Český pohár, ŽA, ŽB - klasická traťpá 17. 2. 2017 2:40
Startovka po oddílechvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
14BOR OK Jiskra Nový Bor (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
14443Štěpán WaldhauserBOR0409T5109:00
24393Eliška WaldhauserováBOR0757D1235:00
 
 
15BOV TJ Baník Ostrava OKD (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12060210Oldřich VlachBOV4403H6585:00
 
 
25DCE KOB Dobřichovice (3)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1887640Lukáš KettnerDCE9400H21E60:00
22051509Tomáš RusýDCE9300H21A13:00
32104701Jan TachezyDCE0100H1727:00
 
 
27DKP Oddíl OB Kotlářka (25)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
19784Barbora BaldrianováDKP7855D2188:00
27202900Josef GoderDKP8203H21A49:00
3889286Tomáš JohanovskýDKP8500H21E48:00
4443079Jiří KalousekDKP6901H4552:00
59944499Simona KarochováDKP8853D21E37:00
69889Martin KlaškaDKP0100H17123:00
71700077Pavel KlaškaDKP9301H21E27:00
88650Pavel KlaškaDKP6500H35126:00
9443061Josefina KlaškováDKP9651D2131:00
1049806Kateřina KlaškováDKP6750D4546:00
119000007Kristýna KolínováDKP8450D21E55:00
121207407Martin NývltDKP8200H21B85:00
137207077Dominika PlochováDKP8651D21E49:00
147202874Ondřej PospíšilDKP8717H21A7:00
157875600Marie PospíšilováDKP8756D2179:00
1651802Jan ProcházkaDKP8201H21A25:00
1751800Zdenko ProcházkaDKP4300H6591:00
18231951Jiří RambaDKP8606H21A16:00
197260030Jana RyantováDKP8660D2122:00
207204504Václav ŠňupárekDKP9500H21E30:00
217201757Antonín ŠubrtDKP7100H4579:00
228645Jáchym ŠubrtDKP0800H12119:00
23888625Matěj ŠubrtDKP0205H1766:00
24886289Vojtěch ŠubrtDKP0502H12101:00
257207349Libor WagnerDKP8511H21B109:00
 
 
29DOB KOB Dobruška (4)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17241Ondřej ČápDOB7405H21E75:00
2682690Věra ĎoubalováDOB8751D2164:00
32027232Tomáš LeštínskýDOB7801H21B103:00
47247Alena PeterováDOB8953D2125:00
 
 
30DOK OK Doksy (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1887924Daniel NovákDOK8700H21A10:00
 
 
34EKP VŠTJ Ekonom Praha (13)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18627106Petr AdriánEKP5600H5556:00
27209480Jiří BlahaEKP0401H1459:00
32075608Michal BlahaEKP0402H1441:00
49700729Ondřej BlahaEKP7002H4543:00
551581Milan BochenekEKP5601H5568:00
6232174Jana BochenkováEKP6150D5529:00
72042539Stanislav BorákEKP5212H6576:00
82078484Nikolas DomínEKP8806H21B70:00
951147Miroslav FantaEKP5800H55101:00
1049632Kateřina FantováEKP0256D179:00
11515152Jan PeckaEKP6800H35132:00
1251604Miroslava ŠediváEKP5750D4519:00
13682645Jiří ŠedivýEKP5500H5562:00
 
 
46CHA OK Chrastava (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17201775Jaroslav PolákCHA7500H3563:00
 
 
48CHT OOB SK Chrast (4)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17201807Jan KopáčekCHT8510H21E72:00
22073715Miroslav KopáčekCHT6049H21E81:00
32059736Iva KopáčkováCHT8851D21E34:00
453452Hana ŘezníčkováCHT6051D4552:00
 
 
54JIL OK Jilemnice (19)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
19774Josef ErlebachJIL5201H3575:00
22078455Jonáš GottsteinJIL0107H1718:00
32078459Ema GottsteinováJIL0451D1474:00
49068Adéla HoudováJIL0356D1462:00
52035717Matěj HroudaJIL9804H2015:00
62035716Jakub JežekJIL0104H1745:00
7425529Vít JežekJIL9903H209:00
82075623Romana JežkováJIL7552D3530:00
92078470Anna KarlováJIL0352D1468:00
102078457Zuzana KuříkováJIL0353D1450:00
111155115Aleš MalýJIL8702H21E39:00
122078451Šárka MatěáskováJIL0551D1244:00
132078456Antonie PitrmucováJIL0251D1721:00
142073749Matouš VlastníkJIL0201H1739:00
152060257Šimon VlastníkJIL9904H203:00
162060259Zdeněk VlastníkJIL6901H4549:00
172060258Lucie VlastníkováJIL7554D3575:00
189066Zdeněk ZlesákJIL4701H6573:00
192096111Vlasta ZlesákováJIL5362D5535:00
 
