ČP, ŽA, ŽB-Čechy - klasická trať 10.9.2016čt 8. 9. 2016 2:08
Startovka po kategoriíchvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
D10C (32)2,9 km 90 m7 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
600SLA0750224355Straková DenisaSKOB Slaný90:00
601LLI0652Balcarová MarieTJ Loko Liberec92:00
602RIC08502060265Kindlová AnežkaOB Říčany94:00
603VLI07502080993Ekertová JanaSlavia Liberec orienteering96:00
604TJN06512056298Hubáčková LucieOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis98:00
605LLI08522088712Nejedlová KarolínaTJ Loko Liberec100:00
606BOR07507531975Lamačová BarboraOK Jiskra Nový Bor102:00
607TTR085249689Nešporová TerezieOOB Třebíč104:00
608CTB075151139Gregorová AliceSK OB Chotěboř106:00
609JEN09512060292Zabořilová AnnaOB Jenišovice108:00
610SJH0651553451Benešová MichaelaSJH Jindřichův Hradec110:00
611RIC09502049649Seidlová MagdalenaOB Říčany112:00
612VSP0751888639Baldrianová EvaUSK Praha114:00
613KAM0756682675Mišeková KateřinaOK Kamenice116:00
614TJN07502073663Baloghová MileOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis118:00
615KAM06511413720Škáchová ZuzanaOK Kamenice120:00
616TBM0660232732Hlaváčová LucieKOS TJ Tesla Brno122:00
617LPU06512025373Vodičková VeronikaOK Lokomotiva Pardubice124:00
618TJN06532070854Skalová JolanaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis126:00
619KSH0852Mayerová DanielaOB Kašperské Hory128:00
620LME0660206359Alblová ZuzanaSK Los Mělník130:00
621TJN06542085580Háková EliškaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis132:00
622KAM075152122Žemlová BarboraOK Kamenice134:00
623VSP0651443085Jedličková JosefínaUSK Praha136:00
624TAP0850Bulířová ŽofieKOB TRETRA Praha138:00
625LME06502102534Dittrtová RozálieSK Los Mělník140:00
626TJN08502070803Pavlova LenkaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis142:00
627SJH0751232404Komárková ZbyňkaSJH Jindřichův Hradec144:00
628Vakant Vakant146:00
629OSN08887208071Kamenická Tereza EsterSK Orientační sporty Nové Měst148:00
630VLI06552088161Vilémová EliškaSlavia Liberec orienteering150:00
631VSP075251730Gajdová MichaelaUSK Praha152:00
 
 
D12C (36)3,3 km 110 m7 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
632TJN04502069089Zaňková NatálieOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis0:00
633VSP04572058488Nosková BarboraUSK Praha2:00
634VRL04532053583Knobová AgátaOOS TJ Spartak Vrchlabí4:00
635TJN05542078475Zoubková ŠárkaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis6:00
636RIC0451426373Pračková EmaOB Říčany8:00
637SJH0551206416Blažková VeronikaSJH Jindřichův Hradec10:00
638KAM04552075621Jedličková KristýnaOK Kamenice12:00
639LTP0450232915Karpíšková KateřinaOOB TJ Lokomotiva Teplice14:00
640DOR0455434596Arnoštová VeronikaOK Dobříš16:00
641VRL04527207062Randáková AdélaOOS TJ Spartak Vrchlabí18:00
642TUV0558888626Hájková TerezaSOK TJ Turnov20:00
643CHA05552049590Matyášová KristýnaOK Chrastava22:00
644PGP055151666Ptáčková VeronikaSK Praga24:00
645KAM05512061855Balejová JulieOK Kamenice26:00
646VLI04512078460Podrábská AlžbětaSlavia Liberec orienteering28:00
647SHK04539837Kociánová HanaOK Slavia Hradec Králové30:00
648EKP055151600Pecková TerezaVŠTJ Ekonom Praha32:00
649VPM04562060388Šauli KateřinaKOS Slavia VŠ Plzeň34:00
650MFP0551428269Šimšová PavlaVŠSK MFF UK Praha36:00
651VLI04522080991Šestáková MarieSlavia Liberec orienteering38:00
652DOB05501602624Kubcová AnnaKOB Dobruška40:00
653TUV0559411518Mellanová JuditaSOK TJ Turnov42:00
654VSP04542020713Aschermannová KláraUSK Praha44:00
655SJH0453426377Komárková JindraSJH Jindřichův Hradec46:00
656VSP04552021833Beranová HanaUSK Praha48:00
657STB05502019212Kubecová MagdalenaTJ Stadion Nový Bor50:00
658TJN04512085567Pesničáková SoňaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis52:00
659KPY04501470170Pavlíčková HanaSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.54:00
660FSP04508666Cincibusová LenkaVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah56:00
661KAM0650434803Škáchová ViktorieOK Kamenice58:00
662LLI04502060281Marková HanaTJ Loko Liberec60:00
663VSP04532021847Kopecká ValentýnaUSK Praha62:00
664PGP0552682654Pokorná NelaSK Praga64:00
665VSP04562021830Štraitová JolanaUSK Praha66:00
666SRK0551425542Morávková ZuzanaSOOB Spartak Rychnov n.Kn.68:00
2382PGP05502067999Malečková HanaSK Praga70:00
 
 
D14B (66)3,4 km 115 m7 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
667TJN03552069097Mrkvičková VeronikaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis0:00
668KAM02552087652Štěpánková EmaOK Kamenice2:00
669KRL0351416314Fišarová EliškaKometa Kralovice4:00
670VSP02552058493Nosková KláraUSK Praha6:00
671LPU03572032180Pušová BáraOK Lokomotiva Pardubice8:00
672VRL03512096240Pilná NatálieOOS TJ Spartak Vrchlabí10:00
673SJC02512056290Kuchařová RozálieSportcentrum Jičín12:00
674RUZ0251232331Jelínková AdélaTJ Růžená14:00
675JIL03522078470Karlová AnnaOK Jilemnice16:00
676BOR02532800957Tymešová AnnaOK Jiskra Nový Bor18:00
677PHK0351336788Besedová KatkaOK 99 Hradec Králové20:00
678VPM0451331467Richtrová KamilaKOS Slavia VŠ Plzeň22:00
679VSP02567202895Berounská AnnaUSK Praha24:00
680PHK0450362000Chvátilová JohanaOK 99 Hradec Králové26:00
681BSO02507260007Vítová LucieKOB Baník Sokolov28:00
682VLI02512078462Podrábská MarieSlavia Liberec orienteering30:00
683TAP0452Bulířová EmaKOB TRETRA Praha32:00
684LME02502058463Bejvlová KarolínaSK Los Mělník34:00
685VLI03599201326Bednaříková EmmaSlavia Liberec orienteering36:00
686LPU03542025372Vodičková JohanaOK Lokomotiva Pardubice38:00
687SJH02522051486Blažková KateřinaSJH Jindřichův Hradec40:00
688RIC0250448934Sládečková BarboraOB Říčany42:00
689LDC0350505131Nehasilová VeronikaKOB Děčín44:00
690VSP02542021832Beranová EvaUSK Praha46:00
691KAM0350442879Hankovcová HelenaOK Kamenice48:00
692TJN02537201759Budská AnnaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis50:00
693SHK03507206547Thýnová MartinaOK Slavia Hradec Králové52:00
694TUR02512032102Linková LucieOOB TJ Turnov54:00
695VSP02502035748Titzová AdélaUSK Praha56:00
696SHK0250410360Holečková PetraOK Slavia Hradec Králové58:00
697TTR035152239Nešporová MarieOOB Třebíč60:00
698STH03517207502Hrnčířová IvanaSK Studenec62:00
699TJN03501398987Vitebská EliškaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis64:00
700DOR02502042536Kastnerová JessicaOK Dobříš66:00
701SJH0251330596Kinštová TerezaSJH Jindřichův Hradec68:00
702VSP03527202884Berounská AdélaUSK Praha70:00
703VPM04522035169Staňková RadkaKOS Slavia VŠ Plzeň72:00
704VRL02527208078Randáková AlžbětaOOS TJ Spartak Vrchlabí74:00
705VPM0350347914Kovářová LucieKOS Slavia VŠ Plzeň76:00
706TJN02512035725Rydlová MagdalénaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis78:00
707KAM0252442850Chaloupková HanaOK Kamenice80:00
708CET02511398986Kovářová JanaTJ Loko Česká Třebová82:00
709KAM0250515426Semíková LucieOK Kamenice84:00
710TUV025251808Šritrová LenkaSOK TJ Turnov86:00
711NEJ03502035733Nádeníčková IvaTJ Jiskra Nejdek88:00
712LTP03507202886Žejdlíková EliškaOOB TJ Lokomotiva Teplice90:00
713MLA02512073702Černá KateřinaMLOK Mariánské Lázně92:00
714TJN02562080843Nedomlelová LucieOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis94:00
715PHK02558623000Vandasová AdélaOK 99 Hradec Králové96:00
716DKP02507200326Sanna KarinOddíl OB Kotlářka98:00
717LLI03502800308Nejedlová JosefínaTJ Loko Liberec100:00
718RIC0450443070De Heij LauraOB Říčany102:00
719LPU0360219207Fejfarová TerezaOK Lokomotiva Pardubice104:00
720VSP02532020712Aschermannová TerezaUSK Praha106:00
721SJI02501396852Dočkalová KláraOK Jihlava108:00
722VLI05552043610Martanová LeaSlavia Liberec orienteering110:00
723SJC02527719774Janků AnnaSportcentrum Jičín112:00
724VLI02522043603Martanová ElinSlavia Liberec orienteering114:00
725TUR02522035709Pekařová JanaOOB TJ Turnov116:00
726DKP0251897371Řadová LucieOddíl OB Kotlářka118:00
727SJH0352442866Veselá AnetaSJH Jindřichův Hradec120:00
728DKP03512051523Tichá DoroteaOddíl OB Kotlářka122:00
729ROU04512080901Černá EmaSKOB Roudnice nad Labem124:00
730SHK02512049526Raková PetraOK Slavia Hradec Králové126:00
731STH02517201779Chrástová TerezaSK Studenec128:00
732LPU03527203463Koberová KateřinaOK Lokomotiva Pardubice130:00
 
 
D16A (41)5,1 km 200 m10 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
451KPY00502800315Míchalová ŠárkaSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.2:00
452KBP0150436426Valterová AdélaKBP Praha6:00
453CHA0050436447Pavlíková MarkétaOK Chrastava10:00
454LTP00517200323Riby RoseOOB TJ Lokomotiva Teplice14:00
455TBM01519101707Korpasová LucieKOS TJ Tesla Brno18:00
456TRI00547205020Bruková MagdaTJ TŽ Třinec22:00
457LPU01572091564Kubíčková IvaOK Lokomotiva Pardubice26:00
458SJC01512056270Vejražková RózaSportcentrum Jičín30:00
459TBM00589101109Grycová KateřinaKOS TJ Tesla Brno34:00
460TZL00517200901Nešporová AlžbětaSKOB Zlín38:00
461KAM0051232425Aschermannová KarolínaOK Kamenice42:00
462HOR00502025352Rückerová ŠárkaTJ Jiskra Hořice46:00
463OSN0099416210Zrníková AdélaSK Orientační sporty Nové Měst50:00
464RIC00512031355Šrámková HanaOB Říčany54:00
465ASU0097920661Plhalová ŠárkaMagnus Orienteering58:00
466SOP01517204985Poláková LenkaOOB TJ Slezan Opava62:00
467OSN00507203324Nechanická KláraSK Orientační sporty Nové Měst66:00
468ZBM0060410338Auerműllerová AnnaSK Žabovřesky Brno70:00
469CHC0051320290Chaloupková KateřinaK.O.B. Choceň74:00
470KRL01527090701Šlechtová TerezaKometa Kralovice78:00
471SRK01537203465Šklíbová VeronikaSOOB Spartak Rychnov n.Kn.82:00
472SJI00517205966Foltýnová EvaOK Jihlava86:00
473LPU00517201814Vojtíšková ViktorieOK Lokomotiva Pardubice90:00
474TAP0051361961Dědková TeodoraKOB TRETRA Praha94:00
475SOP0050515149Hájková LenkaOOB TJ Slezan Opava98:00
476LPU0054682622Borovičková ValerieOK Lokomotiva Pardubice102:00
477VIC01627201818Golová TerezaOB Vizovice106:00
478SHK00512032191Thýnová NikolaOK Slavia Hradec Králové110:00
479SJC01532059737Kochová AnnaSportcentrum Jičín114:00
480BBM00502056262Opálková MartinaBETA URSUS Orienteering118:00
481NEJ01512035737Tokárová ReginaTJ Jiskra Nejdek122:00
482KAM0151434818Škáchová MagdalenaOK Kamenice126:00
483TBM0199515497Hlaváčová AnežkaKOS TJ Tesla Brno130:00
484ASU00992045171Hrabošová MagdalenaMagnus Orienteering134:00
485RIC01512019236Vyhnálková MarieOB Říčany138:00
486STB01997205007Dolejší KateřinaTJ Stadion Nový Bor142:00
487LPU0057897364Peterová JanaOK Lokomotiva Pardubice146:00
488SJH0052442882Hojná EliškaSJH Jindřichův Hradec150:00
489NEJ01502056275Nádeníčková PavlaTJ Jiskra Nejdek154:00
490LPU01517200905Držková BerenikaOK Lokomotiva Pardubice158:00
491TJN01512035701Rydlová AdélaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis162:00
 
 
D16B (30)3,9 km 130 m9 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
774EKP0050361943Koucká BarboraVŠTJ Ekonom Praha3:00
775SJC01562075653Matějková BarboraSportcentrum Jičín7:00
776TAP01532099481Rosendorfová LenkaKOB TRETRA Praha11:00
777RIC01522073692Vařeková BohdanaOB Říčany15:00
778CTB00518884Boháčová AnnaSK OB Chotěboř19:00
779STH00517204974Hrnčířová MagdaSK Studenec23:00
780DKP0151443091Kalousková MarieOddíl OB Kotlářka27:00
781OSN00557203325Stoklasová DanielaSK Orientační sporty Nové Měst31:00
782NPA01519712Nováková SvětlanaSK LOB Nová Paka35:00
783BOR01511333269Jeřábková NinaOK Jiskra Nový Bor39:00
784TAP0150Halamová BarboraKOB TRETRA Praha43:00
785VPM01532035165Staňková MarkétaKOS Slavia VŠ Plzeň47:00
786LTP01517202857Pavlová MartinaOOB TJ Lokomotiva Teplice51:00
787KRL00522020708Mudrová LenkaKometa Kralovice55:00
788DKL01512042535Geislerová AnetaKOB Kladno59:00
789SHK01502017683Kroniková ŠtěpánkaOK Slavia Hradec Králové63:00
790CHT0151206486Zlesáková AdélaOOB SK Chrast67:00
791KRL00517150100Biersaková DagmarKometa Kralovice71:00
792TJN01522056303Mašínová AnnaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis75:00
793SLA0051219276Straková VeronikaSKOB Slaný79:00
794VSP0150331064Horáková BarboraUSK Praha83:00
795TJN01532053560Šklíbová MíšaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis87:00
796MFP0150428243Šimšová BarboraVŠSK MFF UK Praha91:00
797PZR01522088199Polanská NellyUNITOP SKP Žďár nad Sázavou95:00
798PHK00512075681Hápová PetraOK 99 Hradec Králové99:00
799KUO00992075693Nováková MarkétaKOB Ústí nad Orlicí103:00
800LPU00502091516Filipová TerezaOK Lokomotiva Pardubice107:00
801CHC01522011852Shánělová ŠtěpánkaK.O.B. Choceň111:00
802SHK01512049549Zimová BarboraOK Slavia Hradec Králové115:00
803EKP0153428253Blahová PavlaVŠTJ Ekonom Praha119:00
 
