ČP, ŽA, ŽB-Čechy - klasická trať 10.9.2016čt 8. 9. 2016 2:09
Startovka po oddílechvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
1KOB Moira Brno (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
116437003038Novotný OndřejABM9211H21A25:00
 
 
6Orientační Běh Opava (14)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
136952957Fukalová HanaAOP9850D18A75:00
23832045206Čechová KláraAOP9951D18A131:00
3909515447Mrázová PavlaAOP9350D21A48:00
4911515074Tesařová MarcelaAOP9450D21A54:00
59542082714Košárková IvaAOP8152D21B7:00
64307203453Valík TomášAOP0001H16A146:00
72131625050Glonek JakubAOP9602H20A62:00
8217515123Mielec JaromírAOP9701H20A82:00
9170651568Košárek PavelAOP7102H21A151:00
101671920663Melecký MartinAOP9001H21A81:00
111665887157Hadač FilipAOP9301H21A69:00
1216487200365Sklenář MartinAOP9501H21A35:00
1312515444Navrátil BorisAOP9202H21E44:00
147995871Schuster MarekAOP9303H21E24:00
 
 
9Magnus Orienteering (16)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1465920661Plhalová ŠárkaASU0097D16A58:00
24842045171Hrabošová MagdalenaASU0099D16A134:00
3253980354Horvátová HanaASU9797D20A14:00
4930920685Vavrova VeronikaASU8598D21A111:00
59527203330Staňková LucieASU8756D21A177:00
6946682342Kopecká EliškaASU9299D21A159:00
79887200319Mesiarkinová KamilaASU8282D21B143:00
83152008508Sláma DušanASU9843H18A56:00
9201920686Kašpar JakubASU9747H20A2:00
1016777203321Khýn VítězslavASU8304H21A93:00
1116367201826Oľhava RastislavASU8949H21A11:00
1217572051488Šrubař MichalASU8606H21B93:00
1335920699Zbranek RomanASU8808H21E136:00
1431920700Minář MarekASU9444H21E120:00
1529886264Horvát PetrASU9447H21E112:00
16186551234Vančura MartinASU8049H35B17:00
 
 
11BETA URSUS Orienteering (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
14802056262Opálková MartinaBBM0050D16A118:00
217517207495Fiala JanBBM7205H21B81:00
32337886286Ptáček PavelBBM9600T50:00
 
 
14OK Jiskra Nový Bor (27)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16067531975Lamačová BarboraBOR0750D10C102:00
26762800957Tymešová AnnaBOR0253D14B18:00
37831333269Jeřábková NinaBOR0151D16B39:00
43792051475Staňová KarolínaBOR9853D18A115:00
53682051502Nováková LucieBOR9854D18A71:00
63621204999Janoušková LucieBOR9954D18A47:00
7853303919Kubecová KateřinaBOR9959D18B79:00
82762051536Kameníková AndreaBOR9751D20A152:00
98947434894Burdová AdélaBOR9161D21A3:00
1010988431Janoušková IvetaBOR7457D40B34:00
1111928445Pávková JanaBOR6550D50B8:00
1214134360Janoušek SlávekBOR0400H14B69:00
13421887936Pavlovec DanBOR0001H16A101:00
143037200544Kašpar LudvíkBOR9805H18A8:00
152197667667Burda MatějBOR9608H20A92:00
1616429200728Pavlovec JanBOR9503H21A23:00
171874995805Nehasil DavidBOR7713H35B53:00
1819018534Vácha TomášBOR7409H40B38:00
1920207630319Krejčí JaroslavBOR6302H50B118:00
202026219203Pavlovec PetrBOR6303H50B148:00
2120401958242Průcha MiloslavBOR5800H55B33:00
22203651542Sucharda JiříBOR5802H55B17:00
232102886284Rančák JosefBOR5004H65B9:00
2421654131Beránek MiroslavBOR3900H75B99:00
2521692090839Křtěnský JaroslavBOR3600H80B2:00
2622747913579Tučková MonikaBOR7650T30:00
2722718514Votýpková ZuzanaBOR7958T30:00
 
 
17Ulita-HOBRA Orienteering Broum (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
110932032384Rusinová AlenaBRU7152D40B24:00
213942032387Rusin VojtěchBRU0301H14B31:00
317892032383Rusin JanBRU7601H21C13:00
 
 
18KOB Baník Sokolov (7)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16817260007Vítová LucieBSO0250D14B28:00
211407873Hejduková JanaBSO7250D40B118:00
313917875Hejduk ZdeněkBSO0201H14B25:00
413988687Lill PetrBSO0203H14B39:00
513937204986Kohoutek OldřichBSO0301H14B29:00
61522232240Solomko AdamBSO0002H16B118:00
721488689Schimm DieterBSO4401H70B58:00
 
 
20Bratrstvo Ždárských vrchů (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11165980334Čechová ZuzanaBZR6951D45B54:00
 
 
22TJ Loko Česká Třebová (8)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17081398986Kovářová JanaCET0251D14B82:00
21139339546Kovářová AnnaCET7552D40B116:00
311359722Hájková LudmilaCET7554D40B108:00
412922060236Hájek DominikCET0601H10C12:00
513512056307Kovář RadimCET0501H12C118:00
62007232860Záveský RichardCET6301H50B53:00
721282075656Pilgr BohuslavCET5101H65B109:00
822682035730Kovář LukášCET0102T30:00
 
 
23OB Strakonice (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
110887749Pelcová PavlaCST7454D40B14:00
2129051330Pelc TadeášCST0601H10C8:00
31366436432Pelc MatyášCST0401H12C148:00
419922027924Pelc VáclavCST6702H45B174:00
 
 
24SK OB Chotěboř (10)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
160851139Gregorová AliceCTB0751D10C106:00
27788884Boháčová AnnaCTB0051D16B19:00
31177208080Gregorová KamilaCTB8151D21E97:00
413152081396Novák MatyášCTB0601H10C58:00
515871413712Žanda JanCTB9901H18B80:00
61585339559Sabol JosefCTB9902H18B70:00
717047260014Novák PavelCTB7001H21A147:00
81771887165Gregor MartinCTB7701H21B119:00
919787260028Žanda JanCTB6701H45B132:00
102203339558Žandová HanaCTB7052P0:00
 
 
25KOB Dobřichovice (10)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11011416316Jarošová KláraDCE7950D21C91:00
212381954721Procházková MilušeDCE5450D55B61:00
312337868Mrázová PavlaDCE5550D55B31:00
412657870Štrossová JiřinaDCE5650D60B92:00
519211955315Procházka AntonínDCE5500H40B98:00
62060232041Pavlů JaroslavDCE6100H55B113:00
7209351973Jaroš VladimírDCE5400H60B120:00
82154301171Paul JosefDCE4401H70B94:00
92267232129Zeman TomášDCE7500T30:00
1023362102812Kučerová BerenikaDCE8050T50:00
 
 
26KOB Kladno (8)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17882042535Geislerová AnetaDKL0151D16B59:00
2115749647Benešová JaroslavaDKL7050D45B30:00
3126653520Cabrnochová HanaDKL5550D60B98:00
41497682699Melichna MatějDKL0102H16B18:00
51571888621Postolka JáchymDKL9900H18B0:00
615897207350Vítek KarelDKL9901H18B90:00
7209251343Brumek StanislavDKL5201H60B115:00
82089416324Cabrnoch JiříDKL5400H60B100:00
 
 
27Oddíl OB Kotlářka (50)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17167200326Sanna KarinDKP0250D14B98:00
2726897371Řadová LucieDKP0251D14B118:00
37282051523Tichá DoroteaDKP0351D14B122:00
4780443091Kalousková MarieDKP0151D16B27:00
5269886271Nováková TerezaDKP9751D20A110:00
68999999888Janatová LucieDKP8154D21A18:00
79157945000Dlouhá HanaDKP9450D21A66:00
89609880Štoková MarianaDKP8158D21B31:00
99859054Jiřištová ZuzanaDKP8254D21B131:00
1096851759Karbanová VendulaDKP8350D21B63:00
11958887944Svobodná MadlaDKP9154D21B23:00
121002Klusáková BarboraDKP9157D21C43:00
1310042025359Šebková JanaDKP9250D21C55:00
1410159953699Svobodná TerezaDKP9350D21C115:00
151319000007Kolínová KristýnaDKP8450D21E181:00
161207207077Plochová DominikaDKP8651D21E115:00
171257875600Pospíšilová MarieDKP8756D21E145:00
18115649806Klašková KateřinaDKP6750D45B27:00
191172889283Šebková HelenaDKP6751D45B75:00
20126851799Stehnová HanaDKP5150D65B116:00
211326Ledinský MatějDKP0602H10C80:00
221348886289Šubrt VojtěchDKP0502H12C112:00
231385981832Švarc AntonínDKP0203H14B13:00
2413877020417Víteček JáchymDKP0204H14B17:00
251414888625Šubrt MatějDKP0205H14B71:00
261410446345Malačka MilanDKP0210H14B63:00
2715239889Klaška MartinDKP0100H16B122:00
283231394693Semerád AntonínDKP9801H18A88:00
293309903301Šebek PetrDKP9903H18A116:00
3016329007701Kolín JanDKP7701H21A3:00
3117017202874Pospíšil OndřejDKP8717H21A141:00
3216741700077Klaška PavelDKP9301H21A87:00
3317207207349Wagner LiborDKP8511H21B19:00
341743515144Řada JakubDKP9401H21B65:00
3525888608Janata MartinDKP8306H21E96:00
3618692087675Ledinský MartinDKP7901H35B33:00
3719087007201Víteček JanDKP7201H40B59:00
3819399180967Sanna RobertoDKP6703H45B15:00
391972889282Šebek MartinDKP6705H45B114:00
401985443079Kalousek JiříDKP6901H45B153:00
4119347201757Šubrt AntonínDKP7100H45B0:00
4220308650Klaška PavelDKP6500H50B168:00
43210551760Stehno PavelDKP4900H65B21:00
44215551800Procházka ZdenkoDKP4300H70B100:00
452205Karban OndřejDKP1100P0:00
462204888612Ledinská LeonaDKP8161P0:00
472200443061Klašková JosefinaDKP9651P0:00
482270981822Malačka MilanDKP6000T30:00
492339Karban ZdeněkDKP7700T50:00
5022368277Janata MatějDKP1111P0:00
 
 
28KrOB Rozmarýn Litoměřice (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12269440404Reisingerová EliškaDLT0151T30:00
22338336778Nosek PetrDLT6901T50:00
32333236061Nosek MartinaDLT7251T50:00
 
 
29KOB Dobruška (6)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16521602624Kubcová AnnaDOB0550D12C40:00
211307258Kubcová LenkaDOB7451D40B98:00
31682920696Janda MartinDOB8002H21A103:00
417509122436Lžíčař MartinDOB8803H21B79:00
519861400420Kubec MartinDOB7002H45B156:00
621967259Kubec AdamDOB0900P0:00
 
 
30OK Doksy (11)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
110647200372Synková PetraDOK7950D35B61:00
21245886256Nováková PavlaDOK5950D55B103:00
31240886261Kapounová JitkaDOK6050D55B73:00
413842053519Synek PetrDOK0200H14B11:00
514932053518Synek AntonínDOK0001H16B2:00
615272053509Šmol DavidDOK0100H16B138:00
7333888634Koštejn VítDOK9800H18A128:00
81794887924Novák DanielDOK8700H21C33:00
918837200371Synek AntonínDOK7800H35B89:00
1019242053516Šmol MarcelDOK7300H40B107:00
1120237150266Lederer PavelDOK6600H50B133:00
 
 
31OK Dobříš (18)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1640434596Arnoštová VeronikaDOR0455D12C16:00
27002042536Kastnerová JessicaDOR0250D14B66:00
38492045314Nentvichová KláraDOR9950D18B59:00
411248857Arnoštová KateřinaDOR7652D40B86:00
511832045313Nová JanaDOR7150D45B108:00
61213232174Bochenková JanaDOR6150D50B113:00
712222080904Tachezy RuthDOR6451D50B158:00
813242080952Havlíček MartinDOR0601H10C76:00
913372045308Janda JakubDOR0403H12C90:00
1013542042541Snížek MartinDOR0405H12C124:00
1113782042548Snížek OndřejDOR0406H12C172:00
1214342044898Kučera JáchymDOR0301H14B111:00
1315102045310Janda OndřejDOR0100H16B70:00
141530416159Tachezy JanDOR0102H16B150:00
1519142044896Arnošt KamilDOR7301H40B77:00
1619122044882Janda PavelDOR7600H40B71:00
1719092050492Houska JindřichDOR7601H40B62:00
1822822082932Havlíčková KateřinaDOR7650T30:00
 
