Český pohár, ŽA, ŽB - klasická traťpá 17. 2. 2017 2:39
Startovka po kategoriíchvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
D12 (12)3,9 km 0 m8 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant20:00
STH05507204983Markéta ŠtefanováCSTH SK Studenec23:00
PGP05502067999Hana MalečkováCPGP SK Praga26:00
NNN10022080848Kateřina SkácelováNNN Neregistrovaní (NNN)29:00
PGP08502067959Pavlína MalečkováCPGP SK Praga32:00
BOR07574393Eliška WaldhauserováBOR OK Jiskra Nový Bor35:00
TJN06532070854Jolana SkalováTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis38:00
ZLH05502049561Agáta MoskvováZLH OOB TJ Zlaté Hory41:00
JIL05512078451Šárka MatěáskováCJIL OK Jilemnice44:00
VLI055151600Tereza PeckováCVLI Slavia Liberec orienteering47:00
STH05517204976Magdaléna ChrástováCSTH SK Studenec50:00
VLI06552088161Eliška VilémováCVLI Slavia Liberec orienteering53:00
 
 
D14 (22)5,2 km 0 m10 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant11:00
VakantVakant14:00
NEK03502035733Iva NádeníčkováBNEK Nejdek Orienteering17:00
TJN04522088165Kateřina NagyováCTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis20:00
LPU03572032180Bára PušováLPU OK Lokomotiva Pardubice23:00
OSN04542080908Zuzana StoklasováCOSN SK Orientační sporty Nové Měst26:00
PGP0452347887Anna ČechmánkováCPGP SK Praga29:00
VLI04534663Lea AndrlováCVLI Slavia Liberec orienteering32:00
VSP04562021830Jolana ŠtraitováVSP USK Praha35:00
OSN04502011896Ema MarečkováCOSN SK Orientační sporty Nové Měst38:00
LPU03527203463Kateřina KoberováLPU OK Lokomotiva Pardubice41:00
VRL04527207062Adéla RandákováAVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí44:00
NNN10032088143Adéla SkácelováNNN Neregistrovaní (NNN)47:00
JIL03532078457Zuzana KuříkováJIL OK Jilemnice50:00
TJN04512085567Soňa PesničákováTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis53:00
VPM0451434806Kamila RichtrováCVPM KOS Slavia VŠ Plzeň56:00
TJN04502069089Natálie ZaňkováTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis59:00
JIL03569068Adéla HoudováJIL OK Jilemnice62:00
MLA04512073704Marie BartošováAMLA MLOK Mariánské Lázně65:00
JIL03522078470Anna KarlováCJIL OK Jilemnice68:00
VLI04512078460Alžběta PodrábskáCVLI Slavia Liberec orienteering71:00
JIL04512078459Ema GottsteinováJIL OK Jilemnice74:00
 
 
D17 (25)8,9 km 0 m11 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant0:00
VakantVakant3:00
PGP0155428253Pavla BlahováCPGP SK Praga6:00
EKP025649632Kateřina FantováCEKP VŠTJ Ekonom Praha9:00
TJN01532053560Míša ŠklíbováTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis12:00
SJC01512056270Róza VejražkováSJC Sportcentrum Jičín15:00
VSP02567202895Anna BerounskáCVSP USK Praha18:00
JIL02512078456Antonie PitrmucováJIL OK Jilemnice21:00
SJC01562075653Barbora MatějkováSJC Sportcentrum Jičín24:00
ZLH0051331514Tereza NovotnáCZLH OOB TJ Zlaté Hory27:00
TRI02517206554Teresa MrózekBTRI TJ TŽ Třinec30:00
OSN00557203325Daniela StoklasováBOSN SK Orientační sporty Nové Měst33:00
TJN02512035725Magdaléna RydlováBTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis36:00
NEK01502056275Pavla NádeníčkováBNEK Nejdek Orienteering39:00
14P02508627432Aleksandra Polewka14P UKS Kometa Gliwice42:00
88P00502076143Gabiela Piwko88P MKS Paulinum Jelenia Góra45:00
2SP02502023844Agnieszka Leśnicka2SP UKS Azymut Dębów .48:00
14P-0508627431Kinga Pogoda14P UKS Kometa Gliwice51:00
SJC02518631581Rozálie KuchařováASJC Sportcentrum Jičín54:00
MLA02512073702Kateřina ČernáAMLA MLOK Mariánské Lázně57:00
LME02502058463Karolína BejvlováALME SK Los Mělník60:00
STH02517201779Tereza ChrástováASTH SK Studenec63:00
NEJ01512035737Regina TokárováANEJ TJ Jiskra Nejdek66:00
TJN01512035701Adéla RydlováATJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis69:00
VRL02527208078Alžběta RandákováAVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí72:00
 
