ČP, ŽA, ŽB-Čechy - krátká trať 11.9.2016čt 8. 9. 2016 2:25
Startovka po oddílechvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
1KOB Moira Brno (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
117477003038Novotný OndřejABM9211H21A118:00
 
 
6Orientační Běh Opava (14)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
135452957Fukalová HanaAOP9850D18A91:00
23522045206Čechová KláraAOP9951D18A87:00
39262082714Košárková IvaAOP8152D21A27:00
4952515447Mrázová PavlaAOP9350D21A79:00
5934515074Tesařová MarcelaAOP9450D21A43:00
64247203453Valík TomášAOP0001H16A47:00
72261625050Glonek JakubAOP9602H20A50:00
8218515123Mielec JaromírAOP9701H20A34:00
9176551568Košárek PavelAOP7102H21A154:00
101697920663Melecký MartinAOP9001H21A18:00
111706887157Hadač FilipAOP9301H21A36:00
1216957200365Sklenář MartinAOP9501H21A14:00
1325515444Navrátil BorisAOP9202H21E130:00
1415995871Schuster MarekAOP9303H21E110:00
 
 
9Magnus Orienteering (16)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1466920661Plhalová ŠárkaASU0097D16A91:00
24842045171Hrabošová MagdalenaASU0099D16A127:00
3273980354Horvátová HanaASU9797D20A45:00
4971920685Vavrova VeronikaASU8598D21A117:00
59827203330Staňková LucieASU8756D21A139:00
6953682342Kopecká EliškaASU9299D21A81:00
710137200319Mesiarkinová KamilaASU8282D21B167:00
83032008508Sláma DušanASU9843H18A4:00
9202920686Kašpar JakubASU9747H20A2:00
1017297203321Khýn VítězslavASU8304H21A82:00
1117327201826Oľhava RastislavASU8949H21A88:00
1217722051488Šrubař MichalASU8606H21B10:00
1323920699Zbranek RomanASU8808H21E126:00
149920700Minář MarekASU9444H21E98:00
1539886264Horvát PetrASU9447H21E158:00
16189751234Vančura MartinASU8049H35B177:00
 
 
11BETA URSUS Orienteering (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
14552056262Opálková MartinaBBM0050D16A69:00
2223886286Ptáček PavelBBM9600H20A44:00
317677207495Fiala JanBBM7205H21B0:00
42054980377Ptáček PavelBBM6508H50B120:00
 
 
14OK Jiskra Nový Bor (31)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16477531975Lamačová BarboraBOR0750D12C23:00
26962800957Tymešová AnnaBOR0253D14B48:00
37841333269Jeřábková NinaBOR0151D16B128:00
43612051475Staňová KarolínaBOR9853D18A105:00
53582051502Nováková LucieBOR9854D18A99:00
63841204999Janoušková LucieBOR9954D18A151:00
7850303919Kubecová KateřinaBOR9959D18B99:00
82712051536Kameníková AndreaBOR9751D20A41:00
99807880102Šákrová MichaelaBOR8850D21A135:00
109897434894Burdová AdélaBOR9161D21A153:00
1111108431Janoušková IvetaBOR7457D40B30:00
1211207913579Tučková MonikaBOR7650D40B50:00
1312118445Pávková JanaBOR6550D50B85:00
1414394360Janoušek SlávekBOR0400H14B101:00
15427887936Pavlovec DanBOR0001H16A53:00
163087200544Kašpar LudvíkBOR9805H18A14:00
172127667667Burda MatějBOR9608H20A22:00
1817277003001Kořínek TomášBOR9007H21A78:00
1917379200728Pavlovec JanBOR9503H21A98:00
201898995805Nehasil DavidBOR7713H35B179:00
2119348534Vácha TomášBOR7409H40B188:00
2219818439Jeřábek PetrBOR7105H45B33:00
2320467630319Krejčí JaroslavBOR6302H50B104:00
242026219203Pavlovec PetrBOR6303H50B64:00
2520861958242Průcha MiloslavBOR5800H55B186:00
26208351542Sucharda JiříBOR5802H55B180:00
272144886284Rančák JosefBOR5004H65B89:00
2821824131Beránek MiroslavBOR3900H75B28:00
2921852090863Úlehla ZdeněkBOR4001H75B34:00
3021932090839Křtěnský JaroslavBOR3600H80B19:00
3122978514Votýpková ZuzanaBOR7958T30:00
 
 
17Ulita-HOBRA Orienteering Broum (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
113982032387Rusin VojtěchBRU0301H14B165:00
223302032384Rusinová AlenaBRU7152T30:00
323802032383Rusin JanBRU7601T50:00
 
 
18KOB Baník Sokolov (7)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16907260007Vítová LucieBSO0250D14B36:00
211027873Hejduková JanaBSO7250D40B14:00
314257875Hejduk ZdeněkBSO0201H14B73:00
414378687Lill PetrBSO0203H14B97:00
514177204986Kohoutek OldřichBSO0301H14B57:00
61541232240Solomko AdamBSO0002H16B77:00
721728689Schimm DieterBSO4401H70B61:00
 
 
22TJ Loko Česká Třebová (8)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16781398986Kovářová JanaCET0251D14B12:00
21158339546Kovářová AnnaCET7552D40B126:00
311219722Hájková LudmilaCET7554D40B52:00
413292060236Hájek DominikCET0601H10C135:00
513462056307Kovář RadimCET0501H12C6:00
62031232860Záveský RichardCET6301H50B74:00
721322075656Pilgr BohuslavCET5101H65B65:00
823002035730Kovář LukášCET0102T30:00
 
 
23OB Strakonice (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
111147749Pelcová PavlaCST7454D40B38:00
2133851330Pelc TadeášCST0601H10C153:00
31350436432Pelc MatyášCST0401H12C14:00
420082027924Pelc VáclavCST6702H45B87:00
 
 
24SK OB Chotěboř (10)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
162251139Gregorová AliceCTB0751D10C43:00
28018884Boháčová AnnaCTB0051D16B162:00
31237208080Gregorová KamilaCTB8151D21E165:00
413352081396Novák MatyášCTB0601H10C147:00
515851413712Žanda JanCTB9901H18B205:00
61604339559Sabol JosefCTB9902H18B243:00
717337260014Novák PavelCTB7001H21A90:00
81809887165Gregor MartinCTB7701H21B86:00
920217260028Žanda JanCTB6701H45B113:00
102221339558Žandová HanaCTB7052P0:00
 
 
25KOB Dobřichovice (9)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11063416316Jarošová KláraDCE7950D21C102:00
212581954721Procházková MilušeDCE5450D55B35:00
312557868Mrázová PavlaDCE5550D55B29:00
412627870Štrossová JiřinaDCE5650D60B3:00
519331955315Procházka AntonínDCE5500H40B186:00
6210751973Jaroš VladimírDCE5400H60B34:00
72170301171Paul JosefDCE4401H70B57:00
82299232129Zeman TomášDCE7500T30:00
922962102812Kučerová BerenikaDCE8050T30:00
 
 
26KOB Kladno (8)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17832042535Geislerová AnetaDKL0151D16B126:00
2116749647Benešová JaroslavaDKL7050D45B80:00
3127153520Cabrnochová HanaDKL5550D60B21:00
41528682699Melichna MatějDKL0102H16B51:00
51589888621Postolka JáchymDKL9900H18B213:00
616017207350Vítek KarelDKL9901H18B237:00
7211551343Brumek StanislavDKL5201H60B50:00
82092416324Cabrnoch JiříDKL5400H60B4:00
 
 
27Oddíl OB Kotlářka (53)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17327200326Sanna KarinDKP0250D14B120:00
2683897371Řadová LucieDKP0251D14B22:00
36742051523Tichá DoroteaDKP0351D14B4:00
4776443091Kalousková MarieDKP0151D16B112:00
5255886271Nováková TerezaDKP9751D20A9:00
69669999888Janatová LucieDKP8154D21A107:00
79619880Štoková MarianaDKP8158D21A97:00
89919054Jiřištová ZuzanaDKP8254D21A157:00
994251759Karbanová VendulaDKP8350D21A59:00
10932887944Svobodná MadlaDKP9154D21A39:00
119817945000Dlouhá HanaDKP9450D21A137:00
121006Klusáková BarboraDKP9157D21B153:00
1310532025359Šebková JanaDKP9250D21C82:00
1410599953699Svobodná TerezaDKP9350D21C94:00
151269000007Kolínová KristýnaDKP8450D21E171:00
161177207077Plochová DominikaDKP8651D21E153:00
171327875600Pospíšilová MarieDKP8756D21E183:00
18117049806Klašková KateřinaDKP6750D45B86:00
191173889283Šebková HelenaDKP6751D45B92:00
2012602095936Mrázková IvanaDKP5650D55B39:00
21128951799Stehnová HanaDKP5150D65B20:00
221321Ledinský MatějDKP0602H10C119:00
231384886289Šubrt VojtěchDKP0502H12C82:00
241456981832Švarc AntonínDKP0203H14B135:00
2514327020417Víteček JáchymDKP0204H14B87:00
261451888625Šubrt MatějDKP0205H14B125:00
271453446345Malačka MilanDKP0210H14B129:00
2815219889Klaška MartinDKP0100H16B37:00
293201394693Semerád AntonínDKP9801H18A38:00
303239903301Šebek PetrDKP9903H18A44:00
3116909007701Kolín JanDKP7701H21A4:00
3217487202874Pospíšil OndřejDKP8717H21A120:00
3317011700077Klaška PavelDKP9301H21A26:00
341769515144Řada JakubDKP9401H21B4:00
351874336746Štok HonzíkDKP0900H21C216:00
361851682700Hopanyuk AnatoliyDKP7900H21C170:00
3718687207349Wagner LiborDKP8511H21C204:00
3841888608Janata MartinDKP8306H21E162:00
3919152087675Ledinský MartinDKP7901H35B213:00
4019637007201Víteček JanDKP7201H40B244:00
4119979180967Sanna RobertoDKP6703H45B65:00
421974889282Šebek MartinDKP6705H45B19:00
431967443079Kalousek JiříDKP6901H45B5:00
4419657201757Šubrt AntonínDKP7100H45B1:00
4520578650Klaška PavelDKP6500H50B126:00
46215949885Procházka AlešDKP4700H65B119:00
47213751760Stehno PavelDKP4900H65B75:00
48216851800Procházka ZdenkoDKP4300H70B53:00
492220515403Štoková SofieDKP0750P0:00
502222Karban OndřejDKP1100P0:00
512224888612Ledinská LeonaDKP8161P0:00
522223443061Klašková JosefinaDKP9651P0:00
532293981822Malačka MilanDKP6000T30:00
 
 
29KOB Dobruška (7)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16561602624Kubcová AnnaDOB0550D12C41:00
21015682690Ďoubalová VěraDOB8751D21B171:00
311077258Kubcová LenkaDOB7451D40B24:00
41738920696Janda MartinDOB8002H21A100:00
518779122436Lžíčař MartinDOB8803H21C222:00
620071400420Kubec MartinDOB7002H45B85:00
722317259Kubec AdamDOB0900P0:00
 
 
30OK Doksy (11)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16242056280Synková ElenaDOK0850D10C47:00
26402053515Synková BarboraDOK0450D12C9:00
310557773Synková ŠárkaDOK7650D21C86:00
410707200372Synková PetraDOK7950D35B8:00
514522053519Synek PetrDOK0200H14B127:00
615112053518Synek AntonínDOK0001H16B17:00
715242053509Šmol DavidDOK0100H16B43:00
8313888634Koštejn VítDOK9800H18A24:00
91825887924Novák DanielDOK8700H21B116:00
1019057200371Synek AntonínDOK7800H35B193:00
1119472053516Šmol MarcelDOK7300H40B214:00
 
 
31OK Dobříš (18)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1662434596Arnoštová VeronikaDOR0455D12C53:00
27142042536Kastnerová JessicaDOR0250D14B84:00
38572045314Nentvichová KláraDOR9950D18B113:00
411118857Arnoštová KateřinaDOR7652D40B32:00
511892045313Nová JanaDOR7150D45B124:00
61218232174Bochenková JanaDOR6150D50B99:00
712122080904Tachezy RuthDOR6451D50B87:00
813302080952Havlíček MartinDOR0601H10C137:00
913642045308Janda JakubDOR0403H12C42:00
1013432042541Snížek MartinDOR0405H12C0:00
1113742042548Snížek OndřejDOR0406H12C62:00
1214142044898Kučera JáchymDOR0301H14B51:00
1315302045310Janda OndřejDOR0100H16B55:00
141543416159Tachezy JanDOR0102H16B81:00
1519212044896Arnošt KamilDOR7301H40B162:00
1619622044882Janda PavelDOR7600H40B242:00
1719372050492Houska JindřichDOR7601H40B194:00
1822942082932Havlíčková KateřinaDOR7650T30:00
 