 
34VŠTJ Ekonom Praha (47)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
164851600Pecková TerezaEKP0551D12C32:00
2774361943Koucká BarboraEKP0050D16B3:00
3803428253Blahová PavlaEKP0153D16B119:00
4839416340Zurynková MichaelaEKP9850D18B9:00
5983515496Zurynková JanaEKP7053D21B123:00
69612045231Ondráčková VeronikaEKP7850D21B35:00
710068629752Kalinová MarkétaEKP8259D21C13:00
810082053578Hanzlíčková MartinaEKP8452D21C73:00
910162061773Mikanová KateřinaEKP8461D21C121:00
1010102067248Hausmannová KláraEKP8651D21C85:00
1110122103730Ksandrová MarieEKP9262D21C97:00
1210797207365Seidlová BarboraEKP7955D35B136:00
131143725724Konečná MarcelaEKP7257D40B124:00
14116651295Hubáčková JanaEKP6250D45B57:00
15115451601Pecková IvanaEKP6252D45B21:00
161178515195Koucká IvanaEKP6850D45B93:00
171190224915Blahová MarkétaEKP6951D45B129:00
18120651604Šedivá MiroslavaEKP5750D50B78:00
1913202102694Zurynek JanEKP0602H10C68:00
2012982102795Štěňha DavidEKP0701H10C24:00
211377428214Blaha JiříEKP0401H12C170:00
2213722075608Blaha MichalEKP0402H12C160:00
2313562099511Kabát MartinEKP0412H12C128:00
241452601169Bolehovský MichalEKP0200H14B145:00
2514372073716Bolehovský DanielEKP0508H14B117:00
2616262032158Koucký MartinEKP9700H20B143:00
271631888643Seidl MiroslavEKP7402H21A1:00
2817082067264Pidrman MilanEKP8310H21A155:00
2917859700729Blaha OndřejEKP7002H21B143:00
3017487003036Štěňha MartinEKP7608H21B75:00
3117677201206Kalina MiroslavEKP8211H21B149:00
3217192031357Mikan AlbertEKP8606H21B17:00
3317822067963Štemberg MilanEKP8608H21B139:00
3417232078484Domín NikolasEKP8806H21B25:00
3517362067975Hlaváč JaroslavEKP9205H21B51:00
3617982042532Borák MichalEKP8304H21C49:00
37332045232Ondráček RadimEKP7414H21E128:00
381906515152Pecka JanEKP6800H40B53:00
391977886298Kabát JanEKP6912H45B129:00
4020222035738Koucký RomanEKP6301H50B128:00
41206651147Fanta MiroslavEKP5800H55B137:00
4220732042539Borák StanislavEKP5212H60B20:00
432096682645Šedivý JiříEKP5500H60B135:00
4421008627106Adrián PetrEKP5600H60B155:00
45219551610Seidl MarekEKP1108P0:00
462197438648Štembergová LucieEKP8851P0:00
4718132103739Paděra MartinEKP9002H21C109:00
 
 
37VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah (12)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16608666Cincibusová LenkaFSP0450D12C56:00
2974889669Rydlová EvaFSP8989D21B87:00
31055207837Kurfürstová MagdalenaFSP7852D35B16:00
41583888614Borovička TomášFSP9801H18B60:00
517332092409Vondra JiříFSP7600H21B45:00
61728232957Hrouda MartinFSP7612H21B35:00
71933207827Kurfürst PavelFSP7400H40B134:00
820248669Cincibus PavelFSP6605H50B138:00
92057515097Borovička MilanFSP6104H55B101:00
10209849606Wald FrantišekFSP5300H60B145:00
11214453267Čadil JanFSP4300H70B34:00
12217051865Vondra JaroslavFSP3300H80B7:00
 
 
38Jizerský klub OB Frýdlant (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
184049994Würzová KarolínaFYD9852D18B14:00
2979515182Würzová AnnaFYD9451D21B107:00
311448328Macháčková MichaelaFYD7299D40B126:00
41173515004Würzová KateřinaFYD6952D45B78:00
518938333Macháček AlešFYD6400H40B14:00
 
 
40TJ Hostivice (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
112087202877Kettnerová LenkaHCE6450D50B88:00
2122651984Mudrová MartinaHCE6451D50B178:00
32032515105Kettner PavelHCE5900H55B1:00
4233251986Náhlíková ErikaHCE9750T50:00
 
 
43TJ Jiskra Hořice (7)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
14622025352Rückerová ŠárkaHOR0050D16A46:00
214252025353Rücker JanHOR0201H14B93:00
314297200597Kolář ŠimonHOR0400H14B101:00
418942049537Kolář ViktorHOR7300H40B17:00
520292059759Vávra MartinHOR6302H50B163:00
620522011900Škorpil MartinHOR5700H55B81:00
722812035741Rücker PetrHOR6500T30:00
 
 
46OK Chrastava (33)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16432049590Matyášová KristýnaCHA0555D12C22:00
2453436447Pavlíková MarkétaCHA0050D16A10:00
3950887906Kašková KateřinaCHA7850D21A171:00
49574662Vejstrková ZuzanaCHA8852D21B19:00
510527500077Pachnerová DominikaCHA7750D35B1:00
610634212Lankašová BarboraCHA8050D35B56:00
712128175Čechlovská JanaCHA6250D50B108:00
811988179Gorčicová IvanaCHA6550D50B38:00
91220436447Pavlíková PavlaCHA6551D50B148:00
1012318171Kadavá EvaCHA5750D55B19:00
1112588165Ševčíková AlenaCHA5351D60B50:00
1212618162Bradnová VěraCHA5550D60B68:00
1312638170Lusková OlgaCHA5650D60B80:00
1412828152Kašková EvaCHA4650D70B32:00
1513222059765Březina KarelCHA0605H10C72:00
1613862049595Matyáš VojtěchCHA0202H14B15:00
1715132059764Galbavý MatějCHA0000H16B82:00
1816668200Čechlovský JanCHA9300H21A71:00
1917738188Kadavý PetrCHA7800H21B123:00
2017782049588Vejstrk DanielCHA9105H21B133:00
2117978174Gorčica PavelCHA6200H21C45:00
2218757201775Polák JaroslavCHA7500H35B57:00
231927436410Danko TomášCHA7200H40B116:00
2419307700075Pachner PavelCHA7501H40B125:00
2518952095960Březina JanCHA7604H40B20:00
2620098185Vydra IvanCHA6600H50B63:00
27207951231Pavlík MilanCHA5400H60B50:00
2820872080917Kaška RudolfCHA5500H60B90:00
2921088155Kadavý ZdeněkCHA4901H65B33:00
3021048160Lusk KarelCHA5002H65B17:00
3121358199Ševčík MilanCHA5003H65B137:00
3223352059767Matyáš LiborCHA7603T50:00
3323342070836Matyášová JanaCHA7652T50:00
 
 
47K.O.B. Choceň (16)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1469320290Chaloupková KateřinaCHC0051D16A74:00
28012011852Shánělová ŠtěpánkaCHC0152D16B111:00
3375425544Semrádová JanaCHC9951D18A99:00
48449569Chaloupková VeronikaCHC9852D18B34:00
59739549Sýkorová DanielaCHC8851D21B83:00
611709542Chaloupková LenkaCHC6951D45B69:00
74289990101Švadlena MichalCHC0101H16A136:00
83129200535Křivda TomášCHC9901H18A44:00
92272053577Semrád LadislavCHC9701H20A132:00
1016612025363Pešek OndřejCHC8502H21A61:00
1116502025343Pátek MichalCHC8603H21A39:00
1216522025344Křivda MartinCHC9501H21A43:00
1317242053589Sháněl JanCHC9402H21B27:00
1417869563Sýkora BohumilCHC8601H21C1:00
1521419554Švadlena JiříCHC4601H70B16:00
1623699552Křivda IvanCHC6701T50:00
 
 
48OOB SK Chrast (9)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1790206486Zlesáková AdélaCHT0151D16B67:00
29001007554Matrasová KateřinaCHT8353D21A21:00
39442059736Kopáčková IvaCHT8851D21A153:00
4110352154Zlesáková StáňaCHT7352D40B44:00
5121552145Wurzelová DanaCHT6654D50B123:00
61300336786Zlesák MatyášCHT0601H10C28:00
7171651980Matras TomášCHT8001H21B11:00
817117206543Pitra MartinCHT9204H21B1:00
9192852155Zlesák MartinCHT7302H40B119:00
 
 
50OB Jenišovice (10)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16092060292Zabořilová AnnaJEN0951D10C108:00
210592060294Hoetzelová ZuzanaJEN7754D35B36:00
311377775Zabořilová RomanaJEN7457D40B112:00
41264411563Kadečková JanaJEN5651D60B86:00
513682060291Hoetzel HugoJEN0503H12C152:00
616282085627Kadečka AdamJEN9601H20B155:00
719677781Zabořil MichalJEN7101H45B99:00
820707778Bárta MiroslavJEN5201H60B5:00
921307777Richtr JiříJEN5001H65B117:00
102112411580Kadečka JiříJEN5002H65B49:00
 
 
54OK Jilemnice (18)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16752078470Karlová AnnaJIL0352D14B16:00
210842075623Ježková RomanaJIL7552D40B6:00
31142425574Karlová KateřinaJIL7553D40B122:00
411332060258Vlastníková LucieJIL7554D40B104:00
51119426351Suchardová JanaJIL7555D40B76:00
612532096111Zlesáková VlastaJIL5362D60B20:00
714072073749Vlastník MatoušJIL0201H14B57:00
815282035716Ježek JakubJIL0104H16B142:00
915782035717Hrouda MatějJIL9804H18B35:00
101576425529Ježek VítJIL9903H18B25:00
1115812060257Vlastník ŠimonJIL9904H18B50:00
1216671155115Malý AlešJIL8702H21A73:00
1318712075668Ježek ZdenekJIL7301H35B41:00
1419762060259Vlastník ZdeněkJIL6901H45B126:00
152045682091Karel MilošJIL6004H55B53:00
1620869774Erlebach JosefJIL5201H60B85:00
1721039066Zlesák ZdeněkJIL4701H65B13:00
1821999067Zlesák OndřejJIL7601P0:00
 
 
55Oddíl OS SK Prostějov (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
13631007538Pilcová SabinaJPV9898D18A51:00
2301301569Hubáček FilipJPV9800H18A0:00
33181602633Vystavěl OndřejJPV9807H18A68:00
 
 
58OK Kamenice (80)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16151413720Škáchová ZuzanaKAM0651D10C120:00
262252122Žemlová BarboraKAM0751D10C134:00
3613682675Mišeková KateřinaKAM0756D10C116:00
46382075621Jedličková KristýnaKAM0455D12C12:00
56452061855Balejová JulieKAM0551D12C26:00
6661434803Škáchová ViktorieKAM0650D12C58:00
7709515426Semíková LucieKAM0250D14B84:00
8707442850Chaloupková HanaKAM0252D14B80:00
96682087652Štěpánková EmaKAM0255D14B2:00
10691442879Hankovcová HelenaKAM0350D14B48:00
11461232425Aschermannová KarolínaKAM0051D16A42:00
12482434818Škáchová MagdalenaKAM0151D16A126:00
13352886274Zimmerová KateřinaKAM9850D18A7:00
14382515001Hájková EliškaKAM9851D18A127:00
15851515491Albrechtová IvetaKAM9950D18B69:00
16948232162Jančová JanaKAM9450D21A165:00
17897428250Kamererová ValerieKAM9452D21A12:00
189259102089Bořánková KarolínaKAM9550D21A96:00
199027003009Hlubučková KristýnaKAM9551D21A27:00
209822051530Voleská AliceKAM8050D21B119:00
211297200333Procházková MarieKAM9554D21E169:00
22107152118Žemlová EvaKAM7550D35B96:00
2310682080911Jedličková TerezaKAM7950D35B81:00
2410832035702Semíková IvaKAM6850D40B4:00
251094232393Valášková ŠárkaKAM6951D40B26:00
261134682099Hankovcová LenkaKAM7053D40B106:00
2711067201760Škáchová PetraKAM7054D40B50:00
2811022051503Nováková EvaKAM7251D40B42:00
29108152273Škvorová ZuzanaKAM7350D40B0:00
3013622051541Hejsek LukášKAM0400H12C140:00
3113762075622Jedlička JakubKAM0404H12C168:00
321402436446Hankovec HugoKAM0201H14B47:00
331433425596Škvor AdamKAM0202H14B109:00
341431995899Albrecht AdamKAM0203H14B105:00
3514532050496Hejsek FilipKAM0204H14B147:00
3614392084934Renda MichalKAM0207H14B121:00
371380436963Kovářík TomášKAM0300H14B3:00
381458443069Chaloupka ViktorKAM0301H14B157:00
391455682695Škácha VítKAM0309H14B151:00
4014049201061Gajda MartinKAM0405H14B51:00
414069201064Gajda JanKAM0105H16A26:00
421517336743Valášek VáclavKAM0100H16B98:00
4315159101674Víšek MartinKAM0102H16B90:00
4415042053550Blaha PetrKAM0104H16B46:00
453229005139Jíra TomášKAM9802H18A84:00
46335361923Hausenblas ŠimonKAM9803H18A136:00
47320981828Škvor OtaKAM9900H18A76:00
48208897360Kettner VojtěchKAM9601H20A37:00
49228232403Valášek JiříKAM9700H20A137:00
502107201811Moravec JakubKAM9702H20A47:00
51169151733Kozák PetrKAM6501H21A121:00
5216972019240Hájek AdamKAM9202H21A133:00
53173553667Šafka DanielKAM9105H21B49:00
541752232267Kapal TomášKAM9402H21B83:00
551790523000Pašek FrantišekKAM7600H21C17:00
5618072049553Voleský LeošKAM7900H21C85:00
571805410375Prášek PřemyslKAM9305H21C77:00
5817882102810Nebeský DanielKAM9404H21C9:00
59302051509Rusý TomášKAM9301H21E116:00
6043920683Semík OndřejKAM9401H21E168:00
6111887640Kettner LukášKAM9403H21E40:00
6218612067243Balej JiříKAM7201H35B1:00
6318862075620Jedlička AdamKAM7700H35B101:00
6419022051545Novák OndřejKAM7300H40B41:00
6518962060207Zámečník DavidKAM7500H40B23:00
661947428289Aschermann DavidKAM6500H45B39:00
67198752267Škvor MartinKAM6700H45B159:00
6819542067970Hejsek JiříKAM6900H45B60:00
69195951498Kovářík TomášKAM6901H45B75:00
701989995898Hankovec PetrKAM7101H45B165:00
71197551565Žemla TomášKAM7105H45B123:00
72200452279Semík LubošKAM6201H50B38:00
732031995804Ročejdl MarekKAM6400H50B173:00
74200052276Valášek PetrKAM6600H50B18:00
7521982080943Semíková JulieKAM0358P0:00
7622062084931Žemlová MagdalenaKAM0950P0:00
7722142084950Rendová IvaKAM7152P0:00
7822132800300Mišek MichalKAM7202P0:00
7922152800344Mišeková MartinaKAM7851P0:00
802345515490Albrechtová EvaKAM7850T50:00
 