 
D20 (5)9,3 km 0 m12 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant0:00
PGP99557207777Kateřina ŠkarkováPGP SK Praga3:00
TRI98507208088Lucie SzarzecováBTRI TJ TŽ Třinec6:00
PGP98507208324Kateřina JanovskáAPGP SK Praga9:00
SSU9794980354Hana HorvátováESSU SK Severka Šumperk, z.s.12:00
 
 
D21 (31)10,1 km 0 m13 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant1:00
VakantVakant4:00
VakantVakant7:00
SHK92511008174Karolína TepláCSHK OK Slavia Hradec Králové10:00
PGP96507003042Zuzana KožinováPGP SK Praga13:00
NNN10057791Jana ZatloukalovaNNN Neregistrovaní (NNN)16:00
PGP86567858Elis MasopustováPGP SK Praga19:00
DKP86607260030Jana RyantováCDKP Oddíl OB Kotlářka22:00
DOB89537247Alena PeterováCDOB KOB Dobruška25:00
PGP905351658Dominika JežkováCPGP SK Praga28:00
DKP9651443061Josefina KlaškováCDKP Oddíl OB Kotlářka31:00
PGP93507200338Anna KožinováPGP SK Praga34:00
VLI80558629817Jana Kolaja EhlerováCVLI Slavia Liberec orienteering37:00
ZBM8954416329Zuzana HendrychováCZBM SK Žabovřesky Brno40:00
SPC89557260004Zuzana KurzováSPC SPORTICUS team43:00
PGP9654232050Klára HrabánkováCPGP SK Praga46:00
94P83512016319Anna Kaminska94P KU AZS WAT Warszawa49:00
38P9750887239Natasza Nikitchenko38P UKS Orientus Lodz52:00
1VP9151219167Iwona Iwaniec1VP HKS Azymut Mochy55:00
2TP88501407620Karolina Patrycj Pacek2TP Indywidualny Mazowsze58:00
66P7606553466Maria Pabich66P UKS Azymut Pabianice61:00
DOB8751682690Věra ĎoubalováEDOB KOB Dobruška64:00
VRB94991436949Ewa HaltofAVRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr67:00
SZP54509782Magda HorováESZP TJ Slovan Zdravotník Praha70:00
SJC8451981842Daniela TomešováESJC Sportcentrum Jičín73:00
PGP73551470169Petra JanovskáEPGP SK Praga76:00
DKP87567875600Marie PospíšilováEDKP Oddíl OB Kotlářka79:00
SKV97527003008Veronika KubínováASKV TJ Slovan Karlovy Vary82:00
ZBM7951703370Jana GebauerováAZBM SK Žabovřesky Brno85:00
DKP78559784Barbora BaldrianováEDKP Oddíl OB Kotlářka88:00
UOL69512032169Ivana KašparováAUOL SOB Olomouc91:00
 
 
D21E (14)11,9 km 0 m17 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant22:00
1YD10032043605Gaza Anke von1YD OLV Uslar25:00
2AD1019780615Anke Dannowski2AD Preetzer TSV28:00
24D1031502214Anne Heinemann24D SV Robotron Dresden31:00
CHT88512059736Iva KopáčkováECHT OOB SK Chrast34:00
DKP88539944499Simona KarochováEDKP Oddíl OB Kotlářka37:00
VRL96521398998Petra HančováEVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí40:00
SHK93559005227Johanka ŠimkováESHK OK Slavia Hradec Králové43:00
SHK90517207704Lenka MechlováESHK OK Slavia Hradec Králové46:00
DKP86517207077Dominika PlochováEDKP Oddíl OB Kotlářka49:00
PVP92508565Kateřina NeumannováEPVP VSS Přírodověda Praha52:00
DKP84509000007Kristýna KolínováEDKP Oddíl OB Kotlářka55:00
VRL7452515185Helena RandákováEVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí58:00
MLA705151494Jana BartošováEMLA MLOK Mariánské Lázně61:00
 