 
55JPV Oddíl OS SK Prostějov (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12069090Petr KašparJPV9915H2039:00
 
 
70KSH OB Kašperské Hory (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12078478Šimon MayerKSH0202H1748:00
 
 
86LIV Krušnohorský rogainingový klub (5)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1515097Milan BorovičkaLIV6104H5571:00
2888614Tomáš BorovičkaLIV9800H206:00
3995809Lenka BorovičkováLIV7350D3566:00
48912Jan TojnarLIV6701H21A22:00
549606František WaldLIV5300H5583:00
 
 
89LLI TJ Loko Liberec (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1436961Aleš FürstLLI6801H4576:00
 
 
93LPU OK Lokomotiva Pardubice (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17203463Kateřina KoberováLPU0352D1441:00
22032180Bára PušováLPU0357D1423:00
 
 
103OOL SK Haná orienteering (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11400440Oldřich PilcOOL5100H6582:00
 
 
106OSN SK Orientační sporty Nové Měst (5)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17205032Petr MarečekOSN6900H21E87:00
28000543Šimon MarečekOSN0201H17129:00
32011896Ema MarečkováOSN0450D1438:00
47203325Daniela StoklasováOSN0055D1733:00
52080908Zuzana StoklasováOSN0454D1426:00
 
 
113MLA MLOK Mariánské Lázně (5)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1888609Luděk BartošMLA6701H4510:00
2515060Václav BartošMLA0101H1772:00
351494Jana BartošováMLA7051D21E61:00
42073704Marie BartošováMLA0451D1465:00
52073702Kateřina ČernáMLA0251D1757:00
 
 
115NEJ TJ Jiskra Nejdek (4)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12067350Jaromír FreyNEJ4100H7514:00
2682072Jiří HájekNEJ6400H4528:00
32049567Radim TokárNEJ0300H1447:00
42035737Regina TokárováNEJ0151D1766:00
 
 
123PGP SK Praga (24)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12460Petr BaldrianPGP7203H4525:00
2428253Pavla BlahováPGP0155D176:00
3347887Anna ČechmánkováPGP0452D1429:00
4232184Ilona HrabánkováPGP6250D5532:00
5232050Klára HrabánkováPGP9654D2146:00
67208324Kateřina JanovskáPGP9850D209:00
71470169Petra JanovskáPGP7355D2176:00
88636798Tomáš JanovskýPGP6401H21E78:00
951658Dominika JežkováPGP9053D2128:00
1051660Regina JežkováPGP6352D4558:00
11897393Matyáš KolářPGP0304H1429:00
12887615Tomáš KolářPGP7104H35102:00
13981813Michaela KolářováPGP7351D3569:00
1451632Petr KožinaPGP6000H5547:00
157260011Štěpán KožinaPGP0300H148:00
167200338Anna KožinováPGP9350D2134:00
17502089Jana KožinováPGP6651D4516:00
187003042Zuzana KožinováPGP9650D2113:00
192067268Vít MalečekPGP6801H4513:00
202067999Hana MalečkováPGP0550D1226:00
212067949Iva MalečkováPGP7559D3554:00
222067959Pavlína MalečkováPGP0850D1232:00
237858Elis MasopustováPGP8656D2119:00
247207777Kateřina ŠkarkováPGP9955D203:00
 
 
127PTE TJ Sokol Ptení (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18401151Michal JirkaPTE8403H21A58:00
 
 
130PVP VSS Přírodověda Praha (7)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18575Václav ČechmánekPVP0600H12113:00
22103747Luboš KrálPVP8400H21B97:00
3336081Jindřich NeumannPVP9900H2012:00
4301117Tomáš NeumannPVP8900H21E18:00
51403421Vojtěch NeumannPVP9400H21E57:00
68565Kateřina NeumannováPVP9250D21E52:00
751580Renata NeumannováPVP6650D4525:00
 
 
142SHK OK Slavia Hradec Králové (4)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17207704Lenka MechlováSHK9051D21E46:00
29101117Miroslav SlovákSHK7704H35123:00
39005227Johanka ŠimkováSHK9355D21E43:00
41008174Karolína TepláSHK9251D2110:00
 