 
D18A (34)6,1 km 260 m11 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
351LBM98989101703Korpasová TerezaTJ Lokomotiva Ingstav Brno3:00
352KAM9850886274Zimmerová KateřinaOK Kamenice7:00
353STH99587201776Kalenská DominikaSK Studenec11:00
354TBM98599988889Grycová VeronikaKOS TJ Tesla Brno15:00
355TRI98507208088Szarzecová LucieTJ TŽ Třinec19:00
356PHK99992075609Kubíčková JanaOK 99 Hradec Králové23:00
357SJI98522058511Čechová TerezaOK Jihlava27:00
358LPM98502082918Kinkorová TerezaOK Lokomotiva Plzeň31:00
359UOL99502059758Janošíkova TerezaSOB Olomouc35:00
360SHK99522032162Malinová ApolenaOK Slavia Hradec Králové39:00
361TRI98527207348Liberdová JanaTJ TŽ Třinec43:00
362BOR99541204999Janoušková LucieOK Jiskra Nový Bor47:00
363JPV98981007538Pilcová SabinaOddíl OS SK Prostějov51:00
364PGP9950331147Hrabánková ZuzanaSK Praga55:00
365TUR99527206529Thořová MarkétaOOB TJ Turnov59:00
366SJC99512056287Zlámalová NikolaSportcentrum Jičín63:00
367TUR99997202880Sokolářová ŠárkaOOB TJ Turnov67:00
368BOR98542051502Nováková LucieOK Jiskra Nový Bor71:00
369AOP985052957Fukalová HanaOrientační Běh Opava75:00
370TZL99512091555Tichá VeronikaSKOB Zlín79:00
371PGP9850981838Janovská KateřinaSK Praga83:00
372SHK99517205002Větříčková AndreaOK Slavia Hradec Králové87:00
373ZBM99561400403Odehnalová KláraSK Žabovřesky Brno91:00
374SOP99512061783Poláková TerezaOOB TJ Slezan Opava95:00
375CHC9951425544Semrádová JanaK.O.B. Choceň99:00
376VRL99552032127Matoušová KateřinaOOS TJ Spartak Vrchlabí103:00
377PGP99547201197Sieglová EliškaSK Praga107:00
378LPU99581006615Kopecká AnnaOK Lokomotiva Pardubice111:00
379BOR98532051475Staňová KarolínaOK Jiskra Nový Bor115:00
380LPU99599102570Waňková MartinaOK Lokomotiva Pardubice119:00
381RIC98509101106Vyhnálková BarboraOB Říčany123:00
382KAM9851515001Hájková EliškaOK Kamenice127:00
383AOP99512045206Čechová KláraOrientační Běh Opava131:00
384PHK9951682365Chaloupská BarboraOK 99 Hradec Králové135:00
 
 
D18B (21)4,8 km 195 m9 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
838LTP99507200332Žejdlíková KarolínaOOB TJ Lokomotiva Teplice4:00
839EKP9850416340Zurynková MichaelaVŠTJ Ekonom Praha9:00
840FYD985249994Würzová KarolínaJizerský klub OB Frýdlant14:00
841LLI98542056306Fürstová AnnaTJ Loko Liberec19:00
842KNC98507202873Kopecká EliškaSokol Kostelec n. Č. l.24:00
843NEJ99502067348Marešová AlexandraTJ Jiskra Nejdek29:00
844CHC98529569Chaloupková VeronikaK.O.B. Choceň34:00
845STH99537201754Urbanová MarkétaSK Studenec39:00
846VSP99502021848Kopecká JohanaUSK Praha44:00
847KRL99517291299Hanáková LenkaKometa Kralovice49:00
848SJI9851336763Petráčková KristýnaOK Jihlava54:00
849DOR99502045314Nentvichová KláraOK Dobříš59:00
850VLI995049951Poloprutská LucieSlavia Liberec orienteering64:00
851KAM9950515491Albrechtová IvetaOK Kamenice69:00
852PZR9951439123Nechutová AnetaUNITOP SKP Žďár nad Sázavou74:00
853BOR9959303919Kubecová KateřinaOK Jiskra Nový Bor79:00
854SJH9852331328Hojná DominikaSJH Jindřichův Hradec84:00
855MAS9853416189Pelcová TerezaKČT Aš89:00
856VPM99502075660Doležalová DorotkaKOS Slavia VŠ Plzeň94:00
857TJN98522070852Knížková ŠárkaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis99:00
858ROZ99517205027Voltrová AlenaOK Roztoky104:00
 
 
D20A (28)6,9 km 305 m15 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
251TAP97557779755Šimůnková GabrielaKOB TRETRA Praha2:00
252LPU96591398998Hančová PetraOK Lokomotiva Pardubice8:00
253ASU9797980354Horvátová HanaMagnus Orienteering14:00
254TRI96562073724Sabelová MarkétaTJ TŽ Třinec20:00
255KRL96517140196Hanáková MagdaKometa Kralovice26:00
256PHK97511398990Novotná KláraOK 99 Hradec Králové32:00
257ZBM96517200367Hiršová GabrielaSK Žabovřesky Brno38:00
258PHK96531398981Šádková MartinaOK 99 Hradec Králové44:00
259SHK97557205001Červená AdélaOK Slavia Hradec Králové50:00
260TZL97537204981Kavánková IvaSKOB Zlín56:00
261KSU9799897348Smrčková DominikaKlub vytrvalostních sportů Šum62:00
262TRI97512073746Tesařová JanaTJ TŽ Třinec68:00
263LLI96517200361Štičková AnnaTJ Loko Liberec74:00
264LCE9751889309Vavrysová BarbaraOOB TJ Slovan Luhačovice80:00
265TRI97502060276Argalášová KateřinaTJ TŽ Třinec86:00
266TZL97542032161Chovancová ZuzanaSKOB Zlín92:00
267TUR97531403414Roškotová LucieOOB TJ Turnov98:00
268PGP9654232050Hrabánková KláraSK Praga104:00
269DKP9751886271Nováková TerezaOddíl OB Kotlářka110:00
270LPM96517201820Šiková KarolínaOK Lokomotiva Plzeň116:00
271PGP96507003042Kožinová ZuzanaSK Praga122:00
272LTP97507200344Kovářová LenkaOOB TJ Lokomotiva Teplice128:00
273TUR97511403419Linková AlenaOOB TJ Turnov134:00
274LPU97502070818Jansová DoubravkaOK Lokomotiva Pardubice140:00
275PGP97511407423Slavíková SilvieSK Praga146:00
276BOR97512051536Kameníková AndreaOK Jiskra Nový Bor152:00
277PGP97567202891Veljačiková HanaSK Praga158:00
278ZBM97571007533Odehnalová TerezaSK Žabovřesky Brno164:00
 
 
D20B (6)5,6 km 235 m10 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
887SKV96532058500Žandová MarcelaTJ Slovan Karlovy Vary151:00
888OKP9750232750Nováková AdélaSK OK 24 Praha157:00
889PHK9654224885Šádková LucieOK 99 Hradec Králové163:00
890VPM97532060399Šafrhansová LucieKOS Slavia VŠ Plzeň169:00
891ROZ9752438639Voltrová HanaOK Roztoky175:00
892VPM97522042510Obytová KateřinaKOS Slavia VŠ Plzeň181:00
 
 
D21A (60)7,4 km 375 m13 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
893TBM76542049566Štěpánková KateřinaKOS TJ Tesla Brno0:00
894BOR91617434894Burdová AdélaOK Jiskra Nový Bor3:00
895BZP86507203455Přívozníková PavlaBáječné ženy v orientačním běh6:00
896VLI80551398538Kolaja Ehlerová JanaSlavia Liberec orienteering9:00
897KAM9452428250Kamererová ValerieOK Kamenice12:00
898TAP9053416010Zamazalová KateřinaKOB TRETRA Praha15:00
899DKP81549999888Janatová LucieOddíl OB Kotlářka18:00
900CHT83531007554Matrasová KateřinaOOB SK Chrast21:00
901PHK93539930312Kamenická KateřinaOK 99 Hradec Králové24:00
902KAM95517003009Hlubučková KristýnaOK Kamenice27:00
903TUR89511416368Dundrová LucieOOB TJ Turnov30:00
904SSU81519480Klíchová JanaSK Severka Šumperk33:00
905KSU9394897363Vozdová AnetaKlub vytrvalostních sportů Šum36:00
906ZBM8951995814Mádlová VěraSK Žabovřesky Brno39:00
907TUR87517785Horáková VeronikaOOB TJ Turnov42:00
908LPU95587200598Doleželová KateřinaOK Lokomotiva Pardubice45:00
909AOP9350515447Mrázová PavlaOrientační Běh Opava48:00
910NPA90512073708Šmidrkalová MonikaSK LOB Nová Paka51:00
911AOP9450515074Tesařová MarcelaOrientační Běh Opava54:00
912PHK8855981820Azebová NinaOK 99 Hradec Králové57:00
913TTR8551515158Křížová LenkaOOB Třebíč60:00
914LPU94602073750Kosová ŠtěpánkaOK Lokomotiva Pardubice63:00
915DKP94507945000Dlouhá HanaOddíl OB Kotlářka66:00
916VLI61519061Henychová ZuzanaSlavia Liberec orienteering69:00
917ZBM93537200316Koporová PetraSK Žabovřesky Brno72:00
918SJC87658946Setínková EvaSportcentrum Jičín75:00
919PGP6651502089Kožinová JanaSK Praga78:00
920LPU9357219279Kulhavá ŠárkaOK Lokomotiva Pardubice81:00
921PGP93507200338Kožinová AnnaSK Praga84:00
922SSU89517003039Kuncová EliškaSK Severka Šumperk87:00
923LTU8950515140Panchártková TerezaOOB TJ Lokomotiva Trutnov90:00
924SJC89512102079Soukupová LucieSportcentrum Jičín93:00
925KAM95509102089Bořánková KarolínaOK Kamenice96:00
926SHK9351995884Fundová EliškaOK Slavia Hradec Králové99:00
927PHK91541008144Valešová JanaOK 99 Hradec Králové102:00
928LPU85522053588Udržalová PavlaOK Lokomotiva Pardubice105:00
929LIT8551886283Neradová AlenaKOB Chemopetrol Litvínov108:00
930ASU8598920685Vavrova VeronikaMagnus Orienteering111:00
931SJC8484995813Kazdová LenkaSportcentrum Jičín114:00
932OSN897252144Wurzelová HanaSK Orientační sporty Nové Měst117:00
933TAP9251232132Hermannová AnnaKOB TRETRA Praha120:00
934SJH9451920682Benešová JanaSJH Jindřichův Hradec123:00
935VSP74509102142Svobodová JitkaUSK Praha126:00
936SJC8351500556Mrázková RomanaSportcentrum Jičín129:00
937TAP8854888854Gabrovská LucieKOB TRETRA Praha132:00
938SHK9151995857Chmelařová MichaelaOK Slavia Hradec Králové135:00
939VRL7452515185Randáková HelenaOOS TJ Spartak Vrchlabí138:00
940SHK81521398689Hepnerová MartinaOK Slavia Hradec Králové141:00
941PGP76502085586Ryšavá MagdalenaSK Praga144:00
942TAP9052232158Tihonová HanaKOB TRETRA Praha147:00
943VSP54509782Horová MagdaUSK Praha150:00
944CHT88512059736Kopáčková IvaOOB SK Chrast153:00
945PGP8556995832Matějů MartinaSK Praga156:00
946ASU9299682342Kopecká EliškaMagnus Orienteering159:00
947ZBM87877201204Hrstková VladěnaSK Žabovřesky Brno162:00
948KAM9450232162Jančová JanaOK Kamenice165:00
949PHK80559448Vítková LucieOK 99 Hradec Králové168:00
950CHA7850887906Kašková KateřinaOK Chrastava171:00
951KRN845652533Kopcová MichaelaKOS TJ Lokomotiva Krnov174:00
952ASU87567203330Staňková LucieMagnus Orienteering177:00
 
 
D21B (44)6,8 km 335 m14 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
953SHK85507115115Ondřejová Dita TerezieOK Slavia Hradec Králové3:00
954AOP81522082714Košárková IvaOrientační Běh Opava7:00
955SCP815051574Havlínová ZuzanaOK Sparta Praha11:00
956VLI80519102561Mokrá JulieSlavia Liberec orienteering15:00
957CHA88524662Vejstrková ZuzanaOK Chrastava19:00
958DKP9154887944Svobodná MadlaOddíl OB Kotlářka23:00
959LTP88547205009Kovářová JulieOOB TJ Lokomotiva Teplice27:00
960DKP81589880Štoková MarianaOddíl OB Kotlářka31:00
961EKP78502045231Ondráčková VeronikaVŠTJ Ekonom Praha35:00
962KSU9493897370Hnilicová ŠárkaKlub vytrvalostních sportů Šum39:00
963LPU76709281Držková MarkétaOK Lokomotiva Pardubice43:00
964VPM799553252Vodrážková KateřinaKOS Slavia VŠ Plzeň47:00
965LCE955553828Končáková KláraOOB TJ Slovan Luhačovice51:00
966VSP775151739Boumová IrenaUSK Praha55:00
967PGP905351658Ježková DominikaSK Praga59:00
968DKP835051759Karbanová VendulaOddíl OB Kotlářka63:00
969SJC83568952Knoblochová KamilaSportcentrum Jičín67:00
970ZBM90532053561Smoradová BarboraSK Žabovřesky Brno71:00
971BZP87507260013Králová VandaBáječné ženy v orientačním běh75:00
97269X865152063Trdá LucieHO Humanita79:00
973CHC88519549Sýkorová DanielaK.O.B. Choceň83:00
974FSP8989889669Rydlová EvaVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah87:00
975LCE875152675Vlažná LucieOOB TJ Slovan Luhačovice91:00
976STH9356416278Ducháčková KateřinaSK Studenec95:00
977TUR87508221Jirků MartinaOOB TJ Turnov99:00
978SCP90502088205Černá EliškaOK Sparta Praha103:00
979FYD9451515182Würzová AnnaJizerský klub OB Frýdlant107:00
980KPY8852301347Kohlová ZuzanaSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.111:00
98184S9102Jergušová HanaAkademik TU Košice115:00
982KAM80502051530Voleská AliceOK Kamenice119:00
983EKP7053515496Zurynková JanaVŠTJ Ekonom Praha123:00
984PGP73551470169Janovská PetraSK Praga127:00
985DKP82549054Jiřištová ZuzanaOddíl OB Kotlářka131:00
986PHK92554146Novotná TerezaOK 99 Hradec Králové135:00
987PGP7454995812Vildmonová PavlaSK Praga139:00
988ASU82827200319Mesiarkinová KamilaMagnus Orienteering143:00
989SJC87549971Špicarová MichaelaSportcentrum Jičín147:00
990KPY86508580Procházková ZuzanaSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.151:00
991SJC8451981842Tomešová DanielaSportcentrum Jičín155:00
992VRL9254331285Jebavá LucieOOS TJ Spartak Vrchlabí159:00
993PGP82542080966Bozděchová LenkaSK Praga163:00
994NPA81517201810Píšová MonikaSK LOB Nová Paka167:00
995RBK92527260027Pekárková MonikaSK Radioklub Blansko171:00
2378ZIT83007847Ender FrankaHSG Turbine Zittau175:00
 
 
D21C (24)5,6 km 235 m10 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
996LPU8499981834Klapalová MichaelaOK Lokomotiva Pardubice1:00
997SCP825751567Tesařová AnnaOK Sparta Praha7:00
1006EKP82598629752Kalinová MarkétaVŠTJ Ekonom Praha13:00
998SJC77522020719Kazdová JanaSportcentrum Jičín19:00
999TAP846253640Hejtmánková KateřinaKOB TRETRA Praha25:00
1000RUM8750301543Kalinová LucieZOOB Rumburk31:00
1001SJC876151803Höferová PetraSportcentrum Jičín37:00
1002DKP9157Klusáková BarboraOddíl OB Kotlářka43:00
1003SRK93519536Peremská DanaSOOB Spartak Rychnov n.Kn.49:00
1004DKP92502025359Šebková JanaOddíl OB Kotlářka55:00
1005VSP8050232062Uhrová ZuzanaUSK Praha61:00
1007VAM885052074Klapalová HanaOOB Vamberk67:00
1008EKP84522053578Hanzlíčková MartinaVŠTJ Ekonom Praha73:00
1009TAP8750886276Puchernová RadkaKOB TRETRA Praha79:00
1010EKP86512067248Hausmannová KláraVŠTJ Ekonom Praha85:00
1011DCE7950416316Jarošová KláraKOB Dobřichovice91:00
1012EKP92622103730Ksandrová MarieVŠTJ Ekonom Praha97:00
1013TZL85532083393Beranová KristínaSKOB Zlín103:00
1014KON917552416Dittrichová ZuzanaKOB Konice109:00
1015DKP93509953699Svobodná TerezaOddíl OB Kotlářka115:00
1016EKP84612061773Mikanová KateřinaVŠTJ Ekonom Praha121:00
1017LIT89518115Neradová EvaKOB Chemopetrol Litvínov127:00
1018NNN86507260030Ryantová JanaNeregistrovaní (NNN)133:00
1019Vakant Vakant139:00
 