 
60KOB Kamenický Šenov (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11147682641Eichlerová JanaKAS7051D45B0:00
21280682619Nejezchlebová VěraKAS4551D70B22:00
31417682685Hnízdil MatějKAS0301H14B77:00
419707300172Hnízdil JanKAS7100H45B108:00
52143682613Nejezchleba JiříKAS4600H70B28:00
 
 
61KBP Praha (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1452436426Valterová AdélaKBP0150D16A6:00
21369436404Valter OndřejKBP0400H12C154:00
3193853543Valter DaliborKBP6900H45B12:00
421266645Valter PetrKBP4500H65B101:00
 
 
62KOB Český Krumlov (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
119682080933Flašar JanKCK5701H45B102:00
2236749615Flašarová MarieKCK5756T50:00
 
 
63Sokol Kostelec n. Č. l. (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18427202873Kopecká EliškaKNC9850D18B24:00
2114852265Komersová JanaKNC6550D45B3:00
312349201322Havlíčková JindraKNC6150D55B37:00
4208252255Jun DrahomírKNC5501H60B65:00
5234452898Šedivý OndřejKNC9103T50:00
 
 
64KOB Konice (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1101452416Dittrichová ZuzanaKON9175D21C109:00
2122452420Dittrichová LenkaKON6285D50B168:00
3119952417Hlavová MiroslavaKON6389D50B43:00
41998500581Hlava MiroslavKON6515H50B8:00
 
 
65SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. (14)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16591470170Pavlíčková HanaKPY0450D12C54:00
24512800315Míchalová ŠárkaKPY0050D16A2:00
39908580Procházková ZuzanaKPY8650D21B151:00
4980301347Kohlová ZuzanaKPY8852D21B111:00
51211301394Freyová MichaelaKPY6050D50B103:00
6123653182Kohlová AlenaKPY6051D55B49:00
717307207361Koldinský JanKPY8506H21B39:00
817592059735Klomínský VáclavKPY8700H21B97:00
91804301370Kohl OndřejKPY8600H21C73:00
101981301374Dobeš VáclavKPY5701H45B141:00
111997301391Kohl JiříKPY6201H50B3:00
12215053731Duda FrantišekKPY4600H70B70:00
132217682670Míchalová MarcelaKPY6850P0:00
142284420417Pavlíček LubomírKPY7800T30:00
 
 
66OOB TJ Sokol Křemže (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1118951411Dulovcová MarieKRE7051D45B126:00
2120151412Troupová VladěnaKRE6351D50B53:00
 
 
67Kometa Kralovice (6)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1669416314Fišarová EliškaKRL0351D14B4:00
24707090701Šlechtová TerezaKRL0152D16A78:00
37917150100Biersaková DagmarKRL0051D16B71:00
47872020708Mudrová LenkaKRL0052D16B55:00
58477291299Hanáková LenkaKRL9951D18B49:00
62557140196Hanáková MagdaKRL9651D20A26:00
 
 
68KOS TJ Lokomotiva Krnov (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
195152533Kopcová MichaelaKRN8456D21A174:00
2169352641Kopec TomášKRN8203H21A125:00
 
 
70OB Kašperské Hory (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1619Mayerová DanielaKSH0852D10C128:00
213832078478Mayer ŠimonKSH0202H14B9:00
31948416184Mayer TomášKSH6900H45B42:00
 
 
71Klub vytrvalostních sportů Šum (14)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1261897348Smrčková DominikaKSU9799D20A62:00
2905897363Vozdová AnetaKSU9394D21A36:00
3962897370Hnilicová ŠárkaKSU9493D21B39:00
41146887942Míková LenkaKSU7653D40B130:00
54272080935Matoušek MatějKSU0005H16A131:00
64202056308Šafář MartinKSU0105H16A96:00
73092053541Müller JonášKSU9906H18A32:00
83052056285Jílek OndřejKSU9908H18A16:00
93392053548Šrámek OndřejKSU9909H18A152:00
101657515179Turczer PetrKSU7945H21A53:00
1116602058482Jílek JakubKSU9202H21A59:00
121745886292Janů ZdeněkKSU9045H21B69:00
131935515101Šrámek JaromírKSU5801H45B3:00
142347Vaník JakubKSUXX01T50:00
 
 
72SK Kotnov Tábor (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
117791400438Střelba OndřejKTA7501H21B135:00
 
 
75KOB Ústí nad Orlicí (6)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17992075693Nováková MarkétaKUO0099D16B103:00
215032051522Koditek JonášKUO0101H16B42:00
3338980351Paukert LukášKUO9801H18A148:00
41580920657Skalický JohanKUO9901H18B45:00
5218887162Skalický MatyášKUO9605H20A87:00
61879980350Koblížek KamilKUO8001H35B73:00
 
 
79TJ Lokomotiva Beroun (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1201452971Mezník VladimírLBE6400H50B88:00
221498805Nosál StanislavLBE4600H70B64:00
 
 
80TJ Lokomotiva Ingstav Brno (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
13519101703Korpasová TerezaLBM9898D18A3:00
211361409879Korpasová IvanaLBM7362D40B110:00
320481409878Korpas JaroslavLBM6113H55B65:00
 
 
81OOB TJ Slovan Luhačovice (18)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1264889309Vavrysová BarbaraLCE9751D20A80:00
297552675Vlažná LucieLCE8751D21B91:00
396553828Končáková KláraLCE9555D21B51:00
4103361921Čermáková MagdalenaLCE9155D21E13:00
5114889312Sklenářová RadkaLCE9250D21E79:00
6425331216Panovec KryštofLCE0011H16A121:00
74197201802Féder MedardLCE0111H16A91:00
83047200378Sýkora VojtěchLCE9801H18A12:00
93131400401Černocký LiborLCE9803H18A48:00
103267201825Vopařil JanLCE9911H18A100:00
11225889308Mudrák ŠtěpánLCE9601H20A122:00
12229889313Slíva JanLCE9602H20A142:00
13168052705Perůtka JanLCE8801H21A99:00
141638515424Slezák JiříLCE9001H21A15:00
151809889288Cahel MarekLCE8803H21C93:00
16281399000Horyna RomanLCE7602H21E108:00
172682333Hubáček MichalLCE9301H21E4:00
1819077201804Féder MedardLCE7311H40B56:00
 
 
82TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11062253153Krausová MarcelaLCV7351D35B51:00
21281301524Zenkerová MilušeLCV4550D70B27:00
 
 
83KOB Děčín (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1689505131Nehasilová VeronikaLDC0350D14B44:00
211597121314Nehasilová ZuzanaLDC7150D45B36:00
319917111213Nehasil VladislavLDC7101H45B171:00
 
 
85KOB Chemopetrol Litvínov (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1929886283Neradová AlenaLIT8551D21A108:00
210178115Neradová EvaLIT8951D21C127:00
312718110Neradová AlenaLIT5051D65B134:00
418027703600Kučerka DavidLIT8202H21C65:00
 
 
87OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
112677742Matoušková MarieLJN5550D60B104:00
221017741Matoušek LubošLJN4700H65B1:00
 
 
89TJ Loko Liberec (33)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1601Balcarová MarieLLI0652D10C92:00
26052088712Nejedlová KarolínaLLI0852D10C100:00
36622060281Marková HanaLLI0450D12C60:00
47172800308Nejedlová JosefínaLLI0350D14B100:00
58412056306Fürstová AnnaLLI9854D18B19:00
62637200361Štičková AnnaLLI9651D20A74:00
711492032126Fürstová KatkaLLI6950D45B6:00
812102085634Košková VlastaLLI6351D50B98:00
912508546Korejčíková DáďaLLI5550D60B2:00
10128451214Krausová MarieLLI4451D70B42:00
1114412032132Bradáč DavidLLI0203H14B125:00
121459682626Hejna HynekLLI0300H14B159:00
1314129101104Peterka JakubLLI0404H14B67:00
144241398996Melichar PetrLLI0001H16A116:00
1515012032105Bradáč JakubLLI0002H16B34:00
1615847205022Košek JanLLI9801H18B65:00
172057003006Fürst MatoušLLI9603H20A22:00
181694515503Peterka VojtěchLLI7502H21A127:00
191951436961Fürst AlešLLI6801H45B51:00
201988682678Hejna StanislavLLI6900H45B162:00
21205851209Hoidekr PavelLLI5901H55B105:00
22211651204Peterka JosefLLI4702H65B65:00
23214751213Kraus JanLLI4501H70B52:00
2422162088713Nejedlová LucieLLI7350P0:00
2522122060204Bradáčová MarieLLI7550P0:00
2622838547Hořáková PetraLLI6953T30:00
2722801398994Balcarová AlenaLLI7150T30:00
28227751203Melicharová BarboraLLI7252T30:00
2923462032134Hořák JaroslavLLI0102T50:00
302341410732Košek LadislavLLI5903T50:00
3123402092413Melichar JaromírLLI6301T50:00
322343434598Bradáč StanislavLLI7201T50:00
332342434595Balcarová BarboraLLI9751T50:00
 
 
92OK Lokomotiva Plzeň (7)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
13582082918Kinkorová TerezaLPM9850D18A31:00
22707201820Šiková KarolínaLPM9651D20A116:00
312862103269Stehlík JakubLPM0700H10C0:00
413532082911Stehlík ŠimonLPM0501H12C122:00
517092045235Stehlík PetrLPM7903H21A157:00
640887626Kolovský FrantišekLPM9202H21E156:00
7387201192Valeš JiříLPM9502H21E148:00
 
 
93OK Lokomotiva Pardubice (76)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16172025373Vodičková VeronikaLPU0651D10C124:00
27327203463Koberová KateřinaLPU0352D14B130:00
36862025372Vodičková JohanaLPU0354D14B38:00
46712032180Pušová BáraLPU0357D14B8:00
5719219207Fejfarová TerezaLPU0360D14B104:00
64737201814Vojtíšková ViktorieLPU0051D16A90:00
7476682622Borovičková ValerieLPU0054D16A102:00
8487897364Peterová JanaLPU0057D16A146:00
94907200905Držková BerenikaLPU0151D16A158:00
104572091564Kubíčková IvaLPU0157D16A26:00
118002091516Filipová TerezaLPU0050D16B107:00
123781006615Kopecká AnnaLPU9958D18A111:00
133809102570Waňková MartinaLPU9959D18A119:00
142521398998Hančová PetraLPU9659D20A8:00
152742070818Jansová DoubravkaLPU9750D20A140:00
169282053588Udržalová PavlaLPU8552D21A105:00
17920219279Kulhavá ŠárkaLPU9357D21A81:00
189142073750Kosová ŠtěpánkaLPU9460D21A63:00
199087200598Doleželová KateřinaLPU9558D21A45:00
209639281Držková MarkétaLPU7670D21B43:00
21996981834Klapalová MichaelaLPU8499D21C1:00
221187202878Zvěřinová MartinaLPU8357D21E103:00
23111515102Šístková IvetaLPU8654D21E61:00
24104906217Knapová JanaLPU9053D21E19:00
251132011864Knapová LenkaLPU9351D21E73:00
26124940318Procházková KláraLPU9451D21E139:00
27107887927Horová PavlaLPU9457D21E37:00
281127331619Waňková DitaLPU7158D40B92:00
2911619316Knapová IvaLPU6052D45B42:00
3011858950Horáková JindraLPU6854D45B114:00
3111509656Demlová JitkaLPU6955D45B9:00
3212279237Juračková JanaLPU6051D50B183:00
331249888601Víchová LadislavaLPU5851D55B127:00
3412559290Novotná JiřinaLPU5654D60B32:00
3512739247Kubíková KvětaLPU4752D65B146:00
361278436429Kellnerová StanislavaLPU4950D65B176:00
3713712070815Haas FilipLPU0401H12C158:00
3814497200907Pipek OndřejLPU0203H14B139:00
3913972075644Macek OndřejLPU0209H14B37:00
4014517200595Waněk HubertLPU0309H14B143:00
411390232602Fejfar LukášLPU0310H14B23:00
424137207061Roudný VáclavLPU0001H16A61:00
434077202872Roudný MartinLPU0002H16A31:00
444152032380Rusin JanLPU0008H16A71:00
454032011790Volák OndřejLPU0010H16A11:00
463212070827Fencl JonášLPU9902H18A80:00
4715772025379Žák JanLPU9802H18B30:00
482061400447Jurica JanLPU9611H20A27:00
4916222032186Míča TomášLPU9707H20B119:00
501641886715Udržal TomášLPU8002H21A21:00
511675981816Hovorka LukášLPU9001H21A89:00
5216701080493Čermák JanLPU9301H21A79:00
5316477207493Záveský FilipLPU9306H21A33:00
541664515487Grundmann JanLPU9410H21A67:00
551764301168Filičko MarekLPU7102H21B107:00
5617322073755Držka ŠtěpánLPU7604H21B43:00
5717622025371Vodička OldřichLPU7715H21B103:00
581769887928Deml TomášLPU9502H21B113:00
591810515142Klapal JanLPU9006H21C97:00
6016887920Zvěřina PetrLPU8208H21E60:00
618515166Nožka RadekLPU9005H21E28:00
624551990Kamenický MatějLPU9036H21E12:00
631515162Procházka DavidLPU9113H21E0:00
6436889299Kubelka TomášLPU9307H21E140:00
6518802025376Václavek JanLPU7816H35B77:00
6620119653Fencl JiříLPU6301H50B73:00
6720217200596Kaplan JanLPU6401H50B123:00
6820549228Vícha VladimírLPU5801H55B89:00
692044301183Novotný MiroslavLPU5905H55B49:00
7020349277Roudný VáclavLPU6102H55B9:00
71207251105Knap JanLPU5101H60B15:00
7220902032164Sáňka BedřichLPU5102H60B105:00
732069301633Klimpl PetrLPU5401H60B0:00
7420959234Juračka VojtěchLPU5404H60B130:00
7520859301Štěrba PavelLPU5408H60B80:00
7621409256Fridrich JaroslavLPU4501H70B10:00
 
