Český pohár, ŽA, ŽB - krátká traťso 18.02.2017 18:20
Výsledky s mezičasyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
D12 (14)2,4 km 0 m8 K
místoStČíJménoČas
1(92)2(63)3(94)4(95)5(113)6(88)7(90)8(100)Cíl
 
1Moskvová Agáta24:261:520:00(1)3:05+0:04(2)13:46+0:35(3)15:42+0:30(3)18:01+0:06(2)19:580:00(1)22:460:00(1)23:310:00(1)24:260:00(1)
ZLH OOB TJ Zlaté Hory1:520:00(1)1:13+0:22(4)10:41+0:36(3)1:560:00(1)2:190:00(1)1:570:00(1)2:480:00(1)0:45+0:03(2)0:550:00(1)
 
2Malečková Hana24:432:10+0:18(3)3:010:00(1)13:110:00(1)15:120:00(1)17:550:00(1)20:09+0:11(2)23:04+0:18(2)23:46+0:15(2)24:43+0:17(2)
PGP SK Praga2:10+0:18(3)0:510:00(1)10:10+0:05(2)2:01+0:05(2)2:43+0:24(3)2:14+0:17(2)2:55+0:07(2)0:420:00(1)0:57+0:01(2)
 
3Chrástová Magdaléna25:512:01+0:09(2)3:29+0:28(4)13:34+0:23(2)15:37+0:25(2)18:44+0:49(3)20:59+1:01(3)24:01+1:15(3)24:51+1:20(3)25:51+1:25(3)
STH SK Studenec2:01+0:09(2)1:28+0:37(10)10:050:00(1)2:03+0:07(3)3:07+0:48(4)2:15+0:18(3)3:02+0:14(3)0:50+0:08(3)1:00+0:05(3)
 
4Matěásková Šárka33:022:23+0:31(4)3:18+0:17(3)15:13+2:02(4)18:46+3:34(4)21:24+3:29(4)23:45+3:47(4)30:54+8:08(4)31:52+8:21(4)33:02+8:36(4)
JIL OK Jilemnice2:23+0:31(4)0:55+0:04(2)11:55+1:50(4)3:33+1:37(7)2:38+0:19(2)2:21+0:24(4)7:09+4:21(12)0:58+0:16(9)1:10+0:14(7)
15:55
*111
 
5Pecková Tereza35:082:41+0:49(5)3:49+0:48(5)18:07+4:56(5)20:53+5:41(5)24:30+6:35(5)27:27+7:29(5)33:12+10:26(5)34:02+10:31(5)35:08+10:42(5)
VLI Slavia Liberec orienteering2:41+0:49(5)1:08+0:17(3)14:18+4:13(7)2:46+0:50(4)3:37+1:18(6)2:57+1:00(10)5:45+2:57(11)0:50+0:08(3)1:06+0:10(5)
 
6Baldrianová Eva39:133:31+1:39(7)4:54+1:53(7)18:31+5:20(7)26:01+10:49(7)30:28+12:33(6)33:21+13:23(6)37:01+14:15(6)37:52+14:21(6)39:13+14:47(6)
VSP USK Praha3:31+1:39(7)1:23+0:32(8)13:37+3:32(5)7:30+5:34(11)4:27+2:08(8)2:53+0:56(9)3:40+0:52(6)0:51+0:09(5)1:21+0:25(10)
 
7Kubcová Anna40:233:24+1:32(6)4:44+1:43(6)18:22+5:11(6)22:06+6:54(6)32:03+14:08(7)34:33+14:35(7)38:20+15:34(7)39:15+15:44(7)40:23+15:57(7)
DOB KOB Dobruška3:24+1:32(6)1:20+0:29(7)13:38+3:33(6)3:44+1:48(9)9:57+7:38(12)2:30+0:33(5)3:47+0:59(7)0:55+0:13(7)1:08+0:12(6)
 
8Skalová Jolana42:267:19+5:27(9)8:32+5:31(9)25:04+11:53(8)28:41+13:29(8)32:03+14:08(7)35:53+15:55(8)40:19+17:33(8)41:22+17:51(8)42:26+18:00(8)
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis7:19+5:27(9)1:13+0:22(4)16:32+6:27(8)3:37+1:41(8)3:22+1:03(5)3:50+1:53(11)4:26+1:38(9)1:03+0:21(11)1:04+0:09(4)
 
9Hofhanzlová Štěpánka47:495:12+3:20(8)6:26+3:25(8)28:53+15:42(9)31:54+16:42(9)39:18+21:23(9)42:10+22:12(9)45:34+22:48(9)46:31+23:00(9)47:49+23:23(9)
RUZ TJ Růžená5:12+3:20(8)1:14+0:23(6)22:27+12:22(10)3:01+1:05(6)7:24+5:05(10)2:52+0:55(8)3:24+0:36(4)0:57+0:15(8)1:18+0:22(9)
 
10Malečková Pavlína53:079:45+7:53(11)11:10+8:09(11)32:20+19:09(10)40:10+24:58(11)44:34+26:39(10)47:12+27:14(10)51:05+28:19(10)51:56+28:25(10)53:07+28:41(10)
PGP SK Praga9:45+7:53(11)1:25+0:34(9)21:10+11:05(9)7:50+5:54(12)4:24+2:05(7)2:38+0:41(7)3:53+1:05(8)0:51+0:09(5)1:11+0:16(8)
 
11Vondráčková ALžběta54:108:56+7:04(10)10:42+7:41(10)34:33+21:22(11)37:19+22:07(10)45:25+27:30(11)47:57+27:59(11)51:29+28:43(11)52:29+28:58(11)54:10+29:44(11)
STH SK Studenec8:56+7:04(10)1:46+0:55(11)23:51+13:46(11)2:46+0:50(4)8:06+5:47(11)2:32+0:35(6)3:32+0:44(5)1:00+0:18(10)1:41+0:45(12)
 
12Čečková Karolka100:4340:19+38:27(12)42:33+39:32(12)74:56+61:45(12)80:39+65:27(12)86:14+68:19(12)91:12+71:14(12)96:15+73:29(12)99:06+75:35(12)100:43+76:17(12)
NNN Neregistrovaní (NNN)40:19+38:27(12)2:14+1:23(12)32:23+22:18(12)5:43+3:47(10)5:35+3:16(9)4:58+3:01(12)5:03+2:15(10)2:51+2:09(12)1:37+0:41(11)
 
 
Kottíková Lucienest.
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis
 
Jedličková Lucienest.
XHK MTBO Racing team Hradec Králov
 
 
 
 
D14 (23)3,2 km 0 m10 K
místoStČíJménoČas
1(64)2(65)3(94)4(112)5(69)6(113)7(88)8(114)9(90)
10(100)Cíl
 
1Karlová Anna25:361:390:00(1)3:400:00(1)10:460:00(1)12:230:00(1)14:160:00(1)17:450:00(1)19:300:00(1)21:470:00(1)24:020:00(1)
JIL OK Jilemnice1:390:00(1)2:010:00(1)7:060:00(1)1:370:00(1)1:530:00(1)3:29+0:10(2)1:450:00(1)2:17+0:19(2)2:15+0:04(4)
24:420:00(1)25:360:00(1)
0:40+0:08(4)0:54+0:05(4)
 
2Randáková Adéla26:561:48+0:09(2)3:49+0:09(2)11:16+0:30(2)12:54+0:31(2)15:56+1:40(2)19:15+1:30(2)21:16+1:46(2)23:14+1:27(2)25:25+1:23(2)
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí1:48+0:09(2)2:010:00(1)7:27+0:21(2)1:38+0:01(2)3:02+1:09(9)3:190:00(1)2:01+0:16(2)1:580:00(1)2:110:00(1)
26:05+1:23(2)26:56+1:20(2)
0:40+0:08(4)0:51+0:02(2)
 
3Čechmánková Anna29:421:57+0:18(4)4:50+1:10(9)13:20+2:34(4)15:16+2:53(4)17:35+3:19(3)21:18+3:33(3)23:32+4:02(3)25:51+4:04(3)28:18+4:16(3)
PGP SK Praga1:57+0:18(4)2:53+0:52(13)8:30+1:24(4)1:56+0:19(8)2:19+0:26(3)3:43+0:24(3)2:14+0:29(8)2:19+0:21(3)2:27+0:16(6)
28:53+4:11(3)29:42+4:06(3)
0:35+0:03(2)0:490:00(1)
 
4Koberová Kateřina31:292:01+0:22(6)4:17+0:37(3)13:22+2:36(5)15:05+2:42(3)18:05+3:49(4)21:56+4:11(4)24:17+4:47(4)26:59+5:12(4)29:34+5:32(4)
LPU OK Lokomotiva Pardubice2:01+0:22(6)2:16+0:15(4)9:05+1:59(6)1:43+0:06(3)3:00+1:07(8)3:51+0:32(4)2:21+0:36(11)2:42+0:44(6)2:35+0:24(12)
30:21+5:39(4)31:29+5:53(4)
0:47+0:15(10)1:08+0:19(10)
 
5Stoklasová Zuzana32:322:27+0:48(12)5:01+1:21(11)14:09+3:23(8)16:02+3:39(7)18:30+4:14(5)22:50+5:05(6)25:03+5:33(5)28:07+6:20(5)30:35+6:33(5)
OSN SK Orientační sporty Nové Měst2:27+0:48(12)2:34+0:33(10)9:08+2:02(7)1:53+0:16(6)2:28+0:35(4)4:20+1:01(8)2:13+0:28(6)3:04+1:06(13)2:28+0:17(9)
31:21+6:39(5)32:32+6:56(5)
0:46+0:14(8)1:11+0:22(12)
 
5Vávrová Vanda32:322:19+0:40(9)4:51+1:11(10)14:07+3:21(7)16:01+3:38(6)18:54+4:38(8)23:06+5:21(7)25:36+6:06(7)28:16+6:29(6)30:45+6:43(7)
HOR TJ Jiskra Hořice2:19+0:40(9)2:32+0:31(9)9:16+2:10(8)1:54+0:17(7)2:53+1:00(7)4:12+0:53(6)2:30+0:45(13)2:40+0:42(5)2:29+0:18(10)
31:29+6:47(6)32:32+6:56(5)
0:44+0:12(7)1:03+0:14(7)
 
7Richtrová Kamila32:412:04+0:25(7)4:24+0:44(4)13:26+2:40(6)15:22+2:59(5)18:33+4:17(6)22:42+4:57(5)25:17+5:47(6)28:16+6:29(6)30:43+6:41(6)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň2:04+0:25(7)2:20+0:19(5)9:02+1:56(5)1:56+0:19(8)3:11+1:18(11)4:09+0:50(5)2:35+0:50(15)2:59+1:01(11)2:27+0:16(6)
31:33+6:51(7)32:41+7:05(7)
0:50+0:18(12)1:08+0:19(10)
 
8Štraitová Jolana34:272:19+0:40(9)4:25+0:45(5)12:45+1:59(3)16:38+4:15(10)18:53+4:37(7)25:05+7:20(10)27:07+7:37(10)30:35+8:48(10)32:47+8:45(8)
VSP USK Praha2:19+0:40(9)2:06+0:05(3)8:20+1:14(3)3:53+2:16(16)2:15+0:22(2)6:12+2:53(17)2:02+0:17(3)3:28+1:30(16)2:12+0:01(2)
33:35+8:53(8)34:27+8:51(8)
0:48+0:16(11)0:52+0:03(3)
 
9Pušová Bára35:172:14+0:35(8)4:36+0:56(7)14:43+3:57(11)16:56+4:33(11)19:44+5:28(9)24:09+6:24(8)26:49+7:19(9)30:17+8:30(8)33:07+9:05(9)
LPU OK Lokomotiva Pardubice2:14+0:35(8)2:22+0:21(6)10:07+3:01(14)2:13+0:36(11)2:48+0:55(6)4:25+1:06(10)2:40+0:55(16)3:28+1:30(16)2:50+0:39(15)
34:03+9:21(9)35:17+9:41(9)
0:56+0:24(14)1:14+0:25(15)
 
10Nitsch Aleksandra36:292:59+1:20(17)5:54+2:14(15)15:13+4:27(12)17:35+5:12(13)20:41+6:25(11)25:36+7:51(11)27:40+8:10(11)30:28+8:41(9)33:28+9:26(10)
28P UNTS Warszawa2:59+1:20(17)2:55+0:54(14)9:19+2:13(9)2:22+0:45(13)3:06+1:13(10)4:55+1:36(14)2:04+0:19(5)2:48+0:50(7)3:00+0:49(16)
34:48+10:06(10)36:29+10:53(10)
1:20+0:48(17)1:41+0:52(18)
 
11Nagyová Kateřina36:471:57+0:18(4)4:39+0:59(8)14:24+3:38(9)16:23+4:00(9)23:25+9:09(14)27:48+10:03(14)30:01+10:31(14)32:56+11:09(13)35:08+11:06(13)
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis1:57+0:18(4)2:42+0:41(12)9:45+2:39(12)1:59+0:22(10)7:02+5:09(18)4:23+1:04(9)2:13+0:28(6)2:55+0:57(9)2:12+0:01(2)
35:51+11:09(12)36:47+11:11(11)
0:43+0:11(6)0:56+0:07(5)
 
12Bartošová Marie36:542:23+0:44(11)6:01+2:21(16)15:38+4:52(14)17:28+5:05(12)20:57+6:41(12)25:47+8:02(12)28:41+9:11(12)31:39+9:52(11)34:14+10:12(11)
MLA MLOK Mariánské Lázně2:23+0:44(11)3:38+1:37(18)9:37+2:31(11)1:50+0:13(5)3:29+1:36(13)4:50+1:31(12)2:54+1:09(17)2:58+1:00(10)2:35+0:24(12)
35:19+10:37(11)36:54+11:18(12)
1:05+0:33(16)1:35+0:46(16)
 
13Pesničáková Soňa37:072:45+1:06(14)5:45+2:05(13)15:14+4:28(13)17:53+5:30(14)21:57+7:41(13)26:48+9:03(13)29:10+9:40(13)32:21+10:34(12)35:03+11:01(12)
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis2:45+1:06(14)3:00+0:59(15)9:29+2:23(10)2:39+1:02(14)4:04+2:11(15)4:51+1:32(13)2:22+0:37(12)3:11+1:13(14)2:42+0:31(14)
36:04+11:22(13)37:07+11:31(13)
1:01+0:29(15)1:03+0:14(8)
 
14Čermáková Klára40:302:47+1:08(15)5:52+2:12(14)17:15+6:29(16)19:31+7:08(15)25:54+11:38(15)30:52+13:07(15)33:06+13:36(15)36:09+14:22(14)38:26+14:24(14)
PGP SK Praga2:47+1:08(15)3:05+1:04(16)11:23+4:17(15)2:16+0:39(12)6:23+4:30(17)4:58+1:39(15)2:14+0:29(8)3:03+1:05(12)2:17+0:06(5)
39:17+14:35(14)40:30+14:54(14)
0:51+0:19(13)1:13+0:24(13)
 
15Gottsteinová Ema41:512:53+1:14(16)5:20+1:40(12)16:48+6:02(15)25:52+13:29(17)28:34+14:18(17)32:53+15:08(16)35:11+15:41(16)37:46+15:59(15)40:13+16:11(15)
JIL OK Jilemnice2:53+1:14(16)2:27+0:26(7)11:28+4:22(16)9:04+7:27(18)2:42+0:49(5)4:19+1:00(7)2:18+0:33(10)2:35+0:37(4)2:27+0:16(6)
40:52+16:10(15)41:51+16:15(15)
0:39+0:07(3)0:59+0:10(6)
 
16Andrlová Lea44:172:30+0:51(13)6:03+2:23(17)18:00+7:14(17)20:40+8:17(16)25:54+11:38(15)33:05+15:20(17)35:35+16:05(17)38:50+17:03(16)41:56+17:54(16)
VLI Slavia Liberec orienteering2:30+0:51(13)3:33+1:32(17)11:57+4:51(17)2:40+1:03(15)5:14+3:21(16)7:11+3:52(18)2:30+0:45(13)3:15+1:17(15)3:06+0:55(17)
42:42+18:00(16)44:17+18:41(16)
0:46+0:14(8)1:35+0:46(16)
 
17Houdová Adéla46:066:38+4:59(18)9:17+5:37(18)21:29+10:43(18)27:18+14:55(18)30:37+16:21(18)36:12+18:27(18)39:07+19:37(18)41:55+20:08(17)44:28+20:26(17)
JIL OK Jilemnice6:38+4:59(18)2:39+0:38(11)12:12+5:06(18)5:49+4:12(17)3:19+1:26(12)5:35+2:16(16)2:55+1:10(18)2:48+0:50(7)2:33+0:22(11)
45:00+20:18(17)46:06+20:30(17)
0:320:00(1)1:06+0:17(9)
 
 
Nádeníčková Ivadisk1:55+0:16(3)4:25+0:45(5)14:24+3:38(9)16:13+3:50(8)19:50+5:34(10)24:19+6:34(9)26:21+6:51(8)-----33:15
NEK Nejdek Orienteering1:55+0:16(3)2:30+0:29(8)9:59+2:53(13)1:49+0:12(4)3:37+1:44(14)4:29+1:10(11)2:02+0:17(3)6:54
34:0135:14
0:461:13+0:24(13)
 
Nosková Barboranest.
VSP USK Praha
 
Podrábská Alžbětanest.
VLI Slavia Liberec orienteering
 
Marečková Emanest.
OSN SK Orientační sporty Nové Měst
 
Pilná Natálienest.
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí
 
Beranová Hananest.
VSP USK Praha
 
 
 
 
D17 (32)4,2 km 0 m14 K
místoStČíJménoČas
1(64)2(93)3(111)4(112)5(70)6(71)7(85)8(113)9(87)
10(88)11(67)12(114)13(90)14(100)Cíl
 
1Chrástová Tereza30:591:39+0:15(6)2:41+0:02(2)9:450:00(1)11:320:00(1)14:13+0:12(3)15:03+0:04(2)18:10+0:02(2)21:330:00(1)22:530:00(1)
STH SK Studenec1:39+0:15(6)1:020:00(1)7:04+0:39(2)1:470:00(1)2:41+0:47(13)0:500:00(1)3:07+0:12(2)3:23+0:04(2)1:200:00(1)
24:410:00(1)26:300:00(1)27:510:00(1)29:320:00(1)30:050:00(1)30:590:00(1)
1:480:00(1)1:490:00(1)1:210:00(1)1:41+0:02(3)0:33+0:03(3)0:54+0:00(2)
 
2Černá Kateřina33:121:57+0:33(13)3:13+0:34(6)10:27+0:42(4)12:16+0:44(3)14:10+0:09(2)15:08+0:09(3)18:19+0:11(3)22:16+0:43(3)24:02+1:09(3)
MLA MLOK Mariánské Lázně1:57+0:33(13)1:16+0:14(3)7:14+0:49(3)1:49+0:02(2)1:540:00(1)0:58+0:08(4)3:11+0:16(5)3:57+0:38(6)1:46+0:26(4)
26:18+1:37(2)28:09+1:39(2)29:53+2:02(2)31:41+2:09(2)32:11+2:06(2)33:12+2:13(2)
2:16+0:28(8)1:51+0:02(4)1:44+0:23(9)1:48+0:09(6)0:300:00(1)1:01+0:07(6)
 
3Bejvlová Karolína34:171:31+0:07(2)2:54+0:15(3)10:46+1:01(5)12:59+1:27(4)15:46+1:45(5)16:41+1:42(4)20:02+1:54(4)23:37+2:04(5)25:29+2:36(4)
LME SK Los Mělník1:31+0:07(2)1:23+0:21(5)7:52+1:27(5)2:13+0:26(8)2:47+0:53(16)0:55+0:05(3)3:21+0:26(6)3:35+0:16(3)1:52+0:32(7)
27:32+2:51(3)29:30+3:00(3)31:05+3:14(3)32:44+3:12(3)33:14+3:09(3)34:17+3:18(3)
2:03+0:15(5)1:58+0:09(6)1:35+0:14(6)1:390:00(1)0:300:00(1)1:03+0:09(9)
 
4Kuchařová Rozálie34:331:36+0:12(3)3:47+1:08(10)10:12+0:27(3)14:20+2:48(8)16:26+2:25(8)17:17+2:18(7)20:12+2:04(5)23:31+1:58(4)25:57+3:04(5)
SJC Sportcentrum Jičín1:36+0:12(3)2:11+1:09(16)6:250:00(1)4:08+2:21(27)2:06+0:12(2)0:51+0:01(2)2:550:00(1)3:190:00(1)2:26+1:06(20)
27:49+3:08(4)29:38+3:08(4)31:20+3:29(4)32:59+3:27(4)33:40+3:35(4)34:33+3:34(4)
1:52+0:04(2)1:490:00(1)1:42+0:21(8)1:390:00(1)0:41+0:11(13)0:530:00(1)
 
5Rückerová Šárka35:531:55+0:31(11)3:13+0:34(6)11:23+1:38(6)13:31+1:59(6)15:38+1:37(4)16:51+1:52(5)20:23+2:15(7)24:24+2:51(7)26:09+3:16(6)
STH SK Studenec1:55+0:31(11)1:18+0:16(4)8:10+1:45(7)2:08+0:21(5)2:07+0:13(3)1:13+0:23(17)3:32+0:37(8)4:01+0:42(7)1:45+0:25(3)
28:53+4:12(5)30:56+4:26(5)32:23+4:32(5)34:15+4:43(5)34:50+4:45(5)35:53+4:54(5)
2:44+0:56(15)2:03+0:14(7)1:27+0:06(2)1:52+0:13(7)0:35+0:05(5)1:03+0:09(9)
 
6Rydlová Magdaléna36:011:36+0:12(3)3:26+0:47(9)11:33+1:48(7)13:22+1:50(5)16:15+2:14(7)17:18+2:19(8)20:45+2:37(8)24:57+3:24(8)26:33+3:40(7)
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis1:36+0:12(3)1:50+0:48(11)8:07+1:42(6)1:49+0:02(2)2:53+0:59(17)1:03+0:13(9)3:27+0:32(7)4:12+0:53(8)1:36+0:16(2)
29:07+4:26(6)31:03+4:33(6)32:36+4:45(6)34:22+4:50(6)35:03+4:58(6)36:01+5:02(6)
2:34+0:46(10)1:56+0:07(5)1:33+0:12(5)1:46+0:07(4)0:41+0:11(13)0:58+0:04(4)
 
7Randáková Alžběta36:031:36+0:12(3)3:08+0:29(4)11:43+1:58(8)13:51+2:19(7)16:04+2:03(6)17:04+2:05(6)20:12+2:04(5)23:57+2:24(6)27:22+4:29(8)
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí1:36+0:12(3)1:32+0:30(7)8:35+2:10(8)2:08+0:21(5)2:13+0:19(5)1:00+0:10(8)3:08+0:13(3)3:45+0:26(5)3:25+2:05(27)
29:19+4:38(7)31:09+4:39(7)32:46+4:55(7)34:32+5:00(7)35:06+5:01(7)36:03+5:04(7)
1:57+0:09(4)1:50+0:01(3)1:37+0:16(7)1:46+0:07(4)0:34+0:04(4)0:57+0:03(3)
 
8Stoklasová Daniela38:301:45+0:21(8)3:09+0:30(5)12:14+2:29(9)14:22+2:50(9)16:58+2:57(9)17:57+2:58(9)21:45+3:37(9)26:06+4:33(9)27:59+5:06(9)
OSN SK Orientační sporty Nové Měst1:45+0:21(8)1:24+0:22(6)9:05+2:40(10)2:08+0:21(5)2:36+0:42(10)0:59+0:09(6)3:48+0:53(10)4:21+1:02(10)1:53+0:33(8)
31:01+6:20(8)33:11+6:41(8)34:39+6:48(8)36:53+7:21(8)37:28+7:23(8)38:30+7:31(8)
3:02+1:14(19)2:10+0:21(9)1:28+0:07(3)2:14+0:35(13)0:35+0:05(5)1:02+0:09(8)
 
9Rydlová Adéla38:331:40+0:16(7)3:24+0:45(8)12:28+2:43(10)14:51+3:19(10)17:19+3:18(10)18:31+3:32(10)22:10+4:02(10)26:24+4:51(10)28:40+5:47(10)
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis1:40+0:16(7)1:44+0:42(9)9:04+2:39(9)2:23+0:36(12)2:28+0:34(7)1:12+0:22(15)3:39+0:44(9)4:14+0:55(9)2:16+0:56(15)
31:14+6:33(9)33:19+6:49(9)34:49+6:58(9)36:54+7:22(9)37:30+7:25(9)38:33+7:34(9)
2:34+0:46(10)2:05+0:16(8)1:30+0:09(4)2:05+0:26(10)0:36+0:06(7)1:03+0:09(11)
 
10Baloghová Lída42:382:16+0:52(20)4:05+1:26(14)13:23+3:38(11)15:53+4:21(11)18:24+4:23(11)19:48+4:49(11)23:55+5:47(11)29:02+7:29(11)31:24+8:31(11)
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis2:16+0:52(20)1:49+0:47(10)9:18+2:53(12)2:30+0:43(15)2:31+0:37(8)1:24+0:34(22)4:07+1:12(13)5:07+1:48(18)2:22+1:02(17)
34:09+9:28(10)36:35+10:05(10)38:24+10:33(10)40:47+11:15(10)41:28+11:23(10)42:38+11:39(10)
2:45+0:57(16)2:26+0:37(13)1:49+0:28(10)2:23+0:44(14)0:41+0:11(13)1:10+0:16(17)
 
11Mrózek Teresa43:392:06+0:42(18)3:47+1:08(10)13:57+4:12(12)16:19+4:47(12)19:01+5:00(12)20:08+5:09(12)24:50+6:42(12)29:41+8:08(12)31:52+8:59(12)
TRI TJ TŽ Třinec2:06+0:42(18)1:41+0:39(8)10:10+3:45(18)2:22+0:35(11)2:42+0:48(14)1:07+0:17(10)4:42+1:47(17)4:51+1:32(16)2:11+0:51(13)
34:32+9:51(11)36:59+10:29(11)39:02+11:11(11)41:35+12:03(11)42:24+12:19(11)43:39+12:40(11)
2:40+0:52(13)2:27+0:38(14)2:03+0:42(15)2:33+0:54(17)0:49+0:19(20)1:15+0:21(22)
 
12Vejražková Róza44:041:57+0:33(13)4:39+2:00(16)14:45+5:00(15)17:06+5:34(13)19:42+5:41(13)20:53+5:54(13)25:04+6:56(13)29:46+8:13(13)32:11+9:18(13)
SJC Sportcentrum Jičín1:57+0:33(13)2:42+1:40(19)10:06+3:41(17)2:21+0:34(10)2:36+0:42(10)1:11+0:21(14)4:11+1:16(14)4:42+1:23(11)2:25+1:05(19)
35:21+10:40(12)37:39+11:09(12)39:52+12:01(12)42:01+12:29(12)42:52+12:47(12)44:04+13:05(12)
3:10+1:22(20)2:18+0:29(10)2:13+0:52(21)2:09+0:30(11)0:51+0:21(21)1:12+0:18(21)
 
13Pogoda Kinga45:062:38+1:14(24)4:40+2:01(17)14:23+4:38(14)17:10+5:38(15)20:33+6:32(16)21:42+6:43(15)26:29+8:21(15)32:08+10:35(17)33:57+11:04(16)
14P UKS Kometa Gliwice2:38+1:14(24)2:02+1:00(13)9:43+3:18(15)2:47+1:00(20)3:23+1:29(24)1:09+0:19(11)4:47+1:52(20)5:39+2:20(23)1:49+0:29(5)
35:53+11:12(13)38:24+11:54(13)40:27+12:36(13)43:08+13:36(13)43:56+13:51(13)45:06+14:07(13)13:42
1:56+0:08(3)2:31+0:42(17)2:03+0:42(15)2:41+1:02(19)0:48+0:18(19)1:10+0:16(18)*94
 
14Nádeníčková Pavla45:152:01+0:37(16)4:01+1:22(13)15:05+5:20(16)17:34+6:02(16)19:57+5:56(14)21:21+6:22(14)25:56+7:48(14)30:41+9:08(14)33:18+10:25(14)
NEK Nejdek Orienteering2:01+0:37(16)2:00+0:58(12)11:04+4:39(22)2:29+0:42(13)2:23+0:29(6)1:24+0:34(22)4:35+1:40(16)4:45+1:26(14)2:37+1:17(22)
36:37+11:56(14)39:12+12:42(14)41:02+13:11(14)43:28+13:56(14)44:08+14:03(14)45:15+14:16(14)
3:19+1:31(24)2:35+0:46(18)1:50+0:29(11)2:26+0:47(15)0:40+0:10(11)1:07+0:13(15)
 
15Leśnicka Agnieszka46:032:34+1:10(22)7:49+5:10(27)17:10+7:25(22)19:52+8:20(21)23:06+9:05(21)24:15+9:16(21)28:11+10:03(19)33:26+11:53(18)35:15+12:22(18)
2SP UKS Azymut Dębów .2:34+1:10(22)5:15+4:13(29)9:21+2:56(13)2:42+0:55(17)3:14+1:20(22)1:09+0:19(11)3:56+1:01(11)5:15+1:56(19)1:49+0:29(5)
37:39+12:58(16)40:09+13:39(16)42:00+14:09(16)44:10+14:38(15)44:52+14:47(15)46:03+15:04(15)
2:24+0:36(9)2:30+0:41(15)1:51+0:30(13)2:10+0:31(12)0:42+0:12(16)1:11+0:17(20)
 
16Novotná Tereza46:391:51+0:27(10)3:59+1:20(12)14:17+4:32(13)17:09+5:37(14)20:14+6:13(15)22:04+7:05(16)26:50+8:42(16)31:32+9:59(15)33:33+10:40(15)
ZLH OOB TJ Zlaté Hory1:51+0:27(10)2:08+1:06(15)10:18+3:53(19)2:52+1:05(22)3:05+1:11(20)1:50+1:00(29)4:46+1:51(19)4:42+1:23(11)2:01+0:41(10)
36:50+12:09(15)39:27+12:57(15)41:45+13:54(15)44:25+14:53(16)45:16+15:11(16)46:39+15:40(16)
3:17+1:29(22)2:37+0:48(21)2:18+0:57(22)2:40+1:01(18)0:51+0:21(21)1:23+0:29(24)
 
17Blahová Pavla47:172:36+1:12(23)4:59+2:20(18)16:39+6:54(20)18:52+7:20(19)21:46+7:45(18)22:45+7:46(17)27:19+9:11(17)32:07+10:34(16)34:55+12:02(17)
PGP SK Praga2:36+1:12(23)2:23+1:21(18)11:40+5:15(24)2:13+0:26(8)2:54+1:00(18)0:59+0:09(6)4:34+1:39(15)4:48+1:29(15)2:48+1:28(24)
38:10+13:29(17)40:31+14:01(17)43:32+15:41(17)45:32+16:00(17)46:15+16:10(17)47:17+16:18(17)
3:15+1:27(21)2:21+0:32(11)3:01+1:40(27)2:00+0:21(8)0:43+0:13(18)1:02+0:08(7)
 
18Šklíbová Míša49:502:05+0:41(17)4:10+1:31(15)15:56+6:11(19)19:00+7:28(20)21:46+7:45(18)22:58+7:59(18)28:08+10:00(18)33:27+11:54(19)36:42+13:49(19)
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis2:05+0:41(17)2:05+1:03(14)11:46+5:21(25)3:04+1:17(23)2:46+0:52(15)1:12+0:22(15)5:10+2:15(22)5:19+2:00(20)3:15+1:55(26)
40:27+15:46(18)42:49+16:19(18)44:56+17:05(18)47:46+18:14(18)48:39+18:34(18)49:50+18:51(18)
3:45+1:57(27)2:22+0:33(12)2:07+0:46(18)2:50+1:11(22)0:53+0:23(24)1:11+0:17(19)
 
19Lacigová Marie51:201:47+0:23(9)5:00+2:21(19)15:48+6:03(18)18:34+7:02(17)21:33+7:32(17)23:01+8:02(19)28:44+10:36(20)35:32+13:59(20)38:23+15:30(20)
SZP TJ Slovan Zdravotník Praha1:47+0:23(9)3:13+2:11(23)10:48+4:23(21)2:46+0:59(19)2:59+1:05(19)1:28+0:38(25)5:43+2:48(26)6:48+3:29(28)2:51+1:31(25)
41:22+16:41(20)43:57+17:27(20)46:32+18:41(20)49:30+19:58(20)50:12+20:07(19)51:20+20:21(19)
2:59+1:11(18)2:35+0:46(18)2:35+1:14(25)2:58+1:19(25)0:42+0:12(16)1:08+0:14(16)
 
20Polewka Aleksandra52:173:00+1:36(26)5:56+3:17(24)15:18+5:33(17)18:51+7:19(18)23:01+9:00(20)24:14+9:15(20)30:47+12:39(21)36:39+15:06(21)38:54+16:01(21)
14P UKS Kometa Gliwice3:00+1:36(26)2:56+1:54(21)9:22+2:57(14)3:33+1:46(24)4:10+2:16(28)1:13+0:23(17)6:33+3:38(28)5:52+2:33(24)2:15+0:55(14)
41:05+16:24(19)43:47+17:17(19)46:21+18:30(19)49:42+20:10(21)50:38+20:33(21)52:17+21:18(20)
2:11+0:23(6)2:42+0:53(23)2:34+1:13(24)3:21+1:42(27)0:56+0:26(26)1:39+0:45(27)
 
21Mianowska Julia52:323:55+2:31(28)8:04+5:25(28)17:21+7:36(23)21:19+9:47(24)24:32+10:31(23)25:54+10:55(22)31:16+13:08(22)37:22+15:49(22)39:44+16:51(22)
28P UNTS Warszawa3:55+2:31(28)4:09+3:07(27)9:17+2:52(11)3:58+2:11(26)3:13+1:19(21)1:22+0:32(20)5:22+2:27(23)6:06+2:47(26)2:22+1:02(17)
41:55+17:14(21)44:25+17:55(21)46:55+19:04(21)48:56+19:24(19)50:13+20:08(20)52:32+21:33(21)
2:11+0:23(6)2:30+0:41(15)2:30+1:09(23)2:01+0:22(9)1:17+0:47(28)2:19+1:25(29)
 
22Šritrová Lenka52:461:55+0:31(11)6:52+4:13(26)17:33+7:48(24)23:57+12:25(27)26:29+12:28(25)27:56+12:57(24)32:46+14:38(23)37:30+15:57(23)40:11+17:18(23)
TUV SOK TJ Turnov1:55+0:31(11)4:57+3:55(28)10:41+4:16(20)6:24+4:37(29)2:32+0:38(9)1:27+0:37(24)4:50+1:55(21)4:44+1:25(13)2:41+1:21(23)
43:41+19:00(22)46:29+19:59(22)48:19+20:28(22)51:04+21:32(22)51:42+21:37(22)52:46+21:47(22)
3:30+1:42(26)2:48+0:59(24)1:50+0:29(11)2:45+1:06(21)0:38+0:08(10)1:04+0:10(12)
 
23Piwko Gabiela54:363:20+1:56(27)6:07+3:28(25)18:22+8:37(25)23:47+12:15(26)27:15+13:14(26)28:37+13:38(26)33:21+15:13(24)39:20+17:47(24)41:55+19:02(25)
88P MKS Paulinum Jelenia Góra3:20+1:56(27)2:47+1:45(20)12:15+5:50(26)5:25+3:38(28)3:28+1:34(26)1:22+0:32(20)4:44+1:49(18)5:59+2:40(25)2:35+1:15(21)
44:36+19:55(23)47:39+21:09(23)49:45+21:54(23)52:40+23:08(23)53:20+23:15(23)54:36+23:37(23)
2:41+0:53(14)3:03+1:14(27)2:06+0:45(17)2:55+1:16(24)0:40+0:10(11)1:16+0:22(23)
 
24Pitrmucová Antonie55:092:00+0:36(15)5:43+3:04(22)16:53+7:08(21)20:40+9:08(22)24:28+10:27(22)26:07+11:08(23)34:08+16:00(26)39:36+18:03(25)41:52+18:59(24)
JIL OK Jilemnice2:00+0:36(15)3:43+2:41(26)11:10+4:45(23)3:47+2:00(25)3:48+1:54(27)1:39+0:49(28)8:01+5:06(29)5:28+2:09(21)2:16+0:56(15)
45:09+20:28(24)48:01+21:31(24)50:01+22:10(24)52:45+23:13(24)53:38+23:33(24)55:09+24:10(24)
3:17+1:29(22)2:52+1:03(25)2:00+0:39(14)2:44+1:05(20)0:53+0:23(24)1:31+0:37(26)
 
25Matějková Barbora56:292:21+0:57(21)5:46+3:07(23)25:05+15:20(29)27:34+16:02(29)30:11+16:10(29)31:30+16:31(29)35:33+17:25(29)40:25+18:52(26)44:06+21:13(28)
SJC Sportcentrum Jičín2:21+0:57(21)3:25+2:23(24)19:19+12:54(29)2:29+0:42(13)2:37+0:43(12)1:19+0:29(19)4:03+1:08(12)4:52+1:33(17)3:41+2:21(29)
47:33+22:52(26)50:09+23:39(26)52:21+24:30(26)54:48+25:16(26)55:25+25:20(26)56:29+25:30(25)
3:27+1:39(25)2:36+0:47(20)2:12+0:51(20)2:27+0:48(16)0:37+0:07(9)1:04+0:10(12)
 
26Sobel Natalia57:145:22+3:58(29)8:51+6:12(29)18:39+8:54(26)21:11+9:39(23)28:24+14:23(27)29:52+14:53(28)35:17+17:09(27)40:51+19:18(28)43:00+20:07(26)
14P UKS Kometa Gliwice5:22+3:58(29)3:29+2:27(25)9:48+3:23(16)2:32+0:45(16)7:13+5:19(29)1:28+0:38(25)5:25+2:30(24)5:34+2:15(22)2:09+0:49(12)
45:49+21:08(25)48:50+22:20(25)51:32+23:41(25)54:26+24:54(25)55:23+25:18(25)57:14+26:15(26)
2:49+1:01(17)3:01+1:12(26)2:42+1:21(26)2:54+1:15(23)0:57+0:27(27)1:51+0:57(28)
 