 
D21E (32)8,5 km 460 m18 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
101ZBM94569201068Tesařová MarkétaSK Žabovřesky Brno1:00
102PGP8658920677Tichovská MartinaSK Praga7:00
103LCE9155361921Čermáková MagdalenaOOB TJ Slovan Luhačovice13:00
104LPU9053906217Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice19:00
105ZBM89667200341Kabáthová EvaSK Žabovřesky Brno25:00
106PHK91507207347Kosová DenisaOK 99 Hradec Králové31:00
107LPU9457887927Horová PavlaOK Lokomotiva Pardubice37:00
108ZBM94519201069Chromá KateřinaSK Žabovřesky Brno43:00
109PHK8051515494Topinková MonikaOK 99 Hradec Králové49:00
110ZBM93509005227Šimková JohankaSK Žabovřesky Brno55:00
111LPU8654515102Šístková IvetaOK Lokomotiva Pardubice61:00
112ZBM8888515450Hlavová HanaSK Žabovřesky Brno67:00
113LPU93512011864Knapová LenkaOK Lokomotiva Pardubice73:00
114LCE9250889312Sklenářová RadkaOOB TJ Slovan Luhačovice79:00
115ZBM94522020737Tužilová MagdalénaSK Žabovřesky Brno85:00
116SHK9051515425Mechlová LenkaOK Slavia Hradec Králové91:00
117CTB81517208080Gregorová KamilaSK OB Chotěboř97:00
118LPU83577202878Zvěřinová MartinaOK Lokomotiva Pardubice103:00
119ZBM9153897391Indráková AdélkaSK Žabovřesky Brno109:00
120DKP86517207077Plochová DominikaOddíl OB Kotlářka115:00
121ZBM89501007544Poklopová LenkaSK Žabovřesky Brno121:00
122TUR8153515086Omová MichaelaOOB TJ Turnov127:00
123ZBM93541668661Hrušková BarboraSK Žabovřesky Brno133:00
124LPU9451940318Procházková KláraOK Lokomotiva Pardubice139:00
125DKP87567875600Pospíšilová MarieOddíl OB Kotlářka145:00
126PGP9056682103Jakobová AdélkaSK Praga151:00
127SHK81501008173Jedličková ZuzanaOK Slavia Hradec Králové157:00
128TUR8650876522Krafková LucieOOB TJ Turnov163:00
129KAM95547200333Procházková MarieOK Kamenice169:00
130NPA9151515421Nováková ZuzanaSK LOB Nová Paka175:00
131DKP84509000007Kolínová KristýnaOddíl OB Kotlářka181:00
132SJC8952897345Fujáčková IvanaSportcentrum Jičín187:00
 
 
D35B (30)5,7 km 275 m10 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1052CHA77507500077Pachnerová DominikaOK Chrastava1:00
1078TEP78502102815Městková LucieTempo Praha6:00
1054VRL77522060275Kutlvašrová VlaďkaOOS TJ Spartak Vrchlabí11:00
1055FSP7852207837Kurfürstová MagdalenaVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah16:00
1056VLI8054336783Matějů KateřinaSlavia Liberec orienteering21:00
1057VSP7752436445Gajdová KristinaUSK Praha26:00
1058VPM78522060395Šauli IvaKOS Slavia VŠ Plzeň31:00
1059JEN77542060294Hoetzelová ZuzanaOB Jenišovice36:00
1060RIC78502045228Pračková ZitaOB Říčany41:00
1061TUR77778062Heřmánková PavlaOOB TJ Turnov46:00
1062LCV7351253153Krausová MarcelaTJ Lokomotiva, o.s. Chomutov51:00
1063CHA80504212Lankašová BarboraOK Chrastava56:00
1064DOK79507200372Synková PetraOK Doksy61:00
1065PHK7551224919Kubečková ZdenaOK 99 Hradec Králové66:00
1066SRK76517204991Šklíbová JanaSOOB Spartak Rychnov n.Kn.71:00
1067RIC72512035141Šrámková IvaOB Říčany76:00
1068KAM79502080911Jedličková TerezaOK Kamenice81:00
1069MFP7651682683Šimšová JanaVŠSK MFF UK Praha86:00
1070PHK74509430Chvátilová PavlínaOK 99 Hradec Králové91:00
1071KAM755052118Žemlová EvaOK Kamenice96:00
1072RIC7552889279Vyhnálková EvaOB Říčany101:00
1073SCP7555301357Petráňová JanaOK Sparta Praha106:00
1074PGP756251638Pokorná MagdalénaSK Praga111:00
1075SJI7850886269Chudíková BarboraOK Jihlava116:00
1076SCP79507260005Hojná SilvieOK Sparta Praha121:00
1077VLI77552032117Peteráčová Hyxová RadkaSlavia Liberec orienteering126:00
1053VSP765051746Městková KateřinaUSK Praha131:00
1079EKP79557207365Seidlová BarboraVŠTJ Ekonom Praha136:00
1080MFP795952139Králová MichaelaVŠSK MFF UK Praha141:00
2379VPM75512060390Hasmanová LenkaKOS Slavia VŠ Plzeň146:00
 
 
D40B (66)5,0 km 185 m8 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1081KAM735052273Škvorová ZuzanaOK Kamenice0:00
1082PGP7551682094Šimerková OlgaSK Praga2:00
1083KAM68502035702Semíková IvaOK Kamenice4:00
1084JIL75522075623Ježková RomanaOK Jilemnice6:00
1085PGP735051555Ptáčková KateřinaSK Praga8:00
1086SRK73732096120Filipová IvanaSOOB Spartak Rychnov n.Kn.10:00
1087VLI73518293Žuková MarcelaSlavia Liberec orienteering12:00
1088CST74547749Pelcová PavlaOB Strakonice14:00
1089TBM7467230679Grycová PetraKOS TJ Tesla Brno16:00
1090VAM72502053570Vandasová MarkétaOOB Vamberk18:00
1091VSP7252682665Štraitová JitkaUSK Praha20:00
1092STH73517204984Junková KateřinaSK Studenec22:00
1093BRU71522032384Rusinová AlenaUlita-HOBRA Orienteering Broum24:00
1094KAM6951232393Valášková ŠárkaOK Kamenice26:00
1095VPM73502067329Kovářová JitkaKOS Slavia VŠ Plzeň28:00
1096TTR725152242Nešporová MarieOOB Třebíč30:00
1097VSP73512021823Trnková DanaUSK Praha32:00
1098BOR74578431Janoušková IvetaOK Jiskra Nový Bor34:00
1099VSP755153546Kučerová MarieUSK Praha36:00
1100TUV7351411543Hájková MagdalenaSOK TJ Turnov38:00
1101VSP7453232401Zakouřilová HelenaUSK Praha40:00
1102KAM72512051503Nováková EvaOK Kamenice42:00
1103CHT735252154Zlesáková StáňaOOB SK Chrast44:00
1104VAM62519676Smutná JanaOOB Vamberk46:00
1105TZL7652218979Nešporová BarboraSKOB Zlín48:00
1106KAM70547201760Škáchová PetraOK Kamenice50:00
1107SRK74529796Zemánková EvaSOOB Spartak Rychnov n.Kn.52:00
1108PHK74569431Samková RenátaOK 99 Hradec Králové54:00
1109LME7555420448Alblová LucieSK Los Mělník56:00
1110VSP725551728Horáková LenkaUSK Praha58:00
1111TAP73502800294Halamová AnnaKOB TRETRA Praha60:00
1112RIC72522073694Kotenová KláraOB Říčany62:00
1113VSP71502021834Beranová IvaUSK Praha64:00
1114PHK7051682334Chaloupská PavlínaOK 99 Hradec Králové66:00
1115VLI74528126Martanová DanielaSlavia Liberec orienteering68:00
1116VRL7153438036Pilná LibušeOOS TJ Spartak Vrchlabí70:00
1117VLI74511400433Podrábská MarieSlavia Liberec orienteering72:00
1118TBM725849656Hlaváčová ŠárkaKOS TJ Tesla Brno74:00
1119JIL7555426351Suchardová JanaOK Jilemnice76:00
1120SLA72518579Straková JanaSKOB Slaný78:00
1121LTP72527202898Riby KateřinaOOB TJ Lokomotiva Teplice80:00
1122LME73502060273Bejvlová MartinaSK Los Mělník82:00
1123RIC73502095933De Heij MargitaOB Říčany84:00
1124DOR76528857Arnoštová KateřinaOK Dobříš86:00
1125TBM7475443078Milánová JindřiškaKOS TJ Tesla Brno88:00
1126OSN69559690219Kamenická LenkaSK Orientační sporty Nové Měst90:00
1127LPU7158331619Waňková DitaOK Lokomotiva Pardubice92:00
1128VSP709951589Klapalová PavlaUSK Praha94:00
1129SJC7451211303Škorpilová JanaSportcentrum Jičín96:00
1130DOB74517258Kubcová LenkaKOB Dobruška98:00
1131VPM7451331267Richtrová LucieKOS Slavia VŠ Plzeň100:00
1132SOB74514186Šašková PetraSOBSA102:00
1133JIL75542060258Vlastníková LucieOK Jilemnice104:00
1134KAM7053682099Hankovcová LenkaOK Kamenice106:00
1135CET75549722Hájková LudmilaTJ Loko Česká Třebová108:00
1136LBM73621409879Korpasová IvanaTJ Lokomotiva Ingstav Brno110:00
1137JEN74577775Zabořilová RomanaOB Jenišovice112:00
1138VSP725653160Průšová MarkétaUSK Praha114:00
1139CET7552339546Kovářová AnnaTJ Loko Česká Třebová116:00
1140BSO72507873Hejduková JanaKOB Baník Sokolov118:00
1141OSN75577205038Nechanická DanielaSK Orientační sporty Nové Měst120:00
1142JIL7553425574Karlová KateřinaOK Jilemnice122:00
1143EKP7257725724Konečná MarcelaVŠTJ Ekonom Praha124:00
1144FYD72998328Macháčková MichaelaJizerský klub OB Frýdlant126:00
1145VSP72612058494Nosková PavlaUSK Praha128:00
1146KSU7653887942Míková LenkaKlub vytrvalostních sportů Šum130:00
 
 
D45B (44)4,9 km 190 m9 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1147KAS7051682641Eichlerová JanaKOB Kamenický Šenov0:00
1148KNC655052265Komersová JanaSokol Kostelec n. Č. l.3:00
1149LLI69502032126Fürstová KatkaTJ Loko Liberec6:00
1150LPU69559656Demlová JitkaOK Lokomotiva Pardubice9:00
1151LME68522102533Dittrtová LucieSK Los Mělník12:00
1152SNA71559606Douchová JaroslavaTJ START Náchod15:00
1153TUR685051809Linková IvaOOB TJ Turnov18:00
1154EKP625251601Pecková IvanaVŠTJ Ekonom Praha21:00
1155NEJ69502067965Tokárová ReginaTJ Jiskra Nejdek24:00
1156DKP675049806Klašková KateřinaOddíl OB Kotlářka27:00
1157DKL705049647Benešová JaroslavaKOB Kladno30:00
1158LTU69522057594Lazáková ŠárkaOOB TJ Lokomotiva Trutnov33:00
1159LDC71507121314Nehasilová ZuzanaKOB Děčín36:00
1160VSP70517911Novotná Neyrinck MarkétaUSK Praha39:00
1161LPU60529316Knapová IvaOK Lokomotiva Pardubice42:00
1162MFP68502079501Forstová LenkaVŠSK MFF UK Praha45:00
1163TRI68502073677Argalášová GabrielaTJ TŽ Třinec48:00
1164SMR71517205014Pařízková VěrkaSK SNS Smržovka51:00
1165BZR6951980334Čechová ZuzanaBratrstvo Ždárských vrchů54:00
1166EKP625051295Hubáčková JanaVŠTJ Ekonom Praha57:00
1167TBM58557202887Kuchařová AdaKOS TJ Tesla Brno60:00
1168PHK69502035720Kavalírová ZuzanaOK 99 Hradec Králové63:00
1169VPM6951888641Staňková MarcelaKOS Slavia VŠ Plzeň66:00
1170CHC69519542Chaloupková LenkaK.O.B. Choceň69:00
1171TAP69502092376Úlehlová MonikaKOB TRETRA Praha72:00
1172DKP6751889283Šebková HelenaOddíl OB Kotlářka75:00
1173FYD6952515004Würzová KateřinaJizerský klub OB Frýdlant78:00
1174OKP695351681Nováková MarieSK OK 24 Praha81:00
1175TAP71522081352Melišíková RadkaKOB TRETRA Praha84:00
1176LTU69512085652Bendáková JitkaOOB TJ Lokomotiva Trutnov87:00
1177PHK67569833Kavalírová KateřinaOK 99 Hradec Králové90:00
1178EKP6850515195Koucká IvanaVŠTJ Ekonom Praha93:00
1179SCP695052114Tloušťová EvaOK Sparta Praha96:00
1180MFP7050443075Sieglová DagmarVŠSK MFF UK Praha99:00
1181VRL7052206480Hančová AliceOOS TJ Spartak Vrchlabí102:00
1182SKV6551236486Žandová MarieTJ Slovan Karlovy Vary105:00
1183DOR71502045313Nová JanaOK Dobříš108:00
1184TBM696949412Grycová JanaKOS TJ Tesla Brno111:00
1185LPU68548950Horáková JindraOK Lokomotiva Pardubice114:00
1186SKV6751331089Kubínová JanaTJ Slovan Karlovy Vary117:00
1187SJH70519101672Benešová IvaSJH Jindřichův Hradec120:00
1188SRK67527207351Kosová MichaelaSOOB Spartak Rychnov n.Kn.123:00
1189KRE705151411Dulovcová MarieOOB TJ Sokol Křemže126:00
1190EKP6951224915Blahová MarkétaVŠTJ Ekonom Praha129:00
 
 
D50B (37)4,2 km 180 m9 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1191LTU64517201808Hindráková MartinaOOB TJ Lokomotiva Trutnov3:00
1192BOR65508445Pávková JanaOK Jiskra Nový Bor8:00
1193PGP58502080958Zelená MarkétaSK Praga13:00
1194TEH575151398Sládková EvaSokol Tehov18:00
1195PHK6354219239Novotná IvanaOK 99 Hradec Králové23:00
1196PGP635251660Ježková ReginaSK Praga28:00
1197SJC66572053545Zalabová MartinaSportcentrum Jičín33:00
1198CHA65508179Gorčicová IvanaOK Chrastava38:00
1199KON638952417Hlavová MiroslavaKOB Konice43:00
1200LTU63512085658Petrželová AlenaOOB TJ Lokomotiva Trutnov48:00
1201KRE635151412Troupová VladěnaOOB TJ Sokol Křemže53:00
1202SJI6051995881Hrstková DanaOK Jihlava58:00
1203VSP66507965Němečková JarmilaUSK Praha63:00
1204VAM64511416361Klapalová JanaOOB Vamberk68:00
1205PGP6250232184Hrabánková IlonaSK Praga73:00
1206EKP575051604Šedivá MiroslavaVŠTJ Ekonom Praha78:00
1207PEN6350232387Kábrtová IvaOK RECO Sport83:00
1208HCE64507202877Kettnerová LenkaTJ Hostivice88:00
1209TAP6253232161Tihonová JindraKOB TRETRA Praha93:00
1210LLI63512085634Košková VlastaTJ Loko Liberec98:00
1211KPY6050301394Freyová MichaelaSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.103:00
1212CHA62508175Čechlovská JanaOK Chrastava108:00
1213DOR6150232174Bochenková JanaOK Dobříš113:00
1214MLA6552416173Miturová RadkaMLOK Mariánské Lázně118:00
1215CHT665452145Wurzelová DanaOOB SK Chrast123:00
1216MLA6551232235Tenglerová HelenaMLOK Mariánské Lázně128:00
1217PHK56512102552Běhounová JiřinaOK 99 Hradec Králové133:00
1218OKP645153525Červinková JitkaSK OK 24 Praha138:00
1219SCP64512800325Veljačiková MarkétaOK Sparta Praha143:00
1220CHA6551436447Pavlíková PavlaOK Chrastava148:00
1221SHK66512017663Thýnová IvanaOK Slavia Hradec Králové153:00
1222DOR64512080904Tachezy RuthOK Dobříš158:00
1223SHK645049868Macháčková JanaOK Slavia Hradec Králové163:00
1224KON628552420Dittrichová LenkaKOB Konice168:00
1225PGP665251676Tichovská HanaSK Praga173:00
1226HCE645151984Mudrová MartinaTJ Hostivice178:00
1227LPU60519237Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice183:00
 