 
94OOB TJ Lokomotiva Teplice (22)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1639232915Karpíšková KateřinaLTP0450D12C14:00
27127202886Žejdlíková EliškaLTP0350D14B90:00
34547200323Riby RoseLTP0051D16A14:00
47867202857Pavlová MartinaLTP0151D16B51:00
58387200332Žejdlíková KarolínaLTP9950D18B4:00
62727200344Kovářová LenkaLTP9750D20A128:00
79597205009Kovářová JulieLTP8854D21B27:00
811217202898Riby KateřinaLTP7252D40B80:00
912357205026Kovářová AlenaLTP6151D55B43:00
101325897359Riby PhilipLTP0702H10C78:00
1115027200331Bílý JakubLTP0104H16B38:00
121952682114Bruner LubošLTP6501H45B54:00
131974899153Kovář BorisLTP6710H45B120:00
14199551279Bílý PetrLTP6805H45B183:00
1519797200337Pavel PetrLTP6806H45B135:00
161982682100Žejdlík MichalLTP7001H45B144:00
1720567205033Kovář KarelLTP6102H55B97:00
182208897367Riby ThomasLTP0202P0:00
1922077200340Žejdlíková JitkaLTP7251P0:00
202209232494Karpíšková GabrielaLTP7351P0:00
212276682076Eiselt MilošLTP5802T30:00
222305420447Juren LukášLTP9703T30:00
 
 
95OOB TJ Lokomotiva Trutnov (10)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1923515140Panchártková TerezaLTU8950D21A90:00
211762085652Bendáková JitkaLTU6951D45B87:00
311582057594Lazáková ŠárkaLTU6952D45B33:00
412002085658Petrželová AlenaLTU6351D50B48:00
511917201808Hindráková MartinaLTU6451D50B3:00
61279405955Kutáčková StanislavaLTU4751D65B182:00
71961416282Lazák JanLTU6900H45B81:00
820102085656Petržela PavelLTU6301H50B68:00
920192085654Bendák PetrLTU6500H50B113:00
1021339777Rejmont MilanLTU4801H65B129:00
 
 
96SK LOB Nová Paka (11)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17829712Nováková SvětlanaNPA0151D16B35:00
29102073708Šmidrkalová MonikaNPA9051D21A51:00
39947201810Píšová MonikaNPA8151D21B167:00
4130515421Nováková ZuzanaNPA9151D21E175:00
512322060217Kalibánová JiřinaNPA5351D55B25:00
612287203468Hušková EvaNPA5754D55B1:00
712622060214Nováková JanaNPA5552D60B74:00
81689682098Novák JiříNPA7502H21A117:00
917347003002Zikmund ZdeněkNPA6705H21B47:00
1020752059741Kalibán JaroslavNPA5101H60B30:00
1121202060215Novák KarelNPA5001H65B81:00
 
 
100SK OK 24 Praha (9)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1888232750Nováková AdélaOKP9750D20B157:00
2117451681Nováková MarieOKP6953D45B81:00
3121853525Červinková JitkaOKP6451D50B138:00
41341Himmel OndřejOKP0500H12C98:00
52017303918Himmel PetrOKP6500H50B103:00
6206253558Červinka JaroslavOKP5803H55B121:00
72084436401Šámal VáclavOKP5600H60B75:00
82211Himmel MarekOKP0200P0:00
922792087699Šplíchal JiříOKP4500T30:00
 
 
106SK Orientační sporty Nové Měst (17)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16297208071Kamenická Tereza EsterOSN0888D10C148:00
24677203324Nechanická KláraOSN0050D16A66:00
3463416210Zrníková AdélaOSN0099D16A50:00
47817203325Stoklasová DanielaOSN0055D16B31:00
593252144Wurzelová HanaOSN8972D21A117:00
611269690219Kamenická LenkaOSN6955D40B90:00
711417205038Nechanická DanielaOSN7557D40B120:00
813109579Zrník TomášOSN0606H10C48:00
914097205006Nechanický JanOSN0200H14B61:00
1014197205032Mareček ŠimonOSN0201H14B81:00
1117381398988Zrník TomášOSN7118H21B55:00
121715551995Kamenický JeronýmOSN9549H21B9:00
1318089930517Kamenický TobiášOSN9339H21C89:00
141918436433Nechanický PavelOSN7209H40B89:00
1520359601003Kamenický RadanOSN6004H55B13:00
16203352146Wurzel BřetislavOSN6005H55B5:00
172320981804Vališová MartinaOSN9696T50:00
 
 
107KČT Aš (7)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1855416189Pelcová TerezaMAS9853D18B89:00
21525301512Černý JanMAS0100H16B130:00
3202301505Frank JiříMAS9600H20A7:00
419582026166Kovář JindřichMAS6800H45B72:00
520777886Chotětický VáclavMAS5200H60B40:00
620947885Hájek JanMAS5401H60B125:00
720837003021Pilař KarelMAS5501H60B70:00
 
 
108O-mikron (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11653232019Zelinka JiříMBM8740H21A45:00
 
 
109VŠSK MFF UK Praha (11)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1650428269Šimšová PavlaMFP0551D12C36:00
2796428243Šimšová BarboraMFP0150D16B91:00
31069682683Šimšová JanaMFP7651D35B86:00
4108052139Králová MichaelaMFP7959D35B141:00
511622079501Forstová LenkaMFP6850D45B45:00
61180443075Sieglová DagmarMFP7050D45B99:00
713672053580Král AdamMFP0507H12C150:00
81496218851Forst AntonínMFP0101H16B14:00
91803897349Blahuta MarekMFP7301H21C69:00
101862887613Král AlešMFP7808H35B5:00
111936443068Siegl RomanMFP6700H45B6:00
 
 
112SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
121229101102Koč ZdeněkMKP4700H65B89:00
 
 
113MLOK Mariánské Lázně (8)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17132073702Černá KateřinaMLA0251D14B92:00
21216232235Tenglerová HelenaMLA6551D50B128:00
31214416173Miturová RadkaMLA6552D50B118:00
41359301443Černý JonášMLA0501H12C134:00
520387880Milota JosefMLA5801H55B25:00
6215251611Sklenář JanMLA4201H70B82:00
721427882Fišák JanMLA4401H70B22:00
82331301466Černý LiborMLA6901T50:00
 
 
115TJ Jiskra Nejdek (10)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17112035733Nádeníčková IvaNEJ0350D14B88:00
24892056275Nádeníčková PavlaNEJ0150D16A154:00
34812035737Tokárová ReginaNEJ0151D16A122:00
48432067348Marešová AlexandraNEJ9950D18B29:00
511552067965Tokárová ReginaNEJ6950D45B24:00
614222049567Tokár RadimNEJ0300H14B87:00
715162096220Newiak NickNEJ0101H16B94:00
815752067347Zieba JakubNEJ9800H18B20:00
919262067346Mareš AlexanderNEJ7300H40B113:00
10216449619Frey JaromírNEJ4100H75B94:00
 
 
120SKP České Budějovice (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1206551406Blabla ZdeněkPCB5901H55B133:00
 
 
121OK RECO Sport (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11207232387Kábrtová IvaPEN6350D50B83:00
2200349998Vydra PavelPEN6200H50B33:00
 
 
123SK Praga (80)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
164451666Ptáčková VeronikaPGP0551D12C24:00
2664682654Pokorná NelaPGP0552D12C64:00
3371981838Janovská KateřinaPGP9850D18A83:00
4364331147Hrabánková ZuzanaPGP9950D18A55:00
53777201197Sieglová EliškaPGP9954D18A107:00
62717003042Kožinová ZuzanaPGP9650D20A122:00
7268232050Hrabánková KláraPGP9654D20A104:00
82751407423Slavíková SilviePGP9751D20A146:00
92777202891Veljačiková HanaPGP9756D20A158:00
10919502089Kožinová JanaPGP6651D21A78:00
119412085586Ryšavá MagdalenaPGP7650D21A144:00
12945995832Matějů MartinaPGP8556D21A156:00
139217200338Kožinová AnnaPGP9350D21A84:00
149841470169Janovská PetraPGP7355D21B127:00
15987995812Vildmonová PavlaPGP7454D21B139:00
169932080966Bozděchová LenkaPGP8254D21B163:00
1796751658Ježková DominikaPGP9053D21B59:00
18102920677Tichovská MartinaPGP8658D21E7:00
19126682103Jakobová AdélkaPGP9056D21E151:00
20107451638Pokorná MagdalénaPGP7562D35B111:00
21108551555Ptáčková KateřinaPGP7350D40B8:00
221082682094Šimerková OlgaPGP7551D40B2:00
2311932080958Zelená MarkétaPGP5850D50B13:00
241205232184Hrabánková IlonaPGP6250D50B73:00
25119651660Ježková ReginaPGP6352D50B28:00
26122551676Tichovská HanaPGP6652D50B173:00
27125152095Doležalová VlastaPGP5550D60B8:00
28128552096Dvořáková LadislavaPGP4451D70B47:00
2912882103760Kosák JonášPGP0603H10C4:00
3012952800310Kosák EliášPGP0704H10C18:00
3113122067935Šimerka OndřejPGP0800H10C52:00
321342443090Janas AdamPGP0404H12C100:00
3314282060249Janas PetrPGP0200H14B99:00
3414082075683Kolský PavelPGP0204H14B59:00
3514357260011Kožina ŠtěpánPGP0300H14B113:00
361401897393Kolář MatyášPGP0304H14B45:00
3714422090836Šimša MartinPGP0309H14B127:00
38408887632Janovský TomášPGP0101H16A36:00
394127201196Siegl MatyášPGP0104H16A56:00
4015827201194Hasal MartinPGP9804H18B55:00
4115727202855Novák AlešPGP9808H18B5:00
42215502088Landovský JakubPGP9601H20A72:00
432222080959Werner MichalPGP9705H20A107:00
441659515464Janovský TomášPGP6401H21A57:00
451703681612Pospíšil VítekPGP6803H21A145:00
461656682686Pokorný OndřejPGP7506H21A51:00
471637682623Matějů LubošPGP7601H21A13:00
481649886265Procházka JanPGP8206H21A37:00
491686910714Landovský TomášPGP9103H21A111:00
501672434834Veselý JakubPGP9503H21A83:00
5117607201200Janas PetrPGP7106H21B99:00
5217377203451Beneš MiroslavPGP8108H21B53:00
5317661006283Hora VojtěchPGP8301H21B111:00
541768515038Sysel OndřejPGP8302H21B117:00
551776232124Neumann PetrPGP8705H21B129:00
56179651263Buzek MartinPGP8401H21C41:00
5710515110Procházka JanPGP8407H21E36:00
58321406172Šedivý JanPGP8409H21E124:00
5939887941Flašar JanPGP8610H21E152:00
6034515161Sysel CtiborPGP8700H21E132:00
61204752103Grivalský MichalPGP5900H55B61:00
6220681700084Kožina PetrPGP6000H55B145:00
632039303940Hrabánek DavidPGP6003H55B29:00
64205951682Tichovský MartinPGP6100H55B109:00
65208152107Sysel ZdeněkPGP5200H60B60:00
66213151863Zelený VladimírPGP4800H65B121:00
67214651274Dvořák JaromírPGP4601H70B46:00
682163682666Attl VladimírPGP3800H75B89:00
692210899177Pokorná LindaPGP0350P0:00
702179682658Šimerka JakubPGP0407P0:00
71217851639Ptáčková HanaPGP0750P0:00
72227852108Syslová DrahomíraPGP5650T30:00
7322669332Voborská JanaPGP8454T30:00
742319416118Landovská IvanaPGP6251T50:00
7522422067959Malečková PavlínaPGP0850P0:00
762376361959Kleinová AnnaPGP9251T50:00
772218446439Janasová BarboraPGP7152P0:00
7822892067949Malečková IvaPGP7559T30:00
7923582067268Maleček VítPGP6801T50:00
8023822067999Malečková HanaPGP0550D12C70:00
 