27Fantová Kateřina57:352:13+0:49(19)5:24+2:45(21)20:19+10:34(27)23:08+11:36(25)26:24+12:23(24)28:00+13:01(25)33:48+15:40(25)40:35+19:02(27)44:01+21:08(27)
EKP VŠTJ Ekonom Praha2:13+0:49(19)3:11+2:09(22)14:55+8:30(27)2:49+1:02(21)3:16+1:22(23)1:36+0:46(27)5:48+2:53(27)6:47+3:28(27)3:26+2:06(28)
47:55+23:14(27)50:33+24:03(27)52:40+24:49(27)55:53+26:21(27)56:29+26:24(27)57:35+26:36(27)
3:54+2:06(28)2:38+0:49(22)2:07+0:46(18)3:13+1:34(26)0:36+0:06(7)1:06+0:12(14)
 
28Nyga Julia75:402:58+1:34(25)5:09+2:30(20)22:33+12:48(28)25:15+13:43(28)28:40+14:39(28)29:50+14:51(27)35:27+17:19(28)55:32+33:59(29)57:38+34:45(29)
14P UKS Kometa Gliwice2:58+1:34(25)2:11+1:09(16)17:24+10:59(28)2:42+0:55(17)3:25+1:31(25)1:10+0:20(13)5:37+2:42(25)20:05+16:46(29)2:06+0:46(11)
60:15+35:34(28)63:32+37:02(28)66:37+38:46(28)73:25+43:53(28)74:17+44:12(28)75:40+44:41(28)
2:37+0:49(12)3:17+1:28(28)3:05+1:44(28)6:48+5:09(28)0:52+0:22(23)1:23+0:29(25)
 
 
Tokárová Reginavzdal1:240:00(1)2:390:00(1)10:00+0:15(2)11:50+0:18(2)14:010:00(1)14:590:00(1)18:080:00(1)21:48+0:15(2)23:41+0:48(2)
NEJ TJ Jiskra Nejdek1:240:00(1)1:15+0:13(2)7:21+0:56(4)1:50+0:03(4)2:11+0:17(4)0:58+0:08(4)3:09+0:14(4)3:40+0:21(4)1:53+0:33(8)
--------------------27:4828:46
4:070:58+0:04(4)
 
Nosková Kláranest.
VSP USK Praha
 
Beranová Evanest.
VSP USK Praha
 
Berounská Annanest.
VSP USK Praha
 
 
 
 
D20 (4)5,3 km 0 m14 K
místoStČíJménoČas
1(92)2(65)3(112)4(70)5(71)6(72)7(109)8(82)9(101)
10(84)11(69)12(88)13(90)14(100)Cíl
 
1Janovská Kateřina48:272:05+0:17(2)4:23+0:02(2)13:490:00(1)16:080:00(1)16:590:00(1)20:190:00(1)23:150:00(1)30:450:00(1)32:410:00(1)
PGP SK Praga2:05+0:17(2)2:18+0:05(2)9:260:00(1)2:19+0:06(2)0:510:00(1)3:200:00(1)2:56+0:19(2)7:300:00(1)1:560:00(1)
35:550:00(1)39:450:00(1)44:450:00(1)47:010:00(1)47:360:00(1)48:270:00(1)
3:140:00(1)3:500:00(1)5:000:00(1)2:160:00(1)0:35+0:01(2)0:510:00(1)
 
2Szarzecová Lucie51:011:480:00(1)4:32+0:11(3)14:12+0:23(2)16:25+0:17(2)17:25+0:26(2)22:35+2:16(3)25:12+1:57(2)32:54+2:09(2)34:55+2:14(2)
TRI TJ TŽ Třinec1:480:00(1)2:44+0:31(4)9:40+0:14(3)2:130:00(1)1:00+0:09(2)5:10+1:50(4)2:370:00(1)7:42+0:12(2)2:01+0:05(3)
38:18+2:23(2)42:09+2:24(2)47:13+2:28(2)49:32+2:31(2)50:06+2:30(2)51:01+2:34(2)
3:23+0:09(2)3:51+0:01(2)5:04+0:04(2)2:19+0:03(2)0:340:00(1)0:55+0:03(2)
 
3Linková Alena58:022:08+0:20(3)4:210:00(1)14:23+0:34(3)16:55+0:47(3)18:06+1:07(3)22:20+2:01(2)25:23+2:08(3)35:07+4:22(3)37:48+5:07(3)
TUR OOB TJ Turnov2:08+0:20(3)2:130:00(1)10:02+0:36(4)2:32+0:19(3)1:11+0:20(3)4:14+0:54(3)3:03+0:26(3)9:44+2:14(4)2:41+0:45(4)
41:42+5:47(3)46:43+6:58(3)53:15+8:30(3)56:00+8:59(3)56:48+9:12(3)58:02+9:35(3)
3:54+0:40(4)5:01+1:11(3)6:32+1:32(3)2:45+0:29(4)0:48+0:14(3)1:14+0:23(4)
 
4Škarková Kateřina61:432:45+0:57(4)5:08+0:47(4)14:40+0:51(4)19:14+3:06(4)22:29+5:30(4)26:15+5:56(4)30:23+7:08(4)39:21+8:36(4)41:17+8:36(4)
PGP SK Praga2:45+0:57(4)2:23+0:10(3)9:32+0:06(2)4:34+2:21(4)3:15+2:24(4)3:46+0:26(2)4:08+1:31(4)8:58+1:28(3)1:560:00(1)
45:07+9:12(4)50:26+10:41(4)57:05+12:20(4)59:37+12:36(4)60:32+12:56(4)61:43+13:16(4)
3:50+0:36(3)5:19+1:29(4)6:39+1:39(4)2:32+0:16(3)0:55+0:21(4)1:11+0:20(3)
 
 
 
 
D21 (32)5,3 km 0 m14 K
místoStČíJménoČas
1(92)2(65)3(112)4(70)5(71)6(72)7(109)8(82)9(101)
10(84)11(69)12(88)13(90)14(100)Cíl
 
1Ďoubalová Věra40:381:37+0:18(5)3:22+0:23(7)11:21+1:01(6)13:33+1:13(7)14:20+1:09(6)17:10+1:10(5)19:13+1:04(4)25:40+0:50(3)27:180:00(1)
DOB KOB Dobruška1:37+0:18(5)1:45+0:10(7)7:59+0:41(5)2:12+0:21(10)0:470:00(1)2:50+0:10(5)2:03+0:02(3)6:270:00(1)1:38+0:01(2)
30:03+0:08(2)33:150:00(1)37:280:00(1)39:070:00(1)39:400:00(1)40:380:00(1)
2:45+0:08(3)3:12+0:05(2)4:13+0:03(2)1:390:00(1)0:33+0:02(5)0:58+0:08(8)
 
2Pospíšilová Marie41:101:40+0:21(7)3:17+0:18(3)11:37+1:17(7)13:28+1:08(6)14:22+1:11(7)17:02+1:02(4)19:06+0:57(3)25:35+0:45(2)27:180:00(1)
DKP Oddíl OB Kotlářka1:40+0:21(7)1:37+0:02(2)8:20+1:02(7)1:510:00(1)0:54+0:07(7)2:400:00(1)2:04+0:03(5)6:29+0:02(2)1:43+0:06(3)
29:550:00(1)33:26+0:11(2)37:56+0:28(2)39:37+0:30(2)40:09+0:29(2)41:10+0:32(2)
2:370:00(1)3:31+0:24(7)4:30+0:20(4)1:41+0:02(2)0:32+0:01(3)1:01+0:11(10)
 
3Haltof Ewa41:531:27+0:08(2)3:02+0:03(2)10:200:00(1)12:200:00(1)13:110:00(1)16:000:00(1)18:090:00(1)24:500:00(1)28:01+0:43(5)
VRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr1:27+0:08(2)1:350:00(1)7:180:00(1)2:00+0:09(4)0:51+0:04(4)2:49+0:09(3)2:09+0:08(6)6:41+0:14(4)3:11+1:34(29)
30:39+0:44(4)33:46+0:31(3)38:37+1:09(4)40:19+1:12(4)40:55+1:15(4)41:53+1:15(3)
2:38+0:01(2)3:070:00(1)4:51+0:41(10)1:42+0:03(3)0:36+0:05(9)0:58+0:08(7)
 
3Baldrianová Barbora41:531:40+0:21(7)3:18+0:19(4)10:42+0:22(2)12:42+0:22(2)13:39+0:28(2)16:23+0:23(2)18:55+0:46(2)25:47+0:57(4)27:37+0:19(3)
DKP Oddíl OB Kotlářka1:40+0:21(7)1:38+0:03(3)7:24+0:06(2)2:00+0:09(4)0:57+0:10(10)2:44+0:04(2)2:32+0:31(12)6:52+0:25(5)1:50+0:13(7)
30:34+0:39(3)33:54+0:39(4)38:22+0:54(3)40:15+1:08(3)40:51+1:11(3)41:53+1:15(3)
2:57+0:20(5)3:20+0:13(5)4:28+0:18(3)1:53+0:14(10)0:36+0:05(9)1:02+0:12(13)
 
5Jiřištová Zuzana42:381:36+0:17(3)3:29+0:30(9)11:03+0:43(5)13:00+0:40(3)14:18+1:07(5)17:27+1:27(7)19:28+1:19(6)26:04+1:14(5)27:50+0:32(4)
DKP Oddíl OB Kotlářka1:36+0:17(3)1:53+0:18(12)7:34+0:16(3)1:57+0:06(2)1:18+0:31(25)3:09+0:29(8)2:010:00(1)6:36+0:09(3)1:46+0:09(5)
31:18+1:23(5)34:50+1:35(5)39:27+1:59(5)41:16+2:09(5)41:48+2:08(5)42:38+2:00(5)
3:28+0:51(12)3:32+0:25(8)4:37+0:27(6)1:49+0:10(8)0:32+0:01(3)0:500:00(1)
 
6Tomešová Daniela42:511:190:00(1)2:590:00(1)11:02+0:42(4)13:09+0:49(5)14:06+0:55(4)16:55+0:55(3)19:49+1:40(7)26:50+2:00(6)28:27+1:09(6)
SJC Sportcentrum Jičín1:190:00(1)1:40+0:05(5)8:03+0:45(6)2:07+0:16(8)0:57+0:10(10)2:49+0:09(3)2:54+0:53(21)7:01+0:34(6)1:370:00(1)
31:42+1:47(6)35:01+1:46(6)39:33+2:05(6)41:19+2:12(7)41:54+2:14(6)42:51+2:13(6)
3:15+0:38(9)3:19+0:12(4)4:32+0:22(5)1:46+0:07(6)0:35+0:04(7)0:57+0:07(6)
 
7Gebauerová Jana43:111:36+0:17(3)3:21+0:22(6)10:58+0:38(3)13:03+0:43(4)13:56+0:45(3)17:12+1:12(6)19:15+1:06(5)27:19+2:29(7)29:07+1:49(7)
ZBM SK Žabovřesky Brno1:36+0:17(3)1:45+0:10(7)7:37+0:19(4)2:05+0:14(6)0:53+0:06(5)3:16+0:36(13)2:03+0:02(3)8:04+1:37(15)1:48+0:11(6)
32:07+2:12(7)35:24+2:09(7)39:34+2:06(7)41:16+2:09(5)42:03+2:23(7)43:11+2:33(7)
3:00+0:23(6)3:17+0:10(3)4:100:00(1)1:42+0:03(3)0:47+0:16(24)1:08+0:18(17)
 
8Rambová Kamila45:001:39+0:20(6)3:20+0:21(5)12:10+1:50(8)14:16+1:56(8)15:04+1:53(8)18:00+2:00(8)20:34+2:25(8)28:06+3:16(8)30:04+2:46(8)
DKP Oddíl OB Kotlářka1:39+0:20(6)1:41+0:06(6)8:50+1:32(11)2:06+0:15(7)0:48+0:01(2)2:56+0:16(6)2:34+0:33(13)7:32+1:05(9)1:58+0:21(10)
33:38+3:43(8)37:02+3:47(8)41:39+4:11(8)43:28+4:21(8)43:59+4:19(8)45:00+4:22(8)
3:34+0:57(13)3:24+0:17(6)4:37+0:27(6)1:49+0:10(8)0:310:00(1)1:01+0:11(11)
 
9Mrázková Romana45:551:46+0:27(10)3:33+0:34(10)12:21+2:01(10)14:31+2:11(9)15:21+2:10(9)18:21+2:21(9)20:40+2:31(9)28:34+3:44(9)30:46+3:28(9)
SZP TJ Slovan Zdravotník Praha1:46+0:27(10)1:47+0:12(10)8:48+1:30(10)2:10+0:19(9)0:50+0:03(3)3:00+0:20(7)2:19+0:18(8)7:54+1:27(12)2:12+0:35(15)
33:54+3:59(9)37:42+4:27(10)42:28+5:00(9)44:28+5:21(9)45:02+5:22(9)45:55+5:17(9)
3:08+0:31(8)3:48+0:41(13)4:46+0:36(9)2:00+0:21(12)0:34+0:03(6)0:53+0:03(2)
 
10Teplá Karolína46:033:26+2:07(27)5:11+2:12(27)13:37+3:17(15)15:36+3:16(12)16:35+3:24(12)19:45+3:45(12)21:46+3:37(10)28:56+4:06(10)31:09+3:51(10)
SHK OK Slavia Hradec Králové3:26+2:07(27)1:45+0:10(7)8:26+1:08(9)1:59+0:08(3)0:59+0:12(13)3:10+0:30(9)2:010:00(1)7:10+0:43(7)2:13+0:36(17)
34:01+4:06(10)37:37+4:22(9)42:42+5:14(10)44:37+5:30(10)45:08+5:28(10)46:03+5:25(10)
2:52+0:15(4)3:36+0:29(9)5:05+0:55(12)1:55+0:16(11)0:310:00(1)0:55+0:05(4)
 
11Horová Magda47:301:48+0:29(12)3:56+0:57(13)13:15+2:55(14)16:23+4:03(15)17:39+4:28(17)20:49+4:49(14)23:13+5:04(14)30:37+5:47(12)32:27+5:09(11)
SZP TJ Slovan Zdravotník Praha1:48+0:29(12)2:08+0:33(20)9:19+2:01(16)3:08+1:17(23)1:16+0:29(24)3:10+0:30(9)2:24+0:23(10)7:24+0:57(8)1:50+0:13(7)
35:32+5:37(11)39:17+6:02(11)44:01+6:33(11)45:47+6:40(11)46:28+6:48(11)47:30+6:52(11)
3:05+0:28(7)3:45+0:38(10)4:44+0:34(8)1:46+0:07(6)0:41+0:10(14)1:02+0:12(13)
 
12Myslivcová Pavla49:261:53+0:34(14)3:46+0:47(12)12:59+2:39(12)15:17+2:57(11)16:16+3:05(11)19:27+3:27(10)22:16+4:07(11)30:10+5:20(11)33:01+5:43(12)
SHK OK Slavia Hradec Králové1:53+0:34(14)1:53+0:18(12)9:13+1:55(15)2:18+0:27(12)0:59+0:12(13)3:11+0:31(11)2:49+0:48(19)7:54+1:27(12)2:51+1:14(27)
36:37+6:42(12)40:31+7:16(12)45:32+8:04(12)47:33+8:26(12)48:16+8:36(12)49:26+8:48(12)
3:36+0:59(15)3:54+0:47(15)5:01+0:51(11)2:01+0:22(13)0:43+0:12(19)1:10+0:20(19)
 
13Kurzová Zuzana50:301:46+0:27(10)3:36+0:37(11)12:34+2:14(11)14:48+2:28(10)15:58+2:47(10)19:42+3:42(11)23:29+5:20(15)31:19+6:29(13)34:06+6:48(16)
SPC SPORTICUS team1:46+0:27(10)1:50+0:15(11)8:58+1:40(13)2:14+0:23(11)1:10+0:23(21)3:44+1:04(22)3:47+1:46(26)7:50+1:23(11)2:47+1:10(24)
37:41+7:46(15)41:28+8:13(13)46:41+9:13(13)48:56+9:49(13)49:37+9:57(14)50:30+9:52(13)
3:35+0:58(14)3:47+0:40(11)5:13+1:03(14)2:15+0:36(20)0:41+0:10(14)0:53+0:03(3)
 
14Kožinová Anna50:391:44+0:25(9)3:22+0:23(7)12:15+1:55(9)15:39+3:19(13)17:35+4:24(15)20:56+4:56(16)23:39+5:30(17)32:14+7:24(17)34:25+7:07(17)
PGP SK Praga1:44+0:25(9)1:38+0:03(3)8:53+1:35(12)3:24+1:33(25)1:56+1:09(29)3:21+0:41(16)2:43+0:42(17)8:35+2:08(18)2:11+0:34(14)
37:48+7:53(16)41:35+8:20(14)46:47+9:19(14)48:57+9:50(14)49:36+9:56(13)50:39+10:01(14)
3:23+0:46(11)3:47+0:40(11)5:12+1:02(13)2:10+0:31(17)0:39+0:08(13)1:03+0:13(15)
 
15Kaminska Anna51:112:04+0:45(18)4:09+1:10(18)14:06+3:46(18)16:39+4:19(17)17:36+4:25(16)21:07+5:07(17)23:37+5:28(16)31:40+6:50(15)33:40+6:22(14)
94P KU AZS WAT Warszawa2:04+0:45(18)2:05+0:30(18)9:57+2:39(19)2:33+0:42(17)0:57+0:10(10)3:31+0:51(18)2:30+0:29(11)8:03+1:36(14)2:00+0:23(13)
37:27+7:32(13)41:45+8:30(15)47:25+9:57(15)49:34+10:27(15)50:10+10:30(15)51:11+10:33(15)
3:47+1:10(20)4:18+1:11(19)5:40+1:30(19)2:09+0:30(15)0:36+0:05(9)1:01+0:11(12)
 
16Peterová Alena51:372:08+0:49(19)4:12+1:13(19)14:10+3:50(19)16:31+4:11(16)17:31+4:20(14)20:50+4:50(15)23:12+5:03(13)31:37+6:47(14)33:58+6:40(15)
DOB KOB Dobruška2:08+0:49(19)2:04+0:29(17)9:58+2:40(20)2:21+0:30(13)1:00+0:13(16)3:19+0:39(15)2:22+0:21(9)8:25+1:58(17)2:21+0:44(18)
37:35+7:40(14)41:48+8:33(16)47:39+10:11(17)49:43+10:36(17)50:34+10:54(17)51:37+10:59(16)
3:37+1:00(17)4:13+1:06(18)5:51+1:41(23)2:04+0:25(14)0:51+0:20(25)1:03+0:13(15)
 
17Janovská Petra51:463:42+2:23(29)6:36+3:37(28)16:05+5:45(26)18:27+6:07(23)20:11+7:00(26)23:29+7:29(23)25:47+7:38(21)33:25+8:35(19)35:23+8:05(19)
PGP SK Praga3:42+2:23(29)2:54+1:19(28)9:29+2:11(17)2:22+0:31(14)1:44+0:57(28)3:18+0:38(14)2:18+0:17(7)7:38+1:11(10)1:58+0:21(10)
38:45+8:50(19)42:34+9:19(18)48:18+10:50(18)50:02+10:55(18)50:37+10:57(18)51:46+11:08(17)
3:22+0:45(10)3:49+0:42(14)5:44+1:34(21)1:44+0:05(5)0:35+0:04(7)1:09+0:19(18)
 
18Pabich Maria52:052:54+1:35(26)4:50+1:51(23)13:12+2:52(13)16:01+3:41(14)16:54+3:43(13)20:09+4:09(13)22:50+4:41(12)31:44+6:54(16)33:27+6:09(13)
66P UKS Azymut Pabianice2:54+1:35(26)1:56+0:21(14)8:22+1:04(8)2:49+0:58(18)0:53+0:06(5)3:15+0:35(12)2:41+0:40(16)8:54+2:27(19)1:43+0:06(3)
38:02+8:07(17)42:03+8:48(17)47:30+10:02(16)49:40+10:33(16)50:32+10:52(16)52:05+11:27(18)
4:35+1:58(26)4:01+0:54(16)5:27+1:17(15)2:10+0:31(17)0:52+0:21(26)1:33+0:43(29)
 
19Pacek Karolina Patrycj54:562:10+0:51(21)4:19+1:20(20)13:56+3:36(17)17:27+5:07(19)18:22+5:11(19)22:04+6:04(19)24:42+6:33(19)32:52+8:02(18)34:51+7:33(18)
2TP Indywidualny Mazowsze2:10+0:51(21)2:09+0:34(21)9:37+2:19(18)3:31+1:40(26)0:55+0:08(8)3:42+1:02(21)2:38+0:37(15)8:10+1:43(16)1:59+0:22(12)
38:35+8:40(18)43:09+9:54(19)49:12+11:44(19)52:54+13:47(19)53:36+13:56(19)54:56+14:18(19)
3:44+1:07(19)4:34+1:27(21)6:03+1:53(25)3:42+2:03(29)0:42+0:11(17)1:20+0:30(24)
 
20Kolaja Ehlerová Jana56:021:51+0:32(13)4:07+1:08(17)14:43+4:23(20)17:49+5:29(21)18:48+5:37(21)22:33+6:33(20)25:39+7:30(20)35:29+10:39(20)38:02+10:44(20)
VLI Slavia Liberec orienteering1:51+0:32(13)2:16+0:41(23)10:36+3:18(22)3:06+1:15(22)0:59+0:12(13)3:45+1:05(23)3:06+1:05(24)9:50+3:23(22)2:33+0:56(22)
41:49+11:54(20)46:28+13:13(20)52:03+14:35(20)54:25+15:18(20)55:07+15:27(20)56:02+15:24(20)
3:47+1:10(20)4:39+1:32(23)5:35+1:25(17)2:22+0:43(23)0:42+0:11(17)0:55+0:05(5)
 
21Hendrychová Zuzana56:322:43+1:24(25)4:54+1:55(24)13:52+3:32(16)17:01+4:41(18)18:11+5:00(18)21:36+5:36(18)24:38+6:29(18)37:10+12:20(25)39:07+11:49(22)
ZBM SK Žabovřesky Brno2:43+1:24(25)2:11+0:36(22)8:58+1:40(13)3:09+1:18(24)1:10+0:23(21)3:25+0:45(17)3:02+1:01(23)12:32+6:05(29)1:57+0:20(9)
42:44+12:49(22)46:53+13:38(21)52:23+14:55(21)54:33+15:26(21)55:14+15:34(21)56:32+15:54(21)
3:37+1:00(17)4:09+1:02(17)5:30+1:20(16)2:10+0:31(17)0:41+0:10(14)1:18+0:28(22)
 
22Ježková Dominika57:432:08+0:49(19)4:43+1:44(21)15:53+5:33(25)18:20+6:00(22)19:25+6:14(22)23:01+7:01(22)25:50+7:41(22)36:42+11:52(24)39:14+11:56(23)
PGP SK Praga2:08+0:49(19)2:35+1:00(25)11:10+3:52(25)2:27+0:36(15)1:05+0:18(19)3:36+0:56(19)2:49+0:48(19)10:52+4:25(25)2:32+0:55(21)
43:05+13:10(23)47:48+14:33(23)53:46+16:18(24)55:55+16:48(23)56:31+16:51(22)57:43+17:05(22)
3:51+1:14(22)4:43+1:36(24)5:58+1:48(24)2:09+0:30(15)0:36+0:05(9)1:12+0:22(20)
 
23Nikitchenko Natasza58:182:28+1:09(23)5:06+2:07(25)16:32+6:12(27)19:36+7:16(27)20:42+7:31(27)24:20+8:20(27)27:06+8:57(25)36:10+11:20(21)38:22+11:04(21)
38P UKS Orientus Lodz2:28+1:09(23)2:38+1:03(27)11:26+4:08(27)3:04+1:13(21)1:06+0:19(20)3:38+0:58(20)2:46+0:45(18)9:04+2:37(20)2:12+0:35(15)
42:19+12:24(21)46:55+13:40(22)53:37+16:09(22)55:54+16:47(22)56:47+17:07(23)58:18+17:40(23)
3:57+1:20(24)4:36+1:29(22)6:42+2:32(27)2:17+0:38(21)0:53+0:22(28)1:31+0:41(28)
 
24Cych Agnieszka58:262:37+1:18(24)5:06+2:07(25)15:40+5:20(24)18:30+6:10(24)20:02+6:51(25)23:48+7:48(25)27:14+9:05(26)36:39+11:49(23)39:28+12:10(25)
33P Echo Twardogóra2:37+1:18(24)2:29+0:54(24)10:34+3:16(21)2:50+0:59(19)1:32+0:45(26)3:46+1:06(24)3:26+1:25(25)9:25+2:58(21)2:49+1:12(26)
43:21+13:26(24)48:06+14:51(24)53:45+16:17(23)56:06+16:59(24)57:03+17:23(24)58:26+17:48(24)
3:53+1:16(23)4:45+1:38(26)5:39+1:29(18)2:21+0:42(22)0:57+0:26(29)1:23+0:33(27)
 
25Kožinová Zuzana59:361:55+0:36(15)3:56+0:57(13)14:59+4:39(21)18:50+6:30(25)19:50+6:39(24)23:37+7:37(24)26:33+8:24(23)36:27+11:37(22)39:15+11:57(24)
PGP SK Praga1:55+0:36(15)2:01+0:26(15)11:03+3:45(23)3:51+2:00(28)1:00+0:13(16)3:47+1:07(25)2:56+0:55(22)9:54+3:27(23)2:48+1:11(25)
44:44+14:49(26)49:27+16:12(26)55:08+17:40(25)57:31+18:24(25)58:14+18:34(25)59:36+18:58(25)
5:29+2:52(27)4:43+1:36(24)5:41+1:31(20)2:23+0:44(25)0:43+0:12(19)1:22+0:32(26)
 
26Hrabánková Klára62:072:11+0:52(22)4:47+1:48(22)16:50+6:30(28)19:40+7:20(28)20:50+7:39(28)24:52+8:52(28)28:51+10:42(28)39:36+14:46(27)42:05+14:47(27)
PGP SK Praga2:11+0:52(22)2:36+1:01(26)12:03+4:45(28)2:50+0:59(19)1:10+0:23(21)4:02+1:22(26)3:59+1:58(27)10:45+4:18(24)2:29+0:52(20)
46:10+16:15(27)51:03+17:48(27)57:22+19:54(26)60:01+20:54(26)60:47+21:07(26)62:07+21:29(26)
4:05+1:28(25)4:53+1:46(27)6:19+2:09(26)2:39+1:00(26)0:46+0:15(23)1:20+0:30(23)
 
27Ryantová Jana63:411:56+0:37(16)4:01+1:02(15)15:07+4:47(22)17:37+5:17(20)18:40+5:29(20)22:57+6:57(21)27:30+9:21(27)39:40+14:50(28)42:22+15:04(28)
DKP Oddíl OB Kotlářka1:56+0:37(16)2:05+0:30(18)11:06+3:48(24)2:30+0:39(16)1:03+0:16(18)4:17+1:37(28)4:33+2:32(29)12:10+5:43(28)2:42+1:05(23)
48:31+18:36(28)53:36+20:21(28)59:20+21:52(27)61:42+22:35(27)62:25+22:45(27)63:41+23:03(27)
6:09+3:32(28)5:05+1:58(28)5:44+1:34(21)2:22+0:43(23)0:43+0:12(19)1:16+0:26(21)
 
28Zatloukalova Jana63:592:00+0:41(17)4:01+1:02(15)15:17+4:57(23)18:50+6:30(25)19:46+6:35(23)23:56+7:56(26)26:33+8:24(23)37:59+13:09(26)40:23+13:05(26)
NNN Neregistrovaní (NNN)2:00+0:41(17)2:01+0:26(15)11:16+3:58(26)3:33+1:42(27)0:56+0:09(9)4:10+1:30(27)2:37+0:36(14)11:26+4:59(27)2:24+0:47(19)
43:59+14:04(25)48:25+15:10(25)59:23+21:55(28)62:16+23:09(28)63:00+23:20(28)63:59+23:21(28)
3:36+0:59(15)4:26+1:19(20)10:58+6:48(29)2:53+1:14(27)0:44+0:13(22)0:59+0:09(9)
 
29Klašková Josefina121:233:26+2:07(27)7:30+4:31(29)22:14+11:54(29)28:46+16:26(29)30:27+17:16(29)37:21+21:21(29)41:36+23:27(29)52:34+27:44(29)55:37+28:19(29)
DKP Oddíl OB Kotlářka3:26+2:07(27)4:04+2:29(29)14:44+7:26(29)6:32+4:41(29)1:41+0:54(27)6:54+4:14(29)4:15+2:14(28)10:58+4:31(26)3:03+1:26(28)
100:07+70:12(29)105:42+72:27(29)116:04+78:36(29)119:10+80:03(29)120:02+80:22(29)121:23+80:45(29)
44:30+41:53(29)5:35+2:28(29)10:22+6:12(28)3:06+1:27(28)0:52+0:21(26)1:21+0:31(25)
 
 
Wiercińska Annavzdal6:50+5:31(30)11:11+8:12(30)35:41+25:21(30)------------------------------
2UP MKS Metalowiec Łódź6:50+5:31(30)4:21+2:46(30)24:30+17:12(30)
----------49:4454:3658:5763:42
14:034:524:214:45+3:55(30)
 
Chmelíková Terezanest.
SZP TJ Slovan Zdravotník Praha
 
Lacigová Michaelanest.
SZP TJ Slovan Zdravotník Praha
 
 
 
 
D21E (15)6,6 km 0 m21 K
místoStČíJménoČas
1(93)2(64)3(91)4(111)5(67)6(112)7(70)8(71)9(76)
10(106)11(80)12(103)13(102)14(83)15(105)16(69)17(113)18(88)
19(114)20(90)21(100)Cíl
 
1Randáková Helena38:411:420:00(1)2:320:00(1)2:490:00(1)7:540:00(1)9:130:00(1)10:320:00(1)12:000:00(1)12:400:00(1)14:000:00(1)
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí1:420:00(1)0:500:00(1)0:170:00(1)5:050:00(1)1:19+0:03(4)1:19+0:02(2)1:280:00(1)0:40+0:02(2)1:200:00(1)
17:550:00(1)22:470:00(1)24:090:00(1)25:120:00(1)26:270:00(1)28:300:00(1)31:230:00(1)33:310:00(1)34:580:00(1)
3:550:00(1)4:520:00(1)1:220:00(1)1:03+0:02(2)1:15+0:14(3)2:030:00(1)2:530:00(1)2:080:00(1)1:27+0:18(10)
36:210:00(1)37:350:00(1)38:000:00(1)38:410:00(1)26:06
1:230:00(1)1:140:00(1)0:250:00(1)0:410:00(1)*101
 
2Hančová Petra42:521:52+0:10(2)2:42+0:10(2)3:02+0:13(2)8:49+0:55(2)10:05+0:52(2)11:34+1:02(2)13:12+1:12(2)13:54+1:14(2)15:20+1:20(2)
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí1:52+0:10(2)0:500:00(1)0:20+0:03(2)5:47+0:42(2)1:160:00(1)1:29+0:12(5)1:38+0:10(3)0:42+0:04(4)1:26+0:06(2)
19:29+1:34(2)24:43+1:56(2)26:22+2:13(2)27:47+2:35(2)29:02+2:35(2)31:15+2:45(2)34:24+3:01(2)36:39+3:08(2)37:48+2:50(2)
4:09+0:14(2)5:14+0:22(2)1:39+0:17(3)1:25+0:24(12)1:15+0:14(3)2:13+0:10(4)3:09+0:16(2)2:15+0:07(2)1:090:00(1)
39:31+3:10(2)41:37+4:02(2)42:05+4:05(2)42:52+4:11(2)
1:43+0:20(6)2:06+0:52(14)0:28+0:03(6)0:47+0:05(5)
 
3Šimková Johanka43:362:02+0:20(6)2:56+0:24(6)3:19+0:30(6)9:09+1:15(4)10:30+1:17(5)11:47+1:15(3)13:25+1:25(3)14:08+1:28(3)15:37+1:37(3)
SHK OK Slavia Hradec Králové2:02+0:20(6)0:54+0:04(5)0:23+0:06(5)5:50+0:45(4)1:21+0:05(5)1:170:00(1)1:38+0:10(3)0:43+0:05(6)1:29+0:09(3)
20:16+2:21(4)25:57+3:10(4)27:34+3:25(4)28:42+3:30(4)30:19+3:52(4)32:27+3:57(3)35:45+4:22(3)38:09+4:38(3)39:34+4:36(3)
4:39+0:44(6)5:41+0:49(5)1:37+0:15(2)1:08+0:07(3)1:37+0:36(8)2:08+0:05(2)3:18+0:25(4)2:24+0:16(6)1:25+0:16(7)
41:01+4:40(3)42:25+4:50(3)42:53+4:53(3)43:36+4:55(3)29:45
1:27+0:04(2)1:24+0:10(3)0:28+0:03(6)0:43+0:01(2)*101
 
4Mechlová Lenka43:441:53+0:11(3)2:44+0:12(3)3:07+0:18(3)9:10+1:16(5)10:28+1:15(4)11:51+1:19(4)13:28+1:28(4)14:14+1:34(4)15:46+1:46(4)
SHK OK Slavia Hradec Králové1:53+0:11(3)0:51+0:01(3)0:23+0:06(5)6:03+0:58(5)1:18+0:02(3)1:23+0:06(3)1:37+0:09(2)0:46+0:08(7)1:32+0:12(7)
20:14+2:19(3)25:45+2:58(3)27:33+3:24(3)28:41+3:29(3)30:17+3:50(3)32:47+4:17(5)36:03+4:40(4)38:23+4:52(4)39:41+4:43(4)
4:28+0:33(4)5:31+0:39(4)1:48+0:26(6)1:08+0:07(3)1:36+0:35(6)2:30+0:27(5)3:16+0:23(3)2:20+0:12(3)1:18+0:09(5)
41:12+4:51(4)42:28+4:53(4)42:55+4:55(4)43:44+5:03(4)
1:31+0:08(3)1:16+0:02(2)0:27+0:02(4)0:49+0:07(7)
 
5Neumannová Kateřina44:041:54+0:12(4)2:46+0:14(4)3:07+0:18(3)9:37+1:43(6)11:01+1:48(6)12:41+2:09(7)14:27+2:27(7)15:05+2:25(7)16:34+2:34(7)
PVP VSS Přírodověda Praha1:54+0:12(4)0:52+0:02(4)0:21+0:04(3)6:30+1:25(8)1:24+0:08(7)1:40+0:23(8)1:46+0:18(6)0:380:00(1)1:29+0:09(3)
21:00+3:05(5)26:24+3:37(5)28:06+3:57(5)29:07+3:55(5)30:28+4:01(5)32:37+4:07(4)36:05+4:42(5)38:28+4:57(5)39:44+4:46(5)
4:26+0:31(3)5:24+0:32(3)1:42+0:20(4)1:010:00(1)1:21+0:20(5)2:09+0:06(3)3:28+0:35(5)2:23+0:15(4)1:16+0:07(3)
41:22+5:01(5)42:51+5:16(5)43:17+5:17(5)44:04+5:23(5)
1:38+0:15(4)1:29+0:15(6)0:26+0:01(3)0:47+0:05(4)
 
6Karochová Simona45:022:08+0:26(7)3:08+0:36(8)3:31+0:42(8)9:49+1:55(7)11:05+1:52(7)12:34+2:02(6)14:17+2:17(6)14:58+2:18(6)16:27+2:27(6)
DKP Oddíl OB Kotlářka2:08+0:26(7)1:00+0:10(10)0:23+0:06(5)6:18+1:13(6)1:160:00(1)1:29+0:12(5)1:43+0:15(5)0:41+0:03(3)1:29+0:09(3)
21:00+3:05(5)27:07+4:20(7)28:58+4:49(7)30:06+4:54(7)31:07+4:40(6)33:38+5:08(6)37:07+5:44(6)39:30+5:59(6)40:45+5:47(6)
4:33+0:38(5)6:07+1:15(8)1:51+0:29(8)1:08+0:07(3)1:010:00(1)2:31+0:28(6)3:29+0:36(7)2:23+0:15(4)1:15+0:06(2)
42:28+6:07(6)43:53+6:18(6)44:18+6:18(6)45:02+6:21(6)
1:43+0:20(6)1:25+0:11(5)0:250:00(1)0:44+0:02(3)
 
7Kolínová Kristýna46:401:57+0:15(5)2:54+0:22(5)3:16+0:27(5)9:03+1:09(3)10:24+1:11(3)11:58+1:26(5)13:45+1:45(5)14:31+1:51(5)16:01+2:01(5)
DKP Oddíl OB Kotlářka1:57+0:15(5)0:57+0:07(7)0:22+0:05(4)5:47+0:42(2)1:21+0:05(5)1:34+0:17(7)1:47+0:19(7)0:46+0:08(7)1:30+0:10(6)
21:02+3:07(7)26:53+4:06(6)28:43+4:34(6)29:54+4:42(6)31:43+5:16(7)34:34+6:04(7)38:02+6:39(7)40:29+6:58(7)41:45+6:47(7)
5:01+1:06(7)5:51+0:59(6)1:50+0:28(7)1:11+0:10(6)1:49+0:48(11)2:51+0:48(10)3:28+0:35(5)2:27+0:19(7)1:16+0:07(3)
43:52+7:31(7)45:21+7:46(7)45:50+7:50(7)46:40+7:59(7)
2:07+0:44(13)1:29+0:15(6)0:29+0:04(9)0:50+0:08(9)
 
8Heinemann Anne49:552:11+0:29(9)3:10+0:38(9)3:38+0:49(9)10:06+2:12(8)11:30+2:17(8)13:18+2:46(8)15:19+3:19(8)16:10+3:30(8)17:55+3:55(8)
24D SV Robotron Dresden2:11+0:29(9)0:59+0:09(8)0:28+0:11(13)6:28+1:23(7)1:24+0:08(7)1:48+0:31(10)2:01+0:33(10)0:51+0:13(10)1:45+0:25(9)
23:38+5:43(8)29:59+7:12(8)31:56+7:47(8)33:15+8:03(8)35:11+8:44(8)37:57+9:27(8)41:34+10:11(8)44:05+10:34(8)45:30+10:32(8)
5:43+1:48(13)6:21+1:29(10)1:57+0:35(11)1:19+0:18(7)1:56+0:55(12)2:46+0:43(9)3:37+0:44(8)2:31+0:23(8)1:25+0:16(7)
47:10+10:49(8)48:34+10:59(8)49:02+11:02(8)49:55+11:14(8)
1:40+0:17(5)1:24+0:10(3)0:28+0:03(6)0:53+0:11(10)
 