 
D55B (22)4,0 km 175 m8 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1228NPA57547203468Hušková EvaSK LOB Nová Paka1:00
1229VBM6155682079Bravená AlexandraVSK Mendelu Brno7:00
1230VSP59507003023Lacigová IvanaUSK Praha13:00
1231CHA57508171Kadavá EvaOK Chrastava19:00
1232NPA53512060217Kalibánová JiřinaSK LOB Nová Paka25:00
1233DCE55507868Mrázová PavlaKOB Dobřichovice31:00
1234KNC61509201322Havlíčková JindraSokol Kostelec n. Č. l.37:00
1235LTP61517205026Kovářová AlenaOOB TJ Lokomotiva Teplice43:00
1236KPY605153182Kohlová AlenaSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.49:00
1237SHK58529118Bláhová LubaOK Slavia Hradec Králové55:00
1238DCE54501954721Procházková MilušeKOB Dobřichovice61:00
1239PZR56547205030Rosecká AlenaUNITOP SKP Žďár nad Sázavou67:00
1240DOK6050886261Kapounová JitkaOK Doksy73:00
1241SCP5450336750Zavadilová NaďaOK Sparta Praha79:00
1242VRL54518954Nýdrlová EvaOOS TJ Spartak Vrchlabí85:00
1243SJC61519908Benešová IvaSportcentrum Jičín91:00
1244SCP6150446418Kavková DanaOK Sparta Praha97:00
1245DOK5950886256Nováková PavlaOK Doksy103:00
1246VSP615151734Michálková JiřinaUSK Praha109:00
1247PHK61518949Hejnalová HanaOK 99 Hradec Králové115:00
1248ROZ6150438643Voltrová SvatavaOK Roztoky121:00
1249LPU5851888601Víchová LadislavaOK Lokomotiva Pardubice127:00
 
 
D60B (18)3,6 km 125 m9 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1250LLI55508546Korejčíková DáďaTJ Loko Liberec2:00
1251PGP555052095Doležalová VlastaSK Praga8:00
1252SHK53519107Fejlková AliceOK Slavia Hradec Králové14:00
1253JIL53622096111Zlesáková VlastaOK Jilemnice20:00
1254SCP555052760Jahnová HelenaOK Sparta Praha26:00
1255LPU56549290Novotná JiřinaOK Lokomotiva Pardubice32:00
1256RUZ555251922Jelínková JanaTJ Růžená38:00
1257TUR56508208Konopáčová JanaOOB TJ Turnov44:00
1258CHA53518165Ševčíková AlenaOK Chrastava50:00
1259VCB565153725Hejzlarová VladimíraOB České Budějovice56:00
1260TAP545253641Hejtmánková AlenaKOB TRETRA Praha62:00
1261CHA55508162Bradnová VěraOK Chrastava68:00
1262NPA55522060214Nováková JanaSK LOB Nová Paka74:00
1263CHA56508170Lusková OlgaOK Chrastava80:00
1264JEN5651411563Kadečková JanaOB Jenišovice86:00
1265DCE56507870Štrossová JiřinaKOB Dobřichovice92:00
1266DKL555053520Cabrnochová HanaKOB Kladno98:00
1267LJN55507742Matoušková MarieOOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou104:00
 
 
D65B (12)3,6 km 125 m9 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1268DKP515051799Stehnová HanaOddíl OB Kotlářka116:00
1269TUR5151303959Tvrdková EvaOOB TJ Turnov122:00
1270TJP475053540Ryšavá LubomíraTJ Sokol Troja128:00
1271LIT50518110Neradová AlenaKOB Chemopetrol Litvínov134:00
1272VLI49502080918Horáčková StanislavaSlavia Liberec orienteering140:00
1273LPU47529247Kubíková KvětaOK Lokomotiva Pardubice146:00
1274TUR51502025351Omová JanaOOB TJ Turnov152:00
1275VLI51522059769Pachnerová JaroslavaSlavia Liberec orienteering158:00
1276VSP505051645Dohnalová DanaUSK Praha164:00
1277TEP485151647Městková EvaTempo Praha170:00
1278LPU4950436429Kellnerová StanislavaOK Lokomotiva Pardubice176:00
1279LTU4751405955Kutáčková StanislavaOOB TJ Lokomotiva Trutnov182:00
 
 
D70B (6)3,3 km 110 m8 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1280KAS4551682619Nejezchlebová VěraKOB Kamenický Šenov22:00
1281LCV4550301524Zenkerová MilušeTJ Lokomotiva, o.s. Chomutov27:00
1282CHA46508152Kašková EvaOK Chrastava32:00
1283SLP445151550Zmeková MílaOOB Slavia Praha37:00
1284LLI445151214Krausová MarieTJ Loko Liberec42:00
1285PGP445152096Dvořáková LadislavaSK Praga47:00
 
 
H10C (43)2,9 km 90 m7 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1286LPM07002103269Stehlík JakubOK Lokomotiva Plzeň0:00
1287ROU070251438Heller JakubSKOB Roudnice nad Labem2:00
1288PGP06032103760Kosák JonášSK Praga4:00
1289SNA08019616Doucha TomášTJ START Náchod6:00
1290CST060151330Pelc TadeášOB Strakonice8:00
1291TJNXX014408045Potměšil MatyášOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis10:00
1292CET06012060236Hájek DominikTJ Loko Česká Třebová12:00
1293TJN08092088176Nožička JanOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis14:00
1294VPM0802434814Vodrážka ŠtěpánKOS Slavia VŠ Plzeň16:00
1295PGP07042800310Kosák EliášSK Praga18:00
1296TJN06032067316Mairich FilipOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis20:00
1297VSP0606232246Meier DavidUSK Praha22:00
1298EKP07012102795Štěňha DavidVŠTJ Ekonom Praha24:00
1299VSP060151649Horák MartinUSK Praha26:00
1300CHT0601336786Zlesák MatyášOOB SK Chrast28:00
1301TJN07002053559Řehoř HynekOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis30:00
1302VLI0804302695Heczko ErikSlavia Liberec orienteering32:00
1303TJN06022056269Hubáček DavidOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis34:00
1304STB0601434808Dolejší JanTJ Stadion Nový Bor36:00
1305TJN06002035718Dejnožka MartinOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis38:00
1306VSP07012021829Štrait VilémUSK Praha40:00
1307TJN06012067319Míka AlbertOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis42:00
1308TBM06072090860Štěpánek JanKOS TJ Tesla Brno44:00
1309SLA06002067945Husák OndřejSKOB Slaný46:00
1310OSN06069579Zrník TomášSK Orientační sporty Nové Měst48:00
1311VLI08054402218Šebelka MatějSlavia Liberec orienteering50:00
1312PGP08002067935Šimerka OndřejSK Praga52:00
1313VLI07024402224Hyxa JanSlavia Liberec orienteering54:00
1314ROU08012084986Havlák ŠtěpánSKOB Roudnice nad Labem56:00
1315CTB06012081396Novák MatyášSK OB Chotěboř58:00
1316VSP0600416121Městka VáclavUSK Praha60:00
1317TJN08122096129Mairich MartinOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis62:00
1318VLI08004100Habán EduardSlavia Liberec orienteering64:00
1319TJN0800253145Vokurka AntonínOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis66:00
1320EKP06022102694Zurynek JanVŠTJ Ekonom Praha68:00
1321SCP06001007532Kuc DavidOK Sparta Praha70:00
1322CHA06052059765Březina KarelOK Chrastava72:00
1323TJN1000253111Vokurka VáclavOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis74:00
1324DOR06012080952Havlíček MartinOK Dobříš76:00
1325LTP0702897359Riby PhilipOOB TJ Lokomotiva Teplice78:00
1326DKP0602Ledinský MatějOddíl OB Kotlářka80:00
1327VSP08002067940Jedlička AlešUSK Praha82:00
1328ROU0602Havlák RenéSKOB Roudnice nad Labem84:00
 
 
H12C (51)3,3 km 110 m7 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1329SCP0400682668Kuc RadimOK Sparta Praha74:00
1330TAP05022081357Melišík JanKOB TRETRA Praha76:00
1331SNA05019636Doucha MartinTJ START Náchod78:00
1332VLI05092049579Bednařík VilémSlavia Liberec orienteering80:00
1333SOB050153026Šašek MartinSOBSA82:00
1334ROU05012085606Heller JiříSKOB Roudnice nad Labem84:00
1335TUR05008020Heřmánek PetrOOB TJ Turnov86:00
1336VSP0407411602Hejna IgorUSK Praha88:00
1337DOR04032045308Janda JakubOK Dobříš90:00
1338RIC04002096235Mucha OndřejOB Říčany92:00
1339TTR050252248Nešpor JiříOOB Třebíč94:00
1340VSP0409446366Nosek DanielUSK Praha96:00
1341OKP0500Himmel OndřejSK OK 24 Praha98:00
1342PGP0404443090Janas AdamSK Praga100:00
1343VSP04062032107Průša DominikUSK Praha102:00
1344SJI0401361999Orany VojtěchOK Jihlava104:00
1345TJN04002056302Pokorný JanOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis106:00
1346SRK0503425589Morávek MartinSOOB Spartak Rychnov n.Kn.108:00
1347RUZ0500232335Jelínek FilipTJ Růžená110:00
1348DKP0502886289Šubrt VojtěchOddíl OB Kotlářka112:00
1349LME04002056261Bejvl MarekSK Los Mělník114:00
1350VSP0408411604Hejna ViktorUSK Praha116:00
1351CET05012056307Kovář RadimTJ Loko Česká Třebová118:00
1352VSP05002035710Nemšovský FilipUSK Praha120:00
1353LPM05012082911Stehlík ŠimonOK Lokomotiva Plzeň122:00
1354DOR04052042541Snížek MartinOK Dobříš124:00
1355VSP0400232616Zakouřil MatyášUSK Praha126:00
1356EKP04122099511Kabát MartinVŠTJ Ekonom Praha128:00
1357ZVO05012051483Marhold VáclavOB SK Zvole130:00
1358TJN05042073664Sýkora OliverOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis132:00
1359MLA0501301443Černý JonášMLOK Mariánské Lázně134:00
1360ROZ05007941Jíra FilipOK Roztoky136:00
1361VSP04059200730Baldrian TomášUSK Praha138:00
1362KAM04002051541Hejsek LukášOK Kamenice140:00
1363TBM0406888648Gryc OndřejKOS TJ Tesla Brno142:00
1364SHK04042073723Černík AdamOK Slavia Hradec Králové144:00
1365SJI05002061841Vítek MatějOK Jihlava146:00
1366CST0401436432Pelc MatyášOB Strakonice148:00
1367MFP05072053580Král AdamVŠSK MFF UK Praha150:00
1368JEN05032060291Hoetzel HugoOB Jenišovice152:00
1369KBP0400436404Valter OndřejKBP Praha154:00
1370TAP05042092402Sork DominikKOB TRETRA Praha156:00
1371LPU04012070815Haas FilipOK Lokomotiva Pardubice158:00
1372EKP04022075608Blaha MichalVŠTJ Ekonom Praha160:00
1373TAP0602Bulíř JáchymKOB TRETRA Praha162:00
1374VSP04012032183Titz AdamUSK Praha164:00
1375TJN05002049534Rokos MarekOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis166:00
1376KAM04042075622Jedlička JakubOK Kamenice168:00
1377EKP0401428214Blaha JiříVŠTJ Ekonom Praha170:00
1378DOR04062042548Snížek OndřejOK Dobříš172:00
2381VPM05012042516Hasman JakubKOS Slavia VŠ Plzeň174:00
 
 
H14B (82)4,7 km 140 m9 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1379TAP04002075696Tůma ŠimonKOB TRETRA Praha1:00
1380KAM0300436963Kovářík TomášOK Kamenice3:00
1381TUV02039102562Hájek KryštofSOK TJ Turnov5:00
1382TJN04012027207Tkáč MatějOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis7:00
1383KSH02022078478Mayer ŠimonOB Kašperské Hory9:00
1384DOK02002053519Synek PetrOK Doksy11:00
1385DKP0203981832Švarc AntonínOddíl OB Kotlářka13:00
1386CHA02022049595Matyáš VojtěchOK Chrastava15:00
1387DKP02047020417Víteček JáchymOddíl OB Kotlářka17:00
1388VRL03052088183Procinger JakubOOS TJ Spartak Vrchlabí19:00
1389SRK03002091541Flegl MartinSOOB Spartak Rychnov n.Kn.21:00
1390LPU0310232602Fejfar LukášOK Lokomotiva Pardubice23:00
1391BSO02017875Hejduk ZdeněkKOB Baník Sokolov25:00
1392PHK02029428Bárta ŠimonOK 99 Hradec Králové27:00
1393BSO03017204986Kohoutek OldřichKOB Baník Sokolov29:00
1394BRU03012032387Rusin VojtěchUlita-HOBRA Orienteering Broum31:00
1395VSP0301434600Horák Pavel ml.USK Praha33:00
1396VPM02082087683Kurz ŠimonKOS Slavia VŠ Plzeň35:00
1397LPU02092075644Macek OndřejOK Lokomotiva Pardubice37:00
1398BSO02038687Lill PetrKOB Baník Sokolov39:00
1399SRK02022070826Šabata RadekSOOB Spartak Rychnov n.Kn.41:00
1400ZVO03012023809Marhold PřemyslOB SK Zvole43:00
1401PGP0304897393Kolář MatyášSK Praga45:00
1402KAM0201436446Hankovec HugoOK Kamenice47:00
1403SHK03039828Tichý LubomírOK Slavia Hradec Králové49:00
1404KAM04059201061Gajda MartinOK Kamenice51:00
1405SHK04031400421Dohnálek TomášOK Slavia Hradec Králové53:00
1406RIC03032031371Šrámek JaromírOB Říčany55:00
1407JIL02012073749Vlastník MatoušOK Jilemnice57:00
1408PGP02042075683Kolský PavelSK Praga59:00
1409OSN02007205006Nechanický JanSK Orientační sporty Nové Měst61:00
1410DKP0210446345Malačka MilanOddíl OB Kotlářka63:00
1411VPM02007208210Kovář OndřejKOS Slavia VŠ Plzeň65:00
1412LLI04049101104Peterka JakubTJ Loko Liberec67:00
1413BOR04004360Janoušek SlávekOK Jiskra Nový Bor69:00
1414DKP0205888625Šubrt MatějOddíl OB Kotlářka71:00
1415VRL03012017678Štregl MatyášOOS TJ Spartak Vrchlabí73:00
1416SJH0301443062Hojný JáchymSJH Jindřichův Hradec75:00
1417KAS0301682685Hnízdil MatějKOB Kamenický Šenov77:00
1418PHK0302682336Chaloupský JakubOK 99 Hradec Králové79:00
1419OSN02017205032Mareček ŠimonSK Orientační sporty Nové Měst81:00
1420TAP02002080913Melišík MartinKOB TRETRA Praha83:00
1421SJI030151770Venhoda MatějOK Jihlava85:00
1422NEJ03002049567Tokár RadimTJ Jiskra Nejdek87:00
1423TJN03002027224Dejnožka VojtěchOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis89:00
1424SJI02002080961Tkáč JurajOK Jihlava91:00
1425HOR02012025353Rücker JanTJ Jiskra Hořice93:00
1426VLI03022078461Ekert TomášSlavia Liberec orienteering95:00
1427TJN03021398971Vitebský LukášOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis97:00
1428PGP02002060249Janas PetrSK Praga99:00
1429HOR04007200597Kolář ŠimonTJ Jiskra Hořice101:00
1430STH02027201763Štefan VítSK Studenec103:00
1431KAM0203995899Albrecht AdamOK Kamenice105:00
1432VPM03012060398Šauli FilipKOS Slavia VŠ Plzeň107:00
1433KAM0202425596Škvor AdamOK Kamenice109:00
1434DOR03012044898Kučera JáchymOK Dobříš111:00
1435PGP03007260011Kožina ŠtěpánSK Praga113:00
1436TBM0411888640Milán JakubKOS TJ Tesla Brno115:00
1437EKP05082073716Bolehovský DanielVŠTJ Ekonom Praha117:00
1438STH02057204987Link LukášSK Studenec119:00
1439KAM02072084934Renda MichalOK Kamenice121:00
1440TJN03032080823Řehoř VojtaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis123:00
1441LLI02032032132Bradáč DavidTJ Loko Liberec125:00
1442PGP03092090836Šimša MartinSK Praga127:00
1444SJC02022056295Tuma MatějSportcentrum Jičín129:00
1445VPM05031400429Kurz OndřejKOS Slavia VŠ Plzeň131:00
1446ZPV0201206496Jirka MatyášKOB ZPV Prostějov133:00
1447SRK03042027201Šípek StanislavSOOB Spartak Rychnov n.Kn.135:00
14486VX0200Hadač JakubTORNÁDO137:00
1449LPU02037200907Pipek OndřejOK Lokomotiva Pardubice139:00
1450SHK04002049527Rak TomášOK Slavia Hradec Králové141:00
1451LPU03097200595Waněk HubertOK Lokomotiva Pardubice143:00
1452EKP0200601169Bolehovský MichalVŠTJ Ekonom Praha145:00
1453KAM02042050496Hejsek FilipOK Kamenice147:00
1454RUZ03012099490Jelínek KryštofTJ Růžená149:00
1455KAM0309682695Škácha VítOK Kamenice151:00
1456TUV0308888622Mellan JonášSOK TJ Turnov153:00
1457VPM02042042518Richtr LukášKOS Slavia VŠ Plzeň155:00
1458KAM0301443069Chaloupka ViktorOK Kamenice157:00
1459LLI0300682626Hejna HynekTJ Loko Liberec159:00
1460TJN03062085591Lesák OndřejOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis161:00
1443VPM02012042505Hasman MarekKOS Slavia VŠ Plzeň163:00
 