 
124OK 99 Hradec Králové (61)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17158623000Vandasová AdélaPHK0255D14B96:00
2677336788Besedová KatkaPHK0351D14B20:00
3680362000Chvátilová JohanaPHK0450D14B26:00
47982075681Hápová PetraPHK0051D16B99:00
5384682365Chaloupská BarboraPHK9951D18A135:00
63562075609Kubíčková JanaPHK9999D18A23:00
72581398981Šádková MartinaPHK9653D20A44:00
82561398990Novotná KláraPHK9751D20A32:00
9889224885Šádková LuciePHK9654D20B163:00
109499448Vítková LuciePHK8055D21A168:00
11912981820Azebová NinaPHK8855D21A57:00
129271008144Valešová JanaPHK9154D21A102:00
139019930312Kamenická KateřinaPHK9353D21A24:00
149864146Novotná TerezaPHK9255D21B135:00
15109515494Topinková MonikaPHK8051D21E49:00
161067207347Kosová DenisaPHK9150D21E31:00
1710709430Chvátilová PavlínaPHK7450D35B91:00
181065224919Kubečková ZdenaPHK7551D35B66:00
191114682334Chaloupská PavlínaPHK7051D40B66:00
2011089431Samková RenátaPHK7456D40B54:00
2111779833Kavalírová KateřinaPHK6756D45B90:00
2211682035720Kavalírová ZuzanaPHK6950D45B63:00
2312172102552Běhounová JiřinaPHK5651D50B133:00
241195219239Novotná IvanaPHK6354D50B23:00
2512478949Hejnalová HanaPHK6151D55B115:00
2613929428Bárta ŠimonPHK0202H14B27:00
271418682336Chaloupský JakubPHK0302H14B79:00
284322058465Metelka OndřejPHK0101H16A156:00
2915081413977Samek TomášPHK0001H16B62:00
301511336757Kučera JanPHK0100H16B74:00
313167681889Bendák JanPHK9800H18A60:00
323109110998Vandas DanielPHK9805H18A36:00
333257202866Kavalír JáchymPHK9901H18A96:00
343062035744Chvátil ŠimonPHK9908H18A20:00
3515902075657Kučera KryšpínPHK9900H18B95:00
362072045215Mašata MatějPHK9601H20A32:00
371676553446Panchártek JanPHK8802H21A91:00
381655886259Zelenka TomášPHK9001H21A49:00
391634553445Kamenický JakubPHK9104H21A7:00
401781515050Mašata RomanPHK7107H21B141:00
4117179797Vítek PetrPHK7601H21B13:00
4217429399Kadeřávek PetrPHK7605H21B63:00
4317137203469Justa PavelPHK8701H21B5:00
4417569189Šabatka ZdeněkPHK8900H21B91:00
451777553440Műller MartinPHK8903H21B131:00
46137207507Kubát PavelPHK9101H21E48:00
47269920924Petržela JanPHK9200H21E100:00
481923336717Chvátil JiříPHK7200H40B104:00
4919832045248Novotný MilanPHK6502H45B147:00
5019429650526Kavalír KarelPHK6503H45B24:00
511946232255Kamenický JanPHK6601H45B36:00
5219659395Háp PavelPHK7101H45B93:00
531944682359Chaloupský DavidPHK7103H45B30:00
5420062059745Hlaváček LubomírPHK6401H50B48:00
552002336796Melichar IgorPHK6504H50B28:00
5620642102525Běhoun PavelPHK5701H55B129:00
5720679402Dušátko PetrPHK5702H55B141:00
5821599005137Mikulecký JanPHK3801H75B69:00
5921629422Novotný PetrPHK3802H75B84:00
6023222078454Tihon MichalPHK7905T50:00
6123219088Tihonová MartinaPHK8651T50:00
 
 
128OOB USK Slavie Ústí n.L. (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12145205614Novotný FrantišekPUL4200H70B40:00
 
 
130VSS Přírodověda Praha (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
119192087658Ptáček JanPVP7200H40B92:00
223162103747Král LubošPVP8400T50:00
 
 
131UNITOP SKP Žďár nad Sázavou (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17972088199Polanská NellyPZR0152D16B95:00
2852439123Nechutová AnetaPZR9951D18B74:00
312397205030Rosecká AlenaPZR5654D55B67:00
4215351994Pospíšil JaromírPZR4417H70B88:00
 
 
133SK Radioklub Blansko (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
19957260027Pekárková MonikaRBK9252D21B171:00
 
 
134SKOB Roudnice nad Labem (13)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17292080901Černá EmaROU0451D14B124:00
21328Havlák RenéROU0602H10C84:00
3128751438Heller JakubROU0702H10C2:00
413142084986Havlák ŠtěpánROU0801H10C56:00
513342085606Heller JiříROU0501H12C84:00
64232075666Buk PetrROU0001H16A111:00
716292075669Buk MichalROU9601H20B161:00
821822080840Pěkná EvaROU7550P0:00
9218151434Havláková DanielaROU7951P0:00
102254331208Buková JanaROU7150T30:00
1122532081373Hellerová AlenaROU7850T30:00
122318331503Heller JiříROU7708T50:00
13231751436Šlapánek RenéROU7904T50:00
 
 
136OK Roztoky (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18587205027Voltrová AlenaROZ9951D18B104:00
2891438639Voltrová HanaROZ9752D20B175:00
31248438643Voltrová SvatavaROZ6150D55B121:00
413607941Jíra FilipROZ0500H12C136:00
52256207856Jírová MonikaROZ7350T30:00
 
 
137TJ Růžená (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1674232331Jelínková AdélaRUZ0251D14B14:00
2125651922Jelínková JanaRUZ5552D60B38:00
31347232335Jelínek FilipRUZ0500H12C110:00
414542099490Jelínek KryštofRUZ0301H14B149:00
5208051921Jelínek LubošRUZ5504H60B55:00
 
 
139SKOB Bruntál (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
120157200586Sklenář JosefSBR6601H50B93:00
 
 
140OK Sparta Praha (34)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
195551574Havlínová ZuzanaSCP8150D21B11:00
29782088205Černá EliškaSCP9050D21B103:00
399751567Tesařová AnnaSCP8257D21C7:00
41073301357Petráňová JanaSCP7555D35B106:00
510767260005Hojná SilvieSCP7950D35B121:00
6117952114Tloušťová EvaSCP6950D45B96:00
712192800325Veljačiková MarkétaSCP6451D50B143:00
81241336750Zavadilová NaďaSCP5450D55B79:00
91244446418Kavková DanaSCP6150D55B97:00
10125452760Jahnová HelenaSCP5550D60B26:00
1113211007532Kuc DavidSCP0600H10C70:00
121329682668Kuc RadimSCP0400H12C74:00
1316907200592Bašus PetrSCP7400H21A119:00
1416687031575Fujáček JanSCP7506H21A75:00
1517417202899Khel RichardSCP7500H21B61:00
16178351558Vrabec OndřejSCP8303H21B145:00
171763232028Vrabec TomášSCP8700H21B105:00
1818121400437Tesař JanSCP8501H21C105:00
19187751773Boudný JanSCP7417H35B65:00
2018647260025Dubec PavelSCP8003H35B13:00
2119402102546Apeltauer MilanSCP6802H45B18:00
2220132800319Veljačik PavelSCP6200H50B83:00
232043682630Kavka JiříSCP5900H55B45:00
2420411413715Hošek LadislavSCP6001H55B37:00
252071500289Přeček ZdeněkSCP5200H60B10:00
26209952111Hojný OldřichSCP5201H60B150:00
272097682101Jahn PavelSCP5500H60B140:00
2821297206545Buriánek JaromírSCP4700H65B113:00
292156443066Rakovec MilošSCP4500H70B106:00
30215852299Novák MilošSCP4600H70B118:00
31217149404Semorád MilošSCP3300H80B12:00
32217751571Vrabcová OlívieSCP1450P0:00
33217351570Vrabcová JindraSCP6151P0:00
3421722080934Vrabcová RomanaSCP8250P0:00
 
 
142OK Slavia Hradec Králové (49)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16479837Kociánová HanaSHK0453D12C30:00
2696410360Holečková PetraSHK0250D14B58:00
37302049526Raková PetraSHK0251D14B126:00
46937206547Thýnová MartinaSHK0350D14B52:00
54782032191Thýnová NikolaSHK0051D16A110:00
67892017683Kroniková ŠtěpánkaSHK0150D16B63:00
78022049549Zimová BarboraSHK0151D16B115:00
83727205002Větříčková AndreaSHK9951D18A87:00
93602032162Malinová ApolenaSHK9952D18A39:00
102597205001Červená AdélaSHK9755D20A50:00
119401398689Hepnerová MartinaSHK8152D21A141:00
12938995857Chmelařová MichaelaSHK9151D21A135:00
13926995884Fundová EliškaSHK9351D21A99:00
149537115115Ondřejová Dita TerezieSHK8550D21B3:00
151271008173Jedličková ZuzanaSHK8150D21E157:00
16116515425Mechlová LenkaSHK9051D21E91:00
17122349868Macháčková JanaSHK6450D50B163:00
1812212017663Thýnová IvanaSHK6651D50B153:00
1912379118Bláhová LubaSHK5852D55B55:00
2012529107Fejlková AliceSHK5351D60B14:00
2113642073723Černík AdamSHK0404H12C144:00
2214039828Tichý LubomírSHK0303H14B49:00
2314502049527Rak TomášSHK0400H14B141:00
2414051400421Dohnálek TomášSHK0403H14B53:00
2515007300181Tichý RadomírSHK0000H16B30:00
2614987207030Porkert JanSHK0100H16B22:00
27150951179Langr JanSHK0101H16B66:00
283347202576Gebrt JanSHK9801H18A132:00
293401400436Pek DanielSHK9803H18A156:00
302231396847Netuka VojtěchSHK9701H20A112:00
3117051008172Hepner DavidSHK7601H21A149:00
321678504052Dwojak WojciechSHK8101H21A95:00
3316627777400Jirásek MichalSHK8901H21A63:00
3416409199Remeš PetrSHK9403H21A19:00
3517297202780Paclík RomanSHK7801H21B37:00
3617409140Weiner JakubSHK7911H21B59:00
3718995807Komanec VáclavSHK8406H21E68:00
381885500878Jedlička MichalSHK7309H35B97:00
3918669134Toužil KarelSHK7602H35B21:00
4018639101116Svoboda OndřejSHK7605H35B9:00
4118829101117Slovák MiroslavSHK7704H35B85:00
4219559531Langr JanSHK6701H45B63:00
4319712017669Kohout JosefSHK6902H45B111:00
4419649126Netuka JanSHK7001H45B90:00
452049410797Gazdačko MilanSHK5702H55B69:00
462061301648Hausvater KarelSHK5801H55B117:00
4721679103Máslo MiroslavSHK4001H75B109:00
4822559802Langrová MonikaSHK7251T30:00
49223751405Netuková AnežkaSHK0750P0:00
 
 
145Sportcentrum Jičín (39)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16732056290Kuchařová RozálieSJC0251D14B12:00
27237719774Janků AnnaSJC0252D14B112:00
34582056270Vejražková RózaSJC0151D16A30:00
44792059737Kochová AnnaSJC0153D16A114:00
57752075653Matějková BarboraSJC0156D16B7:00
63662056287Zlámalová NikolaSJC9951D18A63:00
7936500556Mrázková RomanaSJC8351D21A129:00
8931995813Kazdová LenkaSJC8484D21A114:00
99188946Setínková EvaSJC8765D21A75:00
109242102079Soukupová LucieSJC8951D21A93:00
119698952Knoblochová KamilaSJC8356D21B67:00
12991981842Tomešová DanielaSJC8451D21B155:00
139899971Špicarová MichaelaSJC8754D21B147:00
149982020719Kazdová JanaSJC7752D21C19:00
15100151803Höferová PetraSJC8761D21C37:00
16132897345Fujáčková IvanaSJC8952D21E187:00
171129211303Škorpilová JanaSJC7451D40B96:00
1811972053545Zalabová MartinaSJC6657D50B33:00
1912439908Benešová IvaSJC6151D55B91:00
2014442056295Tuma MatějSJC0202H14B129:00
214057839783Zalaba TomášSJC0101H16A21:00
2215862060206Doležal VítSJC9802H18B75:00
232032045221Zikmund ZdeněkSJC9703H20A12:00
2416307207017Štál JanSJC9601H20B167:00
2516252053542Zlámal DavidSJC9603H20B137:00
2616444298Kazda JiříSJC8006H21A27:00
2716697890000Žaloudek PetrSJC8309H21A77:00
281685886513Beneš JanSJC8703H21A109:00
2917587207702Uhlík MichalSJC8007H21B95:00
301739886288Kazda OndřejSJC8202H21B57:00
3117267207016Prášil OndřejSJC8401H21B31:00
3217184284Špicar PetrSJC8801H21B15:00
331801515133Lepšík PetrSJC8203H21C61:00
3417992083384Vágner VladislavSJC8602H21C53:00
35377717777Mrázek JanSJC8102H21E144:00
3619297090004Tuma JaroslavSJC7305H40B122:00
371899896967Tomeš PetrSJC7531H40B32:00
3820559907Beneš JosefSJC5801H55B93:00
3921619005225Havlík JaroslavSJC3601H75B79:00
 