9Kopáčková Iva51:402:28+0:46(11)3:27+0:55(11)3:54+1:05(11)10:59+3:05(10)12:29+3:16(9)14:10+3:38(10)16:18+4:18(10)17:00+4:20(10)20:16+6:16(12)
CHT OOB SK Chrast2:28+0:46(11)0:59+0:09(8)0:27+0:10(11)7:05+2:00(10)1:30+0:14(9)1:41+0:24(9)2:08+0:40(12)0:42+0:04(4)3:16+1:56(15)
25:28+7:33(12)31:43+8:56(11)33:29+9:20(11)34:49+9:37(11)36:00+9:33(9)38:44+10:14(9)42:47+11:24(9)45:38+12:07(9)46:57+11:59(9)
5:12+1:17(8)6:15+1:23(9)1:46+0:24(5)1:20+0:19(9)1:11+0:10(2)2:44+0:41(8)4:03+1:10(11)2:51+0:43(10)1:19+0:10(6)
48:45+12:24(9)50:19+12:44(9)50:50+12:50(9)51:40+12:59(9)
1:48+0:25(9)1:34+0:20(9)0:31+0:06(10)0:50+0:08(8)
 
10Horvátová Hana52:472:09+0:27(8)3:04+0:32(7)3:28+0:39(7)11:05+3:11(11)12:47+3:34(11)14:38+4:06(11)16:52+4:52(11)17:55+5:15(12)19:51+5:51(11)
SSU SK Severka Šumperk, z.s.2:09+0:27(8)0:55+0:05(6)0:24+0:07(8)7:37+2:32(13)1:42+0:26(12)1:51+0:34(12)2:14+0:46(13)1:03+0:25(14)1:56+0:36(13)
25:03+7:08(10)31:29+8:42(10)33:27+9:18(10)34:48+9:36(10)36:57+10:30(11)39:58+11:28(11)43:49+12:26(11)46:32+13:01(11)48:04+13:06(11)
5:12+1:17(8)6:26+1:34(11)1:58+0:36(12)1:21+0:20(10)2:09+1:08(13)3:01+0:58(11)3:51+0:58(9)2:43+0:35(9)1:32+0:23(11)
49:49+13:28(10)51:20+13:45(10)51:47+13:47(10)52:47+14:06(10)
1:45+0:22(8)1:31+0:17(8)0:27+0:02(4)1:00+0:18(13)
 
11Kubínová Veronika53:172:29+0:47(12)3:35+1:03(12)3:59+1:10(12)10:44+2:50(9)12:30+3:17(10)13:57+3:25(9)15:44+3:44(9)16:34+3:54(9)18:17+4:17(9)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary2:29+0:47(12)1:06+0:16(12)0:24+0:07(8)6:45+1:40(9)1:46+0:30(13)1:27+0:10(4)1:47+0:19(7)0:50+0:12(9)1:43+0:23(8)
23:49+5:54(9)31:10+8:23(9)33:02+8:53(9)34:24+9:12(9)36:10+9:43(10)38:49+10:19(10)42:49+11:26(10)46:00+12:29(10)47:25+12:27(10)
5:32+1:37(12)7:21+2:29(14)1:52+0:30(9)1:22+0:21(11)1:46+0:45(10)2:39+0:36(7)4:00+1:07(10)3:11+1:03(12)1:25+0:16(7)
49:54+13:33(11)51:57+14:22(11)52:29+14:29(11)53:17+14:36(11)
2:29+1:06(15)2:03+0:49(13)0:32+0:07(11)0:48+0:06(6)
 
12von Gaza Anke57:083:05+1:23(14)4:16+1:44(13)4:42+1:53(13)12:29+4:35(13)14:07+4:54(13)16:57+6:25(13)19:03+7:03(13)20:12+7:32(13)22:03+8:03(13)
1YD OLV Uslar3:05+1:23(14)1:11+0:21(13)0:26+0:09(10)7:47+2:42(14)1:38+0:22(10)2:50+1:33(15)2:06+0:38(11)1:09+0:31(15)1:51+0:31(11)
27:31+9:36(13)34:21+11:34(13)36:13+12:04(13)37:32+12:20(13)39:15+12:48(13)42:37+14:07(13)46:42+15:19(13)50:05+16:34(13)51:53+16:55(13)
5:28+1:33(10)6:50+1:58(12)1:52+0:30(9)1:19+0:18(7)1:43+0:42(9)3:22+1:19(12)4:05+1:12(12)3:23+1:15(14)1:48+0:39(13)
53:51+17:30(12)55:32+17:57(12)56:10+18:10(12)57:08+18:27(12)
1:58+0:35(11)1:41+0:27(11)0:38+0:13(13)0:58+0:16(11)
 
13Plochová Dominika57:192:18+0:36(10)3:23+0:51(10)3:53+1:04(10)11:26+3:32(12)13:04+3:51(12)14:54+4:22(12)16:54+4:54(12)17:45+5:05(11)19:36+5:36(10)
DKP Oddíl OB Kotlářka2:18+0:36(10)1:05+0:15(11)0:30+0:13(14)7:33+2:28(12)1:38+0:22(10)1:50+0:33(11)2:00+0:32(9)0:51+0:13(10)1:51+0:31(11)
25:19+7:24(11)33:03+10:16(12)35:11+11:02(12)36:45+11:33(12)38:21+11:54(12)42:20+13:50(12)46:25+15:02(12)50:01+16:30(12)51:49+16:51(12)
5:43+1:48(13)7:44+2:52(15)2:08+0:46(14)1:34+0:33(15)1:36+0:35(6)3:59+1:56(15)4:05+1:12(12)3:36+1:28(15)1:48+0:39(13)
53:56+17:35(13)55:35+18:00(13)56:12+18:12(13)57:19+18:38(13)
2:07+0:44(13)1:39+0:25(10)0:37+0:12(12)1:07+0:25(15)
 
14Bartošová Jana61:405:22+3:40(15)6:37+4:05(15)7:04+4:15(15)14:34+6:40(15)16:20+7:07(15)18:39+8:07(15)20:55+8:55(15)21:46+9:06(15)23:33+9:33(14)
MLA MLOK Mariánské Lázně5:22+3:40(15)1:15+0:25(14)0:27+0:10(11)7:30+2:25(11)1:46+0:30(13)2:19+1:02(13)2:16+0:48(14)0:51+0:13(10)1:47+0:27(10)
29:04+11:09(14)36:17+13:30(15)38:24+14:15(15)39:50+14:38(14)43:00+16:33(14)46:32+18:02(14)51:06+19:43(14)54:06+20:35(14)56:01+21:03(14)
5:31+1:36(11)7:13+2:21(13)2:07+0:45(13)1:26+0:25(13)3:10+2:09(14)3:32+1:29(13)4:34+1:41(14)3:00+0:52(11)1:55+0:46(15)
57:55+21:34(14)60:02+22:27(14)60:42+22:42(14)61:40+22:59(14)2:37
1:54+0:31(10)2:07+0:53(15)0:40+0:15(15)0:58+0:16(11)*63
 
15Dannowski Anke63:052:50+1:08(13)4:27+1:55(14)4:59+2:10(14)13:16+5:22(14)15:15+6:02(14)17:55+7:23(14)20:23+8:23(14)21:24+8:44(14)23:33+9:33(14)
2AD Preetzer TSV2:50+1:08(13)1:37+0:47(15)0:32+0:15(15)8:17+3:12(15)1:59+0:43(15)2:40+1:23(14)2:28+1:00(15)1:01+0:23(13)2:09+0:49(14)
30:05+12:10(15)36:10+13:23(14)38:22+14:13(14)39:51+14:39(15)44:09+17:42(15)47:48+19:18(15)52:24+21:01(15)55:40+22:09(15)57:26+22:28(15)
6:32+2:37(15)6:05+1:13(7)2:12+0:50(15)1:29+0:28(14)4:18+3:17(15)3:39+1:36(14)4:36+1:43(15)3:16+1:08(13)1:46+0:37(12)
59:27+23:06(15)61:26+23:51(15)62:04+24:04(15)63:05+24:24(15)
2:01+0:38(12)1:59+0:45(12)0:38+0:13(13)1:01+0:19(14)
 
 
 
 
D35 (25)4,4 km 0 m14 K
místoStČíJménoČas
1(65)2(63)3(91)4(94)5(112)6(70)7(71)8(72)9(108)
10(107)11(85)12(114)13(90)14(100)Cíl
 
1Hasmanová Lenka33:361:520:00(1)2:460:00(1)3:540:00(1)11:430:00(1)13:100:00(1)15:200:00(1)16:180:00(1)19:220:00(1)20:170:00(1)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň1:520:00(1)0:54+0:08(3)1:08+0:16(4)7:49+0:20(4)1:270:00(1)2:10+0:11(2)0:580:00(1)3:04+0:10(3)0:550:00(1)
20:530:00(1)24:350:00(1)30:150:00(1)32:050:00(1)32:440:00(1)33:360:00(1)
0:360:00(1)3:420:00(1)5:40+0:05(2)1:50+0:13(2)0:39+0:08(4)0:52+0:03(2)
 
2Vlastníková Lucie38:092:01+0:09(2)2:47+0:01(2)4:06+0:12(2)15:53+4:10(14)17:24+4:14(11)19:23+4:03(9)20:29+4:11(9)23:23+4:01(8)24:27+4:10(8)
JIL OK Jilemnice2:01+0:09(2)0:460:00(1)1:19+0:27(9)11:47+4:18(19)1:31+0:04(2)1:590:00(1)1:06+0:08(7)2:540:00(1)1:04+0:09(2)
25:25+4:32(7)29:27+4:52(6)35:08+4:53(4)36:45+4:40(3)37:21+4:37(3)38:09+4:33(2)
0:58+0:22(8)4:02+0:20(2)5:41+0:06(3)1:370:00(1)0:36+0:05(2)0:480:00(1)
 
2Šaldová Jana38:092:29+0:37(8)3:46+1:00(7)4:46+0:52(5)12:17+0:34(3)14:07+0:57(2)17:30+2:10(4)18:44+2:26(4)22:04+2:42(2)23:12+2:55(2)
JIL OK Jilemnice2:29+0:37(8)1:17+0:31(12)1:00+0:08(2)7:31+0:02(2)1:50+0:23(6)3:23+1:24(16)1:14+0:16(12)3:20+0:26(4)1:08+0:13(7)
24:27+3:34(3)29:04+4:29(3)34:39+4:24(2)36:39+4:34(2)37:10+4:26(2)38:09+4:33(2)
1:15+0:39(16)4:37+0:55(9)5:350:00(1)2:00+0:23(5)0:310:00(1)0:59+0:11(7)
 
4Kalinová Markéta38:302:18+0:26(5)3:54+1:08(9)5:30+1:36(11)13:08+1:25(5)14:45+1:35(4)16:58+1:38(2)18:01+1:43(2)22:09+2:47(3)23:14+2:57(3)
SPC SPORTICUS team2:18+0:26(5)1:36+0:50(17)1:36+0:44(16)7:38+0:09(3)1:37+0:10(3)2:13+0:14(3)1:03+0:05(6)4:08+1:14(14)1:05+0:10(4)
24:25+3:32(2)28:51+4:16(2)34:53+4:38(3)36:53+4:48(4)37:34+4:50(4)38:30+4:54(4)3:03
1:11+0:35(12)4:26+0:44(6)6:02+0:27(4)2:00+0:23(5)0:41+0:10(11)0:56+0:07(4)*93
 
5Škorpilová Jana39:302:31+0:39(9)3:34+0:48(6)5:06+1:12(7)12:35+0:52(4)14:25+1:15(3)17:18+1:58(3)18:24+2:06(3)22:10+2:48(4)23:31+3:14(4)
SZP TJ Slovan Zdravotník Praha2:31+0:39(9)1:03+0:17(8)1:32+0:40(15)7:290:00(1)1:50+0:23(6)2:53+0:54(12)1:06+0:08(7)3:46+0:52(8)1:21+0:26(16)
24:43+3:50(5)29:06+4:31(5)35:33+5:18(5)37:31+5:26(5)38:21+5:37(5)39:30+5:54(5)
1:12+0:36(15)4:23+0:41(5)6:27+0:52(6)1:58+0:21(4)0:50+0:19(20)1:09+0:20(17)
 
6Průšová Markéta39:592:19+0:27(6)3:59+1:13(12)5:11+1:17(9)13:21+1:38(6)15:01+1:51(5)17:56+2:36(5)19:05+2:47(6)22:52+3:30(6)23:58+3:41(6)
VSP USK Praha2:19+0:27(6)1:40+0:54(19)1:12+0:20(5)8:10+0:41(6)1:40+0:13(4)2:55+0:56(13)1:09+0:11(10)3:47+0:53(9)1:06+0:11(5)
25:05+4:12(6)29:48+5:13(8)36:17+6:02(7)38:18+6:13(6)39:02+6:18(6)39:59+6:23(6)
1:07+0:31(10)4:43+1:01(12)6:29+0:54(7)2:01+0:24(7)0:44+0:13(14)0:57+0:08(5)
 
7Čečková Martina40:202:22+0:30(7)3:22+0:36(4)4:14+0:20(3)12:11+0:28(2)16:25+3:15(7)18:50+3:30(7)19:50+3:32(7)23:16+3:54(7)24:22+4:05(7)
NNN Neregistrovaní (NNN)2:22+0:30(7)1:00+0:14(7)0:520:00(1)7:57+0:28(5)4:14+2:47(22)2:25+0:26(5)1:00+0:02(2)3:26+0:32(6)1:06+0:11(5)
25:33+4:40(8)29:40+5:05(7)36:03+5:48(6)38:39+6:34(7)39:18+6:34(7)40:20+6:44(7)
1:11+0:35(12)4:07+0:25(4)6:23+0:48(5)2:36+0:59(20)0:39+0:08(4)1:02+0:13(9)
 
8Pachnerová Dominika40:302:08+0:16(4)3:04+0:18(3)4:47+0:53(6)14:42+2:59(9)17:00+3:50(9)19:22+4:02(8)20:24+4:06(8)23:46+4:24(9)25:00+4:43(9)
CHA OK Chrastava2:08+0:16(4)0:56+0:10(5)1:43+0:51(18)9:55+2:26(11)2:18+0:51(16)2:22+0:23(4)1:02+0:04(4)3:22+0:28(5)1:14+0:19(11)
26:03+5:10(9)30:06+5:31(9)36:38+6:23(8)38:45+6:40(8)39:25+6:41(8)40:30+6:54(8)
1:03+0:27(9)4:03+0:21(3)6:32+0:57(8)2:07+0:30(9)0:40+0:09(9)1:05+0:16(14)
 
9Zakouřilová Helena42:042:06+0:14(3)3:24+0:38(5)4:36+0:42(4)13:47+2:04(7)15:36+2:26(6)18:04+2:44(6)19:04+2:46(5)22:40+3:18(5)23:48+3:31(5)
VSP USK Praha2:06+0:14(3)1:18+0:32(13)1:12+0:20(5)9:11+1:42(8)1:49+0:22(5)2:28+0:29(6)1:00+0:02(2)3:36+0:42(7)1:08+0:13(7)
24:37+3:44(4)29:04+4:29(3)38:26+8:11(9)40:21+8:16(9)40:59+8:15(9)42:04+8:28(9)33:09
0:49+0:13(4)4:27+0:45(7)9:22+3:47(20)1:55+0:18(3)0:38+0:07(3)1:05+0:16(14)*112
 
10Ouhrabková Radka42:523:14+1:22(16)4:09+1:23(14)5:32+1:38(12)15:17+3:34(10)17:34+4:24(12)20:22+5:02(11)21:28+5:10(10)25:22+6:00(10)26:40+6:23(10)
SPC SPORTICUS team3:14+1:22(16)0:55+0:09(4)1:23+0:31(10)9:45+2:16(10)2:17+0:50(15)2:48+0:49(10)1:06+0:08(7)3:54+1:00(11)1:18+0:23(14)
27:34+6:41(10)32:11+7:36(10)39:12+8:57(10)41:19+9:14(10)41:58+9:14(10)42:52+9:16(10)
0:54+0:18(5)4:37+0:55(9)7:01+1:26(10)2:07+0:30(9)0:39+0:08(4)0:54+0:06(3)
 
11Bejvlová Martina45:022:42+0:50(11)3:55+1:09(10)5:25+1:31(10)15:36+3:53(13)18:00+4:50(15)20:35+5:15(12)21:50+5:32(11)26:12+6:50(11)27:27+7:10(11)
LME SK Los Mělník2:42+0:50(11)1:13+0:27(10)1:30+0:38(13)10:11+2:42(13)2:24+0:57(18)2:35+0:36(7)1:15+0:17(13)4:22+1:28(18)1:15+0:20(12)
28:45+7:52(11)34:06+9:31(12)41:17+11:02(12)43:22+11:17(11)44:03+11:19(11)45:02+11:26(11)
1:18+0:42(17)5:21+1:39(16)7:11+1:36(11)2:05+0:28(8)0:41+0:10(11)0:59+0:10(6)
 
12Štreglová Andrea45:102:38+0:46(10)4:50+2:04(16)6:02+2:08(15)16:02+4:19(15)17:56+4:46(14)21:55+6:35(14)23:05+6:47(12)27:07+7:45(12)28:22+8:05(12)
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí2:38+0:46(10)2:12+1:26(22)1:12+0:20(5)10:00+2:31(12)1:54+0:27(8)3:59+2:00(19)1:10+0:12(11)4:02+1:08(12)1:15+0:20(12)
29:08+8:15(12)33:39+9:04(11)41:07+10:52(11)43:28+11:23(12)44:08+11:24(12)45:10+11:34(12)21:03
0:46+0:10(2)4:31+0:49(8)7:28+1:53(12)2:21+0:44(13)0:40+0:09(9)1:02+0:14(11)*96
 
13Čivrná Karolína46:382:56+1:04(13)3:49+1:03(8)5:07+1:13(8)15:35+3:52(12)17:43+4:33(13)21:41+6:21(13)23:05+6:47(12)27:26+8:04(13)28:53+8:36(14)
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí2:56+1:04(13)0:53+0:07(2)1:18+0:26(8)10:28+2:59(15)2:08+0:41(11)3:58+1:59(18)1:24+0:26(15)4:21+1:27(17)1:27+0:32(18)
29:40+8:47(13)34:42+10:07(13)42:41+12:26(13)44:55+12:50(13)45:34+12:50(13)46:38+13:02(13)
0:47+0:11(3)5:02+1:20(13)7:59+2:24(15)2:14+0:37(12)0:39+0:08(4)1:04+0:16(13)
 
14Borovičková Lenka48:453:23+1:31(17)4:32+1:46(15)7:27+3:33(20)19:12+7:29(20)21:11+8:01(19)24:01+8:41(19)25:46+9:28(18)30:01+10:39(18)31:26+11:09(18)
LIV Krušnohorský rogainingový klub3:23+1:31(17)1:09+0:23(9)2:55+2:03(22)11:45+4:16(18)1:59+0:32(9)2:50+0:51(11)1:45+0:47(20)4:15+1:21(16)1:25+0:30(17)
32:22+11:29(16)37:48+13:13(16)44:27+14:12(15)46:53+14:48(14)47:40+14:56(14)48:45+15:09(14)
0:56+0:20(7)5:26+1:44(17)6:39+1:04(9)2:26+0:49(18)0:47+0:16(15)1:05+0:17(16)
 
15Mědílková Iva48:533:26+1:34(19)4:59+2:13(18)6:26+2:32(17)16:49+5:06(16)19:10+6:00(16)21:55+6:35(14)23:21+7:03(14)27:46+8:24(14)28:50+8:33(13)
SKL SMS Team Kladno3:26+1:34(19)1:33+0:47(15)1:27+0:35(12)10:23+2:54(14)2:21+0:54(17)2:45+0:46(9)1:26+0:28(16)4:25+1:31(20)1:04+0:09(2)
29:44+8:51(14)36:36+12:01(15)44:39+14:24(16)47:04+14:59(15)47:53+15:09(15)48:53+15:17(15)
0:54+0:18(5)6:52+3:10(21)8:03+2:28(16)2:25+0:48(17)0:49+0:18(17)1:00+0:12(8)
 
16Ježková Romana49:353:32+1:40(20)4:54+2:08(17)5:59+2:05(14)14:31+2:48(8)16:45+3:35(8)23:20+8:00(17)24:22+8:04(16)28:26+9:04(15)29:39+9:22(15)
JIL OK Jilemnice3:32+1:40(20)1:22+0:36(14)1:05+0:13(3)8:32+1:03(7)2:14+0:47(14)6:35+4:36(21)1:02+0:04(4)4:04+1:10(13)1:13+0:18(10)
30:50+9:57(15)36:09+11:34(14)43:44+13:29(14)47:52+15:47(16)48:33+15:49(16)49:35+15:59(16)
1:11+0:35(12)5:19+1:37(15)7:35+2:00(14)4:08+2:31(22)0:41+0:10(11)1:02+0:13(9)
 
17Smolková Alena49:363:01+1:09(14)3:57+1:11(11)5:34+1:40(13)15:17+3:34(10)17:17+4:07(10)20:00+4:40(10)27:57+11:39(20)31:00+11:38(19)32:20+12:03(19)
SSP SK Stopa Praha, z.s.3:01+1:09(14)0:56+0:10(5)1:37+0:45(17)9:43+2:14(9)2:00+0:33(10)2:43+0:44(8)7:57+6:59(22)3:03+0:09(2)1:20+0:25(15)
33:30+12:37(19)38:12+13:37(17)45:43+15:28(17)47:54+15:49(17)48:33+15:49(16)49:36+16:00(17)
1:10+0:34(11)4:42+1:00(11)7:31+1:56(13)2:11+0:34(11)0:39+0:08(4)1:03+0:14(12)
 
18Čermáková Monika51:343:38+1:46(21)5:12+2:26(21)6:43+2:49(19)17:31+5:48(18)19:43+6:33(18)23:20+8:00(17)24:54+8:36(17)29:08+9:46(17)30:45+10:28(17)
7VX StillAliveCZ3:38+1:46(21)1:34+0:48(16)1:31+0:39(14)10:48+3:19(16)2:12+0:45(12)3:37+1:38(17)1:34+0:36(18)4:14+1:20(15)1:37+0:42(21)
32:28+11:35(18)38:40+14:05(19)46:46+16:31(18)49:10+17:05(18)50:07+17:23(18)51:34+17:58(18)
1:43+1:07(19)6:12+2:30(20)8:06+2:31(17)2:24+0:47(16)0:57+0:26(21)1:27+0:38(20)
 
19Mácová Martina51:493:25+1:33(18)5:03+2:17(19)6:26+2:32(17)17:23+5:40(17)19:35+6:25(17)22:53+7:33(16)24:21+8:03(15)28:45+9:23(16)30:18+10:01(16)
81C Cirkus Čakovice3:25+1:33(18)1:38+0:52(18)1:23+0:31(10)10:57+3:28(17)2:12+0:45(12)3:18+1:19(14)1:28+0:30(17)4:24+1:30(19)1:33+0:38(20)
32:22+11:29(16)38:19+13:44(18)46:58+16:43(19)49:30+17:25(19)50:19+17:35(19)51:49+18:13(19)
2:04+1:28(21)5:57+2:15(19)8:39+3:04(18)2:32+0:55(19)0:49+0:18(17)1:30+0:42(21)
 
20Kolářová Michaela55:222:53+1:01(12)4:07+1:21(13)6:09+2:15(16)18:43+7:00(19)21:36+8:26(20)26:30+11:10(20)27:53+11:35(19)33:05+13:43(20)34:37+14:20(20)
PGP SK Praga2:53+1:01(12)1:14+0:28(11)2:02+1:10(19)12:34+5:05(20)2:53+1:26(21)4:54+2:55(20)1:23+0:25(14)5:12+2:18(21)1:32+0:37(19)
36:24+15:31(20)42:17+17:42(21)50:57+20:42(20)53:20+21:15(20)54:09+21:25(20)55:22+21:46(20)
1:47+1:11(20)5:53+2:11(18)8:40+3:05(19)2:23+0:46(15)0:49+0:18(17)1:13+0:25(18)
 
21Lankašová Bára55:523:05+1:13(15)5:09+2:23(20)7:33+3:39(21)22:40+10:57(22)25:14+12:04(22)28:34+13:14(21)30:08+13:50(21)33:58+14:36(21)35:08+14:51(21)
NNN Neregistrovaní (NNN)3:05+1:13(15)2:04+1:18(21)2:24+1:32(21)15:07+7:38(22)2:34+1:07(19)3:20+1:21(15)1:34+0:36(18)3:50+0:56(10)1:10+0:15(9)
36:26+15:33(21)41:33+16:58(20)51:25+21:10(21)53:47+21:42(21)54:34+21:50(21)55:52+22:16(21)
1:18+0:42(17)5:07+1:25(14)9:52+4:17(21)2:22+0:45(14)0:47+0:16(15)1:18+0:29(19)
 
22Petříčková Zuzana74:545:00+3:08(22)6:59+4:13(22)9:03+5:09(22)22:27+10:44(21)25:07+11:57(21)32:35+17:15(22)34:39+18:21(22)40:34+21:12(22)42:20+22:03(22)
SSP SK Stopa Praha, z.s.5:00+3:08(22)1:59+1:13(20)2:04+1:12(20)13:24+5:55(21)2:40+1:13(20)7:28+5:29(22)2:04+1:06(21)5:55+3:01(22)1:46+0:51(22)
45:08+24:15(22)52:54+28:19(22)64:33+34:18(22)67:50+35:45(22)70:16+37:32(22)74:54+41:18(22)
2:48+2:12(22)7:46+4:04(22)11:39+6:04(22)3:17+1:40(21)2:26+1:55(22)4:38+3:49(22)
 
 
Malečková Ivanest.
PGP SK Praga
 
Podrábská Marienest.
VLI Slavia Liberec orienteering
 
Šimková Markétanest.
LME SK Los Mělník
 
 
 
 
D45 (22)4,4 km 0 m12 K
místoStČíJménoČas
1(65)2(92)3(111)4(112)5(70)6(72)7(108)8(107)9(85)
10(67)11(90)12(100)Cíl
 
1Schönfeld Ute33:052:00+0:08(2)3:09+0:09(2)10:460:00(1)12:320:00(1)14:490:00(1)18:570:00(1)20:040:00(1)20:470:00(1)24:390:00(1)
58D SV TU Ilmenau2:00+0:08(2)1:09+0:01(2)7:370:00(1)1:460:00(1)2:170:00(1)4:08+0:25(3)1:07+0:06(6)0:43+0:04(4)3:52+0:29(3)
29:210:00(1)31:370:00(1)32:100:00(1)33:050:00(1)
4:42+0:12(2)2:16+0:01(2)0:33+0:03(3)0:55+0:03(3)
 
2Neumannová Renata33:221:520:00(1)3:000:00(1)11:27+0:41(2)13:41+1:09(2)16:00+1:11(2)20:09+1:12(3)21:10+1:06(3)21:52+1:05(3)25:15+0:36(3)
PVP VSS Přírodověda Praha1:520:00(1)1:080:00(1)8:27+0:50(2)2:14+0:28(4)2:19+0:02(2)4:09+0:26(4)1:010:00(1)0:42+0:03(3)3:230:00(1)
29:45+0:24(2)32:00+0:23(2)32:30+0:20(2)33:22+0:17(2)
4:300:00(1)2:150:00(1)0:300:00(1)0:52+0:00(2)
 
3Pařízková Věrka34:052:02+0:10(3)3:27+0:27(3)12:04+1:18(3)13:50+1:18(3)16:11+1:22(3)19:54+0:57(2)20:57+0:53(2)21:51+1:04(2)25:14+0:35(2)
SMR SNS Smržovka2:02+0:10(3)1:25+0:17(3)8:37+1:00(3)1:460:00(1)2:21+0:04(3)3:430:00(1)1:03+0:02(3)0:54+0:15(5)3:230:00(1)
30:10+0:49(3)32:38+1:01(3)33:14+1:04(3)34:05+1:00(3)
4:56+0:26(3)2:28+0:13(4)0:36+0:06(4)0:510:00(1)
 
4Kraemer Karin37:492:31+0:39(5)4:13+1:13(4)13:38+2:52(5)15:45+3:13(5)18:07+3:18(4)22:02+3:05(4)23:07+3:03(4)23:48+3:01(4)27:45+3:06(4)
18D Post SV Dresden2:31+0:39(5)1:42+0:34(5)9:25+1:48(5)2:07+0:21(3)2:22+0:05(4)3:55+0:12(2)1:05+0:04(4)0:41+0:02(2)3:57+0:34(5)
33:19+3:58(4)35:59+4:22(4)36:45+4:35(4)37:49+4:44(4)
5:34+1:04(5)2:40+0:25(5)0:46+0:16(11)1:04+0:12(7)
 
5Šedivá Miroslava39:262:21+0:29(4)4:13+1:13(4)12:59+2:13(4)15:39+3:07(4)18:18+3:29(5)22:45+3:48(5)24:02+3:58(5)25:23+4:36(5)29:46+5:07(5)
EKP VŠTJ Ekonom Praha2:21+0:29(4)1:52+0:44(8)8:46+1:09(4)2:40+0:54(9)2:39+0:22(5)4:27+0:44(6)1:17+0:16(10)1:21+0:42(12)4:23+1:00(6)
35:20+5:59(5)37:46+6:09(5)38:25+6:15(5)39:26+6:21(5)
5:34+1:04(5)2:26+0:11(3)0:39+0:09(6)1:01+0:09(5)
 
6Kröber Andrea41:222:32+0:40(6)4:27+1:27(7)14:38+3:52(7)16:54+4:22(7)20:08+5:19(6)24:28+5:31(6)25:29+5:25(6)26:58+6:11(6)31:31+6:52(6)
48D OL-Team Wehrsdorf2:32+0:40(6)1:55+0:47(9)10:11+2:34(7)2:16+0:30(6)3:14+0:57(8)4:20+0:37(5)1:010:00(1)1:29+0:50(14)4:33+1:10(9)
37:03+7:42(6)39:50+8:13(6)40:20+8:10(6)41:22+8:17(6)
5:32+1:02(4)2:47+0:32(6)0:300:00(1)1:02+0:10(6)
 
7Kožinová Jana42:542:40+0:48(7)4:24+1:24(6)15:42+4:56(8)17:56+5:24(8)20:57+6:08(7)25:36+6:39(7)26:50+6:46(7)27:44+6:57(7)32:10+7:31(7)
PGP SK Praga2:40+0:48(7)1:44+0:36(6)11:18+3:41(10)2:14+0:28(4)3:01+0:44(7)4:39+0:56(7)1:14+0:13(8)0:54+0:15(5)4:26+1:03(7)
38:09+8:48(7)40:57+9:20(7)41:36+9:26(7)42:54+9:49(7)
5:59+1:29(8)2:48+0:33(7)0:39+0:09(6)1:18+0:26(12)
 
8Němečková Jarmila45:012:48+0:56(9)4:54+1:54(8)14:35+3:49(6)16:53+4:21(6)21:06+6:17(8)25:49+6:52(8)27:03+6:59(8)28:01+7:14(8)32:29+7:50(8)
VSP USK Praha2:48+0:56(9)2:06+0:58(13)9:41+2:04(6)2:18+0:32(7)4:13+1:56(19)4:43+1:00(8)1:14+0:13(8)0:58+0:19(7)4:28+1:05(8)
40:02+10:41(8)42:57+11:20(8)43:51+11:41(8)45:01+11:56(8)
7:33+3:03(17)2:55+0:40(8)0:54+0:24(16)1:10+0:18(10)
 
9Úlehlová Monika49:512:58+1:06(12)5:34+2:34(13)17:13+6:27(13)19:39+7:07(11)22:19+7:30(9)28:13+9:16(9)29:38+9:34(9)31:23+10:36(9)36:33+11:54(9)
TAP KOB TRETRA Praha2:58+1:06(12)2:36+1:28(19)11:39+4:02(14)2:26+0:40(8)2:40+0:23(6)5:54+2:11(13)1:25+0:24(12)1:45+1:06(16)5:10+1:47(10)
43:55+14:34(9)48:05+16:28(9)48:45+16:35(10)49:51+16:46(9)
7:22+2:52(15)4:10+1:55(20)0:40+0:10(9)1:06+0:14(9)
 
10Klašková Kateřina50:062:49+0:57(10)7:21+4:21(19)18:37+7:51(16)21:24+8:52(15)25:17+10:28(15)30:30+11:33(13)31:47+11:43(13)33:06+12:19(11)38:41+14:02(10)
DKP Oddíl OB Kotlářka2:49+0:57(10)4:32+3:24(21)11:16+3:39(9)2:47+1:01(12)3:53+1:36(17)5:13+1:30(9)1:17+0:16(10)1:19+0:40(11)5:35+2:12(12)
44:52+15:31(10)48:05+16:28(9)48:44+16:34(9)50:06+17:01(10)
6:11+1:41(9)3:13+0:58(13)0:39+0:09(6)1:22+0:30(14)
 
11Argalášová Gabriela52:222:43+0:51(8)5:04+2:04(10)16:28+5:42(9)19:20+6:48(9)22:49+8:00(10)29:21+10:24(10)30:59+10:55(10)33:04+12:17(10)39:54+15:15(11)
TRI TJ TŽ Třinec2:43+0:51(8)2:21+1:13(15)11:24+3:47(12)2:52+1:06(13)3:29+1:12(10)6:32+2:49(19)1:38+0:37(18)2:05+1:26(21)6:50+3:27(19)
47:40+18:19(14)50:39+19:02(13)51:22+19:12(12)52:22+19:17(11)
7:46+3:16(19)2:59+0:44(10)0:43+0:13(10)1:00+0:09(4)
 
12Wolowczyk Mariola52:323:27+1:35(16)5:29+2:29(11)17:07+6:21(11)22:17+9:45(16)26:00+11:11(16)31:17+12:20(14)32:53+12:49(14)34:14+13:27(14)40:19+15:40(16)
28P UNTS Warszawa3:27+1:35(16)2:02+0:54(11)11:38+4:01(13)5:10+3:24(19)3:43+1:26(14)5:17+1:34(11)1:36+0:35(17)1:21+0:42(12)6:05+2:42(17)
46:53+17:32(11)49:50+18:13(11)50:54+18:44(11)52:32+19:27(12)
6:34+2:04(10)2:57+0:42(9)1:04+0:34(19)1:38+0:46(19)
 
13Nováková Marie53:043:14+1:22(13)4:55+1:55(9)17:08+6:22(12)20:25+7:53(13)25:14+10:25(14)31:32+12:35(15)33:12+13:08(15)34:23+13:36(15)40:09+15:30(13)
OKP SK OK 24 Praha3:14+1:22(13)1:41+0:33(4)12:13+4:36(15)3:17+1:31(17)4:49+2:32(20)6:18+2:35(17)1:40+0:39(19)1:11+0:32(9)5:46+2:23(13)
47:27+18:06(13)50:36+18:59(12)51:27+19:17(13)53:04+19:59(13)
7:18+2:48(14)3:09+0:54(11)0:51+0:21(14)1:37+0:45(18)
 
14Bugaj Teresa53:295:16+3:24(20)7:50+4:50(20)20:03+9:17(20)22:43+10:11(17)26:15+11:26(17)32:02+13:05(16)33:14+13:10(16)34:26+13:39(16)40:14+15:35(14)
41P WKS Wawel Kraków5:16+3:24(20)2:34+1:26(18)12:13+4:36(15)2:40+0:54(9)3:32+1:15(11)5:47+2:04(12)1:12+0:11(7)1:12+0:33(10)5:48+2:25(14)
46:53+17:32(11)50:46+19:09(14)51:43+19:33(14)53:29+20:24(14)
6:39+2:09(11)3:53+1:38(18)0:57+0:27(18)1:46+0:55(20)
 
15Gornicka-Antonowicz Anna54:153:15+1:23(14)5:46+2:46(15)19:33+8:47(18)23:14+10:42(19)26:28+11:39(18)32:25+13:28(17)34:12+14:08(17)35:54+15:07(17)41:19+16:40(17)
28P UNTS Warszawa3:15+1:23(14)2:31+1:23(17)13:47+6:10(19)3:41+1:55(18)3:14+0:57(8)5:57+2:14(14)1:47+0:46(20)1:42+1:03(15)5:25+2:02(11)
48:45+19:24(17)52:12+20:35(16)53:00+20:50(15)54:15+21:10(15)
7:26+2:56(16)3:27+1:12(15)0:48+0:18(12)1:15+0:23(11)
 
16Melišíková Radka54:413:37+1:45(17)5:32+2:32(12)18:02+7:16(15)21:13+8:41(14)24:55+10:06(13)30:08+11:11(11)31:37+11:33(12)33:29+12:42(13)39:55+15:16(12)
TAP KOB TRETRA Praha3:37+1:45(17)1:55+0:47(9)12:30+4:53(17)3:11+1:25(15)3:42+1:25(13)5:13+1:30(9)1:29+0:28(14)1:52+1:13(19)6:26+3:03(18)
48:01+18:40(15)51:56+20:19(15)53:05+20:55(16)54:41+21:36(16)
8:06+3:36(21)3:55+1:40(19)1:09+0:39(21)1:36+0:44(17)
 
17bogucka jaroszek anna57:453:55+2:03(18)6:03+3:03(16)17:21+6:35(14)20:24+7:52(12)24:04+9:15(12)30:08+11:11(11)31:35+11:31(11)33:20+12:33(12)40:18+15:39(15)
42P Team3603:55+2:03(18)2:08+1:00(14)11:18+3:41(10)3:03+1:17(14)3:40+1:23(12)6:04+2:21(15)1:27+0:26(13)1:45+1:06(16)6:58+3:35(20)
48:13+18:52(16)55:37+24:00(17)56:27+24:17(17)57:45+24:40(17)50:00
7:55+3:25(20)7:24+5:09(21)0:50+0:20(13)1:18+0:27(13)*111
 