 
145SJC Sportcentrum Jičín (9)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11414501Michal DrobníkSJC8709H21E54:00
22102082Pavel KuchařSJC6000H5592:00
38631581Rozálie KuchařováSJC0251D1754:00
42075653Barbora MatějkováSJC0156D1724:00
5896967Petr TomešSJC7531H3557:00
6981842Daniela TomešováSJC8451D2173:00
77090004Jaroslav TumaSJC7305H35129:00
82056295Matěj TumaSJC0202H1778:00
92056270Róza VejražkováSJC0151D1715:00
 
 
147SJI OK Jihlava (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1995877Martin KratochvílSJI8304H21E36:00
 
 
149SKL SMS Team Kladno (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17205029Michal GeislerSKL7500H35117:00
27204522Iva MědílkováSKL7150D3548:00
 
 
151SKV TJ Slovan Karlovy Vary (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17003008Veronika KubínováSKV9752D2182:00
29005143Marek ŠtěrbaSKV0401H1414:00
 
 
155SMR SNS Smržovka (4)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17204972Vojta BuriánekSMR7801H21B82:00
27205014Věrka PařízkováSMR7151D4537:00
3995876Honza SvobodaSMR7901H21E21:00
4886815Ivan SvobodaSMR6200T5121:00
 
 
160SSP SK Stopa Praha, z.s. (9)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1682666Vladimír AttlSSP3800H7517:00
251659Tomáš GregoriadesSSP8312H21A46:00
3502087Vladimír NěmecSSP4201H755:00
48805Stanislav NosálSSP4600H6588:00
551690Martin PetříčekSSP8000H35135:00
6434801Zuzana PetříčkováSSP8251D3527:00
79823Rudolf RychlýSSP4100H7511:00
853567Alena SmolkováSSP6450D3563:00
951655Miloslav ToušekSSP5000H6570:00
 
 
161SSU SK Severka Šumperk, z.s. (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1886264Petr HorvátSSU9442H21E84:00
2980354Hana HorvátováSSU9794D2012:00
 
 
164STH SK Studenec (7)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17203467Tomáš ChrástSTH7401H3593:00
27204976Magdaléna ChrástováSTH0551D1250:00
37201779Tereza ChrástováSTH0251D1763:00
47204987Lukáš LinkSTH0205H1730:00
59045Jan ŠtefanSTH0500H12131:00
67201763Vít ŠtefanSTH0202H1790:00
77204983Markéta ŠtefanováSTH0550D1223:00
 
 
167SZP TJ Slovan Zdravotník Praha (10)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
19101108Petr BořánekSZP7000H21E42:00
251773Jan BoudnýSZP7401H21A64:00
39782Magda HorováSZP5450D2170:00
41399000Roman HorynaSZP7600H21E69:00
5232330Tereza ChmelíkováSZP8750T5118:00
67003030Radek LacigaSZP8200H21E24:00
77003023Ivana LacigováSZP5950D5526:00
8Marek ŠkorpilSZP0901H1289:00
92011900Martin ŠkorpilSZP5700H35114:00
10211303Jana ŠkorpilováSZP7450D3551:00
 
 
168TAP KOB TRETRA Praha (5)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12081357Jan MelišíkTAP0502H1286:00
22080913Martin MelišíkTAP0200H1757:00
32081352Radka MelišíkováTAP7152D4534:00
42092402Dominik SorkTAP0504H1295:00
52092376Monika ÚlehlováTAP6950D4513:00
 
 
169TBM KOS TJ Tesla Brno (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18636760Miroslav RyglTBM7205H21E66:00
 
 
174TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis (20)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12080828Martin AdamecTJN0106H1736:00
21398985Ondřej BudskýTJN0105H1742:00
32035718Martin DejnožkaTJN0600H12104:00
42027224Vojtěch DejnožkaTJN0300H1450:00
52085591Ondřej LesákTJN0306H1435:00
62067316Filip MairichTJN0603H1292:00
72096129Martin MairichTJN0812H12116:00
82069092Josef NagyTJN0006H1769:00
92088165Kateřina NagyováTJN0452D1420:00
102070823Jan PěničkaTJN0501H12110:00
112085567Soňa PesničákováTJN0451D1453:00
124408034Vojtěch RomaniukTJN0205H1724:00
132032159Matyáš RůtaTJN0102H1775:00
142035701Adéla RydlováTJN0151D1769:00
152035725Magdaléna RydlováTJN0251D1736:00
162080823Vojta ŘehořTJN0303H1456:00
172070854Jolana SkalováTJN0653D1238:00
182053560Míša ŠklíbováTJN0153D1712:00
192027207Matěj TkáčTJN0401H1444:00
202069089Natálie ZaňkováTJN0450D1459:00
 
