparta Praha60:41
92132Rudolf Hrobař47SOOB Spartak Rychnov n.Kn.60:44
102122Zdeněk Koč47SK GORDIC Praha Kačerov, z.s.62:06
112113Jaroslav Jirásek47Radioelektronika Cheb63:19
122138Miroslav Horáček50Slavia Liberec orienteering63:53
132128Bohuslav Pilgr51TJ Loko Česká Třebová64:01
142135Milan Ševčík50OK Chrastava66:00
152111Jiří Provazník51OOB TJ Turnov66:06
162133Milan Rejmont48OOB TJ Lokomotiva Trutnov66:27
172116Josef Peterka47TJ Loko Liberec66:44
182126Petr Valter45KBP Praha68:26
192105Pavel Stehno49Oddíl OB Kotlářka68:52
202121Vladimír Hora51USK Praha70:00
212102Josef Rančák50OK Jiskra Nový Bor73:04
222119Bartkowiak Edward48Grunwald Poznań74:00
232115Zdeněk Švec47SKOB Slaný76:16
242109Vojtěch Tvrdek49OOB TJ Turnov76:33
252106Tomáš Štregl50OOS TJ Spartak Vrchlabí82:26
262123Jiří Pospíšil47SOK TJ Turnov83:07
272108Zdeněk Kadavý49OK Chrastava83:12
282103Zdeněk Zlesák47OK Jilemnice85:47
292131Vladimír Zelený48SK Praga87:07
302117Jaroslav Hlaváč48SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav87:44
312130Jiří Richtr50OB Jenišovice90:00
322120Karel Novák50SK LOB Nová Paka94:44
332137Vít Ryšavý47TJ Sokol Troja95:35
342112Jiří Kadečka50OB Jenišovice105:55
352104Karel Lusk50OK Chrastava106:41
362101Luboš Matoušek47OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou187:13
 
2114Josef Rychtecký48OB České Budějovicevzdal
2118Jindřich Jakubec48OOB TJ Turnovnest.
 
 
 
H70B (20/20)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
12141Jiří Švadlena46K.O.B. Choceň51:28
22153Jaromír Pospíšil44UNITOP SKP Žďár nad Sázavou56:34
32144Jan Čadil43VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah68:02
42152Jan Sklenář42MLOK Mariánské Lázně73:48
52158Miloš Novák46OK Sparta Praha79:41
62142Jan Fišák44MLOK Mariánské Lázně79:48
72145František Novotný42OOB USK Slavie Ústí n.L.81:45
82155Zdenko Procházka43Oddíl OB Kotlářka83:28
92151Jiří Novotný46OOB Slavia Praha84:36
102147Jan Kraus45TJ Loko Liberec86:17
112157Josef Dohnal43USK Praha88:46
122148Dieter Schimm44KOB Baník Sokolov91:26
132156Miloš Rakovec45OK Sparta Praha91:55
142154Josef Paul44KOB Dobřichovice92:14
152143Jiří Nejezchleba46KOB Kamenický Šenov96:55
162139Ivan Gřunděl42SJH Jindřichův Hradec97:07
172146Jaromír Dvořák46SK Praga101:03
182149Stanislav Nosál46TJ Lokomotiva Beroun123:21
192150František Duda46SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.132:07
 
2140Jaroslav Fridrich45OK Lokomotiva Pardubicedisk
 
 
 
H75B (10/10)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
12161Jaroslav Havlík36Sportcentrum Jičín55:55
22163Vladimír Attl38SK Praga58:34
32160Tomáš Kohout37Slovan Praha66:27
42162Petr Novotný38OK 99 Hradec Králové75:27
52166Pavel Petrželka38OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis76:09
62164Jaromír Frey41TJ Jiskra Nejdek78:06
72165Miroslav Beránek39OK Jiskra Nový Bor88:24
82168Jan Picek40OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis91:54
92167Miroslav Máslo40OK Slavia Hradec Králové196:56
 
2159Jan Mikulecký38OK 99 Hradec Královénest.
 