18Řezníčková Hana58:442:55+1:03(11)6:03+3:03(16)16:51+6:05(10)19:31+6:59(10)23:38+8:49(11)42:16+23:19(20)43:21+23:17(19)44:00+23:13(18)47:55+23:16(18)
CHT OOB SK Chrast2:55+1:03(11)3:08+2:00(20)10:48+3:11(8)2:40+0:54(9)4:07+1:50(18)18:38+14:55(21)1:05+0:04(4)0:390:00(1)3:55+0:32(4)
53:51+24:30(18)57:03+25:26(18)57:39+25:29(18)58:44+25:39(18)
5:56+1:26(7)3:12+0:57(12)0:36+0:06(4)1:05+0:13(8)
 
19Ježková Regina63:224:05+2:13(19)6:10+3:10(18)19:30+8:44(17)30:34+18:02(20)34:19+19:30(20)41:01+22:04(19)42:30+22:26(18)44:18+23:31(19)50:18+25:39(19)
PGP SK Praga4:05+2:13(19)2:05+0:57(12)13:20+5:43(18)11:04+9:18(20)3:45+1:28(15)6:42+2:59(20)1:29+0:28(14)1:48+1:09(18)6:00+2:37(16)
57:21+28:00(19)60:54+29:17(19)61:48+29:38(19)63:22+30:17(19)
7:03+2:33(12)3:33+1:18(16)0:54+0:24(16)1:34+0:42(16)
 
20Pilná Libuše69:093:15+1:23(14)5:41+2:41(14)19:50+9:04(19)23:03+10:31(18)29:04+14:15(19)35:18+16:21(18)47:48+27:44(20)48:47+28:00(20)56:02+31:23(20)
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí3:15+1:23(14)2:26+1:18(16)14:09+6:32(20)3:13+1:27(16)6:01+3:44(21)6:14+2:31(16)12:30+11:29(21)0:59+0:20(8)7:15+3:52(21)
63:37+34:16(20)66:50+35:13(20)67:43+35:33(20)69:09+36:04(20)
7:35+3:05(18)3:13+0:58(13)0:53+0:23(15)1:26+0:34(15)
 
21Nitsch Joanna71:027:20+5:28(21)9:08+6:08(21)25:37+14:51(21)36:44+24:12(21)40:35+25:46(21)47:06+28:09(21)48:35+28:31(21)50:29+29:42(21)56:24+31:45(21)
28P UNTS Warszawa7:20+5:28(21)1:48+0:40(7)16:29+8:52(21)11:07+9:21(21)3:51+1:34(16)6:31+2:48(18)1:29+0:28(14)1:54+1:15(20)5:55+2:32(15)
63:39+34:18(21)67:27+35:50(21)68:31+36:21(21)71:02+37:57(21)
7:15+2:45(13)3:48+1:33(17)1:04+0:34(19)2:31+1:39(21)
 
 
Malkowa Elenanest.
18D Post SV Dresden
 
 
 
 
D55 (4)4,2 km 0 m14 K
místoStČíJménoČas
1(64)2(93)3(111)4(112)5(70)6(71)7(85)8(113)9(87)
10(88)11(67)12(114)13(90)14(100)Cíl
 
1Bochenková Jana46:352:03+0:27(2)3:390:00(1)13:210:00(1)15:400:00(1)18:210:00(1)19:380:00(1)27:070:00(1)31:420:00(1)33:270:00(1)
EKP VŠTJ Ekonom Praha2:03+0:27(2)1:360:00(1)9:420:00(1)2:190:00(1)2:410:00(1)1:17+0:10(2)7:29+3:19(4)4:35+0:45(2)1:45+0:01(2)
36:280:00(1)39:370:00(1)41:510:00(1)44:290:00(1)45:160:00(1)46:350:00(1)
3:01+0:18(2)3:09+0:49(4)2:140:00(1)2:38+0:32(4)0:47+0:06(2)1:19+0:12(2)
 
2Zlesáková Vlasta52:111:360:00(1)4:20+0:41(3)19:01+5:40(3)26:52+11:12(4)29:59+11:38(4)31:06+11:28(3)35:16+8:09(3)39:06+7:24(3)40:50+7:23(3)
JIL OK Jilemnice1:360:00(1)2:44+1:08(3)14:41+4:59(4)7:51+5:32(4)3:07+0:26(2)1:070:00(1)4:100:00(1)3:500:00(1)1:440:00(1)
43:33+7:05(3)45:53+6:16(2)48:17+6:26(2)50:23+5:54(2)51:04+5:48(2)52:11+5:36(2)21:56
2:430:00(1)2:200:00(1)2:24+0:10(3)2:060:00(1)0:410:00(1)1:070:00(1)*95
 
3Kavková Dana53:225:32+3:56(4)8:37+4:58(4)19:48+6:27(4)22:44+7:04(2)27:29+9:08(2)28:47+9:09(2)33:28+6:21(2)38:12+6:30(2)40:27+7:00(2)
SCP OK Sparta Praha5:32+3:56(4)3:05+1:29(4)11:11+1:29(2)2:56+0:37(2)4:45+2:04(3)1:18+0:11(3)4:41+0:31(2)4:44+0:54(3)2:15+0:31(3)
43:28+7:00(2)46:14+6:37(3)48:30+6:39(3)50:58+6:29(3)51:59+6:43(3)53:22+6:47(3)
3:01+0:18(2)2:46+0:26(2)2:16+0:02(2)2:28+0:22(2)1:01+0:20(3)1:23+0:16(3)
 
4Hrabánková Ilona60:122:14+0:38(3)4:10+0:31(2)17:53+4:32(2)24:08+8:28(3)29:41+11:20(3)31:18+11:40(4)37:33+10:26(4)43:16+11:34(4)45:32+12:05(4)
PGP SK Praga2:14+0:38(3)1:56+0:20(2)13:43+4:01(3)6:15+3:56(3)5:33+2:52(4)1:37+0:30(4)6:15+2:05(3)5:43+1:53(4)2:16+0:32(4)
48:52+12:24(4)51:38+12:01(4)54:31+12:40(4)57:08+12:39(4)58:14+12:58(4)60:12+13:37(4)
3:20+0:37(4)2:46+0:26(2)2:53+0:39(4)2:37+0:31(3)1:06+0:25(4)1:58+0:51(4)
 
 
 
 
D65 (2)3,4 km 0 m10 K
místoStČíJménoČas
1(64)2(93)3(111)4(95)5(112)6(69)7(113)8(114)9(90)
10(100)Cíl
 
1Haenelt Beatrix47:024:18+1:12(2)6:570:00(1)18:090:00(1)21:140:00(1)25:430:00(1)29:51+0:03(2)35:180:00(1)40:210:00(1)43:290:00(1)
1QD SV IHW Alex 78 Berlin4:18+1:12(2)2:390:00(1)11:12+0:09(2)3:050:00(1)4:29+1:39(2)4:08+0:10(2)5:270:00(1)5:03+0:08(2)3:080:00(1)
44:520:00(1)47:020:00(1)
1:23+0:29(2)2:10+1:04(2)
 
2Haňkovská Jana47:173:060:00(1)8:50+1:53(2)19:53+1:44(2)23:00+1:46(2)25:50+0:07(2)29:480:00(1)37:01+1:43(2)41:56+1:35(2)45:17+1:48(2)
SSP SK Stopa Praha, z.s.3:060:00(1)5:44+3:05(2)11:030:00(1)3:07+0:02(2)2:500:00(1)3:580:00(1)7:13+1:46(2)4:550:00(1)3:21+0:13(2)
46:11+1:19(2)47:17+0:15(2)
0:540:00(1)1:060:00(1)
 
 
 
 
H12 (24)3,2 km 0 m10 K
místoStČíJménoČas
1(64)2(65)3(94)4(112)5(69)6(113)7(88)8(114)9(90)
10(100)Cíl
 
1Bolehovský Daniel24:511:440:00(1)3:230:00(1)10:58+0:04(2)12:320:00(1)14:300:00(1)17:440:00(1)19:320:00(1)21:370:00(1)23:240:00(1)
VSP USK Praha1:440:00(1)1:390:00(1)7:35+0:23(2)1:340:00(1)1:580:00(1)3:14+0:10(2)1:48+0:15(2)2:05+0:09(2)1:47+0:04(2)
23:560:00(1)24:510:00(1)
0:320:00(1)0:55+0:02(2)
 
2Mairich Filip29:191:50+0:06(2)3:42+0:19(2)10:540:00(1)16:19+3:47(2)18:18+3:48(2)21:22+3:38(2)24:02+4:30(2)25:58+4:21(2)27:41+4:17(2)
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis1:50+0:06(2)1:52+0:13(2)7:120:00(1)5:25+3:51(20)1:59+0:01(2)3:040:00(1)2:40+1:07(10)1:560:00(1)1:430:00(1)
28:17+4:21(2)29:19+4:28(2)
0:36+0:04(4)1:02+0:09(3)
 
3Čivrný Jan31:572:01+0:17(3)4:28+1:05(3)15:48+4:54(5)17:48+5:16(5)19:55+5:25(4)23:34+5:50(3)25:29+5:57(3)28:27+6:50(3)30:28+7:04(3)
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí2:01+0:17(3)2:27+0:48(5)11:20+4:08(9)2:00+0:26(2)2:07+0:09(3)3:39+0:35(3)1:55+0:22(3)2:58+1:02(5)2:01+0:18(3)
31:04+7:08(3)31:57+7:06(3)
0:36+0:04(4)0:530:00(1)
 
4Lisiak Adam34:003:51+2:07(15)6:17+2:54(12)14:22+3:28(4)16:27+3:55(3)19:35+5:05(3)24:35+6:51(4)26:31+6:59(4)29:21+7:44(4)31:59+8:35(4)
38P UKS Orientus Lodz3:51+2:07(15)2:26+0:47(4)8:05+0:53(3)2:05+0:31(3)3:08+1:10(7)5:00+1:56(7)1:56+0:23(4)2:50+0:54(3)2:38+0:55(7)
32:46+8:50(4)34:00+9:09(4)
0:47+0:15(10)1:14+0:21(9)
 
5Šubrt Vojtěch35:312:18+0:34(4)5:02+1:39(5)15:52+4:58(7)18:20+5:48(6)21:03+6:33(6)25:21+7:37(5)27:54+8:22(6)30:55+9:18(6)33:33+10:09(5)
DKP Oddíl OB Kotlářka2:18+0:34(4)2:44+1:05(10)10:50+3:38(8)2:28+0:54(5)2:43+0:45(4)4:18+1:14(5)2:33+1:00(7)3:01+1:05(8)2:38+0:55(7)
34:13+10:17(5)35:31+10:40(5)
0:40+0:08(7)1:18+0:25(12)
 
6Sork Dominik35:553:07+1:23(12)5:31+2:08(8)13:41+2:47(3)16:45+4:13(4)20:51+6:21(5)25:58+8:14(6)27:31+7:59(5)30:53+9:16(5)33:44+10:20(6)
TAP KOB TRETRA Praha3:07+1:23(12)2:24+0:45(3)8:10+0:58(4)3:04+1:30(11)4:06+2:08(15)5:07+2:03(10)1:330:00(1)3:22+1:26(12)2:51+1:08(10)
34:41+10:45(6)35:55+11:04(6)
0:57+0:25(13)1:14+0:21(8)
 
7Čechmánek Václav36:152:41+0:57(9)5:38+2:15(9)16:58+6:04(9)19:13+6:41(8)22:24+7:54(8)26:22+8:38(7)28:58+9:26(8)31:58+10:21(7)34:33+11:09(7)
PVP VSS Přírodověda Praha2:41+0:57(9)2:57+1:18(12)11:20+4:08(9)2:15+0:41(4)3:11+1:13(8)3:58+0:54(4)2:36+1:03(8)3:00+1:04(6)2:35+0:52(6)
35:08+11:12(7)36:15+11:24(7)
0:35+0:03(3)1:07+0:14(4)
 
8Antonowicz Jan37:372:44+1:00(10)5:18+1:55(7)15:48+4:54(5)18:20+5:48(6)21:03+6:33(6)26:29+8:45(8)28:45+9:13(7)32:02+10:25(8)34:51+11:27(8)
28P UNTS Warszawa2:44+1:00(10)2:34+0:55(7)10:30+3:18(5)2:32+0:58(6)2:43+0:45(4)5:26+2:22(13)2:16+0:43(5)3:17+1:21(11)2:49+1:06(9)
35:52+11:56(8)37:37+12:46(8)
1:01+0:29(15)1:45+0:52(20)
 
9Vítek Matěj37:542:31+0:47(5)5:09+1:46(6)16:50+5:56(8)19:49+7:17(9)22:44+8:14(9)27:37+9:53(9)30:14+10:42(9)33:24+11:47(9)35:53+12:29(9)
SJI OK Jihlava2:31+0:47(5)2:38+0:59(8)11:41+4:29(11)2:59+1:25(10)2:55+0:57(6)4:53+1:49(6)2:37+1:04(9)3:10+1:14(10)2:29+0:46(5)
36:45+12:49(9)37:54+13:03(9)
0:52+0:20(12)1:09+0:16(5)
 
10Dejnožka Martin40:362:34+0:50(7)5:01+1:38(4)17:27+6:33(10)20:05+7:33(10)23:30+9:00(10)28:50+11:06(10)31:39+12:07(10)35:06+13:29(10)38:08+14:44(10)
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis2:34+0:50(7)2:27+0:48(5)12:26+5:14(12)2:38+1:04(7)3:25+1:27(13)5:20+2:16(12)2:49+1:16(12)3:27+1:31(14)3:02+1:19(12)
39:13+15:17(10)40:36+15:45(10)
1:05+0:33(17)1:23+0:30(13)
 
11Melišík Jan43:243:01+1:17(11)8:53+5:30(16)19:42+8:48(11)22:52+10:20(11)26:08+11:38(11)31:46+14:02(11)34:32+15:00(11)37:58+16:21(11)40:59+17:35(11)
TAP KOB TRETRA Praha3:01+1:17(11)5:52+4:13(18)10:49+3:37(7)3:10+1:36(12)3:16+1:18(10)5:38+2:34(15)2:46+1:13(11)3:26+1:30(13)3:01+1:18(11)
41:46+17:50(11)43:24+18:33(11)
0:47+0:15(10)1:38+0:45(19)
 
12Meier David47:003:17+1:33(13)6:04+2:41(11)21:07+10:13(12)23:54+11:22(12)27:33+13:03(12)32:48+15:04(12)36:24+16:52(12)41:28+19:51(13)44:34+21:10(12)
VLI Slavia Liberec orienteering3:17+1:33(13)2:47+1:08(11)15:03+7:51(14)2:47+1:13(8)3:39+1:41(14)5:15+2:11(11)3:36+2:03(14)5:04+3:08(18)3:06+1:23(13)
45:32+21:36(12)47:00+22:09(12)
0:58+0:26(14)1:28+0:35(15)
 
13Votoček Michal49:052:38+0:54(8)12:20+8:57(18)22:53+11:59(14)25:44+13:12(13)28:57+14:27(13)34:02+16:18(13)37:11+17:39(13)40:11+18:34(12)47:15+23:51(13)
JIL OK Jilemnice2:38+0:54(8)9:42+8:03(20)10:33+3:21(6)2:51+1:17(9)3:13+1:15(9)5:05+2:01(9)3:09+1:36(13)3:00+1:04(6)7:04+5:21(20)
47:51+23:55(13)49:05+24:14(13)
0:36+0:04(4)1:14+0:21(7)
 
14Elleder David49:252:32+0:48(6)5:44+2:21(10)28:08+17:14(16)31:36+19:04(16)35:00+20:30(15)40:04+22:20(15)42:31+22:59(15)45:28+23:51(14)47:40+24:16(14)
NNN Neregistrovaní (NNN)2:32+0:48(6)3:12+1:33(13)22:24+15:12(18)3:28+1:54(13)3:24+1:26(12)5:04+2:00(8)2:27+0:54(6)2:57+1:01(4)2:12+0:29(4)
48:13+24:17(14)49:25+24:34(14)18:48
0:33+0:01(2)1:12+0:19(6)*95
 
15Pěnička Jan51:403:38+1:54(14)7:10+3:47(13)22:11+11:17(13)25:51+13:19(14)29:09+14:39(14)36:09+18:25(14)40:06+20:34(14)45:41+24:04(15)49:00+25:36(15)
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis3:38+1:54(14)3:32+1:53(14)15:01+7:49(13)3:40+2:06(15)3:18+1:20(11)7:00+3:56(19)3:57+2:24(18)5:35+3:39(19)3:19+1:36(16)
50:08+26:12(15)51:40+26:49(15)
1:08+0:36(18)1:32+0:39(17)
 
16Čivrná Eliška57:255:14+3:30(17)8:47+5:24(15)26:37+15:43(15)31:29+18:57(15)35:42+21:12(16)42:31+24:47(16)46:20+26:48(16)50:52+29:15(16)54:42+31:18(16)
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí5:14+3:30(17)3:33+1:54(15)17:50+10:38(17)4:52+3:18(18)4:13+2:15(16)6:49+3:45(18)3:49+2:16(16)4:32+2:36(17)3:50+2:07(18)
55:57+32:01(16)57:25+32:34(16)
1:15+0:43(20)1:28+0:35(15)
 
17Čivrný Pavel59:186:09+4:25(19)10:41+7:18(17)28:28+17:34(17)33:21+20:49(18)38:05+23:35(17)44:38+26:54(17)48:29+28:57(17)52:55+31:18(17)56:37+33:13(17)
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí6:09+4:25(19)4:32+2:53(17)17:47+10:35(16)4:53+3:19(19)4:44+2:46(17)6:33+3:29(17)3:51+2:18(17)4:26+2:30(16)3:42+1:59(17)
57:46+33:50(17)59:18+34:27(17)
1:09+0:37(19)1:32+0:39(18)
 
18Junek Šimon67:255:39+3:55(18)8:17+4:54(14)37:16+26:22(19)40:56+28:24(19)49:09+34:39(19)54:43+36:59(18)59:06+39:34(18)62:10+40:33(18)65:26+42:02(18)
STH SK Studenec5:39+3:55(18)2:38+0:59(8)28:59+21:47(19)3:40+2:06(15)8:13+6:15(20)5:34+2:30(14)4:23+2:50(20)3:04+1:08(9)3:16+1:33(15)
66:09+42:13(18)67:25+42:34(18)
0:43+0:11(9)1:16+0:23(10)
 
19Junek Matouš75:1911:05+9:21(20)15:24+12:01(20)45:22+34:28(20)48:50+36:18(20)56:44+42:14(20)62:37+44:53(20)66:18+46:46(20)70:08+48:31(19)73:22+49:58(19)
STH SK Studenec11:05+9:21(20)4:19+2:40(16)29:58+22:46(20)3:28+1:54(13)7:54+5:56(19)5:53+2:49(16)3:41+2:08(15)3:50+1:54(15)3:14+1:31(14)
74:03+50:07(19)75:19+50:28(19)
0:41+0:09(8)1:16+0:23(11)
 
20Hofhanzl Antonín85:185:07+3:23(16)13:32+10:09(19)29:30+18:36(18)33:12+20:40(17)40:16+25:46(18)61:26+43:42(19)65:41+46:09(19)76:24+54:47(20)82:48+59:24(20)
RUZ TJ Růžená5:07+3:23(16)8:25+6:46(19)15:58+8:46(15)3:42+2:08(17)7:04+5:06(18)21:10+18:06(20)4:15+2:42(19)10:43+8:47(20)6:24+4:41(19)
83:52+59:56(20)85:18+60:27(20)
1:04+0:32(16)1:26+0:33(14)
 
 
Mairich Martinvzdal---------------------------------------------
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis
-----
 
Šubrt Jáchymnest.
DKP Oddíl OB Kotlářka
 
Škorpil Mareknest.
SZP TJ Slovan Zdravotník Praha
 
Sucharda Tomášnest.
JIL OK Jilemnice
 
 
 
 
H14 (26)3,8 km 0 m12 K
místoStČíJménoČas
1(92)2(65)3(94)4(112)5(69)6(70)7(97)8(85)9(95)
10(114)11(90)12(100)Cíl
 
1Blaha Michal28:081:350:00(1)3:31+0:08(4)10:06+0:09(4)11:38+0:09(3)13:24+0:01(2)14:230:00(1)16:250:00(1)18:450:00(1)22:450:00(1)
EKP VŠTJ Ekonom Praha1:350:00(1)1:56+0:17(8)6:35+0:02(4)1:32+0:07(2)1:460:00(1)0:59+0:10(3)2:02+0:01(2)2:200:00(1)4:000:00(1)
24:500:00(1)26:470:00(1)27:190:00(1)28:080:00(1)
2:05+0:18(5)1:57+0:11(5)0:320:00(1)0:49+0:03(4)
 
2Průša Dominik29:071:46+0:11(6)3:28+0:05(3)10:01+0:04(2)11:41+0:12(4)13:38+0:15(3)14:45+0:22(4)16:58+0:33(3)19:22+0:37(2)23:47+1:02(2)
VSP USK Praha1:46+0:11(6)1:42+0:03(2)6:330:00(1)1:40+0:15(7)1:57+0:11(4)1:07+0:18(6)2:13+0:12(3)2:24+0:04(2)4:25+0:25(5)
25:36+0:46(2)27:37+0:50(2)28:18+0:59(2)29:07+0:59(2)
1:49+0:02(2)2:01+0:15(10)0:41+0:09(10)0:49+0:02(3)
 
3Štěrba Marek30:161:38+0:03(3)3:24+0:01(2)9:570:00(1)11:290:00(1)13:230:00(1)14:25+0:02(2)17:27+1:02(4)20:05+1:20(3)24:32+1:47(3)
SKV TJ Slovan Karlovy Vary1:38+0:03(3)1:46+0:07(3)6:330:00(1)1:32+0:07(2)1:54+0:08(3)1:02+0:13(4)3:02+1:01(15)2:38+0:18(3)4:27+0:27(6)
26:53+2:03(3)28:47+2:00(3)29:24+2:05(3)30:16+2:08(3)
2:21+0:34(11)1:54+0:08(4)0:37+0:05(6)0:52+0:05(7)
 
4Štregl Matyáš30:271:350:00(1)3:230:00(1)10:04+0:07(3)11:290:00(1)13:58+0:35(5)15:04+0:41(5)17:28+1:03(5)20:18+1:33(4)24:57+2:12(6)
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí1:350:00(1)1:48+0:09(4)6:41+0:08(5)1:250:00(1)2:29+0:43(14)1:06+0:17(5)2:24+0:23(6)2:50+0:30(8)4:39+0:39(7)
27:00+2:10(5)28:52+2:05(4)29:36+2:17(4)30:27+2:19(4)
2:03+0:16(4)1:52+0:06(3)0:44+0:12(16)0:51+0:04(6)
 
5Blaha Jiří30:291:52+0:17(7)3:44+0:21(6)10:17+0:20(5)11:52+0:23(5)13:42+0:19(4)14:31+0:08(3)16:32+0:07(2)20:28+1:43(6)24:50+2:05(5)
EKP VŠTJ Ekonom Praha1:52+0:17(7)1:52+0:13(6)6:330:00(1)1:35+0:10(6)1:50+0:04(2)0:490:00(1)2:010:00(1)3:56+1:36(20)4:22+0:22(4)
27:20+2:30(6)29:06+2:19(6)29:43+2:24(6)30:29+2:21(5)
2:30+0:43(12)1:460:00(1)0:37+0:05(6)0:460:00(1)
 
6Tokár Radim30:301:57+0:22(11)3:50+0:27(9)10:35+0:38(6)12:18+0:49(6)14:21+0:58(6)15:18+0:55(6)17:42+1:17(6)20:23+1:38(5)24:41+1:56(4)
NEJ TJ Jiskra Nejdek1:57+0:22(11)1:53+0:14(7)6:45+0:12(6)1:43+0:18(8)2:03+0:17(9)0:57+0:08(2)2:24+0:23(6)2:41+0:21(5)4:18+0:18(2)
26:59+2:09(4)28:57+2:10(5)29:36+2:17(4)30:30+2:22(6)
2:18+0:31(10)1:58+0:12(7)0:39+0:07(8)0:54+0:07(8)
 
7Tkáč Matěj31:261:55+0:20(10)4:06+0:43(10)11:24+1:27(9)12:58+1:29(8)14:55+1:32(7)16:15+1:52(7)18:33+2:08(7)21:11+2:26(7)26:03+3:18(7)
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis1:55+0:20(10)2:11+0:32(12)7:18+0:45(9)1:34+0:09(4)1:57+0:11(4)1:20+0:31(10)2:18+0:17(5)2:38+0:18(3)4:52+0:52(9)
27:58+3:08(7)29:49+3:02(7)30:25+3:06(7)31:26+3:18(7)
1:55+0:08(3)1:51+0:05(2)0:36+0:04(4)1:01+0:14(13)
 
8Kolář Matyáš32:141:57+0:22(11)4:06+0:43(10)11:41+1:44(10)13:15+1:46(9)15:35+2:12(9)17:03+2:40(9)19:35+3:10(9)22:32+3:47(9)26:51+4:06(9)
PGP SK Praga1:57+0:22(11)2:09+0:30(10)7:35+1:02(11)1:34+0:09(4)2:20+0:34(11)1:28+0:39(14)2:32+0:31(9)2:57+0:37(9)4:19+0:19(3)
28:38+3:48(8)30:41+3:54(8)31:23+4:04(8)32:14+4:06(8)
1:470:00(1)2:03+0:17(11)0:42+0:10(13)0:51+0:04(5)
 
9Procinger Jakub32:441:42+0:07(4)3:44+0:21(6)11:01+1:04(8)12:44+1:15(7)15:21+1:58(8)16:39+2:16(8)19:05+2:40(8)21:49+3:04(8)26:41+3:56(8)
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí1:42+0:07(4)2:02+0:23(9)7:17+0:44(8)1:43+0:18(8)2:37+0:51(15)1:18+0:29(9)2:26+0:25(8)2:44+0:24(6)4:52+0:52(9)
29:12+4:22(9)31:09+4:22(9)31:49+4:30(9)32:44+4:36(9)
2:31+0:44(13)1:57+0:11(5)0:40+0:08(9)0:55+0:08(9)
 
10Zakouřil Matyáš34:092:07+0:32(14)3:46+0:23(8)11:54+1:57(11)13:48+2:19(10)15:46+2:23(10)17:27+3:04(10)20:00+3:35(10)22:49+4:04(10)27:38+4:53(10)
VSP USK Praha2:07+0:32(14)1:390:00(1)8:08+1:35(12)1:54+0:29(11)1:58+0:12(6)1:41+0:52(19)2:33+0:32(10)2:49+0:29(7)4:49+0:49(8)
29:54+5:04(10)32:35+5:48(10)33:11+5:52(10)34:09+6:01(10)
2:16+0:29(8)2:41+0:55(19)0:36+0:04(4)0:58+0:11(11)
 
11Dejnožka Vojtěch36:442:21+0:46(17)4:38+1:15(16)12:57+3:00(13)14:48+3:19(11)17:34+4:11(11)18:57+4:34(11)21:38+5:13(11)24:46+6:01(11)30:27+7:42(11)
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis2:21+0:46(17)2:17+0:38(14)8:19+1:46(13)1:51+0:26(10)2:46+1:00(17)1:23+0:34(13)2:41+0:40(11)3:08+0:48(14)5:41+1:41(13)
32:44+7:54(11)34:48+8:01(11)35:40+8:21(11)36:44+8:36(11)
2:17+0:30(9)2:04+0:18(12)0:52+0:20(23)1:04+0:17(15)
 
12Kožina Štěpán39:471:54+0:19(8)4:20+0:57(12)14:15+4:18(17)16:13+4:44(14)18:35+5:12(14)20:06+5:43(14)24:07+7:42(14)27:39+8:54(13)33:34+10:49(13)
PGP SK Praga1:54+0:19(8)2:26+0:47(17)9:55+3:22(22)1:58+0:33(12)2:22+0:36(12)1:31+0:42(16)4:01+2:00(18)3:32+1:12(18)5:55+1:55(17)
35:47+10:57(12)37:57+11:10(12)38:43+11:24(13)39:47+11:39(12)
2:13+0:26(6)2:10+0:24(13)0:46+0:14(18)1:04+0:17(14)
 
13Lesák Ondřej39:502:19+0:44(16)4:32+1:09(14)12:03+2:06(12)17:31+6:02(18)19:31+6:08(16)20:59+6:36(16)23:55+7:30(13)27:20+8:35(12)33:10+10:25(12)
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis2:19+0:44(16)2:13+0:34(13)7:31+0:58(10)5:28+4:03(24)2:00+0:14(8)1:28+0:39(14)2:56+0:55(13)3:25+1:05(17)5:50+1:50(14)
35:58+11:08(13)37:58+11:11(13)38:39+11:20(12)39:50+11:42(13)
2:48+1:01(17)2:00+0:14(9)0:41+0:09(10)1:11+0:24(18)
 
14Kołodziejczyk Łukasz40:232:27+0:52(19)4:36+1:13(15)13:59+4:02(14)16:02+4:33(13)18:01+4:38(12)19:32+5:09(12)21:45+5:20(12)28:18+9:33(15)33:47+11:02(14)
14P UKS Kometa Gliwice2:27+0:52(19)2:09+0:30(10)9:23+2:50(17)2:03+0:38(15)1:59+0:13(7)1:31+0:42(16)2:13+0:12(3)6:33+4:13(23)5:29+1:29(12)
36:02+11:12(14)38:43+11:56(14)39:26+12:07(14)40:23+12:15(14)
2:15+0:28(7)2:41+0:55(19)0:43+0:11(15)0:57+0:10(10)
 
15Řehoř Vojta40:542:37+1:02(20)5:01+1:38(18)14:28+4:31(18)16:30+5:01(17)19:39+6:16(17)21:22+6:59(17)24:47+8:22(15)27:51+9:06(14)33:52+11:07(15)
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis2:37+1:02(20)2:24+0:45(16)9:27+2:54(18)2:02+0:37(13)3:09+1:23(19)1:43+0:54(20)3:25+1:24(16)3:04+0:44(12)6:01+2:01(19)
36:40+11:50(15)38:57+12:10(15)39:42+12:23(15)40:54+12:46(15)
2:48+1:01(17)2:17+0:31(15)0:45+0:13(17)1:12+0:25(20)
 
16Martan Matyáš45:021:42+0:07(4)3:31+0:08(4)10:42+0:45(7)15:54+4:25(12)21:50+8:27(20)22:58+8:35(19)28:55+12:30(18)32:13+13:28(17)38:32+15:47(17)
14Z STS Chvojkovice-Brod1:42+0:07(4)1:49+0:10(5)7:11+0:38(7)5:12+3:47(23)5:56+4:10(25)1:08+0:19(7)5:57+3:56(20)3:18+0:58(15)6:19+2:19(20)
41:15+16:25(17)43:31+16:44(17)44:13+16:54(16)45:02+16:54(16)
2:43+0:56(15)2:16+0:30(14)0:42+0:10(13)0:49+0:02(2)
 
17Zaleski Jakub45:243:13+1:38(23)5:40+2:17(20)14:38+4:41(19)17:46+6:17(19)21:34+8:11(19)26:00+11:37(21)28:53+12:28(17)31:55+13:10(16)37:46+15:01(16)
88P MKS Paulinum Jelenia Góra3:13+1:38(23)2:27+0:48(18)8:58+2:25(15)3:08+1:43(19)3:48+2:02(21)4:26+3:37(25)2:53+0:52(12)3:02+0:42(11)5:51+1:51(16)
40:52+16:02(16)43:30+16:43(16)44:16+16:57(17)45:24+17:16(17)
3:06+1:19(19)2:38+0:52(17)0:46+0:14(18)1:08+0:21(17)
 
18Bejvl Marek48:582:05+0:30(13)4:24+1:01(13)14:11+4:14(15)16:20+4:51(16)19:00+5:37(15)20:14+5:51(15)33:52+17:27(21)37:15+18:30(20)42:42+19:57(19)
LME SK Los Mělník2:05+0:30(13)2:19+0:40(15)9:47+3:14(21)2:09+0:44(16)2:40+0:54(16)1:14+0:25(8)13:38+11:37(23)3:23+1:03(16)5:27+1:27(11)
45:13+20:23(19)47:11+20:24(18)47:46+20:27(18)48:58+20:50(18)
2:31+0:44(13)1:58+0:12(7)0:35+0:03(3)1:12+0:25(20)
 
19Jurczak Szymon49:367:16+5:41(25)9:45+6:22(25)18:46+8:49(25)21:47+10:18(24)25:39+12:16(24)30:02+15:39(24)33:02+16:37(20)35:59+17:14(18)41:49+19:04(18)
88P MKS Paulinum Jelenia Góra7:16+5:41(25)2:29+0:50(19)9:01+2:28(16)3:01+1:36(18)3:52+2:06(22)4:23+3:34(24)3:00+0:59(14)2:57+0:37(9)5:50+1:50(14)
44:57+20:07(18)47:49+21:02(19)48:22+21:03(19)49:36+21:28(19)
3:08+1:21(20)2:52+1:06(22)0:33+0:01(2)1:14+0:27(23)
 
20Novotný Erik54:302:38+1:03(21)5:42+2:19(21)17:37+7:40(24)20:59+9:30(23)25:22+11:59(23)27:42+13:19(23)32:08+15:43(19)36:56+18:11(19)45:17+22:32(20)
ZLH OOB TJ Zlaté Hory2:38+1:03(21)3:04+1:25(23)11:55+5:22(25)3:22+1:57(20)4:23+2:37(23)2:20+1:31(22)4:26+2:25(19)4:48+2:28(22)8:21+4:21(23)
49:24+24:34(20)52:22+25:35(20)53:17+25:58(20)54:30+26:22(20)
4:07+2:20(24)2:58+1:12(23)0:55+0:23(24)1:13+0:26(22)
 
21Mrózek Pawel55:232:13+0:38(15)4:44+1:21(17)14:14+4:17(16)16:16+4:47(15)18:32+5:09(13)19:54+5:31(13)37:42+21:17(23)41:19+22:34(22)47:15+24:30(21)
TRI TJ TŽ Třinec2:13+0:38(15)2:31+0:52(20)9:30+2:57(19)2:02+0:37(13)2:16+0:30(10)1:22+0:33(12)17:48+15:47(25)3:37+1:17(19)5:56+1:56(18)
51:12+26:22(21)53:31+26:44(21)54:12+26:53(21)55:23+27:15(21)
3:57+2:10(23)2:19+0:33(16)0:41+0:09(10)1:11+0:24(18)
 
22Malý Tomáš55:501:54+0:19(8)6:52+3:29(24)15:47+5:50(21)18:30+7:01(20)20:54+7:31(18)22:32+8:09(18)36:08+19:43(22)39:14+20:29(21)48:13+25:28(22)
VRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr1:54+0:19(8)4:58+3:19(25)8:55+2:22(14)2:43+1:18(17)2:24+0:38(13)1:38+0:49(18)13:36+11:35(22)3:06+0:46(13)8:59+4:59(24)
51:23+26:33(22)54:01+27:14(22)54:50+27:31(22)55:50+27:42(22)
3:10+1:23(21)2:38+0:52(17)0:49+0:17(20)1:00+0:13(12)
 
23Cych Maksymilian62:343:11+1:36(22)6:34+3:11(23)17:00+7:03(23)25:03+13:34(25)29:34+16:11(25)32:21+17:58(25)42:24+25:59(25)46:24+27:39(23)53:03+30:18(23)
33P Echo Twardogóra3:11+1:36(22)3:23+1:44(24)10:26+3:53(23)8:03+6:38(25)4:31+2:45(24)2:47+1:58(23)10:03+8:02(21)4:00+1:40(21)6:39+2:39(21)
55:48+30:58(23)60:24+33:37(23)61:15+33:56(23)62:34+34:26(23)19:05
2:45+0:58(16)4:36+2:50(24)0:51+0:19(22)1:19+0:32(25)*95
 
24Kołodziejczyk Bartłomiej67:253:24+1:49(24)6:00+2:37(22)15:39+5:42(20)20:45+9:16(22)24:22+10:59(22)26:09+11:46(22)41:50+25:25(24)52:03+33:18(24)59:02+36:17(24)
14P UKS Kometa Gliwice3:24+1:49(24)2:36+0:57(21)9:39+3:06(20)5:06+3:41(22)3:37+1:51(20)1:47+0:58(21)15:41+13:40(24)10:13+7:53(24)6:59+2:59(22)
62:30+37:40(24)65:21+38:34(24)66:11+38:52(24)67:25+39:17(24)
3:28+1:41(22)2:51+1:05(21)0:50+0:18(21)1:14+0:27(24)
 
 
Baldrian Tomášdisk2:21+0:46(17)5:20+1:57(19)16:10+6:13(22)19:50+8:21(21)22:44+9:21(21)24:05+9:42(20)27:49+11:24(16)-----36:30
VSP USK Praha2:21+0:46(17)2:59+1:20(22)10:50+4:17(24)3:40+2:15(21)2:54+1:08(18)1:21+0:32(11)3:44+1:43(17)8:41
39:0541:3642:2443:30
2:352:310:481:06+0:19(16)
 
Nosek Danielnest.
VSP USK Praha
 
 
 
 
H17 (48)5,6 km 0 m15 K
místoStČíJménoČas
1(91)2(65)3(111)4(67)5(112)6(71)7(72)8(107)9(109)
10(82)11(103)12(85)13(87)14(90)15(100)Cíl
 
1Hašek Jan36:270:520:00(1)1:460:00(1)6:40+0:01(2)7:56+0:09(2)9:18+0:08(2)11:080:00(1)13:15+0:04(2)13:470:00(1)15:330:00(1)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň0:520:00(1)0:540:00(1)4:54+0:02(2)1:16+0:08(2)1:22+0:02(2)1:500:00(1)2:07+0:11(2)0:320:00(1)1:46+0:14(7)
20:290:00(1)24:530:00(1)29:470:00(1)33:200:00(1)35:160:00(1)35:420:00(1)36:270:00(1)
4:560:00(1)4:240:00(1)4:54+1:24(7)3:330:00(1)1:560:00(1)0:260:00(1)0:45+0:01(3)
 
