ČP, ŽA, ŽB-Čechy - krátká trať 11.9.2016čt 8. 9. 2016 2:24
Startovka po kategoriíchvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
D10C (35)1,8 km 30 m8 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
601VSP075251730Gajdová MichaelaUSK Praha1:00
602SJH0651553451Benešová MichaelaSJH Jindřichův Hradec3:00
603LME06502102534Dittrtová RozálieSK Los Mělník5:00
604KSH0852Mayerová DanielaOB Kašperské Hory7:00
605VSP0751888639Baldrianová EvaUSK Praha9:00
606LME0660206359Alblová ZuzanaSK Los Mělník11:00
607TJN06542085580Háková EliškaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis13:00
608JEN09512060292Zabořilová AnnaOB Jenišovice15:00
609TJN08522078479Nožičková EvaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis17:00
610TAP0850Bulířová ŽofieKOB TRETRA Praha19:00
611LPU06512025373Vodičková VeronikaOK Lokomotiva Pardubice21:00
612TJN06552102568Dušková ViktorieOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis23:00
613VLI06527752Heczková AnnaSlavia Liberec orienteering25:00
614LLI08522088712Nejedlová KarolínaTJ Loko Liberec27:00
615KAM0756682675Mišeková KateřinaOK Kamenice29:00
616TJN06532070854Skalová JolanaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis31:00
617OSN08887208071Kamenická Tereza EsterSK Orientační sporty Nové Měst33:00
618TJN07502073663Baloghová MileOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis35:00
619TBM0660232732Hlaváčová LucieKOS TJ Tesla Brno37:00
620KAM075152122Žemlová BarboraOK Kamenice39:00
621SJH0751232404Komárková ZbyňkaSJH Jindřichův Hradec41:00
622CTB075151139Gregorová AliceSK OB Chotěboř43:00
623TTR085249689Nešporová TerezieOOB Třebíč45:00
624DOK08502056280Synková ElenaOK Doksy47:00
625RIC09502049649Seidlová MagdalenaOB Říčany49:00
62681C06502088190Mácová ŠtěpánkaCirkus Čakovice51:00
627TJN06512056298Hubáčková LucieOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis53:00
628KAM06511413720Škáchová ZuzanaOK Kamenice55:00
629TJN08502070803Pavlova LenkaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis57:00
630SLA0750224355Straková DenisaSKOB Slaný59:00
631VLI06552088161Vilémová EliškaSlavia Liberec orienteering61:00
63281C07502088194Mácová NatálieCirkus Čakovice63:00
633SHK0650331315Čečková KarolínaOK Slavia Hradec Králové65:00
634LLI0652Balcarová MarieTJ Loko Liberec67:00
635VLI07502080993Ekertová JanaSlavia Liberec orienteering69:00
 
 
D12C (37)2,5 km 50 m8 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
636TJN05542078475Zoubková ŠárkaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis1:00
637SJH0551206416Blažková VeronikaSJH Jindřichův Hradec3:00
638TJN04502069089Zaňková NatálieOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis5:00
639KPY04501470170Pavlíčková HanaSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.7:00
640DOK04502053515Synková BarboraOK Doksy9:00
641VLI04512078460Podrábská AlžbětaSlavia Liberec orienteering11:00
642VSP04542020713Aschermannová KláraUSK Praha13:00
643VCB0451232975Teringlová VendulaOB České Budějovice15:00
644SJH0453426377Komárková JindraSJH Jindřichův Hradec17:00
645TUV0558888626Hájková TerezaSOK TJ Turnov19:00
646LLI04502060281Marková HanaTJ Loko Liberec21:00
647BOR07507531975Lamačová BarboraOK Jiskra Nový Bor23:00
648VSP04532021847Kopecká ValentýnaUSK Praha25:00
649KAM05512061855Balejová JulieOK Kamenice27:00
650PGP055151666Ptáčková VeronikaSK Praga29:00
651VPM04562060388Šauli KateřinaKOS Slavia VŠ Plzeň31:00
652PGP0552682654Pokorná NelaSK Praga33:00
653STH05517204976Chrástová MagdalénaSK Studenec35:00
654FSP04508666Cincibusová LenkaVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah37:00
655CHA05552049590Matyášová KristýnaOK Chrastava39:00
656DOB05501602624Kubcová AnnaKOB Dobruška41:00
657LTP0450232915Karpíšková KateřinaOOB TJ Lokomotiva Teplice43:00
658SHK04539837Kociánová HanaOK Slavia Hradec Králové45:00
659TJN04512085567Pesničáková SoňaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis47:00
660VRL04532053583Knobová AgátaOOS TJ Spartak Vrchlabí49:00
661TUV0559411518Mellanová JuditaSOK TJ Turnov51:00
662DOR0455434596Arnoštová VeronikaOK Dobříš53:00
663VRL0452425599Randáková AdélaOOS TJ Spartak Vrchlabí55:00
664VSP04552021833Beranová HanaUSK Praha57:00
665STB05502019212Kubecová MagdalenaTJ Stadion Nový Bor59:00
666MFP0551428269Šimšová PavlaVŠSK MFF UK Praha61:00
667KAM0650434803Škáchová ViktorieOK Kamenice63:00
668SRK0551425542Morávková ZuzanaSOOB Spartak Rychnov n.Kn.65:00
669KAM04552075621Jedličková KristýnaOK Kamenice67:00
670EKP055151600Pecková TerezaVŠTJ Ekonom Praha69:00
671VLI04522080991Šestáková MarieSlavia Liberec orienteering71:00
2397PGP05502067999Malečková HanaSK Praga73:00
 
 
D14B (62)2,6 km 85 m11 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
672SJH0352442866Veselá AnetaSJH Jindřichův Hradec0:00
673TJN03552069097Mrkvičková VeronikaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis2:00
674DKP03512051523Tichá DoroteaOddíl OB Kotlářka4:00
675STH03517207502Hrnčířová IvanaSK Studenec6:00
676SJC02527719774Janků AnnaSportcentrum Jičín8:00
677VSP02502035748Titzová AdélaUSK Praha10:00
678CET02511398986Kovářová JanaTJ Loko Česká Třebová12:00
679TUV025251808Šritrová LenkaSOK TJ Turnov14:00
680TJN02562080843Nedomlelová LucieOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis16:00
681VSP02542021832Beranová EvaUSK Praha18:00
682KAM0252442850Chaloupková HanaOK Kamenice20:00
683DKP0251897371Řadová LucieOddíl OB Kotlářka22:00
684LLI03502800308Nejedlová JosefínaTJ Loko Liberec24:00
685NEJ03502035733Nádeníčková IvaTJ Jiskra Nejdek26:00
686VRL03512096240Pilná NatálieOOS TJ Spartak Vrchlabí28:00
687VSP02532020712Aschermannová TerezaUSK Praha30:00
688ROU04512080901Černá EmaSKOB Roudnice nad Labem32:00
689KAM0350442879Hankovcová HelenaOK Kamenice34:00
690BSO02507260007Vítová LucieKOB Baník Sokolov36:00
691STH02517201779Chrástová TerezaSK Studenec38:00
692SJH02522051486Blažková KateřinaSJH Jindřichův Hradec40:00
693KAM02552087652Štěpánková EmaOK Kamenice42:00
694SHK02512049526Raková PetraOK Slavia Hradec Králové44:00
695TJN02537201759Budská AnnaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis46:00
696BOR02532800957Tymešová AnnaOK Jiskra Nový Bor48:00
697TUR02512032102Linková LucieOOB TJ Turnov50:00
698SHK0250410360Holečková PetraOK Slavia Hradec Králové52:00
699VPM04522035169Staňková RadkaKOS Slavia VŠ Plzeň54:00
700TUR02522035709Pekařová JanaOOB TJ Turnov56:00
701JIL03522078470Karlová AnnaOK Jilemnice58:00
702RUZ0251232331Jelínková AdélaTJ Růžená60:00
703MLA02512073702Černá KateřinaMLOK Mariánské Lázně62:00
704TAP0452Bulířová EmaKOB TRETRA Praha64:00
705KRL0351416314Fišarová EliškaKometa Kralovice66:00
706VLI05552043610Martanová LeaSlavia Liberec orienteering68:00
707LPU0360219207Fejfarová TerezaOK Lokomotiva Pardubice70:00
708PHK02558623000Vandasová AdélaOK 99 Hradec Králové72:00
709SJC02512056290Kuchařová RozálieSportcentrum Jičín74:00
710KAM0250515426Semíková LucieOK Kamenice76:00
711LME02502058463Bejvlová KarolínaSK Los Mělník78:00
712LDC0350505131Nehasilová VeronikaKOB Děčín80:00
713TJN03501398987Vitebská EliškaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis82:00
714DOR02502042536Kastnerová JessicaOK Dobříš84:00
715SHK03507206547Thýnová MartinaOK Slavia Hradec Králové86:00
716VLI02522043603Martanová ElinSlavia Liberec orienteering88:00
717VRL0252416271Randáková AlžbětaOOS TJ Spartak Vrchlabí90:00
718TJN02512035725Rydlová MagdalénaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis92:00
719LTP03507202886Žejdlíková EliškaOOB TJ Lokomotiva Teplice94:00
720LPU03527203463Koberová KateřinaOK Lokomotiva Pardubice96:00
721VLI02512078462Podrábská MarieSlavia Liberec orienteering98:00
722LPU03572032180Pušová BáraOK Lokomotiva Pardubice100:00
723PHK0351336788Besedová KatkaOK 99 Hradec Králové102:00
724VPM0451331467Richtrová KamilaKOS Slavia VŠ Plzeň104:00
725SJH0251330596Kinštová TerezaSJH Jindřichův Hradec106:00
726LPU03542025372Vodičková JohanaOK Lokomotiva Pardubice108:00
727TTR035152239Nešporová MarieOOB Třebíč110:00
728SJI02501396852Dočkalová KláraOK Jihlava112:00
729VLI03599201326Bednaříková EmmaSlavia Liberec orienteering114:00
730VSP04562021830Štraitová JolanaUSK Praha116:00
731RIC0450443070De Heij LauraOB Říčany118:00
732DKP02507200326Sanna KarinOddíl OB Kotlářka120:00
733VPM0350347914Kovářová LucieKOS Slavia VŠ Plzeň122:00
 
 
D16A (41)3,0 km 120 m13 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
451VPM01532035165Staňková MarkétaKOS Slavia VŠ Plzeň61:00
452KPY00502800315Míchalová ŠárkaSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.63:00
453CHA0050436447Pavlíková MarkétaOK Chrastava65:00
454LTP00517200323Riby RoseOOB TJ Lokomotiva Teplice67:00
455BBM00502056262Opálková MartinaBETA URSUS Orienteering69:00
456SOP01517204985Poláková LenkaOOB TJ Slezan Opava71:00
457STB01997205007Dolejší KateřinaTJ Stadion Nový Bor73:00
458SJI00517205966Foltýnová EvaOK Jihlava75:00
459SOP0050515149Hájková LenkaOOB TJ Slezan Opava77:00
460LPU0057897364Peterová JanaOK Lokomotiva Pardubice79:00
461KAM0151434818Škáchová MagdalenaOK Kamenice81:00
462TJN01512035701Rydlová AdélaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis83:00
463ZBM0060410338Auerműllerová AnnaSK Žabovřesky Brno85:00
464SRK01537203465Šklíbová VeronikaSOOB Spartak Rychnov n.Kn.87:00
465TRI00547205020Bruková MagdaTJ TŽ Třinec89:00
466ASU0097920661Plhalová ŠárkaMagnus Orienteering91:00
467HOR00502025352Rückerová ŠárkaTJ Jiskra Hořice93:00
468SHK00512032191Thýnová NikolaOK Slavia Hradec Králové95:00
469LPU00517201814Vojtíšková ViktorieOK Lokomotiva Pardubice97:00
470RIC00512031355Šrámková HanaOB Říčany99:00
471LPU0054682622Borovičková ValerieOK Lokomotiva Pardubice101:00
472RIC01512019236Vyhnálková MarieOB Říčany103:00
473NEJ01512035737Tokárová ReginaTJ Jiskra Nejdek105:00
474VIC01627201818Golová TerezaOB Vizovice107:00
475TBM0199515497Hlaváčová AnežkaKOS TJ Tesla Brno109:00
476OSN00507203324Nechanická KláraSK Orientační sporty Nové Měst111:00
477NEJ01502056275Nádeníčková PavlaTJ Jiskra Nejdek113:00
478LPU01517200905Držková BerenikaOK Lokomotiva Pardubice115:00
479TBM00589101109Grycová KateřinaKOS TJ Tesla Brno117:00
480LPU01572091564Kubíčková IvaOK Lokomotiva Pardubice119:00
481TZL00517200901Nešporová AlžbětaSKOB Zlín121:00
482KRL01527090701Šlechtová TerezaKometa Kralovice123:00
483OSN0099416210Zrníková AdélaSK Orientační sporty Nové Měst125:00
484ASU00992045171Hrabošová MagdalenaMagnus Orienteering127:00
485CHC0051320290Chaloupková KateřinaK.O.B. Choceň129:00
486SJH0052442882Hojná EliškaSJH Jindřichův Hradec131:00
487TBM01519101707Korpasová LucieKOS TJ Tesla Brno133:00
488TAP0051361961Dědková TeodoraKOB TRETRA Praha135:00
489SJC01512056270Vejražková RózaSportcentrum Jičín137:00
490KAM0051232425Aschermannová KarolínaOK Kamenice139:00
491SJC01532059737Kochová AnnaSportcentrum Jičín141:00
 
 
D16B (29)2,8 km 105 m12 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
775SLA0051219276Straková VeronikaSKOB Slaný110:00
776DKP0151443091Kalousková MarieOddíl OB Kotlářka112:00
777EKP0153428253Blahová PavlaVŠTJ Ekonom Praha114:00
778ZVO01532800330Hovorková TerezaOB SK Zvole116:00
779SHK01502017683Kroniková ŠtěpánkaOK Slavia Hradec Králové118:00
780OSN00557203325Stoklasová DanielaSK Orientační sporty Nové Měst120:00
781PHK00512075681Hápová PetraOK 99 Hradec Králové122:00
782PZR01522088199Polanská NellyUNITOP SKP Žďár nad Sázavou124:00
783DKL01512042535Geislerová AnetaKOB Kladno126:00
784BOR01511333269Jeřábková NinaOK Jiskra Nový Bor128:00
785STH00517204974Hrnčířová MagdaSK Studenec130:00
786EKP0050361943Koucká BarboraVŠTJ Ekonom Praha132:00
787LTP01517202857Pavlová MartinaOOB TJ Lokomotiva Teplice134:00
788CHC01522011852Shánělová ŠtěpánkaK.O.B. Choceň136:00
789LPU00502091516Filipová TerezaOK Lokomotiva Pardubice138:00
790TAP0150Halamová BarboraKOB TRETRA Praha140:00
791KRL00522020708Mudrová LenkaKometa Kralovice142:00
792SJC01562075653Matějková BarboraSportcentrum Jičín144:00
793KRL00517150100Biersaková DagmarKometa Kralovice146:00
794TAP01532099481Rosendorfová LenkaKOB TRETRA Praha148:00
795KUO00992075693Nováková MarkétaKOB Ústí nad Orlicí150:00
796SHK01512049549Zimová BarboraOK Slavia Hradec Králové152:00
797VSP0150331064Horáková BarboraUSK Praha154:00
798MFP0150428243Šimšová BarboraVŠSK MFF UK Praha156:00
799TJN01532053560Šklíbová MíšaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis158:00
800RIC01522073692Vařeková BohdanaOB Říčany160:00
801CTB00518884Boháčová AnnaSK OB Chotěboř162:00
802CHT0151206486Zlesáková AdélaOOB SK Chrast164:00
803NPA01519712Nováková SvětlanaSK LOB Nová Paka166:00
 