 
H16A (33)6,9 km 300 m16 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
433VPM00022042514Hasman OndřejKOS Slavia VŠ Plzeň-4:00
401RIC01012069066Pecháček VítOB Říčany1:00
402VPM00012060400Hašek JanKOS Slavia VŠ Plzeň6:00
403LPU00102011790Volák OndřejOK Lokomotiva Pardubice11:00
404TBM00107201210Sedlář JanKOS TJ Tesla Brno16:00
405SJC01017839783Zalaba TomášSportcentrum Jičín21:00
406KAM01059201064Gajda JanOK Kamenice26:00
407LPU00027202872Roudný MartinOK Lokomotiva Pardubice31:00
408PGP0101887632Janovský TomášSK Praga36:00
409TBM0106995867Gryc VojtěchKOS TJ Tesla Brno41:00
410VSP01022020707Průša KryštofUSK Praha46:00
411SJI00012075680Čech PetrOK Jihlava51:00
412PGP01047201196Siegl MatyášSK Praga56:00
413LPU00017207061Roudný VáclavOK Lokomotiva Pardubice61:00
414SJH0001442888Veselý VojtěchSJH Jindřichův Hradec66:00
415LPU00082032380Rusin JanOK Lokomotiva Pardubice71:00
416TRI00022060277Filipek SebastianTJ TŽ Třinec76:00
417TBM01032042517Kligl RadimKOS TJ Tesla Brno81:00
418STE00072032171Bořánek MichalSK SKI-OB Šternberk86:00
419LCE01117201802Féder MedardOOB TJ Slovan Luhačovice91:00
420KSU01052056308Šafář MartinKlub vytrvalostních sportů Šum96:00
421BOR0001887936Pavlovec DanOK Jiskra Nový Bor101:00
422STE00007202871Jirka MikulášSK SKI-OB Šternberk106:00
423ROU00012075666Buk PetrSKOB Roudnice nad Labem111:00
424LLI00011398996Melichar PetrTJ Loko Liberec116:00
425LCE0011331216Panovec KryštofOOB TJ Slovan Luhačovice121:00
426TBM01117070007Milán TomášKOS TJ Tesla Brno126:00
427KSU00052080935Matoušek MatějKlub vytrvalostních sportů Šum131:00
428CHC01019990101Švadlena MichalK.O.B. Choceň136:00
429TJN01062080828Adamec MartinOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis141:00
430AOP00017203453Valík TomášOrientační Běh Opava146:00
431TZL00017203464Podmolík JonášSKOB Zlín151:00
432PHK01012058465Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové156:00
 
 
H16B (38)5,7 km 200 m11 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1493DOK00012053518Synek AntonínOK Doksy2:00
1494SJI01012061788Záboj PetrOK Jihlava6:00
1495SRK0103682693Paleček OndřejSOOB Spartak Rychnov n.Kn.10:00
1496MFP0101218851Forst AntonínVŠSK MFF UK Praha14:00
1497DKL0102682699Melichna MatějKOB Kladno18:00
1498SHK01007207030Porkert JanOK Slavia Hradec Králové22:00
1499TTR01017300192Nešpor JanOOB Třebíč26:00
1500SHK00007300181Tichý RadomírOK Slavia Hradec Králové30:00
1501LLI00022032105Bradáč JakubTJ Loko Liberec34:00
1502LTP01047200331Bílý JakubOOB TJ Lokomotiva Teplice38:00
1503KUO01012051522Koditek JonášKOB Ústí nad Orlicí42:00
1504KAM01042053550Blaha PetrOK Kamenice46:00
1505VRL01022082910Procinger JanOOS TJ Spartak Vrchlabí50:00
1506VSP0000446363Semík JakubUSK Praha54:00
1507TJN00012025357Šmaus AntonínOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis58:00
1508PHK00011413977Samek TomášOK 99 Hradec Králové62:00
1509SHK010151179Langr JanOK Slavia Hradec Králové66:00
1510DOR01002045310Janda OndřejOK Dobříš70:00
1511PHK0100336757Kučera JanOK 99 Hradec Králové74:00
1512ZVO01012023808Marhold OndřejOB SK Zvole78:00
1513CHA00002059764Galbavý MatějOK Chrastava82:00
1514VRL01047206528Dostál JakubOOS TJ Spartak Vrchlabí86:00
1515KAM01029101674Víšek MartinOK Kamenice90:00
1516NEJ01012096220Newiak NickTJ Jiskra Nejdek94:00
1517KAM0100336743Valášek VáclavOK Kamenice98:00
1518TTR01022800321Cícha MatějOOB Třebíč102:00
1519TAP0103981814Longin JanKOB TRETRA Praha106:00
1520LME00012800162Dittrt ŠtěpánSK Los Mělník110:00
1521TJN01051398985Budský OndřejOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis114:00
1522BSO0002232240Solomko AdamKOB Baník Sokolov118:00
1523DKP01009889Klaška MartinOddíl OB Kotlářka122:00
1524TAP01007201203Měšťan OndřejKOB TRETRA Praha126:00
1525MAS0100301512Černý JanKČT Aš130:00
1526VSP01012021836Puchalský JanUSK Praha134:00
1527DOK01002053509Šmol DavidOK Doksy138:00
1528JIL01042035716Ježek JakubOK Jilemnice142:00
1529STH01047207505Mühlbach AlešSK Studenec146:00
1530DOR0102416159Tachezy JanOK Dobříš150:00
 
 
H18A (40)8,4 km 425 m17 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
301JPV9800301569Hubáček FilipOddíl OS SK Prostějov0:00
302TJN9901232325Novotný MarekOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis4:00
303BOR98057200544Kašpar LudvíkOK Jiskra Nový Bor8:00
304LCE98017200378Sýkora VojtěchOOB TJ Slovan Luhačovice12:00
305KSU99082056285Jílek OndřejKlub vytrvalostních sportů Šum16:00
306PHK99082035744Chvátil ŠimonOK 99 Hradec Králové20:00
307SJI99022045309Šenkýř MatějOK Jihlava24:00
308ZBM98017200360Hirš OtakarSK Žabovřesky Brno28:00
309KSU99062053541Müller JonášKlub vytrvalostních sportů Šum32:00
310PHK98059110998Vandas DanielOK 99 Hradec Králové36:00
311TRI98011400410Cienciala JanTJ TŽ Třinec40:00
312CHC99019200535Křivda TomášK.O.B. Choceň44:00
313LCE98031400401Černocký LiborOOB TJ Slovan Luhačovice48:00
314SJI99037200364Kafka MatějOK Jihlava52:00
315ASU98432008508Sláma DušanMagnus Orienteering56:00
316PHK98007681889Bendák JanOK 99 Hradec Králové60:00
317SOP9901253106Procházka ZdeněkOOB TJ Slezan Opava64:00
318JPV98071602633Vystavěl OndřejOddíl OS SK Prostějov68:00
319TZL99019200524Láznička VáclavSKOB Zlín72:00
320KAM9900981828Škvor OtaOK Kamenice76:00
321LPU99022070827Fencl JonášOK Lokomotiva Pardubice80:00
322KAM98029005139Jíra TomášOK Kamenice84:00
323DKP98011394693Semerád AntonínOddíl OB Kotlářka88:00
324TUR99047201809Thoř TomášOOB TJ Turnov92:00
325PHK99017202866Kavalír JáchymOK 99 Hradec Králové96:00
326LCE99117201825Vopařil JanOOB TJ Slovan Luhačovice100:00
327TUR9901888618Karatsiolis KryštofOOB TJ Turnov104:00
328VRL98022025354Starý OndraOOS TJ Spartak Vrchlabí108:00
329TZL98012025335Šiška PetrSKOB Zlín112:00
330DKP99039903301Šebek PetrOddíl OB Kotlářka116:00
331ZBM99012059757Hlaváč OndřejSK Žabovřesky Brno120:00
332UOL9919682370Horčička VítSOB Olomouc124:00
333DOK9800888634Koštejn VítOK Doksy128:00
334SHK98017202576Gebrt JanOK Slavia Hradec Králové132:00
335KAM9803361923Hausenblas ŠimonOK Kamenice136:00
336SRK99047205561Šabata MilanSOOB Spartak Rychnov n.Kn.140:00
337TRI99022073753Holesz SebastianTJ TŽ Třinec144:00
338KUO9801980351Paukert LukášKOB Ústí nad Orlicí148:00
339KSU99092053548Šrámek OndřejKlub vytrvalostních sportů Šum152:00
340SHK98031400436Pek DanielOK Slavia Hradec Králové156:00
 
 
H18B (21)7,0 km 370 m12 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1571DKL9900888621Postolka JáchymKOB Kladno0:00
1572PGP98087202855Novák AlešSK Praga5:00
1573TJN98012027217Novák FilipOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis10:00
1574TAP98059201323Ransdorf JakubKOB TRETRA Praha15:00
1575NEJ98002067347Zieba JakubTJ Jiskra Nejdek20:00
1576JIL9903425529Ježek VítOK Jilemnice25:00
1577LPU98022025379Žák JanOK Lokomotiva Pardubice30:00
1578JIL98042035717Hrouda MatějOK Jilemnice35:00
1579SJI9801219260Foltýn TomášOK Jihlava40:00
1580KUO9901920657Skalický JohanKOB Ústí nad Orlicí45:00
1581JIL99042060257Vlastník ŠimonOK Jilemnice50:00
1582PGP98047201194Hasal MartinSK Praga55:00
1583FSP9801888614Borovička TomášVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah60:00
1584LLI98017205022Košek JanTJ Loko Liberec65:00
1585CTB9902339559Sabol JosefSK OB Chotěboř70:00
1586SJC98022060206Doležal VítSportcentrum Jičín75:00
1587CTB99011413712Žanda JanSK OB Chotěboř80:00
1588STH99027207506Vydra MartinSK Studenec85:00
1589DKL99017207350Vítek KarelKOB Kladno90:00
1590PHK99002075657Kučera KryšpínOK 99 Hradec Králové95:00
1591STH9801331426Kalenský AlešSK Studenec100:00
 
 
H20A (29)9,9 km 465 m22 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
201ASU9747920686Kašpar JakubMagnus Orienteering2:00
202MAS9600301505Frank JiříKČT Aš7:00
203SJC97032045221Zikmund ZdeněkSportcentrum Jičín12:00
204TAP97027779702Vlášek JakubKOB TRETRA Praha17:00
205LLI96037003006Fürst MatoušTJ Loko Liberec22:00
206LPU96111400447Jurica JanOK Lokomotiva Pardubice27:00
207PHK96012045215Mašata MatějOK 99 Hradec Králové32:00
208KAM9601897360Kettner VojtěchOK Kamenice37:00
209SJI97007200584Bořil JanOK Jihlava42:00
210KAM97027201811Moravec JakubOK Kamenice47:00
211SJI96017003044Čech JanOK Jihlava52:00
212ZBM97119201063Kelbl VladimírSK Žabovřesky Brno57:00
213AOP96021625050Glonek JakubOrientační Běh Opava62:00
214TUR97019101181Wolf FilipOOB TJ Turnov67:00
215PGP9601502088Landovský JakubSK Praga72:00
216SJI97027200599Frýba DominikOK Jihlava77:00
217AOP9701515123Mielec JaromírOrientační Běh Opava82:00
218KUO9605887162Skalický MatyášKOB Ústí nad Orlicí87:00
219BOR96087667667Burda MatějOK Jiskra Nový Bor92:00
220TZL9703889320Mikel DavidSKOB Zlín97:00
221VRB96062067391Matuš VojtěchSportovní klub ve Vrbně pod Pr102:00
222PGP97052080959Werner MichalSK Praga107:00
223SHK97011396847Netuka VojtěchOK Slavia Hradec Králové112:00
224TJN97002067320Šmaus JanOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis117:00
225LCE9601889308Mudrák ŠtěpánOOB TJ Slovan Luhačovice122:00
226TZL97017203466Podmolík JosefSKOB Zlín127:00
227CHC97012053577Semrád LadislavK.O.B. Choceň132:00
228KAM9700232403Valášek JiříOK Kamenice137:00
229LCE9602889313Slíva JanOOB TJ Slovan Luhačovice142:00
 
 
H20B (10)9,3 km 480 m23 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1621TAP9602442860Janáč VašekKOB TRETRA Praha113:00
1622LPU97072032186Míča TomášOK Lokomotiva Pardubice119:00
1623SRK97019814Pokorný DavidSOOB Spartak Rychnov n.Kn.125:00
1624VRL97012085616Hrdinka DanielOOS TJ Spartak Vrchlabí131:00
1625SJC96032053542Zlámal DavidSportcentrum Jičín137:00
1626EKP97002032158Koucký MartinVŠTJ Ekonom Praha143:00
1627Vakant Vakant149:00
1628JEN96012085627Kadečka AdamOB Jenišovice155:00
1629ROU96012075669Buk MichalSKOB Roudnice nad Labem161:00
1630SJC96017207017Štál JanSportcentrum Jičín167:00
 
 
H21A (81)12,3 km 630 m27 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1631EKP7402888643Seidl MiroslavVŠTJ Ekonom Praha1:00
1632DKP77019007701Kolín JanOddíl OB Kotlářka3:00
1633TUR8402887618Brož MarekOOB TJ Turnov5:00
1634PHK9104553445Kamenický JakubOK 99 Hradec Králové7:00
1635ZBM67087030567Přikryl PetrSK Žabovřesky Brno9:00
1636ASU89497201826Oľhava RastislavMagnus Orienteering11:00
1637PGP7601682623Matějů LubošSK Praga13:00
1638LCE9001515424Slezák JiříOOB TJ Slovan Luhačovice15:00
1639ZBM87211111187Zháňal JanSK Žabovřesky Brno17:00
1640SHK94039199Remeš PetrOK Slavia Hradec Králové19:00
1641LPU8002886715Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice21:00
1642BOR95039200728Pavlovec JanOK Jiskra Nový Bor23:00
1643ABM92117003038Novotný OndřejKOB Moira Brno25:00
1644SJC80064298Kazda JiříSportcentrum Jičín27:00
1645TUR89008627110Schulhof JanOOB TJ Turnov29:00
1646ZBM8928995810Zimmermann JakubSK Žabovřesky Brno31:00
1647LPU93067207493Záveský FilipOK Lokomotiva Pardubice33:00
1648AOP95017200365Sklenář MartinOrientační Běh Opava35:00
1649PGP8206886265Procházka JanSK Praga37:00
1650CHC86032025343Pátek MichalK.O.B. Choceň39:00
1651TZL9206553455Benroth MartinSKOB Zlín41:00
1652CHC95012025344Křivda MartinK.O.B. Choceň43:00
1653MBM8740232019Zelinka JiříO-mikron45:00
1654TUR8501515048Holas OndřejOOB TJ Turnov47:00
1655PHK9001886259Zelenka TomášOK 99 Hradec Králové49:00
1656PGP7506682686Pokorný OndřejSK Praga51:00
1657KSU7945515179Turczer PetrKlub vytrvalostních sportů Šum53:00
1658TUR76037677777Baier MartinOOB TJ Turnov55:00
1659PGP6401515464Janovský TomášSK Praga57:00
1660KSU92022058482Jílek JakubKlub vytrvalostních sportů Šum59:00
1661CHC85022025363Pešek OndřejK.O.B. Choceň61:00
1662SHK89017777400Jirásek MichalOK Slavia Hradec Králové63:00
1663VLI770753226Habán IvoSlavia Liberec orienteering65:00
1664LPU9410515487Grundmann JanOK Lokomotiva Pardubice67:00
1665AOP9301887157Hadač FilipOrientační Běh Opava69:00
1666CHA93008200Čechlovský JanOK Chrastava71:00
1667JIL87021155115Malý AlešOK Jilemnice73:00
1668SCP75067031575Fujáček JanOK Sparta Praha75:00
1669SJC83097890000Žaloudek PetrSportcentrum Jičín77:00
1670LPU93011080493Čermák JanOK Lokomotiva Pardubice79:00
1671AOP9001920663Melecký MartinOrientační Běh Opava81:00
1672PGP9503434834Veselý JakubSK Praga83:00
1673ZBM8923303927Klusáček MatějSK Žabovřesky Brno85:00
1674DKP93011700077Klaška PavelOddíl OB Kotlářka87:00
1675LPU9001981816Hovorka LukášOK Lokomotiva Pardubice89:00
1676PHK8802553446Panchártek JanOK 99 Hradec Králové91:00
1677ASU83047203321Khýn VítězslavMagnus Orienteering93:00
1678SHK8101504052Dwojak WojciechOK Slavia Hradec Králové95:00
1679TUR8002800320Oma JakubOOB TJ Turnov97:00
1680LCE880152705Perůtka JanOOB TJ Slovan Luhačovice99:00
1681TUR8103981821Fodor PetrOOB TJ Turnov101:00
1682DOB8002920696Janda MartinKOB Dobruška103:00
1683VBM8103553285Mazal ZdeněkVSK Mendelu Brno105:00
1684VLI6001515132Henych PetrSlavia Liberec orienteering107:00
1685SJC8703886513Beneš JanSportcentrum Jičín109:00
1686PGP9103910714Landovský TomášSK Praga111:00
1687VBM80022011839Henek VladanVSK Mendelu Brno113:00
1688VLI89011969696Kobr TomášSlavia Liberec orienteering115:00
1689NPA7502682098Novák JiříSK LOB Nová Paka117:00
1690SCP74007200592Bašus PetrOK Sparta Praha119:00
1691KAM650151733Kozák PetrOK Kamenice121:00
1692SSU8243332966Král VáclavSK Severka Šumperk123:00
1693KRN820352641Kopec TomášKOS TJ Lokomotiva Krnov125:00
1694LLI7502515503Peterka VojtěchTJ Loko Liberec127:00
1695VLI7702887154Matějů MichalSlavia Liberec orienteering129:00
1696TAP8610515469Zajíc VítězslavKOB TRETRA Praha131:00
1697KAM92022019240Hájek AdamOK Kamenice133:00
1698ZBM9104232343Kazda AdamSK Žabovřesky Brno135:00
1699TUR84011840303Váňa MartinOOB TJ Turnov137:00
1700TZL9101887934Nečas JiříSKOB Zlín139:00
1701DKP87177202874Pospíšil OndřejOddíl OB Kotlářka141:00
170269X85007205016Lužnický JiříHO Humanita143:00
1703PGP6803681612Pospíšil VítekSK Praga145:00
1704CTB70017260014Novák PavelSK OB Chotěboř147:00
1705SHK76011008172Hepner DavidOK Slavia Hradec Králové149:00
1706AOP710251568Košárek PavelOrientační Běh Opava151:00
1707VPM7702995796Vodrážka OndřejKOS Slavia VŠ Plzeň153:00
1708EKP83102067264Pidrman MilanVŠTJ Ekonom Praha155:00
1709LPM79032045235Stehlík PetrOK Lokomotiva Plzeň157:00
1710TZL9302246864Kolárik TomášSKOB Zlín159:00
237719D7900501931Dittmann RobertSSV Planeta Radebeul161:00
 