2Nagy Josef37:270:520:00(1)1:47+0:01(2)6:390:00(1)7:470:00(1)9:100:00(1)11:15+0:07(2)13:110:00(1)14:03+0:16(2)15:35+0:02(2)
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis0:520:00(1)0:55+0:01(3)4:520:00(1)1:080:00(1)1:23+0:03(3)2:05+0:15(2)1:560:00(1)0:52+0:20(11)1:320:00(1)
22:17+1:48(2)26:53+2:00(2)30:23+0:36(2)34:11+0:51(2)36:14+0:58(2)36:43+1:01(2)37:27+1:00(2)
6:42+1:46(10)4:36+0:12(3)3:300:00(1)3:48+0:15(2)2:03+0:07(2)0:29+0:03(4)0:440:00(1)
 
3Hasman Ondřej39:210:59+0:07(3)1:54+0:08(3)7:05+0:26(3)8:32+0:45(3)10:01+0:51(3)12:45+1:37(4)15:08+1:57(4)15:51+2:04(5)17:28+1:55(4)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň0:59+0:07(3)0:55+0:01(3)5:11+0:19(3)1:27+0:19(4)1:29+0:09(4)2:44+0:54(11)2:23+0:27(7)0:43+0:11(5)1:37+0:05(3)
22:42+2:13(4)27:14+2:21(3)31:19+1:32(3)36:04+2:44(3)38:10+2:54(3)38:37+2:55(3)39:21+2:54(3)
5:14+0:18(2)4:32+0:08(2)4:05+0:35(2)4:45+1:12(10)2:06+0:10(3)0:27+0:01(2)0:44+0:00(2)
 
4Mareček Šimon40:481:11+0:19(11)2:05+0:19(7)7:48+1:09(8)9:16+1:29(7)10:46+1:36(5)12:58+1:50(5)15:16+2:05(5)15:49+2:02(4)17:33+2:00(5)
OSN SK Orientační sporty Nové Měst1:11+0:19(11)0:540:00(1)5:43+0:51(7)1:28+0:20(6)1:30+0:10(5)2:12+0:22(4)2:18+0:22(4)0:33+0:01(2)1:44+0:12(6)
23:06+2:37(5)28:18+3:25(5)32:53+3:06(4)37:04+3:44(4)39:25+4:09(4)39:54+4:12(4)40:48+4:21(4)
5:33+0:37(3)5:12+0:48(7)4:35+1:05(3)4:11+0:38(4)2:21+0:25(6)0:29+0:03(4)0:54+0:10(12)
 
5Richtr Lukáš41:121:02+0:10(4)1:58+0:12(4)7:23+0:44(4)8:45+0:58(4)10:05+0:55(4)12:13+1:05(3)14:35+1:24(3)15:23+1:36(3)16:57+1:24(3)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň1:02+0:10(4)0:56+0:02(5)5:25+0:33(4)1:22+0:14(3)1:200:00(1)2:08+0:18(3)2:22+0:26(6)0:48+0:16(7)1:34+0:02(2)
22:36+2:07(3)27:38+2:45(4)33:21+3:34(5)37:28+4:08(5)39:56+4:40(5)40:24+4:42(5)41:12+4:45(5)
5:39+0:43(5)5:02+0:38(6)5:43+2:13(14)4:07+0:34(3)2:28+0:32(8)0:28+0:02(3)0:48+0:04(4)
 
6Hasman Marek41:471:02+0:10(4)2:00+0:14(5)7:37+0:58(5)9:09+1:22(6)10:57+1:47(7)13:09+2:01(6)15:23+2:12(6)16:13+2:26(7)17:53+2:20(6)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň1:02+0:10(4)0:58+0:04(7)5:37+0:45(6)1:32+0:24(9)1:48+0:28(10)2:12+0:22(4)2:14+0:18(3)0:50+0:18(9)1:40+0:08(5)
23:31+3:02(6)28:19+3:26(6)33:58+4:11(6)38:15+4:55(6)40:26+5:10(6)40:57+5:15(6)41:47+5:20(6)
5:38+0:42(4)4:48+0:24(4)5:39+2:09(12)4:17+0:44(6)2:11+0:15(4)0:31+0:05(10)0:50+0:06(8)
 
7Štefan Vít43:281:05+0:13(6)2:05+0:19(7)7:37+0:58(5)9:04+1:17(5)10:46+1:36(5)13:10+2:02(7)15:31+2:20(7)16:12+2:25(6)18:05+2:32(7)
STH SK Studenec1:05+0:13(6)1:00+0:06(8)5:32+0:40(5)1:27+0:19(4)1:42+0:22(8)2:24+0:34(6)2:21+0:25(5)0:41+0:09(4)1:53+0:21(8)
24:38+4:09(7)29:30+4:37(7)35:25+5:38(7)39:41+6:21(7)42:05+6:49(7)42:35+6:53(7)43:28+7:01(7)
6:33+1:37(8)4:52+0:28(5)5:55+2:25(17)4:16+0:43(5)2:24+0:28(7)0:30+0:04(9)0:53+0:09(11)
 
8Klaška Martin45:071:30+0:38(23)2:31+0:45(14)8:50+2:11(12)10:28+2:41(12)12:09+2:59(10)14:36+3:28(8)17:25+4:14(8)18:05+4:18(8)19:43+4:10(8)
DKP Oddíl OB Kotlářka1:30+0:38(23)1:01+0:07(9)6:19+1:27(13)1:38+0:30(16)1:41+0:21(7)2:27+0:37(8)2:49+0:53(8)0:40+0:08(3)1:38+0:06(4)
25:56+5:27(8)32:02+7:09(8)36:42+6:55(8)41:08+7:48(8)43:47+8:31(8)44:18+8:36(8)45:07+8:40(8)
6:13+1:17(6)6:06+1:42(12)4:40+1:10(4)4:26+0:53(7)2:39+0:43(10)0:31+0:05(10)0:49+0:05(6)
 
9Tuma Matěj47:511:11+0:19(11)2:33+0:47(15)8:45+2:06(11)10:15+2:28(10)12:15+3:05(11)15:05+3:57(12)18:01+4:50(10)18:56+5:09(9)20:56+5:23(9)
SJC Sportcentrum Jičín1:11+0:19(11)1:22+0:28(25)6:12+1:20(10)1:30+0:22(8)2:00+0:40(15)2:50+1:00(15)2:56+1:00(11)0:55+0:23(14)2:00+0:28(9)
27:33+7:04(9)33:53+9:00(9)38:40+8:53(9)43:28+10:08(9)46:24+11:08(9)47:03+11:21(9)47:51+11:24(9)
6:37+1:41(9)6:20+1:56(14)4:47+1:17(5)4:48+1:15(11)2:56+1:00(16)0:39+0:13(20)0:48+0:04(5)
 
10Link Lukáš50:401:21+0:29(18)2:41+0:55(20)9:24+2:45(19)11:07+3:20(20)12:46+3:36(13)15:25+4:17(13)18:28+5:17(11)19:31+5:44(11)21:52+6:19(12)
STH SK Studenec1:21+0:29(18)1:20+0:26(24)6:43+1:51(19)1:43+0:35(18)1:39+0:19(6)2:39+0:49(10)3:03+1:07(13)1:03+0:31(19)2:21+0:49(25)
29:03+8:34(11)34:41+9:48(10)40:04+10:17(10)46:02+12:42(10)49:00+13:44(10)49:39+13:57(10)50:40+14:13(10)
7:11+2:15(14)5:38+1:14(9)5:23+1:53(10)5:58+2:25(27)2:58+1:02(18)0:39+0:13(20)1:01+0:17(25)
 
11Schindler Erik50:461:13+0:21(13)2:17+0:31(10)8:16+1:37(9)9:51+2:04(9)11:40+2:30(8)14:48+3:40(9)19:56+6:45(16)20:44+6:57(15)22:51+7:18(15)
1TD SV Handwerk Erfurt1:13+0:21(13)1:04+0:10(10)5:59+1:07(9)1:35+0:27(13)1:49+0:29(11)3:08+1:18(19)5:08+3:12(42)0:48+0:16(7)2:07+0:35(11)
29:36+9:07(14)36:40+11:47(15)42:28+12:41(13)47:09+13:49(12)49:28+14:12(11)49:57+14:15(11)50:46+14:19(11)
6:45+1:49(12)7:04+2:40(21)5:48+2:18(15)4:41+1:08(9)2:19+0:23(5)0:29+0:03(4)0:49+0:05(7)
 
12Huba Karol51:131:56+1:04(32)3:11+1:25(27)9:25+2:46(20)10:54+3:07(15)12:52+3:42(16)16:41+5:33(17)19:32+6:21(14)20:19+6:32(14)22:37+7:04(14)
2SP UKS Azymut Dębów .1:56+1:04(32)1:15+0:21(16)6:14+1:22(12)1:29+0:21(7)1:58+0:38(14)3:49+1:59(25)2:51+0:55(9)0:47+0:15(6)2:18+0:46(22)
29:07+8:38(12)34:53+10:00(11)40:47+11:00(11)46:46+13:26(11)49:28+14:12(11)50:04+14:22(12)51:13+14:46(12)
6:30+1:34(7)5:46+1:22(10)5:54+2:24(16)5:59+2:26(28)2:42+0:46(11)0:36+0:10(16)1:09+0:25(33)
 
13Spěváček Vojtěch51:441:07+0:15(9)2:19+0:33(11)8:41+2:02(10)10:25+2:38(11)12:26+3:16(12)14:50+3:42(11)18:34+5:23(12)19:37+5:50(12)21:48+6:15(11)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň1:07+0:15(9)1:12+0:18(14)6:22+1:30(14)1:44+0:36(19)2:01+0:41(16)2:24+0:34(6)3:44+1:48(26)1:03+0:31(19)2:11+0:39(15)
28:43+8:14(10)37:17+12:24(16)42:57+13:10(14)47:35+14:15(14)50:24+15:08(13)50:53+15:11(13)51:44+15:17(13)
6:55+1:59(13)8:34+4:10(37)5:40+2:10(13)4:38+1:05(8)2:49+0:53(14)0:29+0:03(4)0:51+0:07(9)
 
14Ježek Jakub52:031:17+0:25(16)2:33+0:47(15)9:12+2:33(14)11:03+3:16(18)12:48+3:38(14)15:49+4:41(15)19:19+6:08(13)20:10+6:23(13)22:15+6:42(13)
JIL OK Jilemnice1:17+0:25(16)1:16+0:22(19)6:39+1:47(18)1:51+0:43(27)1:45+0:25(9)3:01+1:11(18)3:30+1:34(24)0:51+0:19(10)2:05+0:33(10)
29:27+8:58(13)36:27+11:34(14)42:00+12:13(12)47:23+14:03(13)50:27+15:11(14)51:00+15:18(14)52:03+15:36(14)
7:12+2:16(15)7:00+2:36(20)5:33+2:03(11)5:23+1:50(15)3:04+1:08(20)0:33+0:07(12)1:03+0:19(27)
 
15Filipek Sebastian52:211:05+0:13(6)2:02+0:16(6)7:45+1:06(7)9:18+1:31(8)11:41+2:31(9)14:49+3:41(10)17:56+4:45(9)19:05+5:18(10)21:14+5:41(10)
TRI TJ TŽ Třinec1:05+0:13(6)0:57+0:03(6)5:43+0:51(7)1:33+0:25(11)2:23+1:03(25)3:08+1:18(19)3:07+1:11(15)1:09+0:37(24)2:09+0:37(13)
31:16+10:47(17)37:46+12:53(17)43:07+13:20(15)48:06+14:46(15)50:52+15:36(15)51:21+15:39(15)52:21+15:54(15)
10:02+5:06(37)6:30+2:06(15)5:21+1:51(8)4:59+1:26(12)2:46+0:50(13)0:29+0:03(4)1:00+0:16(20)
 
16Byrczek Jan53:441:53+1:01(30)3:11+1:25(27)9:23+2:44(18)11:01+3:14(17)13:26+4:16(17)17:24+6:16(19)20:17+7:06(18)21:27+7:40(18)23:35+8:02(18)
14P UKS Kometa Gliwice1:53+1:01(30)1:18+0:24(22)6:12+1:20(10)1:38+0:30(16)2:25+1:05(27)3:58+2:08(31)2:53+0:57(10)1:10+0:38(26)2:08+0:36(12)
30:58+10:29(16)36:16+11:23(13)43:35+13:48(17)49:17+15:57(17)51:53+16:37(16)52:37+16:55(16)53:44+17:17(16)
7:23+2:27(17)5:18+0:54(8)7:19+3:49(26)5:42+2:09(19)2:36+0:40(9)0:44+0:18(27)1:07+0:23(32)
 
17Bartoš Václav53:521:18+0:26(17)2:42+0:56(21)9:12+2:33(14)10:49+3:02(14)12:50+3:40(15)15:41+4:33(14)19:47+6:36(15)20:50+7:03(16)23:00+7:27(16)
MLA MLOK Mariánské Lázně1:18+0:26(17)1:24+0:30(27)6:30+1:38(15)1:37+0:29(14)2:01+0:41(16)2:51+1:01(16)4:06+2:10(35)1:03+0:31(19)2:10+0:38(14)
29:43+9:14(15)35:48+10:55(12)43:46+13:59(18)49:34+16:14(18)52:24+17:08(18)53:01+17:19(18)53:52+17:25(17)
6:43+1:47(11)6:05+1:41(11)7:58+4:28(32)5:48+2:15(21)2:50+0:54(15)0:37+0:11(17)0:51+0:07(10)
 
18Průša Kryštof53:531:05+0:13(6)2:13+0:27(9)9:01+2:22(13)10:34+2:47(13)14:13+5:03(20)18:06+6:58(22)21:09+7:58(22)22:02+8:15(21)24:18+8:45(20)
VSP USK Praha1:05+0:13(6)1:08+0:14(12)6:48+1:56(21)1:33+0:25(11)3:39+2:19(35)3:53+2:03(27)3:03+1:07(13)0:53+0:21(12)2:16+0:44(19)
31:36+11:07(18)38:19+13:26(18)43:09+13:22(16)48:53+15:33(16)52:18+17:02(17)52:53+17:11(17)53:53+17:26(18)
7:18+2:22(16)6:43+2:19(17)4:50+1:20(6)5:44+2:11(20)3:25+1:29(26)0:35+0:09(14)1:00+0:16(20)
 
19Šubrt Matěj57:021:16+0:24(15)2:38+0:52(18)10:28+3:49(23)12:30+4:43(23)14:40+5:30(22)17:28+6:20(20)20:45+7:34(19)21:49+8:02(20)24:12+8:39(19)
DKP Oddíl OB Kotlářka1:16+0:24(15)1:22+0:28(25)7:50+2:58(29)2:02+0:54(34)2:10+0:50(20)2:48+0:58(14)3:17+1:21(18)1:04+0:32(22)2:23+0:51(26)
32:49+12:20(21)39:53+15:00(20)46:01+16:14(19)51:50+18:30(19)55:27+20:11(19)56:02+20:20(19)57:02+20:35(19)
8:37+3:41(25)7:04+2:40(21)6:08+2:38(19)5:49+2:16(22)3:37+1:41(32)0:35+0:09(14)1:00+0:16(20)
 
20Gottstein Jonáš57:463:04+2:12(43)4:21+2:35(40)10:56+4:17(27)12:33+4:46(24)14:28+5:18(21)17:03+5:55(18)20:49+7:38(20)21:45+7:58(19)25:17+9:44(22)
JIL OK Jilemnice3:04+2:12(43)1:17+0:23(21)6:35+1:43(17)1:37+0:29(14)1:55+0:35(12)2:35+0:45(9)3:46+1:50(27)0:56+0:24(16)3:32+2:00(42)
32:51+12:22(22)39:59+15:06(21)46:53+17:06(20)52:46+19:26(20)56:04+20:48(20)56:46+21:04(20)57:46+21:19(20)
7:34+2:38(19)7:08+2:44(24)6:54+3:24(23)5:53+2:20(24)3:18+1:22(23)0:42+0:16(24)1:00+0:16(20)
 
21Haltof Marek58:482:17+1:25(36)3:48+2:02(34)11:10+4:31(29)13:18+5:31(28)15:14+6:04(24)19:04+7:56(27)22:52+9:41(26)23:46+9:59(25)26:05+10:32(24)
TRI TJ TŽ Třinec2:17+1:25(36)1:31+0:37(32)7:22+2:30(23)2:08+1:00(37)1:56+0:36(13)3:50+2:00(26)3:48+1:52(29)0:54+0:22(13)2:19+0:47(23)
34:47+14:18(24)42:02+17:09(23)48:08+18:21(22)53:44+20:24(22)57:11+21:55(21)57:49+22:07(21)58:48+22:21(21)
8:42+3:46(26)7:15+2:51(27)6:06+2:36(18)5:36+2:03(17)3:27+1:31(27)0:38+0:12(19)0:59+0:15(17)
 
22Mejsnar Jaroslav59:021:31+0:39(24)2:46+1:00(23)9:50+3:11(21)11:39+3:52(21)13:51+4:41(19)16:35+5:27(16)19:57+6:46(17)21:14+7:27(17)23:30+7:57(17)
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí1:31+0:39(24)1:15+0:21(16)7:04+2:12(22)1:49+0:41(24)2:12+0:52(21)2:44+0:54(11)3:22+1:26(20)1:17+0:45(32)2:16+0:44(19)
32:06+11:37(19)39:21+14:28(19)48:28+18:41(23)54:03+20:43(23)57:25+22:09(23)58:07+22:25(22)59:02+22:35(22)
8:36+3:40(24)7:15+2:51(27)9:07+5:37(36)5:35+2:02(16)3:22+1:26(25)0:42+0:16(24)0:55+0:11(13)
 
23Moravec Jan59:211:14+0:22(14)2:30+0:44(13)9:13+2:34(16)10:57+3:10(16)13:32+4:22(18)17:30+6:22(21)20:57+7:46(21)22:07+8:20(22)24:43+9:10(21)
ZAM OB T.J. Sokol Žamberk1:14+0:22(14)1:16+0:22(19)6:43+1:51(19)1:44+0:36(19)2:35+1:15(28)3:58+2:08(31)3:27+1:31(23)1:10+0:38(26)2:36+1:04(33)
32:09+11:40(20)40:08+15:15(22)47:41+17:54(21)53:38+20:18(21)57:20+22:04(22)58:15+22:33(23)59:21+22:54(23)
7:26+2:30(18)7:59+3:35(33)7:33+4:03(30)5:57+2:24(26)3:42+1:46(34)0:55+0:29(38)1:06+0:22(30)
 
24Bolehovský Michal60:271:25+0:33(20)2:54+1:08(24)10:51+4:12(25)13:02+5:15(27)15:41+6:31(27)20:03+8:55(30)24:13+11:02(31)25:26+11:39(30)28:11+12:38(31)
VSP USK Praha1:25+0:33(20)1:29+0:35(30)7:57+3:05(31)2:11+1:03(40)2:39+1:19(30)4:22+2:32(37)4:10+2:14(36)1:13+0:41(28)2:45+1:13(34)
37:02+16:33(30)44:14+19:21(28)49:36+19:49(27)55:16+21:56(24)58:37+23:21(24)59:21+23:39(24)60:27+24:00(24)
8:51+3:55(27)7:12+2:48(26)5:22+1:52(9)5:40+2:07(18)3:21+1:25(24)0:44+0:18(27)1:06+0:22(30)
 
25Matuš Vít61:091:56+1:04(32)3:32+1:46(31)11:49+5:10(34)13:58+6:11(34)16:05+6:55(30)19:50+8:42(29)23:46+10:35(30)25:11+11:24(29)27:30+11:57(29)
VRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr1:56+1:04(32)1:36+0:42(34)8:17+3:25(34)2:09+1:01(38)2:07+0:47(19)3:45+1:55(23)3:56+2:00(30)1:25+0:53(36)2:19+0:47(23)
35:55+15:26(28)42:46+17:53(26)49:02+19:15(24)55:28+22:08(25)59:09+23:53(25)60:00+24:18(25)61:09+24:42(25)
8:25+3:29(22)6:51+2:27(18)6:16+2:46(21)6:26+2:53(31)3:41+1:45(33)0:51+0:25(35)1:09+0:25(33)
 
26Tachezy Jan61:361:32+0:40(25)3:14+1:28(29)10:52+4:13(26)13:01+5:14(26)15:55+6:45(29)19:38+8:30(28)23:09+9:58(27)24:18+10:31(27)26:52+11:19(28)
DCE KOB Dobřichovice1:32+0:40(25)1:42+0:48(36)7:38+2:46(27)2:09+1:01(38)2:54+1:34(32)3:43+1:53(22)3:31+1:35(25)1:09+0:37(24)2:34+1:02(31)
34:31+14:02(23)44:31+19:38(29)52:07+22:20(29)57:16+23:56(27)60:00+24:44(26)60:39+24:57(26)61:36+25:09(26)
7:39+2:43(20)10:00+5:36(42)7:36+4:06(31)5:09+1:36(13)2:44+0:48(12)0:39+0:13(20)0:57+0:13(14)
 
27Pawłowicz Bruno62:211:25+0:33(20)2:39+0:53(19)11:07+4:28(28)13:20+5:33(30)15:21+6:11(25)19:02+7:54(26)22:28+9:17(24)23:50+10:03(26)26:19+10:46(26)
88P MKS Paulinum Jelenia Góra1:25+0:33(20)1:14+0:20(15)8:28+3:36(36)2:13+1:05(42)2:01+0:41(16)3:41+1:51(21)3:26+1:30(22)1:22+0:50(35)2:29+0:57(28)
35:18+14:49(26)42:54+18:01(27)49:16+19:29(25)57:01+23:41(26)60:36+25:20(27)61:17+25:35(27)62:21+25:54(27)
8:59+4:03(30)7:36+3:12(32)6:22+2:52(22)7:45+4:12(37)3:35+1:39(31)0:41+0:15(23)1:04+0:20(28)
 
28Růta Matyáš62:481:40+0:48(27)2:44+0:58(22)9:18+2:39(17)11:03+3:16(18)15:28+6:18(26)18:25+7:17(23)21:24+8:13(23)22:37+8:50(23)25:45+10:12(23)
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis1:40+0:48(27)1:04+0:10(10)6:34+1:42(16)1:45+0:37(22)4:25+3:05(39)2:57+1:07(17)2:59+1:03(12)1:13+0:41(28)3:08+1:36(38)
35:34+15:05(27)42:43+17:50(25)51:29+21:42(28)57:31+24:11(28)61:01+25:45(28)61:47+26:05(28)62:48+26:21(28)
9:49+4:53(35)7:09+2:45(25)8:46+5:16(34)6:02+2:29(29)3:30+1:34(30)0:46+0:20(32)1:01+0:17(26)
 
29Hašek Adam63:411:10+0:18(10)2:20+0:34(12)10:10+3:31(22)12:11+4:24(22)15:01+5:51(23)18:59+7:51(25)23:10+9:59(28)25:36+11:49(31)28:07+12:34(30)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň1:10+0:18(10)1:10+0:16(13)7:50+2:58(29)2:01+0:53(32)2:50+1:30(31)3:58+2:08(31)4:11+2:15(37)2:26+1:54(39)2:31+0:59(30)
37:04+16:35(31)45:24+20:31(34)52:56+23:09(32)58:48+25:28(30)61:59+26:43(29)62:36+26:54(29)63:41+27:14(29)17:38
8:57+4:01(29)8:20+3:56(34)7:32+4:02(29)5:52+2:19(23)3:11+1:15(21)0:37+0:11(17)1:05+0:21(29)*70
 
30Adamec Martin64:142:58+2:06(42)5:46+4:00(43)13:59+7:20(40)15:43+7:56(39)17:55+8:45(35)21:51+10:43(34)25:53+12:42(36)26:48+13:01(35)29:03+13:30(35)
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis2:58+2:06(42)2:48+1:54(43)8:13+3:21(32)1:44+0:36(19)2:12+0:52(21)3:56+2:06(29)4:02+2:06(33)0:55+0:23(14)2:15+0:43(18)
37:58+17:29(32)45:18+20:25(33)52:47+23:00(31)59:16+25:56(31)62:43+27:27(30)63:16+27:34(30)64:14+27:47(30)20:31
8:55+3:59(28)7:20+2:56(31)7:29+3:59(28)6:29+2:56(34)3:27+1:31(27)0:33+0:07(12)0:58+0:14(16)*70
 
31Melišík Martin65:142:02+1:10(34)3:47+2:01(33)12:46+6:07(36)14:48+7:01(36)17:02+7:52(34)20:56+9:48(33)24:53+11:42(32)26:10+12:23(32)28:34+13:01(32)
TAP KOB TRETRA Praha2:02+1:10(34)1:45+0:51(37)8:59+4:07(40)2:02+0:54(34)2:14+0:54(24)3:54+2:04(28)3:57+2:01(31)1:17+0:45(32)2:24+0:52(27)
38:18+17:49(34)45:15+20:22(32)52:16+22:29(30)59:37+26:17(32)63:30+28:14(31)64:14+28:32(31)65:14+28:47(31)
9:44+4:48(34)6:57+2:33(19)7:01+3:31(24)7:21+3:48(35)3:53+1:57(39)0:44+0:18(27)1:00+0:16(24)
 
32Kucharczyk Jakub65:421:52+1:00(29)3:18+1:32(30)10:45+4:06(24)12:40+4:53(25)16:27+7:17(32)20:26+9:18(31)23:34+10:23(29)24:36+10:49(28)26:49+11:16(27)
14P UKS Kometa Gliwice1:52+1:00(29)1:26+0:32(28)7:27+2:35(24)1:55+0:47(29)3:47+2:27(38)3:59+2:09(34)3:08+1:12(16)1:02+0:30(18)2:13+0:41(17)
35:07+14:38(25)42:14+17:21(24)49:17+19:30(26)58:08+24:48(29)63:33+28:17(32)64:19+28:37(32)65:42+29:15(32)
8:18+3:22(21)7:07+2:43(23)7:03+3:33(25)8:51+5:18(40)5:25+3:29(41)0:46+0:20(32)1:23+0:39(40)
 
32Dostál Jakub65:421:55+1:03(31)4:13+2:27(38)12:55+6:16(37)14:48+7:01(36)18:33+9:23(37)22:39+11:31(38)25:59+12:48(37)27:24+13:37(37)29:36+14:03(37)
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí1:55+1:03(31)2:18+1:24(42)8:42+3:50(38)1:53+0:45(28)3:45+2:25(37)4:06+2:16(35)3:20+1:24(19)1:25+0:53(36)2:12+0:40(16)
38:10+17:41(33)45:28+20:35(35)54:29+24:42(34)60:55+27:35(33)63:55+28:39(33)64:43+29:01(33)65:42+29:15(32)
8:34+3:38(23)7:18+2:54(29)9:01+5:31(35)6:26+2:53(31)3:00+1:04(19)0:48+0:22(34)0:59+0:15(17)
 
34Rücker Jan66:472:45+1:53(41)4:13+2:27(38)11:47+5:08(33)13:36+5:49(31)15:48+6:38(28)18:32+7:24(24)22:35+9:24(25)23:32+9:45(24)26:06+10:33(25)
STH SK Studenec2:45+1:53(41)1:28+0:34(29)7:34+2:42(25)1:49+0:41(24)2:12+0:52(21)2:44+0:54(11)4:03+2:07(34)0:57+0:25(17)2:34+1:02(31)
36:20+15:51(29)44:55+20:02(31)54:39+24:52(35)61:05+27:45(34)65:06+29:50(35)65:50+30:08(35)66:47+30:20(34)
10:14+5:18(38)8:35+4:11(39)9:44+6:14(39)6:26+2:53(31)4:01+2:05(40)0:44+0:18(27)0:57+0:13(15)
 
35Tuharský Erik67:241:22+0:30(19)2:37+0:51(17)18:00+11:21(43)19:32+11:45(43)21:55+12:45(40)27:00+15:52(40)31:15+18:04(41)32:29+18:42(39)35:23+19:50(39)
TRI TJ TŽ Třinec1:22+0:30(19)1:15+0:21(16)15:23+10:31(43)1:32+0:24(9)2:23+1:03(25)5:05+3:15(40)4:15+2:19(39)1:14+0:42(30)2:54+1:22(37)
44:35+24:06(39)51:11+26:18(39)57:25+27:38(38)62:37+29:17(37)65:34+30:18(36)66:25+30:43(36)67:24+30:57(35)
9:12+4:16(32)6:36+2:12(16)6:14+2:44(20)5:12+1:39(14)2:57+1:01(17)0:51+0:25(35)0:59+0:15(17)
 
36Olszewski Bartosz67:252:39+1:47(40)3:57+2:11(36)11:32+4:53(31)13:19+5:32(29)16:19+7:09(31)21:59+10:51(35)25:15+12:04(34)26:51+13:04(36)29:21+13:48(36)
28P UNTS Warszawa2:39+1:47(40)1:18+0:24(22)7:35+2:43(26)1:47+0:39(23)3:00+1:40(33)5:40+3:50(42)3:16+1:20(17)1:36+1:04(38)2:30+0:58(29)
38:30+18:01(36)44:43+19:50(30)54:22+24:35(33)61:45+28:25(35)65:02+29:46(34)65:44+30:02(34)67:25+30:58(36)
9:09+4:13(31)6:13+1:49(13)9:39+6:09(38)7:23+3:50(36)3:17+1:21(22)0:42+0:16(24)1:41+0:57(42)
 
37Budský Ondřej67:581:32+0:40(25)3:01+1:15(26)11:45+5:06(32)13:40+5:53(32)18:37+9:27(38)22:33+11:25(37)26:30+13:19(38)27:48+14:01(38)30:38+15:05(38)
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis1:32+0:40(25)1:29+0:35(30)8:44+3:52(39)1:55+0:47(29)4:57+3:37(40)3:56+2:06(29)3:57+2:01(31)1:18+0:46(34)2:50+1:18(36)
40:32+20:03(38)49:06+24:13(38)56:30+26:43(37)62:25+29:05(36)65:53+30:37(37)66:47+31:05(37)67:58+31:31(37)
9:54+4:58(36)8:34+4:10(37)7:24+3:54(27)5:55+2:22(25)3:28+1:32(29)0:54+0:28(37)1:11+0:27(36)
 
38Nitsch Tomasz (jr)69:062:11+1:19(35)3:48+2:02(34)12:29+5:50(35)14:29+6:42(35)18:13+9:03(36)22:00+10:52(36)25:25+12:14(35)26:33+12:46(34)28:50+13:17(33)
28P UNTS Warszawa2:11+1:19(35)1:37+0:43(35)8:41+3:49(37)2:00+0:52(31)3:44+2:24(36)3:47+1:57(24)3:25+1:29(21)1:08+0:36(23)2:17+0:45(21)
38:26+17:57(35)46:51+21:58(36)55:02+25:15(36)63:07+29:47(38)66:50+31:34(38)67:45+32:03(38)69:06+32:39(38)
9:36+4:40(33)8:25+4:01(36)8:11+4:41(33)8:05+4:32(38)3:43+1:47(35)0:55+0:29(38)1:21+0:37(38)
 
39Pierzchala Michal70:301:28+0:36(22)2:59+1:13(25)11:25+4:46(30)13:52+6:05(33)16:30+7:20(33)20:39+9:31(32)24:55+11:44(33)26:11+12:24(33)28:59+13:26(34)
28P UNTS Warszawa1:28+0:36(22)1:31+0:37(32)8:26+3:34(35)2:27+1:19(43)2:38+1:18(29)4:09+2:19(36)4:16+2:20(40)1:16+0:44(31)2:48+1:16(35)
39:13+18:44(37)47:51+22:58(37)57:50+28:03(39)64:05+30:45(39)67:56+32:40(39)69:09+33:27(39)70:30+34:03(39)
10:14+5:18(38)8:38+4:14(41)9:59+6:29(40)6:15+2:42(30)3:51+1:55(37)1:13+0:47(43)1:21+0:37(39)
 
40Andrzejewski Miłosz87:004:07+3:15(44)6:01+4:15(44)14:15+7:36(41)16:26+8:39(41)22:15+13:05(41)27:41+16:33(42)32:35+19:24(42)35:07+21:20(41)38:33+23:00(41)
88P MKS Paulinum Jelenia Góra4:07+3:15(44)1:54+1:00(40)8:14+3:22(33)2:11+1:03(40)5:49+4:29(41)5:26+3:36(41)4:54+2:58(41)2:32+2:00(40)3:26+1:54(41)
51:58+31:29(41)59:16+34:23(40)71:31+41:44(40)80:38+47:18(40)84:30+49:14(40)85:30+49:48(40)87:00+50:33(40)
13:25+8:29(43)7:18+2:54(29)12:15+8:45(43)9:07+5:34(41)3:52+1:56(38)1:00+0:34(41)1:30+0:46(41)
 
41Zalewski Bartłomiej93:192:27+1:35(38)5:30+3:44(42)13:15+6:36(39)15:04+7:17(38)22:37+13:27(42)27:09+16:01(41)30:55+17:44(40)38:08+24:21(42)41:17+25:44(42)
88P MKS Paulinum Jelenia Góra2:27+1:35(38)3:03+2:09(44)7:45+2:53(28)1:49+0:41(24)7:33+6:13(42)4:32+2:42(38)3:46+1:50(27)7:13+6:41(43)3:09+1:37(39)
52:11+31:42(42)60:47+35:54(41)71:41+41:54(41)83:44+50:24(41)90:00+54:44(41)91:01+55:19(41)93:19+56:52(41)
10:54+5:58(40)8:36+4:12(40)10:54+7:24(42)12:03+8:30(43)6:16+4:20(42)1:01+0:35(42)2:18+1:34(44)
 
42Procinger Jan94:021:46+0:54(28)3:38+1:52(32)13:11+6:32(38)16:08+8:21(40)26:05+16:55(43)33:13+22:05(43)39:20+26:09(43)45:55+32:08(43)49:13+33:40(43)
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí1:46+0:54(28)1:52+0:58(39)9:33+4:41(41)2:57+1:49(44)9:57+8:37(43)7:08+5:18(43)6:07+4:11(43)6:35+6:03(42)3:18+1:46(40)
61:53+41:24(43)70:17+45:24(43)79:47+50:00(43)88:21+55:01(43)92:09+56:53(42)92:53+57:11(42)94:02+57:35(42)
12:40+7:44(42)8:24+4:00(35)9:30+6:00(37)8:34+5:01(39)3:48+1:52(36)0:44+0:18(27)1:09+0:25(33)
 
43Lach Kacper96:512:21+1:29(37)4:09+2:23(37)16:03+9:24(42)18:10+10:23(42)21:14+12:04(39)26:14+15:06(39)30:25+17:14(39)33:05+19:18(40)37:53+22:20(40)
88P MKS Paulinum Jelenia Góra2:21+1:29(37)1:48+0:54(38)11:54+7:02(42)2:07+0:59(36)3:04+1:44(34)5:00+3:10(39)4:11+2:15(37)2:40+2:08(41)4:48+3:16(43)
49:49+29:20(40)65:35+40:42(42)75:36+45:49(42)87:31+54:11(42)93:50+58:34(43)94:47+59:05(43)96:51+60:24(43)
11:56+7:00(41)15:46+11:22(43)10:01+6:31(41)11:55+8:22(42)6:19+4:23(43)0:57+0:31(40)2:04+1:20(43)
 
 
Romaniuk Vojtěchvzdal2:37+1:45(39)4:54+3:08(41)28:28+21:49(44)30:29+22:42(44)44:55+35:45(44)--------------------
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis2:37+1:45(39)2:17+1:23(41)23:34+18:42(44)2:01+0:53(32)14:26+13:06(44)
-------------------------59:2260:3334:49
14:271:11+0:27(37)*90
 
Janas Petrnest.
PGP SK Praga
 
Vlastník Matoušnest.
JIL OK Jilemnice
 
Kruk Wojciechnest.
88P MKS Paulinum Jelenia Góra
 
Mayer Šimonnest.
KSH OB Kašperské Hory
 
 
 
 
H20 (18)6,7 km 0 m22 K
místoStČíJménoČas
1(63)2(64)3(111)4(112)5(70)6(71)7(76)8(72)9(74)
10(75)11(73)12(107)13(104)14(101)15(102)16(103)17(84)18(85)
19(113)20(87)21(90)22(100)Cíl
 
1Starý Ondra47:031:410:00(1)2:140:00(1)8:130:00(1)9:540:00(1)12:160:00(1)12:560:00(1)14:250:00(1)15:290:00(1)18:210:00(1)
VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí1:410:00(1)0:330:00(1)5:590:00(1)1:41+0:12(3)2:22+0:35(8)0:400:00(1)1:290:00(1)1:04+0:01(2)2:520:00(1)
19:310:00(1)20:540:00(1)24:080:00(1)27:290:00(1)29:310:00(1)32:280:00(1)33:310:00(1)36:000:00(1)38:420:00(1)
1:10+0:07(3)1:230:00(1)3:140:00(1)3:210:00(1)2:020:00(1)2:570:00(1)1:030:00(1)2:29+0:18(2)2:420:00(1)
41:410:00(1)43:110:00(1)45:420:00(1)46:170:00(1)47:030:00(1)
2:590:00(1)1:30+0:22(3)2:31+0:11(2)0:35+0:05(4)0:460:00(1)
 
2Cienciala Jan49:212:36+0:55(5)3:13+0:59(5)9:36+1:23(3)11:05+1:11(3)13:02+0:46(3)13:49+0:53(3)15:28+1:03(3)16:37+1:08(3)19:46+1:25(3)
TRI TJ TŽ Třinec2:36+0:55(5)0:37+0:04(3)6:23+0:24(2)1:290:00(1)1:57+0:10(2)0:47+0:07(3)1:39+0:10(2)1:09+0:06(3)3:09+0:17(3)
20:49+1:18(3)22:20+1:26(3)25:48+1:40(3)29:17+1:48(2)31:31+2:00(2)34:41+2:13(2)35:49+2:18(2)38:00+2:00(2)41:15+2:33(2)
1:030:00(1)1:31+0:08(2)3:28+0:14(2)3:29+0:08(2)2:14+0:12(2)3:10+0:13(3)1:08+0:05(2)2:110:00(1)3:15+0:33(3)
44:35+2:54(2)45:43+2:32(2)48:03+2:21(2)48:34+2:17(2)49:21+2:18(2)
3:20+0:21(3)1:080:00(1)2:200:00(1)0:31+0:01(2)0:47+0:01(2)
 