 
146SJH Jindřichův Hradec (22)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1610553451Benešová MichaelaSJH0651D10C110:00
2627232404Komárková ZbyňkaSJH0751D10C144:00
3655426377Komárková JindraSJH0453D12C46:00
4637206416Blažková VeronikaSJH0551D12C10:00
5701330596Kinštová TerezaSJH0251D14B68:00
66872051486Blažková KateřinaSJH0252D14B40:00
7727442866Veselá AnetaSJH0352D14B120:00
8488442882Hojná EliškaSJH0052D16A150:00
9854331328Hojná DominikaSJH9852D18B84:00
10934920682Benešová JanaSJH9451D21A123:00
1111879101672Benešová IvaSJH7051D45B120:00
121416443062Hojný JáchymSJH0301H14B75:00
13414442888Veselý VojtěchSJH0001H16A66:00
141765981817Komárek ArnoštSJH7702H21B109:00
151780886295Tichý TomášSJH9201H21B137:00
161889442847Veselý OldřichSJH7101H40B5:00
171892331394Blažek PetrSJH7402H40B11:00
181993336767Beneš JanSJH7001H45B177:00
19200151929Tichý MartinSJH6401H50B23:00
2021399200531Gřunděl IvanSJH4201H70B4:00
2123282090840Hojná TerezaSJH6951T50:00
222327995874Hojný JaroslavSJH7002T50:00
 
 
147OK Jihlava (24)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17211396852Dočkalová KláraSJI0250D14B108:00
24727205966Foltýnová EvaSJI0051D16A86:00
33572058511Čechová TerezaSJI9852D18A27:00
4848336763Petráčková KristýnaSJI9851D18B54:00
51075886269Chudíková BarboraSJI7850D35B116:00
61202995881Hrstková DanaSJI6051D50B58:00
71344361999Orany VojtěchSJI0401H12C104:00
813652061841Vítek MatějSJI0500H12C146:00
914242080961Tkáč JurajSJI0200H14B91:00
10142151770Venhoda MatějSJI0301H14B85:00
114112075680Čech PetrSJI0001H16A51:00
1214942061788Záboj PetrSJI0101H16B6:00
133072045309Šenkýř MatějSJI9902H18A24:00
143147200364Kafka MatějSJI9903H18A52:00
151579219260Foltýn TomášSJI9801H18B40:00
162117003044Čech JanSJI9601H20A52:00
172097200584Bořil JanSJI9700H20A42:00
182167200599Frýba DominikSJI9702H20A77:00
1918782103711Lauerman JanSJI7419H35B69:00
201876888644Prošek MichalSJI7823H35B61:00
2118987206548Venhoda MilanSJI7104H40B29:00
221920889294Orany TomášSJI7311H40B95:00
2320056607Bořil PetrSJI6207H50B43:00
24199953631Petráček AlešSJI6301H50B13:00
 
 
151TJ Slovan Karlovy Vary (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18872058500Žandová MarcelaSKV9653D20B151:00
21182236486Žandová MarieSKV6551D45B105:00
31186331089Kubínová JanaSKV6751D45B117:00
4205151133Janovič OndřejSKV5901H55B77:00
 
 
152SKOB Slaný (8)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1600224355Straková DenisaSLA0750D10C90:00
2793219276Straková VeronikaSLA0051D16B79:00
311208579Straková JanaSLA7251D40B78:00
413092067945Husák OndřejSLA0600H10C46:00
51873887615Kolář TomášSLA7103H35B49:00
61990426378Doubek PetrSLA7000H45B168:00
719628578Straka LukášSLA7002H45B84:00
821158806Švec ZdeněkSLA4700H65B61:00
 
 
153OOB Slavia Praha (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1128351550Zmeková MílaSLP4451D70B37:00
2215151621Novotný JiříSLP4601H70B76:00
 
 
154SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
121177718Hlaváč JaroslavSMB4801H65B69:00
 
 
155SK SNS Smržovka (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
111647205014Pařízková VěrkaSMR7151D45B51:00
 
 
156TJ START Náchod (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
111529606Douchová JaroslavaSNA7155D45B15:00
212899616Doucha TomášSNA0801H10C6:00
313319636Doucha MartinSNA0501H12C78:00
417279626Doucha JiříSNA7105H21B33:00
517469617Pýcha LukášSNA8402H21B71:00
 
 
157SOBSA (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
111324186Šašková PetraSOB7451D40B102:00
2133353026Šašek MartinSOB0501H12C82:00
318674189Šašek LuděkSOB6901H35B25:00
 
 
158OOB TJ Slezan Opava (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1475515149Hájková LenkaSOP0050D16A98:00
24667204985Poláková LenkaSOP0151D16A62:00
33742061783Poláková TerezaSOP9951D18A95:00
4317253106Procházka ZdeněkSOP9901H18A64:00
 
 
159SOOB Spartak Rychnov n.Kn. (21)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1666425542Morávková ZuzanaSRK0551D12C68:00
24717203465Šklíbová VeronikaSRK0153D16A82:00
310039536Peremská DanaSRK9351D21C49:00
410667204991Šklíbová JanaSRK7651D35B71:00
510862096120Filipová IvanaSRK7373D40B10:00
611079796Zemánková EvaSRK7452D40B52:00
711887207351Kosová MichaelaSRK6752D45B123:00
81346425589Morávek MartinSRK0503H12C108:00
913992070826Šabata RadekSRK0202H14B41:00
1013892091541Flegl MartinSRK0300H14B21:00
1114472027201Šípek StanislavSRK0304H14B135:00
121495682693Paleček OndřejSRK0103H16B10:00
133367205561Šabata MilanSRK9904H18A140:00
1416239814Pokorný DavidSRK9701H20B125:00
151761301112Ptáček MartinSRK9509H21B101:00
1618707204489Šklíba JanSRK7501H35B37:00
171868301106Morávek MartinSRK7701H35B29:00
1821329798Hrobař RudolfSRK4702H65B125:00
1922529535Peremská DanaSRK6351T30:00
202365681857Kulhavý JosefSRK5701T50:00
2123702045240Kulhavá JarmilaSRK6751T50:00
 
 
161SK Severka Šumperk (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
19049480Klíchová JanaSSU8151D21A33:00
29227003039Kuncová EliškaSSU8951D21A87:00
31692332966Král VáclavSSU8243H21A123:00
 
 
162TJ Stadion Nový Bor (8)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16572019212Kubecová MagdalenaSTB0550D12C50:00
24867205007Dolejší KateřinaSTB0199D16A142:00
31304434808Dolejší JanSTB0601H10C36:00
41787682367Kubec PavelSTB6601H21C5:00
51795682354Bernášek JiříSTB8101H21C37:00
62037682361Ludvík PetrSTB5701H55B21:00
7217452907Dolejší MilošSTB6701P0:00
82249206351Kubecová JanaSTB7399T30:00
 
 
163SK SKI-OB Šternberk (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
14227202871Jirka MikulášSTE0000H16A106:00
24182032171Bořánek MichalSTE0007H16A86:00
 
 
164SK Studenec (14)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17317201779Chrástová TerezaSTH0251D14B128:00
26987207502Hrnčířová IvanaSTH0351D14B62:00
37797204974Hrnčířová MagdaSTH0051D16B23:00
43537201776Kalenská DominikaSTH9958D18A11:00
58457201754Urbanová MarkétaSTH9953D18B39:00
6976416278Ducháčková KateřinaSTH9356D21B95:00
710927204984Junková KateřinaSTH7351D40B22:00
814307201763Štefan VítSTH0202H14B103:00
914387204987Link LukášSTH0205H14B119:00
1015297207505Mühlbach AlešSTH0104H16B146:00
111591331426Kalenský AlešSTH9801H18B100:00
1215887207506Vydra MartinSTH9902H18B85:00
131731410774Kučera TomášSTH9402H21B41:00
1419327203467Chrást TomášSTH7401H40B131:00
 
 
168KOB TRETRA Praha (37)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1624Bulířová ŽofieTAP0850D10C138:00
2683Bulířová EmaTAP0452D14B32:00
3474361961Dědková TeodoraTAP0051D16A94:00
4784Halamová BarboraTAP0150D16B43:00
57762099481Rosendorfová LenkaTAP0153D16B11:00
62517779755Šimůnková GabrielaTAP9755D20A2:00
7937888854Gabrovská LucieTAP8854D21A132:00
8942232158Tihonová HanaTAP9052D21A147:00
9898416010Zamazalová KateřinaTAP9053D21A15:00
10933232132Hermannová AnnaTAP9251D21A120:00
1199953640Hejtmánková KateřinaTAP8462D21C25:00
121009886276Puchernová RadkaTAP8750D21C79:00
1311112800294Halamová AnnaTAP7350D40B60:00
1411712092376Úlehlová MonikaTAP6950D45B72:00
1511752081352Melišíková RadkaTAP7152D45B84:00
161209232161Tihonová JindraTAP6253D50B93:00
17126053641Hejtmánková AlenaTAP5452D60B62:00
1813302081357Melišík JanTAP0502H12C76:00
1913702092402Sork DominikTAP0504H12C156:00
201373Bulíř JáchymTAP0602H12C162:00
2114202080913Melišík MartinTAP0200H14B83:00
2213792075696Tůma ŠimonTAP0400H14B1:00
2315247201203Měšťan OndřejTAP0100H16B126:00
241519981814Longin JanTAP0103H16B106:00
2515749201323Ransdorf JakubTAP9805H18B15:00
262047779702Vlášek JakubTAP9702H20A17:00
271621442860Janáč VašekTAP9602H20B113:00
281696515469Zajíc VítězslavTAP8610H21A131:00
291770515433Hodek MichalTAP8808H21B115:00
301725887637Černý MartinTAP8902H21B29:00
311793886278Pucherna PetrTAP8001H21C29:00
32207778511Makovský JakubTAP8511H21E76:00
332042682651Hejtmánek VladimírTAP5802H55B41:00
342063515440Tihon JaroslavTAP6102H55B125:00
352074232177Fiala ZdeněkTAP5501H60B25:00
362248Holata RadekTAP8100T30:00
372374442867Jirous JiříTAP7201T50:00
 
 
169KOS TJ Tesla Brno (21)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1616232732Hlaváčová LucieTBM0660D10C122:00
24599101109Grycová KateřinaTBM0058D16A34:00
34559101707Korpasová LucieTBM0151D16A18:00
4483515497Hlaváčová AnežkaTBM0199D16A130:00
53549988889Grycová VeronikaTBM9859D18A15:00
68932049566Štěpánková KateřinaTBM7654D21A0:00
7111849656Hlaváčová ŠárkaTBM7258D40B74:00
81089230679Grycová PetraTBM7467D40B16:00
91125443078Milánová JindřiškaTBM7475D40B88:00
1011677202887Kuchařová AdaTBM5855D45B60:00
11118449412Grycová JanaTBM6969D45B111:00
1213082090860Štěpánek JanTBM0607H10C44:00
131363888648Gryc OndřejTBM0406H12C142:00
141436888640Milán JakubTBM0411H14B115:00
154047201210Sedlář JanTBM0010H16A16:00
164172042517Kligl RadimTBM0103H16A81:00
17409995867Gryc VojtěchTBM0106H16A41:00
184267070007Milán TomášTBM0111H16A126:00
19191053242Milán PavelTBM7227H40B65:00
20199653247Hlaváč JiříTBM6116H45B186:00
21198453233Gryc JanTBM6709H45B150:00
 
 
171Sokol Tehov (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1119451398Sládková EvaTEH5751D50B18:00
 
 
172Tempo Praha (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
110782102815Městková LucieTEP7850D35B6:00
2127751647Městková EvaTEP4851D65B170:00
 
 
174OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis (43)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16042056298Hubáčková LucieTJN0651D10C98:00
26182070854Skalová JolanaTJN0653D10C126:00
36212085580Háková EliškaTJN0654D10C132:00
46142073663Baloghová MileTJN0750D10C118:00
56262070803Pavlova LenkaTJN0850D10C142:00
66322069089Zaňková NatálieTJN0450D12C0:00
76582085567Pesničáková SoňaTJN0451D12C52:00
86352078475Zoubková ŠárkaTJN0554D12C6:00
97062035725Rydlová MagdalénaTJN0251D14B78:00
106927201759Budská AnnaTJN0253D14B50:00
117142080843Nedomlelová LucieTJN0256D14B94:00
126991398987Vitebská EliškaTJN0350D14B64:00
136672069097Mrkvičková VeronikaTJN0355D14B0:00
144912035701Rydlová AdélaTJN0151D16A162:00
157922056303Mašínová AnnaTJN0152D16B75:00
167952053560Šklíbová MíšaTJN0153D16B87:00
178572070852Knížková ŠárkaTJN9852D18B99:00
1813052035718Dejnožka MartinTJN0600H10C38:00
1913072067319Míka AlbertTJN0601H10C42:00
2013032056269Hubáček DavidTJN0602H10C34:00
2112962067316Mairich FilipTJN0603H10C20:00
2213012053559Řehoř HynekTJN0700H10C30:00
231319253145Vokurka AntonínTJN0800H10C66:00
2412932088176Nožička JanTJN0809H10C14:00
2513172096129Mairich MartinTJN0812H10C62:00
261323253111Vokurka VáclavTJN1000H10C74:00
2712914408045Potměšil MatyášTJNXX01H10C10:00
2813452056302Pokorný JanTJN0400H12C106:00
2913752049534Rokos MarekTJN0500H12C166:00
3013582073664Sýkora OliverTJN0504H12C132:00
3114232027224Dejnožka VojtěchTJN0300H14B89:00
3214271398971Vitebský LukášTJN0302H14B97:00
3314402080823Řehoř VojtaTJN0303H14B123:00
3414602085591Lesák OndřejTJN0306H14B161:00
3513822027207Tkáč MatějTJN0401H14B7:00
364292080828Adamec MartinTJN0106H16A141:00
3715072025357Šmaus AntonínTJN0001H16B58:00
3815211398985Budský OndřejTJN0105H16B114:00
39302232325Novotný MarekTJN9901H18A4:00
4015732027217Novák FilipTJN9801H18B10:00
412242067320Šmaus JanTJN9700H20A117:00
42216652900Petrželka PavelTJN3800H75B104:00
432168434577Picek JanTJN4000H75B114:00
 