 
D35 (20)9,3 km 0 m12 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant18:00
VakantVakant21:00
5HX7900218783Dana Rypáčková5HX TO Nezmaři24:00
SSP8251434801Zuzana PetříčkováSSP SK Stopa Praha, z.s.27:00
JIL75522075623Romana JežkováCJIL OK Jilemnice30:00
VSP7453232401Helena ZakouřilováCVSP USK Praha33:00
LME73502060273Martina BejvlováCLME SK Los Mělník36:00
VPM75512060390Lenka HasmanováBVPM KOS Slavia VŠ Plzeň39:00
LME77552045245Markéta ŠimkováCLME SK Los Mělník42:00
NNN10041400445Marie SkácelováNNN Neregistrovaní (NNN)45:00
SKL71507204522Iva MědílkováCSKL SMS Team Kladno48:00
SZP7450211303Jana ŠkorpilováCSZP TJ Slovan Zdravotník Praha51:00
PGP75592067949Iva MalečkováCPGP SK Praga54:00
VRL75522102800Andrea ŠtreglováCVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí57:00
VPM7352515112Eva HaškováVPM KOS Slavia VŠ Plzeň60:00
SSP645053567Alena SmolkováCSSP SK Stopa Praha, z.s.63:00
LIV7350995809Lenka BorovičkováCLIV Krušnohorský rogainingový klub66:00
PGP7351981813Michaela KolářováCPGP SK Praga69:00
VLI74511400433Marie PodrábskáCVLI Slavia Liberec orienteering72:00
JIL75542060258Lucie VlastníkováCJIL OK Jilemnice75:00
 
 
D45 (20)8,7 km 0 m11 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant1:00
VakantVakant4:00
18D10047201230Elena Malkowa18D Post SV Dresden7:00
42P7050887002anna bogucka jaroszek42P Team36010:00
TAP69502092376Monika ÚlehlováTAP KOB TRETRA Praha13:00
PGP6651502089Jana KožinováPGP SK Praga16:00
EKP575051604Miroslava ŠediváCEKP VŠTJ Ekonom Praha19:00
48D10231965216Andrea Kröber48D OL-Team Wehrsdorf22:00
PVP665051580Renata NeumannováCPVP VSS Přírodověda Praha25:00
28P73012043896Joanna Nitsch28P UNTS Warszawa28:00
58D10067050167Ute Schönfeld58D SV TU Ilmenau31:00
TAP71522081352Radka MelišíkováTAP KOB TRETRA Praha34:00
SMR71517205014Věrka PařízkováCSMR SNS Smržovka37:00
TRI68502073677Gabriela ArgalášováCTRI TJ TŽ Třinec40:00
18D10018636973Karin Kraemer18D Post SV Dresden43:00
DKP675049806Kateřina KlaškováCDKP Oddíl OB Kotlářka46:00
41P68008638445Teresa Bugaj41P WKS Wawel Kraków49:00
CHT605153452Hana ŘezníčkováCCHT OOB SK Chrast52:00
28P68511393099Mariola Wolowczyk28P UNTS Warszawa55:00
PGP635251660Regina JežkováCPGP SK Praga58:00
 
 
D55 (5)6,3 km 0 m11 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant23:00
SZP59507003023Ivana LacigováCSZP TJ Slovan Zdravotník Praha26:00
EKP6150232174Jana BochenkováCEKP VŠTJ Ekonom Praha29:00
PGP6250232184Ilona HrabánkováCPGP SK Praga32:00
JIL53622096111Vlasta ZlesákováCJIL OK Jilemnice35:00
 
 
D65 (2)5,2 km 0 m10 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant2:00
1QD10227000038Beatrix Haenelt1QD SV IHW Alex 78 Berlin5:00
 