 
D18A (34)3,3 km 125 m14 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
351TRI98527207348Liberdová JanaTJ TŽ Třinec85:00
352AOP99512045206Čechová KláraOrientační Běh Opava87:00
353PHK99992075609Kubíčková JanaOK 99 Hradec Králové89:00
354AOP985052957Fukalová HanaOrientační Běh Opava91:00
355RIC98509101106Vyhnálková BarboraOB Říčany93:00
356VRL99552032127Matoušová KateřinaOOS TJ Spartak Vrchlabí95:00
357LPU99581006615Kopecká AnnaOK Lokomotiva Pardubice97:00
358BOR98542051502Nováková LucieOK Jiskra Nový Bor99:00
359KAM9851515001Hájková EliškaOK Kamenice101:00
360JPV98981007538Pilcová SabinaOddíl OS SK Prostějov103:00
361BOR98532051475Staňová KarolínaOK Jiskra Nový Bor105:00
362TZL99512091555Tichá VeronikaSKOB Zlín107:00
363SJC99512056287Zlámalová NikolaSportcentrum Jičín109:00
364UOL99502059758Janošíkova TerezaSOB Olomouc111:00
365TBM98599988889Grycová VeronikaKOS TJ Tesla Brno113:00
366ZBM99561400403Odehnalová KláraSK Žabovřesky Brno115:00
367SHK99522032162Malinová ApolenaOK Slavia Hradec Králové117:00
368TUR99997202880Sokolářová ŠárkaOOB TJ Turnov119:00
369LPU99599102570Waňková MartinaOK Lokomotiva Pardubice121:00
370PGP9850981838Janovská KateřinaSK Praga123:00
371TRI98507208088Szarzecová LucieTJ TŽ Třinec125:00
372PGP9950331147Hrabánková ZuzanaSK Praga127:00
373KAM9850886274Zimmerová KateřinaOK Kamenice129:00
374CHC9951425544Semrádová JanaK.O.B. Choceň131:00
375SHK99517205002Větříčková AndreaOK Slavia Hradec Králové133:00
376PHK9951682365Chaloupská BarboraOK 99 Hradec Králové135:00
377TUR99527206529Thořová MarkétaOOB TJ Turnov137:00
378PGP99547201197Sieglová EliškaSK Praga139:00
379SJI98522058511Čechová TerezaOK Jihlava141:00
380LPM98502082918Kinkorová TerezaOK Lokomotiva Plzeň143:00
381LBM98989101703Korpasová TerezaTJ Lokomotiva Ingstav Brno145:00
382STH99587201776Kalenská DominikaSK Studenec147:00
383SOP99512061783Poláková TerezaOOB TJ Slezan Opava149:00
384BOR99541204999Janoušková LucieOK Jiskra Nový Bor151:00
 
 
D18B (20)3,1 km 120 m12 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
838KRL99517291299Hanáková LenkaKometa Kralovice75:00
839VSP99502021848Kopecká JohanaUSK Praha77:00
840VPM99502075660Doležalová DorotkaKOS Slavia VŠ Plzeň79:00
841TJN98522070852Knížková ŠárkaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis81:00
842KNC98507202873Kopecká EliškaSokol Kostelec n. Č. l.83:00
843SJI9851336763Petráčková KristýnaOK Jihlava85:00
844FYD985249994Würzová KarolínaJizerský klub OB Frýdlant87:00
845LTP99507200332Žejdlíková KarolínaOOB TJ Lokomotiva Teplice89:00
846PZR9951439123Nechutová AnetaUNITOP SKP Žďár nad Sázavou91:00
847SJH9852331328Hojná DominikaSJH Jindřichův Hradec93:00
848NEJ99502067348Marešová AlexandraTJ Jiskra Nejdek95:00
849CHC98529569Chaloupková VeronikaK.O.B. Choceň97:00
850BOR9959303919Kubecová KateřinaOK Jiskra Nový Bor99:00
851KAM9950515491Albrechtová IvetaOK Kamenice101:00
852MAS9853416189Pelcová TerezaKČT Aš103:00
853STH99537201754Urbanová MarkétaSK Studenec105:00
854VLI995049951Poloprutská LucieSlavia Liberec orienteering107:00
855LLI98542056306Fürstová AnnaTJ Loko Liberec109:00
856ROZ99517205027Voltrová AlenaOK Roztoky111:00
857DOR99502045314Nentvichová KláraOK Dobříš113:00
 
 
D20A (29)3,5 km 130 m15 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
251TRI96562073724Sabelová MarkétaTJ TŽ Třinec1:00
252PGP97567202891Veljačiková HanaSK Praga3:00
253KRL96517140196Hanáková MagdaKometa Kralovice5:00
254TUR97531403414Roškotová LucieOOB TJ Turnov7:00
255DKP9751886271Nováková TerezaOddíl OB Kotlářka9:00
256PGP9654232050Hrabánková KláraSK Praga11:00
257TRI97512073746Tesařová JanaTJ TŽ Třinec13:00
258ZBM97571007533Odehnalová TerezaSK Žabovřesky Brno15:00
259KSU9799897348Smrčková DominikaKlub vytrvalostních sportů Šum17:00
260LCE9751889309Vavrysová BarbaraOOB TJ Slovan Luhačovice19:00
261PGP97511407423Slavíková SilvieSK Praga21:00
262PHK96531398981Šádková MartinaOK 99 Hradec Králové23:00
263TZL97542032161Chovancová ZuzanaSKOB Zlín25:00
264PHK97511398990Novotná KláraOK 99 Hradec Králové27:00
265PGP96507003042Kožinová ZuzanaSK Praga29:00
266SHK97557205001Červená AdélaOK Slavia Hradec Králové31:00
267LTP97507200344Kovářová LenkaOOB TJ Lokomotiva Teplice33:00
268LPM96517201820Šiková KarolínaOK Lokomotiva Plzeň35:00
269LLI96517200361Štičková AnnaTJ Loko Liberec37:00
270TZL97537204981Kavánková IvaSKOB Zlín39:00
271BOR97512051536Kameníková AndreaOK Jiskra Nový Bor41:00
272OSN9696981804Vališová MartinaSK Orientační sporty Nové Měst43:00
273ASU9797980354Horvátová HanaMagnus Orienteering45:00
274LPU97502070818Jansová DoubravkaOK Lokomotiva Pardubice47:00
275TAP97557779755Šimůnková GabrielaKOB TRETRA Praha49:00
276TUR97511403419Linková AlenaOOB TJ Turnov51:00
277ZBM96517200367Hiršová GabrielaSK Žabovřesky Brno53:00
278LPU96591398998Hančová PetraOK Lokomotiva Pardubice55:00
279TRI97502060276Argalášová KateřinaTJ TŽ Třinec57:00
 
 
D20B (6)3,3 km 120 m12 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
887SKV96532058500Žandová MarcelaTJ Slovan Karlovy Vary189:00
888VPM97532060399Šafrhansová LucieKOS Slavia VŠ Plzeň191:00
889ROZ9752438639Voltrová HanaOK Roztoky193:00
890OKP9750232750Nováková AdélaSK OK 24 Praha195:00
891PHK9654224885Šádková LucieOK 99 Hradec Králové197:00
892VPM97522042510Obytová KateřinaKOS Slavia VŠ Plzeň199:00
 
 
D21E (34)4,2 km 165 m18 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
101PHK91507207347Kosová DenisaOK 99 Hradec Králové121:00
102ZBM93541668661Hrušková BarboraSK Žabovřesky Brno123:00
103LPU93512011864Knapová LenkaOK Lokomotiva Pardubice125:00
104ZBM89501007544Poklopová LenkaSK Žabovřesky Brno127:00
105PGP8658920677Tichovská MartinaSK Praga129:00
106ZBM9153897391Indráková AdélkaSK Žabovřesky Brno131:00
107LCE9250889312Sklenářová RadkaOOB TJ Slovan Luhačovice133:00
108ZBM89667200341Kabáthová EvaSK Žabovřesky Brno135:00
109NPA9151515421Nováková ZuzanaSK LOB Nová Paka137:00
110LCE9155361921Čermáková MagdalenaOOB TJ Slovan Luhačovice139:00
111TUR8153515086Omová MichaelaOOB TJ Turnov141:00
112SHK9051515425Mechlová LenkaOK Slavia Hradec Králové143:00
113LPU83577202878Zvěřinová MartinaOK Lokomotiva Pardubice145:00
114ZBM94522020737Tužilová MagdalénaSK Žabovřesky Brno147:00
115SJC8952897345Fujáčková IvanaSportcentrum Jičín149:00
116TUR8650876522Krafková LucieOOB TJ Turnov151:00
117DKP86517207077Plochová DominikaOddíl OB Kotlářka153:00
118LPU8654515102Šístková IvetaOK Lokomotiva Pardubice155:00
119ZBM94569201068Tesařová MarkétaSK Žabovřesky Brno157:00
120KAM95547200333Procházková MarieOK Kamenice159:00
121ZBM93509005227Šimková JohankaSK Žabovřesky Brno161:00
122LPU9457887927Horová PavlaOK Lokomotiva Pardubice163:00
123CTB81517208080Gregorová KamilaSK OB Chotěboř165:00
124LPU9053906217Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice167:00
125PGP9056682103Jakobová AdélkaSK Praga169:00
126DKP84509000007Kolínová KristýnaOddíl OB Kotlářka171:00
127LPU9451940318Procházková KláraOK Lokomotiva Pardubice173:00
128ZBM8888515450Hlavová HanaSK Žabovřesky Brno175:00
129PHK91541008144Valešová JanaOK 99 Hradec Králové177:00
130ZBM94519201069Chromá KateřinaSK Žabovřesky Brno179:00
131PHK8051515494Topinková MonikaOK 99 Hradec Králové181:00
132DKP87567875600Pospíšilová MarieOddíl OB Kotlářka183:00
133SHK81501008173Jedličková ZuzanaOK Slavia Hradec Králové185:00
134ZIT83007847Ender FrankaHSG Turbine Zittau187:00
 
 
D21A (66)3,9 km 135 m16 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
926AOP81522082714Košárková IvaOrientační Běh Opava27:00
927CHA7850887906Kašková KateřinaOK Chrastava29:00
928PHK80559448Vítková LucieOK 99 Hradec Králové31:00
929PGP90558780Bialožytová TerezaSK Praga33:00
930SJC89512102079Soukupová LucieSportcentrum Jičín35:00
931KRN845652533Kopcová MichaelaKOS TJ Lokomotiva Krnov37:00
932DKP9154887944Svobodná MadlaOddíl OB Kotlářka39:00
933PGP93507200338Kožinová AnnaSK Praga41:00
934AOP9450515074Tesařová MarcelaOrientační Běh Opava43:00
935MFP7651682683Šimšová JanaVŠSK MFF UK Praha45:00
936VSP74509102142Svobodová JitkaUSK Praha47:00
937PGP6651502089Kožinová JanaSK Praga49:00
938KAM9452428250Kamererová ValerieOK Kamenice51:00
939TAP9052232158Tihonová HanaKOB TRETRA Praha53:00
940LPU85522053588Udržalová PavlaOK Lokomotiva Pardubice55:00
941SJH9451920682Benešová JanaSJH Jindřichův Hradec57:00
942DKP835051759Karbanová VendulaOddíl OB Kotlářka59:00
943VLI61519061Henychová ZuzanaSlavia Liberec orienteering61:00
944KSU9394897363Vozdová AnetaKlub vytrvalostních sportů Šum63:00
945LPU95587200598Doleželová KateřinaOK Lokomotiva Pardubice65:00
946ZBM8951995814Mádlová VěraSK Žabovřesky Brno67:00
947SJC8451981842Tomešová DanielaSportcentrum Jičín69:00
948EKP7053515496Zurynková JanaVŠTJ Ekonom Praha71:00
949VRL7452515185Randáková HelenaOOS TJ Spartak Vrchlabí73:00
950SJC87658946Setínková EvaSportcentrum Jičín75:00
951ZBM8954416329Hendrychová ZuzanaSK Žabovřesky Brno77:00
952AOP9350515447Mrázová PavlaOrientační Běh Opava79:00
953ASU9299682342Kopecká EliškaMagnus Orienteering81:00
954PGP8556995832Matějů MartinaSK Praga83:00
955LIT8551886283Neradová AlenaKOB Chemopetrol Litvínov85:00
956TUR89511416368Dundrová LucieOOB TJ Turnov87:00
957OSN897252144Wurzelová HanaSK Orientační sporty Nové Měst89:00
958TTR8551515158Křížová LenkaOOB Třebíč91:00
959TAP9251232132Hermannová AnnaKOB TRETRA Praha93:00
960VLI80551398538Kolaja Ehlerová JanaSlavia Liberec orienteering95:00
961DKP81589880Štoková MarianaOddíl OB Kotlářka97:00
962SJC8351500556Mrázková RomanaSportcentrum Jičín99:00
963SHK81521398689Hepnerová MartinaOK Slavia Hradec Králové101:00
964ZBM87877201204Hrstková VladěnaSK Žabovřesky Brno103:00
965NPA90512073708Šmidrkalová MonikaSK LOB Nová Paka105:00
966DKP81549999888Janatová LucieOddíl OB Kotlářka107:00
967KAM95517003009Hlubučková KristýnaOK Kamenice109:00
968TZL94537170894Jeřábková JitkaSKOB Zlín111:00
969TAP9053416010Zamazalová KateřinaKOB TRETRA Praha113:00
970ZBM93537200316Koporová PetraSK Žabovřesky Brno115:00
971ASU8598920685Vavrova VeronikaMagnus Orienteering117:00
972PGP76502085586Ryšavá MagdalenaSK Praga119:00
973LTU8950515140Panchártková TerezaOOB TJ Lokomotiva Trutnov121:00
974LPU9357219279Kulhavá ŠárkaOK Lokomotiva Pardubice123:00
975KAM95509102089Bořánková KarolínaOK Kamenice125:00
976KPY8852301347Kohlová ZuzanaSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.127:00
977SSU89517003039Kuncová EliškaSK Severka Šumperk129:00
978TBM76542049566Štěpánková KateřinaKOS TJ Tesla Brno131:00
979SHK9151995857Chmelařová MichaelaOK Slavia Hradec Králové133:00
980BOR88507880102Šákrová MichaelaOK Jiskra Nový Bor135:00
981DKP94507945000Dlouhá HanaOddíl OB Kotlářka137:00
982ASU87567203330Staňková LucieMagnus Orienteering139:00
983PGP7454995812Vildmonová PavlaSK Praga141:00
984SSU81519480Klíchová JanaSK Severka Šumperk143:00
985LPU94602073750Kosová ŠtěpánkaOK Lokomotiva Pardubice145:00
986TUR87517785Horáková VeronikaOOB TJ Turnov147:00
987PHK8855981820Azebová NinaOK 99 Hradec Králové149:00
988SHK9351995884Fundová EliškaOK Slavia Hradec Králové151:00
989BOR91617434894Burdová AdélaOK Jiskra Nový Bor153:00
990PHK93539930312Kamenická KateřinaOK 99 Hradec Králové155:00
991DKP82549054Jiřištová ZuzanaOddíl OB Kotlářka157:00
 
 
D21B (51)3,7 km 110 m15 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
992VAM885052074Klapalová HanaOOB Vamberk125:00
993KON917552416Dittrichová ZuzanaKOB Konice127:00
994BZP86507203455Přívozníková PavlaBáječné ženy v orientačním běh129:00
995RBK92527260027Pekárková MonikaSK Radioklub Blansko131:00
996FYD9451515182Würzová AnnaJizerský klub OB Frýdlant133:00
997VSP775151739Boumová IrenaUSK Praha135:00
998ZBM90532053561Smoradová BarboraSK Žabovřesky Brno137:00
999VSP54509782Horová MagdaUSK Praha139:00
1000SJC87549971Špicarová MichaelaSportcentrum Jičín141:00
1001BZP87507260013Králová VandaBáječné ženy v orientačním běh143:00
1002CHC88519549Sýkorová DanielaK.O.B. Choceň145:00
1003VLI80519102561Mokrá JulieSlavia Liberec orienteering147:00
100484S9102416555Jergušová HanaAkademik TU Košice149:00
1005KPY86508580Procházková ZuzanaSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.151:00
1006DKP9157Klusáková BarboraOddíl OB Kotlářka153:00
1007TAP8854888854Gabrovská LucieKOB TRETRA Praha155:00
1008TUR87508221Jirků MartinaOOB TJ Turnov157:00
1009LPU8499981834Klapalová MichaelaOK Lokomotiva Pardubice159:00
1010SJC83568952Knoblochová KamilaSportcentrum Jičín161:00
1011SCP90502088205Černá EliškaOK Sparta Praha163:00
1012KAM9153232420Panochová AnnaOK Kamenice165:00
1013ASU82827200319Mesiarkinová KamilaMagnus Orienteering167:00
1014TUV81517707Kvapilová LenkaSOK TJ Turnov169:00
1015DOB8751682690Ďoubalová VěraKOB Dobruška171:00
1016CHA88524662Vejstrková ZuzanaOK Chrastava173:00
1017SCP815051574Havlínová ZuzanaOK Sparta Praha175:00
101869X865152063Trdá LucieHO Humanita177:00
1019VPM799553252Vodrážková KateřinaKOS Slavia VŠ Plzeň179:00
1020PHK92554146Novotná TerezaOK 99 Hradec Králové181:00
1021PGP905351658Ježková DominikaSK Praga183:00
1022VLI81522058470Loosová LenkaSlavia Liberec orienteering185:00
1023KAM9450232162Jančová JanaOK Kamenice187:00
1024EKP78502045231Ondráčková VeronikaVŠTJ Ekonom Praha189:00
1025KAM80502051530Voleská AliceOK Kamenice191:00
1026LTP88547205009Kovářová JulieOOB TJ Lokomotiva Teplice193:00
1027EKP82598629752Kalinová MarkétaVŠTJ Ekonom Praha195:00
1028PGP73551470169Janovská PetraSK Praga197:00
1029KSU9493897370Hnilicová ŠárkaKlub vytrvalostních sportů Šum199:00
1030SHK85507115115Ondřejová Dita TerezieOK Slavia Hradec Králové201:00
1031NPA81517201810Píšová MonikaSK LOB Nová Paka203:00
1032LPU76709281Držková MarkétaOK Lokomotiva Pardubice205:00
1033SMR8451428294Hanajová KáťaSK SNS Smržovka207:00
1034LCE875152675Vlažná LucieOOB TJ Slovan Luhačovice209:00
1035VRL9254331285Jebavá LucieOOS TJ Spartak Vrchlabí211:00
1036PGP82542080966Bozděchová LenkaSK Praga213:00
1037FSP8989889669Rydlová EvaVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah215:00
1038EKP86512067248Hausmannová KláraVŠTJ Ekonom Praha217:00
1039LCE955553828Končáková KláraOOB TJ Slovan Luhačovice219:00
1040VCB785152113Teringlová MartinaOB České Budějovice221:00
1041VSP8050232062Uhrová ZuzanaUSK Praha223:00
1042STH9356416278Ducháčková KateřinaSK Studenec225:00
 