 
 
H80B (3/3)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
12169Jaroslav Křtěnský36OK Jiskra Nový Bor57:33
22171Miloš Semorád33OK Sparta Praha64:34
32170Jaroslav Vondra33VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah76:54
 
 
 
P (92/92)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
12247Jan Pachner46Slavia Liberec orienteering31:49
22211Marek Himmel02SK OK 24 Praha32:11
32194Ondřej Kodejš02USK Praha32:31
32214Iva Rendová71OK Kamenice32:31
52399Petra Husáková74NER - Neregistrovaní35:07
62228Petr BláhaNER - Neregistrovaní35:15
72238Františka Floriánková05USK Praha37:05
82393Natálie ŠvarcováNER - Neregistrovaní37:27
92173Jindra Vrabcová61OK Sparta Praha37:39
102184Noel Neyrinck70USK Praha38:08
112197Lucie Štembergová88VŠTJ Ekonom Praha38:19
122174Miloš Dolejší67TJ Stadion Nový Bor39:00
132229Klára HewittNER - Neregistrovaní39:58
142233Iveta Čtveráková90DOBneregistrovani40:15
152187Pavlína Titzová74USK Praha40:26
162176Tereza Fialová90SKOB Zlín40:33
172183Adéla Bednaříková00Slavia Liberec orienteering40:56
182207Jitka Žejdlíková72OOB TJ Lokomotiva Teplice41:02
192208Thomas Riby02OOB TJ Lokomotiva Teplice41:26
202221Mikuláš RafajNeregistrovaní41:37
212172Romana Vrabcová82OK Sparta Praha42:35
222243Lucie Poláková82OOS TJ Spartak Vrchlabí42:42
232237Anežka Netuková07OK Slavia Hradec Králové43:06
242199Ondřej Zlesák76OK Jilemnice43:15
252397Julie ŠtěpánkováNER - Neregistrovaní44:00
262230Michal KubínNER - Neregistrovaní44:43
272204Leona Ledinská81Oddíl OB Kotlářka44:48
282203Hana Žandová70SK OB Chotěboř46:02
282218Barbora Janasová71SK Praga46:02
302226Pavel SedláčekNER - Neregistrovaní46:14
312198Julie Semíková03OK Kamenice46:27
322196Adam Kubec09KOB Dobruška46:42
332216Lucie Nejedlová73TJ Loko Liberec47:21
342202Tereza Krupová87Neregistrovaní47:47
352401Marek ŠkorpilNER - Neregistrovaní48:19
362416Ondřej TichýNER - Neregistrovaní48:29
372235Jan a Ondřej PospíšilNER - Neregistrovaní48:31
382234Iveta KrákorováNeregistrovaní48:39
392200Josefina Klašková96Oddíl OB Kotlářka50:38
402195Marek Seidl11VŠTJ Ekonom Praha51:17
412215Martina Mišeková78OK Kamenice51:42
422210Linda Pokorná03SK Praga52:02
432391Vojtěch KopeckýNER - Neregistrovaní52:06
442417Kryštof KopeckýNER - Neregistrovaní52:37
452418Iveta NermuťováNER - Neregistrovaní53:21
462225Jakub HorákNER - Neregistrovaní53:22
472212Marie Bradáčová75TJ Loko Liberec53:30
482239Daniela Floriánková73USK Praha53:50
492209Gabriela Karpíšková73OOB TJ Lokomotiva Teplice54:13
502236Matěj Janata11Oddíl OB Kotlářka54:35
512392Lenka KoskováNER - Neregistrovaní55:41
522213Michal Mišek72OK Kamenice55:52
532178Hana Ptáčková07SK Praga58:20
542390David MajerNER - Neregistrovaní58:58
552206Magdalena Žemlová09OK Kamenice59:01
562242Pavlína Malečková08SK Praga61:58
572188Helena Berounská72USK Praha67:19
582191Štěpán Vilém09Slavia Liberec orienteering69:12
592189Josef Baldrian11USK Praha69:25
602186Petr Berounský72USK Praha70:33
612394Štěpánka LysáNER - Neregistrovaní71:23
622231Adéla DrobníkováNER - Neregistrovaní71:33
632415Veronika BalejováNER - Neregistrovaní71:43
642182Eva Pěkná75SKOB Roudnice nad Labem71:48
652227Zuzana LandováNER - Neregistrovaní72:31
662181Daniela Havláková79SKOB Roudnice nad Labem73:33
672241Pavla Kutlvašrová09OOS TJ Spartak Vrchlabí76:50
682395Lenka ZurynkováEkonom Praha Outdoor77:30
692396Tomáš ZurynekEkonom Praha Outdoor77:50
702179Jakub Šimerka04SK Praga81:23
712217Marcela Míchalová68SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.81:37
722180Jiří Kindl00OB Říčany83:56
732190Karolína Hančová09OOS TJ Spartak Vrchlabí87:47
742192Ilona Procingerová70OOS TJ Spartak Vrchlabí90:53
752246Štěpán ŠvarcNER - Neregistrovaní91:59
762175Ivan Matějů46Slovan Praha101:08
772244Vojtěch HolataNeregistrovaní101:59
782400Anežka FojtůNER - Neregistrovaní110:12
792177Olívie Vrabcová14OK Sparta Praha144:01
 