 
H12 (18)5,2 km 0 m10 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant80:00
VakantVakant83:00
TAP05022081357Jan MelišíkTAP KOB TRETRA Praha86:00
SZP0901Marek ŠkorpilCSZP TJ Slovan Zdravotník Praha89:00
TJN06032067316Filip MairichTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis92:00
TAP05042092402Dominik SorkTAP KOB TRETRA Praha95:00
VSP05082073716Daniel BolehovskýCVSP USK Praha98:00
DKP0502886289Vojtěch ŠubrtCDKP Oddíl OB Kotlářka101:00
TJN06002035718Martin DejnožkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis104:00
NNN06992102821David EllederNNN Neregistrovaní (NNN)107:00
TJN05012070823Jan PěničkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis110:00
PVP06008575Václav ČechmánekCPVP VSS Přírodověda Praha113:00
TJN08122096129Martin MairichTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis116:00
DKP08008645Jáchym ŠubrtCDKP Oddíl OB Kotlářka119:00
VSP07012021829Vilém ŠtraitVSP USK Praha122:00
38P0500887240Adam Lisiak38P UKS Orientus Lodz125:00
VLI0606232246David MeierCVLI Slavia Liberec orienteering128:00
STH05009045Jan ŠtefanCSTH SK Studenec131:00
 
 
H14 (20)6,8 km 0 m12 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant2:00
VakantVakant5:00
PGP03007260011Štěpán KožinaCPGP SK Praga8:00
ZLH03012020722Erik NovotnýCZLH OOB TJ Zlaté Hory11:00
SKV04019005143Marek ŠtěrbaSKV TJ Slovan Karlovy Vary14:00
VRB04142067397Tomáš MalýCVRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr17:00
14Z04002102703Matyáš Martan14Z STS Chvojkovice-Brod20:00
VSP0400232616Matyáš ZakouřilCVSP USK Praha23:00
TRI0401416128Pawel MrózekCTRI TJ TŽ Třinec26:00
PGP0304897393Matyáš KolářCPGP SK Praga29:00
VRL03018636759Matyáš ŠtreglAVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí32:00
TJN03062085591Ondřej LesákTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis35:00
VRL03052088183Jakub ProcingerCVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí38:00
EKP04022075608Michal BlahaEKP VŠTJ Ekonom Praha41:00
TJN04012027207Matěj TkáčTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis44:00
NEJ03002049567Radim TokárCNEJ TJ Jiskra Nejdek47:00
TJN03002027224Vojtěch DejnožkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis50:00
LME04002056261Marek BejvlCLME SK Los Mělník53:00
TJN03032080823Vojta ŘehořTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis56:00
EKP04017209480Jiří BlahaEKP VŠTJ Ekonom Praha59:00
 