 
175TJ Sokol Troja (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1127053540Ryšavá LubomíraTJP4750D65B128:00
217722075695Junek VladimírTJP8400H21B121:00
3213751332Ryšavý VítTJP4700H65B145:00
 
 
177TJ TŽ Třinec (13)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
14567205020Bruková MagdaTRI0054D16A22:00
23557208088Szarzecová LucieTRI9850D18A19:00
33617207348Liberdová JanaTRI9852D18A43:00
42542073724Sabelová MarkétaTRI9656D20A20:00
52652060276Argalášová KateřinaTRI9750D20A86:00
62622073746Tesařová JanaTRI9751D20A68:00
711632073677Argalášová GabrielaTRI6850D45B48:00
84162060277Filipek SebastianTRI0002H16A76:00
93111400410Cienciala JanTRI9801H18A40:00
103372073753Holesz SebastianTRI9902H18A144:00
11174949395Gazda ViktorTRI9203H21B77:00
1223920676Kantor OndřejTRI9103H21E88:00
1321887630Argaláš MichalTRI9301H21E80:00
 
 
179OOB Třebíč (8)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
160749689Nešporová TerezieTTR0852D10C104:00
269752239Nešporová MarieTTR0351D14B60:00
3913515158Křížová LenkaTTR8551D21A60:00
4109652242Nešporová MarieTTR7251D40B30:00
5133952248Nešpor JiříTTR0502H12C94:00
614997300192Nešpor JanTTR0101H16B26:00
715182800321Cícha MatějTTR0102H16B102:00
82050995847Nešpor JanTTR6101H55B73:00
 
 
180OOB TJ Turnov (44)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16942032102Linková LucieTUR0251D14B54:00
27252035709Pekařová JanaTUR0252D14B116:00
33657206529Thořová MarkétaTUR9952D18A59:00
43677202880Sokolářová ŠárkaTUR9999D18A67:00
52731403419Linková AlenaTUR9751D20A134:00
62671403414Roškotová LucieTUR9753D20A98:00
79077785Horáková VeronikaTUR8751D21A42:00
89031416368Dundrová LucieTUR8951D21A30:00
99778221Jirků MartinaTUR8750D21B99:00
10122515086Omová MichaelaTUR8153D21E127:00
11128876522Krafková LucieTUR8650D21E163:00
1210618062Heřmánková PavlaTUR7777D35B46:00
13115351809Linková IvaTUR6850D45B18:00
1412578208Konopáčová JanaTUR5650D60B44:00
1512742025351Omová JanaTUR5150D65B152:00
161269303959Tvrdková EvaTUR5151D65B122:00
1713358020Heřmánek PetrTUR0500H12C86:00
18327888618Karatsiolis KryštofTUR9901H18A104:00
193247201809Thoř TomášTUR9904H18A92:00
202149101181Wolf FilipTUR9701H20A67:00
2116587677777Baier MartinTUR7603H21A55:00
221679800320Oma JakubTUR8002H21A97:00
231681981821Fodor PetrTUR8103H21A101:00
2416991840303Váňa MartinTUR8401H21A137:00
251633887618Brož MarekTUR8402H21A5:00
261654515048Holas OndřejTUR8501H21A47:00
2716458627110Schulhof JanTUR8900H21A29:00
281754515082Kořínek JindřichTUR8406H21B87:00
2917448627114Hyka JanTUR9002H21B67:00
301784886823Zakouřil VítTUR9301H21B147:00
3118111413718Žídek KarelTUR8207H21C101:00
3215500850Dlabaja TomášTUR8303H21E56:00
33427092626Luštický MartinTUR8700H21E164:00
3419995821Hradec PavelTUR8801H21E72:00
351911888638Drahoňovský AlešTUR7201H40B68:00
3620271550616Folprecht MiroslavTUR5501H50B153:00
372016682108Švarc JiříTUR6204H50B98:00
3820538220Konopáč JiříTUR5803H55B85:00
39211851816Jakubec JindřichTUR4801H65B73:00
40210951283Tvrdek VojtěchTUR4949H65B37:00
4121248214Hudský VlastimilTUR5100H65B5:00
4221111511127Provazník JiříTUR5102H65B45:00
432251682650Preclíková JanaTUR8160T30:00
44233051124Heřmánek MichalTUR7702T50:00
 
 
181SOK TJ Turnov (9)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1642888626Hájková TerezaTUV0558D12C20:00
2653411518Mellanová JuditaTUV0559D12C42:00
371051808Šritrová LenkaTUV0252D14B86:00
41100411543Hájková MagdalenaTUV7351D40B38:00
513819102562Hájek KryštofTUV0203H14B5:00
61456888622Mellan JonášTUV0308H14B153:00
719165788Hájek JanTUV7301H40B83:00
81966232388Šritr MartinTUV6802H45B96:00
921238323Pospíšil JiříTUV4701H65B93:00
 
 
183SKOB Zlín (20)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
14607200901Nešporová AlžbětaTZL0051D16A38:00
23702091555Tichá VeronikaTZL9951D18A79:00
32607204981Kavánková IvaTZL9753D20A56:00
42662032161Chovancová ZuzanaTZL9754D20A92:00
510132083393Beranová KristínaTZL8553D21C103:00
61105218979Nešporová BarboraTZL7652D40B48:00
74317203464Podmolík JonášTZL0001H16A151:00
83292025335Šiška PetrTZL9801H18A112:00
93199200524Láznička VáclavTZL9901H18A72:00
102267203466Podmolík JosefTZL9701H20A127:00
11220889320Mikel DavidTZL9703H20A97:00
121700887934Nečas JiříTZL9101H21A139:00
131651553455Benroth MartinTZL9206H21A41:00
141710246864Kolárik TomášTZL9302H21A159:00
15171252340Polášek JanTZL8601H21B3:00
16174753836Kolárik JanTZL9003H21B73:00
17179152220Beran PavelTZL7920H21C21:00
181806681864Schäfer JanTZL9301H21C81:00
1927995797Dlabaja ŠtěpánTZL8508H21E104:00
20217653319Fialová TerezaTZL9090P0:00
 
 
185SOB Olomouc (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
13592059758Janošíkova TerezaUOL9950D18A35:00
2332682370Horčička VítUOL9919H18A124:00
 
 
186Slovan Praha (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
121607930Kohout TomášUVP3700H75B74:00
22175995838Matějů IvanUVP4600P0:00
 
 
187OOB Vamberk (6)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1100752074Klapalová HanaVAM8850D21C67:00
211049676Smutná JanaVAM6251D40B46:00
310902053570Vandasová MarkétaVAM7250D40B18:00
412041416361Klapalová JanaVAM6451D50B68:00
517759670Klapal MichalVAM8802H21B127:00
619059111166Vandas LuděkVAM6601H40B50:00
 
 
188VSK Mendelu Brno (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11229682079Bravená AlexandraVBM6155D55B7:00
216872011839Henek VladanVBM8002H21A113:00
31683553285Mazal ZdeněkVBM8103H21A105:00
41792866998Bravený AdamVBM8801H21C25:00
 
 
189OB České Budějovice (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1125953725Hejzlarová VladimíraVCB5651D60B56:00
2209153728Hejzlar JosefVCB5601H60B110:00
321147206533Rychtecký JosefVCB4801H65B57:00
 
 
191OB Vizovice (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
14777201818Golová TerezaVIC0162D16A106:00
219562451515Gola MiroslavVIC6808H45B66:00
 
 
194Slavia Liberec orienteering (50)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16302088161Vilémová EliškaVLI0655D10C150:00
26032080993Ekertová JanaVLI0750D10C96:00
36462078460Podrábská AlžbětaVLI0451D12C28:00
46512080991Šestáková MarieVLI0452D12C38:00
56822078462Podrábská MarieVLI0251D14B30:00
67242043603Martanová ElinVLI0252D14B114:00
76859201326Bednaříková EmmaVLI0359D14B36:00
87222043610Martanová LeaVLI0555D14B110:00
985049951Poloprutská LucieVLI9950D18B64:00
109169061Henychová ZuzanaVLI6151D21A69:00
118961398538Kolaja Ehlerová JanaVLI8055D21A9:00
129569102561Mokrá JulieVLI8051D21B15:00
1310772032117Peteráčová Hyxová RadkaVLI7755D35B126:00
141056336783Matějů KateřinaVLI8054D35B21:00
1510878293Žuková MarcelaVLI7351D40B12:00
1611171400433Podrábská MarieVLI7451D40B72:00
1711158126Martanová DanielaVLI7452D40B68:00
1812722080918Horáčková StanislavaVLI4950D65B140:00
1912752059769Pachnerová JaroslavaVLI5152D65B158:00
2013134402224Hyxa JanVLI0702H10C54:00
2113184100Habán EduardVLI0800H10C64:00
221302302695Heczko ErikVLI0804H10C32:00
2313114402218Šebelka MatějVLI0805H10C50:00
2413322049579Bednařík VilémVLI0509H12C80:00
2514262078461Ekert TomášVLI0302H14B95:00
261684515132Henych PetrVLI6001H21A107:00
271695887154Matějů MichalVLI7702H21A129:00
28166353226Habán IvoVLI7707H21A65:00
2916881969696Kobr TomášVLI8901H21A115:00
3061302790Škoda JakubVLI8800H21E20:00
3118842080992Vilém StanislavVLI7703H35B93:00
3218872080914Peteráč ZdeněkVLI7802H35B105:00
3319257999888Martan JiříVLI7300H40B110:00
3419002058471Šesták MarekVLI7403H40B35:00
3519172058477Ekert VladimírVLI7600H40B86:00
3619498294Žukov LiborVLI6803H45B45:00
371953301152Řezáč PavelVLI6900H45B57:00
3819809102148Honzík TomášVLI7000H45B138:00
39202851227Poloprutský TomášVLI6205H50B158:00
4020889005174Hickethier ManfredVLI5201H60B95:00
4120769201066Škoda PřemekVLI5301H60B35:00
422107361986Karmazín PetrVLI4901H65B29:00
4321382080998Horáček MiroslavVLI5000H65B149:00
4421101302773Přinda OldřichVLI5101H65B41:00
4521832049577Bednaříková AdélaVLI0059P0:00
4621914411246Vilém ŠtěpánVLI0902P0:00
4722507003010Meier MilanVLI7301T30:00
4822632067951Severýnová Popková KláraVLI7455T30:00
4922622049576Bednaříková DanielaVLI7759T30:00
502329500568Bednařík AlešVLI7309T50:00
 
 
196KOS Slavia VŠ Plzeň (32)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16492060388Šauli KateřinaVPM0456D12C34:00
2705347914Kovářová LucieVPM0350D14B76:00
3678331467Richtrová KamilaVPM0451D14B22:00
47032035169Staňková RadkaVPM0452D14B72:00
57852035165Staňková MarkétaVPM0153D16B47:00
68562075660Doležalová DorotkaVPM9950D18B94:00
78922042510Obytová KateřinaVPM9752D20B181:00
88902060399Šafrhansová LucieVPM9753D20B169:00
996453252Vodrážková KateřinaVPM7995D21B47:00
1010582060395Šauli IvaVPM7852D35B31:00
1110952067329Kovářová JitkaVPM7350D40B28:00
121131331267Richtrová LucieVPM7451D40B100:00
131169888641Staňková MarcelaVPM6951D45B66:00
141294434814Vodrážka ŠtěpánVPM0802H10C16:00
1514432042505Hasman MarekVPM0201H14B163:00
1614117208210Kovář OndřejVPM0200H14B65:00
1714572042518Richtr LukášVPM0204H14B155:00
1813962087683Kurz ŠimonVPM0208H14B35:00
1914322060398Šauli FilipVPM0301H14B107:00
2014451400429Kurz OndřejVPM0503H14B131:00
214022060400Hašek JanVPM0001H16A6:00
221707995796Vodrážka OndřejVPM7702H21A153:00
231973886260Staněk RostislavVPM6801H45B117:00
241943995835Hašek OndřejVPM6902H45B27:00
2519692060396Kroupa ŠtěpánVPM6904H45B105:00
2620252092431Kurz ZdeněkVPM6301H50B143:00
27201251686Richtr AlešVPM6601H50B78:00
2820462042507Bartovský PavelVPM6101H55B57:00
294332042514Hasman OndřejVPM0002H16A-4:00
3023792060390Hasmanová LenkaVPM7551D35B146:00
3123802060391Hasman JanVPM6901H45B189:00
3223812042516Hasman JakubVPM0501H12C174:00
 
 
197Sportovní klub ve Vrbně pod Pr (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12212067391Matuš VojtěchVRB9606H20A102:00
 