 
34VŠTJ Ekonom Praha (50)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
167051600Pecková TerezaEKP0551D12C69:00
2786361943Koucká BarboraEKP0050D16B132:00
3777428253Blahová PavlaEKP0153D16B114:00
4948515496Zurynková JanaEKP7053D21A71:00
510242045231Ondráčková VeronikaEKP7850D21B189:00
610278629752Kalinová MarkétaEKP8259D21B195:00
710382067248Hausmannová KláraEKP8651D21B217:00
810572053578Hanzlíčková MartinaEKP8452D21C90:00
910467207027Silovská HanaEKP8459D21C68:00
1010622061773Mikanová KateřinaEKP8461D21C100:00
1110492103730Ksandrová MarieEKP9262D21C74:00
1210937207365Seidlová BarboraEKP7955D35B54:00
131130725724Konečná MarcelaEKP7257D40B70:00
14119451295Hubáčková JanaEKP6250D45B134:00
15116151601Pecková IvanaEKP6252D45B68:00
161171515195Koucká IvanaEKP6850D45B88:00
171169224915Blahová MarkétaEKP6951D45B84:00
18122151604Šedivá MiroslavaEKP5750D50B105:00
1913372102795Štěňha DavidEKP0701H10C151:00
201367428214Blaha JiříEKP0401H12C48:00
2113492075608Blaha MichalEKP0402H12C12:00
2213832099511Kabát MartinEKP0412H12C80:00
231411601169Bolehovský MichalEKP0200H14B45:00
2414282073716Bolehovský DanielEKP0508H14B79:00
2516422032158Koucký MartinEKP9700H20B186:00
261688888643Seidl MiroslavEKP7402H21A0:00
2717532067264Pidrman MilanEKP8310H21A130:00
2817709700729Blaha OndřejEKP7002H21B6:00
2918177201206Kalina MiroslavEKP8211H21B44:00
3018087205000Černý OndřejEKP8511H21B84:00
3117862078484Domín NikolasEKP8806H21B38:00
3218142067975Hlaváč JaroslavEKP9205H21B96:00
3318527003036Štěňha MartinEKP7608H21C172:00
3418862042532Borák MichalEKP8304H21C240:00
3518662031357Mikan AlbertEKP8606H21C200:00
3618882067963Štemberg MilanEKP8608H21C244:00
37282045232Ondráček RadimEKP7414H21E136:00
381935515152Pecka JanEKP6800H40B190:00
392005886298Kabát JanEKP6912H45B81:00
4020552035738Koucký RomanEKP6301H50B122:00
41208451147Fanta MiroslavEKP5800H55B182:00
4221112042539Borák StanislavEKP5212H60B42:00
432109682645Šedivý JiříEKP5500H60B38:00
4421008627106Adrián PetrEKP5600H60B20:00
45223951610Seidl MarekEKP1108P0:00
462238438648Štembergová LucieEKP8851P0:00
4718902103739Paděra MartinEKP9002H21C248:00
4822632088154Kalousová RadkaEKP7550P0:00
4922642060242Kalous TomášEKP0601P0:00
5023292058464Kalous VladislavEKP7702T30:00
 
 
37VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah (12)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16548666Cincibusová LenkaFSP0450D12C37:00
21037889669Rydlová EvaFSP8989D21B215:00
31076207837Kurfürstová MagdalenaFSP7852D35B20:00
41602888614Borovička TomášFSP9801H18B239:00
518402092409Vondra JiříFSP7600H21B146:00
61838232957Hrouda MartinFSP7612H21B142:00
71950207827Kurfürst PavelFSP7400H40B220:00
820568669Cincibus PavelFSP6605H50B124:00
92080515097Borovička MilanFSP6104H55B174:00
10209149606Wald FrantišekFSP5300H60B2:00
11218053267Čadil JanFSP4300H70B77:00
12219451865Vondra JaroslavFSP3300H80B21:00
 
 
38Jizerský klub OB Frýdlant (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
184449994Würzová KarolínaFYD9852D18B87:00
2996515182Würzová AnnaFYD9451D21B133:00
311258328Macháčková MichaelaFYD7299D40B60:00
41172515004Würzová KateřinaFYD6952D45B90:00
519388333Macháček AlešFYD6400H40B196:00
 
 
40TJ Hostivice (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
112307202877Kettnerová LenkaHCE6450D50B123:00
2120251984Mudrová MartinaHCE6451D50B67:00
32085515105Kettner PavelHCE5900H55B184:00
4235251986Náhlíková ErikaHCE9750T50:00
 
 
43TJ Jiskra Hořice (7)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
14672025352Rückerová ŠárkaHOR0050D16A93:00
213882025353Rücker JanHOR0201H14B1:00
314007200597Kolář ŠimonHOR0400H14B23:00
419262049537Kolář ViktorHOR7300H40B172:00
520452059759Vávra MartinHOR6302H50B102:00
620762011900Škorpil MartinHOR5700H55B166:00
723072035741Rücker PetrHOR6500T30:00
 
 
46OK Chrastava (38)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16552049590Matyášová KristýnaCHA0555D12C39:00
2453436447Pavlíková MarkétaCHA0050D16A65:00
3927887906Kašková KateřinaCHA7850D21A29:00
410164662Vejstrková ZuzanaCHA8852D21B173:00
510687500077Pachnerová DominikaCHA7750D35B4:00
610818897Krtičková MichaelaCHA7952D35B30:00
710924212Lankašová BarboraCHA8050D35B52:00
810908186Poláková VeronikaCHA8150D35B48:00
912248175Čechlovská JanaCHA6250D50B111:00
1012358179Gorčicová IvanaCHA6550D50B133:00
111216436447Pavlíková PavlaCHA6551D50B95:00
1212548171Kadavá EvaCHA5750D55B27:00
1312658165Ševčíková AlenaCHA5351D60B9:00
1412778162Bradnová VěraCHA5550D60B33:00
1512738170Lusková OlgaCHA5650D60B25:00
1612868158Vokálová PavlaCHA4951D65B14:00
1712938152Kašková EvaCHA4650D70B3:00
1813002059765Březina KarelCHA0605H10C77:00
1914222049595Matyáš VojtěchCHA0202H14B67:00
201410436449Danko ŠtěpánCHA0301H14B43:00
2115082059764Galbavý MatějCHA0000H16B11:00
2217428200Čechlovský JanCHA9300H21A108:00
2318108188Kadavý PetrCHA7800H21B88:00
2418448174Gorčica PavelCHA6200H21C156:00
2518702049588Vejstrk DanielCHA9105H21C208:00
2619027201775Polák JaroslavCHA7500H35B187:00
271960436410Danko TomášCHA7200H40B238:00
2819397700075Pachner PavelCHA7501H40B198:00
2919322095960Březina JanCHA7604H40B184:00
3020398185Vydra IvanCHA6600H50B90:00
31210851231Pavlík MilanCHA5400H60B36:00
3221012080917Kaška RudolfCHA5500H60B22:00
3321288155Kadavý ZdeněkCHA4901H65B57:00
3421358159Vokál JiříCHA5001H65B71:00
3521258160Lusk KarelCHA5002H65B51:00
3621508199Ševčík MilanCHA5003H65B101:00
3723532059767Matyáš LiborCHA7603T50:00
3823572070836Matyášová JanaCHA7652T50:00
 
 
47K.O.B. Choceň (17)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1485320290Chaloupková KateřinaCHC0051D16A129:00
27882011852Shánělová ŠtěpánkaCHC0152D16B136:00
3374425544Semrádová JanaCHC9951D18A131:00
48499569Chaloupková VeronikaCHC9852D18B97:00
510029549Sýkorová DanielaCHC8851D21B145:00
611849542Chaloupková LenkaCHC6951D45B114:00
74059990101Švadlena MichalCHC0101H16A9:00
83259200535Křivda TomášCHC9901H18A48:00
92062053577Semrád LadislavCHC9701H20A10:00
1016942011854Švadlena PavelCHC7502H21A12:00
1116912025363Pešek OndřejCHC8502H21A6:00
1217392025343Pátek MichalCHC8603H21A102:00
1316982025344Křivda MartinCHC9501H21A20:00
1417999563Sýkora BohumilCHC8601H21B66:00
1518052053589Sháněl JanCHC9402H21B78:00
1621749554Švadlena JiříCHC4601H70B65:00
1723819552Křivda IvanCHC6701T50:00
 
 
48OOB SK Chrast (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1802206486Zlesáková AdélaCHT0151D16B164:00
2113452154Zlesáková StáňaCHT7352D40B78:00
3123752145Wurzelová DanaCHT6654D50B137:00
41327336786Zlesák MatyášCHT0601H10C131:00
5194252155Zlesák MartinCHT7302H40B204:00
 
 
50OB Jenišovice (7)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16082060292Zabořilová AnnaJEN0951D10C15:00
211467775Zabořilová RomanaJEN7457D40B102:00
312767776Richtrová JaroslavaJEN5251D60B31:00
413452060291Hoetzel HugoJEN0503H12C4:00
519707781Zabořil MichalJEN7101H45B11:00
621107778Bárta MiroslavJEN5201H60B40:00
721267777Richtr JiříJEN5001H65B53:00
 
 
54OK Jilemnice (17)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17012078470Karlová AnnaJIL0352D14B58:00
210992075623Ježková RomanaJIL7552D40B8:00
31155425574Karlová KateřinaJIL7553D40B120:00
411322060258Vlastníková LucieJIL7554D40B74:00
512642096111Zlesáková VlastaJIL5362D60B7:00
614312073749Vlastník MatoušJIL0201H14B85:00
715192035716Ježek JakubJIL0104H16B33:00
815842035717Hrouda MatějJIL9804H18B203:00
91595425529Ježek VítJIL9903H18B225:00
1015932060257Vlastník ŠimonJIL9904H18B221:00
1117521155115Malý AlešJIL8702H21A128:00
1219072075668Ježek ZdenekJIL7301H35B197:00
1319802060259Vlastník ZdeněkJIL6901H45B31:00
142061682091Karel MilošJIL6004H55B136:00
1521179774Erlebach JosefJIL5201H60B54:00
1621309066Zlesák ZdeněkJIL4701H65B61:00
1722409067Zlesák OndřejJIL7601P0:00
 
 
55Oddíl OS SK Prostějov (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
13601007538Pilcová SabinaJPV9898D18A103:00
2310301569Hubáček FilipJPV9800H18A18:00
33241602633Vystavěl OndřejJPV9807H18A46:00
 
 
58OK Kamenice (77)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16281413720Škáchová ZuzanaKAM0651D10C55:00
262052122Žemlová BarboraKAM0751D10C39:00
3615682675Mišeková KateřinaKAM0756D10C29:00
46692075621Jedličková KristýnaKAM0455D12C67:00
56492061855Balejová JulieKAM0551D12C27:00
6667434803Škáchová ViktorieKAM0650D12C63:00
7710515426Semíková LucieKAM0250D14B76:00
8682442850Chaloupková HanaKAM0252D14B20:00
96932087652Štěpánková EmaKAM0255D14B42:00
10689442879Hankovcová HelenaKAM0350D14B34:00
11490232425Aschermannová KarolínaKAM0051D16A139:00
12461434818Škáchová MagdalenaKAM0151D16A81:00
13373886274Zimmerová KateřinaKAM9850D18A129:00
14359515001Hájková EliškaKAM9851D18A101:00
15851515491Albrechtová IvetaKAM9950D18B101:00
16938428250Kamererová ValerieKAM9452D21A51:00
179759102089Bořánková KarolínaKAM9550D21A125:00
189677003009Hlubučková KristýnaKAM9551D21A109:00
1910252051530Voleská AliceKAM8050D21B191:00
201012232420Panochová AnnaKAM9153D21B165:00
211023232162Jančová JanaKAM9450D21B187:00
221207200333Procházková MarieKAM9554D21E159:00
23108052118Žemlová EvaKAM7550D35B28:00
2410912080911Jedličková TerezaKAM7950D35B50:00
2511132035702Semíková IvaKAM6850D40B36:00
261140232393Valášková ŠárkaKAM6951D40B90:00
271115682099Hankovcová LenkaKAM7053D40B40:00
2811427201760Škáchová PetraKAM7054D40B94:00
29110952273Škvorová ZuzanaKAM7350D40B28:00
3013862075622Jedlička JakubKAM0404H12C86:00
311435436446Hankovec HugoKAM0201H14B93:00
321446425596Škvor AdamKAM0202H14B115:00
331395995899Albrecht AdamKAM0203H14B15:00
3414492050496Hejsek FilipKAM0204H14B121:00
3514542084934Renda MichalKAM0207H14B131:00
361405436963Kovářík TomášKAM0300H14B33:00
371420443069Chaloupka ViktorKAM0301H14B63:00
381438682695Škácha VítKAM0309H14B99:00
3914169201061Gajda MartinKAM0405H14B55:00
404069201064Gajda JanKAM0105H16A11:00
411535336743Valášek VáclavKAM0100H16B65:00
4215389101674Víšek MartinKAM0102H16B71:00
4315312053550Blaha PetrKAM0104H16B57:00
443049005139Jíra TomášKAM9802H18A6:00
45327361923Hausenblas ŠimonKAM9803H18A52:00
46335981828Škvor OtaKAM9900H18A68:00
47205897360Kettner VojtěchKAM9601H20A8:00
48203232403Valášek JiříKAM9700H20A4:00
492197201811Moravec JakubKAM9702H20A36:00
501743523000Pašek FrantišekKAM7600H21A110:00
5117512051509Rusý TomášKAM9301H21A126:00
52182652279Semík LubošKAM6201H21B118:00
53178553667Šafka DanielKAM9105H21B36:00
5417952019240Hájek AdamKAM9202H21B58:00
551830232267Kapal TomášKAM9402H21B126:00
5618572049553Voleský LeošKAM7900H21C182:00
571847410375Prášek PřemyslKAM9305H21C162:00
5818782102810Nebeský DanielKAM9404H21C224:00
5913920683Semík OndřejKAM9401H21E106:00
6011887640Kettner LukášKAM9403H21E102:00
61189651565Žemla TomášKAM7105H35B175:00
6219092067243Balej JiříKAM7201H35B201:00
6319162075620Jedlička AdamKAM7700H35B215:00
64194951733Kozák PetrKAM6501H40B218:00
6519592060207Zámečník DavidKAM7500H40B236:00
66196852267Škvor MartinKAM6700H45B7:00
67198351498Kovářík TomášKAM6901H45B37:00
682020995898Hankovec PetrKAM7101H45B111:00
6919867201769Škácha MichalKAM7102H45B43:00
702025995804Ročejdl MarekKAM6400H50B62:00
71205052276Valášek PetrKAM6600H50B112:00
7222422080943Semíková JulieKAM0358P0:00
7322412084931Žemlová MagdalenaKAM0950P0:00
7422372084950Rendová IvaKAM7152P0:00
7522332800300Mišek MichalKAM7202P0:00
7622322800344Mišeková MartinaKAM7851P0:00
772361515490Albrechtová EvaKAM7850T50:00
 