 
H17 (45)11,5 km 0 m16 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant0:00
VakantVakant3:00
VakantVakant6:00
VRL01047206528Jakub DostálCVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí9:00
TRI02009101677Marek HaltofCTRI TJ TŽ Třinec12:00
VRL01022082910Jan ProcingerCVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí15:00
JIL01072078455Jonáš GottsteinCJIL OK Jilemnice18:00
VRL02027260006Jaroslav MejsnarCVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí21:00
TJN02054408034Vojtěch RomaniukTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis24:00
DCE01002104701Jan TachezyCDCE KOB Dobřichovice27:00
STH02057204987Lukáš LinkCSTH SK Studenec30:00
VSP0202601169Michal BolehovskýCVSP USK Praha33:00
TJN01062080828Martin AdamecCTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis36:00
JIL02012073749Matouš VlastníkCJIL OK Jilemnice39:00
TJN01051398985Ondřej BudskýCTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis42:00
JIL01042035716Jakub JežekCJIL OK Jilemnice45:00
KSH02022078478Šimon MayerKSH OB Kašperské Hory48:00
TRI01007202876Erik TuharskýCTRI TJ TŽ Třinec51:00
TUV0001Jonáš ZakouřilTUV SOK TJ Turnov54:00
TAP02002080913Martin MelišíkTAP KOB TRETRA Praha57:00
VRB02022067396Vít MatušCVRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr60:00
VPM0101887604Adam HašekBVPM KOS Slavia VŠ Plzeň63:00
DKP0205888625Matěj ŠubrtBDKP Oddíl OB Kotlářka66:00
TJN00062069092Josef NagyBTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis69:00
MLA0101515060Václav BartošBMLA MLOK Mariánské Lázně72:00
TJN01022032159Matyáš RůtaBTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis75:00
SJC02022056295Matěj TumaBSJC Sportcentrum Jičín78:00
VPM00022042514Ondřej HasmanBVPM KOS Slavia VŠ Plzeň81:00
TRI00022060277Sebastian FilipekBTRI TJ TŽ Třinec84:00
VPM02052090853Vojtěch SpěváčekBVPM KOS Slavia VŠ Plzeň87:00
STH02027201763Vít ŠtefanBSTH SK Studenec90:00
88P00002053617Bruno Pawłowicz88P MKS Paulinum Jelenia Góra93:00
14P00008629802Jan Byrczek14P UKS Kometa Gliwice96:00
88P01002076144Wojciech Kruk88P MKS Paulinum Jelenia Góra99:00
2SP0000886651Karol Huba2SP UKS Azymut Dębów .102:00
88P01012103947Miłosz Andrzejewski88P MKS Paulinum Jelenia Góra105:00
28P00008281200Tomasz (jr) Nitsch28P UNTS Warszawa108:00
88P0103253493Bartłomiej Zalewski88P MKS Paulinum Jelenia Góra111:00
1TD1007929470Erik Schindler1TD SV Handwerk Erfurt114:00
88P0002412287Kacper Lach88P MKS Paulinum Jelenia Góra117:00
VPM00018629758Jan HašekBVPM KOS Slavia VŠ Plzeň120:00
DKP01009889Martin KlaškaADKP Oddíl OB Kotlářka123:00
VPM02012042505Marek HasmanAVPM KOS Slavia VŠ Plzeň126:00
OSN02018000543Šimon MarečekAOSN SK Orientační sporty Nové Měst129:00
VPM02042042518Lukáš RichtrAVPM KOS Slavia VŠ Plzeň132:00
 
 
H20 (16)12,9 km 0 m19 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant0:00
JIL99042060257Šimon VlastníkCJIL OK Jilemnice3:00
LIV9800888614Tomáš BorovičkaCLIV Krušnohorský rogainingový klub6:00
JIL9903425529Vít JežekCJIL OK Jilemnice9:00
PVP9900336081Jindřich NeumannCPVP VSS Přírodověda Praha12:00
JIL98042035717Matěj HroudaCJIL OK Jilemnice15:00
88P97001411016Maciej Lucerski88P MKS Paulinum Jelenia Góra18:00
2SP9900886652Michał Kruk2SP UKS Azymut Dębów .21:00
88P9701889678Kornel Szymański88P MKS Paulinum Jelenia Góra24:00
14P99018631691Mateusz Szwaja14P UKS Kometa Gliwice27:00
88P9800889676Marcel Domagała88P MKS Paulinum Jelenia Góra30:00
42P98007899987jakub jaroszek42P Team36033:00
88P98022090687Wiktor Staszak88P MKS Paulinum Jelenia Góra36:00
JPV99152069090Petr KašparAJPV Oddíl OS SK Prostějov39:00
VRL98022025354Ondra StarýAVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí42:00
TRI98011400410Jan CiencialaATRI TJ TŽ Třinec45:00
 
 
H21A (22)13,4 km 0 m19 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant1:00
VakantVakant4:00
DKP87177202874Ondřej PospíšilBDKP Oddíl OB Kotlářka7:00
DOK8700887924Daniel NovákBDOK OK Doksy10:00
DCE93002051509Tomáš RusýBDCE KOB Dobřichovice13:00
DKP8606231951Jiří RambaBDKP Oddíl OB Kotlářka16:00
VPM7700301170Robert MartínekBVPM KOS Slavia VŠ Plzeň19:00
LIV67018912Jan TojnarBLIV Krušnohorský rogainingový klub22:00
DKP820151802Jan ProcházkaBDKP Oddíl OB Kotlářka25:00
88P89008636526Michał Kalata88P MKS Paulinum Jelenia Góra28:00
38P81008640929Piotr Paszynski38P UKS Orientus Lodz31:00
28P95019200095Krzysztof Wolowczyk28P UNTS Warszawa34:00
86P93001696Piotr Skorupa86P LKS Górzanka Nawojowa Góra37:00
68P87011399033Przemyslaw Lisowski68P KS Artemis Wrocław40:00
39P6800887093Jarosław Bartczak39P UMKS Orkan Ostróda43:00
SSP831251659Tomáš GregoriadesASSP SK Stopa Praha, z.s.46:00
DKP82037202900Josef GoderADKP Oddíl OB Kotlářka49:00
TUV750051726Tomáš ZakouřilATUV SOK TJ Turnov52:00
SPC74082042503Pavel KurzASPC SPORTICUS team55:00
PTE84038401151Michal JirkaAPTE TJ Sokol Ptení58:00
VRB7201436946Richard KlechAVRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr61:00
SZP740151773Jan BoudnýESZP TJ Slovan Zdravotník Praha64:00
 