 
198OOS TJ Spartak Vrchlabí (26)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16417207062Randáková AdélaVRL0452D12C18:00
26342053583Knobová AgátaVRL0453D12C4:00
37047208078Randáková AlžbětaVRL0252D14B74:00
46722096240Pilná NatálieVRL0351D14B10:00
53762032127Matoušová KateřinaVRL9955D18A103:00
6939515185Randáková HelenaVRL7452D21A138:00
7992331285Jebavá LucieVRL9254D21B159:00
810542060275Kutlvašrová VlaďkaVRL7752D35B11:00
91116438036Pilná LibušeVRL7153D40B70:00
101181206480Hančová AliceVRL7052D45B102:00
1112428954Nýdrlová EvaVRL5451D55B85:00
1214152017678Štregl MatyášVRL0301H14B73:00
1313882088183Procinger JakubVRL0305H14B19:00
1415052082910Procinger JanVRL0102H16B50:00
1515147206528Dostál JakubVRL0104H16B86:00
163282025354Starý OndraVRL9802H18A108:00
1716242085616Hrdinka DanielVRL9701H20B131:00
1817532017676Štregl PetrVRL7303H21B85:00
1917742096239Polák VlastimilVRL7702H21B125:00
2019312017664Kutlvašr RudaVRL7601H40B128:00
211937438038Hanč JaroslavVRL6702H45B9:00
2221342096237Knobloch JindřichVRL4901H65B133:00
2321069001Štregl TomášVRL5001H65B25:00
2421362096242Farář JaroslavVRL5002H65B141:00
2521909246Hančová KarolínaVRL0952P0:00
262192219210Procingerová IlonaVRL7053P0:00
 
 
199USK Praha (86)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1623443085Jedličková JosefínaVSP0651D10C136:00
2612888639Baldrianová EvaVSP0751D10C114:00
363151730Gajdová MichaelaVSP0752D10C152:00
46632021847Kopecká ValentýnaVSP0453D12C62:00
56542020713Aschermannová KláraVSP0454D12C44:00
66562021833Beranová HanaVSP0455D12C48:00
76652021830Štraitová JolanaVSP0456D12C66:00
86332058488Nosková BarboraVSP0457D12C2:00
96952035748Titzová AdélaVSP0250D14B56:00
107202020712Aschermannová TerezaVSP0253D14B106:00
116902021832Beranová EvaVSP0254D14B46:00
126702058493Nosková KláraVSP0255D14B6:00
136797202895Berounská AnnaVSP0256D14B24:00
147027202884Berounská AdélaVSP0352D14B70:00
15794331064Horáková BarboraVSP0150D16B83:00
168462021848Kopecká JohanaVSP9950D18B44:00
179439782Horová MagdaVSP5450D21A150:00
189359102142Svobodová JitkaVSP7450D21A126:00
1996651739Boumová IrenaVSP7751D21B55:00
201005232062Uhrová ZuzanaVSP8050D21C61:00
21105351746Městková KateřinaVSP7650D35B131:00
221057436445Gajdová KristinaVSP7752D35B26:00
23112851589Klapalová PavlaVSP7099D40B94:00
2411132021834Beranová IvaVSP7150D40B64:00
251091682665Štraitová JitkaVSP7252D40B20:00
26111051728Horáková LenkaVSP7255D40B58:00
27113853160Průšová MarkétaVSP7256D40B114:00
2811452058494Nosková PavlaVSP7261D40B128:00
2910972021823Trnková DanaVSP7351D40B32:00
301101232401Zakouřilová HelenaVSP7453D40B40:00
31109953546Kučerová MarieVSP7551D40B36:00
3211607911Novotná Neyrinck MarkétaVSP7051D45B39:00
3312037965Němečková JarmilaVSP6650D50B63:00
3412307003023Lacigová IvanaVSP5950D55B13:00
35124651734Michálková JiřinaVSP6151D55B109:00
36127651645Dohnalová DanaVSP5050D65B164:00
371316416121Městka VáclavVSP0600H10C60:00
38129951649Horák MartinVSP0601H10C26:00
391297232246Meier DavidVSP0606H10C22:00
4013062021829Štrait VilémVSP0701H10C40:00
4113272067940Jedlička AlešVSP0800H10C82:00
421355232616Zakouřil MatyášVSP0400H12C126:00
4313742032183Titz AdamVSP0401H12C164:00
4413619200730Baldrian TomášVSP0405H12C138:00
4513432032107Průša DominikVSP0406H12C102:00
461336411602Hejna IgorVSP0407H12C88:00
471350411604Hejna ViktorVSP0408H12C116:00
481340446366Nosek DanielVSP0409H12C96:00
4913522035710Nemšovský FilipVSP0500H12C120:00
501395434600Horák Pavel ml.VSP0301H14B33:00
514102020707Průša KryštofVSP0102H16A46:00
521506446363Semík JakubVSP0000H16B54:00
5315262021836Puchalský JanVSP0101H16B134:00
5417149101108Bořánek PetrVSP7000H21B7:00
55192251650Kučera JanVSP7302H40B101:00
5618902032184Horák Pavel (Starosta)VSP7305H40B8:00
571915553437Průša MichalVSP7310H40B80:00
58190451724Zakouřil VáclavVSP7401H40B47:00
591888410393Štrait MartinVSP7602H40B2:00
6019602020710Aschermann JanVSP6902H45B78:00
611994446367Nosek JanVSP6910H45B180:00
622018682682Němeček JanVSP6201H50B108:00
63200853572Semík JanVSP6507H50B58:00
64212751643Hořínek JaroslavVSP5000H65B105:00
65212552269Uher PetrVSP5001H65B97:00
6621217200325Hora VladimírVSP5100H65B85:00
67215751743Dohnal JosefVSP4300H70B112:00
6821942021827Kodejš OndřejVSP0200P0:00
6921932021828Kodejšová MarkétaVSP0458P0:00
7021892075606Baldrian JosefVSP1100P0:00
712185Neyrinck NinaVSP1355P0:00
7221842067921Neyrinck NoelVSP7012P0:00
7321862103777Berounský PetrVSP7203P0:00
742188411611Berounská HelenaVSP7257P0:00
7521872049522Titzová PavlínaVSP7463P0:00
762265232190Soukupová MichaelaVSP5850T30:00
7722642061813Kodejšová AlenaVSP7152T30:00
782261411502Hejnová MartinaVSP7354T30:00
7922581398992Titz PavelVSP7400T30:00
8022572070890Bártíková IrenaVSP7461T30:00
8122609784Baldrianová BarboraVSP7850T30:00
8223242021822Kodejš ZdeněkVSP7202T50:00
8323235782Hejna VladimírVSP7404T50:00
8422382021839Floriánková FrantiškaVSP0550P0:00
8522392021840Floriánková DanielaVSP7353P0:00
86232024Aschermannová IrenaVSP7350T30:00
 
 
205SK Žabovřesky Brno (37)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1468410338Auerműllerová AnnaZBM0060D16A70:00
23731400403Odehnalová KláraZBM9956D18A91:00
32577200367Hiršová GabrielaZBM9651D20A38:00
42781007533Odehnalová TerezaZBM9757D20A164:00
59477201204Hrstková VladěnaZBM8787D21A162:00
6906995814Mádlová VěraZBM8951D21A39:00
79177200316Koporová PetraZBM9353D21A72:00
89702053561Smoradová BarboraZBM9053D21B71:00
9112515450Hlavová HanaZBM8888D21E67:00
101211007544Poklopová LenkaZBM8950D21E121:00
111057200341Kabáthová EvaZBM8966D21E25:00
12119897391Indráková AdélkaZBM9153D21E109:00
131109005227Šimková JohankaZBM9350D21E55:00
141231668661Hrušková BarboraZBM9354D21E133:00
151089201069Chromá KateřinaZBM9451D21E43:00
161152020737Tužilová MagdalénaZBM9452D21E85:00
171019201068Tesařová MarkétaZBM9456D21E1:00
183087200360Hirš OtakarZBM9801H18A28:00
193312059757Hlaváč OndřejZBM9901H18A120:00
202129201063Kelbl VladimírZBM9711H20A57:00
2116357030567Přikryl PetrZBM6708H21A9:00
2216391111187Zháňal JanZBM8721H21A17:00
231673303927Klusáček MatějZBM8923H21A85:00
241646995810Zimmermann JakubZBM8928H21A31:00
251698232343Kazda AdamZBM9104H21A135:00
2617217700077Pátek RichardZBM7609H21B21:00
271755681876Bořil TomášZBM8833H21B89:00
281800Stehlík MiroslavZBM8208H21C57:00
293896975Chromý AdamZBM8841H21E8:00
30249890118Hájek DanielZBM8919H21E92:00
31171003623Nykodým MilošZBM9005H21E64:00
3214911220Zimmermann ŠtěpánZBM9101H21E52:00
335888891Bravený VítZBM9102H21E16:00
3422886812Mokrý StanislavZBM9202H21E84:00
359515462Brlica PavelZBM9302H21E32:00
36411591995Hruška JakubZBM9515H21E160:00
372326888602Chromá AdélaZBM8870T50:00
 
 
209KOB ZPV Prostějov (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11446206496Jirka MatyášZPV0201H14B133:00
22078301599Jirka JiříZPV5501H60B45:00
 
 
211OB SK Zvole (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
113572051483Marhold VáclavZVO0501H12C130:00
214002023809Marhold PřemyslZVO0301H14B43:00
315122023808Marhold OndřejZVO0101H16B78:00
42259438635Marholdová MartinaZVO7451T30:00
52325515007Hájek TomášZVO6401T50:00
 
 
219SK Los Mělník (12)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16252102534Dittrtová RozálieLME0650D10C140:00
2620206359Alblová ZuzanaLME0660D10C130:00
36842058463Bejvlová KarolínaLME0250D14B34:00
411222060273Bejvlová MartinaLME7350D40B82:00
51109420448Alblová LucieLME7555D40B56:00
611512102533Dittrtová LucieLME6852D45B12:00
713492056261Bejvl MarekLME0400H12C114:00
815202800162Dittrt ŠtěpánLME0001H16B110:00
91903420455Albl MiloslavLME7600H40B44:00
1019452060271Bejvl JakubLME7100H45B33:00
1123042056272Machová PetraLME6952T30:00
1223682060278Machová MarieLME0050T50:00
 
 
236Neregistrovaní (NNN) (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
110187260030Ryantová JanaNNN8650D21C133:00
 
 
260SSV Planeta Radebeul (1)GER
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12377501931Dittmann Robert19D7900H21A161:00
 
 
395Neregistrovaní (6)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11950Bulíř Jiří44C6801H45B48:00
222022088730Krupová Tereza6YC8751P0:00
32234887916Krákorová IvetaNERP0:00
42363Zedníček VáclavNERT50:00
52364Zedníčková LucieNERT50:00
623759597Kratochvílová SilviaNERT50:00
 
 
426Ekonom Praha Outdoor (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
122724315Uhlíková Šárka64C8150T30:00
 
 
509ZOOB Rumburk (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11000301543Kalinová LucieRUM8750D21C31:00
 
 
615Grunwald Poznań (1)POL
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12119412412Edward Bartkowiak55P4800H65B77:00
 
 
672OB Říčany (24)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16022060265Kindlová AnežkaRIC0850D10C94:00
26112049649Seidlová MagdalenaRIC0950D10C112:00
3636426373Pračková EmaRIC0451D12C8:00
4688448934Sládečková BarboraRIC0250D14B42:00
5718443070De Heij LauraRIC0450D14B102:00
64642031355Šrámková HanaRIC0051D16A54:00
74852019236Vyhnálková MarieRIC0151D16A138:00
87772073692Vařeková BohdanaRIC0152D16B15:00
93819101106Vyhnálková BarboraRIC9850D18A123:00
1010672035141Šrámková IvaRIC7251D35B76:00
111072889279Vyhnálková EvaRIC7552D35B101:00
1210602045228Pračková ZitaRIC7850D35B41:00
1311122073694Kotenová KláraRIC7252D40B62:00
1411232095933De Heij MargitaRIC7350D40B84:00
1513382096235Mucha OndřejRIC0400H12C92:00
1614062031371Šrámek JaromírRIC0303H14B55:00
174012069066Pecháček VítRIC0101H16A1:00
181722448935Pračka TomášRIC7302H21B23:00
1918812069067Pecháček LiborRIC7600H35B81:00
201872448937Sládeček PetrRIC7702H35B45:00
2119132060262Koten PavelRIC7200H40B74:00
2219572035144Šrámek PetrRIC6905H45B69:00
232180Kindl JiříRICXXX1P0:00
242315Kindl JiříRICXXX2T50:00
 
 
742Báječné ženy v orientačním běh (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18957203455Přívozníková PavlaBZP8650D21A6:00
29717260013Králová VandaBZP8750D21B75:00
32201Frýdecký TomášBZP1000P0:00
 
 
840DOBneregistrovani (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
122337230Čtveráková Iveta8DC9050P0:00
 
 
851ZŠ a MŠ Chotyně (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11963301186Kruliš Petr8KC6900H45B87:00
 
 
887NER - Neregistrovaní (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12366410788Schejbalová Karina8XC8050T50:00
 
 
960Akademik TU Košice (1)SLO
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1981Jergušová Hana84S9102D21B115:00
 
 
1040HO Humanita (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
197252063Trdá Lucie69X8651D21B79:00
217027205016Lužnický Jiří69X8500H21A143:00
 
 
1052Radioelektronika Cheb (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
121137890Jirásek JaroslavDCH4701H65B53:00
 
 
1306Neregistrovaná - Punčochářová (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1227351314Punčochářová Simona4LC0050T30:00
 
 
1606NOK HoRa (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
119412090861Tomandl Jan5IX7001H45B21:00
 
 
1668TORNÁDO (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11448Hadač Jakub6VX0200H14B137:00
22275Hadačová Pavla6VX7150T30:00
 
 
90001HSG Turbine Zittau (1)GER
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
123787847Ender FrankaZIT8300D21B175:00