 
H21B (75)10,3 km 600 m22 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1711CHT92047206543Pitra MartinOOB SK Chrast1:00
1712TZL860152340Polášek JanSKOB Zlín3:00
1713PHK87017203469Justa PavelOK 99 Hradec Králové5:00
1714VSP70009101108Bořánek PetrUSK Praha7:00
1715OSN9549551995Kamenický JeronýmSK Orientační sporty Nové Měst9:00
1716CHT800151980Matras TomášOOB SK Chrast11:00
1717PHK76019797Vítek PetrOK 99 Hradec Králové13:00
1718SJC88014284Špicar PetrSportcentrum Jičín15:00
1719EKP86062031357Mikan AlbertVŠTJ Ekonom Praha17:00
1720DKP85117207349Wagner LiborOddíl OB Kotlářka19:00
1721ZBM76097700077Pátek RichardSK Žabovřesky Brno21:00
1722RIC7302448935Pračka TomášOB Říčany23:00
1723EKP88062078484Domín NikolasVŠTJ Ekonom Praha25:00
1724CHC94022053589Sháněl JanK.O.B. Choceň27:00
1725TAP8902887637Černý MartinKOB TRETRA Praha29:00
1726SJC84017207016Prášil OndřejSportcentrum Jičín31:00
1727SNA71059626Doucha JiříTJ START Náchod33:00
1728FSP7612232957Hrouda MartinVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah35:00
1729SHK78017202780Paclík RomanOK Slavia Hradec Králové37:00
1730KPY85067207361Koldinský JanSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.39:00
1731STH9402410774Kučera TomášSK Studenec41:00
1732LPU76042073755Držka ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice43:00
1733FSP76002092409Vondra JiříVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah45:00
1734NPA67057003002Zikmund ZdeněkSK LOB Nová Paka47:00
1735KAM910553667Šafka DanielOK Kamenice49:00
1736EKP92052067975Hlaváč JaroslavVŠTJ Ekonom Praha51:00
1737PGP81087203451Beneš MiroslavSK Praga53:00
1738OSN71181398988Zrník TomášSK Orientační sporty Nové Měst55:00
1739SJC8202886288Kazda OndřejSportcentrum Jičín57:00
1740SHK79119140Weiner JakubOK Slavia Hradec Králové59:00
1741SCP75007202899Khel RichardOK Sparta Praha61:00
1742PHK76059399Kadeřávek PetrOK 99 Hradec Králové63:00
1743DKP9401515144Řada JakubOddíl OB Kotlářka65:00
1744TUR90028627114Hyka JanOOB TJ Turnov67:00
1745KSU9045886292Janů ZdeněkKlub vytrvalostních sportů Šum69:00
1746SNA84029617Pýcha LukášTJ START Náchod71:00
1747TZL900353836Kolárik JanSKOB Zlín73:00
1748EKP76087003036Štěňha MartinVŠTJ Ekonom Praha75:00
1749TRI920349395Gazda ViktorTJ TŽ Třinec77:00
1750DOB88039122436Lžíčař MartinKOB Dobruška79:00
1751BBM72057207495Fiala JanBETA URSUS Orienteering81:00
1752KAM9402232267Kapal TomášOK Kamenice83:00
1753VRL73032017676Štregl PetrOOS TJ Spartak Vrchlabí85:00
1754TUR8406515082Kořínek JindřichOOB TJ Turnov87:00
1755ZBM8833681876Bořil TomášSK Žabovřesky Brno89:00
1756PHK89009189Šabatka ZdeněkOK 99 Hradec Králové91:00
1757ASU86062051488Šrubař MichalMagnus Orienteering93:00
1758SJC80077207702Uhlík MichalSportcentrum Jičín95:00
1759KPY87002059735Klomínský VáclavSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.97:00
1760PGP71067201200Janas PetrSK Praga99:00
1761SRK9509301112Ptáček MartinSOOB Spartak Rychnov n.Kn.101:00
1762LPU77152025371Vodička OldřichOK Lokomotiva Pardubice103:00
1763SCP8700232028Vrabec TomášOK Sparta Praha105:00
1764LPU7102301168Filičko MarekOK Lokomotiva Pardubice107:00
1765SJH7702981817Komárek ArnoštSJH Jindřichův Hradec109:00
1766PGP83011006283Hora VojtěchSK Praga111:00
1769LPU9502887928Deml TomášOK Lokomotiva Pardubice113:00
1770TAP8808515433Hodek MichalKOB TRETRA Praha115:00
1768PGP8302515038Sysel OndřejSK Praga117:00
1771CTB7701887165Gregor MartinSK OB Chotěboř119:00
1772TJP84002075695Junek VladimírTJ Sokol Troja121:00
1773CHA78008188Kadavý PetrOK Chrastava123:00
1774VRL77022096239Polák VlastimilOOS TJ Spartak Vrchlabí125:00
1775VAM88029670Klapal MichalOOB Vamberk127:00
1776PGP8705232124Neumann PetrSK Praga129:00
1777PHK8903553440Műller MartinOK 99 Hradec Králové131:00
1778CHA91052049588Vejstrk DanielOK Chrastava133:00
1779KTA75011400438Střelba OndřejSK Kotnov Tábor135:00
1780SJH9201886295Tichý TomášSJH Jindřichův Hradec137:00
1782EKP86082067963Štemberg MilanVŠTJ Ekonom Praha139:00
1781PHK7107515050Mašata RomanOK 99 Hradec Králové141:00
1785EKP70029700729Blaha OndřejVŠTJ Ekonom Praha143:00
1783SCP830351558Vrabec OndřejOK Sparta Praha145:00
1784TUR9301886823Zakouřil VítOOB TJ Turnov147:00
1767EKP82117201206Kalina MiroslavVŠTJ Ekonom Praha149:00
 
 
H21C (32)9,2 km 465 m18 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1786CHC86019563Sýkora BohumilK.O.B. Choceň1:00
1787STB6601682367Kubec PavelTJ Stadion Nový Bor5:00
1788KAM94042102810Nebeský DanielOK Kamenice9:00
1789BRU76012032383Rusin JanUlita-HOBRA Orienteering Broum13:00
1790KAM7600523000Pašek FrantišekOK Kamenice17:00
1791TZL792052220Beran PavelSKOB Zlín21:00
1792VBM8801866998Bravený AdamVSK Mendelu Brno25:00
1793TAP8001886278Pucherna PetrKOB TRETRA Praha29:00
1794DOK8700887924Novák DanielOK Doksy33:00
1795STB8101682354Bernášek JiříTJ Stadion Nový Bor37:00
1796PGP840151263Buzek MartinSK Praga41:00
1797CHA62008174Gorčica PavelOK Chrastava45:00
1798EKP83042042532Borák MichalVŠTJ Ekonom Praha49:00
1799SJC86022083384Vágner VladislavSportcentrum Jičín53:00
1800ZBM8208Stehlík MiroslavSK Žabovřesky Brno57:00
1801SJC8203515133Lepšík PetrSportcentrum Jičín61:00
1802LIT82027703600Kučerka DavidKOB Chemopetrol Litvínov65:00
1803MFP7301897349Blahuta MarekVŠSK MFF UK Praha69:00
1804KPY8600301370Kohl OndřejSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.73:00
1805KAM9305410375Prášek PřemyslOK Kamenice77:00
1806TZL9301681864Schäfer JanSKOB Zlín81:00
1807KAM79002049553Voleský LeošOK Kamenice85:00
1808OSN93399930517Kamenický TobiášSK Orientační sporty Nové Měst89:00
1809LCE8803889288Cahel MarekOOB TJ Slovan Luhačovice93:00
1810LPU9006515142Klapal JanOK Lokomotiva Pardubice97:00
1811TUR82071413718Žídek KarelOOB TJ Turnov101:00
1812SCP85011400437Tesař JanOK Sparta Praha105:00
1813EKP90022103739Paděra MartinVŠTJ Ekonom Praha109:00
1814Vakant Vakant113:00
1815Vakant Vakant117:00
1816Vakant Vakant121:00
1817Vakant Vakant125:00
 
 
H21E (43)13,7 km 650 m30 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1LPU9113515162Procházka DavidOK Lokomotiva Pardubice0:00
2LCE9301682333Hubáček MichalOOB TJ Slovan Luhačovice4:00
3ZBM8841896975Chromý AdamSK Žabovřesky Brno8:00
4LPU9036551990Kamenický MatějOK Lokomotiva Pardubice12:00
5ZBM9102888891Bravený VítSK Žabovřesky Brno16:00
6VLI88001302790Škoda JakubSlavia Liberec orienteering20:00
7AOP9303995871Schuster MarekOrientační Běh Opava24:00
8LPU9005515166Nožka RadekOK Lokomotiva Pardubice28:00
9ZBM9302515462Brlica PavelSK Žabovřesky Brno32:00
10PGP8407515110Procházka JanSK Praga36:00
11KAM9403887640Kettner LukášOK Kamenice40:00
12AOP9202515444Navrátil BorisOrientační Běh Opava44:00
13PHK91017207507Kubát PavelOK 99 Hradec Králové48:00
14ZBM9101911220Zimmermann ŠtěpánSK Žabovřesky Brno52:00
15TUR8303500850Dlabaja TomášOOB TJ Turnov56:00
16LPU8208887920Zvěřina PetrOK Lokomotiva Pardubice60:00
17ZBM90051003623Nykodým MilošSK Žabovřesky Brno64:00
18SHK8406995807Komanec VáclavOK Slavia Hradec Králové68:00
19TUR8801995821Hradec PavelOOB TJ Turnov72:00
20TAP85117778511Makovský JakubKOB TRETRA Praha76:00
21TRI9301887630Argaláš MichalTJ TŽ Třinec80:00
22ZBM9202886812Mokrý StanislavSK Žabovřesky Brno84:00
23TRI9103920676Kantor OndřejTJ TŽ Třinec88:00
24ZBM89199890118Hájek DanielSK Žabovřesky Brno92:00
25DKP8306888608Janata MartinOddíl OB Kotlářka96:00
26PHK92009920924Petržela JanOK 99 Hradec Králové100:00
27TZL8508995797Dlabaja ŠtěpánSKOB Zlín104:00
28LCE76021399000Horyna RomanOOB TJ Slovan Luhačovice108:00
29ASU9447886264Horvát PetrMagnus Orienteering112:00
30KAM93012051509Rusý TomášOK Kamenice116:00
31ASU9444920700Minář MarekMagnus Orienteering120:00
32PGP84091406172Šedivý JanSK Praga124:00
33EKP74142045232Ondráček RadimVŠTJ Ekonom Praha128:00
34PGP8700515161Sysel CtiborSK Praga132:00
35ASU8808920699Zbranek RomanMagnus Orienteering136:00
36LPU9307889299Kubelka TomášOK Lokomotiva Pardubice140:00
37SJC81027717777Mrázek JanSportcentrum Jičín144:00
38LPM95027201192Valeš JiříOK Lokomotiva Plzeň148:00
39PGP8610887941Flašar JanSK Praga152:00
40LPM9202887626Kolovský FrantišekOK Lokomotiva Plzeň156:00
41ZBM95151591995Hruška JakubSK Žabovřesky Brno160:00
42TUR87007092626Luštický MartinOOB TJ Turnov164:00
43KAM9401920683Semík OndřejOK Kamenice168:00
 
 
H35B (27)9,3 km 480 m23 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1861KAM72012067243Balej JiříOK Kamenice1:00
1862MFP7808887613Král AlešVŠSK MFF UK Praha5:00
1863SHK76059101116Svoboda OndřejOK Slavia Hradec Králové9:00
1864SCP80037260025Dubec PavelOK Sparta Praha13:00
1865ASU804951234Vančura MartinMagnus Orienteering17:00
1866SHK76029134Toužil KarelOK Slavia Hradec Králové21:00
1867SOB69014189Šašek LuděkSOBSA25:00
1868SRK7701301106Morávek MartinSOOB Spartak Rychnov n.Kn.29:00
1869DKP79012087675Ledinský MartinOddíl OB Kotlářka33:00
1870SRK75017204489Šklíba JanSOOB Spartak Rychnov n.Kn.37:00
1871JIL73012075668Ježek ZdenekOK Jilemnice41:00
1872RIC7702448937Sládeček PetrOB Říčany45:00
1873SLA7103887615Kolář TomášSKOB Slaný49:00
1874BOR7713995805Nehasil DavidOK Jiskra Nový Bor53:00
1875CHA75007201775Polák JaroslavOK Chrastava57:00
1876SJI7823888644Prošek MichalOK Jihlava61:00
1877SCP741751773Boudný JanOK Sparta Praha65:00
1878SJI74192103711Lauerman JanOK Jihlava69:00
1879KUO8001980350Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí73:00
1880LPU78162025376Václavek JanOK Lokomotiva Pardubice77:00
1881RIC76002069067Pecháček LiborOB Říčany81:00
1882SHK77049101117Slovák MiroslavOK Slavia Hradec Králové85:00
1883DOK78007200371Synek AntonínOK Doksy89:00
1884VLI77032080992Vilém StanislavSlavia Liberec orienteering93:00
1885SHK7309500878Jedlička MichalOK Slavia Hradec Králové97:00
1886KAM77002075620Jedlička AdamOK Kamenice101:00
1887VLI78022080914Peteráč ZdeněkSlavia Liberec orienteering105:00
 