 
H21B (16)11,4 km 0 m15 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant64:00
VakantVakant67:00
EKP88062078484Nikolas DomínCEKP VŠTJ Ekonom Praha70:00
VPM79058252429Jakub JirkaCVPM KOS Slavia VŠ Plzeň73:00
VIC89318066608Jan PanovecVIC OB Vizovice76:00
TUV9601411616Ondřej SokolářTUV SOK TJ Turnov79:00
SMR78017204972Vojta BuriánekCSMR SNS Smržovka82:00
DKP82001207407Martin NývltCDKP Oddíl OB Kotlářka85:00
VLI71018629811Petr HanovecCVLI Slavia Liberec orienteering88:00
ZLH75017506161Roman MoskvaZLH OOB TJ Zlaté Hory91:00
VLI73017003010Milan MeierCVLI Slavia Liberec orienteering94:00
PVP84002103747Luboš KrálCPVP VSS Přírodověda Praha97:00
NNN10062049587Vaclav ZatloukalNNN Neregistrovaní (NNN)100:00
DOB78012027232Tomáš LeštínskýBDOB KOB Dobruška103:00
NNN1007331098Jakub KlemsaNNN Neregistrovaní (NNN)106:00
DKP85117207349Libor WagnerCDKP Oddíl OB Kotlářka109:00
 
 
H21E (30)15,9 km 0 m23 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant0:00
VakantVakant3:00
VakantVakant6:00
18D1013888902Andrei Kraemer18D Post SV Dresden9:00
33D10201985456Wieland Kundisch33D USV TU Dresden12:00
24D1016502219Bernd Kohlschmidt24D SV Robotron Dresden15:00
PVP8900301117Tomáš NeumannEPVP VSS Přírodověda Praha18:00
SMR7901995876Honza SvobodaESMR SNS Smržovka21:00
SZP82007003030Radek LacigaESZP TJ Slovan Zdravotník Praha24:00
DKP93011700077Pavel KlaškaEDKP Oddíl OB Kotlářka27:00
DKP95007204504Václav ŠňupárekEDKP Oddíl OB Kotlářka30:00
TRI9103920676Ondřej KantorETRI TJ TŽ Třinec33:00
SJI8304995877Martin KratochvílESJI OK Jihlava36:00
JIL87021155115Aleš MalýEJIL OK Jilemnice39:00
SZP70009101108Petr BořánekESZP TJ Slovan Zdravotník Praha42:00
TRI9301887630Michal ArgalášETRI TJ TŽ Třinec45:00
DKP8500889286Tomáš JohanovskýEDKP Oddíl OB Kotlářka48:00
VRB96062067391Vojtěch MatušEVRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr51:00
SJC87091414501Michal DrobníkESJC Sportcentrum Jičín54:00
PVP94001403421Vojtěch NeumannEPVP VSS Přírodověda Praha57:00
DCE9400887640Lukáš KettnerEDCE KOB Dobřichovice60:00
VLI81008627111Jan KolajaEVLI Slavia Liberec orienteering63:00
TBM72058636760Miroslav RyglETBM KOS TJ Tesla Brno66:00
SZP76001399000Roman HorynaESZP TJ Slovan Zdravotník Praha69:00
CHT85107201807Jan KopáčekECHT OOB SK Chrast72:00
DOB74057241Ondřej ČápEDOB KOB Dobruška75:00
PGP64018636798Tomáš JanovskýEPGP SK Praga78:00
CHT60492073715Miroslav KopáčekECHT OOB SK Chrast81:00
SSU9442886264Petr HorvátESSU SK Severka Šumperk, z.s.84:00
OSN69007205032Petr MarečekEOSN SK Orientační sporty Nové Měst87:00
 
