Český pohár, ŽA, ŽB - krátká traťpá 17. 2. 2017 2:04
Startovka po oddílechvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
15BOV TJ Baník Ostrava OKD (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12060210Oldřich VlachBOV4403H6567:00
 
 
25DCE KOB Dobřichovice (4)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1887640Lukáš KettnerDCE9400H21E102:00
27201811Jakub MoravecDCE9700H205:00
32051509Tomáš RusýDCE9300H21A19:00
42104701Jan TachezyDCE0100H1738:00
 
 
27DKP Oddíl OB Kotlářka (25)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
19784Barbora BaldrianováDKP7855D21100:00
27202900Josef GoderDKP8203H21A43:00
39054Zuzana JiřištováDKP8254D2178:00
4889286Tomáš JohanovskýDKP8500H21E52:00
5443079Jiří KalousekDKP6901H4543:00
69944499Simona KarochováDKP8853D21E85:00
79889Martin KlaškaDKP0100H1796:00
81700077Pavel KlaškaDKP9301H21E88:00
98650Pavel KlaškaDKP6500H35102:00
10443061Josefina KlaškováDKP9651D2168:00
1149806Kateřina KlaškováDKP6750D4576:00
129000007Kristýna KolínováDKP8450D21E73:00
131207407Martin NývltDKP8200H21B32:00
147207077Dominika PlochováDKP8651D21E77:00
157202874Ondřej PospíšilDKP8717H21A13:00
167875600Marie PospíšilováDKP8756D21106:00
1751800Zdenko ProcházkaDKP4300H6575:00
18231951Jiří RambaDKP8606H21A5:00
191413714Kamila RambováDKP8655D2182:00
207260030Jana RyantováDKP8660D2164:00
217204504Václav ŠňupárekDKP9500H21E98:00
227201757Antonín ŠubrtDKP7100H4549:00
238645Jáchym ŠubrtDKP0800H1278:00
24888625Matěj ŠubrtDKP0205H1748:00
25886289Vojtěch ŠubrtDKP0502H1266:00
 
 
29DOB KOB Dobruška (6)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17241Ondřej ČápDOB7405H21E80:00
2682690Věra ĎoubalováDOB8751D21104:00
31602624Anna KubcováDOB0550D1218:00
41400420Martin KubecDOB7002H4569:00
52027232Tomáš LeštínskýDOB7801H21B8:00
67247Alena PeterováDOB8953D2174:00
 
 
30DOK OK Doksy (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1887924Daniel NovákDOK8700H21A9:00
 
 
34EKP VŠTJ Ekonom Praha (13)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18627106Petr AdriánEKP5600H5547:00
27209480Jiří BlahaEKP0401H1431:00
32075608Michal BlahaEKP0402H1455:00
49700729Ondřej BlahaEKP7002H4521:00
551581Milan BochenekEKP5601H5515:00
6232174Jana BochenkováEKP6150D5597:00
72042539Stanislav BorákEKP5212H6573:00
82078484Nikolas DomínEKP8806H21B16:00
951147Miroslav FantaEKP5800H5543:00
1049632Kateřina FantováEKP0256D1731:00
11515152Jan PeckaEKP6800H3552:00
1251604Miroslava ŠediváEKP5750D4584:00
13682645Jiří ŠedivýEKP5500H5527:00
 
 
40HCE TJ Hostivice (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17208085Jan MüllerHCE6800H4565:00
 
 
43HOR TJ Jiskra Hořice (4)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12078473Martin VávraHOR9700H209:00
22059759Martin VávraHOR6302H4573:00
32032106Radek VávraHOR6301H4551:00
42108890Vanda VávrováHOR0350D1428:00
 
 
46CHA OK Chrastava (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17500077Dominika PachnerováCHA7750D3554:00
27201775Jaroslav PolákCHA7500H3598:00
 
 
48CHT OOB SK Chrast (4)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17201807Jan KopáčekCHT8510H21E94:00
22073715Miroslav KopáčekCHT6049H21E68:00
32059736Iva KopáčkováCHT8851D21E79:00
453452Hana ŘezníčkováCHT6051D4570:00
 