 
60KOB Kamenický Šenov (6)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11197682641Eichlerová JanaKAS7051D45B140:00
21210682680Slezáčková VěraKAS6550D50B83:00
31297682619Nejezchlebová VěraKAS4551D70B11:00
41390682685Hnízdil MatějKAS0301H14B5:00
519667300172Hnízdil JanKAS7100H45B3:00
62164682613Nejezchleba JiříKAS4600H70B45:00
 
 
61KBP Praha (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
121136645Valter PetrKBP4500H60B46:00
 
 
62KOB Český Krumlov (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
120102080933Flašar JanKCK5701H45B91:00
2238249615Flašarová MarieKCK5756T50:00
 
 
63Sokol Kostelec n. Č. l. (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18427202873Kopecká EliškaKNC9850D18B83:00
2120152265Komersová JanaKNC6550D45B148:00
312579201322Havlíčková JindraKNC6150D55B33:00
4210252255Jun DrahomírKNC5501H60B24:00
5236252898Šedivý OndřejKNC9103T50:00
 
 
64KOB Konice (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
199352416Dittrichová ZuzanaKON9175D21B127:00
2123952420Dittrichová LenkaKON6285D50B141:00
3120352417Hlavová MiroslavaKON6389D50B69:00
42024500581Hlava MiroslavKON6515H50B60:00
 
 
65SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. (14)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16391470170Pavlíčková HanaKPY0450D12C7:00
24522800315Míchalová ŠárkaKPY0050D16A63:00
3976301347Kohlová ZuzanaKPY8852D21A127:00
410058580Procházková ZuzanaKPY8650D21B151:00
51226301394Freyová MichaelaKPY6050D50B115:00
6125053182Kohlová AlenaKPY6051D55B19:00
718047207361Koldinský JanKPY8506H21B76:00
81806301370Kohl OndřejKPY8600H21B80:00
917902059735Klomínský VáclavKPY8700H21B48:00
102006301374Dobeš VáclavKPY5701H45B83:00
112053301391Kohl JiříKPY6201H50B118:00
12216253731Duda FrantišekKPY4600H70B41:00
132234682670Míchalová MarcelaKPY6850P0:00
142306420417Pavlíček LubomírKPY7800T30:00
 
 
66OOB TJ Sokol Křemže (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1117751411Dulovcová MarieKRE7051D45B100:00
2123451412Troupová VladěnaKRE6351D50B131:00
 
 
67Kometa Kralovice (6)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1705416314Fišarová EliškaKRL0351D14B66:00
24827090701Šlechtová TerezaKRL0152D16A123:00
37937150100Biersaková DagmarKRL0051D16B146:00
47912020708Mudrová LenkaKRL0052D16B142:00
58387291299Hanáková LenkaKRL9951D18B75:00
62537140196Hanáková MagdaKRL9651D20A5:00
 
 
68KOS TJ Lokomotiva Krnov (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
193152533Kopcová MichaelaKRN8456D21A37:00
2176652641Kopec TomášKRN8203H21A156:00
 
 
70OB Kašperské Hory (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1604Mayerová DanielaKSH0852D10C7:00
214552078478Mayer ŠimonKSH0202H14B133:00
31991416184Mayer TomášKSH6900H45B53:00
 
 
71Klub vytrvalostních sportů Šum (13)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1259897348Smrčková DominikaKSU9799D20A17:00
2944897363Vozdová AnetaKSU9394D21A63:00
31029897370Hnilicová ŠárkaKSU9493D21B199:00
44122080935Matoušek MatějKSU0005H16A23:00
54102056308Šafář MartinKSU0105H16A19:00
63342053541Müller JonášKSU9906H18A66:00
73362056285Jílek OndřejKSU9908H18A70:00
83182053548Šrámek OndřejKSU9909H18A34:00
91726515179Turczer PetrKSU7945H21A76:00
1017302058482Jílek JakubKSU9202H21A84:00
111777886292Janů ZdeněkKSU9045H21B20:00
121998515101Šrámek JaromírKSU5801H45B67:00
132360Vaník JakubKSUXX01T50:00
 
 
72SK Kotnov Tábor (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
118651400438Střelba OndřejKTA7501H21C198:00
 
 
75KOB Ústí nad Orlicí (6)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17952075693Nováková MarkétaKUO0099D16B150:00
215322051522Koditek JonášKUO0101H16B59:00
3317980351Paukert LukášKUO9801H18A32:00
41597920657Skalický JohanKUO9901H18B229:00
5215887162Skalický MatyášKUO9605H20A28:00
61917980350Koblížek KamilKUO8001H35B217:00
 
 
79TJ Lokomotiva Beroun (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
121798805Nosál StanislavLBE4600H70B75:00
 
 
80TJ Lokomotiva Ingstav Brno (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
13819101703Korpasová TerezaLBM9898D18A145:00
211031409879Korpasová IvanaLBM7362D40B16:00
320821409878Korpas JaroslavLBM6113H55B178:00
 
 
81OOB TJ Slovan Luhačovice (20)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1260889309Vavrysová BarbaraLCE9751D20A19:00
2103452675Vlažná LucieLCE8751D21B209:00
3103953828Končáková KláraLCE9555D21B219:00
4110361921Čermáková MagdalenaLCE9155D21E139:00
5107889312Sklenářová RadkaLCE9250D21E133:00
6408331216Panovec KryštofLCE0011H16A15:00
74317201802Féder MedardLCE0111H16A61:00
83147200378Sýkora VojtěchLCE9801H18A26:00
93071400401Černocký LiborLCE9803H18A12:00
103097201825Vopařil JanLCE9911H18A16:00
11209889308Mudrák ŠtěpánLCE9601H20A16:00
12229889313Slíva JanLCE9602H20A56:00
13169652705Perůtka JanLCE8801H21A16:00
141745889288Cahel MarekLCE8803H21A114:00
151720889311Slezák ZdeněkLCE8902H21A64:00
161803515424Slezák JiříLCE9001H21B74:00
1751399000Horyna RomanLCE7602H21E90:00
1837682333Hubáček MichalLCE9301H21E154:00
19318629757Hubáček JonášLCE9501H21E142:00
2019277201804Féder MedardLCE7311H40B174:00
 
 
82TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11067253153Krausová MarcelaLCV7351D35B2:00
21295301524Zenkerová MilušeLCV4550D70B7:00
 
 
83KOB Děčín (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1712505131Nehasilová VeronikaLDC0350D14B80:00
21044347881Zítová PavlaLDC8151D21C64:00
311767121314Nehasilová ZuzanaLDC7150D45B98:00
418427205956Zít JanLDC8200H21C152:00
520027111213Nehasil VladislavLDC7101H45B75:00
 
 
85KOB Chemopetrol Litvínov (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1955886283Neradová AlenaLIT8551D21A85:00
210508115Neradová EvaLIT8951D21C76:00
312858110Neradová AlenaLIT5051D65B12:00
418761418761Kučerka JanLIT8002H21C220:00
518467703600Kučerka DavidLIT8202H21C160:00
 
 
87OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
112617742Matoušková MarieLJN5550D60B1:00
221217741Matoušek LubošLJN4700H65B43:00
 
 
89TJ Loko Liberec (34)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1634Balcarová MarieLLI0652D10C67:00
26142088712Nejedlová KarolínaLLI0852D10C27:00
36462060281Marková HanaLLI0450D12C21:00
46842800308Nejedlová JosefínaLLI0350D14B24:00
58552056306Fürstová AnnaLLI9854D18B109:00
62697200361Štičková AnnaLLI9651D20A37:00
7105651205Peterková ViktorieLLI7551D21C88:00
811682032126Fürstová KatkaLLI6950D45B82:00
912192085634Košková VlastaLLI6351D50B101:00
1012688546Korejčíková DáďaLLI5550D60B15:00
11129651214Krausová MarieLLI4451D70B9:00
1213922032132Bradáč DavidLLI0203H14B9:00
131434682626Hejna HynekLLI0300H14B91:00
1413999101104Peterka JakubLLI0404H14B21:00
154161398996Melichar PetrLLI0001H16A31:00
1615392032105Bradáč JakubLLI0002H16B73:00
1715062032134Hořák JaroslavLLI0102H16B7:00
183377200375Melichar VojtěchLLI9802H18A72:00
1915997205022Košek JanLLI9801H18B233:00
202177003006Fürst MatoušLLI9603H20A32:00
211741515503Peterka VojtěchLLI7502H21A106:00
221951434598Bradáč StanislavLLI7201H40B222:00
231987436961Fürst AlešLLI6801H45B45:00
242012682678Hejna StanislavLLI6900H45B95:00
25214851204Peterka JosefLLI4702H65B97:00
26217851213Kraus JanLLI4501H70B73:00
2723098547Hořáková PetraLLI6953T30:00
2823081398994Balcarová AlenaLLI7150T30:00
2923052088713Nejedlová LucieLLI7350T30:00
3023022060204Bradáčová MarieLLI7550T30:00
312301434595Balcarová BarboraLLI9751T30:00
322358410732Košek LadislavLLI5903T50:00
3323592092413Melichar JaromírLLI6301T50:00
342351682640Pecka VlastimilLLI7501T50:00
 
 
92OK Lokomotiva Plzeň (7)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
13802082918Kinkorová TerezaLPM9850D18A143:00
22687201820Šiková KarolínaLPM9651D20A35:00
313052103269Stehlík JakubLPM0700H10C87:00
413762082911Stehlík ŠimonLPM0501H12C66:00
517362045235Stehlík PetrLPM7903H21A96:00
622887626Kolovský FrantišekLPM9202H21E124:00
737201192Valeš JiříLPM9502H21E86:00
 
 
93OK Lokomotiva Pardubice (77)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16112025373Vodičková VeronikaLPU0651D10C21:00
27207203463Koberová KateřinaLPU0352D14B96:00
37262025372Vodičková JohanaLPU0354D14B108:00
47222032180Pušová BáraLPU0357D14B100:00
5707219207Fejfarová TerezaLPU0360D14B70:00
64697201814Vojtíšková ViktorieLPU0051D16A97:00
7471682622Borovičková ValerieLPU0054D16A101:00
8460897364Peterová JanaLPU0057D16A79:00
94787200905Držková BerenikaLPU0151D16A115:00
104802091564Kubíčková IvaLPU0157D16A119:00
117892091516Filipová TerezaLPU0050D16B138:00
123571006615Kopecká AnnaLPU9958D18A97:00
133699102570Waňková MartinaLPU9959D18A121:00
142781398998Hančová PetraLPU9659D20A55:00
152742070818Jansová DoubravkaLPU9750D20A47:00
169402053588Udržalová PavlaLPU8552D21A55:00
17974219279Kulhavá ŠárkaLPU9357D21A123:00
189852073750Kosová ŠtěpánkaLPU9460D21A145:00
199457200598Doleželová KateřinaLPU9558D21A65:00
2010329281Držková MarkétaLPU7670D21B205:00
211009981834Klapalová MichaelaLPU8499D21B159:00
221137202878Zvěřinová MartinaLPU8357D21E145:00
23118515102Šístková IvetaLPU8654D21E155:00
24124906217Knapová JanaLPU9053D21E167:00
251032011864Knapová LenkaLPU9351D21E125:00
26127940318Procházková KláraLPU9451D21E173:00
27122887927Horová PavlaLPU9457D21E163:00
281126331619Waňková DitaLPU7158D40B62:00
2911919316Knapová IvaLPU6052D45B128:00
3011868950Horáková JindraLPU6854D45B118:00
3111939656Demlová JitkaLPU6955D45B132:00
3212179237Juračková JanaLPU6051D50B97:00
331252888601Víchová LadislavaLPU5851D55B23:00
3412789290Novotná JiřinaLPU5654D60B35:00
3512879247Kubíková KvětaLPU4752D65B16:00
361280436429Kellnerová StanislavaLPU4950D65B2:00
3713562070815Haas FilipLPU0401H12C26:00
3814627200907Pipek OndřejLPU0203H14B147:00
3914042075644Macek OndřejLPU0209H14B31:00
4014577200595Waněk HubertLPU0309H14B137:00
411460232602Fejfar LukášLPU0310H14B143:00
424327207061Roudný VáclavLPU0001H16A63:00
434137202872Roudný MartinLPU0002H16A25:00
444192032380Rusin JanLPU0008H16A37:00
454282011790Volák OndřejLPU0010H16A55:00
463022070827Fencl JonášLPU9902H18A2:00
4715982025379Žák JanLPU9802H18B231:00
482201400447Jurica JanLPU9611H20A38:00
4916372032186Míča TomášLPU9707H20B176:00
501728981816Hovorka LukášLPU9001H21A80:00
5117461080493Čermák JanLPU9301H21A116:00
5217257207493Záveský FilipLPU9306H21A74:00
531750515487Grundmann JanLPU9410H21A124:00
541768301168Filičko MarekLPU7102H21B2:00
5518022073755Držka ŠtěpánLPU7604H21B72:00
5617892025371Vodička OldřichLPU7715H21B46:00
571771515142Klapal JanLPU9006H21B8:00
581797887928Deml TomášLPU9502H21B62:00
5933886715Udržal TomášLPU8002H21E146:00
6021887920Zvěřina PetrLPU8208H21E122:00
6144515166Nožka RadekLPU9005H21E168:00
6240551990Kamenický MatějLPU9036H21E160:00
6312515162Procházka DavidLPU9113H21E104:00
6435889299Kubelka TomášLPU9307H21E150:00
6519032025376Václavek JanLPU7816H35B189:00
6620289653Fencl JiříLPU6301H50B68:00
6720497200596Kaplan JanLPU6401H50B110:00
6820372060272Procházka RadekLPU6504H50B86:00
6920799228Vícha VladimírLPU5801H55B172:00
702074301183Novotný MiroslavLPU5905H55B162:00
7120819277Roudný VáclavLPU6102H55B176:00
72209951105Knap JanLPU5101H60B18:00
7321032032164Sáňka BedřichLPU5102H60B26:00
742090301633Klimpl PetrLPU5401H60B0:00
7521189234Juračka VojtěchLPU5404H60B56:00
7620939301Štěrba PavelLPU5408H60B6:00
7721679256Fridrich JaroslavLPU4501H70B51:00
 
