← Novinky

Oblastní závod JO a závod ŽB-Čechy Z 30.5. na Dobré vodě

V neděli 30.5. jsme uspořádali oblastní závod na Dobré vodě, který jsme na poslední chvíli zařadili i do žebříčku B-Čechy. K Jablonci tedy přijeli závodníci, zejména děti, nejen z Ještědské oblasti, ale i z Prahy, Středočeské oblasti a Západočeské oblasti. Počasí přálo, tratě se líbili a závodníci odjížděli spokojení. I vzhledem k velkému hladu po proběhnutí v lese po dlouhotrvajícím omezení jakýchkoliv společenských a sportovních akcí v uplynulém roce.

Ani naši závodníci se ve výsledcích neztratili. Když budeme počítat béčkové (celé čechy západ) a céčkové (jen ještědská oblast) kategorie dohromady, tak 5. skončila v D12 Lenka Zurynková, taktéž 5. v D16 Jolana Skalová, 1. v H10 Matěj Janata, 10. v H14 Vítek Štembera, 2. v H16 Honza Zurynek, 8. v H18 Matěj Marek, 5. v H21L Nagáno, 8. v H40 Štembi a v nejstarší kategorii H80 skončili Pavel Petrželka a Jan Picek na 1. a 3. místě.

Na stránkách závodu v ORISu se můžete podívat mimo jiné i na fotky ze závodů. Je také možnost si v nových OB Postupech zakreslit kudy jste při závodě běželi případně se podívat kudy běželi vaši soupeři.

Martin Janata | 31. 5. 2021