 
177TRI TJ TŽ Třinec (10)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1887630Michal ArgalášTRI9301H21E45:00
22073677Gabriela ArgalášováTRI6850D4540:00
31400410Jan CiencialaTRI9801H2045:00
42060277Sebastian FilipekTRI0002H1784:00
59101677Marek HaltofTRI0200H1712:00
6920676Ondřej KantorTRI9103H21E33:00
7416128Pawel MrózekTRI0401H1426:00
87206554Teresa MrózekTRI0251D1730:00
97208088Lucie SzarzecováTRI9850D206:00
107202876Erik TuharskýTRI0100H1751:00
 
 
181TUV SOK TJ Turnov (3)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1411616Ondřej SokolářTUV9601H21B79:00
2Jonáš ZakouřilTUV0001H1754:00
351726Tomáš ZakouřilTUV7500H21A52:00
 
 
185UOL SOB Olomouc (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12032169Ivana KašparováUOL6951D2191:00
29005227Roman ŠimekUOL6503H4582:00
 
 
189VCB OB České Budějovice (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18044Radek TeringlVCB6502H4519:00
 
 
191VIC OB Vizovice (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18066608Jan PanovecVIC8931H21B76:00
 
 
194VLI Slavia Liberec orienteering (14)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
14663Lea AndrlováVLI0453D1432:00
29902Ivan DrobníkVLI5601H5589:00
38629811Petr HanovecVLI7101H21B88:00
4253372Ladislav JežekVLI4900H6579:00
58627111Jan KolajaVLI8100H21E63:00
68629817Jana Kolaja EhlerováVLI8055D2137:00
7232246David MeierVLI0606H12128:00
87003010Milan MeierVLI7301H21B94:00
951600Tereza PeckováVLI0551D1247:00
102078460Alžběta PodrábskáVLI0451D1471:00
111400433Marie PodrábskáVLI7451D3572:00
122080992Stanislav VilémVLI7703T5124:00
134411246Štěpán VilémVLI0902T5130:00
142088161Eliška VilémováVLI0655D1253:00
 
 
196VPM KOS Slavia VŠ Plzeň (12)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12042505Marek HasmanVPM0201H17126:00
22042514Ondřej HasmanVPM0002H1781:00
32060390Lenka HasmanováVPM7551D3539:00
4887604Adam HašekVPM0101H1763:00
58629758Jan HašekVPM0001H17120:00
6515112Eva HaškováVPM7352D3560:00
78252429Jakub JirkaVPM7905H21B73:00
88416122Petra JirkováVPM8450T5127:00
9301170Robert MartínekVPM7700H21A19:00
102042518Lukáš RichtrVPM0204H17132:00
11434806Kamila RichtrováVPM0451D1456:00
122090853Vojtěch SpěváčekVPM0205H1787:00
 
 
197VRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr (5)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11436949Ewa HaltofVRB9499D2167:00
2436946Richard KlechVRB7201H21A61:00
32067397Tomáš MalýVRB0414H1417:00
42067396Vít MatušVRB0202H1760:00
52067391Vojtěch MatušVRB9606H21E51:00
 
 
198VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí (11)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17206528Jakub DostálVRL0104H179:00
21398998Petra HančováVRL9652D21E40:00
37260006Jaroslav MejsnarVRL0202H1721:00
42088183Jakub ProcingerVRL0305H1438:00
52082910Jan ProcingerVRL0102H1715:00
67207062Adéla RandákováVRL0452D1444:00
77208078Alžběta RandákováVRL0252D1772:00
8515185Helena RandákováVRL7452D21E58:00
92025354Ondra StarýVRL9802H2042:00
108636759Matyáš ŠtreglVRL0301H1432:00
112102800Andrea ŠtreglováVRL7552D3557:00
 
 
199VSP USK Praha (9)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17202895Anna BerounskáVSP0256D1718:00
22073716Daniel BolehovskýVSP0508H1298:00
3601169Michal BolehovskýVSP0202H1733:00
47204488Pavel BolehovskýVSP7103H35105:00
52021829Vilém ŠtraitVSP0701H12122:00
62021830Jolana ŠtraitováVSP0456D1435:00
7232616Matyáš ZakouřilVSP0400H1423:00
851724Václav ZakouřilVSP7401H3560:00
9232401Helena ZakouřilováVSP7453D3533:00
 