 
94OOB TJ Lokomotiva Teplice (23)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1657232915Karpíšková KateřinaLTP0450D12C43:00
27197202886Žejdlíková EliškaLTP0350D14B94:00
34547200323Riby RoseLTP0051D16A67:00
47877202857Pavlová MartinaLTP0151D16B134:00
58457200332Žejdlíková KarolínaLTP9950D18B89:00
62677200344Kovářová LenkaLTP9750D20A33:00
710267205009Kovářová JulieLTP8854D21B193:00
811397202898Riby KateřinaLTP7252D40B88:00
912487205026Kovářová AlenaLTP6151D55B15:00
101336897359Riby PhilipLTP0702H10C149:00
1115277200331Bílý JakubLTP0104H16B49:00
121640420447Juren LukášLTP9703H20B182:00
131843682092Eiselt JanLTP8801H21C154:00
142015682114Bruner LubošLTP6501H45B101:00
152019899153Kovář BorisLTP6710H45B109:00
16200051279Bílý PetrLTP6805H45B71:00
1720037200337Pavel PetrLTP6806H45B77:00
182017682100Žejdlík MichalLTP7001H45B105:00
1920687205033Kovář KarelLTP6102H55B150:00
202236897367Riby ThomasLTP0202P0:00
2122357200340Žejdlíková JitkaLTP7251P0:00
222219232494Karpíšková GabrielaLTP7351P0:00
232304682076Eiselt MilošLTP5802T30:00
 
 
95OOB TJ Lokomotiva Trutnov (12)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1973515140Panchártková TerezaLTU8950D21A121:00
211962085652Bendáková JitkaLTU6951D45B138:00
311902057594Lazáková ŠárkaLTU6952D45B126:00
412202085658Petrželová AlenaLTU6351D50B103:00
512227201808Hindráková MartinaLTU6451D50B107:00
61282405955Kutáčková StanislavaLTU4751D65B6:00
72009416282Lazák JanLTU6900H45B89:00
820302085656Petržela PavelLTU6301H50B72:00
920322085654Bendák PetrLTU6500H50B76:00
1020382085618Hanuš PavelLTU6501H50B88:00
1121349777Rejmont MilanLTU4801H65B69:00
1222032085638Hanušová JitkaLTU6352P0:00
 
 
96SK LOB Nová Paka (11)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18039712Nováková SvětlanaNPA0151D16B166:00
29652073708Šmidrkalová MonikaNPA9051D21A105:00
310317201810Píšová MonikaNPA8151D21B203:00
4109515421Nováková ZuzanaNPA9151D21E137:00
512532060217Kalibánová JiřinaNPA5351D55B25:00
612467203468Hušková EvaNPA5754D55B11:00
712752060214Nováková JanaNPA5552D60B29:00
81756682098Novák JiříNPA7502H21A136:00
918077003002Zikmund ZdeněkNPA6705H21B82:00
1021122059741Kalibán JaroslavNPA5101H60B44:00
1121432060215Novák KarelNPA5001H65B87:00
 
 
100SK OK 24 Praha (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1890232750Nováková AdélaOKP9750D20B195:00
2116651681Nováková MarieOKP6953D45B78:00
31382Himmel OndřejOKP0500H12C78:00
 
 
106SK Orientační sporty Nové Měst (17)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16177208071Kamenická Tereza EsterOSN0888D10C33:00
24767203324Nechanická KláraOSN0050D16A111:00
3483416210Zrníková AdélaOSN0099D16A125:00
47807203325Stoklasová DanielaOSN0055D16B120:00
5272981804Vališová MartinaOSN9696D20A43:00
695752144Wurzelová HanaOSN8972D21A89:00
711179690219Kamenická LenkaOSN6955D40B44:00
811287205038Nechanická DanielaOSN7557D40B66:00
913229579Zrník TomášOSN0606H10C121:00
1014587205006Nechanický JanOSN0200H14B139:00
1114657205032Mareček ŠimonOSN0201H14B153:00
121703551995Kamenický JeronýmOSN9549H21A30:00
1318481398988Zrník TomášOSN7118H21C164:00
1418729930517Kamenický TobiášOSN9339H21C212:00
151958436433Nechanický PavelOSN7209H40B234:00
1620149601003Kamenický RadanOSN6004H45B99:00
17207052146Wurzel BřetislavOSN6005H55B154:00
 
 
107KČT Aš (7)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1852416189Pelcová TerezaMAS9853D18B103:00
21526301512Černý JanMAS0100H16B47:00
3201301505Frank JiříMAS9600H20A0:00
419752026166Kovář JindřichMAS6800H45B21:00
520977886Chotětický VáclavMAS5200H60B14:00
621197885Hájek JanMAS5401H60B58:00
721057003021Pilař KarelMAS5501H60B30:00
 
 
108O-mikron (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11693232019Zelinka JiříMBM8740H21A10:00
 
 
109VŠSK MFF UK Praha (11)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1666428269Šimšová PavlaMFP0551D12C61:00
2798428243Šimšová BarboraMFP0150D16B156:00
3935682683Šimšová JanaMFP7651D21A45:00
4107552139Králová MichaelaMFP7959D35B18:00
511982079501Forstová LenkaMFP6850D45B142:00
61195443075Sieglová DagmarMFP7050D45B136:00
713552053580Král AdamMFP0507H12C24:00
81505218851Forst AntonínMFP0101H16B5:00
91778897349Blahuta MarekMFP7301H21B22:00
101776887613Král AlešMFP7808H21B18:00
111984443068Siegl RomanMFP6700H45B39:00
 
 
112SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
118639101102Koč ZdeněkMKP4700H21C194:00
 
 
113MLOK Mariánské Lázně (8)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17032073702Černá KateřinaMLA0251D14B62:00
21228232235Tenglerová HelenaMLA6551D50B119:00
31238416173Miturová RadkaMLA6552D50B139:00
41344301443Černý JonášMLA0501H12C2:00
520897880Milota JosefMLA5801H55B192:00
6216951611Sklenář JanMLA4201H70B55:00
721657882Fišák JanMLA4401H70B47:00
82343301466Černý LiborMLA6901T50:00
 
 
115TJ Jiskra Nejdek (10)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16852035733Nádeníčková IvaNEJ0350D14B26:00
24772056275Nádeníčková PavlaNEJ0150D16A113:00
34732035737Tokárová ReginaNEJ0151D16A105:00
48482067348Marešová AlexandraNEJ9950D18B95:00
511782067965Tokárová ReginaNEJ6950D45B102:00
614062049567Tokár RadimNEJ0300H14B35:00
715222096220Newiak NickNEJ0101H16B39:00
815872067347Zieba JakubNEJ9800H18B209:00
919402067346Mareš AlexanderNEJ7300H40B200:00
10218349619Frey JaromírNEJ4100H75B30:00
 
 
120SKP České Budějovice (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1205851406Blabla ZdeněkPCB5901H55B130:00
 
 
121OK RECO Sport (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11240232387Kábrtová IvaPEN6350D50B143:00
2204249998Vydra PavelPEN6200H50B96:00
 
 
123SK Praga (84)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
165051666Ptáčková VeronikaPGP0551D12C29:00
2652682654Pokorná NelaPGP0552D12C33:00
3370981838Janovská KateřinaPGP9850D18A123:00
4372331147Hrabánková ZuzanaPGP9950D18A127:00
53787201197Sieglová EliškaPGP9954D18A139:00
62657003042Kožinová ZuzanaPGP9650D20A29:00
7256232050Hrabánková KláraPGP9654D20A11:00
82611407423Slavíková SilviePGP9751D20A21:00
92527202891Veljačiková HanaPGP9756D20A3:00
10937502089Kožinová JanaPGP6651D21A49:00
11983995812Vildmonová PavlaPGP7454D21A141:00
129722085586Ryšavá MagdalenaPGP7650D21A119:00
13954995832Matějů MartinaPGP8556D21A83:00
149298780Bialožytová TerezaPGP9055D21A33:00
159337200338Kožinová AnnaPGP9350D21A41:00
1610281470169Janovská PetraPGP7355D21B197:00
1710362080966Bozděchová LenkaPGP8254D21B213:00
18102151658Ježková DominikaPGP9053D21B183:00
19105920677Tichovská MartinaPGP8658D21E129:00
20125682103Jakobová AdélkaPGP9056D21E169:00
21108351638Pokorná MagdalénaPGP7562D35B34:00
22110051555Ptáčková KateřinaPGP7350D40B10:00
231116682094Šimerková OlgaPGP7551D40B42:00
241183231924Čtrnáctová MagdalenaPGP7151D45B112:00
2512062080958Zelená MarkétaPGP5850D50B75:00
261208232184Hrabánková IlonaPGP6250D50B79:00
27122551660Ježková ReginaPGP6352D50B113:00
28122351676Tichovská HanaPGP6652D50B109:00
29127252095Doležalová VlastaPGP5550D60B23:00
30129452096Dvořáková LadislavaPGP4451D70B5:00
3112992103760Kosák JonášPGP0603H10C75:00
3213022800310Kosák EliášPGP0704H10C81:00
3313122067935Šimerka OndřejPGP0800H10C101:00
341359231948Čtrnáct FrantišekPGP0401H12C32:00
351372443090Janas AdamPGP0404H12C58:00
3614152060249Janas PetrPGP0200H14B53:00
3713942075683Kolský PavelPGP0204H14B13:00
3814427260011Kožina ŠtěpánPGP0300H14B107:00
391469897393Kolář MatyášPGP0304H14B161:00
4013912090836Šimša MartinPGP0309H14B7:00
41418887632Janovský TomášPGP0101H16A35:00
424157201196Siegl MatyášPGP0104H16A29:00
4315402032143Čtrnáct ŠimonPGP0001H16B75:00
4415907201194Hasal MartinPGP9804H18B215:00
4515927202855Novák AlešPGP9808H18B219:00
46230502088Landovský JakubPGP9601H20A58:00
472132080959Werner MichalPGP9705H20A24:00
481761515464Janovský TomášPGP6401H21A146:00
491707681612Pospíšil VítekPGP6803H21A38:00
501689682686Pokorný OndřejPGP7506H21A2:00
511719682623Matějů LubošPGP7601H21A62:00
521710886265Procházka JanPGP8206H21A44:00
531735910714Landovský TomášPGP9103H21A94:00
541712434834Veselý JakubPGP9503H21A48:00
5517987201200Janas PetrPGP7106H21B64:00
561841515038Sysel OndřejPGP8302H21B148:00
5718597203451Beneš MiroslavPGP8108H21C186:00
5818801006283Hora VojtěchPGP8301H21C228:00
59187551263Buzek MartinPGP8401H21C218:00
601864232124Neumann PetrPGP8705H21C196:00
6116515110Procházka JanPGP8407H21E112:00
6271406172Šedivý JanPGP8409H21E94:00
6338887941Flašar JanPGP8610H21E156:00
6410515161Sysel CtiborPGP8700H21E100:00
65205952103Grivalský MichalPGP5900H55B132:00
6620691700084Kožina PetrPGP6000H55B152:00
672087303940Hrabánek DavidPGP6003H55B188:00
68206651682Tichovský MartinPGP6100H55B146:00
69209552107Sysel ZdeněkPGP5200H60B10:00
70213651863Zelený VladimírPGP4800H65B73:00
7121422073709Kolský AlexanderPGP5000H65B85:00
72217151274Dvořák JaromírPGP4601H70B59:00
732187682666Attl VladimírPGP3800H75B38:00
742204899177Pokorná LindaPGP0350P0:00
752206682658Šimerka JakubPGP0407P0:00
76220551639Ptáčková HanaPGP0750P0:00
77230352108Syslová DrahomíraPGP5650T30:00
7822919332Voborská JanaPGP8454T30:00
7922712067959Malečková PavlínaPGP0850P0:00
802243446439Janasová BarboraPGP7152P0:00
8123202067949Malečková IvaPGP7559T30:00
8223832045241Čtrnáct JiříPGP7603T50:00
8323732067268Maleček VítPGP6801T50:00
8423972067999Malečková HanaPGP0550D12C73:00
 