 
54JIL OK Jilemnice (23)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
19774Josef ErlebachJIL5201H35106:00
22078455Jonáš GottsteinJIL0107H1724:00
32078459Ema GottsteinováJIL0451D1418:00
49068Adéla HoudováJIL0356D1430:00
52035717Matěj HroudaJIL9804H207:00
62035716Jakub JežekJIL0104H1732:00
7425529Vít JežekJIL9903H2011:00
82075623Romana JežkováJIL7552D3522:00
92078470Anna KarlováJIL0352D1434:00
1051590Jan KolínJIL7701H21E60:00
111155115Aleš MalýJIL8702H21E84:00
122078451Šárka MatěáskováJIL0551D128:00
132078456Antonie PitrmucováJIL0251D1729:00
142078458Tomáš SuchardaJIL0502H1290:00
15426351Jana ŠaldováJIL7555D3550:00
162073749Matouš VlastníkJIL0201H1744:00
172060257Šimon VlastníkJIL9904H2017:00
182060259Zdeněk VlastníkJIL6901H4557:00
192060258Lucie VlastníkováJIL7554D3532:00
20425563Michal VotočekJIL0601H1298:00
219069Tomáš VotočekJIL7041H4517:00
229066Zdeněk ZlesákJIL4701H6569:00
232096111Vlasta ZlesákováJIL5362D5599:00
 
 
55JPV Oddíl OS SK Prostějov (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12069090Petr KašparJPV9915H2037:00
 
 
70KSH OB Kašperské Hory (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12078478Šimon MayerKSH0202H1718:00
2416181Daniela MayerováKSH0852T593:00
 
 
86LIV Krušnohorský rogainingový klub (7)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1515097Milan BorovičkaLIV6104H5523:00
2888614Tomáš BorovičkaLIV9800H2015:00
3995809Lenka BorovičkováLIV7350D3530:00
4416195Jan ČechLIV7900H21E66:00
5207827Pavel KurfürstLIV7400H21B6:00
68912Jan TojnarLIV6701H21A15:00
749606František WaldLIV5300H555:00
 
 
89LLI TJ Loko Liberec (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1436961Aleš FürstLLI6801H4563:00
 
 
93LPU OK Lokomotiva Pardubice (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17203463Kateřina KoberováLPU0352D1416:00
22032180Bára PušováLPU0357D148:00
 
 
100OKP SK OK 24 Praha (3)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1303918Petr HimmelOKP6500H4531:00
251681Marie NovákováOKP6953D4568:00
32087699Jiří ŠplíchalOKP4500T585:00
 
 
103OOL SK Haná orienteering (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11400440Oldřich PilcOOL5100H6579:00
 
 
106OSN SK Orientační sporty Nové Měst (5)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17205032Petr MarečekOSN6900H21E92:00
28000543Šimon MarečekOSN0201H1798:00
32011896Ema MarečkováOSN0450D1424:00
47203325Daniela StoklasováOSN0055D1759:00
52080908Zuzana StoklasováOSN0454D1410:00
 
 
113MLA MLOK Mariánské Lázně (5)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1888609Luděk BartošMLA6701H4533:00
2515060Václav BartošMLA0101H1760:00
351494Jana BartošováMLA7051D21E63:00
42073704Marie BartošováMLA0451D1412:00
52073702Kateřina ČernáMLA0251D1785:00
 
 
115NEJ TJ Jiskra Nejdek (4)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12067350Jaromír FreyNEJ4100H7513:00
2682072Jiří HájekNEJ6400H459:00
32049567Radim TokárNEJ0300H1457:00
42035737Regina TokárováNEJ0151D1789:00
 