 
D21C (23)3,5 km 105 m14 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1043TAP8750886276Puchernová RadkaKOB TRETRA Praha62:00
1044LDC8151347881Zítová PavlaKOB Děčín64:00
1045TUV855752370Zakouřilová KamilaSOK TJ Turnov66:00
1046EKP84597207027Silovská HanaVŠTJ Ekonom Praha68:00
1047SCP825751567Tesařová AnnaOK Sparta Praha70:00
1048TZL85532083393Beranová KristínaSKOB Zlín72:00
1049EKP92622103730Ksandrová MarieVŠTJ Ekonom Praha74:00
1050LIT89518115Neradová EvaKOB Chemopetrol Litvínov76:00
1051SJC77522020719Kazdová JanaSportcentrum Jičín78:00
1052SMB905149977Pološčuková LucieSKOB Sig-Mat Mladá Boleslav80:00
1053DKP92502025359Šebková JanaOddíl OB Kotlářka82:00
1054SRK93519536Peremská DanaSOOB Spartak Rychnov n.Kn.84:00
1055DOK76507773Synková ŠárkaOK Doksy86:00
1056LLI755151205Peterková ViktorieTJ Loko Liberec88:00
1057EKP84522053578Hanzlíčková MartinaVŠTJ Ekonom Praha90:00
1058SJC876151803Höferová PetraSportcentrum Jičín92:00
1059DKP93509953699Svobodná TerezaOddíl OB Kotlářka94:00
1060VLI86502058475Brzáková KristýnaSlavia Liberec orienteering96:00
1061TAP846253640Hejtmánková KateřinaKOB TRETRA Praha98:00
1062EKP84612061773Mikanová KateřinaVŠTJ Ekonom Praha100:00
1063DCE7950416316Jarošová KláraKOB Dobřichovice102:00
1064NNN86507260030Ryantová JanaNeregistrovaní (NNN)104:00
1065Vakant Vakant106:00
 
 
D35B (30)3,5 km 120 m15 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1066SJI7850886269Chudíková BarboraOK Jihlava0:00
1067LCV7351253153Krausová MarcelaTJ Lokomotiva, o.s. Chomutov2:00
1068CHA77507500077Pachnerová DominikaOK Chrastava4:00
1069SHK77539101115Čečková MartinaOK Slavia Hradec Králové6:00
1070DOK79507200372Synková PetraOK Doksy8:00
1071VRL77522060275Kutlvašrová VlaďkaOOS TJ Spartak Vrchlabí10:00
1072VLI8054336783Matějů KateřinaSlavia Liberec orienteering12:00
1073RIC72512035141Šrámková IvaOB Říčany14:00
1094VSP765051746Městková KateřinaUSK Praha16:00
1075MFP795952139Králová MichaelaVŠSK MFF UK Praha18:00
1076FSP7852207837Kurfürstová MagdalenaVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah20:00
1077RIC7552889279Vyhnálková EvaOB Říčany22:00
1078SRK76517204991Šklíbová JanaSOOB Spartak Rychnov n.Kn.24:00
1079SCP79507260005Hojná SilvieOK Sparta Praha26:00
1080KAM755052118Žemlová EvaOK Kamenice28:00
1081CHA79528897Krtičková MichaelaOK Chrastava30:00
1082VLI77552032117Peteráčová Hyxová RadkaSlavia Liberec orienteering32:00
1083PGP756251638Pokorná MagdalénaSK Praga34:00
1084TBM7467230679Grycová PetraKOS TJ Tesla Brno36:00
1085VPM78522060395Šauli IvaKOS Slavia VŠ Plzeň38:00
1086TUR77778062Heřmánková PavlaOOB TJ Turnov40:00
1087SCP7555301357Petráňová JanaOK Sparta Praha42:00
1088PHK7551224919Kubečková ZdenaOK 99 Hradec Králové44:00
108981C00501400418Mácová MartinaCirkus Čakovice46:00
1090CHA81508186Poláková VeronikaOK Chrastava48:00
1091KAM79502080911Jedličková TerezaOK Kamenice50:00
1092CHA80504212Lankašová BarboraOK Chrastava52:00
1093EKP79557207365Seidlová BarboraVŠTJ Ekonom Praha54:00
1074TEP78502102815Městková LucieTempo Praha56:00
2395VPM75512060390Hasmanová LenkaKOS Slavia VŠ Plzeň58:00
 
 
D40B (64)3,4 km 110 m12 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1095TBM725849656Hlaváčová ŠárkaKOS TJ Tesla Brno0:00
1096VSP725653160Průšová MarkétaUSK Praha2:00
1097VPM73502067329Kovářová JitkaKOS Slavia VŠ Plzeň4:00
10985IX75502099521Tomandlová RadkaNOK HoRa6:00
1099JIL75522075623Ježková RomanaOK Jilemnice8:00
1100PGP735051555Ptáčková KateřinaSK Praga10:00
1101SRK73732096120Filipová IvanaSOOB Spartak Rychnov n.Kn.12:00
1102BSO72507873Hejduková JanaKOB Baník Sokolov14:00
1103LBM73621409879Korpasová IvanaTJ Lokomotiva Ingstav Brno16:00
1104VSP7252682665Štraitová JitkaUSK Praha18:00
1105VPM7451331267Richtrová LucieKOS Slavia VŠ Plzeň20:00
1106SOB74514186Šašková PetraSOBSA22:00
1107DOB74517258Kubcová LenkaKOB Dobruška24:00
1108TZL7652218979Nešporová BarboraSKOB Zlín26:00
1109KAM735052273Škvorová ZuzanaOK Kamenice28:00
1110BOR74578431Janoušková IvetaOK Jiskra Nový Bor30:00
1111DOR76528857Arnoštová KateřinaOK Dobříš32:00
1112TBM7475443078Milánová JindřiškaKOS TJ Tesla Brno34:00
1113KAM68502035702Semíková IvaOK Kamenice36:00
1114CST74547749Pelcová PavlaOB Strakonice38:00
1115KAM7053682099Hankovcová LenkaOK Kamenice40:00
1116PGP7551682094Šimerková OlgaSK Praga42:00
1117OSN69559690219Kamenická LenkaSK Orientační sporty Nové Měst44:00
1118VSP755153546Kučerová MarieUSK Praha46:00
1119LME73502060273Bejvlová MartinaSK Los Mělník48:00
1120BOR76507913579Tučková MonikaOK Jiskra Nový Bor50:00
1121CET75549722Hájková LudmilaTJ Loko Česká Třebová52:00
1122STH7451220254Junková PetraSK Studenec54:00
1123VAM72502053570Vandasová MarkétaOOB Vamberk56:00
1124TTR725152242Nešporová MarieOOB Třebíč58:00
1125FYD72998328Macháčková MichaelaJizerský klub OB Frýdlant60:00
1126LPU7158331619Waňková DitaOK Lokomotiva Pardubice62:00
1127SLA72518579Straková JanaSKOB Slaný64:00
1128OSN75577205038Nechanická DanielaSK Orientační sporty Nové Měst66:00
1129VSP725551728Horáková LenkaUSK Praha68:00
1130EKP7257725724Konečná MarcelaVŠTJ Ekonom Praha70:00
1131VSP71502021834Beranová IvaUSK Praha72:00
1132JIL75542060258Vlastníková LucieOK Jilemnice74:00
1133LME7555420448Alblová LucieSK Los Mělník76:00
1134CHT735252154Zlesáková StáňaOOB SK Chrast78:00
1135VLI74511400433Podrábská MarieSlavia Liberec orienteering80:00
1136SJC7451211303Škorpilová JanaSportcentrum Jičín82:00
1137PHK7051682334Chaloupská PavlínaOK 99 Hradec Králové84:00
1138SRK74529796Zemánková EvaSOOB Spartak Rychnov n.Kn.86:00
1139LTP72527202898Riby KateřinaOOB TJ Lokomotiva Teplice88:00
1140KAM6951232393Valášková ŠárkaOK Kamenice90:00
1141VRL7153438036Pilná LibušeOOS TJ Spartak Vrchlabí92:00
1142KAM70547201760Škáchová PetraOK Kamenice94:00
1143VSP7453232401Zakouřilová HelenaUSK Praha96:00
1144TAP73502800294Halamová AnnaKOB TRETRA Praha98:00
1145VAM62519676Smutná JanaOOB Vamberk100:00
1146JEN74577775Zabořilová RomanaOB Jenišovice102:00
1147RIC72522073694Kotenová KláraOB Říčany104:00
1148TUV7351411543Hájková MagdalenaSOK TJ Turnov106:00
1149VSP709951589Klapalová PavlaUSK Praha108:00
1150RIC73502095933De Heij MargitaOB Říčany110:00
1151VSP73512021823Trnková DanaUSK Praha112:00
1152VLI74528126Martanová DanielaSlavia Liberec orienteering114:00
1153STH73517204984Junková KateřinaSK Studenec116:00
1154VRL73532096241Smith LucieOOS TJ Spartak Vrchlabí118:00
1155JIL7553425574Karlová KateřinaOK Jilemnice120:00
1156VLI73518293Žuková MarcelaSlavia Liberec orienteering122:00
1157PHK74569431Samková RenátaOK 99 Hradec Králové124:00
1158CET7552339546Kovářová AnnaTJ Loko Česká Třebová126:00
 
 
D45B (43)3,2 km 100 m13 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1159TBM58557202887Kuchařová AdaKOS TJ Tesla Brno64:00
1160SKV6551236486Žandová MarieTJ Slovan Karlovy Vary66:00
1161EKP625251601Pecková IvanaVŠTJ Ekonom Praha68:00
1162PHK69502035720Kavalírová ZuzanaOK 99 Hradec Králové70:00
1163SKV6751331089Kubínová JanaTJ Slovan Karlovy Vary72:00
1164TBM696949412Grycová JanaKOS TJ Tesla Brno74:00
1165SMR71517205014Pařízková VěrkaSK SNS Smržovka76:00
1166OKP695351681Nováková MarieSK OK 24 Praha78:00
1167DKL705049647Benešová JaroslavaKOB Kladno80:00
1168LLI69502032126Fürstová KatkaTJ Loko Liberec82:00
1169EKP6951224915Blahová MarkétaVŠTJ Ekonom Praha84:00
1170DKP675049806Klašková KateřinaOddíl OB Kotlářka86:00
1171EKP6850515195Koucká IvanaVŠTJ Ekonom Praha88:00
1172FYD6952515004Würzová KateřinaJizerský klub OB Frýdlant90:00
1173DKP6751889283Šebková HelenaOddíl OB Kotlářka92:00
1174VPM6951888641Staňková MarcelaKOS Slavia VŠ Plzeň94:00
1175SJH70519101672Benešová IvaSJH Jindřichův Hradec96:00
1176LDC71507121314Nehasilová ZuzanaKOB Děčín98:00
1177KRE705151411Dulovcová MarieOOB TJ Sokol Křemže100:00
1178NEJ69502067965Tokárová ReginaTJ Jiskra Nejdek102:00
1179LME68522102533Dittrtová LucieSK Los Mělník104:00
1180VSP70517911Novotná Neyrinck MarkétaUSK Praha106:00
1181SCP695052114Tloušťová EvaOK Sparta Praha108:00
1182TAP69502092376Úlehlová MonikaKOB TRETRA Praha110:00
1183PGP7151231924Čtrnáctová MagdalenaSK Praga112:00
1184CHC69519542Chaloupková LenkaK.O.B. Choceň114:00
1185TUR685051809Linková IvaOOB TJ Turnov116:00
1186LPU68548950Horáková JindraOK Lokomotiva Pardubice118:00
1187SRK67527207351Kosová MichaelaSOOB Spartak Rychnov n.Kn.120:00
1188SNA71559606Douchová JaroslavaTJ START Náchod122:00
1189DOR71502045313Nová JanaOK Dobříš124:00
1190LTU69522057594Lazáková ŠárkaOOB TJ Lokomotiva Trutnov126:00
1191LPU60529316Knapová IvaOK Lokomotiva Pardubice128:00
1192PHK67569833Kavalírová KateřinaOK 99 Hradec Králové130:00
1193LPU69559656Demlová JitkaOK Lokomotiva Pardubice132:00
1194EKP625051295Hubáčková JanaVŠTJ Ekonom Praha134:00
1195MFP7050443075Sieglová DagmarVŠSK MFF UK Praha136:00
1196LTU69512085652Bendáková JitkaOOB TJ Lokomotiva Trutnov138:00
1197KAS7051682641Eichlerová JanaKOB Kamenický Šenov140:00
1198MFP68502079501Forstová LenkaVŠSK MFF UK Praha142:00
1199TRI68502073677Argalášová GabrielaTJ TŽ Třinec144:00
1200TAP71522081352Melišíková RadkaKOB TRETRA Praha146:00
1201KNC655052265Komersová JanaSokol Kostelec n. Č. l.148:00
 
 
D50B (39)3,0 km 105 m12 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1202HCE645151984Mudrová MartinaTJ Hostivice67:00
1203KON638952417Hlavová MiroslavaKOB Konice69:00
1204SJI6051995881Hrstková DanaOK Jihlava71:00
1205TEH575151398Sládková EvaSokol Tehov73:00
1206PGP58502080958Zelená MarkétaSK Praga75:00
1207SCP64512800325Veljačiková MarkétaOK Sparta Praha77:00
1208PGP6250232184Hrabánková IlonaSK Praga79:00
1209VAM64511416361Klapalová JanaOOB Vamberk81:00
1210KAS6550682680Slezáčková VěraKOB Kamenický Šenov83:00
1211BOR65508445Pávková JanaOK Jiskra Nový Bor85:00
1212DOR64512080904Tachezy RuthOK Dobříš87:00
1213SMB65517722Pološčuková MonikaSKOB Sig-Mat Mladá Boleslav89:00
1214SHK645049868Macháčková JanaOK Slavia Hradec Králové91:00
1215VSP66507965Němečková JarmilaUSK Praha93:00
1216CHA6551436447Pavlíková PavlaOK Chrastava95:00
1217LPU60519237Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice97:00
1218DOR6150232174Bochenková JanaOK Dobříš99:00
1219LLI63512085634Košková VlastaTJ Loko Liberec101:00
1220LTU63512085658Petrželová AlenaOOB TJ Lokomotiva Trutnov103:00
1221EKP575051604Šedivá MiroslavaVŠTJ Ekonom Praha105:00
1222LTU64517201808Hindráková MartinaOOB TJ Lokomotiva Trutnov107:00
1223PGP665251676Tichovská HanaSK Praga109:00
1224CHA62508175Čechlovská JanaOK Chrastava111:00
1225PGP635251660Ježková ReginaSK Praga113:00
1226KPY6050301394Freyová MichaelaSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.115:00
1227TAP6253232161Tihonová JindraKOB TRETRA Praha117:00
1228MLA6551232235Tenglerová HelenaMLOK Mariánské Lázně119:00
1229PHK56512102552Běhounová JiřinaOK 99 Hradec Králové121:00
1230HCE64507202877Kettnerová LenkaTJ Hostivice123:00
1231SJC66572053545Zalabová MartinaSportcentrum Jičín125:00
1232PHK6354219239Novotná IvanaOK 99 Hradec Králové127:00
1233SHK66512017663Thýnová IvanaOK Slavia Hradec Králové129:00
1234KRE635151412Troupová VladěnaOOB TJ Sokol Křemže131:00
1235CHA65508179Gorčicová IvanaOK Chrastava133:00
1236SJH645151925Tichá JanaSJH Jindřichův Hradec135:00
1237CHT665452145Wurzelová DanaOOB SK Chrast137:00
1238MLA6552416173Miturová RadkaMLOK Mariánské Lázně139:00
1239KON628552420Dittrichová LenkaKOB Konice141:00
1240PEN6350232387Kábrtová IvaOK RECO Sport143:00
 