 
124OK 99 Hradec Králové (57)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17088623000Vandasová AdélaPHK0255D14B72:00
2723336788Besedová KatkaPHK0351D14B102:00
37812075681Hápová PetraPHK0051D16B122:00
4376682365Chaloupská BarboraPHK9951D18A135:00
53532075609Kubíčková JanaPHK9999D18A89:00
62621398981Šádková MartinaPHK9653D20A23:00
72641398990Novotná KláraPHK9751D20A27:00
8891224885Šádková LuciePHK9654D20B197:00
99289448Vítková LuciePHK8055D21A31:00
10987981820Azebová NinaPHK8855D21A149:00
119909930312Kamenická KateřinaPHK9353D21A155:00
1210204146Novotná TerezaPHK9255D21B181:00
13131515494Topinková MonikaPHK8051D21E181:00
141017207347Kosová DenisaPHK9150D21E121:00
151291008144Valešová JanaPHK9154D21E177:00
161088224919Kubečková ZdenaPHK7551D35B44:00
171137682334Chaloupská PavlínaPHK7051D40B84:00
1811579431Samková RenátaPHK7456D40B124:00
1911929833Kavalírová KateřinaPHK6756D45B130:00
2011622035720Kavalírová ZuzanaPHK6950D45B70:00
2112292102552Běhounová JiřinaPHK5651D50B121:00
221232219239Novotná IvanaPHK6354D50B127:00
2312498949Hejnalová HanaPHK6151D55B17:00
2414019428Bárta ŠimonPHK0202H14B25:00
251424682336Chaloupský JakubPHK0302H14B71:00
264172058465Metelka OndřejPHK0101H16A33:00
2715171413977Samek TomášPHK0001H16B29:00
281504336757Kučera JanPHK0100H16B3:00
293157681889Bendák JanPHK9800H18A28:00
303339110998Vandas DanielPHK9805H18A64:00
313267202866Kavalír JáchymPHK9901H18A50:00
3215942075657Kučera KryšpínPHK9900H18B223:00
332142045215Mašata MatějPHK9601H20A26:00
341762553446Panchártek JanPHK8802H21A148:00
351755886259Zelenka TomášPHK9001H21A134:00
361760553445Kamenický JakubPHK9104H21A144:00
371836515050Mašata RomanPHK7107H21B138:00
3818169399Kadeřávek PetrPHK7605H21B100:00
3918137203469Justa PavelPHK8701H21B94:00
4017819189Šabatka ZdeněkPHK8900H21B28:00
411773553440Műller MartinPHK8903H21B12:00
4218739797Vítek PetrPHK7601H21C214:00
43267207507Kubát PavelPHK9101H21E132:00
4469920924Petržela JanPHK9200H21E92:00
4519902045248Novotný MilanPHK6502H45B51:00
4619889650526Kavalír KarelPHK6503H45B47:00
472004232255Kamenický JanPHK6601H45B79:00
4820189395Háp PavelPHK7101H45B107:00
492011682359Chaloupský DavidPHK7103H45B93:00
5020332059745Hlaváček LubomírPHK6401H50B78:00
512052336796Melichar IgorPHK6504H50B116:00
5220732102525Běhoun PavelPHK5701H55B160:00
5320629402Dušátko PetrPHK5702H55B138:00
5421869005137Mikulecký JanPHK3801H75B36:00
5521899422Novotný PetrPHK3802H75B42:00
5623442078454Tihon MichalPHK7905T50:00
5723429088Tihonová MartinaPHK8651T50:00
 
 
128OOB USK Slavie Ústí n.L. (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12177205614Novotný FrantišekPUL4200H70B71:00
 
 
130VSS Přírodověda Praha (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
118822103747Král LubošPVP8400H21C232:00
219252087658Ptáček JanPVP7200H40B170:00
 
 
131UNITOP SKP Žďár nad Sázavou (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17822088199Polanská NellyPZR0152D16B124:00
2846439123Nechutová AnetaPZR9951D18B91:00
312417205030Rosecká AlenaPZR5654D55B1:00
4217651994Pospíšil JaromírPZR4417H70B69:00
 
 
133SK Radioklub Blansko (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
19957260027Pekárková MonikaRBK9252D21B131:00
 
 
134SKOB Roudnice nad Labem (13)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16882080901Černá EmaROU0451D14B32:00
21314Havlák RenéROU0602H10C105:00
3132451438Heller JakubROU0702H10C125:00
413512085606Heller JiříROU0501H12C16:00
54042075666Buk PetrROU0001H16A7:00
616352075669Buk MichalROU9601H20B172:00
722012080840Pěkná EvaROU7550P0:00
8219751434Havláková DanielaROU7951P0:00
92279331208Buková JanaROU7150T30:00
1022782081373Hellerová AlenaROU7850T30:00
112340331503Heller JiříROU7708T50:00
12234151436Šlapánek RenéROU7904T50:00
132084986Havlák ŠtěpánROU0801H10C71:00
 
 
136OK Roztoky (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18567205027Voltrová AlenaROZ9951D18B111:00
2889438639Voltrová HanaROZ9752D20B193:00
31245438643Voltrová SvatavaROZ6150D55B9:00
413577941Jíra FilipROZ0500H12C28:00
52281207856Jírová MonikaROZ7350T30:00
 
 
137TJ Růžená (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1702232331Jelínková AdélaRUZ0251D14B60:00
2127051922Jelínková JanaRUZ5552D60B19:00
31378232335Jelínek FilipRUZ0500H12C70:00
414442099490Jelínek KryštofRUZ0301H14B111:00
 
 
139SKOB Bruntál (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
120277200586Sklenář JosefSBR6601H50B66:00
 
 
140OK Sparta Praha (32)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1101751574Havlínová ZuzanaSCP8150D21B175:00
210112088205Černá EliškaSCP9050D21B163:00
3104751567Tesařová AnnaSCP8257D21C70:00
41087301357Petráňová JanaSCP7555D35B42:00
510797260005Hojná SilvieSCP7950D35B26:00
6118152114Tloušťová EvaSCP6950D45B108:00
712072800325Veljačiková MarkétaSCP6451D50B77:00
81259336750Zavadilová NaďaSCP5450D55B37:00
9126652760Jahnová HelenaSCP5550D60B11:00
1013101007532Kuc DavidSCP0600H10C97:00
111363682668Kuc RadimSCP0400H12C40:00
1217137200592Bašus PetrSCP7400H21A50:00
1317097031575Fujáček JanSCP7506H21A42:00
1418271406141Šístek DanielSCP7507H21B120:00
1518557202899Khel RichardSCP7500H21C178:00
16188151558Vrabec OndřejSCP8303H21C230:00
1718601400437Tesař JanSCP8501H21C188:00
181867232028Vrabec TomášSCP8700H21C202:00
1918937260025Dubec PavelSCP8003H35B169:00
2019792102546Apeltauer MilanSCP6802H45B29:00
2120342800319Veljačik PavelSCP6200H50B80:00
2220721413715Hošek LadislavSCP6001H55B158:00
23206751571Vrabec MartinSCP6100H55B148:00
242096500289Přeček ZdeněkSCP5200H60B12:00
25212052111Hojný OldřichSCP5201H60B60:00
262098682101Jahn PavelSCP5500H60B16:00
2721247206545Buriánek JaromírSCP4700H65B49:00
282166443066Rakovec MilošSCP4500H70B49:00
29217352299Novák MilošSCP4600H70B63:00
30219549404Semorád MilošSCP3300H80B23:00
31219851570Vrabcová JindraSCP6151P0:00
3222002080934Vrabcová RomanaSCP8250P0:00
 
 
142OK Slavia Hradec Králové (52)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1633331315Čečková KarolínaSHK0650D10C65:00
26589837Kociánová HanaSHK0453D12C45:00
3698410360Holečková PetraSHK0250D14B52:00
46942049526Raková PetraSHK0251D14B44:00
57157206547Thýnová MartinaSHK0350D14B86:00
64682032191Thýnová NikolaSHK0051D16A95:00
77792017683Kroniková ŠtěpánkaSHK0150D16B118:00
87962049549Zimová BarboraSHK0151D16B152:00
93757205002Větříčková AndreaSHK9951D18A133:00
103672032162Malinová ApolenaSHK9952D18A117:00
112667205001Červená AdélaSHK9755D20A31:00
129631398689Hepnerová MartinaSHK8152D21A101:00
13979995857Chmelařová MichaelaSHK9151D21A133:00
14988995884Fundová EliškaSHK9351D21A151:00
1510307115115Ondřejová Dita TerezieSHK8550D21B201:00
161331008173Jedličková ZuzanaSHK8150D21E185:00
17112515425Mechlová LenkaSHK9051D21E143:00
1810699101115Čečková MartinaSHK7753D35B6:00
19121449868Macháčková JanaSHK6450D50B91:00
2012332017663Thýnová IvanaSHK6651D50B129:00
2112439118Bláhová LubaSHK5852D55B5:00
2212639107Fejlková AliceSHK5351D60B5:00
2313327753Čečka MatějSHK0901H10C141:00
2413612073723Černík AdamSHK0404H12C36:00
2514599828Tichý LubomírSHK0303H14B141:00
2614632049527Rak TomášSHK0400H14B149:00
2714131400421Dohnálek TomášSHK0403H14B49:00
2815127300181Tichý RadomírSHK0000H16B19:00
2915077207030Porkert JanSHK0100H16B9:00
30150351179Langr JanSHK0101H16B1:00
313287202576Gebrt JanSHK9801H18A54:00
323061400436Pek DanielSHK9803H18A10:00
332221396847Netuka VojtěchSHK9701H20A42:00
3417221008172Hepner DavidSHK7601H21A68:00
351734504052Dwojak WojciechSHK8101H21A92:00
3617047777400Jirásek MichalSHK8901H21A32:00
3718127202780Paclík RomanSHK7801H21B92:00
3818239140Weiner JakubSHK7911H21B112:00
3918019199Remeš PetrSHK9403H21B70:00
4027995807Komanec VáclavSHK8406H21E134:00
4134515483Šmehlík EduardSHK8702H21E148:00
421912500878Jedlička MichalSHK7309H35B207:00
4319149134Toužil KarelSHK7602H35B211:00
4419049101116Svoboda OndřejSHK7605H35B191:00
4518999101117Slovák MiroslavSHK7704H35B181:00
4619647756Čečka JiříSHK7600H40B246:00
4719969531Langr JanSHK6701H45B63:00
4819892017669Kohout JosefSHK6902H45B49:00
4919729126Netuka JanSHK7001H45B15:00
502065410797Gazdačko MilanSHK5702H55B144:00
5121919103Máslo MiroslavSHK4001H75B46:00
52226251405Netuková AnežkaSHK0750P0:00
 
 
145Sportcentrum Jičín (37)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17092056290Kuchařová RozálieSJC0251D14B74:00
26767719774Janků AnnaSJC0252D14B8:00
34892056270Vejražková RózaSJC0151D16A137:00
44912059737Kochová AnnaSJC0153D16A141:00
57922075653Matějková BarboraSJC0156D16B144:00
63632056287Zlámalová NikolaSJC9951D18A109:00
7962500556Mrázková RomanaSJC8351D21A99:00
8947981842Tomešová DanielaSJC8451D21A69:00
99508946Setínková EvaSJC8765D21A75:00
109302102079Soukupová LucieSJC8951D21A35:00
1110108952Knoblochová KamilaSJC8356D21B161:00
1210009971Špicarová MichaelaSJC8754D21B141:00
1310512020719Kazdová JanaSJC7752D21C78:00
14105851803Höferová PetraSJC8761D21C92:00
15115897345Fujáčková IvanaSJC8952D21E149:00
161136211303Škorpilová JanaSJC7451D40B82:00
1712312053545Zalabová MartinaSJC6657D50B125:00
1812449908Benešová IvaSJC6151D55B7:00
1914302056295Tuma MatějSJC0202H14B83:00
204227839783Zalaba TomášSJC0101H16A43:00
2116002060206Doležal VítSJC9802H18B235:00
222102045221Zikmund ZdeněkSJC9703H20A18:00
2316417207017Štál JanSJC9601H20B184:00
2416392053542Zlámal DavidSJC9603H20B180:00
2517214298Kazda JiříSJC8006H21A66:00
261699886513Beneš JanSJC8703H21A22:00
271829515133Lepšík PetrSJC8203H21B124:00
2817747890000Žaloudek PetrSJC8309H21B14:00
2918197207016Prášil OndřejSJC8401H21B104:00
3017874284Špicar PetrSJC8801H21B40:00
3118697207702Uhlík MichalSJC8007H21C206:00
3218712083384Vágner VladislavSJC8602H21C210:00
3387717777Mrázek JanSJC8102H21E96:00
3419447090004Tuma JaroslavSJC7305H40B208:00
351941896967Tomeš PetrSJC7531H40B202:00
3620759907Beneš JosefSJC5801H55B164:00
3721849005225Havlík JaroslavSJC3601H75B32:00
 
 
146SJH Jindřichův Hradec (23)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1602553451Benešová MichaelaSJH0651D10C3:00
2621232404Komárková ZbyňkaSJH0751D10C41:00
3644426377Komárková JindraSJH0453D12C17:00
4637206416Blažková VeronikaSJH0551D12C3:00
5725330596Kinštová TerezaSJH0251D14B106:00
66922051486Blažková KateřinaSJH0252D14B40:00
7672442866Veselá AnetaSJH0352D14B0:00
8486442882Hojná EliškaSJH0052D16A131:00
9847331328Hojná DominikaSJH9852D18B93:00
10941920682Benešová JanaSJH9451D21A57:00
1111759101672Benešová IvaSJH7051D45B96:00
12123651925Tichá JanaSJH6451D50B135:00
131440443062Hojný JáchymSJH0301H14B103:00
14425442888Veselý VojtěchSJH0001H16A49:00
151815886295Tichý TomášSJH9201H21B98:00
161845981817Komárek ArnoštSJH7702H21C158:00
171943331394Blažek PetrSJH7402H40B206:00
181977336767Beneš JanSJH7001H45B25:00
19203551929Tichý MartinSJH6401H50B82:00
2021819200531Gřunděl IvanSJH4201H70B79:00
2123452090840Hojná TerezaSJH6951T50:00
222349995874Hojný JaroslavSJH7002T50:00
232385442847Veselý OldřichSJH7101T50:00
 