 
123PGP SK Praga (26)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12460Petr BaldrianPGP7203H4547:00
2428253Pavla BlahováPGP0155D1735:00
3347887Anna ČechmánkováPGP0452D1444:00
42099498Klára ČermákováPGP0352D1420:00
5232184Ilona HrabánkováPGP6250D55101:00
6232050Klára HrabánkováPGP9654D2162:00
72060249Petr JanasPGP0200H1730:00
87201200Petr JanasPGP7106H3590:00
97208324Kateřina JanovskáPGP9850D2038:00
101470169Petra JanovskáPGP7355D21110:00
118636798Tomáš JanovskýPGP6401H21E86:00
1251658Dominika JežkováPGP9053D2170:00
1351660Regina JežkováPGP6352D4594:00
14897393Matyáš KolářPGP0304H1433:00
15887615Tomáš KolářPGP7104H3584:00
16981813Michaela KolářováPGP7351D3528:00
1751632Petr KožinaPGP6000H5545:00
187260011Štěpán KožinaPGP0300H147:00
197200338Anna KožinováPGP9350D2152:00
20502089Jana KožinováPGP6651D45100:00
217003042Zuzana KožinováPGP9650D2156:00
222067268Vít MalečekPGP6801H4529:00
232067999Hana MalečkováPGP0550D1214:00
242067949Iva MalečkováPGP7559D3514:00
252067959Pavlína MalečkováPGP0850D122:00
267207777Kateřina ŠkarkováPGP9955D2032:00
 
 
127PTE TJ Sokol Ptení (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18401151Michal JirkaPTE8403H21A45:00
 
 
130PVP VSS Přírodověda Praha (7)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18575Václav ČechmánekPVP0600H1288:00
22103747Luboš KrálPVP8400H21B18:00
3336081Jindřich NeumannPVP9900H2013:00
4301117Tomáš NeumannPVP8900H21E62:00
51403421Vojtěch NeumannPVP9400H21E48:00
68565Kateřina NeumannováPVP9250D21E83:00
751580Renata NeumannováPVP6650D4592:00
 
 
137RUZ TJ Růžená (3)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12800340Abrahám HofhanzlRUZ7300H3582:00
22801030Antonín HofhanzlRUZ0902H1296:00
32801042Štěpánka HofhanzlováRUZ0650D126:00
 
 
140SCP OK Sparta Praha (3)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1682630Jiří KavkaSCP5900H557:00
2446418Dana KavkováSCP6150D5595:00
351557Tomáš PodivínskýSCP7201H4575:00
 
 
142SHK OK Slavia Hradec Králové (5)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1Milan DůrekSHK9100H21B14:00
27207704Lenka MechlováSHK9051D21E71:00
32051524Pavla MyslivcováSHK9352D2160:00
49005227Johanka ŠimkováSHK9355D21E65:00
51008174Karolína TepláSHK9251D2150:00
 
 
145SJC Sportcentrum Jičín (10)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11414501Michal DrobníkSJC8709H21E54:00
22102082Pavel KuchařSJC6000H5521:00
38631581Rozálie KuchařováSJC0251D1781:00
42075653Barbora MatějkováSJC0156D1741:00
59913Vladimír MikanSJC4805H6583:00
6896967Petr TomešSJC7531H3550:00
7981842Daniela TomešováSJC8451D21102:00
87090004Jaroslav TumaSJC7305H3574:00
92056295Matěj TumaSJC0202H1764:00
102056270Róza VejražkováSJC0151D1727:00
 
 
147SJI OK Jihlava (3)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1995877Martin KratochvílSJI8304H21E74:00
22061827Jaroslav VítekSJI7201H3544:00
32061841Matěj VítekSJI0500H1270:00
 
 
149SKL SMS Team Kladno (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17205029Michal GeislerSKL7500H3554:00
27204522Iva MědílkováSKL7150D358:00
 
 
151SKV TJ Slovan Karlovy Vary (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17003008Veronika KubínováSKV9752D21E67:00
29005143Marek ŠtěrbaSKV0401H1429:00
 
 
153SLP OOB Slavia Praha (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17111117Jiří FišerSLP8503H21B22:00
 
 
155SMR SNS Smržovka (6)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17204972Vojta BuriánekSMR7801H21B26:00
2428294Káťa HanajováSMR8451T599:00
37205036Petr PařízekSMR7001H4515:00
47205014Věrka PařízkováSMR7151D4580:00
5995876Honza SvobodaSMR7901H21E58:00
6886815Ivan SvobodaSMR6200T583:00
 