 
D55B (20)2,8 km 100 m12 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1241PZR56547205030Rosecká AlenaUNITOP SKP Žďár nad Sázavou1:00
1242VSP59507003023Lacigová IvanaUSK Praha3:00
1243SHK58529118Bláhová LubaOK Slavia Hradec Králové5:00
1244SJC61519908Benešová IvaSportcentrum Jičín7:00
1245ROZ6150438643Voltrová SvatavaOK Roztoky9:00
1246NPA57547203468Hušková EvaSK LOB Nová Paka11:00
1247VRL54518954Nýdrlová EvaOOS TJ Spartak Vrchlabí13:00
1248LTP61517205026Kovářová AlenaOOB TJ Lokomotiva Teplice15:00
1249PHK61518949Hejnalová HanaOK 99 Hradec Králové17:00
1250KPY605153182Kohlová AlenaSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.19:00
1251VSP615151734Michálková JiřinaUSK Praha21:00
1252LPU5851888601Víchová LadislavaOK Lokomotiva Pardubice23:00
1253NPA53512060217Kalibánová JiřinaSK LOB Nová Paka25:00
1254CHA57508171Kadavá EvaOK Chrastava27:00
1255DCE55507868Mrázová PavlaKOB Dobřichovice29:00
1256VBM6155682079Bravená AlexandraVSK Mendelu Brno31:00
1257KNC61509201322Havlíčková JindraSokol Kostelec n. Č. l.33:00
1258DCE54501954721Procházková MilušeKOB Dobřichovice35:00
1259SCP5450336750Zavadilová NaďaOK Sparta Praha37:00
1260DKP56502095936Mrázková IvanaOddíl OB Kotlářka39:00
 
 
D60B (18)2,6 km 60 m12 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1261LJN55507742Matoušková MarieOOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou1:00
1262DCE56507870Štrossová JiřinaKOB Dobřichovice3:00
1263SHK53519107Fejlková AliceOK Slavia Hradec Králové5:00
1264JIL53622096111Zlesáková VlastaOK Jilemnice7:00
1265CHA53518165Ševčíková AlenaOK Chrastava9:00
1266SCP555052760Jahnová HelenaOK Sparta Praha11:00
1267TAP545253641Hejtmánková AlenaKOB TRETRA Praha13:00
1268LLI55508546Korejčíková DáďaTJ Loko Liberec15:00
1269VCB565153725Hejzlarová VladimíraOB České Budějovice17:00
1270RUZ555251922Jelínková JanaTJ Růžená19:00
1271DKL555053520Cabrnochová HanaKOB Kladno21:00
1272PGP555052095Doležalová VlastaSK Praga23:00
1273CHA56508170Lusková OlgaOK Chrastava25:00
1274TUR56508208Konopáčová JanaOOB TJ Turnov27:00
1275NPA55522060214Nováková JanaSK LOB Nová Paka29:00
1276JEN52517776Richtrová JaroslavaOB Jenišovice31:00
1277CHA55508162Bradnová VěraOK Chrastava33:00
1278LPU56549290Novotná JiřinaOK Lokomotiva Pardubice35:00
 
 
D65B (13)2,3 km 65 m10 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1279TEP485151647Městková EvaTempo Praha0:00
1280LPU4950436429Kellnerová StanislavaOK Lokomotiva Pardubice2:00
1281TUR5151303959Tvrdková EvaOOB TJ Turnov4:00
1282LTU4751405955Kutáčková StanislavaOOB TJ Lokomotiva Trutnov6:00
1283VSP505051645Dohnalová DanaUSK Praha8:00
1284TUR51502025351Omová JanaOOB TJ Turnov10:00
1285LIT50518110Neradová AlenaKOB Chemopetrol Litvínov12:00
1286CHA49518158Vokálová PavlaOK Chrastava14:00
1287LPU47529247Kubíková KvětaOK Lokomotiva Pardubice16:00
1288VLI51522059769Pachnerová JaroslavaSlavia Liberec orienteering18:00
1289DKP515051799Stehnová HanaOddíl OB Kotlářka20:00
1290TJP475053540Ryšavá LubomíraTJ Sokol Troja22:00
1291VLI49502080918Horáčková StanislavaSlavia Liberec orienteering24:00
 
 
D70B (6)2,2 km 55 m10 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1292SLP445151550Zmeková MílaOOB Slavia Praha1:00
1293CHA46508152Kašková EvaOK Chrastava3:00
1294PGP445152096Dvořáková LadislavaSK Praga5:00
1295LCV4550301524Zenkerová MilušeTJ Lokomotiva, o.s. Chomutov7:00
1296LLI445151214Krausová MarieTJ Loko Liberec9:00
1297KAS4551682619Nejezchlebová VěraKOB Kamenický Šenov11:00
 
 
H10C (46)1,8 km 30 m8 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
ROU08012084986Havlák ŠtěpánSKOB Roudnice nad Labem71:00
1298TJN08092088176Nožička JanOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis73:00
1299PGP06032103760Kosák JonášSK Praga75:00
1300CHA06052059765Březina KarelOK Chrastava77:00
1301TJN06012067319Míka AlbertOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis79:00
1302PGP07042800310Kosák EliášSK Praga81:00
1303VLI07024402224Hyxa JanSlavia Liberec orienteering83:00
1304TJNXX014408045Potměšil MatyášOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis85:00
1305LPM07002103269Stehlík JakubOK Lokomotiva Plzeň87:00
1306TJN06032067316Mairich FilipOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis89:00
1307VCB0702232980Teringl VojtěchOB České Budějovice91:00
1308TJN1000253111Vokurka VáclavOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis93:00
1309Vakant Vakant95:00
1310SCP06001007532Kuc DavidOK Sparta Praha97:00
1311TJN08122096129Mairich MartinOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis99:00
1312PGP08002067935Šimerka OndřejSK Praga101:00
1313TJN07002053559Řehoř HynekOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis103:00
1314ROU0602Havlák RenéSKOB Roudnice nad Labem105:00
1315TJN06002035718Dejnožka MartinOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis107:00
1316SNA08019616Doucha TomášTJ START Náchod109:00
1317TJN06022056269Hubáček DavidOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis111:00
1318VLI07042073700Trávníček LukášSlavia Liberec orienteering113:00
1319TJN0800253145Vokurka AntonínOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis115:00
1320VSP0600416121Městka VáclavUSK Praha117:00
1321DKP0602Ledinský MatějOddíl OB Kotlářka119:00
1322OSN06069579Zrník TomášSK Orientační sporty Nové Měst121:00
1323VSP060151649Horák MartinUSK Praha123:00
1324ROU070251438Heller JakubSKOB Roudnice nad Labem125:00
1325VLI08004100Habán EduardSlavia Liberec orienteering127:00
1326TUR07011403065Drahoňovský TomášOOB TJ Turnov129:00
1327CHT0601336786Zlesák MatyášOOB SK Chrast131:00
1328VSP0606232246Meier DavidUSK Praha133:00
1329CET06012060236Hájek DominikTJ Loko Česká Třebová135:00
1330DOR06012080952Havlíček MartinOK Dobříš137:00
1331VLI0804302695Heczko ErikSlavia Liberec orienteering139:00
1332SHK09017753Čečka MatějOK Slavia Hradec Králové141:00
1333SLA06002067945Husák OndřejSKOB Slaný143:00
1334VLI06004214Habán OliverSlavia Liberec orienteering145:00
1335CTB06012081396Novák MatyášSK OB Chotěboř147:00
1336LTP0702897359Riby PhilipOOB TJ Lokomotiva Teplice149:00
1337EKP07012102795Štěňha DavidVŠTJ Ekonom Praha151:00
1338CST060151330Pelc TadeášOB Strakonice153:00
1339VPM0802434814Vodrážka ŠtěpánKOS Slavia VŠ Plzeň155:00
1340TBM06072090860Štěpánek JanKOS TJ Tesla Brno157:00
1341STB0601434808Dolejší JanTJ Stadion Nový Bor159:00
1342VLI07014402223Miklas OndřejSlavia Liberec orienteering161:00
 
 
H12C (46)2,5 km 60 m9 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1343DOR04052042541Snížek MartinOK Dobříš0:00
1344MLA0501301443Černý JonášMLOK Mariánské Lázně2:00
1345JEN05032060291Hoetzel HugoOB Jenišovice4:00
1346CET05012056307Kovář RadimTJ Loko Česká Třebová6:00
1347TJN05002049534Rokos MarekOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis8:00
1348LME04002056261Bejvl MarekSK Los Mělník10:00
1349EKP04022075608Blaha MichalVŠTJ Ekonom Praha12:00
1350CST0401436432Pelc MatyášOB Strakonice14:00
1351ROU05012085606Heller JiříSKOB Roudnice nad Labem16:00
1352TAP05022081357Melišík JanKOB TRETRA Praha18:00
1353SOB050153026Šašek MartinSOBSA20:00
1354TJN04002056302Pokorný JanOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis22:00
1355MFP05072053580Král AdamVŠSK MFF UK Praha24:00
1356LPU04012070815Haas FilipOK Lokomotiva Pardubice26:00
1357ROZ05007941Jíra FilipOK Roztoky28:00
1358SJI05002061841Vítek MatějOK Jihlava30:00
1359PGP0401231948Čtrnáct FrantišekSK Praga32:00
1360SJI0401361999Orany VojtěchOK Jihlava34:00
1361SHK04042073723Černík AdamOK Slavia Hradec Králové36:00
1362VLI05092049579Bednařík VilémSlavia Liberec orienteering38:00
1363SCP0400682668Kuc RadimOK Sparta Praha40:00
1364DOR04032045308Janda JakubOK Dobříš42:00
1365TAP0602Bulíř JáchymKOB TRETRA Praha44:00
1366TBM0406888648Gryc OndřejKOS TJ Tesla Brno46:00
1367EKP0401428214Blaha JiříVŠTJ Ekonom Praha48:00
1368SNA05019636Doucha MartinTJ START Náchod50:00
1369SRK0503425589Morávek MartinSOOB Spartak Rychnov n.Kn.52:00
1370VSP04059200730Baldrian TomášUSK Praha54:00
1371TUR05008020Heřmánek PetrOOB TJ Turnov56:00
1372PGP0404443090Janas AdamSK Praga58:00
1373TTR050252248Nešpor JiříOOB Třebíč60:00
1374DOR04062042548Snížek OndřejOK Dobříš62:00
1375VSP07012021829Štrait VilémUSK Praha64:00
1376LPM05012082911Stehlík ŠimonOK Lokomotiva Plzeň66:00
1377TAP05042092402Sork DominikKOB TRETRA Praha68:00
1378RUZ0500232335Jelínek FilipTJ Růžená70:00
1379ZVO05012051483Marhold VáclavOB SK Zvole72:00
1380VSP04012032183Titz AdamUSK Praha74:00
1381RIC04002096235Mucha OndřejOB Říčany76:00
1382OKP0500Himmel OndřejSK OK 24 Praha78:00
1383EKP04122099511Kabát MartinVŠTJ Ekonom Praha80:00
1384DKP0502886289Šubrt VojtěchOddíl OB Kotlářka82:00
1385VSP0400232616Zakouřil MatyášUSK Praha84:00
1386KAM04042075622Jedlička JakubOK Kamenice86:00
1387TJN05042073664Sýkora OliverOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis88:00
2393VPM05012042516Hasman JakubKOS Slavia VŠ Plzeň90:00
 
 
H14B (84)2,8 km 95 m12 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1388HOR02012025353Rücker JanTJ Jiskra Hořice1:00
1389STH02027201763Štefan VítSK Studenec3:00
1390KAS0301682685Hnízdil MatějKOB Kamenický Šenov5:00
1391PGP03092090836Šimša MartinSK Praga7:00
1392LLI02032032132Bradáč DavidTJ Loko Liberec9:00
1393TUV02039102562Hájek KryštofSOK TJ Turnov11:00
1394PGP02042075683Kolský PavelSK Praga13:00
1395KAM0203995899Albrecht AdamOK Kamenice15:00
1396SRK03002091541Flegl MartinSOOB Spartak Rychnov n.Kn.17:00
1397VSP0301434600Horák Pavel ml.USK Praha19:00
1399LLI04049101104Peterka JakubTJ Loko Liberec21:00
1400HOR04007200597Kolář ŠimonTJ Jiskra Hořice23:00
1401PHK02029428Bárta ŠimonOK 99 Hradec Králové25:00
1402VPM05031400429Kurz OndřejKOS Slavia VŠ Plzeň27:00
1403STH02057204987Link LukášSK Studenec29:00
1404LPU02092075644Macek OndřejOK Lokomotiva Pardubice31:00
1405KAM0300436963Kovářík TomášOK Kamenice33:00
1406NEJ03002049567Tokár RadimTJ Jiskra Nejdek35:00
1407VPM02082087683Kurz ŠimonKOS Slavia VŠ Plzeň37:00
1408TUV0308888622Mellan JonášSOK TJ Turnov39:00
1409TAP02002080913Melišík MartinKOB TRETRA Praha41:00
1410CHA0301436449Danko ŠtěpánOK Chrastava43:00
1411EKP0200601169Bolehovský MichalVŠTJ Ekonom Praha45:00
1412TAP04002075696Tůma ŠimonKOB TRETRA Praha47:00
1413SHK04031400421Dohnálek TomášOK Slavia Hradec Králové49:00
1414DOR03012044898Kučera JáchymOK Dobříš51:00
1415PGP02002060249Janas PetrSK Praga53:00
1416KAM04059201061Gajda MartinOK Kamenice55:00
1417BSO03017204986Kohoutek OldřichKOB Baník Sokolov57:00
1418TJN03021398971Vitebský LukášOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis59:00
1419VSP04062032107Průša DominikUSK Praha61:00
1420KAM0301443069Chaloupka ViktorOK Kamenice63:00
1421TJN03062085591Lesák OndřejOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis65:00
1422CHA02022049595Matyáš VojtěchOK Chrastava67:00
1423SRK03042027201Šípek StanislavSOOB Spartak Rychnov n.Kn.69:00
1424PHK0302682336Chaloupský JakubOK 99 Hradec Králové71:00
1425BSO02017875Hejduk ZdeněkKOB Baník Sokolov73:00
1426TJN03002027224Dejnožka VojtěchOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis75:00
1427VRL03052088183Procinger JakubOOS TJ Spartak Vrchlabí77:00
1428EKP05082073716Bolehovský DanielVŠTJ Ekonom Praha79:00
1429TJN04012027207Tkáč MatějOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis81:00
1430SJC02022056295Tuma MatějSportcentrum Jičín83:00
1431JIL02012073749Vlastník MatoušOK Jilemnice85:00
1432DKP02047020417Víteček JáchymOddíl OB Kotlářka87:00
1433VPM02007208210Kovář OndřejKOS Slavia VŠ Plzeň89:00
1434LLI0300682626Hejna HynekTJ Loko Liberec91:00
1435KAM0201436446Hankovec HugoOK Kamenice93:00
1436SJI02002080961Tkáč JurajOK Jihlava95:00
1437BSO02038687Lill PetrKOB Baník Sokolov97:00
1438KAM0309682695Škácha VítOK Kamenice99:00
1439BOR04004360Janoušek SlávekOK Jiskra Nový Bor101:00
1440SJH0301443062Hojný JáchymSJH Jindřichův Hradec103:00
1441TJN03032080823Řehoř VojtaOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis105:00
1442PGP03007260011Kožina ŠtěpánSK Praga107:00
1443RIC03032031371Šrámek JaromírOB Říčany109:00
1444RUZ03012099490Jelínek KryštofTJ Růžená111:00
1445SJI030151770Venhoda MatějOK Jihlava113:00
1446KAM0202425596Škvor AdamOK Kamenice115:00
1447ZVO03012023809Marhold PřemyslOB SK Zvole117:00
1448VPM02042042518Richtr LukášKOS Slavia VŠ Plzeň119:00
1449KAM02042050496Hejsek FilipOK Kamenice121:00
1450VRL03012017678Štregl MatyášOOS TJ Spartak Vrchlabí123:00
1451DKP0205888625Šubrt MatějOddíl OB Kotlářka125:00
1452DOK02002053519Synek PetrOK Doksy127:00
1453DKP0210446345Malačka MilanOddíl OB Kotlářka129:00
1454KAM02072084934Renda MichalOK Kamenice131:00
1455KSH02022078478Mayer ŠimonOB Kašperské Hory133:00
1456DKP0203981832Švarc AntonínOddíl OB Kotlářka135:00
1457LPU03097200595Waněk HubertOK Lokomotiva Pardubice137:00
1458OSN02007205006Nechanický JanSK Orientační sporty Nové Měst139:00
1459SHK03039828Tichý LubomírOK Slavia Hradec Králové141:00
1460LPU0310232602Fejfar LukášOK Lokomotiva Pardubice143:00
1461VPM03012060398Šauli FilipKOS Slavia VŠ Plzeň145:00
1462LPU02037200907Pipek OndřejOK Lokomotiva Pardubice147:00
1463SHK04002049527Rak TomášOK Slavia Hradec Králové149:00
1464ZPV0201206496Jirka MatyášKOB ZPV Prostějov151:00
1465OSN02017205032Mareček ŠimonSK Orientační sporty Nové Měst153:00
1466TBM0411888640Milán JakubKOS TJ Tesla Brno155:00
1467SRK02022070826Šabata RadekSOOB Spartak Rychnov n.Kn.157:00
1468VLI03022078461Ekert TomášSlavia Liberec orienteering159:00
1469PGP0304897393Kolář MatyášSK Praga161:00
14706VX0200Hadač JakubTORNÁDO163:00
1398BRU03012032387Rusin VojtěchUlita-HOBRA Orienteering Broum165:00
2394VPM02012042505Hasman MarekKOS Slavia VŠ Plzeň167:00
 