 
147OK Jihlava (26)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17281396852Dočkalová KláraSJI0250D14B112:00
24587205966Foltýnová EvaSJI0051D16A75:00
33792058511Čechová TerezaSJI9852D18A141:00
4843336763Petráčková KristýnaSJI9851D18B85:00
51066886269Chudíková BarboraSJI7850D35B0:00
61204995881Hrstková DanaSJI6051D50B71:00
71360361999Orany VojtěchSJI0401H12C34:00
813582061841Vítek MatějSJI0500H12C30:00
914362080961Tkáč JurajSJI0200H14B95:00
10144551770Venhoda MatějSJI0301H14B113:00
114302075680Čech PetrSJI0001H16A59:00
1215202061788Záboj PetrSJI0101H16B35:00
133162045309Šenkýř MatějSJI9902H18A30:00
143217200364Kafka MatějSJI9903H18A40:00
151596219260Foltýn TomášSJI9801H18B227:00
162257003044Čech JanSJI9601H20A48:00
172277200584Bořil JanSJI9700H20A52:00
182077200599Frýba DominikSJI9702H20A12:00
1943500580Prášil MarekSJI7313H21E166:00
20191852152Prášil AlešSJI7415H35B219:00
2119012103711Lauerman JanSJI7419H35B185:00
221911888644Prošek MichalSJI7823H35B205:00
2319247206548Venhoda MilanSJI7104H40B168:00
241953889294Orany TomášSJI7311H40B224:00
2520486607Bořil PetrSJI6207H50B108:00
26204353631Petráček AlešSJI6301H50B98:00
 
 
151TJ Slovan Karlovy Vary (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18872058500Žandová MarcelaSKV9653D20B189:00
21160236486Žandová MarieSKV6551D45B66:00
31163331089Kubínová JanaSKV6751D45B72:00
4207851133Janovič OndřejSKV5901H55B170:00
 
 
152SKOB Slaný (8)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1630224355Straková DenisaSLA0750D10C59:00
2775219276Straková VeronikaSLA0051D16B110:00
311278579Straková JanaSLA7251D40B64:00
413332067945Husák OndřejSLA0600H10C143:00
51894887615Kolář TomášSLA7103H35B171:00
62013426378Doubek PetrSLA7000H45B97:00
719958578Straka LukášSLA7002H45B61:00
821588806Švec ZdeněkSLA4700H65B117:00
 
 
153OOB Slavia Praha (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1129251550Zmeková MílaSLP4451D70B1:00
2216151621Novotný JiříSLP4601H70B39:00
 
 
154SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1105249977Pološčuková LucieSMB9051D21C80:00
212137722Pološčuková MonikaSMB6551D50B89:00
321517718Hlaváč JaroslavSMB4801H65B103:00
 
 
155SK SNS Smržovka (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11033428294Hanajová KáťaSMR8451D21B207:00
211657205014Pařízková VěrkaSMR7151D45B76:00
31782995876Svoboda HonzaSMR7901H21B30:00
420237205036Pařízek PetrSMR7001H45B117:00
 
 
156TJ START Náchod (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
111889606Douchová JaroslavaSNA7155D45B122:00
213169616Doucha TomášSNA0801H10C109:00
313689636Doucha MartinSNA0501H12C50:00
417939626Doucha JiříSNA7105H21B54:00
518499617Pýcha LukášSNA8402H21C166:00
 
 
157SOBSA (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
111064186Šašková PetraSOB7451D40B22:00
2135353026Šašek MartinSOB0501H12C20:00
319084189Šašek LuděkSOB6901H35B199:00
 
 
158OOB TJ Slezan Opava (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1459515149Hájková LenkaSOP0050D16A77:00
24567204985Poláková LenkaSOP0151D16A71:00
33832061783Poláková TerezaSOP9951D18A149:00
4330253106Procházka ZdeněkSOP9901H18A58:00
 
 
159SOOB Spartak Rychnov n.Kn. (20)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1668425542Morávková ZuzanaSRK0551D12C65:00
24647203465Šklíbová VeronikaSRK0153D16A87:00
310549536Peremská DanaSRK9351D21C84:00
410787204991Šklíbová JanaSRK7651D35B24:00
511012096120Filipová IvanaSRK7373D40B12:00
611389796Zemánková EvaSRK7452D40B86:00
711877207351Kosová MichaelaSRK6752D45B120:00
81369425589Morávek MartinSRK0503H12C52:00
914672070826Šabata RadekSRK0202H14B157:00
1013962091541Flegl MartinSRK0300H14B17:00
1114232027201Šípek StanislavSRK0304H14B69:00
121523682693Paleček OndřejSRK0103H16B41:00
133387205561Šabata MilanSRK9904H18A74:00
1416369814Pokorný DavidSRK9701H20B174:00
151862301112Ptáček MartinSRK9509H21C192:00
1619007204489Šklíba JanSRK7501H35B183:00
171906301106Morávek MartinSRK7701H35B195:00
1821409798Hrobař RudolfSRK4702H65B81:00
1922809535Peremská DanaSRK6351T30:00
2023502073747Kos MichalSRK6802T50:00
 
 
161SK Severka Šumperk (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
19849480Klíchová JanaSSU8151D21A143:00
29777003039Kuncová EliškaSSU8951D21A129:00
31715332966Král VáclavSSU8243H21A54:00
 
 
162TJ Stadion Nový Bor (9)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16652019212Kubecová MagdalenaSTB0550D12C59:00
24577205007Dolejší KateřinaSTB0199D16A73:00
31341434808Dolejší JanSTB0601H10C159:00
41854682367Kubec PavelSTB6601H21C176:00
51858682354Bernášek JiříSTB8101H21C184:00
62077682361Ludvík PetrSTB5701H55B168:00
7219952907Dolejší MilošSTB6701P0:00
8227749984Kučerka RadekSTB1101T30:00
92274206351Kubecová JanaSTB7399T30:00
 
 
163SK SKI-OB Šternberk (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
14027202871Jirka MikulášSTE0000H16A3:00
24072032171Bořánek MichalSTE0007H16A13:00
 
 
164SK Studenec (17)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16537204976Chrástová MagdalénaSTH0551D12C35:00
26917201779Chrástová TerezaSTH0251D14B38:00
36757207502Hrnčířová IvanaSTH0351D14B6:00
47857204974Hrnčířová MagdaSTH0051D16B130:00
53827201776Kalenská DominikaSTH9958D18A147:00
68537201754Urbanová MarkétaSTH9953D18B105:00
71042416278Ducháčková KateřinaSTH9356D21B225:00
811537204984Junková KateřinaSTH7351D40B116:00
91122220254Junková PetraSTH7451D40B54:00
1013897201763Štefan VítSTH0202H14B3:00
1114037204987Link LukášSTH0205H14B29:00
1215097207505Mühlbach AlešSTH0104H16B13:00
131586331426Kalenský AlešSTH9801H18B207:00
1415887207506Vydra MartinSTH9902H18B211:00
151796410774Kučera TomášSTH9402H21B60:00
1619109090Junek PetrSTH7801H35B203:00
1719367203467Chrást TomášSTH7401H40B192:00
 
 
168KOB TRETRA Praha (39)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1610Bulířová ŽofieTAP0850D10C19:00
2704Bulířová EmaTAP0452D14B64:00
3488361961Dědková TeodoraTAP0051D16A135:00
4790Halamová BarboraTAP0150D16B140:00
57942099481Rosendorfová LenkaTAP0153D16B148:00
62757779755Šimůnková GabrielaTAP9755D20A49:00
7939232158Tihonová HanaTAP9052D21A53:00
8969416010Zamazalová KateřinaTAP9053D21A113:00
9959232132Hermannová AnnaTAP9251D21A93:00
101007888854Gabrovská LucieTAP8854D21B155:00
11106153640Hejtmánková KateřinaTAP8462D21C98:00
121043886276Puchernová RadkaTAP8750D21C62:00
1311442800294Halamová AnnaTAP7350D40B98:00
1411822092376Úlehlová MonikaTAP6950D45B110:00
1512002081352Melišíková RadkaTAP7152D45B146:00
161227232161Tihonová JindraTAP6253D50B117:00
17126753641Hejtmánková AlenaTAP5452D60B13:00
1813522081357Melišík JanTAP0502H12C18:00
1913772092402Sork DominikTAP0504H12C68:00
201365Bulíř JáchymTAP0602H12C44:00
2114092080913Melišík MartinTAP0200H14B41:00
2214122075696Tůma ŠimonTAP0400H14B47:00
23401Krejčí MichalTAP0008H16A1:00
2415152067986Dědek MatějTAP0001H16B25:00
2515297201203Měšťan OndřejTAP0100H16B53:00
261513981814Longin JanTAP0103H16B21:00
2716039201323Ransdorf JakubTAP9805H18B241:00
282167779702Vlášek JakubTAP9702H20A30:00
291638442860Janáč VašekTAP9602H20B178:00
301832515469Zajíc VítězslavTAP8610H21B130:00
311800515433Hodek MichalTAP8808H21B68:00
321811887637Černý MartinTAP8902H21B90:00
331861886278Pucherna PetrTAP8001H21C190:00
34327778511Makovský JakubTAP8511H21E144:00
352088682651Hejtmánek VladimírTAP5802H55B190:00
362064515440Tihon JaroslavTAP6102H55B142:00
372116232177Fiala ZdeněkTAP5501H60B52:00
382273Holata RadekTAP8100T30:00
392390442867Jirous JiříTAP7201T50:00
 
 
169KOS TJ Tesla Brno (21)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1619232732Hlaváčová LucieTBM0660D10C37:00
24799101109Grycová KateřinaTBM0058D16A117:00
34879101707Korpasová LucieTBM0151D16A133:00
4475515497Hlaváčová AnežkaTBM0199D16A109:00
53659988889Grycová VeronikaTBM9859D18A113:00
69782049566Štěpánková KateřinaTBM7654D21A131:00
71084230679Grycová PetraTBM7467D35B36:00
8109549656Hlaváčová ŠárkaTBM7258D40B0:00
91112443078Milánová JindřiškaTBM7475D40B34:00
1011597202887Kuchařová AdaTBM5855D45B64:00
11116449412Grycová JanaTBM6969D45B74:00
1213402090860Štěpánek JanTBM0607H10C157:00
131366888648Gryc OndřejTBM0406H12C46:00
141466888640Milán JakubTBM0411H14B155:00
154147201210Sedlář JanTBM0010H16A27:00
164262042517Kligl RadimTBM0103H16A51:00
17423995867Gryc VojtěchTBM0106H16A45:00
184297070007Milán TomášTBM0111H16A57:00
19178853247Hlaváč JiříTBM6116H21B42:00
20194553242Milán PavelTBM7227H40B210:00
21200153233Gryc JanTBM6709H45B73:00
 
 
171Sokol Tehov (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1120551398Sládková EvaTEH5751D50B73:00
 
 
172Tempo Praha (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
110742102815Městková LucieTEP7850D35B56:00
2127951647Městková EvaTEP4851D65B0:00
 
 
174OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis (44)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16272056298Hubáčková LucieTJN0651D10C53:00
26162070854Skalová JolanaTJN0653D10C31:00
36072085580Háková EliškaTJN0654D10C13:00
46122102568Dušková ViktorieTJN0655D10C23:00
56182073663Baloghová MileTJN0750D10C35:00
66292070803Pavlova LenkaTJN0850D10C57:00
76092078479Nožičková EvaTJN0852D10C17:00
86382069089Zaňková NatálieTJN0450D12C5:00
96592085567Pesničáková SoňaTJN0451D12C47:00
106362078475Zoubková ŠárkaTJN0554D12C1:00
117182035725Rydlová MagdalénaTJN0251D14B92:00
126957201759Budská AnnaTJN0253D14B46:00
136802080843Nedomlelová LucieTJN0256D14B16:00
147131398987Vitebská EliškaTJN0350D14B82:00
156732069097Mrkvičková VeronikaTJN0355D14B2:00
164622035701Rydlová AdélaTJN0151D16A83:00
177992053560Šklíbová MíšaTJN0153D16B158:00
188412070852Knížková ŠárkaTJN9852D18B81:00
1913152035718Dejnožka MartinTJN0600H10C107:00
2013012067319Míka AlbertTJN0601H10C79:00
2113172056269Hubáček DavidTJN0602H10C111:00
2213062067316Mairich FilipTJN0603H10C89:00
2313132053559Řehoř HynekTJN0700H10C103:00
241319253145Vokurka AntonínTJN0800H10C115:00
2512982088176Nožička JanTJN0809H10C73:00
2613112096129Mairich MartinTJN0812H10C99:00
271308253111Vokurka VáclavTJN1000H10C93:00
2813044408045Potměšil MatyášTJNXX01H10C85:00
2913542056302Pokorný JanTJN0400H12C22:00
3013472049534Rokos MarekTJN0500H12C8:00
3113872073664Sýkora OliverTJN0504H12C88:00
3214262027224Dejnožka VojtěchTJN0300H14B75:00
3314181398971Vitebský LukášTJN0302H14B59:00
3414412080823Řehoř VojtaTJN0303H14B105:00
3514212085591Lesák OndřejTJN0306H14B65:00
3614292027207Tkáč MatějTJN0401H14B81:00
374112080828Adamec MartinTJN0106H16A21:00
3815342025357Šmaus AntonínTJN0001H16B63:00
3915371398985Budský OndřejTJN0105H16B69:00
40311232325Novotný MarekTJN9901H18A20:00
4115912027217Novák FilipTJN9801H18B217:00
422212067320Šmaus JanTJN9700H20A40:00
43219252900Petrželka PavelTJN3800H75B48:00
442190434577Picek JanTJN4000H75B44:00
 