 
160SSP SK Stopa Praha, z.s. (12)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1682666Vladimír AttlSSP3800H7517:00
251659Tomáš GregoriadesSSP8312H21A51:00
351698Jana HaňkovskáSSP4050D653:00
451692Vlastimil JaníkSSP6600H4555:00
59101102Zdeněk KočSSP4700H6577:00
6502087Vladimír NěmecSSP4201H7511:00
78805Stanislav NosálSSP4600H6571:00
851690Martin PetříčekSSP8000H35108:00
9434801Zuzana PetříčkováSSP8251D354:00
109823Rudolf RychlýSSP4100H7521:00
1153567Alena SmolkováSSP6450D3524:00
1251655Miloslav ToušekSSP5000H6565:00
 
 
161SSU SK Severka Šumperk, z.s. (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1886264Petr HorvátSSU9442H21E78:00
2980354Hana HorvátováSSU9794D21E75:00
 
 
164STH SK Studenec (11)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17203467Tomáš ChrástSTH7401H3558:00
27204976Magdaléna ChrástováSTH0551D1224:00
37201779Tereza ChrástováSTH0251D1777:00
41302784Matouš JunekSTH0801H1268:00
59090Petr JunekSTH7801H3592:00
67756777Šimon JunekSTH1001H1276:00
7220254Petra JunkováSTH7451D356:00
87204987Lukáš LinkSTH0205H1734:00
92025353Jan RückerSTH0206H1714:00
102025352Šárka RückerováSTH0054D1753:00
117201763Vít ŠtefanSTH0202H1756:00
 
 
167SZP TJ Slovan Zdravotník Praha (16)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
19101108Petr BořánekSZP7000H21E96:00
251773Jan BoudnýSZP7401H21A49:00
39782Magda HorováSZP5450D2196:00
41399000Roman HorynaSZP7600H21E56:00
5232330Tereza ChmelíkováSZP8750D2148:00
67201777Miroslav KovářSZP8101H21A11:00
77003030Radek LacigaSZP8200H21E72:00
87003050Zdeněk LacigaSZP5200H6585:00
9246899Marie LacigováSZP0050D1751:00
10887608Michaela LacigováSZP8150D2180:00
117717777Jan MrázekSZP8102H21A7:00
12500556Romana MrázkováSZP8351D2166:00
13681612Vítek PospíšilSZP6800H21E70:00
14Marek ŠkorpilSZP0901H1274:00
152011900Martin ŠkorpilSZP5700H3568:00
16211303Jana ŠkorpilováSZP7450D3552:00
 
 
168TAP KOB TRETRA Praha (5)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12081357Jan MelišíkTAP0502H1292:00
22080913Martin MelišíkTAP0200H176:00
32081352Radka MelišíkováTAP7152D45104:00
42092402Dominik SorkTAP0504H1280:00
52092376Monika ÚlehlováTAP6950D4564:00
 
 
169TBM KOS TJ Tesla Brno (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18636760Miroslav RyglTBM7205H21E82:00
2888633Jiří ŠťastnýTBM7137H21E64:00
 
 
174TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis (23)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12080828Martin AdamecTJN0106H1712:00
22027211Lída BaloghováTJN0150D1745:00
31398985Ondřej BudskýTJN0105H1742:00
42035718Martin DejnožkaTJN0600H1286:00
52027224Vojtěch DejnožkaTJN0300H1435:00
64408033Lucie KottíkováTJN0657D1228:00
72085591Ondřej LesákTJN0306H1441:00
82067316Filip MairichTJN0603H12100:00
92096129Martin MairichTJN0812H1294:00
102069092Josef NagyTJN0006H1754:00
112088165Kateřina NagyováTJN0452D146:00
122070823Jan PěničkaTJN0501H1264:00
132085567Soňa PesničákováTJN0451D1432:00
144408034Vojtěch RomaniukTJN0205H1722:00
152032159Matyáš RůtaTJN0102H1746:00
162035701Adéla RydlováTJN0151D1787:00
172035725Magdaléna RydlováTJN0251D1755:00
182080823Vojta ŘehořTJN0303H1419:00
194408031Adéla SavrukováTJN0656D1210:00
202070854Jolana SkalováTJN0653D1220:00
212053560Míša ŠklíbováTJN0153D1733:00
222027207Matěj TkáčTJN0401H1445:00
232069089Natálie ZaňkováTJN0450D1446:00
 