 
H16A (33)3,3 km 130 m14 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
433VPM00022042514Hasman OndřejKOS Slavia VŠ Plzeň-1:00
401TAP0008Krejčí MichalKOB TRETRA Praha1:00
402STE00007202871Jirka MikulášSK SKI-OB Šternberk3:00
403TRI00022060277Filipek SebastianTJ TŽ Třinec5:00
404ROU00012075666Buk PetrSKOB Roudnice nad Labem7:00
405CHC01019990101Švadlena MichalK.O.B. Choceň9:00
406KAM01059201064Gajda JanOK Kamenice11:00
407STE00072032171Bořánek MichalSK SKI-OB Šternberk13:00
408LCE0011331216Panovec KryštofOOB TJ Slovan Luhačovice15:00
409VSP01022020707Průša KryštofUSK Praha17:00
410KSU01052056308Šafář MartinKlub vytrvalostních sportů Šum19:00
411TJN01062080828Adamec MartinOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis21:00
412KSU00052080935Matoušek MatějKlub vytrvalostních sportů Šum23:00
413LPU00027202872Roudný MartinOK Lokomotiva Pardubice25:00
414TBM00107201210Sedlář JanKOS TJ Tesla Brno27:00
415PGP01047201196Siegl MatyášSK Praga29:00
416LLI00011398996Melichar PetrTJ Loko Liberec31:00
417PHK01012058465Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové33:00
418PGP0101887632Janovský TomášSK Praga35:00
419LPU00082032380Rusin JanOK Lokomotiva Pardubice37:00
420VPM00012060400Hašek JanKOS Slavia VŠ Plzeň39:00
421TZL00017203464Podmolík JonášSKOB Zlín41:00
422SJC01017839783Zalaba TomášSportcentrum Jičín43:00
423TBM0106995867Gryc VojtěchKOS TJ Tesla Brno45:00
424AOP00017203453Valík TomášOrientační Běh Opava47:00
425SJH0001442888Veselý VojtěchSJH Jindřichův Hradec49:00
426TBM01032042517Kligl RadimKOS TJ Tesla Brno51:00
427BOR0001887936Pavlovec DanOK Jiskra Nový Bor53:00
428LPU00102011790Volák OndřejOK Lokomotiva Pardubice55:00
429TBM01117070007Milán TomášKOS TJ Tesla Brno57:00
430SJI00012075680Čech PetrOK Jihlava59:00
431LCE01117201802Féder MedardOOB TJ Slovan Luhačovice61:00
432LPU00017207061Roudný VáclavOK Lokomotiva Pardubice63:00
 
 
H16B (41)3,2 km 130 m13 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1503SHK010151179Langr JanOK Slavia Hradec Králové1:00
1504PHK0100336757Kučera JanOK 99 Hradec Králové3:00
1505MFP0101218851Forst AntonínVŠSK MFF UK Praha5:00
1506LLI01022032134Hořák JaroslavTJ Loko Liberec7:00
1507SHK01007207030Porkert JanOK Slavia Hradec Králové9:00
1508CHA00002059764Galbavý MatějOK Chrastava11:00
1509STH01047207505Mühlbach AlešSK Studenec13:00
1510VRL01022082910Procinger JanOOS TJ Spartak Vrchlabí15:00
1511DOK00012053518Synek AntonínOK Doksy17:00
1512SHK00007300181Tichý RadomírOK Slavia Hradec Králové19:00
1513TAP0103981814Longin JanKOB TRETRA Praha21:00
1514TTR01022800321Cícha MatějOOB Třebíč23:00
1515TAP00012067986Dědek MatějKOB TRETRA Praha25:00
1516VSP01012021836Puchalský JanUSK Praha27:00
1517PHK00011413977Samek TomášOK 99 Hradec Králové29:00
1518LME00012800162Dittrt ŠtěpánSK Los Mělník31:00
1519JIL01042035716Ježek JakubOK Jilemnice33:00
1520SJI01012061788Záboj PetrOK Jihlava35:00
1521DKP01009889Klaška MartinOddíl OB Kotlářka37:00
1522NEJ01012096220Newiak NickTJ Jiskra Nejdek39:00
1523SRK0103682693Paleček OndřejSOOB Spartak Rychnov n.Kn.41:00
1524DOK01002053509Šmol DavidOK Doksy43:00
1525ZVO01012023808Marhold OndřejOB SK Zvole45:00
1526MAS0100301512Černý JanKČT Aš47:00
1527LTP01047200331Bílý JakubOOB TJ Lokomotiva Teplice49:00
1528DKL0102682699Melichna MatějKOB Kladno51:00
1529TAP01007201203Měšťan OndřejKOB TRETRA Praha53:00
1530DOR01002045310Janda OndřejOK Dobříš55:00
1531KAM01042053550Blaha PetrOK Kamenice57:00
1532KUO01012051522Koditek JonášKOB Ústí nad Orlicí59:00
1533VRL01047206528Dostál JakubOOS TJ Spartak Vrchlabí61:00
1534TJN00012025357Šmaus AntonínOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis63:00
1535KAM0100336743Valášek VáclavOK Kamenice65:00
1536TTR01017300192Nešpor JanOOB Třebíč67:00
1537TJN01051398985Budský OndřejOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis69:00
1538KAM01029101674Víšek MartinOK Kamenice71:00
1539LLI00022032105Bradáč JakubTJ Loko Liberec73:00
1540PGP00012032143Čtrnáct ŠimonSK Praga75:00
1541BSO0002232240Solomko AdamKOB Baník Sokolov77:00
1542VSP0000446363Semík JakubUSK Praha79:00
1543DOR0102416159Tachezy JanOK Dobříš81:00
 
 
H18A (40)3,7 km 135 m16 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
301TRI99022073753Holesz SebastianTJ TŽ Třinec0:00
302LPU99022070827Fencl JonášOK Lokomotiva Pardubice2:00
303ASU98432008508Sláma DušanMagnus Orienteering4:00
304KAM98029005139Jíra TomášOK Kamenice6:00
305TZL98012025335Šiška PetrSKOB Zlín8:00
306SHK98031400436Pek DanielOK Slavia Hradec Králové10:00
307LCE98031400401Černocký LiborOOB TJ Slovan Luhačovice12:00
308BOR98057200544Kašpar LudvíkOK Jiskra Nový Bor14:00
309LCE99117201825Vopařil JanOOB TJ Slovan Luhačovice16:00
310JPV9800301569Hubáček FilipOddíl OS SK Prostějov18:00
311TJN9901232325Novotný MarekOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis20:00
312UOL9919682370Horčička VítSOB Olomouc22:00
313DOK9800888634Koštejn VítOK Doksy24:00
314LCE98017200378Sýkora VojtěchOOB TJ Slovan Luhačovice26:00
315PHK98007681889Bendák JanOK 99 Hradec Králové28:00
316SJI99022045309Šenkýř MatějOK Jihlava30:00
317KUO9801980351Paukert LukášKOB Ústí nad Orlicí32:00
318KSU99092053548Šrámek OndřejKlub vytrvalostních sportů Šum34:00
319VRL98022025354Starý OndraOOS TJ Spartak Vrchlabí36:00
320DKP98011394693Semerád AntonínOddíl OB Kotlářka38:00
321SJI99037200364Kafka MatějOK Jihlava40:00
322TUR99047201809Thoř TomášOOB TJ Turnov42:00
323DKP99039903301Šebek PetrOddíl OB Kotlářka44:00
324JPV98071602633Vystavěl OndřejOddíl OS SK Prostějov46:00
325CHC99019200535Křivda TomášK.O.B. Choceň48:00
326PHK99017202866Kavalír JáchymOK 99 Hradec Králové50:00
327KAM9803361923Hausenblas ŠimonOK Kamenice52:00
328SHK98017202576Gebrt JanOK Slavia Hradec Králové54:00
329TZL99019200524Láznička VáclavSKOB Zlín56:00
330SOP9901253106Procházka ZdeněkOOB TJ Slezan Opava58:00
331ZBM99012059757Hlaváč OndřejSK Žabovřesky Brno60:00
332TUR9901888618Karatsiolis KryštofOOB TJ Turnov62:00
333PHK98059110998Vandas DanielOK 99 Hradec Králové64:00
334KSU99062053541Müller JonášKlub vytrvalostních sportů Šum66:00
335KAM9900981828Škvor OtaOK Kamenice68:00
336KSU99082056285Jílek OndřejKlub vytrvalostních sportů Šum70:00
337LLI98027200375Melichar VojtěchTJ Loko Liberec72:00
338SRK99047205561Šabata MilanSOOB Spartak Rychnov n.Kn.74:00
339ZBM98017200360Hirš OtakarSK Žabovřesky Brno76:00
340TRI98011400410Cienciala JanTJ TŽ Třinec78:00
 
 
H18B (21)3,4 km 145 m14 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1584JIL98042035717Hrouda MatějOK Jilemnice203:00
1585CTB99011413712Žanda JanSK OB Chotěboř205:00
1586STH9801331426Kalenský AlešSK Studenec207:00
1587NEJ98002067347Zieba JakubTJ Jiskra Nejdek209:00
1588STH99027207506Vydra MartinSK Studenec211:00
1589DKL9900888621Postolka JáchymKOB Kladno213:00
1590PGP98047201194Hasal MartinSK Praga215:00
1591TJN98012027217Novák FilipOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis217:00
1592PGP98087202855Novák AlešSK Praga219:00
1593JIL99042060257Vlastník ŠimonOK Jilemnice221:00
1594PHK99002075657Kučera KryšpínOK 99 Hradec Králové223:00
1595JIL9903425529Ježek VítOK Jilemnice225:00
1596SJI9801219260Foltýn TomášOK Jihlava227:00
1597KUO9901920657Skalický JohanKOB Ústí nad Orlicí229:00
1598LPU98022025379Žák JanOK Lokomotiva Pardubice231:00
1599LLI98017205022Košek JanTJ Loko Liberec233:00
1600SJC98022060206Doležal VítSportcentrum Jičín235:00
1601DKL99017207350Vítek KarelKOB Kladno237:00
1602FSP9801888614Borovička TomášVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah239:00
1603TAP98059201323Ransdorf JakubKOB TRETRA Praha241:00
1604CTB9902339559Sabol JosefSK OB Chotěboř243:00
 
 
H20A (30)4,1 km 155 m17 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
201MAS9600301505Frank JiříKČT Aš0:00
202ASU9747920686Kašpar JakubMagnus Orienteering2:00
203KAM9700232403Valášek JiříOK Kamenice4:00
204TZL97017203466Podmolík JosefSKOB Zlín6:00
205KAM9601897360Kettner VojtěchOK Kamenice8:00
206CHC97012053577Semrád LadislavK.O.B. Choceň10:00
207SJI97027200599Frýba DominikOK Jihlava12:00
208VRB96062067391Matuš VojtěchSportovní klub ve Vrbně pod Pr14:00
209LCE9601889308Mudrák ŠtěpánOOB TJ Slovan Luhačovice16:00
210SJC97032045221Zikmund ZdeněkSportcentrum Jičín18:00
211TUR97019101181Wolf FilipOOB TJ Turnov20:00
212BOR96087667667Burda MatějOK Jiskra Nový Bor22:00
213PGP97052080959Werner MichalSK Praga24:00
214PHK96012045215Mašata MatějOK 99 Hradec Králové26:00
215KUO9605887162Skalický MatyášKOB Ústí nad Orlicí28:00
216TAP97027779702Vlášek JakubKOB TRETRA Praha30:00
217LLI96037003006Fürst MatoušTJ Loko Liberec32:00
218AOP9701515123Mielec JaromírOrientační Běh Opava34:00
219KAM97027201811Moravec JakubOK Kamenice36:00
220LPU96111400447Jurica JanOK Lokomotiva Pardubice38:00
221TJN97002067320Šmaus JanOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis40:00
222SHK97011396847Netuka VojtěchOK Slavia Hradec Králové42:00
223BBM9600886286Ptáček PavelBETA URSUS Orienteering44:00
224TZL9703889320Mikel DavidSKOB Zlín46:00
225SJI96017003044Čech JanOK Jihlava48:00
226AOP96021625050Glonek JakubOrientační Běh Opava50:00
227SJI97007200584Bořil JanOK Jihlava52:00
228ZBM97119201063Kelbl VladimírSK Žabovřesky Brno54:00
229LCE9602889313Slíva JanOOB TJ Slovan Luhačovice56:00
230PGP9601502088Landovský JakubSK Praga58:00
 
 
H20B (9)3,6 km 150 m13 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1635ROU96012075669Buk MichalSKOB Roudnice nad Labem172:00
1636SRK97019814Pokorný DavidSOOB Spartak Rychnov n.Kn.174:00
1637LPU97072032186Míča TomášOK Lokomotiva Pardubice176:00
1638TAP9602442860Janáč VašekKOB TRETRA Praha178:00
1639SJC96032053542Zlámal DavidSportcentrum Jičín180:00
1640LTP9703420447Juren LukášOOB TJ Lokomotiva Teplice182:00
1641SJC96017207017Štál JanSportcentrum Jičín184:00
1642EKP97002032158Koucký MartinVŠTJ Ekonom Praha186:00
1643VRL97012085616Hrdinka DanielOOS TJ Spartak Vrchlabí188:00
 
 
H21E (45)5,5 km 200 m20 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1TUR8801995821Hradec PavelOOB TJ Turnov82:00
2ZBM9302515462Brlica PavelSK Žabovřesky Brno84:00
3LPM95027201192Valeš JiříOK Lokomotiva Plzeň86:00
4TUR76037677777Baier MartinOOB TJ Turnov88:00
5LCE76021399000Horyna RomanOOB TJ Slovan Luhačovice90:00
6PHK92009920924Petržela JanOK 99 Hradec Králové92:00
7PGP84091406172Šedivý JanSK Praga94:00
8SJC81027717777Mrázek JanSportcentrum Jičín96:00
9ASU9444920700Minář MarekMagnus Orienteering98:00
10PGP8700515161Sysel CtiborSK Praga100:00
11KAM9403887640Kettner LukášOK Kamenice102:00
12LPU9113515162Procházka DavidOK Lokomotiva Pardubice104:00
13KAM9401920683Semík OndřejOK Kamenice106:00
14TUR87007092626Luštický MartinOOB TJ Turnov108:00
15AOP9303995871Schuster MarekOrientační Běh Opava110:00
16PGP8407515110Procházka JanSK Praga112:00
17ZBM9202886812Mokrý StanislavSK Žabovřesky Brno114:00
18TRI9103920676Kantor OndřejTJ TŽ Třinec116:00
19TZL8508995797Dlabaja ŠtěpánSKOB Zlín118:00
20VLI88001302790Škoda JakubSlavia Liberec orienteering120:00
21LPU8208887920Zvěřina PetrOK Lokomotiva Pardubice122:00
22LPM9202887626Kolovský FrantišekOK Lokomotiva Plzeň124:00
23ASU8808920699Zbranek RomanMagnus Orienteering126:00
24ZBM90051003623Nykodým MilošSK Žabovřesky Brno128:00
25AOP9202515444Navrátil BorisOrientační Běh Opava130:00
26PHK91017207507Kubát PavelOK 99 Hradec Králové132:00
27SHK8406995807Komanec VáclavOK Slavia Hradec Králové134:00
28EKP74142045232Ondráček RadimVŠTJ Ekonom Praha136:00
29ZBM9101911220Zimmermann ŠtěpánSK Žabovřesky Brno138:00
30TRI9301887630Argaláš MichalTJ TŽ Třinec140:00
31LCE95018629757Hubáček JonášOOB TJ Slovan Luhačovice142:00
32TAP85117778511Makovský JakubKOB TRETRA Praha144:00
33LPU8002886715Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice146:00
34SHK8702515483Šmehlík EduardOK Slavia Hradec Králové148:00
35LPU9307889299Kubelka TomášOK Lokomotiva Pardubice150:00
36TUR8303500850Dlabaja TomášOOB TJ Turnov152:00
37LCE9301682333Hubáček MichalOOB TJ Slovan Luhačovice154:00
38PGP8610887941Flašar JanSK Praga156:00
39ASU9447886264Horvát PetrMagnus Orienteering158:00
40LPU9036551990Kamenický MatějOK Lokomotiva Pardubice160:00
41DKP8306888608Janata MartinOddíl OB Kotlářka162:00
42ZBM8841896975Chromý AdamSK Žabovřesky Brno164:00
43SJI7313500580Prášil MarekOK Jihlava166:00
44LPU9005515166Nožka RadekOK Lokomotiva Pardubice168:00
4519D7900501931Dittmann RobertSSV Planeta Radebeul170:00
 