 
175TJ Sokol Troja (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1129053540Ryšavá LubomíraTJP4750D65B22:00
2214751332Ryšavý VítTJP4700H65B95:00
321608861Peterka FrantišekTJP4900H65B121:00
 
 
177TJ TŽ Třinec (13)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
14657205020Bruková MagdaTRI0054D16A89:00
23717208088Szarzecová LucieTRI9850D18A125:00
33517207348Liberdová JanaTRI9852D18A85:00
42512073724Sabelová MarkétaTRI9656D20A1:00
52792060276Argalášová KateřinaTRI9750D20A57:00
62572073746Tesařová JanaTRI9751D20A13:00
711992073677Argalášová GabrielaTRI6850D45B144:00
84032060277Filipek SebastianTRI0002H16A5:00
93401400410Cienciala JanTRI9801H18A78:00
103012073753Holesz SebastianTRI9902H18A0:00
11177549395Gazda ViktorTRI9203H21B16:00
1218920676Kantor OndřejTRI9103H21E116:00
1330887630Argaláš MichalTRI9301H21E140:00
 
 
179OOB Třebíč (8)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
162349689Nešporová TerezieTTR0852D10C45:00
272752239Nešporová MarieTTR0351D14B110:00
3958515158Křížová LenkaTTR8551D21A91:00
4112452242Nešporová MarieTTR7251D40B58:00
5137352248Nešpor JiříTTR0502H12C60:00
615367300192Nešpor JanTTR0101H16B67:00
715142800321Cícha MatějTTR0102H16B23:00
82063995847Nešpor JanTTR6101H55B140:00
 
 
180OOB TJ Turnov (48)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16972032102Linková LucieTUR0251D14B50:00
27002035709Pekařová JanaTUR0252D14B56:00
33777206529Thořová MarkétaTUR9952D18A137:00
43687202880Sokolářová ŠárkaTUR9999D18A119:00
52761403419Linková AlenaTUR9751D20A51:00
62541403414Roškotová LucieTUR9753D20A7:00
79867785Horáková VeronikaTUR8751D21A147:00
89561416368Dundrová LucieTUR8951D21A87:00
910088221Jirků MartinaTUR8750D21B157:00
10111515086Omová MichaelaTUR8153D21E141:00
11116876522Krafková LucieTUR8650D21E151:00
1210868062Heřmánková PavlaTUR7777D35B40:00
13118551809Linková IvaTUR6850D45B116:00
1412748208Konopáčová JanaTUR5650D60B27:00
1512842025351Omová JanaTUR5150D65B10:00
161281303959Tvrdková EvaTUR5151D65B4:00
1713261403065Drahoňovský TomášTUR0701H10C129:00
1813718020Heřmánek PetrTUR0500H12C56:00
19332888618Karatsiolis KryštofTUR9901H18A62:00
203227201809Thoř TomášTUR9904H18A42:00
212119101181Wolf FilipTUR9701H20A20:00
221740800320Oma JakubTUR8002H21A104:00
231723981821Fodor PetrTUR8103H21A70:00
2417311840303Váňa MartinTUR8401H21A86:00
251702515048Holas OndřejTUR8501H21A28:00
2617598627110Schulhof JanTUR8900H21A142:00
271839888638Drahoňovský AlešTUR7201H21B144:00
281791887618Brož MarekTUR8402H21B50:00
291837515082Kořínek JindřichTUR8406H21B140:00
3018228627114Hyka JanTUR9002H21B110:00
311784886823Zakouřil VítTUR9301H21B34:00
3218791413718Žídek KarelTUR8207H21C226:00
3347677777Baier MartinTUR7603H21E88:00
3436500850Dlabaja TomášTUR8303H21E152:00
35147092626Luštický MartinTUR8700H21E108:00
361995821Hradec PavelTUR8801H21E82:00
3720291550616Folprecht MiroslavTUR5501H50B70:00
382047682108Švarc JiříTUR6204H50B106:00
3920718220Konopáč JiříTUR5803H55B156:00
40212751816Jakubec JindřichTUR4801H65B55:00
41212951283Tvrdek VojtěchTUR4949H65B59:00
4221418214Hudský VlastimilTUR5100H65B83:00
4321571511127Provazník JiříTUR5102H65B115:00
4422071403064Drahoňovská PetraTUR7099P0:00
452276682650Preclíková JanaTUR8160T30:00
46234851124Heřmánek MichalTUR7702T50:00
4722701418757Lamačová KateřinaTUR0660P0:00
4823318068Lamač JaroslavTUR7203T30:00
 
 
181SOK TJ Turnov (14)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1645888626Hájková TerezaTUV0558D12C19:00
2661411518Mellanová JuditaTUV0559D12C51:00
367951808Šritrová LenkaTUV0252D14B14:00
410147707Kvapilová LenkaTUV8151D21B169:00
5104552370Zakouřilová KamilaTUV8557D21C66:00
61148411543Hájková MagdalenaTUV7351D40B106:00
713939102562Hájek KryštofTUV0203H14B11:00
81408888622Mellan JonášTUV0308H14B39:00
917588893Žemlík PavelTUV7135H21A140:00
10176451726Zakouřil TomášTUV7500H21A152:00
1119485788Hájek JanTUV7301H40B216:00
1219238322Kvapil PetrTUV7402H40B166:00
131992232388Šritr MartinTUV6802H45B55:00
1421228323Pospíšil JiříTUV4701H65B45:00
 
 
183SKOB Zlín (21)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
14817200901Nešporová AlžbětaTZL0051D16A121:00
23622091555Tichá VeronikaTZL9951D18A107:00
32707204981Kavánková IvaTZL9753D20A39:00
42632032161Chovancová ZuzanaTZL9754D20A25:00
59687170894Jeřábková JitkaTZL9453D21A111:00
610482083393Beranová KristínaTZL8553D21C72:00
71108218979Nešporová BarboraTZL7652D40B26:00
84217203464Podmolík JonášTZL0001H16A41:00
93052025335Šiška PetrTZL9801H18A8:00
103299200524Láznička VáclavTZL9901H18A56:00
112047203466Podmolík JosefTZL9701H20A6:00
12224889320Mikel DavidTZL9703H20A46:00
131724887934Nečas JiříTZL9101H21A72:00
141711553455Benroth MartinTZL9206H21A46:00
15183452340Polášek JanTZL8601H21B134:00
16182853836Kolárik JanTZL9003H21B122:00
171779246864Kolárik TomášTZL9302H21B24:00
18185052220Beran PavelTZL7920H21C168:00
191887681864Schäfer JanTZL9301H21C242:00
2019995797Dlabaja ŠtěpánTZL8508H21E118:00
21221553319Fialová TerezaTZL9090P0:00
 
 
185SOB Olomouc (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
13642059758Janošíkova TerezaUOL9950D18A111:00
2312682370Horčička VítUOL9919H18A22:00
318211012269Trávníček JanUOL7501H21B108:00
 
 
186Slovan Praha (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12175995838Matějů IvanUVP4600H70B67:00
221887930Kohout TomášUVP3700H75B40:00
 
 
187OOB Vamberk (6)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
199252074Klapalová HanaVAM8850D21B125:00
211459676Smutná JanaVAM6251D40B100:00
311232053570Vandasová MarkétaVAM7250D40B56:00
412091416361Klapalová JanaVAM6451D50B81:00
517809670Klapal MichalVAM8802H21B26:00
619319111166Vandas LuděkVAM6601H40B182:00
 
 
188VSK Mendelu Brno (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11256682079Bravená AlexandraVBM6155D55B31:00
217442011839Henek VladanVBM8002H21A112:00
31835553285Mazal ZdeněkVBM8103H21B136:00
41833866998Bravený AdamVBM8801H21B132:00
 
 
189OB České Budějovice (7)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1643232975Teringlová VendulaVCB0451D12C15:00
2104052113Teringlová MartinaVCB7851D21B221:00
3126953725Hejzlarová VladimíraVCB5651D60B17:00
41307232980Teringl VojtěchVCB0702H10C91:00
518848044Teringl RadekVCB6502H21C236:00
6210453728Hejzlar JosefVCB5601H60B28:00
721527206533Rychtecký JosefVCB4801H65B105:00
 
 
191OB Vizovice (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
14747201818Golová TerezaVIC0162D16A107:00
219852451515Gola MiroslavVIC6808H45B41:00
 
 
194Slavia Liberec orienteering (59)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16137752Heczková AnnaVLI0652D10C25:00
26312088161Vilémová EliškaVLI0655D10C61:00
36352080993Ekertová JanaVLI0750D10C69:00
46412078460Podrábská AlžbětaVLI0451D12C11:00
56712080991Šestáková MarieVLI0452D12C71:00
67212078462Podrábská MarieVLI0251D14B98:00
77162043603Martanová ElinVLI0252D14B88:00
87299201326Bednaříková EmmaVLI0359D14B114:00
97062043610Martanová LeaVLI0555D14B68:00
1085449951Poloprutská LucieVLI9950D18B107:00
119439061Henychová ZuzanaVLI6151D21A61:00
129601398538Kolaja Ehlerová JanaVLI8055D21A95:00
1310039102561Mokrá JulieVLI8051D21B147:00
1410222058470Loosová LenkaVLI8152D21B185:00
1510602058475Brzáková KristýnaVLI8650D21C96:00
1610822032117Peteráčová Hyxová RadkaVLI7755D35B32:00
171072336783Matějů KateřinaVLI8054D35B12:00
1811568293Žuková MarcelaVLI7351D40B122:00
1911351400433Podrábská MarieVLI7451D40B80:00
2011528126Martanová DanielaVLI7452D40B114:00
2112912080918Horáčková StanislavaVLI4950D65B24:00
2212882059769Pachnerová JaroslavaVLI5152D65B18:00
2313344214Habán OliverVLI0600H10C145:00
2413424402223Miklas OndřejVLI0701H10C161:00
2513034402224Hyxa JanVLI0702H10C83:00
2613182073700Trávníček LukášVLI0704H10C113:00
2713254100Habán EduardVLI0800H10C127:00
281331302695Heczko ErikVLI0804H10C139:00
2913622049579Bednařík VilémVLI0509H12C38:00
3014682078461Ekert TomášVLI0302H14B159:00
311708887154Matějů MichalVLI7702H21A40:00
32171853226Habán IvoVLI7707H21A60:00
3316921969696Kobr TomášVLI8901H21A8:00
341820515132Henych PetrVLI6001H21B106:00
3518838627111Kolaja JanVLI8100H21C234:00
36201302790Škoda JakubVLI8800H21E120:00
3718952080992Vilém StanislavVLI7703H35B173:00
3819192080914Peteráč ZdeněkVLI7802H35B221:00
3919547999888Martan JiříVLI7300H40B226:00
4019222058471Šesták MarekVLI7403H40B164:00
4119202058477Ekert VladimírVLI7600H40B160:00
4219938294Žukov LiborVLI6803H45B57:00
431969301152Řezáč PavelVLI6900H45B9:00
4419739102148Honzík TomášVLI7000H45B17:00
45204151227Poloprutský TomášVLI6205H50B94:00
4620949005174Hickethier ManfredVLI5201H60B8:00
4721069201066Škoda PřemekVLI5301H60B32:00
482155361986Karmazín PetrVLI4901H65B111:00
4921312080998Horáček MiroslavVLI5000H65B63:00
5021531302773Přinda OldřichVLI5101H65B107:00
5122142049577Bednaříková AdélaVLI0059P0:00
5222164411246Vilém ŠtěpánVLI0902P0:00
5322182090845Votava VojtěchVLI1201P0:00
5422174402231Miklasová MarkétaVLI6850P0:00
5522757003010Meier MilanVLI7301T30:00
5622882067951Severýnová Popková KláraVLI7455T30:00
5722872049576Bednaříková DanielaVLI7759T30:00
5822902080994Gruncl VojtěchVLI8601T30:00
592346500568Bednařík AlešVLI7309T50:00
 
 
196KOS Slavia VŠ Plzeň (32)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16512060388Šauli KateřinaVPM0456D12C31:00
2733347914Kovářová LucieVPM0350D14B122:00
3724331467Richtrová KamilaVPM0451D14B104:00
46992035169Staňková RadkaVPM0452D14B54:00
54512035165Staňková MarkétaVPM0153D16A61:00
68402075660Doležalová DorotkaVPM9950D18B79:00
78922042510Obytová KateřinaVPM9752D20B199:00
88882060399Šafrhansová LucieVPM9753D20B191:00
9101953252Vodrážková KateřinaVPM7995D21B179:00
1010852060395Šauli IvaVPM7852D35B38:00
1110972067329Kovářová JitkaVPM7350D40B4:00
121105331267Richtrová LucieVPM7451D40B20:00
131174888641Staňková MarcelaVPM6951D45B94:00
141339434814Vodrážka ŠtěpánVPM0802H10C155:00
1514337208210Kovář OndřejVPM0200H14B89:00
1614482042518Richtr LukášVPM0204H14B119:00
1714072087683Kurz ŠimonVPM0208H14B37:00
1814612060398Šauli FilipVPM0301H14B145:00
1914021400429Kurz OndřejVPM0503H14B27:00
204202060400Hašek JanVPM0001H16A39:00
211700995796Vodrážka OndřejVPM7702H21A24:00
221999886260Staněk RostislavVPM6801H45B69:00
231994995835Hašek OndřejVPM6902H45B59:00
2419782060396Kroupa ŠtěpánVPM6904H45B27:00
2520442092431Kurz ZdeněkVPM6301H50B100:00
26204051686Richtr AlešVPM6601H50B92:00
2720602042507Bartovský PavelVPM6101H55B134:00
2823932042516Hasman JakubVPM0501H12C90:00
2923942042505Hasman MarekVPM0201H14B167:00
304332042514Hasman OndřejVPM0002H16A-1:00
3123952060390Hasmanová LenkaVPM7551D35B58:00
3223962060391Hasman JanVPM6901H45B119:00
 