 
177TRI TJ TŽ Třinec (10)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1887630Michal ArgalášTRI9301H21E90:00
22073677Gabriela ArgalášováTRI6850D4574:00
31400410Jan CiencialaTRI9801H2039:00
42060277Sebastian FilipekTRI0002H1750:00
59101677Marek HaltofTRI0200H1728:00
6920676Ondřej KantorTRI9103H21E100:00
7416128Pawel MrózekTRI0401H1453:00
87206554Teresa MrózekTRI0251D1761:00
97208088Lucie SzarzecováTRI9850D2036:00
107202876Erik TuharskýTRI0100H1736:00
 
 
180TUR OOB TJ Turnov (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11403419Alena LinkováTUR9751D2034:00
 
 
181TUV SOK TJ Turnov (3)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1411412Ondřej SokolářTUV9601H21B24:00
251808Lenka ŠritrováTUV0252D1737:00
351726Tomáš ZakouřilTUV7500H21A41:00
 
 
185UOL SOB Olomouc (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
19005227Roman ŠimekUOL6503H4523:00
 
 
189VCB OB České Budějovice (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18044Radek TeringlVCB6502H4519:00
 
 
191VIC OB Vizovice (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18066608Jan PanovecVIC8931H21B28:00
 
 
194VLI Slavia Liberec orienteering (10)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
14663Lea AndrlováVLI0453D1448:00
29902Ivan DrobníkVLI5601H5513:00
3253372Ladislav JežekVLI4900H6581:00
48627111Jan KolajaVLI8100H21E76:00
58629817Jana Kolaja EhlerováVLI8055D2158:00
6232246David MeierVLI0606H1284:00
77003010Milan MeierVLI7301H21B10:00
851600Tereza PeckováVLI0551D124:00
92078460Alžběta PodrábskáVLI0451D1442:00
101400433Marie PodrábskáVLI7451D3526:00
 
 
196VPM KOS Slavia VŠ Plzeň (12)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12042505Marek HasmanVPM0201H1794:00
22042514Ondřej HasmanVPM0002H1752:00
32060390Lenka HasmanováVPM7551D3516:00
4887604Adam HašekVPM0101H1762:00
58629758Jan HašekVPM0001H1790:00
62060400Ondřej HašekVPM6902H3540:00
78252429Jakub JirkaVPM7905H21B20:00
88416122Petra JirkováVPM8450T581:00
9301170Robert MartínekVPM7700H21A17:00
102042518Lukáš RichtrVPM0204H17100:00
11434806Kamila RichtrováVPM0451D1414:00
122090853Vojtěch SpěváčekVPM0205H1758:00
 
 
197VRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr (5)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11436949Ewa HaltofVRB9499D2198:00
2436946Richard KlechVRB7201H21A37:00
32067397Tomáš MalýVRB0414H1423:00
42067396Vít MatušVRB0202H178:00
52067391Vojtěch MatušVRB9606H21E50:00
 
 
198VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí (17)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12045230Eliška ČivrnáVRL0851T589:00
2886273Karolína ČivrnáVRL7355D3520:00
3232649Jan ČivrnýVRL0501H1272:00
4995887Pavel ČivrnýVRL6306T579:00
57206528Jakub DostálVRL0104H1710:00
61398998Petra HančováVRL9652D21E81:00
77260006Jaroslav MejsnarVRL0202H1716:00
8438036Libuše PilnáVRL7153D45102:00
92096240Natálie PilnáVRL0351D1436:00
102088183Jakub ProcingerVRL0305H1437:00
112082910Jan ProcingerVRL0102H1720:00
127207062Adéla RandákováVRL0452D1450:00
137208078Alžběta RandákováVRL0252D1783:00
14515185Helena RandákováVRL7452D21E69:00
152025354Ondra StarýVRL9802H2035:00
168636759Matyáš ŠtreglVRL0301H1413:00
172102800Andrea ŠtreglováVRL7552D3546:00
 