2222Jan Šebelka78Neregistrovanídisk
2232Christopher HewittNER - Neregistrovanídisk
2240Radim HalamaNER - Neregistrovanídisk
2245Jiří KosekNER - Neregistrovanídisk
2223Lenka Kosková Třísková75Slavia Liberec orienteeringnest.
2185Nina Neyrinck13USK Prahanest.
2193Markéta Kodejšová04USK Prahanest.
2224Jiří KosekNeregistrovanínest.
2205Ondřej Karban11Oddíl OB Kotlářkanest.
2201Tomáš Frýdecký10Báječné ženy v orientačním běhnest.
2220Eliška PlátkováNeregistrovanínest.
2219Martina PlátkováNeregistrovanínest.
2398Tobiáš HavlákNER - Neregistrovanínest.
 
 
 
T3 (58/58)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
12284Lubomír Pavlíček78SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.37:54
22308Věra MachováNER - Neregistrovaní39:56
32258Pavel Titz74USK Praha43:24
42303Josef Nádeníček70TJ Jiskra Nejdek49:59
52267Tomáš Zeman75KOB Dobřichovice52:22
62274Monika Tučková76OK Jiskra Nový Bor53:41
72271Zuzana Votýpková79OK Jiskra Nový Bor55:11
82265Michaela Soukupová58USK Praha55:28
92281Petr Rücker65TJ Jiskra Hořice56:43
102276Miloš Eiselt58OOB TJ Lokomotiva Teplice57:50
112249Jana Kubecová73TJ Stadion Nový Bor58:27
122250Milan Meier73Slavia Liberec orienteering58:34
13Irena Aschermannová73USK Praha58:45
142260Barbora Baldrianová78USK Praha59:28
152301Anna Zápotocká72Slavia Liberec orienteering60:11
162268Lukáš Kovář01TJ Loko Česká Třebová61:25
172266Jana Voborská84SK Praga62:28
182306Lucie Berglová82NNNN62:54
192256Monika Jírová73OK Roztoky63:13
202262Daniela Bednaříková77Slavia Liberec orienteering63:24
212310Zdeňka AdolphNER - Neregistrovaní64:59
222251Jana Preclíková81OOB TJ Turnov66:12
232257Irena Bártíková74USK Praha66:25
242283Petra Hořáková69TJ Loko Liberec66:51
252300Lenka Švarcová64IMP1374 NNNN67:25
262289Iva Malečková75SK Praga68:19
272305Lukáš Juren97OOB TJ Lokomotiva Teplice68:55
282290Markéta MüllerováNER - Neregistrovaní70:13
292270Milan Malačka60Oddíl OB Kotlářka70:20
302309Jeff AdolphNER - Neregistrovaní70:37
312255Monika Langrová72OK Slavia Hradec Králové73:40
322261Martina Hejnová73USK Praha74:30
332277Barbora Melicharová72TJ Loko Liberec77:10
342264Alena Kodejšová71USK Praha80:12
352269Eliška Reisingerová01KrOB Rozmarýn Litoměřice80:15
362286Michal NovákNER - Neregistrovaní80:30
372313Jiří BartošNeregistrovaní80:46
382285Jana Pecháčková03NER - Neregistrovaní80:48
392312Karolína PospíšilováNeregistrovaní81:34
402253Alena Hellerová78SKOB Roudnice nad Labem82:22
412275Pavla Hadačová71TORNÁDO82:44
422278Drahomíra Syslová56SK Praga84:14
432254Jana Buková71SKOB Roudnice nad Labem84:18
442282Kateřina Havlíčková76OK Dobříš84:27
452314Lucie OndřichováNeregistrovaní86:36
462272Šárka Uhlíková81Ekonom Praha Outdoor86:49
472273Simona Punčochářová00Neregistrovaná - Punčochářová87:23
482259Martina Marholdová74OB SK Zvole90:18
492280Alena Balcarová71TJ Loko Liberec91:00
502291David PilařNeregistrovaní105:37
512263Klára Severýnová Popková74Slavia Liberec orienteering105:49
522279Jiří Šplíchal45SK OK 24 Praha107:47
532252Dana Peremská63SOOB Spartak Rychnov n.Kn.109:37
 
2302Dita Geislerová75KOB Kladnodisk
2307Pavla Nosková72USK Prahavzdal
2248Radek Holata81KOB TRETRA Prahanest.
2311Martin ChrzNeregistrovanínest.
2304Petra Machová69SK Los Mělníknest.
 