3Kašpar Petr50:591:43+0:02(2)2:17+0:03(2)9:15+1:02(2)10:51+0:57(2)12:38+0:22(2)13:21+0:25(2)15:02+0:37(2)16:05+0:36(2)19:11+0:50(2)
JPV Oddíl OS SK Prostějov1:43+0:02(2)0:34+0:01(2)6:58+0:59(3)1:36+0:07(2)1:470:00(1)0:43+0:03(2)1:41+0:12(3)1:030:00(1)3:06+0:14(2)
20:16+0:45(2)21:51+0:57(2)25:32+1:24(2)29:19+1:50(3)31:38+2:07(3)34:58+2:30(3)36:06+2:35(3)38:58+2:58(3)42:11+3:29(3)
1:05+0:02(2)1:35+0:12(3)3:41+0:27(3)3:47+0:26(3)2:19+0:17(3)3:20+0:23(4)1:08+0:05(2)2:52+0:41(3)3:13+0:31(2)
45:18+3:37(3)47:04+3:53(3)49:37+3:55(3)50:07+3:50(3)50:59+3:56(3)
3:07+0:08(2)1:46+0:38(7)2:33+0:13(3)0:300:00(1)0:52+0:06(5)
 
4Hrouda Matěj64:562:08+0:27(3)2:52+0:38(3)11:22+3:09(5)13:28+3:34(4)15:46+3:30(4)16:42+3:46(4)18:47+4:22(4)20:12+4:43(4)24:03+5:42(4)
JIL OK Jilemnice2:08+0:27(3)0:44+0:11(4)8:30+2:31(7)2:06+0:37(7)2:18+0:31(7)0:56+0:16(4)2:05+0:36(9)1:25+0:22(5)3:51+0:59(5)
25:22+5:51(4)27:21+6:27(4)32:03+7:55(4)38:19+10:50(5)41:50+12:19(6)46:03+13:35(5)47:25+13:54(5)50:42+14:42(4)54:34+15:52(4)
1:19+0:16(6)1:59+0:36(6)4:42+1:28(12)6:16+2:55(14)3:31+1:29(15)4:13+1:16(9)1:22+0:19(6)3:17+1:06(5)3:52+1:10(5)
58:20+16:39(4)59:51+16:40(4)63:27+17:45(4)64:07+17:50(4)64:56+17:53(4)
3:46+0:47(6)1:31+0:23(4)3:36+1:16(14)0:40+0:10(8)0:49+0:03(3)
 
5Neumann Jindřich65:252:46+1:05(7)3:47+1:33(7)12:40+4:27(8)14:35+4:41(6)17:07+4:51(6)18:34+5:38(6)20:26+6:01(6)22:03+6:34(6)26:32+8:11(6)
PVP VSS Přírodověda Praha2:46+1:05(7)1:01+0:28(10)8:53+2:54(10)1:55+0:26(4)2:32+0:45(10)1:27+0:47(16)1:52+0:23(5)1:37+0:34(10)4:29+1:37(10)
28:08+8:37(7)30:27+9:33(7)34:52+10:44(7)39:59+12:30(7)42:33+13:02(7)46:10+13:42(6)47:33+14:02(6)50:55+14:55(5)54:52+16:10(5)
1:36+0:33(13)2:19+0:56(14)4:25+1:11(9)5:07+1:46(9)2:34+0:32(6)3:37+0:40(7)1:23+0:20(7)3:22+1:11(7)3:57+1:15(7)
58:57+17:16(5)60:45+17:34(5)63:38+17:56(5)64:29+18:12(5)65:25+18:22(5)
4:05+1:06(9)1:48+0:40(8)2:53+0:33(4)0:51+0:21(16)0:56+0:10(8)
 
6Staszak Wiktor66:222:46+1:05(7)3:52+1:38(8)11:10+2:57(4)14:53+4:59(7)19:38+7:22(13)20:41+7:45(13)22:28+8:03(12)23:56+8:27(10)28:06+9:45(10)
88P MKS Paulinum Jelenia Góra2:46+1:05(7)1:06+0:33(14)7:18+1:19(4)3:43+2:14(15)4:45+2:58(16)1:03+0:23(9)1:47+0:18(4)1:28+0:25(7)4:10+1:18(7)
29:23+9:52(10)31:17+10:23(9)35:22+11:14(8)40:50+13:21(9)43:22+13:51(8)46:23+13:55(7)48:14+14:43(8)51:50+15:50(7)55:57+17:15(6)
1:17+0:14(4)1:54+0:31(4)4:05+0:51(5)5:28+2:07(11)2:32+0:30(5)3:01+0:04(2)1:51+0:48(15)3:36+1:25(8)4:07+1:25(9)
60:03+18:22(7)61:46+18:35(6)64:49+19:07(6)65:24+19:07(6)66:22+19:19(6)
4:06+1:07(10)1:43+0:35(6)3:03+0:43(6)0:35+0:05(4)0:58+0:12(10)
 
7Ježek Vít66:402:41+1:00(6)4:08+1:54(9)13:11+4:58(10)15:25+5:31(8)17:40+5:24(7)18:39+5:43(7)20:54+6:29(7)22:27+6:58(7)26:37+8:16(7)
JIL OK Jilemnice2:41+1:00(6)1:27+0:54(17)9:03+3:04(12)2:14+0:45(10)2:15+0:28(5)0:59+0:19(5)2:15+0:46(14)1:33+0:30(8)4:10+1:18(7)
28:00+8:29(6)30:00+9:06(6)34:34+10:26(6)38:51+11:22(6)41:36+12:05(5)46:32+14:04(8)48:01+14:30(7)51:20+15:20(6)56:05+17:23(7)
1:23+0:20(8)2:00+0:37(7)4:34+1:20(10)4:17+0:56(5)2:45+0:43(7)4:56+1:59(13)1:29+0:26(9)3:19+1:08(6)4:45+2:03(12)
59:56+18:15(6)61:46+18:35(6)65:10+19:28(7)65:48+19:31(7)66:40+19:37(7)
3:51+0:52(7)1:50+0:42(9)3:24+1:04(11)0:38+0:08(7)0:52+0:06(5)
 
8Vávra Martin67:233:49+2:08(13)4:41+2:27(12)13:45+5:32(13)15:42+5:48(10)17:48+5:32(8)18:47+5:51(8)21:25+7:00(8)23:12+7:43(8)27:25+9:04(8)
HOR TJ Jiskra Hořice3:49+2:08(13)0:52+0:19(8)9:04+3:05(13)1:57+0:28(5)2:06+0:19(4)0:59+0:19(5)2:38+1:09(17)1:47+0:44(15)4:13+1:21(9)
28:55+9:24(8)30:57+10:03(8)35:48+11:40(9)40:03+12:34(8)43:40+14:09(9)47:54+15:26(9)49:37+16:06(9)53:23+17:23(8)56:42+18:00(8)
1:30+0:27(10)2:02+0:39(8)4:51+1:37(14)4:15+0:54(4)3:37+1:35(17)4:14+1:17(10)1:43+0:40(14)3:46+1:35(11)3:19+0:37(4)
60:23+18:42(8)62:39+19:28(8)65:59+20:17(8)66:34+20:17(8)67:23+20:20(8)
3:41+0:42(4)2:16+1:08(12)3:20+1:00(10)0:35+0:05(4)0:49+0:03(4)
 
9jaroszek jakub70:102:09+0:28(4)2:54+0:40(4)11:42+3:29(6)16:54+7:00(14)19:09+6:53(10)20:12+7:16(9)22:23+7:58(10)23:47+8:18(9)27:49+9:28(9)
42P Team3602:09+0:28(4)0:45+0:12(5)8:48+2:49(9)5:12+3:43(16)2:15+0:28(5)1:03+0:23(9)2:11+0:42(12)1:24+0:21(4)4:02+1:10(6)
29:12+9:41(9)31:17+10:23(9)36:35+12:27(10)41:31+14:02(10)44:58+15:27(11)49:43+17:15(11)51:16+17:45(11)54:08+18:08(9)58:02+19:20(9)
1:23+0:20(8)2:05+0:42(9)5:18+2:04(16)4:56+1:35(6)3:27+1:25(14)4:45+1:48(12)1:33+0:30(11)2:52+0:41(3)3:54+1:12(6)
62:03+20:22(9)65:00+21:49(9)68:43+23:01(9)69:17+23:00(9)70:10+23:07(9)13:51
4:01+1:02(8)2:57+1:49(16)3:43+1:23(15)0:34+0:04(3)0:53+0:07(7)*95
 
10Domagała Marcel71:323:22+1:41(10)4:19+2:05(10)13:29+5:16(11)15:39+5:45(9)18:52+6:36(9)20:20+7:24(10)22:26+8:01(11)23:59+8:30(12)28:38+10:17(12)
88P MKS Paulinum Jelenia Góra3:22+1:41(10)0:57+0:24(9)9:10+3:11(15)2:10+0:41(8)3:13+1:26(13)1:28+0:48(17)2:06+0:37(10)1:33+0:30(8)4:39+1:47(12)
30:19+10:48(12)32:37+11:43(12)36:47+12:39(11)43:26+15:57(12)46:11+16:40(12)49:37+17:09(10)50:50+17:19(10)56:05+20:05(10)60:53+22:11(11)
1:41+0:38(15)2:18+0:55(12)4:10+0:56(6)6:39+3:18(16)2:45+0:43(7)3:26+0:29(5)1:13+0:10(4)5:15+3:04(14)4:48+2:06(14)
65:11+23:30(10)66:39+23:28(10)69:45+24:03(10)70:27+24:10(10)71:32+24:29(10)
4:18+1:19(12)1:28+0:20(2)3:06+0:46(7)0:42+0:12(10)1:05+0:19(12)
 
11Kruk Michał72:253:37+1:56(12)4:43+2:29(13)13:44+5:31(12)16:13+6:19(11)19:15+6:59(11)20:25+7:29(11)22:18+7:53(9)23:57+8:28(11)28:36+10:15(11)
2SP UKS Azymut Dębów .3:37+1:56(12)1:06+0:33(14)9:01+3:02(11)2:29+1:00(11)3:02+1:15(11)1:10+0:30(13)1:53+0:24(6)1:39+0:36(12)4:39+1:47(12)
30:10+10:39(11)32:30+11:36(11)36:49+12:41(12)42:18+14:49(11)44:41+15:10(10)49:52+17:24(12)51:32+18:01(12)56:07+20:07(11)60:16+21:34(10)
1:34+0:31(11)2:20+0:57(15)4:19+1:05(8)5:29+2:08(12)2:23+0:21(4)5:11+2:14(15)1:40+0:37(13)4:35+2:24(12)4:09+1:27(10)
65:14+23:33(11)67:33+24:22(11)70:29+24:47(11)71:13+24:56(11)72:25+25:22(11)
4:58+1:59(14)2:19+1:11(13)2:56+0:36(5)0:44+0:14(11)1:12+0:26(15)
 
12Lucerski Maciej72:504:18+2:37(17)5:04+2:50(15)13:46+5:33(14)16:17+6:23(12)19:46+7:30(14)20:47+7:51(14)22:47+8:22(13)24:24+8:55(13)31:39+13:18(13)
88P MKS Paulinum Jelenia Góra4:18+2:37(17)0:46+0:13(7)8:42+2:43(8)2:31+1:02(12)3:29+1:42(14)1:01+0:21(8)2:00+0:31(8)1:37+0:34(10)7:15+4:23(16)
33:17+13:46(13)35:34+14:40(13)39:32+15:24(13)44:54+17:25(13)47:43+18:12(13)51:53+19:25(13)54:09+20:38(13)57:45+21:45(12)61:51+23:09(12)
1:38+0:35(14)2:17+0:54(11)3:58+0:44(4)5:22+2:01(10)2:49+0:47(9)4:10+1:13(8)2:16+1:13(17)3:36+1:25(8)4:06+1:24(8)
66:03+24:22(12)67:44+24:33(12)70:51+25:09(12)71:41+25:24(12)72:50+25:47(12)27:34
4:12+1:13(11)1:41+0:33(5)3:07+0:47(8)0:50+0:20(15)1:09+0:23(14)*73
 
13Moravec Jakub73:583:52+2:11(14)4:56+2:42(14)14:04+5:51(15)16:53+6:59(13)19:23+7:07(12)20:29+7:33(12)23:04+8:39(14)25:23+9:54(14)33:04+14:43(15)
DCE KOB Dobřichovice3:52+2:11(14)1:04+0:31(12)9:08+3:09(14)2:49+1:20(14)2:30+0:43(9)1:06+0:26(11)2:35+1:06(15)2:19+1:16(16)7:41+4:49(17)
34:26+14:55(15)36:36+15:42(14)41:15+17:07(14)46:18+18:49(14)49:21+19:50(14)53:45+21:17(14)55:17+21:46(14)58:53+22:53(13)63:02+24:20(13)
1:22+0:19(7)2:10+0:47(10)4:39+1:25(11)5:03+1:42(7)3:03+1:01(11)4:24+1:27(11)1:32+0:29(10)3:36+1:25(8)4:09+1:27(10)
66:43+25:02(13)68:39+25:28(13)72:10+26:28(13)72:54+26:37(13)73:58+26:55(13)28:24
3:41+0:42(4)1:56+0:48(10)3:31+1:11(13)0:44+0:14(11)1:04+0:18(11)*73
 
14Borovička Tomáš81:593:31+1:50(11)4:34+2:20(11)15:10+6:57(16)17:41+7:47(15)21:52+9:36(15)23:05+10:09(15)25:40+11:15(15)28:04+12:35(15)32:35+14:14(14)
LIV Krušnohorský rogainingový klub3:31+1:50(11)1:03+0:30(11)10:36+4:37(16)2:31+1:02(12)4:11+2:24(15)1:13+0:33(14)2:35+1:06(15)2:24+1:21(17)4:31+1:39(11)
34:25+14:54(14)36:55+16:01(15)42:35+18:27(15)48:15+20:46(15)51:25+21:54(15)56:40+24:12(15)58:46+25:15(15)64:10+28:10(15)69:35+30:53(15)
1:50+0:47(16)2:30+1:07(16)5:40+2:26(17)5:40+2:19(13)3:10+1:08(13)5:15+2:18(16)2:06+1:03(16)5:24+3:13(15)5:25+2:43(16)
74:51+33:10(15)77:05+33:54(15)80:12+34:30(14)80:52+34:35(14)81:59+34:56(14)
5:16+2:17(15)2:14+1:06(11)3:07+0:47(8)0:40+0:10(8)1:07+0:21(13)
 
15Szymański Kornel83:504:02+2:21(15)5:09+2:55(16)21:29+13:16(17)23:41+13:47(17)26:53+14:37(16)28:06+15:10(16)30:20+15:55(16)32:01+16:32(16)36:44+18:23(16)
88P MKS Paulinum Jelenia Góra4:02+2:21(15)1:07+0:34(16)16:20+10:21(17)2:12+0:43(9)3:12+1:25(12)1:13+0:33(14)2:14+0:45(13)1:41+0:38(13)4:43+1:51(14)
38:18+18:47(16)40:36+19:42(16)44:48+20:40(16)51:20+23:51(16)54:10+24:39(16)57:38+25:10(16)58:51+25:20(16)64:04+28:04(14)68:50+30:08(14)
1:34+0:31(11)2:18+0:55(12)4:12+0:58(7)6:32+3:11(15)2:50+0:48(10)3:28+0:31(6)1:13+0:10(4)5:13+3:02(13)4:46+2:04(13)
73:18+31:37(14)75:37+32:26(14)81:41+35:59(15)82:30+36:13(15)83:50+36:47(15)48:46
4:28+1:29(13)2:19+1:11(13)6:04+3:44(16)0:49+0:19(13)1:20+0:34(16)*105
 
16Szwaja Mateusz95:004:17+2:36(16)5:22+3:08(17)13:03+4:50(9)21:44+11:50(16)27:20+15:04(17)28:28+15:32(17)30:27+16:02(17)32:10+16:41(17)37:20+18:59(17)
14P UKS Kometa Gliwice4:17+2:36(16)1:05+0:32(13)7:41+1:42(5)8:41+7:12(17)5:36+3:49(17)1:08+0:28(12)1:59+0:30(7)1:43+0:40(14)5:10+2:18(15)
39:10+19:39(17)42:15+21:21(17)47:18+23:10(17)54:13+26:44(17)57:44+28:13(17)67:42+35:14(17)69:08+35:37(17)75:27+39:27(16)80:24+41:42(16)
1:50+0:47(16)3:05+1:42(17)5:03+1:49(15)6:55+3:34(17)3:31+1:29(15)9:58+7:01(17)1:26+0:23(8)6:19+4:08(16)4:57+2:15(15)
86:03+44:22(16)88:37+45:26(16)92:03+46:21(16)92:52+46:35(16)95:00+47:57(16)17:56
5:39+2:40(16)2:34+1:26(15)3:26+1:06(12)0:49+0:19(13)2:08+1:22(17)*95
 
 
Vlastník Šimondisk2:51+1:10(9)3:36+1:22(6)11:56+3:43(7)13:56+4:02(5)15:56+3:40(5)16:56+4:00(5)19:03+4:38(5)20:29+5:00(5)24:17+5:56(5)
JIL OK Jilemnice2:51+1:10(9)0:45+0:12(5)8:20+2:21(6)2:00+0:31(6)2:00+0:13(3)1:00+0:20(7)2:07+0:38(11)1:26+0:23(6)3:48+0:56(4)
25:35+6:04(5)27:29+6:35(5)32:12+8:04(5)37:17+9:48(4)40:26+10:55(4)45:28+13:00(4)47:06+13:35(4)-----55:48
1:18+0:15(5)1:54+0:31(4)4:43+1:29(13)5:05+1:44(8)3:09+1:07(12)5:02+2:05(14)1:38+0:35(12)8:42
59:5661:4965:4966:2667:2250:40
4:081:534:000:370:56+0:10(8)*105
 
Retych Krzysztofnest.
88P MKS Paulinum Jelenia Góra
 
 
 
 
H21A (25)7,5 km 0 m23 K
místoStČíJménoČas
1(93)2(64)3(91)4(67)5(112)6(69)7(96)8(76)9(73)
10(75)11(74)12(107)13(80)14(81)15(102)16(83)17(105)18(85)
19(113)20(88)21(114)22(90)23(100)Cíl
 
1Zakouřil Tomáš47:402:03+0:11(5)3:03+0:15(4)3:24+0:10(4)10:270:00(1)12:060:00(1)13:290:00(1)14:080:00(1)15:450:00(1)18:180:00(1)
TUV SOK TJ Turnov2:03+0:11(5)1:00+0:06(5)0:210:00(1)7:030:00(1)1:39+0:15(3)1:230:00(1)0:39+0:01(2)1:370:00(1)2:33+0:04(3)
20:290:00(1)21:390:00(1)24:210:00(1)29:390:00(1)31:220:00(1)32:180:00(1)33:360:00(1)36:120:00(1)39:160:00(1)
2:110:00(1)1:10+0:01(2)2:420:00(1)5:180:00(1)1:43+0:04(3)0:560:00(1)1:18+0:09(4)2:360:00(1)3:040:00(1)
42:120:00(1)43:230:00(1)45:070:00(1)46:300:00(1)46:570:00(1)47:400:00(1)
2:560:00(1)1:110:00(1)1:44+0:06(3)1:230:00(1)0:270:00(1)0:430:00(1)
 
2Klech Richard53:171:520:00(1)2:480:00(1)3:140:00(1)10:57+0:30(3)12:21+0:15(2)14:14+0:45(2)14:55+0:47(2)17:43+1:58(4)20:12+1:54(3)
VRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr1:520:00(1)0:56+0:02(3)0:26+0:05(6)7:43+0:40(4)1:240:00(1)1:53+0:30(10)0:41+0:03(3)2:48+1:11(19)2:290:00(1)
22:54+2:25(4)24:06+2:27(3)27:06+2:45(3)33:30+3:51(3)35:16+3:54(3)36:24+4:06(3)37:34+3:58(3)40:19+4:07(2)43:50+4:34(2)
2:42+0:31(8)1:12+0:03(5)3:00+0:18(5)6:24+1:06(11)1:46+0:07(4)1:08+0:12(7)1:10+0:01(2)2:45+0:09(5)3:31+0:27(3)
47:13+5:01(2)48:42+5:19(3)50:28+5:21(3)52:02+5:32(2)52:31+5:34(2)53:17+5:37(2)
3:23+0:27(9)1:29+0:18(11)1:46+0:08(4)1:34+0:11(5)0:29+0:02(2)0:46+0:03(3)
 
3Průša Michal53:262:01+0:09(3)2:56+0:08(3)3:19+0:05(3)11:28+1:01(4)13:05+0:59(4)14:47+1:18(4)15:30+1:22(4)18:45+3:00(6)21:23+3:05(5)
VSP USK Praha2:01+0:09(3)0:55+0:01(2)0:23+0:02(3)8:09+1:06(8)1:37+0:13(2)1:42+0:19(5)0:43+0:05(6)3:15+1:38(21)2:38+0:09(5)
23:52+3:23(5)25:02+3:23(5)27:47+3:26(5)34:05+4:26(5)35:44+4:22(4)36:46+4:28(4)37:55+4:19(4)40:54+4:42(4)44:05+4:49(3)
2:29+0:18(4)1:10+0:01(2)2:45+0:03(2)6:18+1:00(9)1:390:00(1)1:02+0:06(4)1:090:00(1)2:59+0:23(7)3:11+0:07(2)
47:16+5:04(3)48:39+5:16(2)50:25+5:18(2)52:02+5:32(2)52:36+5:39(3)53:26+5:46(3)
3:11+0:15(4)1:23+0:12(7)1:46+0:08(4)1:37+0:14(6)0:34+0:07(10)0:50+0:07(6)
 
4Rusý Tomáš53:331:54+0:02(2)2:480:00(1)3:140:00(1)10:51+0:24(2)12:37+0:31(3)14:34+1:05(3)15:26+1:18(3)17:28+1:43(2)19:58+1:40(2)
DCE KOB Dobřichovice1:54+0:02(2)0:540:00(1)0:26+0:05(6)7:37+0:34(2)1:46+0:22(8)1:57+0:34(11)0:52+0:14(14)2:02+0:25(3)2:30+0:01(2)
22:25+1:56(2)23:34+1:55(2)26:33+2:12(2)32:32+2:53(2)34:34+3:12(2)35:35+3:17(2)37:13+3:37(2)40:33+4:21(3)44:20+5:04(4)
2:27+0:16(2)1:090:00(1)2:59+0:17(4)5:59+0:41(4)2:02+0:23(11)1:01+0:05(3)1:38+0:29(8)3:20+0:44(10)3:47+0:43(6)
47:34+5:22(4)48:55+5:32(4)50:33+5:26(4)52:02+5:32(2)52:40+5:43(4)53:33+5:53(4)
3:14+0:18(5)1:21+0:10(6)1:380:00(1)1:29+0:06(2)0:38+0:11(14)0:53+0:10(13)
 
5Mrázek Jan55:022:13+0:21(7)3:23+0:35(8)3:51+0:37(9)11:29+1:02(5)13:09+1:03(5)15:01+1:32(5)15:47+1:39(5)17:37+1:52(3)20:16+1:58(4)
SZP TJ Slovan Zdravotník Praha2:13+0:21(7)1:10+0:16(12)0:28+0:07(12)7:38+0:35(3)1:40+0:16(4)1:52+0:29(9)0:46+0:08(8)1:50+0:13(2)2:39+0:10(6)
22:45+2:16(3)24:06+2:27(3)27:13+2:52(4)34:00+4:21(4)36:21+4:59(5)37:36+5:18(5)38:58+5:22(5)41:49+5:37(5)45:37+6:21(5)
2:29+0:18(4)1:21+0:12(10)3:07+0:25(8)6:47+1:29(15)2:21+0:42(14)1:15+0:19(13)1:22+0:13(6)2:51+0:15(6)3:48+0:44(7)
48:56+6:44(5)50:13+6:50(5)51:59+6:52(5)53:31+7:01(5)54:10+7:13(5)55:02+7:22(5)
3:19+0:23(6)1:17+0:06(3)1:46+0:08(4)1:32+0:09(3)0:39+0:12(16)0:52+0:09(12)
 
6Goder Josef56:302:13+0:21(7)3:14+0:26(7)3:36+0:22(7)11:44+1:17(6)14:20+2:14(8)16:01+2:32(8)16:51+2:43(7)19:03+3:18(7)21:57+3:39(7)
DKP Oddíl OB Kotlářka2:13+0:21(7)1:01+0:07(6)0:22+0:01(2)8:08+1:05(7)2:36+1:12(20)1:41+0:18(4)0:50+0:12(11)2:12+0:35(10)2:54+0:25(10)
24:31+4:02(7)25:53+4:14(7)28:46+4:25(6)34:55+5:16(6)36:47+5:25(6)37:56+5:38(6)40:47+7:11(8)43:52+7:40(7)47:26+8:10(7)
2:34+0:23(6)1:22+0:13(11)2:53+0:11(3)6:09+0:51(5)1:52+0:13(6)1:09+0:13(9)2:51+1:42(23)3:05+0:29(9)3:34+0:30(4)
50:31+8:19(6)51:46+8:23(6)53:37+8:30(6)55:09+8:39(6)55:39+8:42(6)56:30+8:50(6)
3:05+0:09(3)1:15+0:04(2)1:51+0:13(9)1:32+0:09(3)0:30+0:03(4)0:51+0:08(10)
 
7Jirka Michal57:162:02+0:10(4)3:04+0:16(5)3:31+0:17(6)12:20+1:53(8)14:09+2:03(7)15:45+2:16(7)16:35+2:27(6)18:43+2:58(5)21:44+3:26(6)
PTE TJ Sokol Ptení2:02+0:10(4)1:02+0:08(7)0:27+0:06(9)8:49+1:46(12)1:49+0:25(9)1:36+0:13(3)0:50+0:12(11)2:08+0:31(7)3:01+0:32(13)
24:29+4:00(6)25:44+4:05(6)28:56+4:35(7)35:05+5:26(7)37:00+5:38(7)38:07+5:49(7)40:03+6:27(6)43:04+6:52(6)47:22+8:06(6)
2:45+0:34(9)1:15+0:06(6)3:12+0:30(9)6:09+0:51(5)1:55+0:16(7)1:07+0:11(6)1:56+0:47(15)3:01+0:25(8)4:18+1:14(17)
50:51+8:39(7)52:17+8:54(7)54:09+9:02(7)55:47+9:17(7)56:17+9:20(7)57:16+9:36(7)
3:29+0:33(10)1:26+0:15(9)1:52+0:14(11)1:38+0:15(7)0:30+0:03(4)0:59+0:16(18)
 
8Wolowczyk Krzysztof57:482:16+0:24(9)3:23+0:35(8)3:50+0:36(8)11:55+1:28(7)13:51+1:45(6)15:34+2:05(6)17:00+2:52(8)19:14+3:29(8)22:04+3:46(8)
28P UNTS Warszawa2:16+0:24(9)1:07+0:13(11)0:27+0:06(9)8:05+1:02(6)1:56+0:32(11)1:43+0:20(6)1:26+0:48(21)2:14+0:37(11)2:50+0:21(9)
24:51+4:22(8)26:20+4:41(8)29:32+5:11(8)35:48+6:09(8)37:38+6:16(8)38:56+6:38(8)40:41+7:05(7)44:19+8:07(8)47:59+8:43(8)
2:47+0:36(11)1:29+0:20(17)3:12+0:30(9)6:16+0:58(8)1:50+0:11(5)1:18+0:22(15)1:45+0:36(12)3:38+1:02(15)3:40+0:36(5)
51:42+9:30(8)53:05+9:42(8)54:43+9:36(8)56:27+9:57(8)56:56+9:59(8)57:48+10:08(8)
3:43+0:47(14)1:23+0:12(7)1:380:00(1)1:44+0:21(12)0:29+0:02(2)0:52+0:09(11)
 
9Boudný Jan58:562:04+0:12(6)3:06+0:18(6)3:29+0:15(5)13:14+2:47(12)14:59+2:53(11)16:33+3:04(10)17:11+3:03(9)19:43+3:58(10)22:38+4:20(10)
SZP TJ Slovan Zdravotník Praha2:04+0:12(6)1:02+0:08(7)0:23+0:02(3)9:45+2:42(19)1:45+0:21(6)1:34+0:11(2)0:380:00(1)2:32+0:55(16)2:55+0:26(11)
25:47+5:18(10)27:09+5:30(10)30:23+6:02(10)37:22+7:43(10)39:23+8:01(10)40:44+8:26(10)42:03+8:27(10)44:46+8:34(9)48:52+9:36(9)
3:09+0:58(20)1:22+0:13(11)3:14+0:32(12)6:59+1:41(18)2:01+0:22(10)1:21+0:25(16)1:19+0:10(5)2:43+0:07(2)4:06+1:02(13)
52:26+10:14(9)54:03+10:40(9)55:56+10:49(10)57:37+11:07(9)58:07+11:10(9)58:56+11:16(9)
3:34+0:38(12)1:37+0:26(16)1:53+0:15(12)1:41+0:18(10)0:30+0:03(4)0:49+0:06(4)
 
10Domín Nikolas58:583:41+1:49(21)4:52+2:04(21)5:19+2:05(19)14:28+4:01(17)16:31+4:25(17)18:42+5:13(17)19:24+5:16(17)21:45+6:00(17)24:21+6:03(12)
EKP VŠTJ Ekonom Praha3:41+1:49(21)1:11+0:17(13)0:27+0:06(9)9:09+2:06(15)2:03+0:39(14)2:11+0:48(13)0:42+0:04(4)2:21+0:44(15)2:36+0:07(4)
26:48+6:19(12)27:59+6:20(12)31:05+6:44(11)38:46+9:07(15)40:41+9:19(14)41:44+9:26(13)43:11+9:35(12)45:55+9:43(11)49:52+10:36(11)
2:27+0:16(2)1:11+0:02(4)3:06+0:24(7)7:41+2:23(19)1:55+0:16(7)1:03+0:07(5)1:27+0:18(7)2:44+0:08(3)3:57+0:53(10)
52:50+10:38(11)54:07+10:44(10)55:53+10:46(9)57:37+11:07(9)58:09+11:12(10)58:58+11:18(10)33:49
2:58+0:02(2)1:17+0:06(3)1:46+0:08(4)1:44+0:21(12)0:32+0:05(8)0:49+0:06(4)*105
 
11Kurz Pavel59:022:18+0:26(10)3:44+0:56(13)4:12+0:58(12)12:38+2:11(9)14:44+2:38(9)16:30+3:01(9)17:16+3:08(10)19:35+3:50(9)22:31+4:13(9)
SPC SPORTICUS team2:18+0:26(10)1:26+0:32(20)0:28+0:07(12)8:26+1:23(9)2:06+0:42(16)1:46+0:23(8)0:46+0:08(8)2:19+0:42(14)2:56+0:27(12)
25:22+4:53(9)26:42+5:03(9)30:01+5:40(9)36:19+6:40(9)39:03+7:41(9)40:11+7:53(9)41:52+8:16(9)45:18+9:06(10)49:07+9:51(10)
2:51+0:40(14)1:20+0:11(9)3:19+0:37(13)6:18+1:00(9)2:44+1:05(20)1:08+0:12(7)1:41+0:32(11)3:26+0:50(13)3:49+0:45(8)
52:26+10:14(9)54:08+10:45(11)55:59+10:52(11)57:40+11:10(11)58:11+11:14(11)59:02+11:22(11)
3:19+0:23(6)1:42+0:31(20)1:51+0:13(9)1:41+0:18(10)0:31+0:04(7)0:51+0:08(7)
 
12Kovář Miroslav60:552:23+0:31(11)3:28+0:40(10)4:06+0:52(10)12:45+2:18(10)15:46+3:40(14)18:08+4:39(15)18:53+4:45(14)21:01+5:16(13)23:48+5:30(11)
SZP TJ Slovan Zdravotník Praha2:23+0:31(11)1:05+0:11(9)0:38+0:17(19)8:39+1:36(10)3:01+1:37(22)2:22+0:59(17)0:45+0:07(7)2:08+0:31(7)2:47+0:18(8)
26:38+6:09(11)27:56+6:17(11)31:08+6:47(12)37:47+8:08(11)40:34+9:12(12)41:51+9:33(14)43:08+9:32(11)46:47+10:35(13)50:44+11:28(13)
2:50+0:39(13)1:18+0:09(8)3:12+0:30(9)6:39+1:21(12)2:47+1:08(21)1:17+0:21(14)1:17+0:08(3)3:39+1:03(16)3:57+0:53(10)
54:22+12:10(13)55:49+12:26(13)57:42+12:35(13)59:26+12:56(12)60:04+13:07(12)60:55+13:15(12)
3:38+0:42(13)1:27+0:16(10)1:53+0:15(12)1:44+0:21(12)0:38+0:11(14)0:51+0:08(7)
 
13Gregoriades Tomáš61:044:26+2:34(22)5:25+2:37(22)5:51+2:37(22)15:40+5:13(20)17:29+5:23(20)19:12+5:43(18)19:54+5:46(18)22:01+6:16(18)24:40+6:22(15)
SSP SK Stopa Praha, z.s.4:26+2:34(22)0:59+0:05(4)0:26+0:05(6)9:49+2:46(20)1:49+0:25(9)1:43+0:20(6)0:42+0:04(4)2:07+0:30(5)2:39+0:10(6)
27:25+6:56(14)28:40+7:01(13)31:41+7:20(13)38:25+8:46(14)40:07+8:45(11)41:32+9:14(11)43:19+9:43(13)46:03+9:51(12)50:13+10:57(12)
2:45+0:34(9)1:15+0:06(6)3:01+0:19(6)6:44+1:26(13)1:42+0:03(2)1:25+0:29(19)1:47+0:38(13)2:44+0:08(3)4:10+1:06(14)
53:34+11:22(12)55:23+12:00(12)57:22+12:15(12)59:43+13:13(13)60:20+13:23(13)61:04+13:24(13)
3:21+0:25(8)1:49+0:38(21)1:59+0:21(15)2:21+0:58(21)0:37+0:10(12)0:44+0:01(2)
 
14Paszynski Piotr62:472:58+1:06(16)4:20+1:32(16)4:51+1:37(15)13:41+3:14(14)15:37+3:31(13)17:59+4:30(12)18:51+4:43(12)20:58+5:13(12)24:32+6:14(13)
38P UKS Orientus Lodz2:58+1:06(16)1:22+0:28(17)0:31+0:10(15)8:50+1:47(13)1:56+0:32(11)2:22+0:59(17)0:52+0:14(14)2:07+0:30(5)3:34+1:05(18)
27:19+6:50(13)28:48+7:09(14)32:27+8:06(14)38:07+8:28(13)40:46+9:24(15)41:43+9:25(12)43:48+10:12(14)47:09+10:57(14)50:59+11:43(14)
2:47+0:36(11)1:29+0:20(17)3:39+0:57(18)5:40+0:22(3)2:39+1:00(18)0:57+0:01(2)2:05+0:56(16)3:21+0:45(11)3:50+0:46(9)
54:45+12:33(14)56:54+13:31(15)59:24+14:17(14)61:02+14:32(14)61:50+14:53(14)62:47+15:07(14)
3:46+0:50(15)2:09+0:58(22)2:30+0:52(18)1:38+0:15(7)0:48+0:21(23)0:57+0:14(17)
 
15Kalata Michał62:592:59+1:07(17)4:46+1:58(19)5:16+2:02(18)13:02+2:35(11)14:47+2:41(10)17:05+3:36(11)18:47+4:39(11)20:52+5:07(11)25:00+6:42(18)
88P MKS Paulinum Jelenia Góra2:59+1:07(17)1:47+0:53(23)0:30+0:09(14)7:46+0:43(5)1:45+0:21(6)2:18+0:55(14)1:42+1:04(22)2:05+0:28(4)4:08+1:39(22)
27:39+7:10(15)29:08+7:29(15)32:31+8:10(15)37:58+8:19(12)40:40+9:18(13)42:06+9:48(15)43:53+10:17(15)47:24+11:12(15)51:25+12:09(15)
2:39+0:28(7)1:29+0:20(17)3:23+0:41(14)5:27+0:09(2)2:42+1:03(19)1:26+0:30(20)1:47+0:38(13)3:31+0:55(14)4:01+0:57(12)
55:29+13:17(15)56:47+13:24(14)59:37+14:30(15)61:15+14:45(15)61:51+14:54(15)62:59+15:19(15)
4:04+1:08(20)1:18+0:07(5)2:50+1:12(22)1:38+0:15(7)0:36+0:09(11)1:08+0:25(23)
 
16Novák Daniel65:202:32+0:40(13)3:43+0:55(11)4:14+1:00(13)13:38+3:11(13)15:59+3:53(15)18:07+4:38(14)19:00+4:52(15)21:17+5:32(14)24:51+6:33(17)
DOK OK Doksy2:32+0:40(13)1:11+0:17(13)0:31+0:10(15)9:24+2:21(17)2:21+0:57(18)2:08+0:45(12)0:53+0:15(18)2:17+0:40(13)3:34+1:05(18)
27:58+7:29(18)29:23+7:44(17)33:04+8:43(17)39:51+10:12(16)42:08+10:46(16)43:20+11:02(16)46:07+12:31(17)49:56+13:44(17)54:11+14:55(16)
3:07+0:56(17)1:25+0:16(15)3:41+0:59(19)6:47+1:29(15)2:17+0:38(13)1:12+0:16(11)2:47+1:38(22)3:49+1:13(19)4:15+1:11(16)
58:12+16:00(16)59:49+16:26(16)61:52+16:45(16)63:37+17:07(16)64:21+17:24(16)65:20+17:40(16)
4:01+1:05(19)1:37+0:26(16)2:03+0:25(16)1:45+0:22(15)0:44+0:17(21)0:59+0:16(19)
 
17Bartczak Jarosław66:113:00+1:08(18)4:32+1:44(17)5:12+1:58(17)13:59+3:32(16)16:04+3:58(16)18:25+4:56(16)19:14+5:06(16)21:24+5:39(15)24:50+6:32(16)
39P UMKS Orkan Ostróda3:00+1:08(18)1:32+0:38(22)0:40+0:19(20)8:47+1:44(11)2:05+0:41(15)2:21+0:58(15)0:49+0:11(10)2:10+0:33(9)3:26+0:57(16)
27:54+7:25(17)29:32+7:53(18)33:20+8:59(18)40:06+10:27(17)42:38+11:16(17)43:48+11:30(17)45:58+12:22(16)49:20+13:08(16)54:26+15:10(17)
3:04+0:53(15)1:38+0:29(20)3:48+1:06(20)6:46+1:28(14)2:32+0:53(17)1:10+0:14(10)2:10+1:01(17)3:22+0:46(12)5:06+2:02(22)
58:39+16:27(17)60:13+16:50(17)62:22+17:15(17)64:18+17:48(17)65:04+18:07(17)66:11+18:31(17)
4:13+1:17(21)1:34+0:23(14)2:09+0:31(17)1:56+0:33(18)0:46+0:19(22)1:07+0:24(21)
 