 
199VSP USK Praha (22)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
19200730Tomáš BaldrianVSP0405H1417:00
2888639Eva BaldrianováVSP0751D1216:00
32021832Eva BeranováVSP0254D1743:00
42021833Hana BeranováVSP0455D1422:00
57202895Anna BerounskáVSP0256D1739:00
62073716Daniel BolehovskýVSP0508H1282:00
7601169Michal BolehovskýVSP0202H1726:00
87204488Pavel BolehovskýVSP7103H3560:00
92103280Jarmila NěmečkováVSP6650D4562:00
10446366Daniel NosekVSP0409H1447:00
11446367Jan NosekVSP6910T597:00
122058488Barbora NoskováVSP0457D1440:00
132058493Klára NoskováVSP0255D1747:00
142058494Pavla NoskováVSP7261T587:00
152032107Dominik PrůšaVSP0406H1421:00
162020707Kryštof PrůšaVSP0102H1792:00
17553437Michal PrůšaVSP7310H21A47:00
1853160Markéta PrůšováVSP7256D3518:00
192021830Jolana ŠtraitováVSP0456D144:00
20232616Matyáš ZakouřilVSP0400H1451:00
2151724Václav ZakouřilVSP7401H3564:00
22232401Helena ZakouřilováVSP7453D3540:00
 
 
204ZAM OB T.J. Sokol Žamberk (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18629818Jan MoravecZAM0205H1740:00
 
 
205ZBM SK Žabovřesky Brno (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1703370Jana GebauerováZBM7951D21108:00
2416329Zuzana HendrychováZBM8954D2176:00
 
 
208ZLH OOB TJ Zlaté Hory (5)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17506161Roman MoskvaZLH7501H21B30:00
22049561Agáta MoskvováZLH0550D1226:00
3331514Tereza NovotnáZLH0051D1749:00
42020722Erik NovotnýZLH0301H149:00
57001234Tomáš NovotnýZLH7001H4559:00
 
 
219LME SK Los Mělník (8)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1420455Miloslav AlblLME7600T591:00
2420448Lucie AlblováLME7555T595:00
32060271Jakub BejvlLME7100H4537:00
42056261Marek BejvlLME0400H1425:00
52058463Karolína BejvlováLME0250D1779:00
62060273Martina BejvlováLME7350D3536:00
72020717Miroslav ŠimekLME6300H4527:00
82045245Markéta ŠimkováLME7755D3512:00
 
 
23314P UKS Kometa Gliwice (10)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18629802Jan Byrczek14P0000H1778:00
28631683Bartłomiej Kołodziejczyk14P0301H1427:00
38629804Łukasz Kołodziejczyk14P0303H1449:00
48629803Jakub Kucharczyk14P0101H1770:00
58631688Julia Nyga14P0252D1771:00
68627431Kinga Pogoda14P-050D1763:00
78627432Aleksandra Polewka14P0250D1767:00
88631670Tomasz Polewka14P7300H3542:00
98629801Natalia Sobel14P0200D1775:00
108631691Mateusz Szwaja14P9901H2023:00
 
 
236NNN Neregistrovaní (NNN) (11)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1331315Karolka ČečkováNNN1201D1222:00
27753Martina ČečkováNNN3501D3544:00
32102821David EllederNNN0699H1258:00
42102816Zdenka EllederováNNN7799T5103:00
5331098Jakub KlemsaNNN1007H21B12:00
64212Bára LankašováNNN3502D3538:00
7Jan PokornýNNN7906H3548:00
8889168David ŠmahelNNN7407H3576:00
92049587Vaclav ZatloukalNNN1006H21B4:00
107791Jana ZatloukalovaNNN1005D2172:00
11Luboš ZavadilNNN7706H3586:00
 
 
25918D Post SV Dresden (5)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1888902Andrei Kraemer18D1013H21E36:00
28636973Karin Kraemer18D1001D4590:00
38629988Werner Kraemer18D1009H5529:00
47201230Elena Malkowa18D1004D4586:00
51051289Max Röhnert18D1002H21E46:00
 
 
26019D SSV Planeta Radebeul (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1501938Martin Weisbrich19D1001H21E38:00
 