 
 
T5 (74/74)Stav: 17:45
místoStČíJménoRNOddílČas
12411Jan Valášek94NER - Neregistrovaní50:46
22354Tomáš Lazák91OOB TJ Lokomotiva Trutnov51:49
32322Michal Tihon79OK 99 Hradec Králové52:38
42387Ondřej LysýNER - Neregistrovaní58:03
52369Ivan Křivda67K.O.B. Choceň61:18
62343Stanislav Bradáč72TJ Loko Liberec62:34
72388David Fábera03NER - Neregistrovaní63:01
82350Martin Marek70TJ Loko Liberec63:32
92360Marek Pešík83Jizerky66:32
102337Pavel Ptáček96BETA URSUS Orienteering67:14
112370Jarmila Kulhavá67SOOB Spartak Rychnov n.Kn.67:21
122351Miloš Kamaryt64MLOK Mariánské Lázně67:46
132326Adéla Chromá88SK Žabovřesky Brno67:54
142414Lenka Křivdová72NER - Neregistrovaní68:00
152331Libor Černý69MLOK Mariánské Lázně69:30
162321Martina Tihonová86OK 99 Hradec Králové70:35
172365Josef Kulhavý57SOOB Spartak Rychnov n.Kn.70:42
182349Jana Marková71TJ Loko Liberec72:37
192327Jaroslav Hojný70SJH Jindřichův Hradec73:06
202318Jiří Heller77SKOB Roudnice nad Labem73:23
212320Martina Vališová96SK Orientační sporty Nové Měst73:35
222352David Kinšt79SJH Jindřichův Hradec73:36
232330Michal Heřmánek77OOB TJ Turnov74:43
242375Silvia KratochvílováNeregistrovaní74:53
252372Veronika BohuňkováNeregistrovaní76:27
262344Ondřej Šedivý91Sokol Kostelec n. Č. l.76:30
272336Berenika Kučerová80KOB Dobřichovice76:53
282412Jana Setínková90NER - Neregistrovaní76:58
292342Barbora Balcarová97TJ Loko Liberec77:27
302324Zdeněk Kodejš72USK Praha78:51
312335Libor Matyáš76OK Chrastava78:52
322316Luboš Král84VSS Přírodověda Praha79:02
332359Hana GavendováNeregistrovaní79:18
342386Barbora ŠkvorováNER - Neregistrovaní79:31
352384Tomáš Bergl78MTBO ČZU Praha80:37
362366Karina Schejbalová80NER - Neregistrovaní81:41
372356Karel ŠvábekOOB TJ Turnov83:42
382328Tereza Hojná69SJH Jindřichův Hradec85:33
392355Jiří Kautský82NNN86:34
402353Dominka Kinštová80SJH Jindřichův Hradec86:41
412348Martina Kamarytová66MLOK Mariánské Lázně88:22
422373Eliška NěmečkováNeregistrovaní89:25
432345Eva Albrechtová78OK Kamenice89:39
442341Ladislav Košek59TJ Loko Liberec89:55
452319Ivana Landovská62SK Praga90:47
462340Jaromír Melichar63TJ Loko Liberec90:58
472357Šárka ŠvábkováOOB TJ Turnov91:26
482410Martin MatznerNER - Neregistrovaní91:37
492371Codey YatesNeregistrovaní91:49
502376Anna Kleinová92SK Praga92:52
512346Jaroslav Hořák01TJ Loko Liberec93:15
522358Vít Maleček68SK Praga94:12
532332Erika Náhlíková97TJ Hostivice97:09
542329Aleš Bednařík73Slavia Liberec orienteering97:40
552338Petr Nosek69KrOB Rozmarýn Litoměřice98:46
562347Jakub Vaník00Klub vytrvalostních sportů Šum98:51
572389Zuzana Setínková57NER - Neregistrovaní100:48
582333Martina Nosek72KrOB Rozmarýn Litoměřice104:18
592323Vladimír Hejna74USK Praha104:47
602385Karolína PreislerováNER - Neregistrovaní105:03
612334Jana Matyášová76OK Chrastava111:15
622361Jan Nosek69USK Praha113:26
632315Jiří Kindl00OB Říčany134:14
642288Blanka BulířováNER - Neregistrovaní135:17
652364Lucie ZedníčkováNeregistrovaní144:24
652363Václav ZedníčekNeregistrovaní144:24
672374Jiří Jirous72KOB TRETRA Praha164:17
 
2317René Šlapánek79SKOB Roudnice nad Labemdisk
2413Pavel PolákNER - Neregistrovanídisk
2367Marie Flašarová57KOB Český Krumlovvzdal
2368Marie Machová00SK Los Mělníknest.
2339Zdeněk Karban77Oddíl OB Kotlářkanest.
2325Tomáš Hájek64OB SK Zvolenest.
2362Lukáš KonigNeregistrovanínest.