 
H21A (79)4,8 km 205 m18 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1688EKP7402888643Seidl MiroslavVŠTJ Ekonom Praha0:00
1689PGP7506682686Pokorný OndřejSK Praga2:00
1690DKP77019007701Kolín JanOddíl OB Kotlářka4:00
1691CHC85022025363Pešek OndřejK.O.B. Choceň6:00
1692VLI89011969696Kobr TomášSlavia Liberec orienteering8:00
1693MBM8740232019Zelinka JiříO-mikron10:00
1694CHC75022011854Švadlena PavelK.O.B. Choceň12:00
1695AOP95017200365Sklenář MartinOrientační Běh Opava14:00
1696LCE880152705Perůtka JanOOB TJ Slovan Luhačovice16:00
1697AOP9001920663Melecký MartinOrientační Běh Opava18:00
1698CHC95012025344Křivda MartinK.O.B. Choceň20:00
1699SJC8703886513Beneš JanSportcentrum Jičín22:00
1700VPM7702995796Vodrážka OndřejKOS Slavia VŠ Plzeň24:00
1701DKP93011700077Klaška PavelOddíl OB Kotlářka26:00
1702TUR8501515048Holas OndřejOOB TJ Turnov28:00
1703OSN9549551995Kamenický JeronýmSK Orientační sporty Nové Měst30:00
1704SHK89017777400Jirásek MichalOK Slavia Hradec Králové32:00
1705ZBM8923303927Klusáček MatějSK Žabovřesky Brno34:00
1706AOP9301887157Hadač FilipOrientační Běh Opava36:00
1707PGP6803681612Pospíšil VítekSK Praga38:00
1708VLI7702887154Matějů MichalSlavia Liberec orienteering40:00
1709SCP75067031575Fujáček JanOK Sparta Praha42:00
1710PGP8206886265Procházka JanSK Praga44:00
1711TZL9206553455Benroth MartinSKOB Zlín46:00
1712PGP9503434834Veselý JakubSK Praga48:00
1713SCP74007200592Bašus PetrOK Sparta Praha50:00
1714ZBM9102888891Bravený VítSK Žabovřesky Brno52:00
1715SSU8243332966Král VáclavSK Severka Šumperk54:00
1716VSP730251650Kučera JanUSK Praha56:00
1717ZBM67087030567Přikryl PetrSK Žabovřesky Brno58:00
1718VLI770753226Habán IvoSlavia Liberec orienteering60:00
1719PGP7601682623Matějů LubošSK Praga62:00
1720LCE8902889311Slezák ZdeněkOOB TJ Slovan Luhačovice64:00
1721SJC80064298Kazda JiříSportcentrum Jičín66:00
1722SHK76011008172Hepner DavidOK Slavia Hradec Králové68:00
1723TUR8103981821Fodor PetrOOB TJ Turnov70:00
1724TZL9101887934Nečas JiříSKOB Zlín72:00
1725LPU93067207493Záveský FilipOK Lokomotiva Pardubice74:00
1726KSU7945515179Turczer PetrKlub vytrvalostních sportů Šum76:00
1727BOR90077003001Kořínek TomášOK Jiskra Nový Bor78:00
1728LPU9001981816Hovorka LukášOK Lokomotiva Pardubice80:00
1729ASU83047203321Khýn VítězslavMagnus Orienteering82:00
1730KSU92022058482Jílek JakubKlub vytrvalostních sportů Šum84:00
1731TUR84011840303Váňa MartinOOB TJ Turnov86:00
1732ASU89497201826Oľhava RastislavMagnus Orienteering88:00
1733CTB70017260014Novák PavelSK OB Chotěboř90:00
1734SHK8101504052Dwojak WojciechOK Slavia Hradec Králové92:00
1735PGP9103910714Landovský TomášSK Praga94:00
1736LPM79032045235Stehlík PetrOK Lokomotiva Plzeň96:00
1737BOR95039200728Pavlovec JanOK Jiskra Nový Bor98:00
1738DOB8002920696Janda MartinKOB Dobruška100:00
1739CHC86032025343Pátek MichalK.O.B. Choceň102:00
1740TUR8002800320Oma JakubOOB TJ Turnov104:00
1741LLI7502515503Peterka VojtěchTJ Loko Liberec106:00
1742CHA93008200Čechlovský JanOK Chrastava108:00
1743KAM7600523000Pašek FrantišekOK Kamenice110:00
1744VBM80022011839Henek VladanVSK Mendelu Brno112:00
1745LCE8803889288Cahel MarekOOB TJ Slovan Luhačovice114:00
1746LPU93011080493Čermák JanOK Lokomotiva Pardubice116:00
1747ABM92117003038Novotný OndřejKOB Moira Brno118:00
1748DKP87177202874Pospíšil OndřejOddíl OB Kotlářka120:00
1749ZBM9104232343Kazda AdamSK Žabovřesky Brno122:00
1750LPU9410515487Grundmann JanOK Lokomotiva Pardubice124:00
1751KAM93012051509Rusý TomášOK Kamenice126:00
1752JIL87021155115Malý AlešOK Jilemnice128:00
1753EKP83102067264Pidrman MilanVŠTJ Ekonom Praha130:00
1754ZBM87211111187Zháňal JanSK Žabovřesky Brno132:00
1755PHK9001886259Zelenka TomášOK 99 Hradec Králové134:00
1756NPA7502682098Novák JiříSK LOB Nová Paka136:00
1757ZBM95151591995Hruška JakubSK Žabovřesky Brno138:00
1758TUV71358893Žemlík PavelSOK TJ Turnov140:00
1759TUR89008627110Schulhof JanOOB TJ Turnov142:00
1760PHK9104553445Kamenický JakubOK 99 Hradec Králové144:00
1761PGP6401515464Janovský TomášSK Praga146:00
1762PHK8802553446Panchártek JanOK 99 Hradec Králové148:00
1763ZBM8928995810Zimmermann JakubSK Žabovřesky Brno150:00
1764TUV750051726Zakouřil TomášSOK TJ Turnov152:00
1765AOP710251568Košárek PavelOrientační Běh Opava154:00
1766KRN820352641Kopec TomášKOS TJ Lokomotiva Krnov156:00
 
 
H21B (75)4,6 km 190 m17 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1767BBM72057207495Fiala JanBETA URSUS Orienteering0:00
1768LPU7102301168Filičko MarekOK Lokomotiva Pardubice2:00
1769DKP9401515144Řada JakubOddíl OB Kotlářka4:00
1770EKP70029700729Blaha OndřejVŠTJ Ekonom Praha6:00
1771LPU9006515142Klapal JanOK Lokomotiva Pardubice8:00
1772ASU86062051488Šrubař MichalMagnus Orienteering10:00
1773PHK8903553440Műller MartinOK 99 Hradec Králové12:00
1774SJC83097890000Žaloudek PetrSportcentrum Jičín14:00
1775TRI920349395Gazda ViktorTJ TŽ Třinec16:00
1776MFP7808887613Král AlešVŠSK MFF UK Praha18:00
1777KSU9045886292Janů ZdeněkKlub vytrvalostních sportů Šum20:00
1778MFP7301897349Blahuta MarekVŠSK MFF UK Praha22:00
1779TZL9302246864Kolárik TomášSKOB Zlín24:00
1780VAM88029670Klapal MichalOOB Vamberk26:00
1781PHK89009189Šabatka ZdeněkOK 99 Hradec Králové28:00
1782SMR7901995876Svoboda HonzaSK SNS Smržovka30:00
1783ZBM8833681876Bořil TomášSK Žabovřesky Brno32:00
1784TUR9301886823Zakouřil VítOOB TJ Turnov34:00
1785KAM910553667Šafka DanielOK Kamenice36:00
1786EKP88062078484Domín NikolasVŠTJ Ekonom Praha38:00
1787SJC88014284Špicar PetrSportcentrum Jičín40:00
1788TBM611653247Hlaváč JiříKOS TJ Tesla Brno42:00
1817EKP82117201206Kalina MiroslavVŠTJ Ekonom Praha44:00
1789LPU77152025371Vodička OldřichOK Lokomotiva Pardubice46:00
1790KPY87002059735Klomínský VáclavSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.48:00
1791TUR8402887618Brož MarekOOB TJ Turnov50:00
1792VRL77022096239Polák VlastimilOOS TJ Spartak Vrchlabí52:00
1793SNA71059626Doucha JiříTJ START Náchod54:00
1794VRL8001981811Hanč PetrOOS TJ Spartak Vrchlabí56:00
1795KAM92022019240Hájek AdamOK Kamenice58:00
1796STH9402410774Kučera TomášSK Studenec60:00
1797LPU9502887928Deml TomášOK Lokomotiva Pardubice62:00
1798PGP71067201200Janas PetrSK Praga64:00
1799CHC86019563Sýkora BohumilK.O.B. Choceň66:00
1800TAP8808515433Hodek MichalKOB TRETRA Praha68:00
1801SHK94039199Remeš PetrOK Slavia Hradec Králové70:00
1802LPU76042073755Držka ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice72:00
1803LCE9001515424Slezák JiříOOB TJ Slovan Luhačovice74:00
1804KPY85067207361Koldinský JanSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.76:00
1805CHC94022053589Sháněl JanK.O.B. Choceň78:00
1806KPY8600301370Kohl OndřejSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.80:00
1807NPA67057003002Zikmund ZdeněkSK LOB Nová Paka82:00
1808EKP85117205000Černý OndřejVŠTJ Ekonom Praha84:00
1809CTB7701887165Gregor MartinSK OB Chotěboř86:00
1810CHA78008188Kadavý PetrOK Chrastava88:00
1811TAP8902887637Černý MartinKOB TRETRA Praha90:00
1812SHK78017202780Paclík RomanOK Slavia Hradec Králové92:00
1813PHK87017203469Justa PavelOK 99 Hradec Králové94:00
1814EKP92052067975Hlaváč JaroslavVŠTJ Ekonom Praha96:00
1815SJH9201886295Tichý TomášSJH Jindřichův Hradec98:00
1816PHK76059399Kadeřávek PetrOK 99 Hradec Králové100:00
1818ZBP780053583Pražák JiříOOB SK Zbraslav102:00
1819SJC84017207016Prášil OndřejSportcentrum Jičín104:00
1820VLI6001515132Henych PetrSlavia Liberec orienteering106:00
1821UOL75011012269Trávníček JanSOB Olomouc108:00
1822TUR90028627114Hyka JanOOB TJ Turnov110:00
1823SHK79119140Weiner JakubOK Slavia Hradec Králové112:00
1824VSP70009101108Bořánek PetrUSK Praha114:00
1825DOK8700887924Novák DanielOK Doksy116:00
1826KAM620152279Semík LubošOK Kamenice118:00
1827SCP75071406141Šístek DanielOK Sparta Praha120:00
1828TZL900353836Kolárik JanSKOB Zlín122:00
1829SJC8203515133Lepšík PetrSportcentrum Jičín124:00
1830KAM9402232267Kapal TomášOK Kamenice126:00
1831VRL73032017676Štregl PetrOOS TJ Spartak Vrchlabí128:00
1832TAP8610515469Zajíc VítězslavKOB TRETRA Praha130:00
1833VBM8801866998Bravený AdamVSK Mendelu Brno132:00
1834TZL860152340Polášek JanSKOB Zlín134:00
1835VBM8103553285Mazal ZdeněkVSK Mendelu Brno136:00
1836PHK7107515050Mašata RomanOK 99 Hradec Králové138:00
1837TUR8406515082Kořínek JindřichOOB TJ Turnov140:00
1838FSP7612232957Hrouda MartinVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah142:00
1839TUR7201888638Drahoňovský AlešOOB TJ Turnov144:00
1840FSP76002092409Vondra JiříVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah146:00
1841PGP8302515038Sysel OndřejSK Praga148:00
 
 
H21C (51)4,5 km 160 m17 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1842LDC82007205956Zít JanKOB Děčín152:00
1843LTP8801682092Eiselt JanOOB TJ Lokomotiva Teplice154:00
1844CHA62008174Gorčica PavelOK Chrastava156:00
1845SJH7702981817Komárek ArnoštSJH Jindřichův Hradec158:00
1846LIT82027703600Kučerka DavidKOB Chemopetrol Litvínov160:00
1847KAM9305410375Prášek PřemyslOK Kamenice162:00
1848OSN71181398988Zrník TomášSK Orientační sporty Nové Měst164:00
1849SNA84029617Pýcha LukášTJ START Náchod166:00
1850TZL792052220Beran PavelSKOB Zlín168:00
1851DKP7900682700Hopanyuk AnatoliyOddíl OB Kotlářka170:00
1852EKP76087003036Štěňha MartinVŠTJ Ekonom Praha172:00
1853ZBM8208Stehlík MiroslavSK Žabovřesky Brno174:00
1854STB6601682367Kubec PavelTJ Stadion Nový Bor176:00
1855SCP75007202899Khel RichardOK Sparta Praha178:00
1856ZBM76097700077Pátek RichardSK Žabovřesky Brno180:00
1857KAM79002049553Voleský LeošOK Kamenice182:00
1858STB8101682354Bernášek JiříTJ Stadion Nový Bor184:00
1859PGP81087203451Beneš MiroslavSK Praga186:00
1860SCP85011400437Tesař JanOK Sparta Praha188:00
1861TAP8001886278Pucherna PetrKOB TRETRA Praha190:00
1862SRK9509301112Ptáček MartinSOOB Spartak Rychnov n.Kn.192:00
1863MKP47009101102Koč ZdeněkSK GORDIC Praha Kačerov, z.s.194:00
1864PGP8705232124Neumann PetrSK Praga196:00
1865KTA75011400438Střelba OndřejSK Kotnov Tábor198:00
1866EKP86062031357Mikan AlbertVŠTJ Ekonom Praha200:00
1867SCP8700232028Vrabec TomášOK Sparta Praha202:00
1868DKP85117207349Wagner LiborOddíl OB Kotlářka204:00
1869SJC80077207702Uhlík MichalSportcentrum Jičín206:00
1870CHA91052049588Vejstrk DanielOK Chrastava208:00
1871SJC86022083384Vágner VladislavSportcentrum Jičín210:00
1872OSN93399930517Kamenický TobiášSK Orientační sporty Nové Měst212:00
1873PHK76019797Vítek PetrOK 99 Hradec Králové214:00
1874DKP0900336746Štok HonzíkOddíl OB Kotlářka216:00
1875PGP840151263Buzek MartinSK Praga218:00
1876LIT80021418761Kučerka JanKOB Chemopetrol Litvínov220:00
1877DOB88039122436Lžíčař MartinKOB Dobruška222:00
1878KAM94042102810Nebeský DanielOK Kamenice224:00
1879TUR82071413718Žídek KarelOOB TJ Turnov226:00
1880PGP83011006283Hora VojtěchSK Praga228:00
1881SCP830351558Vrabec OndřejOK Sparta Praha230:00
1882PVP84002103747Král LubošVSS Přírodověda Praha232:00
1883VLI81008627111Kolaja JanSlavia Liberec orienteering234:00
1884VCB65028044Teringl RadekOB České Budějovice236:00
1885ZBP7302995800Vaněk PetrOOB SK Zbraslav238:00
1886EKP83042042532Borák MichalVŠTJ Ekonom Praha240:00
1887TZL9301681864Schäfer JanSKOB Zlín242:00
1888EKP86082067963Štemberg MilanVŠTJ Ekonom Praha244:00
1889ZBP760153581Dvořák MiroslavOOB SK Zbraslav246:00
1890EKP90022103739Paděra MartinVŠTJ Ekonom Praha248:00
1891Vakant Vakant250:00
1892Vakant Vakant252:00
 
 
H35B (27)4,3 km 130 m19 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1893SCP80037260025Dubec PavelOK Sparta Praha169:00
1894SLA7103887615Kolář TomášSKOB Slaný171:00
1895VLI77032080992Vilém StanislavSlavia Liberec orienteering173:00
1896KAM710551565Žemla TomášOK Kamenice175:00
1897ASU804951234Vančura MartinMagnus Orienteering177:00
1898BOR7713995805Nehasil DavidOK Jiskra Nový Bor179:00
1899SHK77049101117Slovák MiroslavOK Slavia Hradec Králové181:00
1900SRK75017204489Šklíba JanSOOB Spartak Rychnov n.Kn.183:00
1901SJI74192103711Lauerman JanOK Jihlava185:00
1902CHA75007201775Polák JaroslavOK Chrastava187:00
1903LPU78162025376Václavek JanOK Lokomotiva Pardubice189:00
1904SHK76059101116Svoboda OndřejOK Slavia Hradec Králové191:00
1905DOK78007200371Synek AntonínOK Doksy193:00
1906SRK7701301106Morávek MartinSOOB Spartak Rychnov n.Kn.195:00
1907JIL73012075668Ježek ZdenekOK Jilemnice197:00
1908SOB69014189Šašek LuděkSOBSA199:00
1909KAM72012067243Balej JiříOK Kamenice201:00
1910STH78019090Junek PetrSK Studenec203:00
1911SJI7823888644Prošek MichalOK Jihlava205:00
1912SHK7309500878Jedlička MichalOK Slavia Hradec Králové207:00
1913VSP7752436445Gajdová KristinaUSK Praha209:00
1914SHK76029134Toužil KarelOK Slavia Hradec Králové211:00
1915DKP79012087675Ledinský MartinOddíl OB Kotlářka213:00
1916KAM77002075620Jedlička AdamOK Kamenice215:00
1917KUO8001980350Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí217:00
1918SJI741552152Prášil AlešOK Jihlava219:00
1919VLI78022080914Peteráč ZdeněkSlavia Liberec orienteering221:00
 