 
26217P WKS Śląsk Wrocław (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18640911Wojciech Dwojak17P8100H21A23:00
 
 
26924D SV Robotron Dresden (4)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1502214Anne Heinemann24D1031D21E59:00
22035202Björn Heinemann24D1028H35104:00
32060Rolf Heinemann24D1027H7519:00
4502219Bernd Kohlschmidt24D1016H21E44:00
 
 
30733D USV TU Dresden (5)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18501901Helmut Conrad33D1021H6563:00
2941971Torsten Kaufmann33D1026H3572:00
37777777Diethard Kundisch33D1015H5533:00
41985456Wieland Kundisch33D1020H21E42:00
5950102Jakob Schöne33D1024T577:00
 
 
33528P UNTS Warszawa (11)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18636188Jan Antonowicz28P0600H1262:00
2895015Anna Gornicka-Antonowicz28P6850D4566:00
3886685Julia Mianowska28P0150D1765:00
48280803Aleksandra Nitsch28P0352D1426:00
52043896Joanna Nitsch28P7301D4588:00
61399040Tomasz Nitsch28P7100H4553:00
78281200Tomasz (jr) Nitsch28P0000H1768:00
81403087Bartosz Olszewski28P0200H1786:00
9886683Michal Pierzchala28P0101H1774:00
109200095Krzysztof Wolowczyk28P9501H21A35:00
111393099Mariola Wolowczyk28P6851D4596:00
 
 
34335D Sachsen-Marathon (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12091764Kendray Werner G Klawun35D1029H7515:00
 
 
41948D OL-Team Wehrsdorf (4)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1560127Dietmar Fremder48D1002H5539:00
2772105Lars Fremder48D1011H3556:00
31965216Andrea Kröber48D1023D4572:00
41111255Harald Männel48D1017H4535:00
 
 
45333P Echo Twardogóra (3)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11399031Agnieszka Cych33P9950D2188:00
254072Maksymilian Cych33P0301H1415:00
31010100Piotr Cych33P6800H4567:00
 
 
45681C Cirkus Čakovice (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12099493Jiří Kotulán81C5400H5511:00
21400418Martina Mácová81C0050D3542:00
 
 
488SVR TJ Švýcárna (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11403430David NedopílekSVR7600H3570:00
 
 
52338P UKS Orientus Lodz (4)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1887240Adam Lisiak38P0500H1260:00
2887243Pawel Lisiak38P7400H3578:00
3887239Natasza Nikitchenko38P9750D2190:00
48640929Piotr Paszynski38P8100H21A21:00
 
 
55439P UMKS Orkan Ostróda (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1887093Jarosław Bartczak39P6800H21A33:00
 
 
55841P WKS Wawel Kraków (4)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18638445Teresa Bugaj41P6800D4578:00
28640922Stanisław Kruczek41P4800H559:00
38640921Marek Kuryj41P7800H3594:00
48638446Paweł Moszkowicz41P6700H4541:00
 
 
55942P Team360 (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1887002anna bogucka jaroszek42P7050D4582:00
27899987jakub jaroszek42P9800H2027:00
 
 
57045P KU AZS WAT Warszawa (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11963012Ryszard Chachurski45P6300H4511:00
 
 
58953P Team 360 (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11221169Adam Wroniak53P6900H4571:00
 
 
62254D SV Sachsen 90 Werdau (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1897324Mark Huster54D7700H3566:00
 
 
686XHK MTBO Racing team Hradec Králov (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
151781Lucie JedličkováXHK1050D1212:00
 
 
71258D SV TU Ilmenau (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17050167Ute Schönfeld58D1006D4598:00
 
 
71466P UKS Azymut Pabianice (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1553466Maria Pabich66P7606D2184:00
 
 
72568P KS Artemis Wrocław (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11399033Przemyslaw Lisowski68P8701H21A27:00
 
 
73661D SG LVB Leipzig (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18222221Thomas Krauße61D1018H4561:00
 
 
86374D ESV Dresden MTBO (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
19005663Peter Heinrich74D6000H5531:00
 
 
104486P LKS Górzanka Nawojowa Góra (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11696Piotr Skorupa86P9300H21A29:00
 