 
205ZBM SK Žabovřesky Brno (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1703370Jana GebauerováZBM7951D2185:00
2416329Zuzana HendrychováZBM8954D2140:00
 
 
208ZLH OOB TJ Zlaté Hory (5)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17506161Roman MoskvaZLH7501H21B91:00
22049561Agáta MoskvováZLH0550D1241:00
3331514Tereza NovotnáZLH0051D1727:00
42020722Erik NovotnýZLH0301H1411:00
57001234Tomáš NovotnýZLH7001H4540:00
 
 
219LME SK Los Mělník (6)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12060271Jakub BejvlLME7100H4570:00
22056261Marek BejvlLME0400H1453:00
32058463Karolína BejvlováLME0250D1760:00
42060273Martina BejvlováLME7350D3536:00
52020717Miroslav ŠimekLME6300H4558:00
62045245Markéta ŠimkováLME7755D3542:00
 
 
23314P UKS Kometa Gliwice (4)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18629802Jan Byrczek14P0000H1796:00
28627431Kinga Pogoda14P-050D1751:00
38627432Aleksandra Polewka14P0250D1742:00
48631691Mateusz Szwaja14P9901H2027:00
 
 
236NNN Neregistrovaní (NNN) (12)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12102821David EllederNNN0699H12107:00
22102816Zdenka EllederováNNN7799T5106:00
3331098Jakub KlemsaNNN1007H21B106:00
4Jan PokornýNNN7906H3599:00
52102587Jan SkácelNNN1001T5112:00
62088143Adéla SkácelováNNN1003D1447:00
72080848Kateřina SkácelováNNN1002D1229:00
81400445Marie SkácelováNNN1004D3545:00
9889168David ŠmahelNNN7407H3590:00
102049587Vaclav ZatloukalNNN1006H21B100:00
117791Jana ZatloukalovaNNN1005D2116:00
12Luboš ZavadilNNN7706H35111:00
 
 
25918D Post SV Dresden (4)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1888902Andrei Kraemer18D1013H21E9:00
28636973Karin Kraemer18D1001D4543:00
38629988Werner Kraemer18D1009H5577:00
47201230Elena Malkowa18D1004D457:00
 
 
26924D SV Robotron Dresden (4)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1502214Anne Heinemann24D1031D21E31:00
22035202Björn Heinemann24D1028H3572:00
32060Rolf Heinemann24D1027H758:00
4502219Bernd Kohlschmidt24D1016H21E15:00
 
 
27326D OLV Potsdam (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12023902Daniel Härtelt26D1014H3569:00
 
 
30733D USV TU Dresden (4)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18501901Helmut Conrad33D1021H6567:00
2941971Torsten Kaufmann33D1026H4561:00
31985456Wieland Kundisch33D1020H21E12:00
4950102Jakob Schöne33D1024T5115:00
 
 
33528P UNTS Warszawa (5)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12043896Joanna Nitsch28P7301D4528:00
21399040Tomasz Nitsch28P7100H4567:00
38281200Tomasz (jr) Nitsch28P0000H17108:00
49200095Krzysztof Wolowczyk28P9501H21A34:00
51393099Mariola Wolowczyk28P6851D4555:00
 
 
41948D OL-Team Wehrsdorf (4)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1560127Dietmar Fremder48D1002H5580:00
2772105Lars Fremder48D1011H3596:00
31965216Andrea Kröber48D1023D4522:00
41111255Harald Männel48D1017H457:00
 
 
47934P WKS Grunwald Poznań (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1412412Bartkowiak Edward34P4800H5586:00
 
 
488SVR TJ Švýcárna (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11403430David NedopílekSVR7600H3581:00
 
 
52338P UKS Orientus Lodz (3)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1887240Adam Lisiak38P0500H12125:00
2887239Natasza Nikitchenko38P9750D2152:00
38640929Piotr Paszynski38P8100H21A31:00
 
 
55439P UMKS Orkan Ostróda (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1887093Jarosław Bartczak39P6800H21A43:00
 
 
55841P WKS Wawel Kraków (5)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18638445Teresa Bugaj41P6800D4549:00
28640922Stanisław Kruczek41P4800H55104:00
38640921Marek Kuryj41P7800H3587:00
48638446Paweł Moszkowicz41P6700H4546:00
58635047Piotr Niessner41P6300H3578:00
 