 
H40B (46)8,5 km 455 m15 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1888VSP7602410393Štrait MartinUSK Praha2:00
1889SJH7101442847Veselý OldřichSJH Jindřichův Hradec5:00
1890VSP73052032184Horák Pavel (Starosta)USK Praha8:00
1892SJH7402331394Blažek PetrSJH Jindřichův Hradec11:00
1893FYD64008333Macháček AlešJizerský klub OB Frýdlant14:00
1894HOR73002049537Kolář ViktorTJ Jiskra Hořice17:00
1895CHA76042095960Březina JanOK Chrastava20:00
1896KAM75002060207Zámečník DavidOK Kamenice23:00
1897Vakant Vakant26:00
1898SJI71047206548Venhoda MilanOK Jihlava29:00
1899SJC7531896967Tomeš PetrSportcentrum Jičín32:00
1900VLI74032058471Šesták MarekSlavia Liberec orienteering35:00
1901BOR74098534Vácha TomášOK Jiskra Nový Bor38:00
1902KAM73002051545Novák OndřejOK Kamenice41:00
1903LME7600420455Albl MiloslavSK Los Mělník44:00
1904VSP740151724Zakouřil VáclavUSK Praha47:00
1905VAM66019111166Vandas LuděkOOB Vamberk50:00
1906EKP6800515152Pecka JanVŠTJ Ekonom Praha53:00
1907LCE73117201804Féder MedardOOB TJ Slovan Luhačovice56:00
1908DKP72017007201Víteček JanOddíl OB Kotlářka59:00
1909DOR76012050492Houska JindřichOK Dobříš62:00
1910TBM722753242Milán PavelKOS TJ Tesla Brno65:00
1911TUR7201888638Drahoňovský AlešOOB TJ Turnov68:00
1912DOR76002044882Janda PavelOK Dobříš71:00
1913RIC72002060262Koten PavelOB Říčany74:00
1914DOR73012044896Arnošt KamilOK Dobříš77:00
1915VSP7310553437Průša MichalUSK Praha80:00
1916TUV73015788Hájek JanSOK TJ Turnov83:00
1917VLI76002058477Ekert VladimírSlavia Liberec orienteering86:00
1918OSN7209436433Nechanický PavelSK Orientační sporty Nové Měst89:00
1919PVP72002087658Ptáček JanVSS Přírodověda Praha92:00
1920SJI7311889294Orany TomášOK Jihlava95:00
1921DCE55001955315Procházka AntonínKOB Dobřichovice98:00
1922VSP730251650Kučera JanUSK Praha101:00
1923PHK7200336717Chvátil JiříOK 99 Hradec Králové104:00
1924DOK73002053516Šmol MarcelOK Doksy107:00
1925VLI73007999888Martan JiříSlavia Liberec orienteering110:00
1926NEJ73002067346Mareš AlexanderTJ Jiskra Nejdek113:00
1927CHA7200436410Danko TomášOK Chrastava116:00
1928CHT730252155Zlesák MartinOOB SK Chrast119:00
1929SJC73057090004Tuma JaroslavSportcentrum Jičín122:00
1930CHA75017700075Pachner PavelOK Chrastava125:00
1931VRL76012017664Kutlvašr RudaOOS TJ Spartak Vrchlabí128:00
1932STH74017203467Chrást TomášSK Studenec131:00
1933FSP7400207827Kurfürst PavelVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah134:00
1891Vakant Vakant137:00
 
 
H45B (64)7,2 km 340 m13 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1934DKP71007201757Šubrt AntonínOddíl OB Kotlářka0:00
1935KSU5801515101Šrámek JaromírKlub vytrvalostních sportů Šum3:00
1936MFP6700443068Siegl RomanVŠSK MFF UK Praha6:00
1937VRL6702438038Hanč JaroslavOOS TJ Spartak Vrchlabí9:00
1938KBP690053543Valter DaliborKBP Praha12:00
1939DKP67039180967Sanna RobertoOddíl OB Kotlářka15:00
1940SCP68022102546Apeltauer MilanOK Sparta Praha18:00
19415IX70012090861Tomandl JanNOK HoRa21:00
1942PHK65039650526Kavalír KarelOK 99 Hradec Králové24:00
1943VPM6902995835Hašek OndřejKOS Slavia VŠ Plzeň27:00
1944PHK7103682359Chaloupský DavidOK 99 Hradec Králové30:00
1945LME71002060271Bejvl JakubSK Los Mělník33:00
1946PHK6601232255Kamenický JanOK 99 Hradec Králové36:00
1947KAM6500428289Aschermann DavidOK Kamenice39:00
1948KSH6900416184Mayer TomášOB Kašperské Hory42:00
1949VLI68038294Žukov LiborSlavia Liberec orienteering45:00
195044C6801Bulíř JiříNeregistrovaní48:00
1951LLI6801436961Fürst AlešTJ Loko Liberec51:00
1952LTP6501682114Bruner LubošOOB TJ Lokomotiva Teplice54:00
1953VLI6900301152Řezáč PavelSlavia Liberec orienteering57:00
1954KAM69002067970Hejsek JiříOK Kamenice60:00
1955SHK67019531Langr JanOK Slavia Hradec Králové63:00
1956VIC68082451515Gola MiroslavOB Vizovice66:00
1957RIC69052035144Šrámek PetrOB Říčany69:00
1958MAS68002026166Kovář JindřichKČT Aš72:00
1959KAM690151498Kovářík TomášOK Kamenice75:00
1960VSP69022020710Aschermann JanUSK Praha78:00
1961LTU6900416282Lazák JanOOB TJ Lokomotiva Trutnov81:00
1962SLA70028578Straka LukášSKOB Slaný84:00
19638KC6900301186Kruliš PetrZŠ a MŠ Chotyně87:00
1964SHK70019126Netuka JanOK Slavia Hradec Králové90:00
1965PHK71019395Háp PavelOK 99 Hradec Králové93:00
1966TUV6802232388Šritr MartinSOK TJ Turnov96:00
1967JEN71017781Zabořil MichalOB Jenišovice99:00
1968KCK57012080933Flašar JanKOB Český Krumlov102:00
1969VPM69042060396Kroupa ŠtěpánKOS Slavia VŠ Plzeň105:00
1970KAS71007300172Hnízdil JanKOB Kamenický Šenov108:00
1971SHK69022017669Kohout JosefOK Slavia Hradec Králové111:00
1972DKP6705889282Šebek MartinOddíl OB Kotlářka114:00
1973VPM6801886260Staněk RostislavKOS Slavia VŠ Plzeň117:00
1974LTP6710899153Kovář BorisOOB TJ Lokomotiva Teplice120:00
1975KAM710551565Žemla TomášOK Kamenice123:00
1976JIL69012060259Vlastník ZdeněkOK Jilemnice126:00
1977EKP6912886298Kabát JanVŠTJ Ekonom Praha129:00
1978CTB67017260028Žanda JanSK OB Chotěboř132:00
1979LTP68067200337Pavel PetrOOB TJ Lokomotiva Teplice135:00
1980VLI70009102148Honzík TomášSlavia Liberec orienteering138:00
1981KPY5701301374Dobeš VáclavSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.141:00
1982LTP7001682100Žejdlík MichalOOB TJ Lokomotiva Teplice144:00
1983PHK65022045248Novotný MilanOK 99 Hradec Králové147:00
1984TBM670953233Gryc JanKOS TJ Tesla Brno150:00
1985DKP6901443079Kalousek JiříOddíl OB Kotlářka153:00
1986DOB70021400420Kubec MartinKOB Dobruška156:00
1987KAM670052267Škvor MartinOK Kamenice159:00
1988LLI6900682678Hejna StanislavTJ Loko Liberec162:00
1989KAM7101995898Hankovec PetrOK Kamenice165:00
1990SLA7000426378Doubek PetrSKOB Slaný168:00
1991LDC71017111213Nehasil VladislavKOB Děčín171:00
1992CST67022027924Pelc VáclavOB Strakonice174:00
1993SJH7001336767Beneš JanSJH Jindřichův Hradec177:00
1994VSP6910446367Nosek JanUSK Praha180:00
1995LTP680551279Bílý PetrOOB TJ Lokomotiva Teplice183:00
1996TBM611653247Hlaváč JiříKOS TJ Tesla Brno186:00
2380VPM69012060391Hasman JanKOS Slavia VŠ Plzeň189:00
 
 
H50B (35)6,8 km 290 m12 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1997KPY6201301391Kohl JiříSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.3:00
1998KON6515500581Hlava MiroslavKOB Konice8:00
1999SJI630153631Petráček AlešOK Jihlava13:00
2000KAM660052276Valášek PetrOK Kamenice18:00
2001SJH640151929Tichý MartinSJH Jindřichův Hradec23:00
2002PHK6504336796Melichar IgorOK 99 Hradec Králové28:00
2003PEN620049998Vydra PavelOK RECO Sport33:00
2004KAM620152279Semík LubošOK Kamenice38:00
2005SJI62076607Bořil PetrOK Jihlava43:00
2006PHK64012059745Hlaváček LubomírOK 99 Hradec Králové48:00
2007CET6301232860Záveský RichardTJ Loko Česká Třebová53:00
2008VSP650753572Semík JanUSK Praha58:00
2009CHA66008185Vydra IvanOK Chrastava63:00
2010LTU63012085656Petržela PavelOOB TJ Lokomotiva Trutnov68:00
2011LPU63019653Fencl JiříOK Lokomotiva Pardubice73:00
2012VPM660151686Richtr AlešKOS Slavia VŠ Plzeň78:00
2013SCP62002800319Veljačik PavelOK Sparta Praha83:00
2014LBE640052971Mezník VladimírTJ Lokomotiva Beroun88:00
2015SBR66017200586Sklenář JosefSKOB Bruntál93:00
2016TUR6204682108Švarc JiříOOB TJ Turnov98:00
2017OKP6500303918Himmel PetrSK OK 24 Praha103:00
2018VSP6201682682Němeček JanUSK Praha108:00
2019LTU65002085654Bendák PetrOOB TJ Lokomotiva Trutnov113:00
2020BOR63027630319Krejčí JaroslavOK Jiskra Nový Bor118:00
2021LPU64017200596Kaplan JanOK Lokomotiva Pardubice123:00
2022EKP63012035738Koucký RomanVŠTJ Ekonom Praha128:00
2023DOK66007150266Lederer PavelOK Doksy133:00
2024FSP66058669Cincibus PavelVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah138:00
2025VPM63012092431Kurz ZdeněkKOS Slavia VŠ Plzeň143:00
2026BOR6303219203Pavlovec PetrOK Jiskra Nový Bor148:00
2027TUR55011550616Folprecht MiroslavOOB TJ Turnov153:00
2028VLI620551227Poloprutský TomášSlavia Liberec orienteering158:00
2029HOR63022059759Vávra MartinTJ Jiskra Hořice163:00
2030DKP65008650Klaška PavelOddíl OB Kotlářka168:00
2031KAM6400995804Ročejdl MarekOK Kamenice173:00
 
 
H55B (37)6,0 km 225 m10 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
2032HCE5900515105Kettner PavelTJ Hostivice1:00
2033OSN600552146Wurzel BřetislavSK Orientační sporty Nové Měst5:00
2034LPU61029277Roudný VáclavOK Lokomotiva Pardubice9:00
2035OSN60049601003Kamenický RadanSK Orientační sporty Nové Měst13:00
2036BOR580251542Sucharda JiříOK Jiskra Nový Bor17:00
2037STB5701682361Ludvík PetrTJ Stadion Nový Bor21:00
2038MLA58017880Milota JosefMLOK Mariánské Lázně25:00
2039PGP6003303940Hrabánek DavidSK Praga29:00
2040BOR58001958242Průcha MiloslavOK Jiskra Nový Bor33:00
2041SCP60011413715Hošek LadislavOK Sparta Praha37:00
2042TAP5802682651Hejtmánek VladimírKOB TRETRA Praha41:00
2043SCP5900682630Kavka JiříOK Sparta Praha45:00
2044LPU5905301183Novotný MiroslavOK Lokomotiva Pardubice49:00
2045JIL6004682091Karel MilošOK Jilemnice53:00
2046VPM61012042507Bartovský PavelKOS Slavia VŠ Plzeň57:00
2047PGP590052103Grivalský MichalSK Praga61:00
2048LBM61131409878Korpas JaroslavTJ Lokomotiva Ingstav Brno65:00
2049SHK5702410797Gazdačko MilanOK Slavia Hradec Králové69:00
2050TTR6101995847Nešpor JanOOB Třebíč73:00
2051SKV590151133Janovič OndřejTJ Slovan Karlovy Vary77:00
2052HOR57002011900Škorpil MartinTJ Jiskra Hořice81:00
2053TUR58038220Konopáč JiříOOB TJ Turnov85:00
2054LPU58019228Vícha VladimírOK Lokomotiva Pardubice89:00
2055SJC58019907Beneš JosefSportcentrum Jičín93:00
2056LTP61027205033Kovář KarelOOB TJ Lokomotiva Teplice97:00
2057FSP6104515097Borovička MilanVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah101:00
2058LLI590151209Hoidekr PavelTJ Loko Liberec105:00
2059PGP610051682Tichovský MartinSK Praga109:00
2060DCE6100232041Pavlů JaroslavKOB Dobřichovice113:00
2061SHK5801301648Hausvater KarelOK Slavia Hradec Králové117:00
2062OKP580353558Červinka JaroslavSK OK 24 Praha121:00
2063TAP6102515440Tihon JaroslavKOB TRETRA Praha125:00
2064PHK57012102525Běhoun PavelOK 99 Hradec Králové129:00
2065PCB590151406Blabla ZdeněkSKP České Budějovice133:00
2066EKP580051147Fanta MiroslavVŠTJ Ekonom Praha137:00
2067PHK57029402Dušátko PetrOK 99 Hradec Králové141:00
2068PGP60001700084Kožina PetrSK Praga145:00
 
 
H60B (32)5,6 km 275 m14 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
2069LPU5401301633Klimpl PetrOK Lokomotiva Pardubice0:00
2070JEN52017778Bárta MiroslavOB Jenišovice5:00
2071SCP5200500289Přeček ZdeněkOK Sparta Praha10:00
2072LPU510151105Knap JanOK Lokomotiva Pardubice15:00
2073EKP52122042539Borák StanislavVŠTJ Ekonom Praha20:00
2074TAP5501232177Fiala ZdeněkKOB TRETRA Praha25:00
2075NPA51012059741Kalibán JaroslavSK LOB Nová Paka30:00
2076VLI53019201066Škoda PřemekSlavia Liberec orienteering35:00
2077MAS52007886Chotětický VáclavKČT Aš40:00
2078ZPV5501301599Jirka JiříKOB ZPV Prostějov45:00
2079CHA540051231Pavlík MilanOK Chrastava50:00
2080RUZ550451921Jelínek LubošTJ Růžená55:00
2081PGP520052107Sysel ZdeněkSK Praga60:00
2082KNC550152255Jun DrahomírSokol Kostelec n. Č. l.65:00
2083MAS55017003021Pilař KarelKČT Aš70:00
2084OKP5600436401Šámal VáclavSK OK 24 Praha75:00
2085LPU54089301Štěrba PavelOK Lokomotiva Pardubice80:00
2086JIL52019774Erlebach JosefOK Jilemnice85:00
2087CHA55002080917Kaška RudolfOK Chrastava90:00
2088VLI52019005174Hickethier ManfredSlavia Liberec orienteering95:00
2089DKL5400416324Cabrnoch JiříKOB Kladno100:00
2090LPU51022032164Sáňka BedřichOK Lokomotiva Pardubice105:00
2091VCB560153728Hejzlar JosefOB České Budějovice110:00
2092DKL520151343Brumek StanislavKOB Kladno115:00
2093DCE540051973Jaroš VladimírKOB Dobřichovice120:00
2094MAS54017885Hájek JanKČT Aš125:00
2095LPU54049234Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice130:00
2096EKP5500682645Šedivý JiříVŠTJ Ekonom Praha135:00
2097SCP5500682101Jahn PavelOK Sparta Praha140:00
2098FSP530049606Wald FrantišekVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah145:00
2099SCP520152111Hojný OldřichOK Sparta Praha150:00
2100EKP56008627106Adrián PetrVŠTJ Ekonom Praha155:00
 
 
H65B (38)5,4 km 220 m10 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
2101LJN47007741Matoušek LubošOOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou1:00
2124TUR51008214Hudský VlastimilOOB TJ Turnov5:00
2102BOR5004886284Rančák JosefOK Jiskra Nový Bor9:00
2103JIL47019066Zlesák ZdeněkOK Jilemnice13:00
2104CHA50028160Lusk KarelOK Chrastava17:00
2105DKP490051760Stehno PavelOddíl OB Kotlářka21:00
2106VRL50019001Štregl TomášOOS TJ Spartak Vrchlabí25:00
2107VLI4901361986Karmazín PetrSlavia Liberec orienteering29:00
2108CHA49018155Kadavý ZdeněkOK Chrastava33:00
2109TUR494951283Tvrdek VojtěchOOB TJ Turnov37:00
2110VLI51011302773Přinda OldřichSlavia Liberec orienteering41:00
2111TUR51021511127Provazník JiříOOB TJ Turnov45:00
2112JEN5002411580Kadečka JiříOB Jenišovice49:00
2113DCH47017890Jirásek JaroslavRadioelektronika Cheb53:00
2114VCB48017206533Rychtecký JosefOB České Budějovice57:00
2115SLA47008806Švec ZdeněkSKOB Slaný61:00
2116LLI470251204Peterka JosefTJ Loko Liberec65:00
2117SMB48017718Hlaváč JaroslavSKOB Sig-Mat Mladá Boleslav69:00
2118TUR480151816Jakubec JindřichOOB TJ Turnov73:00
211955P4800412412Edward BartkowiakGrunwald Poznań77:00
2120NPA50012060215Novák KarelSK LOB Nová Paka81:00
2121VSP51007200325Hora VladimírUSK Praha85:00
2122MKP47009101102Koč ZdeněkSK GORDIC Praha Kačerov, z.s.89:00
2123TUV47018323Pospíšil JiříSOK TJ Turnov93:00
2125VSP500152269Uher PetrUSK Praha97:00
2126KBP45006645Valter PetrKBP Praha101:00
2127VSP500051643Hořínek JaroslavUSK Praha105:00
2128CET51012075656Pilgr BohuslavTJ Loko Česká Třebová109:00
2129SCP47007206545Buriánek JaromírOK Sparta Praha113:00
2130JEN50017777Richtr JiříOB Jenišovice117:00
2131PGP480051863Zelený VladimírSK Praga121:00
2132SRK47029798Hrobař RudolfSOOB Spartak Rychnov n.Kn.125:00
2133LTU48019777Rejmont MilanOOB TJ Lokomotiva Trutnov129:00
2134VRL49012096237Knobloch JindřichOOS TJ Spartak Vrchlabí133:00
2135CHA50038199Ševčík MilanOK Chrastava137:00
2136VRL50022096242Farář JaroslavOOS TJ Spartak Vrchlabí141:00
2137TJP470051332Ryšavý VítTJ Sokol Troja145:00
2138VLI50002080998Horáček MiroslavSlavia Liberec orienteering149:00
 