 
109494D OSC Kassel. (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11559Michael Kukis94D1005H21E40:00
 
 
109896D MTV Bamberg (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18222223Michael Schalle96D0001H5541:00
2582309Michael Schalle96D1025H5517:00
 
 
111288P MKS Paulinum Jelenia Góra (15)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12103947Miłosz Andrzejewski88P0101H1766:00
2889676Marcel Domagała88P9800H2029:00
39101296Damian Dutkiewicz88P7700H3596:00
42076141Szymon Jurczak88P0301H1439:00
58636526Michał Kalata88P8900H21A31:00
62076144Wojciech Kruk88P0100H1772:00
7412287Kacper Lach88P0002H1780:00
81411016Maciej Lucerski88P9700H2019:00
92053617Bruno Pawłowicz88P0000H1776:00
102076143Gabiela Piwko88P0050D1773:00
112103947Krzysztof Retych88P9801H2033:00
122090687Wiktor Staszak88P9802H2025:00
13889678Kornel Szymański88P9701H2021:00
142076142Jakub Zaleski88P0302H1443:00
15253493Bartłomiej Zalewski88P0103H1784:00
 
 
129194P KU AZS WAT Warszawa (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12075574Jan Cegielka94P6200H5525:00
22016319Anna Kaminska94P8351D2194:00
 
 
131997P KS Hades Poznań (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12067843Jacek Gorczyca97P7100H457:00
27200386Remigiusz Nowak97P7200H4545:00
 
 
13301QD SV IHW Alex 78 Berlin (4)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18241268Stefan Bleidorn1QD1030H4539:00
28201262Frank Braatz1QD6200H5519:00
37000038Beatrix Haenelt1QD1022D655:00
4997926Stephan Haenelt1QD1012H3580:00
 
 
14031TD SV Handwerk Erfurt (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1929470Erik Schindler1TD1007H1788:00
 
 
15221WD ESV Dresden (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1303967Ulf Uhlemann1WD1010H3546:00
 
 
15241YD OLV Uslar (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12043605Gaza Anke von1YD1003D21E57:00
 
 
15262AD Preetzer TSV (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1780615Anke Dannowski2AD1019D21E61:00
 
 
15282CD Volkssport Berlin (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1302986Wolfgang Kössler2CD1008H5535:00
 
 
16491VP HKS Azymut Mochy (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12067729Mariusz Plesiński1VP7301H3562:00
22036957Rafał Walicki1VP7800H35100:00
 
 
18187VX StillAliveCZ (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11413333Monika Čermáková7VX7350D3510:00
 
 
1874SPC SPORTICUS team (5)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17201206Miroslav KalinaSPC8211H3588:00
28629752Markéta KalinováSPC8259D3534:00
32042503Pavel KurzSPC7408H21A39:00
47260004Zuzana KurzováSPC8955D2154:00
59200521Radka OuhrabkováSPC8152D3548:00
 
 
1882NEK Nejdek Orienteering (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12035733Iva NádeníčkováNEK0350D1438:00
22056275Pavla NádeníčkováNEK0150D1757:00
 
 
18952SP UKS Azymut Dębów . (3)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1886651Karol Huba2SP0000H1782:00
2886652Michał Kruk2SP9900H2031:00
32023844Agnieszka Leśnicka2SP0250D1769:00
 
 
18962TP Indywidualny Mazowsze (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11407620Karolina Patrycj Pacek2TP8850D2192:00
 
 
18972UP MKS Metalowiec Łódź (3)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11413976Marcin Fastyn2UP8300H21A25:00
22067726Anna Wiercińska2UP8850D2186:00
31394894Piotr Wierciński2UP5600H5537:00
 
 
189814Z STS Chvojkovice-Brod (2)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12102690Jaroslav Martan14Z6900T5101:00
22102703Matyáš Martan14Z0400H1411:00
 
 
18992VP PATRIA Młynne (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12021371Jacek Kozłowski2VP6301H4513:00
 
 
19012WP MUKS GLIWICE (1)
Č.Číslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1428772Skorupa Stanisław2WP6400H4525:00