 
H40B (45)3,9 km 115 m16 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1920VLI76002058477Ekert VladimírSlavia Liberec orienteering160:00
1921DOR73012044896Arnošt KamilOK Dobříš162:00
1922VLI74032058471Šesták MarekSlavia Liberec orienteering164:00
1923TUV74028322Kvapil PetrSOK TJ Turnov166:00
1924SJI71047206548Venhoda MilanOK Jihlava168:00
1925PVP72002087658Ptáček JanVSS Přírodověda Praha170:00
1926HOR73002049537Kolář ViktorTJ Jiskra Hořice172:00
1927LCE73117201804Féder MedardOOB TJ Slovan Luhačovice174:00
1928LME7600420455Albl MiloslavSK Los Mělník176:00
1929Vakant Vakant178:00
1930VSP73052032184Horák Pavel (Starosta)USK Praha180:00
1931VAM66019111166Vandas LuděkOOB Vamberk182:00
1932CHA76042095960Březina JanOK Chrastava184:00
1933DCE55001955315Procházka AntonínKOB Dobřichovice186:00
1934BOR74098534Vácha TomášOK Jiskra Nový Bor188:00
1935EKP6800515152Pecka JanVŠTJ Ekonom Praha190:00
1936STH74017203467Chrást TomášSK Studenec192:00
1937DOR76012050492Houska JindřichOK Dobříš194:00
1938FYD64008333Macháček AlešJizerský klub OB Frýdlant196:00
1939CHA75017700075Pachner PavelOK Chrastava198:00
1940NEJ73002067346Mareš AlexanderTJ Jiskra Nejdek200:00
1941SJC7531896967Tomeš PetrSportcentrum Jičín202:00
1942CHT730252155Zlesák MartinOOB SK Chrast204:00
1943SJH7402331394Blažek PetrSJH Jindřichův Hradec206:00
1944SJC73057090004Tuma JaroslavSportcentrum Jičín208:00
1945TBM722753242Milán PavelKOS TJ Tesla Brno210:00
1946VRL76012017664Kutlvašr RudaOOS TJ Spartak Vrchlabí212:00
1947DOK73002053516Šmol MarcelOK Doksy214:00
1948TUV73015788Hájek JanSOK TJ Turnov216:00
1949KAM650151733Kozák PetrOK Kamenice218:00
1950FSP7400207827Kurfürst PavelVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah220:00
1951LLI7201434598Bradáč StanislavTJ Loko Liberec222:00
1953SJI7311889294Orany TomášOK Jihlava224:00
1954VLI73007999888Martan JiříSlavia Liberec orienteering226:00
1955VSP7310553437Průša MichalUSK Praha228:00
1956RIC72002060262Koten PavelOB Říčany230:00
1957VSP7602410393Štrait MartinUSK Praha232:00
1958OSN7209436433Nechanický PavelSK Orientační sporty Nové Měst234:00
1959KAM75002060207Zámečník DavidOK Kamenice236:00
1960CHA7200436410Danko TomášOK Chrastava238:00
1961VSP740151724Zakouřil VáclavUSK Praha240:00
1962DOR76002044882Janda PavelOK Dobříš242:00
1963DKP72017007201Víteček JanOddíl OB Kotlářka244:00
1964SHK76007756Čečka JiříOK Slavia Hradec Králové246:00
1952Vakant Vakant248:00
 
 
H45B (60)3,7 km 120 m15 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
1965DKP71007201757Šubrt AntonínOddíl OB Kotlářka1:00
1966KAS71007300172Hnízdil JanKOB Kamenický Šenov3:00
1967DKP6901443079Kalousek JiříOddíl OB Kotlářka5:00
1968KAM670052267Škvor MartinOK Kamenice7:00
1969VLI6900301152Řezáč PavelSlavia Liberec orienteering9:00
1970JEN71017781Zabořil MichalOB Jenišovice11:00
1971LME71002060271Bejvl JakubSK Los Mělník13:00
1972SHK70019126Netuka JanOK Slavia Hradec Králové15:00
1973VLI70009102148Honzík TomášSlavia Liberec orienteering17:00
1974DKP6705889282Šebek MartinOddíl OB Kotlářka19:00
1975MAS68002026166Kovář JindřichKČT Aš21:00
1976VSP69022020710Aschermann JanUSK Praha23:00
1977SJH7001336767Beneš JanSJH Jindřichův Hradec25:00
1978VPM69042060396Kroupa ŠtěpánKOS Slavia VŠ Plzeň27:00
1979SCP68022102546Apeltauer MilanOK Sparta Praha29:00
1980JIL69012060259Vlastník ZdeněkOK Jilemnice31:00
1981BOR71058439Jeřábek PetrOK Jiskra Nový Bor33:00
19825IX70012090861Tomandl JanNOK HoRa35:00
1983KAM690151498Kovářík TomášOK Kamenice37:00
1984MFP6700443068Siegl RomanVŠSK MFF UK Praha39:00
1985VIC68082451515Gola MiroslavOB Vizovice41:00
1986KAM71027201769Škácha MichalOK Kamenice43:00
1987LLI6801436961Fürst AlešTJ Loko Liberec45:00
1988PHK65039650526Kavalír KarelOK 99 Hradec Králové47:00
1989SHK69022017669Kohout JosefOK Slavia Hradec Králové49:00
1990PHK65022045248Novotný MilanOK 99 Hradec Králové51:00
1991KSH6900416184Mayer TomášOB Kašperské Hory53:00
1992TUV6802232388Šritr MartinSOK TJ Turnov55:00
1993VLI68038294Žukov LiborSlavia Liberec orienteering57:00
1994VPM6902995835Hašek OndřejKOS Slavia VŠ Plzeň59:00
1995SLA70028578Straka LukášSKOB Slaný61:00
1996SHK67019531Langr JanOK Slavia Hradec Králové63:00
1997DKP67039180967Sanna RobertoOddíl OB Kotlářka65:00
1998KSU5801515101Šrámek JaromírKlub vytrvalostních sportů Šum67:00
1999VPM6801886260Staněk RostislavKOS Slavia VŠ Plzeň69:00
2000LTP680551279Bílý PetrOOB TJ Lokomotiva Teplice71:00
2001TBM670953233Gryc JanKOS TJ Tesla Brno73:00
2002LDC71017111213Nehasil VladislavKOB Děčín75:00
2003LTP68067200337Pavel PetrOOB TJ Lokomotiva Teplice77:00
2004PHK6601232255Kamenický JanOK 99 Hradec Králové79:00
2005EKP6912886298Kabát JanVŠTJ Ekonom Praha81:00
2006KPY5701301374Dobeš VáclavSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.83:00
2007DOB70021400420Kubec MartinKOB Dobruška85:00
2008CST67022027924Pelc VáclavOB Strakonice87:00
2009LTU6900416282Lazák JanOOB TJ Lokomotiva Trutnov89:00
2010KCK57012080933Flašar JanKOB Český Krumlov91:00
2011PHK7103682359Chaloupský DavidOK 99 Hradec Králové93:00
2012LLI6900682678Hejna StanislavTJ Loko Liberec95:00
2013SLA7000426378Doubek PetrSKOB Slaný97:00
2014OSN60049601003Kamenický RadanSK Orientační sporty Nové Měst99:00
2015LTP6501682114Bruner LubošOOB TJ Lokomotiva Teplice101:00
2016RIC69052035144Šrámek PetrOB Říčany103:00
2017LTP7001682100Žejdlík MichalOOB TJ Lokomotiva Teplice105:00
2018PHK71019395Háp PavelOK 99 Hradec Králové107:00
2019LTP6710899153Kovář BorisOOB TJ Lokomotiva Teplice109:00
2020KAM7101995898Hankovec PetrOK Kamenice111:00
2021CTB67017260028Žanda JanSK OB Chotěboř113:00
20228KC6900301186Kruliš PetrZŠ a MŠ Chotyně115:00
2023SMR70017205036Pařízek PetrSK SNS Smržovka117:00
2396VPM69012060391Hasman JanKOS Slavia VŠ Plzeň119:00
 
 
H50B (34)3,5 km 120 m15 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
2024KON6515500581Hlava MiroslavKOB Konice60:00
2025KAM6400995804Ročejdl MarekOK Kamenice62:00
2026BOR6303219203Pavlovec PetrOK Jiskra Nový Bor64:00
2027SBR66017200586Sklenář JosefSKOB Bruntál66:00
2028LPU63019653Fencl JiříOK Lokomotiva Pardubice68:00
2029TUR55011550616Folprecht MiroslavOOB TJ Turnov70:00
2030LTU63012085656Petržela PavelOOB TJ Lokomotiva Trutnov72:00
2031CET6301232860Záveský RichardTJ Loko Česká Třebová74:00
2032LTU65002085654Bendák PetrOOB TJ Lokomotiva Trutnov76:00
2033PHK64012059745Hlaváček LubomírOK 99 Hradec Králové78:00
2034SCP62002800319Veljačik PavelOK Sparta Praha80:00
2035SJH640151929Tichý MartinSJH Jindřichův Hradec82:00
2036VSP6201682682Němeček JanUSK Praha84:00
2037LPU65042060272Procházka RadekOK Lokomotiva Pardubice86:00
2038LTU65012085618Hanuš PavelOOB TJ Lokomotiva Trutnov88:00
2039CHA66008185Vydra IvanOK Chrastava90:00
2040VPM660151686Richtr AlešKOS Slavia VŠ Plzeň92:00
2041VLI620551227Poloprutský TomášSlavia Liberec orienteering94:00
2042PEN620049998Vydra PavelOK RECO Sport96:00
2043SJI630153631Petráček AlešOK Jihlava98:00
2044VPM63012092431Kurz ZdeněkKOS Slavia VŠ Plzeň100:00
2045HOR63022059759Vávra MartinTJ Jiskra Hořice102:00
2046BOR63027630319Krejčí JaroslavOK Jiskra Nový Bor104:00
2047TUR6204682108Švarc JiříOOB TJ Turnov106:00
2048SJI62076607Bořil PetrOK Jihlava108:00
2049LPU64017200596Kaplan JanOK Lokomotiva Pardubice110:00
2050KAM660052276Valášek PetrOK Kamenice112:00
2051VSP650753572Semík JanUSK Praha114:00
2052PHK6504336796Melichar IgorOK 99 Hradec Králové116:00
2053KPY6201301391Kohl JiříSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.118:00
2054BBM6508980377Ptáček PavelBETA URSUS Orienteering120:00
2055EKP63012035738Koucký RomanVŠTJ Ekonom Praha122:00
2056FSP66058669Cincibus PavelVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah124:00
2057DKP65008650Klaška PavelOddíl OB Kotlářka126:00
 
 
H55B (32)3,4 km 110 m12 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
2058PCB590151406Blabla ZdeněkSKP České Budějovice130:00
2059PGP590052103Grivalský MichalSK Praga132:00
2060VPM61012042507Bartovský PavelKOS Slavia VŠ Plzeň134:00
2061JIL6004682091Karel MilošOK Jilemnice136:00
2062PHK57029402Dušátko PetrOK 99 Hradec Králové138:00
2063TTR6101995847Nešpor JanOOB Třebíč140:00
2064TAP6102515440Tihon JaroslavKOB TRETRA Praha142:00
2065SHK5702410797Gazdačko MilanOK Slavia Hradec Králové144:00
2066PGP610051682Tichovský MartinSK Praga146:00
2067SCP610051571Vrabec MartinOK Sparta Praha148:00
2068LTP61027205033Kovář KarelOOB TJ Lokomotiva Teplice150:00
2069PGP60001700084Kožina PetrSK Praga152:00
2070OSN600552146Wurzel BřetislavSK Orientační sporty Nové Měst154:00
2071TUR58038220Konopáč JiříOOB TJ Turnov156:00
2072SCP60011413715Hošek LadislavOK Sparta Praha158:00
2073PHK57012102525Běhoun PavelOK 99 Hradec Králové160:00
2074LPU5905301183Novotný MiroslavOK Lokomotiva Pardubice162:00
2075SJC58019907Beneš JosefSportcentrum Jičín164:00
2076HOR57002011900Škorpil MartinTJ Jiskra Hořice166:00
2077STB5701682361Ludvík PetrTJ Stadion Nový Bor168:00
2078SKV590151133Janovič OndřejTJ Slovan Karlovy Vary170:00
2079LPU58019228Vícha VladimírOK Lokomotiva Pardubice172:00
2080FSP6104515097Borovička MilanVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah174:00
2081LPU61029277Roudný VáclavOK Lokomotiva Pardubice176:00
2082LBM61131409878Korpas JaroslavTJ Lokomotiva Ingstav Brno178:00
2083BOR580251542Sucharda JiříOK Jiskra Nový Bor180:00
2084EKP580051147Fanta MiroslavVŠTJ Ekonom Praha182:00
2085HCE5900515105Kettner PavelTJ Hostivice184:00
2086BOR58001958242Průcha MiloslavOK Jiskra Nový Bor186:00
2087PGP6003303940Hrabánek DavidSK Praga188:00
2088TAP5802682651Hejtmánek VladimírKOB TRETRA Praha190:00
2089MLA58017880Milota JosefMLOK Mariánské Lázně192:00
 
 
H60B (31)3,2 km 100 m13 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
2090LPU5401301633Klimpl PetrOK Lokomotiva Pardubice0:00
2091FSP530049606Wald FrantišekVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah2:00
2092DKL5400416324Cabrnoch JiříKOB Kladno4:00
2093LPU54089301Štěrba PavelOK Lokomotiva Pardubice6:00
2094VLI52019005174Hickethier ManfredSlavia Liberec orienteering8:00
2095PGP520052107Sysel ZdeněkSK Praga10:00
2096SCP5200500289Přeček ZdeněkOK Sparta Praha12:00
2097MAS52007886Chotětický VáclavKČT Aš14:00
2098SCP5500682101Jahn PavelOK Sparta Praha16:00
2099LPU510151105Knap JanOK Lokomotiva Pardubice18:00
2100EKP56008627106Adrián PetrVŠTJ Ekonom Praha20:00
2101CHA55002080917Kaška RudolfOK Chrastava22:00
2102KNC550152255Jun DrahomírSokol Kostelec n. Č. l.24:00
2103LPU51022032164Sáňka BedřichOK Lokomotiva Pardubice26:00
2104VCB560153728Hejzlar JosefOB České Budějovice28:00
2105MAS55017003021Pilař KarelKČT Aš30:00
2106VLI53019201066Škoda PřemekSlavia Liberec orienteering32:00
2107DCE540051973Jaroš VladimírKOB Dobřichovice34:00
2108CHA540051231Pavlík MilanOK Chrastava36:00
2109EKP5500682645Šedivý JiříVŠTJ Ekonom Praha38:00
2110JEN52017778Bárta MiroslavOB Jenišovice40:00
2111EKP52122042539Borák StanislavVŠTJ Ekonom Praha42:00
2112NPA51012059741Kalibán JaroslavSK LOB Nová Paka44:00
2113KBP45006645Valter PetrKBP Praha46:00
2114ZPV5501301599Jirka JiříKOB ZPV Prostějov48:00
2115DKL520151343Brumek StanislavKOB Kladno50:00
2116TAP5501232177Fiala ZdeněkKOB TRETRA Praha52:00
2117JIL52019774Erlebach JosefOK Jilemnice54:00
2118LPU54049234Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice56:00
2119MAS54017885Hájek JanKČT Aš58:00
2120SCP520152111Hojný OldřichOK Sparta Praha60:00
 