 
H70B (20)4,5 km 190 m10 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
2139SJH42019200531Gřunděl IvanSJH Jindřichův Hradec4:00
2140LPU45019256Fridrich JaroslavOK Lokomotiva Pardubice10:00
2141CHC46019554Švadlena JiříK.O.B. Choceň16:00
2142MLA44017882Fišák JanMLOK Mariánské Lázně22:00
2143KAS4600682613Nejezchleba JiříKOB Kamenický Šenov28:00
2144FSP430053267Čadil JanVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah34:00
2145PUL4200205614Novotný FrantišekOOB USK Slavie Ústí n.L.40:00
2146PGP460151274Dvořák JaromírSK Praga46:00
2147LLI450151213Kraus JanTJ Loko Liberec52:00
2148BSO44018689Schimm DieterKOB Baník Sokolov58:00
2149LBE46008805Nosál StanislavTJ Lokomotiva Beroun64:00
2150KPY460053731Duda FrantišekSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.70:00
2151SLP460151621Novotný JiříOOB Slavia Praha76:00
2152MLA420151611Sklenář JanMLOK Mariánské Lázně82:00
2153PZR441751994Pospíšil JaromírUNITOP SKP Žďár nad Sázavou88:00
2154DCE4401301171Paul JosefKOB Dobřichovice94:00
2155DKP430051800Procházka ZdenkoOddíl OB Kotlářka100:00
2156SCP4500443066Rakovec MilošOK Sparta Praha106:00
2157VSP430051743Dohnal JosefUSK Praha112:00
2158SCP460052299Novák MilošOK Sparta Praha118:00
 
 
H75B (10)3,8 km 140 m10 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
2159PHK38019005137Mikulecký JanOK 99 Hradec Králové69:00
2160UVP37007930Kohout TomášSlovan Praha74:00
2161SJC36019005225Havlík JaroslavSportcentrum Jičín79:00
2162PHK38029422Novotný PetrOK 99 Hradec Králové84:00
2163PGP3800682666Attl VladimírSK Praga89:00
2164NEJ410049619Frey JaromírTJ Jiskra Nejdek94:00
2165BOR39004131Beránek MiroslavOK Jiskra Nový Bor99:00
2166TJN380052900Petrželka PavelOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis104:00
2167SHK40019103Máslo MiroslavOK Slavia Hradec Králové109:00
2168TJN4000434577Picek JanOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis114:00
 
 
H80B (3)3,3 km 110 m8 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
2169BOR36002090839Křtěnský JaroslavOK Jiskra Nový Bor2:00
2170FSP330051865Vondra JaroslavVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah7:00
2171SCP330049404Semorád MilošOK Sparta Praha12:00
 
 
P (76)3,0 km 105 m8 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
22338DC90507230Čtveráková IvetaDOBneregistrovani0:00
2234NER887916Krákorová IvetaNeregistrovaní0:00
2239VSP73532021840Floriánková DanielaUSK Praha0:00
2236DKP11118277Janata MatějOddíl OB Kotlářka0:00
2235Vakant Vakant0:00
2246Vakant Vakant0:00
2247Vakant Vakant0:00
2240Vakant Vakant0:00
2245Vakant Vakant0:00
2238VSP05502021839Floriánková FrantiškaUSK Praha0:00
2189VSP11002075606Baldrian JosefUSK Praha0:00
2185VSP1355Neyrinck NinaUSK Praha0:00
2194VSP02002021827Kodejš OndřejUSK Praha0:00
2193VSP04582021828Kodejšová MarkétaUSK Praha0:00
2184VSP70122067921Neyrinck NoelUSK Praha0:00
2187VSP74632049522Titzová PavlínaUSK Praha0:00
2237SHK075051405Netuková AnežkaOK Slavia Hradec Králové0:00
2186VSP72032103777Berounský PetrUSK Praha0:00
2188VSP7257411611Berounská HelenaUSK Praha0:00
2230Vakant Vakant0:00
2231Vakant Vakant0:00
2220Vakant Vakant0:00
2225Vakant Vakant0:00
2232Vakant Vakant0:00
2227Vakant Vakant0:00
2228Vakant Vakant0:00
2229Vakant Vakant0:00
2226Vakant Vakant0:00
2219Vakant Vakant0:00
2242PGP08502067959Malečková PavlínaSK Praga0:00
2243Vakant Vakant0:00
2244Vakant Vakant0:00
2241Vakant Vakant0:00
2222Vakant Vakant0:00
2221Vakant Vakant0:00
2218PGP7152446439Janasová BarboraSK Praga0:00
2223Vakant Vakant0:00
2224Vakant Vakant0:00
2214KAM71522084950Rendová IvaOK Kamenice0:00
2213KAM72022800300Mišek MichalOK Kamenice0:00
2198KAM03582080943Semíková JulieOK Kamenice0:00
2206KAM09502084931Žemlová MagdalenaOK Kamenice0:00
2215KAM78512800344Mišeková MartinaOK Kamenice0:00
2212LLI75502060204Bradáčová MarieTJ Loko Liberec0:00
2208LTP0202897367Riby ThomasOOB TJ Lokomotiva Teplice0:00
2217KPY6850682670Míchalová MarcelaSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.0:00
2216LLI73502088713Nejedlová LucieTJ Loko Liberec0:00
2199JIL76019067Zlesák OndřejOK Jilemnice0:00
2203CTB7052339558Žandová HanaSK OB Chotěboř0:00
2205DKP1100Karban OndřejOddíl OB Kotlářka0:00
22026YC87512088730Krupová TerezaNeregistrovaní0:00
2201BZP1000Frýdecký TomášBáječné ženy v orientačním běh0:00
2204DKP8161888612Ledinská LeonaOddíl OB Kotlářka0:00
2195EKP110851610Seidl MarekVŠTJ Ekonom Praha0:00
2197EKP8851438648Štembergová LucieVŠTJ Ekonom Praha0:00
2200DKP9651443061Klašková JosefinaOddíl OB Kotlářka0:00
2196DOB09007259Kubec AdamKOB Dobruška0:00
2174STB670152907Dolejší MilošTJ Stadion Nový Bor0:00
2176TZL909053319Fialová TerezaSKOB Zlín0:00
2173SCP615151570Vrabcová JindraOK Sparta Praha0:00
2172SCP82502080934Vrabcová RomanaOK Sparta Praha0:00
2175UVP4600995838Matějů IvanSlovan Praha0:00
2190VRL09529246Hančová KarolínaOOS TJ Spartak Vrchlabí0:00
2192VRL7053219210Procingerová IlonaOOS TJ Spartak Vrchlabí0:00
2183VLI00592049577Bednaříková AdélaSlavia Liberec orienteering0:00
2191VLI09024411246Vilém ŠtěpánSlavia Liberec orienteering0:00
2177SCP145051571Vrabcová OlívieOK Sparta Praha0:00
2211OKP0200Himmel MarekSK OK 24 Praha0:00
2210PGP0350899177Pokorná LindaSK Praga0:00
2207LTP72517200340Žejdlíková JitkaOOB TJ Lokomotiva Teplice0:00
2209LTP7351232494Karpíšková GabrielaOOB TJ Lokomotiva Teplice0:00
2179PGP0407682658Šimerka JakubSK Praga0:00
2182ROU75502080840Pěkná EvaSKOB Roudnice nad Labem0:00
2181ROU795151434Havláková DanielaSKOB Roudnice nad Labem0:00
2178PGP075051639Ptáčková HanaSK Praga0:00
2180RICXXX1Kindl JiříOB Říčany0:00
 
 
T3 (68)3,9 km 130 m9 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
2312Vakant Vakant0:00
2313Vakant Vakant0:00
2302Vakant Vakant0:00
2307Vakant Vakant0:00
2308Vakant Vakant0:00
2309Vakant Vakant0:00
2314Vakant Vakant0:00
2311Vakant Vakant0:00
2301Vakant Vakant0:00
2259ZVO7451438635Marholdová MartinaOB SK Zvole0:00
2304LME69522056272Machová PetraSK Los Mělník0:00
2257VSP74612070890Bártíková IrenaUSK Praha0:00
2260VSP78509784Baldrianová BarboraUSK Praha0:00
2303Vakant Vakant0:00
2300Vakant Vakant0:00
2305LTP9703420447Juren LukášOOB TJ Lokomotiva Teplice0:00
2306Vakant Vakant0:00
2299Vakant Vakant0:00
2296Vakant Vakant0:00
2297Vakant Vakant0:00
2298Vakant Vakant0:00
2295Vakant Vakant0:00
VSP7350232024Aschermannová IrenaUSK Praha0:00
2293Vakant Vakant0:00
2294Vakant Vakant0:00
2292Vakant Vakant0:00
2290Vakant Vakant0:00
2291Vakant Vakant0:00
2310Vakant Vakant0:00
2289PGP75592067949Malečková IvaSK Praga0:00
2286Vakant Vakant0:00
2287Vakant Vakant0:00
2288Vakant Vakant0:00
2285Vakant Vakant0:00
2284KPY7800420417Pavlíček LubomírSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.0:00
2283LLI69538547Hořáková PetraTJ Loko Liberec0:00
2282DOR76502082932Havlíčková KateřinaOK Dobříš0:00
2281HOR65002035741Rücker PetrTJ Jiskra Hořice0:00
2276LTP5802682076Eiselt MilošOOB TJ Lokomotiva Teplice0:00
2279OKP45002087699Šplíchal JiříSK OK 24 Praha0:00
2280LLI71501398994Balcarová AlenaTJ Loko Liberec0:00
2277LLI725251203Melicharová BarboraTJ Loko Liberec0:00
2269DLT0151440404Reisingerová EliškaKrOB Rozmarýn Litoměřice0:00
22756VX7150Hadačová PavlaTORNÁDO0:00
2274BOR76507913579Tučková MonikaOK Jiskra Nový Bor0:00
22734LC005051314Punčochářová SimonaNeregistrovaná - Punčochářová0:00
227264C81504315Uhlíková ŠárkaEkonom Praha Outdoor0:00
2267DCE7500232129Zeman TomášKOB Dobřichovice0:00
2270DKP6000981822Malačka MilanOddíl OB Kotlářka0:00
2271BOR79588514Votýpková ZuzanaOK Jiskra Nový Bor0:00
2268CET01022035730Kovář LukášTJ Loko Česká Třebová0:00
2263VLI74552067951Severýnová Popková KláraSlavia Liberec orienteering0:00
2262VLI77592049576Bednaříková DanielaSlavia Liberec orienteering0:00
2251TUR8160682650Preclíková JanaOOB TJ Turnov0:00
2250VLI73017003010Meier MilanSlavia Liberec orienteering0:00
2261VSP7354411502Hejnová MartinaUSK Praha0:00
2258VSP74001398992Titz PavelUSK Praha0:00
2265VSP5850232190Soukupová MichaelaUSK Praha0:00
2264VSP71522061813Kodejšová AlenaUSK Praha0:00
2248TAP8100Holata RadekKOB TRETRA Praha0:00
2254ROU7150331208Buková JanaSKOB Roudnice nad Labem0:00
2253ROU78502081373Hellerová AlenaSKOB Roudnice nad Labem0:00
2278PGP565052108Syslová DrahomíraSK Praga0:00
2266PGP84549332Voborská JanaSK Praga0:00
2252SRK63519535Peremská DanaSOOB Spartak Rychnov n.Kn.0:00
2249STB7399206351Kubecová JanaTJ Stadion Nový Bor0:00
2256ROZ7350207856Jírová MonikaOK Roztoky0:00
2255SHK72519802Langrová MonikaOK Slavia Hradec Králové0:00
 
 
T5 (62)5,7 km 255 m10 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
2375NER9597Kratochvílová SilviaNeregistrovaní0:00
2370SRK67512045240Kulhavá JarmilaSOOB Spartak Rychnov n.Kn.0:00
2365SRK5701681857Kulhavý JosefSOOB Spartak Rychnov n.Kn.0:00
2376PGP9251361959Kleinová AnnaSK Praga0:00
2372Vakant Vakant0:00
2371Vakant Vakant0:00
2374TAP7201442867Jirous JiříKOB TRETRA Praha0:00
2364NERZedníčková LucieNeregistrovaní0:00
2367KCK575649615Flašarová MarieKOB Český Krumlov0:00
2325ZVO6401515007Hájek TomášOB SK Zvole0:00
2326ZBM8870888602Chromá AdélaSK Žabovřesky Brno0:00
2368LME00502060278Machová MarieSK Los Mělník0:00
2363NERZedníček VáclavNeregistrovaní0:00
23668XC8050410788Schejbalová KarinaNER - Neregistrovaní0:00
2369CHC67019552Křivda IvanK.O.B. Choceň0:00
2373Vakant Vakant0:00
2362Vakant Vakant0:00
2361Vakant Vakant0:00
2360Vakant Vakant0:00
2359Vakant Vakant0:00
2358PGP68012067268Maleček VítSK Praga0:00
2357Vakant Vakant0:00
2356Vakant Vakant0:00
2355Vakant Vakant0:00
2354Vakant Vakant0:00
2353Vakant Vakant0:00
2352Vakant Vakant0:00
2351Vakant Vakant0:00
2350Vakant Vakant0:00
2349Vakant Vakant0:00
2348Vakant Vakant0:00
2347KSUXX01Vaník JakubKlub vytrvalostních sportů Šum0:00
2344KNC910352898Šedivý OndřejSokol Kostelec n. Č. l.0:00
2345KAM7850515490Albrechtová EvaOK Kamenice0:00
2346LLI01022032134Hořák JaroslavTJ Loko Liberec0:00
2343LLI7201434598Bradáč StanislavTJ Loko Liberec0:00
2340LLI63012092413Melichar JaromírTJ Loko Liberec0:00
2341LLI5903410732Košek LadislavTJ Loko Liberec0:00
2334CHA76522070836Matyášová JanaOK Chrastava0:00
2339DKP7700Karban ZdeněkOddíl OB Kotlářka0:00
2336DCE80502102812Kučerová BerenikaKOB Dobřichovice0:00
2337BBM9600886286Ptáček PavelBETA URSUS Orienteering0:00
2338DLT6901336778Nosek PetrKrOB Rozmarýn Litoměřice0:00
2335CHA76032059767Matyáš LiborOK Chrastava0:00
2332HCE975051986Náhlíková ErikaTJ Hostivice0:00
2333DLT7251236061Nosek MartinaKrOB Rozmarýn Litoměřice0:00
2342LLI9751434595Balcarová BarboraTJ Loko Liberec0:00
2327SJH7002995874Hojný JaroslavSJH Jindřichův Hradec0:00
2328SJH69512090840Hojná TerezaSJH Jindřichův Hradec0:00
2317ROU790451436Šlapánek RenéSKOB Roudnice nad Labem0:00
2330TUR770251124Heřmánek MichalOOB TJ Turnov0:00
2323VSP74045782Hejna VladimírUSK Praha0:00
2324VSP72022021822Kodejš ZdeněkUSK Praha0:00
2329VLI7309500568Bednařík AlešSlavia Liberec orienteering0:00
2318ROU7708331503Heller JiříSKOB Roudnice nad Labem0:00
2319PGP6251416118Landovská IvanaSK Praga0:00
2320OSN9696981804Vališová MartinaSK Orientační sporty Nové Měst0:00
2331MLA6901301466Černý LiborMLOK Mariánské Lázně0:00
2322PHK79052078454Tihon MichalOK 99 Hradec Králové0:00
2315RICXXX2Kindl JiříOB Říčany0:00
2316PVP84002103747Král LubošVSS Přírodověda Praha0:00
2321PHK86519088Tihonová MartinaOK 99 Hradec Králové0:00