18Skorupa Piotr67:322:24+0:32(12)3:43+0:55(11)4:08+0:54(11)13:49+3:22(15)15:33+3:27(12)18:00+4:31(13)18:51+4:43(12)21:30+5:45(16)24:39+6:21(14)
86P LKS Górzanka Nawojowa Góra2:24+0:32(12)1:19+0:25(16)0:25+0:04(5)9:41+2:38(18)1:44+0:20(5)2:27+1:04(19)0:51+0:13(13)2:39+1:02(18)3:09+0:40(14)
27:45+7:16(16)29:13+7:34(16)33:03+8:42(16)41:18+11:39(18)43:15+11:53(18)44:46+12:28(18)47:11+13:35(18)51:33+15:21(18)55:45+16:29(18)
3:06+0:55(16)1:28+0:19(16)3:50+1:08(21)8:15+2:57(21)1:57+0:18(9)1:31+0:35(22)2:25+1:16(20)4:22+1:46(21)4:12+1:08(15)
59:39+17:27(18)61:20+17:57(18)64:00+18:53(18)66:00+19:30(18)66:39+19:42(18)67:32+19:52(18)
3:54+0:58(17)1:41+0:30(19)2:40+1:02(20)2:00+0:37(19)0:39+0:12(16)0:53+0:10(13)
 
19Pospíšil Ondřej69:282:39+0:47(14)3:44+0:56(13)4:28+1:14(14)14:30+4:03(18)16:39+4:33(18)19:23+5:54(19)20:42+6:34(19)23:41+7:56(19)27:16+8:58(19)
DKP Oddíl OB Kotlářka2:39+0:47(14)1:05+0:11(9)0:44+0:23(21)10:02+2:59(21)2:09+0:45(17)2:44+1:21(21)1:19+0:41(20)2:59+1:22(20)3:35+1:06(20)
30:39+10:10(19)32:02+10:23(19)35:36+11:15(19)43:39+14:00(19)46:29+15:07(20)47:57+15:39(20)50:09+16:33(20)54:50+18:38(20)59:18+20:02(20)
3:23+1:12(21)1:23+0:14(13)3:34+0:52(15)8:03+2:45(20)2:50+1:11(23)1:28+0:32(21)2:12+1:03(18)4:41+2:05(22)4:28+1:24(18)
62:48+20:36(20)64:24+21:01(20)66:11+21:04(19)68:00+21:30(19)68:32+21:35(19)69:28+21:48(19)
3:30+0:34(11)1:36+0:25(15)1:47+0:09(8)1:49+0:26(16)0:32+0:05(8)0:56+0:13(15)
 
20Lisowski Przemyslaw70:413:24+1:32(20)4:51+2:03(20)5:24+2:10(20)16:34+6:07(22)18:31+6:25(21)20:59+7:30(21)22:42+8:34(22)24:57+9:12(21)28:27+10:09(20)
68P KS Artemis Wrocław3:24+1:32(20)1:27+0:33(21)0:33+0:12(17)11:10+4:07(22)1:57+0:33(13)2:28+1:05(20)1:43+1:05(23)2:15+0:38(12)3:30+1:01(17)
31:35+11:06(20)33:13+11:34(20)37:12+12:51(21)44:09+14:30(20)46:24+15:02(19)47:45+15:27(19)49:25+15:49(19)53:09+16:57(19)57:42+18:26(19)
3:08+0:57(18)1:38+0:29(20)3:59+1:17(23)6:57+1:39(17)2:15+0:36(12)1:21+0:25(16)1:40+0:31(9)3:44+1:08(18)4:33+1:29(19)
62:19+20:07(19)63:52+20:29(19)66:22+21:15(20)68:59+22:29(20)69:38+22:41(20)70:41+23:01(20)
4:37+1:41(23)1:33+0:22(13)2:30+0:52(18)2:37+1:14(22)0:39+0:12(16)1:03+0:20(20)
 
21Martínek Robert71:404:57+3:05(23)6:14+3:26(23)6:50+3:36(23)15:54+5:27(21)19:03+6:57(22)21:24+7:55(22)22:16+8:08(21)25:31+9:46(22)28:43+10:25(21)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň4:57+3:05(23)1:17+0:23(15)0:36+0:15(18)9:04+2:01(14)3:09+1:45(23)2:21+0:58(15)0:52+0:14(14)3:15+1:38(21)3:12+0:43(15)
32:07+11:38(22)35:39+14:00(22)39:17+14:56(22)45:29+15:50(21)47:55+16:33(21)49:09+16:51(21)51:21+17:45(21)55:00+18:48(21)59:41+20:25(21)
3:24+1:13(22)3:32+2:23(23)3:38+0:56(17)6:12+0:54(7)2:26+0:47(16)1:14+0:18(12)2:12+1:03(18)3:39+1:03(16)4:41+1:37(20)
63:36+21:24(21)65:15+21:52(21)68:16+23:09(21)70:06+23:36(21)70:43+23:46(21)71:40+24:00(21)
3:55+0:59(18)1:39+0:28(18)3:01+1:23(23)1:50+0:27(17)0:37+0:10(12)0:57+0:14(16)
 
22Ramba Jiří74:003:14+1:22(19)4:38+1:50(18)5:24+2:10(20)14:40+4:13(19)17:26+5:20(19)20:17+6:48(20)21:09+7:01(20)23:42+7:57(20)28:47+10:29(22)
DKP Oddíl OB Kotlářka3:14+1:22(19)1:24+0:30(18)0:46+0:25(22)9:16+2:13(16)2:46+1:22(21)2:51+1:28(23)0:52+0:14(14)2:33+0:56(17)5:05+2:36(23)
31:55+11:26(21)33:19+11:40(21)36:53+12:32(20)48:25+18:46(22)50:50+19:28(22)52:13+19:55(22)53:53+20:17(22)58:14+22:02(22)63:09+23:53(22)
3:08+0:57(18)1:24+0:15(14)3:34+0:52(15)11:32+6:14(23)2:25+0:46(15)1:23+0:27(18)1:40+0:31(9)4:21+1:45(20)4:55+1:51(21)
67:02+24:50(22)68:33+25:10(22)70:28+25:21(22)72:29+25:59(22)73:09+26:12(22)74:00+26:20(22)
3:53+0:57(16)1:31+0:20(12)1:55+0:17(14)2:01+0:38(20)0:40+0:13(19)0:51+0:08(7)
 
23Tojnar Jan81:362:49+0:57(15)4:13+1:25(15)5:04+1:50(16)16:46+6:19(23)19:18+7:12(23)22:05+8:36(23)23:06+8:58(23)26:24+10:39(23)30:10+11:52(23)
LIV Krušnohorský rogainingový klub2:49+0:57(15)1:24+0:30(18)0:51+0:30(23)11:42+4:39(23)2:32+1:08(19)2:47+1:24(22)1:01+0:23(19)3:18+1:41(23)3:46+1:17(21)
34:03+13:34(23)35:45+14:06(23)39:41+15:20(23)49:33+19:54(23)52:20+20:58(23)54:19+22:01(23)56:57+23:21(23)61:52+25:40(23)67:13+27:57(23)
3:53+1:42(23)1:42+0:33(22)3:56+1:14(22)9:52+4:34(22)2:47+1:08(21)1:59+1:03(23)2:38+1:29(21)4:55+2:19(23)5:21+2:17(23)
71:39+29:27(23)74:13+30:50(23)77:00+31:53(23)79:47+33:17(23)80:29+33:32(23)81:36+33:56(23)
4:26+1:30(22)2:34+1:23(23)2:47+1:09(21)2:47+1:24(23)0:42+0:15(20)1:07+0:24(21)
 
 
Fastyn Marcinnest.
2UP MKS Metalowiec Łódź
 
Dwojak Wojciechnest.
17P WKS Śląsk Wrocław
 
 
 
 
H21B (14)6,0 km 0 m17 K
místoStČíJménoČas
1(93)2(64)3(67)4(112)5(70)6(76)7(79)8(81)9(102)
10(101)11(105)12(69)13(113)14(88)15(114)16(90)17(100)Cíl
 
1Jirka Jakub50:442:090:00(1)3:180:00(1)12:220:00(1)14:270:00(1)16:280:00(1)19:190:00(1)22:570:00(1)31:440:00(1)33:050:00(1)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň2:090:00(1)1:09+0:07(4)9:040:00(1)2:050:00(1)2:010:00(1)2:51+0:09(2)3:38+0:14(2)8:47+1:27(3)1:21+0:06(3)
34:260:00(1)36:540:00(1)41:150:00(1)44:090:00(1)45:400:00(1)47:380:00(1)49:170:00(1)49:540:00(1)50:440:00(1)
1:21+0:06(3)2:28+0:06(2)4:21+0:11(3)2:54+0:05(2)1:310:00(1)1:58+0:04(2)1:39+0:03(2)0:37+0:07(5)0:500:00(1)
 
2Fišer Jiří52:212:54+0:45(6)3:57+0:39(5)13:32+1:10(2)16:02+1:35(2)18:16+1:48(2)20:58+1:39(2)24:57+2:00(2)32:17+0:33(2)33:32+0:27(2)
SLP OOB Slavia Praha2:54+0:45(6)1:03+0:01(2)9:35+0:31(2)2:30+0:25(3)2:14+0:13(2)2:420:00(1)3:59+0:35(3)7:200:00(1)1:150:00(1)
34:55+0:29(2)38:37+1:43(2)42:47+1:32(2)45:36+1:27(2)47:26+1:46(2)49:20+1:42(2)50:56+1:39(2)51:30+1:36(2)52:21+1:37(2)
1:23+0:08(4)3:42+1:20(9)4:100:00(1)2:490:00(1)1:50+0:19(4)1:540:00(1)1:360:00(1)0:34+0:04(2)0:51+0:01(2)
 
3Nývlt Martin56:282:30+0:21(2)3:35+0:17(2)14:18+1:56(3)16:48+2:21(3)19:08+2:40(3)23:13+3:54(3)26:37+3:40(3)35:24+3:40(3)36:52+3:47(3)
DKP Oddíl OB Kotlářka2:30+0:21(2)1:05+0:03(3)10:43+1:39(4)2:30+0:25(3)2:20+0:19(5)4:05+1:23(5)3:240:00(1)8:47+1:27(3)1:28+0:13(5)
38:22+3:56(3)41:40+4:46(3)46:16+5:01(3)49:11+5:02(3)50:55+5:15(3)52:58+5:20(3)54:44+5:27(3)55:19+5:25(3)56:28+5:44(3)
1:30+0:15(6)3:18+0:56(4)4:36+0:26(6)2:55+0:06(4)1:44+0:13(3)2:03+0:09(4)1:46+0:10(3)0:35+0:05(4)1:09+0:19(10)
 
4Král Luboš61:102:58+0:49(7)4:25+1:07(7)15:33+3:11(5)17:40+3:13(4)19:56+3:28(4)25:01+5:42(4)30:53+7:56(5)39:45+8:01(5)41:16+8:11(5)
PVP VSS Přírodověda Praha2:58+0:49(7)1:27+0:25(8)11:08+2:04(5)2:07+0:02(2)2:16+0:15(4)5:05+2:23(9)5:52+2:28(11)8:52+1:32(5)1:31+0:16(6)
42:31+8:05(5)45:20+8:26(4)49:52+8:37(4)53:19+9:10(4)55:14+9:34(4)57:27+9:49(4)59:26+10:09(4)60:10+10:16(4)61:10+10:26(4)
1:150:00(1)2:49+0:27(3)4:32+0:22(5)3:27+0:38(6)1:55+0:24(6)2:13+0:19(5)1:59+0:23(6)0:44+0:14(9)1:00+0:10(5)
 
5Moskva Roman61:494:05+1:56(9)5:28+2:10(10)15:25+3:03(4)18:04+3:37(5)23:05+6:37(6)25:57+6:38(6)31:15+8:18(6)39:08+7:24(4)40:27+7:22(4)
ZLH OOB TJ Zlaté Hory4:05+1:56(9)1:23+0:21(7)9:57+0:53(3)2:39+0:34(7)5:01+3:00(11)2:52+0:10(3)5:18+1:54(9)7:53+0:33(2)1:19+0:04(2)
41:52+7:26(4)46:36+9:42(5)50:49+9:34(5)54:48+10:39(5)56:23+10:43(5)58:22+10:44(5)60:17+11:00(5)60:51+10:57(5)61:49+11:05(5)
1:25+0:10(5)4:44+2:22(11)4:13+0:03(2)3:59+1:10(10)1:35+0:04(2)1:59+0:05(3)1:55+0:19(4)0:34+0:04(2)0:58+0:08(4)
21:5245:34
*96*84
 
6Klemsa Jakub63:402:40+0:31(3)3:55+0:37(4)15:49+3:27(6)18:38+4:11(6)21:04+4:36(5)25:11+5:52(5)29:53+6:56(4)39:58+8:14(6)41:29+8:24(6)
NNN Neregistrovaní (NNN)2:40+0:31(3)1:15+0:13(5)11:54+2:50(6)2:49+0:44(9)2:26+0:25(6)4:07+1:25(6)4:42+1:18(5)10:05+2:45(7)1:31+0:16(6)
43:15+8:49(6)46:43+9:49(6)51:30+10:15(6)54:54+10:45(6)56:45+11:05(6)59:02+11:24(6)61:22+12:05(6)62:34+12:40(6)63:40+12:56(6)
1:46+0:31(9)3:28+1:06(6)4:47+0:37(7)3:24+0:35(5)1:51+0:20(5)2:17+0:23(7)2:20+0:44(9)1:12+0:42(11)1:06+0:16(7)
 
7Sokolář Ondřej64:522:40+0:31(3)3:42+0:24(3)18:07+5:45(9)20:47+6:20(8)23:57+7:29(10)28:25+9:06(8)33:22+10:25(8)44:49+13:05(8)46:10+13:05(8)
TUV SOK TJ Turnov2:40+0:31(3)1:020:00(1)14:25+5:21(11)2:40+0:35(8)3:10+1:09(10)4:28+1:46(7)4:57+1:33(8)11:27+4:07(8)1:21+0:06(3)
47:30+13:04(8)49:52+12:58(8)54:13+12:58(8)57:07+12:58(7)59:10+13:30(7)61:26+13:48(7)63:28+14:11(7)63:58+14:04(7)64:52+14:08(7)
1:20+0:05(2)2:220:00(1)4:21+0:11(3)2:54+0:05(2)2:03+0:32(7)2:16+0:22(6)2:02+0:26(7)0:300:00(1)0:54+0:04(3)
 
8Leštínský Tomáš67:193:15+1:06(8)4:51+1:33(8)17:56+5:34(8)20:29+6:02(7)23:08+6:40(7)27:02+7:43(7)31:50+8:53(7)40:48+9:04(7)42:19+9:14(7)
DOB KOB Dobruška3:15+1:06(8)1:36+0:34(10)13:05+4:01(9)2:33+0:28(5)2:39+0:38(7)3:54+1:12(4)4:48+1:24(7)8:58+1:38(6)1:31+0:16(6)
44:02+9:36(7)47:29+10:35(7)53:12+11:57(7)58:09+14:00(8)60:15+14:35(8)62:50+15:12(8)65:12+15:55(8)65:57+16:03(8)67:19+16:35(8)
1:43+0:28(8)3:27+1:05(5)5:43+1:33(10)4:57+2:08(11)2:06+0:35(9)2:35+0:41(10)2:22+0:46(10)0:45+0:15(10)1:22+0:32(11)
 
9Důrek Milan70:514:11+2:02(10)5:27+2:09(9)17:41+5:19(7)21:00+6:33(10)23:43+7:15(9)30:00+10:41(10)34:47+11:50(10)46:32+14:48(9)48:07+15:02(9)
SHK OK Slavia Hradec Králové4:11+2:02(10)1:16+0:14(6)12:14+3:10(7)3:19+1:14(11)2:43+0:42(8)6:17+3:35(11)4:47+1:23(6)11:45+4:25(9)1:35+0:20(9)
50:12+15:46(9)53:45+16:51(9)58:54+17:39(9)62:31+18:22(9)64:34+18:54(9)66:58+19:20(9)69:06+19:49(9)69:45+19:51(9)70:51+20:07(9)
2:05+0:50(11)3:33+1:11(7)5:09+0:59(8)3:37+0:48(8)2:03+0:32(7)2:24+0:30(8)2:08+0:32(8)0:39+0:09(7)1:06+0:16(7)
 
10Meier Milan72:372:41+0:32(5)4:14+0:56(6)18:23+6:01(10)20:59+6:32(9)23:14+6:46(8)29:15+9:56(9)33:44+10:47(9)46:48+15:04(10)49:01+15:56(10)
VLI Slavia Liberec orienteering2:41+0:32(5)1:33+0:31(9)14:09+5:05(10)2:36+0:31(6)2:15+0:14(3)6:01+3:19(10)4:29+1:05(4)13:04+5:44(10)2:13+0:58(11)
50:35+16:09(10)54:14+17:20(10)59:44+18:29(10)63:17+19:08(10)66:04+20:24(10)69:00+21:22(10)70:57+21:40(10)71:34+21:40(10)72:37+21:53(10)
1:34+0:19(7)3:39+1:17(8)5:30+1:20(9)3:33+0:44(7)2:47+1:16(11)2:56+1:02(11)1:57+0:21(5)0:37+0:07(5)1:03+0:13(6)
 
11Zatloukal Vaclav87:1815:34+13:25(11)17:14+13:56(11)30:10+17:48(11)33:28+19:01(11)36:25+19:57(11)41:28+22:09(11)47:01+24:04(11)60:09+28:25(11)62:05+29:00(11)
NNN Neregistrovaní (NNN)15:34+13:25(11)1:40+0:38(11)12:56+3:52(8)3:18+1:13(10)2:57+0:56(9)5:03+2:21(8)5:33+2:09(10)13:08+5:48(11)1:56+0:41(10)
63:54+29:28(11)67:46+30:52(11)74:01+32:46(11)77:56+33:47(11)80:10+34:30(11)82:38+35:00(11)85:31+36:14(11)86:11+36:17(11)87:18+36:34(11)
1:49+0:34(10)3:52+1:30(10)6:15+2:05(11)3:55+1:06(9)2:14+0:43(10)2:28+0:34(9)2:53+1:17(11)0:40+0:10(8)1:07+0:17(9)
5:06
*64
 
 
Kurfürst Pavelnest.
LIV Krušnohorský rogainingový klub
 
Buriánek Vojtanest.
SMR SNS Smržovka
 
Panovec Jannest.
VIC OB Vizovice
 
 
 
 
H21E (34)9,0 km 0 m29 K
místoStČíJménoČas
1(63)2(64)3(65)4(111)5(67)6(112)7(69)8(70)9(96)
10(72)11(73)12(74)13(110)14(77)15(106)16(78)17(79)18(80)
19(81)20(82)21(83)22(84)23(85)24(113)25(87)26(88)27(114)
28(90)29(100)Cíl
 
1Laciga Radek48:071:27+0:06(4)1:550:00(1)3:20+0:19(4)7:45+0:27(4)8:49+0:27(3)10:01+0:31(3)11:07+0:19(2)11:48+0:18(2)12:16+0:18(2)
SZP TJ Slovan Zdravotník Praha1:27+0:06(4)0:28+0:01(2)1:25+0:26(22)4:25+0:08(2)1:040:00(1)1:12+0:04(2)1:060:00(1)0:410:00(1)0:280:00(1)
14:140:00(1)15:470:00(1)17:520:00(1)18:480:00(1)24:150:00(1)25:560:00(1)26:490:00(1)28:210:00(1)31:450:00(1)
1:580:00(1)1:330:00(1)2:050:00(1)0:560:00(1)5:270:00(1)1:410:00(1)0:53+0:06(4)1:320:00(1)3:24+0:10(2)
32:570:00(1)34:380:00(1)35:220:00(1)37:430:00(1)39:460:00(1)42:140:00(1)43:060:00(1)44:310:00(1)45:460:00(1)
1:120:00(1)1:410:00(1)0:440:00(1)2:21+0:06(2)2:03+0:04(2)2:28+0:04(2)0:52+0:03(2)1:25+0:05(3)1:150:00(1)
47:010:00(1)47:250:00(1)48:070:00(1)
1:15+0:07(3)0:24+0:01(2)0:42+0:01(3)
 
2Argaláš Michal52:271:25+0:04(3)1:550:00(1)3:010:00(1)7:38+0:20(2)8:46+0:24(2)9:59+0:29(2)11:14+0:26(3)11:57+0:27(3)12:30+0:32(3)
TRI TJ TŽ Třinec1:25+0:04(3)0:30+0:03(3)1:06+0:07(4)4:37+0:20(5)1:08+0:04(3)1:13+0:05(3)1:15+0:09(2)0:43+0:02(3)0:33+0:05(4)
14:37+0:23(3)16:18+0:31(2)18:34+0:42(2)19:31+0:43(2)26:08+1:53(3)28:05+2:09(3)29:01+2:12(3)30:46+2:25(3)34:24+2:39(3)
2:07+0:09(2)1:41+0:08(2)2:16+0:11(2)0:57+0:01(2)6:37+1:10(11)1:57+0:16(4)0:56+0:09(5)1:45+0:13(7)3:38+0:24(6)
35:39+2:42(3)37:36+2:58(3)38:30+3:08(3)40:45+3:02(2)42:56+3:10(2)45:37+3:23(2)46:35+3:29(2)48:05+3:34(2)50:02+4:16(2)
1:15+0:03(2)1:57+0:16(3)0:54+0:10(5)2:150:00(1)2:11+0:12(3)2:41+0:17(5)0:58+0:09(5)1:30+0:10(5)1:57+0:42(24)
51:21+4:20(2)51:46+4:21(2)52:27+4:20(2)
1:19+0:11(6)0:25+0:02(4)0:41+0:00(2)
 
3Horvát Petr53:101:31+0:10(7)1:58+0:03(4)3:010:00(1)7:180:00(1)8:220:00(1)9:300:00(1)10:480:00(1)11:300:00(1)11:580:00(1)
SSU SK Severka Šumperk, z.s.1:31+0:10(7)0:270:00(1)1:03+0:04(2)4:170:00(1)1:040:00(1)1:080:00(1)1:18+0:12(7)0:42+0:01(2)0:280:00(1)
14:18+0:04(2)16:18+0:31(2)18:34+0:42(2)19:32+0:44(3)25:13+0:58(2)27:08+1:12(2)27:55+1:06(2)29:34+1:13(2)32:48+1:03(2)
2:20+0:22(6)2:00+0:27(7)2:16+0:11(2)0:58+0:02(3)5:41+0:14(2)1:55+0:14(3)0:470:00(1)1:39+0:07(3)3:140:00(1)
34:28+1:31(2)36:16+1:38(2)37:05+1:43(2)42:59+5:16(4)44:58+5:12(3)47:22+5:08(3)48:11+5:05(3)49:33+5:02(3)50:49+5:03(3)
1:40+0:28(15)1:48+0:07(2)0:49+0:05(2)5:54+3:39(27)1:590:00(1)2:240:00(1)0:490:00(1)1:22+0:02(2)1:16+0:01(2)
51:57+4:56(3)52:24+4:59(3)53:10+5:03(3)42:22
1:080:00(1)0:27+0:04(9)0:46+0:05(11)*105
 
4Drobník Michal53:481:210:00(1)2:22+0:27(11)3:21+0:20(6)7:52+0:34(5)9:02+0:40(5)10:18+0:48(5)11:39+0:51(5)12:25+0:55(5)14:02+2:04(5)
SJC Sportcentrum Jičín1:210:00(1)1:01+0:34(31)0:590:00(1)4:31+0:14(3)1:10+0:06(4)1:16+0:08(6)1:21+0:15(9)0:46+0:05(8)1:37+1:09(26)
16:25+2:11(5)18:12+2:25(4)20:32+2:40(4)21:37+2:49(4)27:27+3:12(4)29:24+3:28(4)30:24+3:35(4)32:08+3:47(4)35:39+3:54(4)
2:23+0:25(8)1:47+0:14(3)2:20+0:15(4)1:05+0:09(4)5:50+0:23(3)1:57+0:16(4)1:00+0:13(10)1:44+0:12(5)3:31+0:17(3)
36:57+4:00(4)39:08+4:30(4)40:26+5:04(5)43:04+5:21(5)45:15+5:29(4)47:46+5:32(4)48:41+5:35(4)50:07+5:36(4)51:26+5:40(4)
1:18+0:06(3)2:11+0:30(9)1:18+0:34(20)2:38+0:23(8)2:11+0:12(3)2:31+0:07(3)0:55+0:06(3)1:26+0:06(4)1:19+0:04(3)
52:39+5:38(4)53:02+5:37(4)53:48+5:41(4)13:0442:32
1:13+0:05(2)0:230:00(1)0:46+0:05(11)*71*105
 
5Kantor Ondřej54:391:36+0:15(9)2:23+0:28(12)3:27+0:26(8)8:01+0:43(6)9:14+0:52(6)10:33+1:03(6)11:50+1:02(6)12:53+1:23(6)13:34+1:36(4)
TRI TJ TŽ Třinec1:36+0:15(9)0:47+0:20(23)1:04+0:05(3)4:34+0:17(4)1:13+0:09(8)1:19+0:11(7)1:17+0:11(3)1:03+0:22(27)0:41+0:13(9)
15:57+1:43(4)18:31+2:44(6)20:51+2:59(6)21:59+3:11(5)27:50+3:35(5)29:43+3:47(5)30:35+3:46(5)32:19+3:58(5)35:50+4:05(5)
2:23+0:25(8)2:34+1:01(23)2:20+0:15(4)1:08+0:12(8)5:51+0:24(4)1:53+0:12(2)0:52+0:05(3)1:44+0:12(5)3:31+0:17(3)
37:12+4:15(5)39:18+4:40(5)40:07+4:45(4)42:54+5:11(3)45:42+5:56(5)48:20+6:06(5)49:20+6:14(5)50:40+6:09(5)52:09+6:23(5)
1:22+0:10(4)2:06+0:25(4)0:49+0:05(2)2:47+0:32(9)2:48+0:49(17)2:38+0:14(4)1:00+0:11(10)1:200:00(1)1:29+0:14(6)
53:29+6:28(5)53:54+6:29(5)54:39+6:32(5)
1:20+0:12(8)0:25+0:02(4)0:45+0:04(7)
 
6Kettner Lukáš57:452:01+0:40(25)2:38+0:43(23)3:48+0:47(17)9:06+1:48(14)10:27+2:05(14)11:40+2:10(11)12:58+2:10(11)13:45+2:15(11)14:43+2:45(9)
DCE KOB Dobřichovice2:01+0:40(25)0:37+0:10(13)1:10+0:11(7)5:18+1:01(15)1:21+0:17(16)1:13+0:05(3)1:18+0:12(7)0:47+0:06(9)0:58+0:30(14)
17:00+2:46(8)19:17+3:30(9)21:42+3:50(7)23:09+4:21(9)29:44+5:29(8)31:50+5:54(8)32:40+5:51(8)34:18+5:57(8)38:57+7:12(8)
2:17+0:19(4)2:17+0:44(19)2:25+0:20(6)1:27+0:31(18)6:35+1:08(10)2:06+0:25(8)0:50+0:03(2)1:38+0:06(2)4:39+1:25(16)
40:35+7:38(8)42:41+8:03(8)43:34+8:12(8)45:59+8:16(8)48:19+8:33(7)51:03+8:49(6)52:01+8:55(6)53:31+9:00(6)55:06+9:20(6)
1:38+0:26(13)2:06+0:25(4)0:53+0:09(4)2:25+0:10(3)2:20+0:21(5)2:44+0:20(6)0:58+0:09(5)1:30+0:10(5)1:35+0:20(12)
56:27+9:26(6)56:58+9:33(6)57:45+9:38(6)
1:21+0:13(9)0:31+0:08(18)0:47+0:06(15)
 
7Matuš Vojtěch57:591:30+0:09(6)2:10+0:15(5)3:20+0:19(4)8:09+0:51(7)9:22+1:00(7)10:49+1:19(7)12:29+1:41(8)13:22+1:52(8)14:03+2:05(6)
VRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr1:30+0:09(6)0:40+0:13(17)1:10+0:11(7)4:49+0:32(8)1:13+0:09(8)1:27+0:19(11)1:40+0:34(25)0:53+0:12(18)0:41+0:13(9)
16:33+2:19(6)18:25+2:38(5)20:50+2:58(5)22:17+3:29(6)28:47+4:32(6)30:56+5:00(6)31:58+5:09(6)34:00+5:39(6)37:50+6:05(6)
2:30+0:32(11)1:52+0:19(4)2:25+0:20(6)1:27+0:31(18)6:30+1:03(9)2:09+0:28(10)1:02+0:15(13)2:02+0:30(17)3:50+0:36(7)
39:30+6:33(6)42:13+7:35(6)43:17+7:55(6)45:50+8:07(6)48:18+8:32(6)51:06+8:52(7)52:23+9:17(7)53:54+9:23(7)55:17+9:31(7)
1:40+0:28(15)2:43+1:02(22)1:04+0:20(12)2:33+0:18(5)2:28+0:29(7)2:48+0:24(8)1:17+0:28(21)1:31+0:11(7)1:23+0:08(4)
56:41+9:40(7)57:09+9:44(7)57:59+9:52(7)
1:24+0:16(12)0:28+0:05(11)0:50+0:09(23)
 
8Rygl Miroslav58:011:37+0:16(10)2:16+0:21(9)3:26+0:25(7)8:20+1:02(8)9:34+1:12(8)10:56+1:26(8)12:17+1:29(7)13:09+1:39(7)14:25+2:27(7)
TBM KOS TJ Tesla Brno1:37+0:16(10)0:39+0:12(15)1:10+0:11(7)4:54+0:37(9)1:14+0:10(10)1:22+0:14(8)1:21+0:15(9)0:52+0:11(15)1:16+0:48(20)
16:46+2:32(7)18:52+3:05(7)21:53+4:01(8)23:06+4:18(8)29:21+5:06(7)31:27+5:31(7)32:25+5:36(7)34:12+5:51(7)38:23+6:38(7)
2:21+0:23(7)2:06+0:33(10)3:01+0:56(24)1:13+0:17(9)6:15+0:48(5)2:06+0:25(8)0:58+0:11(8)1:47+0:15(8)4:11+0:57(13)
39:51+6:54(7)42:23+7:45(7)43:17+7:55(6)45:50+8:07(6)48:46+9:00(8)51:35+9:21(8)52:34+9:28(8)54:09+9:38(8)55:41+9:55(8)
1:28+0:16(8)2:32+0:51(17)0:54+0:10(5)2:33+0:18(5)2:56+0:57(22)2:49+0:25(9)0:59+0:10(8)1:35+0:15(12)1:32+0:17(10)
56:57+9:56(8)57:21+9:56(8)58:01+9:54(8)
1:16+0:08(4)0:24+0:01(2)0:400:00(1)
 
9Horyna Roman59:481:23+0:02(2)1:550:00(1)3:010:00(1)7:43+0:25(3)8:55+0:33(4)10:17+0:47(4)11:34+0:46(4)12:24+0:54(4)15:10+3:12(10)
SZP TJ Slovan Zdravotník Praha1:23+0:02(2)0:32+0:05(4)1:06+0:07(4)4:42+0:25(6)1:12+0:08(6)1:22+0:14(8)1:17+0:11(3)0:50+0:09(13)2:46+2:18(27)
17:26+3:12(10)19:27+3:40(10)21:54+4:02(9)23:33+4:45(10)30:01+5:46(9)32:04+6:08(9)33:11+6:22(9)35:12+6:51(9)39:17+7:32(9)
2:16+0:18(3)2:01+0:28(8)2:27+0:22(8)1:39+0:43(23)6:28+1:01(8)2:03+0:22(7)1:07+0:20(17)2:01+0:29(16)4:05+0:51(9)
40:44+7:47(9)43:16+8:38(9)44:58+9:36(10)48:02+10:19(10)50:30+10:44(10)53:16+11:02(10)54:15+11:09(10)55:47+11:16(10)57:16+11:30(9)
1:27+0:15(7)2:32+0:51(17)1:42+0:58(26)3:04+0:49(15)2:28+0:29(7)2:46+0:22(7)0:59+0:10(8)1:32+0:12(9)1:29+0:14(6)
58:34+11:33(9)58:59+11:34(9)59:48+11:41(9)13:0222:4747:27
1:18+0:10(5)0:25+0:02(4)0:49+0:08(19)*71*75*105
 
10Pospíšil Vítek60:081:51+0:30(18)2:24+0:29(14)3:51+0:50(20)9:08+1:50(15)10:35+2:13(15)12:21+2:51(19)13:42+2:54(17)14:26+2:56(17)15:39+3:41(12)
SZP TJ Slovan Zdravotník Praha1:51+0:30(18)0:33+0:06(7)1:27+0:28(24)5:17+1:00(14)1:27+0:23(22)1:46+0:38(23)1:21+0:15(9)0:44+0:03(4)1:13+0:45(18)
18:25+4:11(12)20:29+4:42(12)23:00+5:08(12)24:16+5:28(12)30:40+6:25(11)32:54+6:58(11)33:52+7:03(11)36:00+7:39(11)40:05+8:20(10)
2:46+0:48(20)2:04+0:31(9)2:31+0:26(10)1:16+0:20(12)6:24+0:57(7)2:14+0:33(13)0:58+0:11(8)2:08+0:36(21)4:05+0:51(9)
41:29+8:32(10)43:37+8:59(10)44:50+9:28(9)47:42+9:59(9)50:22+10:36(9)53:12+10:58(9)54:09+11:03(9)55:45+11:14(9)57:33+11:47(10)
1:24+0:12(5)2:08+0:27(6)1:13+0:29(17)2:52+0:37(11)2:40+0:41(13)2:50+0:26(11)0:57+0:08(4)1:36+0:16(13)1:48+0:33(19)
58:55+11:54(10)59:22+11:57(10)60:08+12:01(10)15:09
1:22+0:14(10)0:27+0:04(9)0:46+0:05(11)*71
 
11Neumann Vojtěch61:001:41+0:20(12)2:13+0:18(7)3:32+0:31(10)9:20+2:02(20)10:35+2:13(15)12:08+2:38(15)13:25+2:37(15)14:09+2:39(14)18:03+6:05(23)
PVP VSS Přírodověda Praha1:41+0:20(12)0:32+0:05(4)1:19+0:20(15)5:48+1:31(26)1:15+0:11(11)1:33+0:25(16)1:17+0:11(3)0:44+0:03(4)3:54+3:26(29)
20:33+6:19(22)22:31+6:44(21)25:07+7:15(21)26:21+7:33(19)33:06+8:51(16)35:18+9:22(15)36:28+9:39(15)38:11+9:50(15)41:46+10:01(15)
2:30+0:32(11)1:58+0:25(6)2:36+0:31(12)1:14+0:18(10)6:45+1:18(13)2:12+0:31(12)1:10+0:23(20)1:43+0:11(4)3:35+0:21(5)
43:10+10:13(13)45:19+10:41(13)46:32+11:10(13)49:06+11:23(12)51:26+11:40(12)54:23+12:09(11)55:26+12:20(11)56:59+12:28(11)58:30+12:44(11)
1:24+0:12(5)2:09+0:28(8)1:13+0:29(17)2:34+0:19(7)2:20+0:21(5)2:57+0:33(16)1:03+0:14(11)1:33+0:13(11)1:31+0:16(8)
59:49+12:48(11)60:15+12:50(11)61:00+12:53(11)14:42
1:19+0:11(6)0:26+0:03(7)0:45+0:04(7)*71
 
12Šťastný Jiří61:401:28+0:07(5)2:13+0:18(7)3:27+0:26(8)8:53+1:35(12)10:20+1:58(13)12:08+2:38(15)13:33+2:45(16)14:21+2:51(16)17:22+5:24(21)
TBM KOS TJ Tesla Brno1:28+0:07(5)0:45+0:18(22)1:14+0:15(11)5:26+1:09(18)1:27+0:23(22)1:48+0:40(25)1:25+0:19(15)0:48+0:07(11)3:01+2:33(28)
19:53+5:39(21)21:48+6:01(20)24:24+6:32(18)25:55+7:07(16)32:18+8:03(14)34:15+8:19(14)35:11+8:22(13)37:16+8:55(14)41:21+9:36(12)
2:31+0:33(14)1:55+0:22(5)2:36+0:31(12)1:31+0:35(20)6:23+0:56(6)1:57+0:16(4)0:56+0:09(5)2:05+0:33(19)4:05+0:51(9)
43:22+10:25(15)45:45+11:07(14)47:04+11:42(14)49:35+11:52(14)52:09+12:23(14)55:02+12:48(13)56:00+12:54(13)57:31+13:00(13)59:07+13:21(12)
2:01+0:49(21)2:23+0:42(13)1:19+0:35(22)2:31+0:16(4)2:34+0:35(11)2:53+0:29(14)0:58+0:09(5)1:31+0:11(7)1:36+0:21(13)
60:29+13:28(12)60:55+13:30(12)61:40+13:33(12)15:1225:34
1:22+0:14(10)0:26+0:03(7)0:45+0:04(7)*71*75
 