 
H65B (40)2,8 km 100 m12 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
2121LJN47007741Matoušek LubošOOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou43:00
2122TUV47018323Pospíšil JiříSOK TJ Turnov45:00
2123VRL50019001Štregl TomášOOS TJ Spartak Vrchlabí47:00
2124SCP47007206545Buriánek JaromírOK Sparta Praha49:00
2125CHA50028160Lusk KarelOK Chrastava51:00
2126JEN50017777Richtr JiříOB Jenišovice53:00
2127TUR480151816Jakubec JindřichOOB TJ Turnov55:00
2128CHA49018155Kadavý ZdeněkOK Chrastava57:00
2129TUR494951283Tvrdek VojtěchOOB TJ Turnov59:00
2130JIL47019066Zlesák ZdeněkOK Jilemnice61:00
2131VLI50002080998Horáček MiroslavSlavia Liberec orienteering63:00
2132CET51012075656Pilgr BohuslavTJ Loko Česká Třebová65:00
2133VRL50022096242Farář JaroslavOOS TJ Spartak Vrchlabí67:00
2134LTU48019777Rejmont MilanOOB TJ Lokomotiva Trutnov69:00
2135CHA50018159Vokál JiříOK Chrastava71:00
2136PGP480051863Zelený VladimírSK Praga73:00
2137DKP490051760Stehno PavelOddíl OB Kotlářka75:00
2138VRL49012096237Knobloch JindřichOOS TJ Spartak Vrchlabí77:00
2139DCH47017890Jirásek JaroslavRadioelektronika Cheb79:00
2140SRK47029798Hrobař RudolfSOOB Spartak Rychnov n.Kn.81:00
2141TUR51008214Hudský VlastimilOOB TJ Turnov83:00
2142PGP50002073709Kolský AlexanderSK Praga85:00
2143NPA50012060215Novák KarelSK LOB Nová Paka87:00
2144BOR5004886284Rančák JosefOK Jiskra Nový Bor89:00
214555P4800412412Edward BartkowiakGrunwald Poznań91:00
2146VSP500152269Uher PetrUSK Praha93:00
2147TJP470051332Ryšavý VítTJ Sokol Troja95:00
2148LLI470251204Peterka JosefTJ Loko Liberec97:00
2149VSP51007200325Hora VladimírUSK Praha99:00
2150CHA50038199Ševčík MilanOK Chrastava101:00
2151SMB48017718Hlaváč JaroslavSKOB Sig-Mat Mladá Boleslav103:00
2152VCB48017206533Rychtecký JosefOB České Budějovice105:00
2153VLI51011302773Přinda OldřichSlavia Liberec orienteering107:00
2154RUM50018890Babický TomášZOOB Rumburk109:00
2155VLI4901361986Karmazín PetrSlavia Liberec orienteering111:00
2156VSP500051643Hořínek JaroslavUSK Praha113:00
2157TUR51021511127Provazník JiříOOB TJ Turnov115:00
2158SLA47008806Švec ZdeněkSKOB Slaný117:00
2159DKP470049885Procházka AlešOddíl OB Kotlářka119:00
2160TJP49008861Peterka FrantišekTJ Sokol Troja121:00
 
 
H70B (21)2,6 km 60 m12 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
2161SLP460151621Novotný JiříOOB Slavia Praha39:00
2162KPY460053731Duda FrantišekSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.41:00
2163VSP430051743Dohnal JosefUSK Praha43:00
2164KAS4600682613Nejezchleba JiříKOB Kamenický Šenov45:00
2165MLA44017882Fišák JanMLOK Mariánské Lázně47:00
2166SCP4500443066Rakovec MilošOK Sparta Praha49:00
2167LPU45019256Fridrich JaroslavOK Lokomotiva Pardubice51:00
2168DKP430051800Procházka ZdenkoOddíl OB Kotlářka53:00
2169MLA420151611Sklenář JanMLOK Mariánské Lázně55:00
2170DCE4401301171Paul JosefKOB Dobřichovice57:00
2171PGP460151274Dvořák JaromírSK Praga59:00
2172BSO44018689Schimm DieterKOB Baník Sokolov61:00
2173SCP460052299Novák MilošOK Sparta Praha63:00
2174CHC46019554Švadlena JiříK.O.B. Choceň65:00
2175UVP4600995838Matějů IvanSlovan Praha67:00
2176PZR441751994Pospíšil JaromírUNITOP SKP Žďár nad Sázavou69:00
2177PUL4200205614Novotný FrantišekOOB USK Slavie Ústí n.L.71:00
2178LLI450151213Kraus JanTJ Loko Liberec73:00
2179LBE46008805Nosál StanislavTJ Lokomotiva Beroun75:00
2180FSP430053267Čadil JanVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah77:00
2181SJH42019200531Gřunděl IvanSJH Jindřichův Hradec79:00
 
 
H75B (11)2,3 km 65 m10 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
2182BOR39004131Beránek MiroslavOK Jiskra Nový Bor28:00
2183NEJ410049619Frey JaromírTJ Jiskra Nejdek30:00
2184SJC36019005225Havlík JaroslavSportcentrum Jičín32:00
2185BOR40012090863Úlehla ZdeněkOK Jiskra Nový Bor34:00
2186PHK38019005137Mikulecký JanOK 99 Hradec Králové36:00
2187PGP3800682666Attl VladimírSK Praga38:00
2188UVP37007930Kohout TomášSlovan Praha40:00
2189PHK38029422Novotný PetrOK 99 Hradec Králové42:00
2190TJN4000434577Picek JanOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis44:00
2191SHK40019103Máslo MiroslavOK Slavia Hradec Králové46:00
2192TJN380052900Petrželka PavelOOB TJ Tatran Jablonec nad Nis48:00
 
 
H80B (3)2,2 km 55 m10 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
2193BOR36002090839Křtěnský JaroslavOK Jiskra Nový Bor19:00
2194FSP330051865Vondra JaroslavVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah21:00
2195SCP330049404Semorád MilošOK Sparta Praha23:00
 
 
P (77)2,3 km 55 m9 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
2258NERSolnička TomášNeregistrovaní0:00
2259NERDuda JanNeregistrovaní0:00
2264EKP06012060242Kalous TomášVŠTJ Ekonom Praha0:00
2261NERNovák JanNeregistrovaní0:00
2260NERKutalová PetraNeregistrovaní0:00
2271PGP08502067959Malečková PavlínaSK Praga0:00
2272Vakant Vakant0:00
2265NERDaňhel TomášNeregistrovaní0:00
2270TUR06601418757Lamačová KateřinaOOB TJ Turnov0:00
2263EKP75502088154Kalousová RadkaVŠTJ Ekonom Praha0:00
2213VRL7053219210Procingerová IlonaOOS TJ Spartak Vrchlabí0:00
2209VSP0651443085Jedličková JosefínaUSK Praha0:00
2218VLI12012090845Votava VojtěchSlavia Liberec orienteering0:00
2217VLI68504402231Miklasová MarkétaSlavia Liberec orienteering0:00
2208VSP08002067940Jedlička AlešUSK Praha0:00
2211VSP74632049522Titzová PavlínaUSK Praha0:00
2262SHK075051405Netuková AnežkaOK Slavia Hradec Králové0:00
2210VSP11002075606Baldrian JosefUSK Praha0:00
2212VSP70122067921Neyrinck NoelUSK Praha0:00
2255Vakant Vakant0:00
2256Vakant Vakant0:00
2245Vakant Vakant0:00
2250Vakant Vakant0:00
2257NER887916Krákorová IvetaNeregistrovaní0:00
2252Vakant Vakant0:00
2253Vakant Vakant0:00
2254Vakant Vakant0:00
2251Vakant Vakant0:00
2244Vakant Vakant0:00
2267Vakant Vakant0:00
2268Vakant Vakant0:00
2269Vakant Vakant0:00
2266Vakant Vakant0:00
2247Vakant Vakant0:00
2246Vakant Vakant0:00
2243PGP7152446439Janasová BarboraSK Praga0:00
2248Vakant Vakant0:00
2249Vakant Vakant0:00
2216VLI09024411246Vilém ŠtěpánSlavia Liberec orienteering0:00
2239EKP110851610Seidl MarekVŠTJ Ekonom Praha0:00
2238EKP8851438648Štembergová LucieVŠTJ Ekonom Praha0:00
2223DKP9651443061Klašková JosefinaOddíl OB Kotlářka0:00
2231DOB09007259Kubec AdamKOB Dobruška0:00
2240JIL76019067Zlesák OndřejOK Jilemnice0:00
2237KAM71522084950Rendová IvaOK Kamenice0:00
2233KAM72022800300Mišek MichalOK Kamenice0:00
2242KAM03582080943Semíková JulieOK Kamenice0:00
2241KAM09502084931Žemlová MagdalenaOK Kamenice0:00
2224DKP8161888612Ledinská LeonaOddíl OB Kotlářka0:00
222864C81504315Uhlíková ŠárkaEkonom Praha Outdoor0:00
22306YC87512088730Krupová TerezaNeregistrovaní0:00
22275TX73002103248Vambera FilipVAM OB0:00
22265TX73502103240Ferbasová ZdeňkaVAM OB0:00
222981C1050Mácová BarboraCirkus Čakovice0:00
2220DKP0750515403Štoková SofieOddíl OB Kotlářka0:00
2222DKP1100Karban OndřejOddíl OB Kotlářka0:00
2225BZP1000Frýdecký TomášBáječné ženy v orientačním běh0:00
2221CTB7052339558Žandová HanaSK OB Chotěboř0:00
2196RUM51515991Nedvídková JitkaZOOB Rumburk0:00
2198SCP615151570Vrabcová JindraOK Sparta Praha0:00
2201ROU75502080840Pěkná EvaSKOB Roudnice nad Labem0:00
2197ROU795151434Havláková DanielaSKOB Roudnice nad Labem0:00
2200SCP82502080934Vrabcová RomanaOK Sparta Praha0:00
2215TZL909053319Fialová TerezaSKOB Zlín0:00
2214VLI00592049577Bednaříková AdélaSlavia Liberec orienteering0:00
2199STB670152907Dolejší MilošTJ Stadion Nový Bor0:00
2207TUR70991403064Drahoňovská PetraOOB TJ Turnov0:00
2205PGP075051639Ptáčková HanaSK Praga0:00
2236LTP0202897367Riby ThomasOOB TJ Lokomotiva Teplice0:00
2235LTP72517200340Žejdlíková JitkaOOB TJ Lokomotiva Teplice0:00
2232KAM78512800344Mišeková MartinaOK Kamenice0:00
2234KPY6850682670Míchalová MarcelaSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.0:00
2219LTP7351232494Karpíšková GabrielaOOB TJ Lokomotiva Teplice0:00
2204PGP0350899177Pokorná LindaSK Praga0:00
2206PGP0407682658Šimerka JakubSK Praga0:00
2203LTU63522085638Hanušová JitkaOOB TJ Lokomotiva Trutnov0:00
2202NNN9999232400Hrnčíř JanNeregistrovaní (NNN)0:00
 
 
T3 (67)3,2 km 105 m11 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
2332Vakant Vakant0:00
2337Vakant Vakant0:00
2326NERKrzywda RobertNeregistrovaní0:00
2327Vakant Vakant0:00
2336Vakant Vakant0:00
2333Vakant Vakant0:00
2338Vakant Vakant0:00
2339Vakant Vakant0:00
2284ZVO7451438635Marholdová MartinaOB SK Zvole0:00
2329EKP77022058464Kalous VladislavVŠTJ Ekonom Praha0:00
2282VSP78509784Baldrianová BarboraUSK Praha0:00
2285ZBM8870888602Chromá AdélaSK Žabovřesky Brno0:00
2328LME69522056272Machová PetraSK Los Mělník0:00
23258DC90507230Čtveráková IvetaDOBneregistrovani0:00
2330BRU71522032384Rusinová AlenaUlita-HOBRA Orienteering Broum0:00
2331TUR72038068Lamač JaroslavOOB TJ Turnov0:00
2334Vakant Vakant0:00
2323Vakant Vakant0:00
2324Vakant Vakant0:00
2317Vakant Vakant0:00
2322Vakant Vakant0:00
2319Vakant Vakant0:00
2320PGP75592067949Malečková IvaSK Praga0:00
2321Vakant Vakant0:00
2318Vakant Vakant0:00
2315Vakant Vakant0:00
2316Vakant Vakant0:00
2335Vakant Vakant0:00
2314Vakant Vakant0:00
2311Vakant Vakant0:00
2312Vakant Vakant0:00
2313Vakant Vakant0:00
2310Vakant Vakant0:00
2283VSP74612070890Bártíková IrenaUSK Praha0:00
2306KPY7800420417Pavlíček LubomírSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.0:00
2309LLI69538547Hořáková PetraTJ Loko Liberec0:00
2294DOR76502082932Havlíčková KateřinaOK Dobříš0:00
2307HOR65002035741Rücker PetrTJ Jiskra Hořice0:00
2302LLI75502060204Bradáčová MarieTJ Loko Liberec0:00
2301LLI9751434595Balcarová BarboraTJ Loko Liberec0:00
2308LLI71501398994Balcarová AlenaTJ Loko Liberec0:00
2305LLI73502088713Nejedlová LucieTJ Loko Liberec0:00
2300CET01022035730Kovář LukášTJ Loko Česká Třebová0:00
2299DCE7500232129Zeman TomášKOB Dobřichovice0:00
22984LC005051314Punčochářová SimonaNeregistrovaná - Punčochářová0:00
2297BOR79588514Votýpková ZuzanaOK Jiskra Nový Bor0:00
2292Vakant Vakant0:00
2295Vakant Vakant0:00
2296DCE80502102812Kučerová BerenikaKOB Dobřichovice0:00
2293DKP6000981822Malačka MilanOddíl OB Kotlářka0:00
2304LTP5802682076Eiselt MilošOOB TJ Lokomotiva Teplice0:00
2275VLI73017003010Meier MilanSlavia Liberec orienteering0:00
2288VLI74552067951Severýnová Popková KláraSlavia Liberec orienteering0:00
2273TAP8100Holata RadekKOB TRETRA Praha0:00
2276TUR8160682650Preclíková JanaOOB TJ Turnov0:00
2289VSP5850232190Soukupová MichaelaUSK Praha0:00
2286VSP74001398992Titz PavelUSK Praha0:00
2287VLI77592049576Bednaříková DanielaSlavia Liberec orienteering0:00
2290VLI86012080994Gruncl VojtěchSlavia Liberec orienteering0:00
2279ROU7150331208Buková JanaSKOB Roudnice nad Labem0:00
2278ROU78502081373Hellerová AlenaSKOB Roudnice nad Labem0:00
2303PGP565052108Syslová DrahomíraSK Praga0:00
2291PGP84549332Voborská JanaSK Praga0:00
2277STB110149984Kučerka RadekTJ Stadion Nový Bor0:00
2274STB7399206351Kubecová JanaTJ Stadion Nový Bor0:00
2281ROZ7350207856Jírová MonikaOK Roztoky0:00
2280SRK63519535Peremská DanaSOOB Spartak Rychnov n.Kn.0:00
 
 
T5 (53)5,2 km 210 m19 K
StČíRegistraceČíslo čipuJménoOddílStart
2387Vakant Vakant0:00
2386Vakant Vakant0:00
2389Vakant Vakant0:00
2368Vakant Vakant0:00
2367Vakant Vakant0:00
2388Vakant Vakant0:00
2392Vakant Vakant0:00
2380BRU76012032383Rusin JanUlita-HOBRA Orienteering Broum0:00
2379NERZedníčková LucieNeregistrovaní0:00
2378NERZedníček VáclavNeregistrovaní0:00
2391NERBolf VojtěchNeregistrovaní0:00
2390TAP7201442867Jirous JiříKOB TRETRA Praha0:00
2385SJH7101442847Veselý OldřichSJH Jindřichův Hradec0:00
2374Vakant Vakant0:00
2377Vakant Vakant0:00
2376Vakant Vakant0:00
2373PGP68012067268Maleček VítSK Praga0:00
2372Vakant Vakant0:00
2371Vakant Vakant0:00
2375Vakant Vakant0:00
2363Vakant Vakant0:00
2366Vakant Vakant0:00
2369Vakant Vakant0:00
2370Vakant Vakant0:00
2365Vakant Vakant0:00
2364Vakant Vakant0:00
2381CHC67019552Křivda IvanK.O.B. Choceň0:00
2358LLI5903410732Košek LadislavTJ Loko Liberec0:00
2360KSUXX01Vaník JakubKlub vytrvalostních sportů Šum0:00
2362KNC910352898Šedivý OndřejSokol Kostelec n. Č. l.0:00
2343MLA6901301466Černý LiborMLOK Mariánské Lázně0:00
2351LLI7501682640Pecka VlastimilTJ Loko Liberec0:00
2359LLI63012092413Melichar JaromírTJ Loko Liberec0:00
2361KAM7850515490Albrechtová EvaOK Kamenice0:00
2354Vakant Vakant0:00
235681C80001416364Máca PetrCirkus Čakovice0:00
235569X85007205016Lužnický JiříHO Humanita0:00
2357CHA76522070836Matyášová JanaOK Chrastava0:00
2353CHA76032059767Matyáš LiborOK Chrastava0:00
2352HCE975051986Náhlíková ErikaTJ Hostivice0:00
2347ZVO6401515007Hájek TomášOB SK Zvole0:00
2346VLI7309500568Bednařík AlešSlavia Liberec orienteering0:00
2348TUR770251124Heřmánek MichalOOB TJ Turnov0:00
2384LME00502060278Machová MarieSK Los Mělník0:00
2383PGP76032045241Čtrnáct JiříSK Praga0:00
2382KCK575649615Flašarová MarieKOB Český Krumlov0:00
2350SRK68022073747Kos MichalSOOB Spartak Rychnov n.Kn.0:00
2340ROU7708331503Heller JiříSKOB Roudnice nad Labem0:00
2342PHK86519088Tihonová MartinaOK 99 Hradec Králové0:00
2344PHK79052078454Tihon MichalOK 99 Hradec Králové0:00
2349SJH7002995874Hojný JaroslavSJH Jindřichův Hradec0:00
2345SJH69512090840Hojná TerezaSJH Jindřichův Hradec0:00
2341ROU790451436Šlapánek RenéSKOB Roudnice nad Labem0:00