 
55942P Team360 (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1887002anna bogucka jaroszek42P7050D4510:00
27899987jakub jaroszek42P9800H2033:00
 
 
57045P KU AZS WAT Warszawa (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11963012Ryszard Chachurski45P6300H4522:00
 
 
58953P Team 360 (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11221169Adam Wroniak53P6900H4531:00
 
 
71258D SV TU Ilmenau (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17050167Ute Schönfeld58D1006D4531:00
 
 
71466P UKS Azymut Pabianice (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1553466Maria Pabich66P7606D2161:00
 
 
72568P KS Artemis Wrocław (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11399033Przemyslaw Lisowski68P8701H21A40:00
 
 
73661D SG LVB Leipzig (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18222221Thomas Krauße61D1018H4516:00
 
 
86374D ESV Dresden MTBO (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
19005663Peter Heinrich74D6000H5595:00
 
 
104486P LKS Górzanka Nawojowa Góra (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11696Piotr Skorupa86P9300H21A37:00
 
 
109494D OSC Kassel. (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11559Michael Kukis94D1005H5598:00
 
 
109896D MTV Bamberg (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18222223Michael Schalle96D0001H5550:00
2582309Michael Schalle96D1025H5565:00
 
 
111288P MKS Paulinum Jelenia Góra (11)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12103947Miłosz Andrzejewski88P0101H17105:00
2889676Marcel Domagała88P9800H2030:00
38636526Michał Kalata88P8900H21A28:00
42076144Wojciech Kruk88P0100H1799:00
5412287Kacper Lach88P0002H17117:00
61411016Maciej Lucerski88P9700H2018:00
72053617Bruno Pawłowicz88P0000H1793:00
82076143Gabiela Piwko88P0050D1745:00
92090687Wiktor Staszak88P9802H2036:00
10889678Kornel Szymański88P9701H2024:00
11253493Bartłomiej Zalewski88P0103H17111:00
 
 
129194P KU AZS WAT Warszawa (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12075574Jan Cegielka94P6200H5544:00
22016319Anna Kaminska94P8351D2149:00
 
 
131997P KS Hades Poznań (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12067843Jacek Gorczyca97P7100H4537:00
27200386Remigiusz Nowak97P7200H4564:00
 
 
13301QD SV IHW Alex 78 Berlin (4)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18241268Stefan Bleidorn1QD1030H4573:00
28201262Frank Braatz1QD6200H5559:00
37000038Beatrix Haenelt1QD1022D655:00
4997926Stephan Haenelt1QD1012H3566:00
 
 
14031TD SV Handwerk Erfurt (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1929470Erik Schindler1TD1007H17114:00
 
 
15221WD ESV Dresden (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1303967Ulf Uhlemann1WD1010H35120:00
 
 
15241YD OLV Uslar (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12043605Gaza Anke von1YD1003D21E25:00
 
 
15262AD Preetzer TSV (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1780615Anke Dannowski2AD1019D21E28:00
 
 
15282CD Volkssport Berlin (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1302986Wolfgang Kössler2CD1008H5553:00
 
 
16055HX TO Nezmaři (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1218783Dana Rypáčková5HX7900D3524:00
 
 
16491VP HKS Azymut Mochy (3)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1219167Iwona Iwaniec1VP9151D2155:00
22067729Mariusz Plesiński1VP7301H3584:00
32036957Rafał Walicki1VP7800H35108:00
 
 
1874SPC SPORTICUS team (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12042503Pavel KurzSPC7408H21A55:00
27260004Zuzana KurzováSPC8955D2143:00
 
 
1882NEK Nejdek Orienteering (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12035733Iva NádeníčkováNEK0350D1417:00
22056275Pavla NádeníčkováNEK0150D1739:00
 
 
18952SP UKS Azymut Dębów . (3)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1886651Karol Huba2SP0000H17102:00
2886652Michał Kruk2SP9900H2021:00
32023844Agnieszka Leśnicka2SP0250D1748:00
 
 
18962TP Indywidualny Mazowsze (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11407620Karolina Patrycj Pacek2TP8850D2158:00
 
 
18972UP MKS Metalowiec Łódź (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11394894Piotr Wierciński2UP5600H5574:00
 
 
189814Z STS Chvojkovice-Brod (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12102703Matyáš Martan14Z0400H1420:00
 
 
18992VP PATRIA Młynne (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12021371Jacek Kozłowski2VP6301H4534:00
 
 
19012WP MUKS GLIWICE (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1428772Skorupa Stanisław2WP6400H4555:00