13Kohlschmidt Bernd62:051:52+0:31(19)2:24+0:29(14)3:46+0:45(14)9:12+1:54(16)11:03+2:41(22)12:37+3:07(20)14:28+3:40(23)15:20+3:50(22)15:56+3:58(14)
24D SV Robotron Dresden1:52+0:31(19)0:32+0:05(4)1:22+0:23(19)5:26+1:09(18)1:51+0:47(31)1:34+0:26(17)1:51+0:45(26)0:52+0:11(15)0:36+0:08(5)
18:26+4:12(13)20:34+4:47(13)23:13+5:21(13)24:36+5:48(13)31:52+7:37(13)34:09+8:13(13)35:16+8:27(14)37:03+8:42(13)41:41+9:56(14)
2:30+0:32(11)2:08+0:35(13)2:39+0:34(14)1:23+0:27(17)7:16+1:49(15)2:17+0:36(15)1:07+0:20(17)1:47+0:15(8)4:38+1:24(15)
43:09+10:12(12)45:17+10:39(12)46:12+10:50(12)49:16+11:33(13)51:57+12:11(13)55:02+12:48(13)56:08+13:02(14)57:46+13:15(14)59:19+13:33(14)
1:28+0:16(8)2:08+0:27(6)0:55+0:11(7)3:04+0:49(15)2:41+0:42(15)3:05+0:41(18)1:06+0:17(15)1:38+0:18(14)1:33+0:18(11)
60:48+13:47(13)61:16+13:51(13)62:05+13:58(13)48:44
1:29+0:21(16)0:28+0:05(11)0:49+0:08(19)*105
 
14Kolín Jan62:121:41+0:20(12)2:34+0:39(19)3:47+0:46(16)8:46+1:28(10)9:58+1:36(10)11:47+2:17(13)13:11+2:23(13)14:01+2:31(13)15:19+3:21(11)
JIL OK Jilemnice1:41+0:20(12)0:53+0:26(29)1:13+0:14(10)4:59+0:42(10)1:12+0:08(6)1:49+0:41(26)1:24+0:18(13)0:50+0:09(13)1:18+0:50(22)
17:36+3:22(11)20:20+4:33(11)22:51+4:59(11)23:57+5:09(11)31:15+7:00(12)33:30+7:34(12)34:43+7:54(12)36:43+8:22(12)41:24+9:39(13)
2:17+0:19(4)2:44+1:11(25)2:31+0:26(10)1:06+0:10(6)7:18+1:51(17)2:15+0:34(14)1:13+0:26(21)2:00+0:28(15)4:41+1:27(18)
43:14+10:17(14)46:10+11:32(15)47:11+11:49(15)50:02+12:19(15)52:33+12:47(15)55:23+13:09(15)56:28+13:22(15)58:00+13:29(15)59:31+13:45(15)
1:50+0:38(19)2:56+1:15(23)1:01+0:17(9)2:51+0:36(10)2:31+0:32(10)2:50+0:26(11)1:05+0:16(13)1:32+0:12(9)1:31+0:16(8)
60:58+13:57(15)61:26+14:01(14)62:12+14:05(14)14:40
1:27+0:19(15)0:28+0:05(11)0:46+0:05(11)*71
 
15Klaška Pavel62:141:35+0:14(8)2:11+0:16(6)3:33+0:32(11)9:18+2:00(18)10:41+2:19(19)11:56+2:26(14)13:22+2:34(14)14:10+2:40(15)14:39+2:41(8)
DKP Oddíl OB Kotlářka1:35+0:14(8)0:36+0:09(12)1:22+0:23(19)5:45+1:28(24)1:23+0:19(18)1:15+0:07(5)1:26+0:20(16)0:48+0:07(11)0:29+0:01(3)
17:04+2:50(9)19:10+3:23(8)21:55+4:03(10)23:01+4:13(7)30:03+5:48(10)32:25+6:29(10)33:26+6:37(10)35:24+7:03(10)40:31+8:46(11)
2:25+0:27(10)2:06+0:33(10)2:45+0:40(15)1:06+0:10(6)7:02+1:35(14)2:22+0:41(17)1:01+0:14(11)1:58+0:26(14)5:07+1:53(20)
42:07+9:10(11)44:30+9:52(11)45:26+10:04(11)48:37+10:54(11)51:22+11:36(11)54:34+12:20(12)55:37+12:31(12)57:29+12:58(12)59:18+13:32(13)
1:36+0:24(12)2:23+0:42(13)0:56+0:12(8)3:11+0:56(18)2:45+0:46(16)3:12+0:48(23)1:03+0:14(11)1:52+0:32(22)1:49+0:34(20)
60:54+13:53(14)61:27+14:02(15)62:14+14:07(15)
1:36+0:28(22)0:33+0:10(20)0:47+0:06(15)
 
16Kraemer Andrei65:201:50+0:29(17)2:34+0:39(19)3:55+0:54(21)9:19+2:01(19)10:38+2:16(17)12:20+2:50(18)13:56+3:08(19)14:49+3:19(18)16:05+4:07(16)
18D Post SV Dresden1:50+0:29(17)0:44+0:17(21)1:21+0:22(18)5:24+1:07(16)1:19+0:15(14)1:42+0:34(19)1:36+0:30(24)0:53+0:12(18)1:16+0:48(20)
19:03+4:49(17)21:10+5:23(15)24:06+6:14(16)25:39+6:51(15)32:55+8:40(15)35:24+9:28(16)36:50+10:01(16)39:02+10:41(17)44:48+13:03(18)
2:58+1:00(24)2:07+0:34(12)2:56+0:51(21)1:33+0:37(21)7:16+1:49(15)2:29+0:48(22)1:26+0:39(26)2:12+0:40(22)5:46+2:32(25)
46:16+13:19(17)48:32+13:54(17)49:39+14:17(17)52:32+14:49(17)55:07+15:21(17)58:01+15:47(17)59:10+16:04(17)60:51+16:20(16)62:31+16:45(16)
1:28+0:16(8)2:16+0:35(11)1:07+0:23(15)2:53+0:38(13)2:35+0:36(12)2:54+0:30(15)1:09+0:20(16)1:41+0:21(17)1:40+0:25(16)
64:01+17:00(16)64:31+17:06(16)65:20+17:13(16)15:3225:16
1:30+0:22(17)0:30+0:07(15)0:49+0:08(19)*71*75
 
17Kundisch Wieland65:421:56+0:35(23)2:34+0:39(19)4:06+1:05(25)9:30+2:12(22)10:54+2:32(20)12:40+3:10(22)14:13+3:25(21)15:07+3:37(21)15:47+3:49(13)
33D USV TU Dresden1:56+0:35(23)0:38+0:11(14)1:32+0:33(26)5:24+1:07(16)1:24+0:20(20)1:46+0:38(23)1:33+0:27(21)0:54+0:13(20)0:40+0:12(7)
18:44+4:30(15)21:42+5:55(19)24:42+6:50(19)26:02+7:14(17)33:39+9:24(17)36:04+10:08(18)37:13+10:24(17)39:00+10:39(16)43:06+11:21(16)
2:57+0:59(23)2:58+1:25(27)3:00+0:55(23)1:20+0:24(16)7:37+2:10(20)2:25+0:44(19)1:09+0:22(19)1:47+0:15(8)4:06+0:52(12)
44:44+11:47(16)47:01+12:23(16)48:04+12:42(16)51:24+13:41(16)54:17+14:31(16)57:22+15:08(16)59:03+15:57(16)61:08+16:37(17)62:35+16:49(17)
1:38+0:26(13)2:17+0:36(12)1:03+0:19(11)3:20+1:05(23)2:53+0:54(18)3:05+0:41(18)1:41+0:52(27)2:05+0:45(25)1:27+0:12(5)
64:10+17:09(17)64:42+17:17(17)65:42+17:35(17)50:39
1:35+0:27(21)0:32+0:09(19)1:00+0:19(32)*105
 
18Weisbrich Martin66:122:21+1:00(29)3:09+1:14(29)4:29+1:28(27)9:34+2:16(23)11:02+2:40(21)12:44+3:14(23)16:34+5:46(29)17:29+5:59(29)18:32+6:34(25)
19D SSV Planeta Radebeul2:21+1:00(29)0:48+0:21(24)1:20+0:21(17)5:05+0:48(11)1:28+0:24(24)1:42+0:34(19)3:50+2:44(32)0:55+0:14(21)1:03+0:35(16)
21:14+7:00(24)23:27+7:40(24)25:55+8:03(22)27:00+8:12(20)33:42+9:27(18)35:53+9:57(17)37:18+10:29(18)39:11+10:50(18)43:51+12:06(17)
2:42+0:44(19)2:13+0:40(15)2:28+0:23(9)1:05+0:09(4)6:42+1:15(12)2:11+0:30(11)1:25+0:38(25)1:53+0:21(12)4:40+1:26(17)
46:28+13:31(18)48:40+14:02(18)49:45+14:23(18)52:48+15:05(18)55:16+15:30(18)58:05+15:51(18)59:34+16:28(18)61:37+17:06(18)63:16+17:30(18)
2:37+1:25(26)2:12+0:31(10)1:05+0:21(13)3:03+0:48(14)2:28+0:29(7)2:49+0:25(9)1:29+0:40(25)2:03+0:43(24)1:39+0:24(15)
64:54+17:53(18)65:27+18:02(18)66:12+18:05(18)
1:38+0:30(23)0:33+0:10(20)0:45+0:04(7)
 
19Svoboda Honza66:281:55+0:34(21)2:35+0:40(22)4:00+0:59(22)10:11+2:53(27)11:30+3:08(26)13:02+3:32(25)14:33+3:45(24)15:40+4:10(24)16:20+4:22(19)
SMR SNS Smržovka1:55+0:34(21)0:40+0:13(17)1:25+0:26(22)6:11+1:54(32)1:19+0:15(14)1:32+0:24(14)1:31+0:25(18)1:07+0:26(29)0:40+0:12(7)
19:07+4:53(18)21:21+5:34(17)24:51+6:59(20)26:08+7:20(18)34:00+9:45(19)36:18+10:22(19)37:39+10:50(19)40:00+11:39(19)45:10+13:25(20)
2:47+0:49(21)2:14+0:41(17)3:30+1:25(29)1:17+0:21(13)7:52+2:25(22)2:18+0:37(16)1:21+0:34(23)2:21+0:49(24)5:10+1:56(21)
46:52+13:55(20)49:18+14:40(20)50:35+15:13(20)53:27+15:44(19)56:07+16:21(19)58:59+16:45(19)60:09+17:03(19)61:53+17:22(19)63:34+17:48(19)
1:42+0:30(17)2:26+0:45(16)1:17+0:33(19)2:52+0:37(11)2:40+0:41(13)2:52+0:28(13)1:10+0:21(17)1:44+0:24(19)1:41+0:26(17)
65:07+18:06(19)65:40+18:15(19)66:28+18:21(19)52:49
1:33+0:25(20)0:33+0:10(20)0:48+0:07(18)*105
 
20Kopáček Jan67:191:49+0:28(16)2:23+0:28(12)4:00+0:59(22)9:29+2:11(21)11:19+2:57(25)13:35+4:05(27)16:12+5:24(26)17:11+5:41(27)18:24+6:26(24)
CHT OOB SK Chrast1:49+0:28(16)0:34+0:07(9)1:37+0:38(28)5:29+1:12(20)1:50+0:46(30)2:16+1:08(31)2:37+1:31(31)0:59+0:18(25)1:13+0:45(18)
21:18+7:04(25)23:40+7:53(25)26:25+8:33(23)28:00+9:12(22)36:10+11:55(23)38:42+12:46(23)39:43+12:54(23)41:37+13:16(23)45:39+13:54(21)
2:54+0:56(22)2:22+0:49(21)2:45+0:40(15)1:35+0:39(22)8:10+2:43(24)2:32+0:51(24)1:01+0:14(11)1:54+0:22(13)4:02+0:48(8)
47:26+14:29(21)49:49+15:11(21)50:50+15:28(21)54:02+16:19(21)56:57+17:11(21)59:55+17:41(21)61:06+18:00(21)62:46+18:15(20)64:31+18:45(20)
1:47+0:35(18)2:23+0:42(13)1:01+0:17(9)3:12+0:57(19)2:55+0:56(21)2:58+0:34(17)1:11+0:22(18)1:40+0:20(16)1:45+0:30(18)
65:55+18:54(20)66:25+19:00(20)67:19+19:12(20)17:5127:27
1:24+0:16(12)0:30+0:07(15)0:54+0:13(27)*71*75
 
21Janovský Tomáš68:012:02+0:41(26)2:53+0:58(27)4:24+1:23(26)10:10+2:52(26)11:43+3:21(27)13:25+3:55(26)14:58+4:10(25)15:56+4:26(25)16:35+4:37(20)
PGP SK Praga2:02+0:41(26)0:51+0:24(25)1:31+0:32(25)5:46+1:29(25)1:33+0:29(26)1:42+0:34(19)1:33+0:27(21)0:58+0:17(24)0:39+0:11(6)
19:14+5:00(19)21:30+5:43(18)24:18+6:26(17)25:36+6:48(14)35:23+11:08(20)37:48+11:52(20)38:44+11:55(20)40:31+12:10(20)44:53+13:08(19)
2:39+0:41(17)2:16+0:43(18)2:48+0:43(17)1:18+0:22(14)9:47+4:20(26)2:25+0:44(19)0:56+0:09(5)1:47+0:15(8)4:22+1:08(14)
46:28+13:31(18)49:09+14:31(19)50:21+14:59(19)53:39+15:56(20)56:32+16:46(20)59:54+17:40(20)61:05+17:59(20)63:12+18:41(21)65:03+19:17(21)
1:35+0:23(11)2:41+1:00(21)1:12+0:28(16)3:18+1:03(22)2:53+0:54(18)3:22+0:58(25)1:11+0:22(18)2:07+0:47(26)1:51+0:36(22)
66:35+19:34(21)67:11+19:46(21)68:01+19:54(21)
1:32+0:24(18)0:36+0:13(25)0:50+0:09(24)
 
22Kolaja Jan71:201:53+0:32(20)2:26+0:31(17)3:49+0:48(19)9:38+2:20(24)11:11+2:49(24)12:56+3:26(24)14:27+3:39(22)15:23+3:53(23)16:09+4:11(18)
VLI Slavia Liberec orienteering1:53+0:32(20)0:33+0:06(7)1:23+0:24(21)5:49+1:32(27)1:33+0:29(26)1:45+0:37(22)1:31+0:25(18)0:56+0:15(22)0:46+0:18(13)
19:42+5:28(20)23:15+7:28(22)26:41+8:49(25)28:00+9:12(22)35:29+11:14(22)37:53+11:57(22)38:56+12:07(21)41:14+12:53(21)47:56+16:11(23)
3:33+1:35(27)3:33+2:00(29)3:26+1:21(28)1:19+0:23(15)7:29+2:02(18)2:24+0:43(18)1:03+0:16(14)2:18+0:46(23)6:42+3:28(27)
49:50+16:53(23)52:24+17:46(22)53:56+18:34(22)57:19+19:36(22)60:12+20:26(22)63:19+21:05(22)64:44+21:38(22)66:23+21:52(22)68:25+22:39(22)
1:54+0:42(20)2:34+0:53(19)1:32+0:48(25)3:23+1:08(24)2:53+0:54(18)3:07+0:43(21)1:25+0:36(22)1:39+0:19(15)2:02+0:47(26)
70:03+23:02(22)70:31+23:06(22)71:20+23:13(22)
1:38+0:30(23)0:28+0:05(11)0:49+0:08(19)
 
23Kopáček Miroslav73:022:52+1:31(32)3:43+1:48(31)5:32+2:31(31)11:23+4:05(31)12:44+4:22(30)14:44+5:14(29)16:12+5:24(26)17:08+5:38(26)17:53+5:55(22)
CHT OOB SK Chrast2:52+1:31(32)0:51+0:24(25)1:49+0:50(31)5:51+1:34(28)1:21+0:17(16)2:00+0:52(27)1:28+0:22(17)0:56+0:15(22)0:45+0:17(12)
21:07+6:53(23)23:24+7:37(23)26:28+8:36(24)27:42+8:54(21)35:26+11:11(21)37:51+11:55(21)39:12+12:23(22)41:18+12:57(22)46:41+14:56(22)
3:14+1:16(25)2:17+0:44(19)3:04+0:59(25)1:14+0:18(10)7:44+2:17(21)2:25+0:44(19)1:21+0:34(23)2:06+0:34(20)5:23+2:09(24)
49:25+16:28(22)52:57+18:19(23)56:01+20:39(24)59:13+21:30(24)62:23+22:37(24)65:34+23:20(24)66:39+23:33(23)68:22+23:51(23)70:00+24:14(23)
2:44+1:32(27)3:32+1:51(26)3:04+2:20(27)3:12+0:57(19)3:10+1:11(25)3:11+0:47(22)1:05+0:16(13)1:43+0:23(18)1:38+0:23(14)
71:24+24:23(23)72:10+24:45(23)73:02+24:55(23)
1:24+0:16(12)0:46+0:23(27)0:52+0:11(25)
 
24Čáp Ondřej74:102:29+1:08(31)3:21+1:26(30)5:03+2:02(30)10:37+3:19(29)12:07+3:45(28)14:19+4:49(28)16:15+5:27(28)17:24+5:54(28)18:49+6:51(26)
DOB KOB Dobruška2:29+1:08(31)0:52+0:25(28)1:42+0:43(29)5:34+1:17(22)1:30+0:26(25)2:12+1:04(30)1:56+0:50(27)1:09+0:28(30)1:25+0:57(24)
22:49+8:35(27)26:13+10:26(28)29:11+11:19(28)30:51+12:03(24)38:21+14:06(24)40:50+14:54(24)41:53+15:04(24)43:55+15:34(24)48:56+17:11(24)
4:00+2:02(29)3:24+1:51(28)2:58+0:53(22)1:40+0:44(24)7:30+2:03(19)2:29+0:48(22)1:03+0:16(14)2:02+0:30(17)5:01+1:47(19)
50:57+18:00(24)54:04+19:26(24)55:09+19:47(23)58:25+20:42(23)61:48+22:02(23)65:17+23:03(23)66:46+23:40(24)69:01+24:30(24)71:01+25:15(24)
2:01+0:49(21)3:07+1:26(24)1:05+0:21(13)3:16+1:01(21)3:23+1:24(26)3:29+1:05(26)1:29+0:40(25)2:15+0:55(27)2:00+0:45(25)
72:39+25:38(24)73:16+25:51(24)74:10+26:03(24)18:10
1:38+0:30(23)0:37+0:14(26)0:54+0:13(27)*71
 
25Röhnert Max75:582:06+0:45(27)2:45+0:50(25)4:31+1:30(28)10:32+3:14(28)12:57+4:35(31)14:59+5:29(30)17:19+6:31(31)18:21+6:51(31)19:52+7:54(28)
18D Post SV Dresden2:06+0:45(27)0:39+0:12(15)1:46+0:47(30)6:01+1:44(29)2:25+1:21(32)2:02+0:54(28)2:20+1:14(30)1:02+0:21(26)1:31+1:03(25)
23:37+9:23(29)26:19+10:32(29)29:14+11:22(29)30:59+12:11(25)38:56+14:41(25)41:54+15:58(25)43:09+16:20(25)45:34+17:13(25)51:26+19:41(25)
3:45+1:47(28)2:42+1:09(24)2:55+0:50(20)1:45+0:49(25)7:57+2:30(23)2:58+1:17(25)1:15+0:28(22)2:25+0:53(26)5:52+2:38(26)
53:32+20:35(25)56:41+22:03(25)58:04+22:42(25)61:41+23:58(25)64:38+24:52(25)67:44+25:30(25)69:12+26:06(25)70:56+26:25(25)72:51+27:05(25)
2:06+0:54(24)3:09+1:28(25)1:23+0:39(23)3:37+1:22(25)2:57+0:58(23)3:06+0:42(20)1:28+0:39(23)1:44+0:24(19)1:55+0:40(23)
74:35+27:34(25)75:05+27:40(25)75:58+27:51(25)
1:44+0:36(26)0:30+0:07(15)0:53+0:12(26)
 
26Johanovský Tomáš77:102:12+0:51(28)2:53+0:58(27)4:57+1:56(29)11:02+3:44(30)12:42+4:20(29)15:01+5:31(31)16:57+6:09(30)18:02+6:32(30)19:25+7:27(27)
DKP Oddíl OB Kotlářka2:12+0:51(28)0:41+0:14(20)2:04+1:05(32)6:05+1:48(30)1:40+0:36(28)2:19+1:11(32)1:56+0:50(27)1:05+0:24(28)1:23+0:55(23)
22:54+8:40(28)25:38+9:51(27)28:54+11:02(27)31:01+12:13(26)41:59+17:44(27)44:57+19:01(27)46:02+19:13(27)48:25+20:04(27)53:38+21:53(27)
3:29+1:31(26)2:44+1:11(25)3:16+1:11(27)2:07+1:11(26)10:58+5:31(27)2:58+1:17(25)1:05+0:18(16)2:23+0:51(25)5:13+1:59(22)
55:39+22:42(26)58:18+23:40(26)59:36+24:14(26)62:43+25:00(26)65:51+26:05(26)69:07+26:53(26)70:22+27:16(26)72:22+27:51(26)74:11+28:25(26)
2:01+0:49(21)2:39+0:58(20)1:18+0:34(20)3:07+0:52(17)3:08+1:09(24)3:16+0:52(24)1:15+0:26(20)2:00+0:40(23)1:49+0:34(20)
75:43+28:42(26)76:16+28:51(26)77:10+29:03(26)18:5530:1539:20
1:32+0:24(18)0:33+0:10(20)0:54+0:14(29)*71*75*79
 
27Kukis Michael82:212:21+1:00(29)4:22+2:27(32)5:55+2:54(32)12:02+4:44(32)13:48+5:26(32)15:53+6:23(32)17:59+7:11(32)19:15+7:45(32)19:59+8:01(29)
94D OSC Kassel.2:21+1:00(29)2:01+1:34(32)1:33+0:34(27)6:07+1:50(31)1:46+0:42(29)2:05+0:57(29)2:06+1:00(29)1:16+0:35(31)0:44+0:16(11)
22:34+8:20(26)24:44+8:57(26)27:52+10:00(26)31:09+12:21(27)39:52+15:37(26)43:14+17:18(26)44:48+17:59(26)48:05+19:44(26)53:24+21:39(26)
2:35+0:37(16)2:10+0:37(14)3:08+1:03(26)3:17+2:21(27)8:43+3:16(25)3:22+1:41(27)1:34+0:47(27)3:17+1:45(27)5:19+2:05(23)
55:47+22:50(27)60:16+25:38(27)61:43+26:21(27)66:00+28:17(27)70:03+30:17(27)73:34+31:20(27)75:02+31:56(27)76:50+32:19(27)78:57+33:11(27)
2:23+1:11(25)4:29+2:48(27)1:27+0:43(24)4:17+2:02(26)4:03+2:04(27)3:31+1:07(27)1:28+0:39(23)1:48+0:28(21)2:07+0:52(27)
80:49+33:48(27)81:23+33:58(27)82:21+34:14(27)29:24
1:52+0:44(27)0:34+0:11(24)0:58+0:17(31)*75
 
 
Malý Alešdisk1:43+0:22(14)2:18+0:23(10)3:34+0:33(12)8:49+1:31(11)10:06+1:44(11)11:29+1:59(10)12:46+1:58(10)13:30+2:00(9)-----
JIL OK Jilemnice1:43+0:22(14)0:35+0:08(11)1:16+0:17(12)5:15+0:58(13)1:17+0:13(12)1:23+0:15(10)1:17+0:11(3)0:44+0:03(4)
16:1618:1520:3921:5228:0530:1531:0732:5337:10
2:461:592:241:136:132:100:521:464:17
38:3940:4941:4044:2746:5449:4350:4252:1453:47
1:292:100:512:472:272:490:591:321:33
55:0155:2556:0914:1143:56
1:140:240:44+0:03(6)*71*105
 
Mareček Petrdisk1:38+0:17(11)2:38+0:43(23)3:46+0:45(14)8:57+1:39(13)10:14+1:52(12)11:43+2:13(12)13:07+2:19(12)13:54+2:24(12)-----
OSN SK Orientační sporty Nové Měst1:38+0:17(11)1:00+0:33(30)1:08+0:09(6)5:11+0:54(12)1:17+0:13(12)1:29+0:21(12)1:24+0:18(13)0:47+0:06(9)
16:4018:4021:11-----29:2031:2532:2734:2138:18
2:462:002:318:092:051:021:543:57
39:4741:5843:0045:4748:3951:3452:3354:0455:37
1:292:111:022:472:522:550:591:311:33
56:5957:2558:0814:3422:1245:16
1:220:260:43+0:02(4)*71*75*105
 
Neumann Tomášdisk1:57+0:36(24)2:48+0:53(26)4:05+1:04(24)9:44+2:26(25)11:07+2:45(23)12:37+3:07(20)14:08+3:20(20)14:52+3:22(19)16:04+4:06(15)
PVP VSS Přírodověda Praha1:57+0:36(24)0:51+0:24(25)1:17+0:18(13)5:39+1:22(23)1:23+0:19(18)1:30+0:22(13)1:31+0:25(18)0:44+0:03(4)1:12+0:44(17)
18:44+4:30(15)20:57+5:10(14)23:47+5:55(14)-----31:3733:5735:0137:0041:29
2:40+0:42(18)2:13+0:40(15)2:50+0:45(18)7:502:201:041:594:29
42:5345:5347:5050:4953:3856:3757:3559:1060:37
1:243:001:572:592:492:590:581:351:27
61:5562:2163:0824:46
1:180:260:47+0:06(15)*75
 
Bořánek Petrdisk1:45+0:24(15)2:25+0:30(16)3:43+0:42(13)9:15+1:57(17)10:40+2:18(18)12:12+2:42(17)13:46+2:58(18)15:05+3:35(20)16:07+4:09(17)
SZP TJ Slovan Zdravotník Praha1:45+0:24(15)0:40+0:13(17)1:18+0:19(14)5:32+1:15(21)1:25+0:21(21)1:32+0:24(14)1:34+0:28(23)1:19+0:38(32)1:02+0:34(15)
18:41+4:27(14)21:11+5:24(16)24:05+6:13(15)-----32:0534:2535:2937:4543:31
2:34+0:36(15)2:30+0:57(22)2:54+0:49(19)8:002:201:042:165:46
45:4348:0649:0652:1354:4557:3558:4260:2262:01
2:122:231:003:072:322:501:071:401:39
63:2263:5864:5325:06
1:210:360:55+0:15(30)*75
 
Kratochvíl Martindisk1:55+0:34(21)2:29+0:34(18)3:48+0:47(17)8:34+1:16(9)9:45+1:23(9)11:19+1:49(9)12:42+1:54(9)13:34+2:04(10)-----
SJI OK Jihlava1:55+0:34(21)0:34+0:07(9)1:19+0:20(15)4:46+0:29(7)1:11+0:07(5)1:34+0:26(17)1:23+0:17(12)0:52+0:11(15)
23:1125:4629:0630:1037:1839:1440:1342:0545:45
9:372:353:201:047:081:560:591:523:40
47:1249:1951:0453:3056:1258:5859:5862:2463:43
1:272:071:452:262:422:461:002:261:19
64:5865:2666:0914:17
1:150:280:43+0:03(5)*71
 
Šňupárek Václavnest.
DKP Oddíl OB Kotlářka
 
Čech Jannest.
LIV Krušnohorský rogainingový klub
 
 
 
 
H35 (32)6,0 km 0 m17 K
místoStČíJménoČas
1(93)2(64)3(67)4(112)5(70)6(76)7(79)8(81)9(102)
10(101)11(105)12(69)13(113)14(88)15(114)16(90)17(100)Cíl
 
1Junek Petr41:291:55+0:07(3)2:57+0:04(2)11:06+0:30(3)12:37+0:11(2)14:20+0:08(2)16:320:00(1)19:02+0:03(2)25:17+0:37(2)26:15+0:33(2)
STH SK Studenec1:55+0:07(3)1:02+0:11(5)8:09+0:26(5)1:31+0:07(3)1:430:00(1)2:12+0:05(2)2:30+0:11(2)6:15+0:34(2)0:580:00(1)
27:16+0:17(2)29:22+0:07(2)32:530:00(1)35:330:00(1)36:550:00(1)38:380:00(1)40:060:00(1)40:380:00(1)41:290:00(1)
1:01+0:02(3)2:060:00(1)3:31+0:08(2)2:40+0:19(5)1:22+0:07(6)1:43+0:03(2)1:28+0:06(2)0:32+0:06(10)0:51+0:08(9)
 
2Kalina Miroslav41:402:02+0:14(5)2:530:00(1)10:360:00(1)12:46+0:20(3)14:33+0:21(3)16:40+0:08(2)18:590:00(1)24:400:00(1)25:420:00(1)
SPC SPORTICUS team2:02+0:14(5)0:510:00(1)7:430:00(1)2:10+0:46(16)1:47+0:04(3)2:070:00(1)2:190:00(1)5:410:00(1)1:02+0:04(3)
26:590:00(1)29:150:00(1)33:27+0:34(2)35:59+0:26(2)37:14+0:19(2)38:54+0:16(2)40:16+0:10(2)40:48+0:10(2)41:40+0:11(2)
1:17+0:18(6)2:16+0:10(3)4:12+0:49(18)2:32+0:11(2)1:150:00(1)1:400:00(1)1:220:00(1)0:32+0:06(10)0:52+0:09(12)
 
3Polák Jaroslav45:272:11+0:23(8)3:09+0:16(4)10:55+0:19(2)12:260:00(1)14:120:00(1)18:28+1:56(3)21:12+2:13(3)27:42+3:02(3)28:49+3:07(3)
CHA OK Chrastava2:11+0:23(8)0:58+0:07(2)7:46+0:03(2)1:31+0:07(3)1:46+0:03(2)4:16+2:09(18)2:44+0:25(5)6:30+0:49(3)1:07+0:09(6)
30:13+3:14(3)32:49+3:34(3)36:30+3:37(3)39:09+3:36(3)40:41+3:46(3)42:34+3:56(3)44:04+3:58(3)44:33+3:55(3)45:27+3:58(3)
1:24+0:25(12)2:36+0:30(9)3:41+0:18(3)2:39+0:18(4)1:32+0:17(15)1:53+0:13(5)1:30+0:08(3)0:29+0:03(2)0:54+0:11(13)
 
4Hašek Ondřej46:332:20+0:32(15)3:26+0:33(12)12:15+1:39(5)14:01+1:35(5)16:01+1:49(5)18:55+2:23(4)22:13+3:14(4)29:04+4:24(4)30:15+4:33(4)
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň2:20+0:32(15)1:06+0:15(7)8:49+1:06(6)1:46+0:22(7)2:00+0:17(7)2:54+0:47(9)3:18+0:59(14)6:51+1:10(8)1:11+0:13(10)
31:20+4:21(4)33:37+4:22(4)37:21+4:28(4)40:10+4:37(4)41:38+4:43(4)43:26+4:48(4)45:09+5:03(4)45:45+5:07(4)46:33+5:04(4)
1:05+0:06(4)2:17+0:11(4)3:44+0:21(4)2:49+0:28(12)1:28+0:13(11)1:48+0:08(4)1:43+0:21(12)0:36+0:10(15)0:48+0:05(5)
11:33
*95
 
5Heinemann Björn47:302:12+0:24(9)3:10+0:17(5)12:32+1:56(9)14:51+2:25(11)16:40+2:28(7)20:18+3:46(10)23:09+4:10(10)29:51+5:11(7)30:54+5:12(6)
24D SV Robotron Dresden2:12+0:24(9)0:58+0:07(2)9:22+1:39(11)2:19+0:55(18)1:49+0:06(4)3:38+1:31(17)2:51+0:32(6)6:42+1:01(5)1:03+0:05(4)
32:12+5:13(7)34:30+5:15(5)38:38+5:45(6)41:22+5:49(5)42:44+5:49(5)44:39+6:01(5)46:13+6:07(5)46:42+6:04(5)47:30+6:01(5)
1:18+0:19(8)2:18+0:12(6)4:08+0:45(13)2:44+0:23(7)1:22+0:07(6)1:55+0:15(8)1:34+0:12(6)0:29+0:03(2)0:48+0:05(5)
 
6Pecka Jan47:511:59+0:11(4)3:13+0:20(8)12:28+1:52(8)14:27+2:01(6)16:34+2:22(6)19:16+2:44(5)22:21+3:22(5)29:55+5:15(8)31:04+5:22(8)
EKP VŠTJ Ekonom Praha1:59+0:11(4)1:14+0:23(15)9:15+1:32(10)1:59+0:35(11)2:07+0:24(11)2:42+0:35(7)3:05+0:46(10)7:34+1:53(11)1:09+0:11(8)
32:03+5:04(5)34:31+5:16(6)38:33+5:40(5)41:24+5:51(6)42:52+5:57(6)44:47+6:09(6)46:29+6:23(6)47:04+6:26(6)47:51+6:22(6)
0:590:00(1)2:28+0:22(8)4:02+0:39(10)2:51+0:30(15)1:28+0:13(11)1:55+0:15(8)1:42+0:20(11)0:35+0:09(14)0:47+0:04(3)
 
7Vítek Jaroslav49:202:19+0:31(14)3:38+0:45(16)13:13+2:37(14)14:52+2:26(12)17:04+2:52(11)19:35+3:03(8)22:55+3:56(7)29:44+5:04(6)30:49+5:07(5)
SJI OK Jihlava2:19+0:31(14)1:19+0:28(18)9:35+1:52(13)1:39+0:15(6)2:12+0:29(14)2:31+0:24(4)3:20+1:01(16)6:49+1:08(7)1:05+0:07(5)
32:08+5:09(6)34:52+5:37(7)38:53+6:00(7)42:27+6:54(7)43:50+6:55(7)45:50+7:12(7)47:53+7:47(7)48:25+7:47(7)49:20+7:51(7)
1:19+0:20(9)2:44+0:38(13)4:01+0:38(9)3:34+1:13(22)1:23+0:08(9)2:00+0:20(15)2:03+0:41(21)0:32+0:06(10)0:55+0:12(15)
 
8Nedopílek David50:072:50+1:02(20)4:09+1:16(19)13:02+2:26(13)14:49+2:23(10)16:56+2:44(10)19:25+2:53(7)23:06+4:07(9)31:08+6:28(9)32:19+6:37(9)
SVR TJ Švýcárna2:50+1:02(20)1:19+0:28(18)8:53+1:10(7)1:47+0:23(8)2:07+0:24(11)2:29+0:22(3)3:41+1:22(18)8:02+2:21(15)1:11+0:13(10)
33:41+6:42(9)37:14+7:59(10)41:10+8:17(9)43:46+8:13(9)45:04+8:09(8)47:17+8:39(9)48:56+8:50(8)49:25+8:47(8)50:07+8:38(8)
1:22+0:23(11)3:33+1:27(23)3:56+0:33(7)2:36+0:15(3)1:18+0:03(2)2:13+0:33(18)1:39+0:17(7)0:29+0:03(2)0:420:00(1)
 
9Tuma Jaroslav50:291:480:00(1)3:11+0:18(6)15:09+4:33(21)16:33+4:07(17)18:39+4:27(17)23:11+6:39(18)25:44+6:45(14)33:34+8:54(15)34:35+8:53(13)
SJC Sportcentrum Jičín1:480:00(1)1:23+0:32(22)11:58+4:15(24)1:240:00(1)2:06+0:23(10)4:32+2:25(19)2:33+0:14(3)7:50+2:09(13)1:01+0:03(2)
35:43+8:44(12)38:00+8:45(12)41:23+8:30(11)43:44+8:11(8)45:04+8:09(8)46:57+8:19(8)49:09+9:03(9)49:40+9:02(9)50:29+9:00(9)
1:08+0:09(5)2:17+0:11(4)3:230:00(1)2:210:00(1)1:20+0:05(4)1:53+0:13(5)2:12+0:50(22)0:31+0:05(6)0:49+0:06(8)
 
10Zakouřil Václav50:432:10+0:22(6)3:18+0:25(9)14:00+3:24(16)15:29+3:03(14)17:28+3:16(14)20:45+4:13(11)23:42+4:43(11)31:55+7:15(11)33:16+7:34(11)
VSP USK Praha2:10+0:22(6)1:08+0:17(11)10:42+2:59(17)1:29+0:05(2)1:59+0:16(6)3:17+1:10(12)2:57+0:38(8)8:13+2:32(18)1:21+0:23(20)
34:33+7:34(10)37:13+7:58(9)41:22+8:29(10)44:08+8:35(10)45:45+8:50(10)47:42+9:04(11)49:25+9:19(11)49:56+9:18(10)50:43+9:14(10)
1:17+0:18(6)2:40+0:34(12)4:09+0:46(16)2:46+0:25(10)1:37+0:22(18)1:57+0:17(10)1:43+0:21(12)0:31+0:05(6)0:47+0:04(2)
 
11Chrást Tomáš50:562:16+0:28(12)3:19+0:26(10)12:59+2:23(12)15:34+3:08(15)17:28+3:16(14)20:04+3:32(9)22:59+4:00(8)31:48+7:08(10)33:03+7:21(10)
STH SK Studenec2:16+0:28(12)1:03+0:12(6)9:40+1:57(14)2:35+1:11(21)1:54+0:11(5)2:36+0:29(5)2:55+0:36(7)8:49+3:08(20)1:15+0:17(18)
34:36+7:37(11)37:25+8:10(11)41:37+8:44(12)44:21+8:48(11)45:48+8:53(11)47:41+9:03(10)49:20+9:14(10)50:02+9:24(11)50:56+9:27(11)
1:33+0:34(16)2:49+0:43(14)4:12+0:49(18)2:44+0:23(7)1:27+0:12(10)1:53+0:13(5)1:39+0:17(7)0:42+0:16(20)0:54+0:11(13)
 
12Walicki Rafał52:073:00+1:12(21)4:19+1:26(22)12:23+1:47(7)14:29+2:03(7)16:41+2:29(8)19:22+2:50(6)22:45+3:46(6)29:43+5:03(5)30:56+5:14(7)
1VP HKS Azymut Mochy3:00+1:12(21)1:19+0:28(18)8:04+0:21(4)2:06+0:42(15)2:12+0:29(14)2:41+0:34(6)3:23+1:04(17)6:58+1:17(9)1:13+0:15(17)
33:23+6:24(8)36:37+7:22(8)41:04+8:11(8)44:26+8:53(12)46:11+9:16(12)48:31+9:53(12)50:20+10:14(12)51:03+10:25(12)52:07+10:38(12)
2:27+1:28(24)3:14+1:08(21)4:27+1:04(21)3:22+1:01(21)1:45+0:30(22)2:20+0:40(20)1:49+0:27(15)0:43+0:17(21)1:04+0:21(21)
 
13Fremder Lars53:032:10+0:22(6)3:24+0:31(11)12:47+2:11(10)14:34<