 
197Sportovní klub ve Vrbně pod Pr (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12082067391Matuš VojtěchVRB9606H20A14:00
 
 
198OOS TJ Spartak Vrchlabí (25)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1663425599Randáková AdélaVRL0452D12C55:00
26602053583Knobová AgátaVRL0453D12C49:00
3717416271Randáková AlžbětaVRL0252D14B90:00
46862096240Pilná NatálieVRL0351D14B28:00
53562032127Matoušová KateřinaVRL9955D18A95:00
6949515185Randáková HelenaVRL7452D21A73:00
71035331285Jebavá LucieVRL9254D21B211:00
810712060275Kutlvašrová VlaďkaVRL7752D35B10:00
91141438036Pilná LibušeVRL7153D40B92:00
1011542096241Smith LucieVRL7353D40B118:00
1112478954Nýdrlová EvaVRL5451D55B13:00
1214502017678Štregl MatyášVRL0301H14B123:00
1314272088183Procinger JakubVRL0305H14B77:00
1415102082910Procinger JanVRL0102H16B15:00
1515337206528Dostál JakubVRL0104H16B61:00
163192025354Starý OndraVRL9802H18A36:00
1716432085616Hrdinka DanielVRL9701H20B188:00
1818312017676Štregl PetrVRL7303H21B128:00
1917922096239Polák VlastimilVRL7702H21B52:00
201794981811Hanč PetrVRL8001H21B56:00
2119462017664Kutlvašr RudaVRL7601H40B212:00
2221382096237Knobloch JindřichVRL4901H65B77:00
2321239001Štregl TomášVRL5001H65B47:00
2421332096242Farář JaroslavVRL5002H65B67:00
252213219210Procingerová IlonaVRL7053P0:00
 
 
199USK Praha (64)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1605888639Baldrianová EvaVSP0751D10C9:00
260151730Gajdová MichaelaVSP0752D10C1:00
36482021847Kopecká ValentýnaVSP0453D12C25:00
46422020713Aschermannová KláraVSP0454D12C13:00
56642021833Beranová HanaVSP0455D12C57:00
66772035748Titzová AdélaVSP0250D14B10:00
76872020712Aschermannová TerezaVSP0253D14B30:00
86812021832Beranová EvaVSP0254D14B18:00
97302021830Štraitová JolanaVSP0456D14B116:00
10797331064Horáková BarboraVSP0150D16B154:00
118392021848Kopecká JohanaVSP9950D18B77:00
129369102142Svobodová JitkaVSP7450D21A47:00
139999782Horová MagdaVSP5450D21B139:00
1499751739Boumová IrenaVSP7751D21B135:00
151041232062Uhrová ZuzanaVSP8050D21B223:00
16109451746Městková KateřinaVSP7650D35B16:00
17114951589Klapalová PavlaVSP7099D40B108:00
1811312021834Beranová IvaVSP7150D40B72:00
191104682665Štraitová JitkaVSP7252D40B18:00
20112951728Horáková LenkaVSP7255D40B68:00
21109653160Průšová MarkétaVSP7256D40B2:00
2211512021823Trnková DanaVSP7351D40B112:00
231143232401Zakouřilová HelenaVSP7453D40B96:00
24111853546Kučerová MarieVSP7551D40B46:00
2511807911Novotná Neyrinck MarkétaVSP7051D45B106:00
2612157965Němečková JarmilaVSP6650D50B93:00
2712427003023Lacigová IvanaVSP5950D55B3:00
28125151734Michálková JiřinaVSP6151D55B21:00
29128351645Dohnalová DanaVSP5050D65B8:00
301320416121Městka VáclavVSP0600H10C117:00
31132351649Horák MartinVSP0601H10C123:00
321328232246Meier DavidVSP0606H10C133:00
331385232616Zakouřil MatyášVSP0400H12C84:00
3413802032183Titz AdamVSP0401H12C74:00
3513709200730Baldrian TomášVSP0405H12C54:00
3613752021829Štrait VilémVSP0701H12C64:00
371397434600Horák Pavel ml.VSP0301H14B19:00
3814192032107Průša DominikVSP0406H14B61:00
394092020707Průša KryštofVSP0102H16A17:00
401542446363Semík JakubVSP0000H16B79:00
4115162021836Puchalský JanVSP0101H16B27:00
42171651650Kučera JanVSP7302H21A56:00
4318249101108Bořánek PetrVSP7000H21B114:00
441913436445Gajdová KristinaVSP7752H35B209:00
4519302032184Horák Pavel (Starosta)VSP7305H40B180:00
461955553437Průša MichalVSP7310H40B228:00
47196151724Zakouřil VáclavVSP7401H40B240:00
481957410393Štrait MartinVSP7602H40B232:00
4919762020710Aschermann JanVSP6902H45B23:00
502036682682Němeček JanVSP6201H50B84:00
51205153572Semík JanVSP6507H50B114:00
52215651643Hořínek JaroslavVSP5000H65B113:00
53214652269Uher PetrVSP5001H65B93:00
5421497200325Hora VladimírVSP5100H65B99:00
55216351743Dohnal JosefVSP4300H70B43:00
562209443085Jedličková JosefínaVSP0651P0:00
5722082067940Jedlička AlešVSP0800P0:00
5822102075606Baldrian JosefVSP1100P0:00
5922122067921Neyrinck NoelVSP7012P0:00
6022112049522Titzová PavlínaVSP7463P0:00
612289232190Soukupová MichaelaVSP5850T30:00
6222861398992Titz PavelVSP7400T30:00
6322832070890Bártíková IrenaVSP7461T30:00
6422829784Baldrianová BarboraVSP7850T30:00
 
 
205SK Žabovřesky Brno (37)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1463410338Auerműllerová AnnaZBM0060D16A85:00
23661400403Odehnalová KláraZBM9956D18A115:00
32777200367Hiršová GabrielaZBM9651D20A53:00
42581007533Odehnalová TerezaZBM9757D20A15:00
59647201204Hrstková VladěnaZBM8787D21A103:00
6946995814Mádlová VěraZBM8951D21A67:00
7951416329Hendrychová ZuzanaZBM8954D21A77:00
89707200316Koporová PetraZBM9353D21A115:00
99982053561Smoradová BarboraZBM9053D21B137:00
10128515450Hlavová HanaZBM8888D21E175:00
111041007544Poklopová LenkaZBM8950D21E127:00
121087200341Kabáthová EvaZBM8966D21E135:00
13106897391Indráková AdélkaZBM9153D21E131:00
141219005227Šimková JohankaZBM9350D21E161:00
151021668661Hrušková BarboraZBM9354D21E123:00
161309201069Chromá KateřinaZBM9451D21E179:00
171142020737Tužilová MagdalénaZBM9452D21E147:00
181199201068Tesařová MarkétaZBM9456D21E157:00
193397200360Hirš OtakarZBM9801H18A76:00
203312059757Hlaváč OndřejZBM9901H18A60:00
212289201063Kelbl VladimírZBM9711H20A54:00
2217177030567Přikryl PetrZBM6708H21A58:00
2317541111187Zháňal JanZBM8721H21A132:00
241705303927Klusáček MatějZBM8923H21A34:00
251763995810Zimmermann JakubZBM8928H21A150:00
261714888891Bravený VítZBM9102H21A52:00
271749232343Kazda AdamZBM9104H21A122:00
2817571591995Hruška JakubZBM9515H21A138:00
291783681876Bořil TomášZBM8833H21B32:00
3018567700077Pátek RichardZBM7609H21C180:00
311853Stehlík MiroslavZBM8208H21C174:00
3242896975Chromý AdamZBM8841H21E164:00
33241003623Nykodým MilošZBM9005H21E128:00
3429911220Zimmermann ŠtěpánZBM9101H21E138:00
3517886812Mokrý StanislavZBM9202H21E114:00
362515462Brlica PavelZBM9302H21E84:00
372285888602Chromá AdélaZBM8870T30:00
 
 
206OOB SK Zbraslav (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1181853583Pražák JiříZBP7800H21B102:00
21885995800Vaněk PetrZBP7302H21C238:00
3188953581Dvořák MiroslavZBP7601H21C246:00
 
 
209KOB ZPV Prostějov (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11464206496Jirka MatyášZPV0201H14B151:00
22114301599Jirka JiříZPV5501H60B48:00
 
 
211OB SK Zvole (6)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17782800330Hovorková TerezaZVO0153D16B116:00
213792051483Marhold VáclavZVO0501H12C72:00
314472023809Marhold PřemyslZVO0301H14B117:00
415252023808Marhold OndřejZVO0101H16B45:00
52284438635Marholdová MartinaZVO7451T30:00
62347515007Hájek TomášZVO6401T50:00
 
 
219SK Los Mělník (12)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16032102534Dittrtová RozálieLME0650D10C5:00
2606206359Alblová ZuzanaLME0660D10C11:00
37112058463Bejvlová KarolínaLME0250D14B78:00
411192060273Bejvlová MartinaLME7350D40B48:00
51133420448Alblová LucieLME7555D40B76:00
611792102533Dittrtová LucieLME6852D45B104:00
713482056261Bejvl MarekLME0400H12C10:00
815182800162Dittrt ŠtěpánLME0001H16B31:00
91928420455Albl MiloslavLME7600H40B176:00
1019712060271Bejvl JakubLME7100H45B13:00
1123282056272Machová PetraLME6952T30:00
1223842060278Machová MarieLME0050T50:00
 
 
236Neregistrovaní (NNN) (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12202232400Hrnčíř JanNNN9999P0:00
210647260030Ryantová JanaNNN8650D21C104:00
 
 
260SSV Planeta Radebeul (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
145501931Dittmann Robert19D7900H21E170:00
 
 
395Neregistrovaní (11)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
122302088730Krupová Tereza6YC8751P0:00
22261Novák JanNERP0:00
32258Solnička TomášNERP0:00
42259Duda JanNERP0:00
52260Kutalová PetraNERP0:00
62265Daňhel TomášNERP0:00
72257887916Krákorová IvetaNERP0:00
82326Krzywda RobertNERT30:00
92378Zedníček VáclavNERT50:00
102379Zedníčková LucieNERT50:00
112391Bolf VojtěchNERT50:00
 
 
426Ekonom Praha Outdoor (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
122284315Uhlíková Šárka64C8150P0:00
 
 
456Cirkus Čakovice (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16262088190Mácová Štěpánka81C0650D10C51:00
26322088194Mácová Natálie81C0750D10C63:00
310891400418Mácová Martina81C0050D35B46:00
42229Mácová Barbora81C1050P0:00
523561416364Máca Petr81C8000T50:00
 
 
509ZOOB Rumburk (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
121548890Babický TomášRUM5001H65B109:00
221965991Nedvídková JitkaRUM5151P0:00
 
 
615Grunwald Poznań (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12145412412Edward Bartkowiak55P4800H65B91:00
 
 
672OB Říčany (14)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
16252049649Seidlová MagdalenaRIC0950D10C49:00
2731443070De Heij LauraRIC0450D14B118:00
34702031355Šrámková HanaRIC0051D16A99:00
44722019236Vyhnálková MarieRIC0151D16A103:00
58002073692Vařeková BohdanaRIC0152D16B160:00
63559101106Vyhnálková BarboraRIC9850D18A93:00
710732035141Šrámková IvaRIC7251D35B14:00
81077889279Vyhnálková EvaRIC7552D35B22:00
911472073694Kotenová KláraRIC7252D40B104:00
1011502095933De Heij MargitaRIC7350D40B110:00
1113812096235Mucha OndřejRIC0400H12C76:00
1214432031371Šrámek JaromírRIC0303H14B109:00
1319562060262Koten PavelRIC7200H40B230:00
1420162035144Šrámek PetrRIC6905H45B103:00
 
 
742Báječné ženy v orientačním běh (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
19947203455Přívozníková PavlaBZP8650D21B129:00
210017260013Králová VandaBZP8750D21B143:00
32225Frýdecký TomášBZP1000P0:00
 
 
840DOBneregistrovani (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
123257230Čtveráková Iveta8DC9050T30:00
 
 
851ZŠ a MŠ Chotyně (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12022301186Kruliš Petr8KC6900H45B115:00
 
 
960Akademik TU Košice (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11004416555Jergušová Hana84S9102D21B149:00
 
 
1040HO Humanita (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1101852063Trdá Lucie69X8651D21B177:00
223557205016Lužnický Jiří69X8500T50:00
 
 
1052Radioelektronika Cheb (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
121397890Jirásek JaroslavDCH4701H65B79:00
 
 
1306Neregistrovaná - Punčochářová (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1229851314Punčochářová Simona4LC0050T30:00
 
 
1606NOK HoRa (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
110982099521Tomandlová Radka5IX7550D40B6:00
219822090861Tomandl Jan5IX7001H45B35:00
 
 
1617VAM OB (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
122272103248Vambera Filip5TX7300P0:00
222262103240Ferbasová Zdeňka5TX7350P0:00
 
 
1668TORNÁDO (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11470Hadač Jakub6VX0200H14B163:00
 
 
90001HSG Turbine Zittau (1)GER
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11347847Ender FrankaZIT8300D21E187:00