 
H35 (29)12,9 km 0 m19 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant51:00
VakantVakant54:00
SJC7531896967Petr TomešCSJC Sportcentrum Jičín57:00
VSP740151724Václav ZakouřilCVSP USK Praha60:00
CHA75007201775Jaroslav PolákCCHA OK Chrastava63:00
1QD1012997926Stephan Haenelt1QD SV IHW Alex 78 Berlin66:00
26D10142023902Daniel Härtelt26D OLV Potsdam69:00
24D10282035202Björn Heinemann24D SV Robotron Dresden72:00
JIL52019774Josef ErlebachCJIL OK Jilemnice75:00
41P63008635047Piotr Niessner41P WKS Wawel Kraków78:00
SVR76001403430David NedopílekSVR TJ Švýcárna81:00
1VP73012067729Mariusz Plesiński1VP HKS Azymut Mochy84:00
41P78008640921Marek Kuryj41P WKS Wawel Kraków87:00
NNN7407889168David ŠmahelNNN Neregistrovaní (NNN)90:00
STH74017203467Tomáš ChrástCSTH SK Studenec93:00
48D1011772105Lars Fremder48D OL-Team Wehrsdorf96:00
NNN7906Jan PokornýNNN Neregistrovaní (NNN)99:00
PGP7104887615Tomáš KolářCPGP SK Praga102:00
VSP71037204488Pavel BolehovskýCVSP USK Praha105:00
1VP78002036957Rafał Walicki1VP HKS Azymut Mochy108:00
NNN7706Luboš ZavadilNNN Neregistrovaní (NNN)111:00
SZP57002011900Martin ŠkorpilCSZP TJ Slovan Zdravotník Praha114:00
SKL75007205029Michal GeislerCSKL SMS Team Kladno117:00
1WD1010303967Ulf Uhlemann1WD ESV Dresden120:00
SHK77049101117Miroslav SlovákSHK OK Slavia Hradec Králové123:00
DKP65008650Pavel KlaškaCDKP Oddíl OB Kotlářka126:00
SJC73057090004Jaroslav TumaCSJC Sportcentrum Jičín129:00
EKP6800515152Jan PeckaBEKP VŠTJ Ekonom Praha132:00
SSP800051690Martin PetříčekCSSP SK Stopa Praha, z.s.135:00
 
 
H45 (28)11,0 km 0 m16 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant1:00
VakantVakant4:00
48D10171111255Harald Männel48D OL-Team Wehrsdorf7:00
MLA6701888609Luděk BartošCMLA MLOK Mariánské Lázně10:00
PGP68012067268Vít MalečekCPGP SK Praga13:00
61D10188222221Thomas Krauße61D SG LVB Leipzig16:00
VCB65028044Radek TeringlVCB OB České Budějovice19:00
45P63001963012Ryszard Chachurski45P KU AZS WAT Warszawa22:00
PGP72032460Petr BaldrianCPGP SK Praga25:00
NEJ6400682072Jiří HájekCNEJ TJ Jiskra Nejdek28:00
53P69001221169Adam Wroniak53P Team 36031:00
2VP63012021371Jacek Kozłowski2VP PATRIA Młynne34:00
97P71002067843Jacek Gorczyca97P KS Hades Poznań37:00
ZLH70017001234Tomáš NovotnýCZLH OOB TJ Zlaté Hory40:00
EKP70029700729Ondřej BlahaEKP VŠTJ Ekonom Praha43:00
41P67008638446Paweł Moszkowicz41P WKS Wawel Kraków46:00
JIL69012060259Zdeněk VlastníkCJIL OK Jilemnice49:00
DKP6901443079Jiří KalousekCDKP Oddíl OB Kotlářka52:00
2WP6400428772Skorupa Stanisław2WP MUKS GLIWICE55:00
LME63002020717Miroslav ŠimekCLME SK Los Mělník58:00
33D1026941971Torsten Kaufmann33D USV TU Dresden61:00
97P72007200386Remigiusz Nowak97P KS Hades Poznań64:00
28P71001399040Tomasz Nitsch28P UNTS Warszawa67:00
LME71002060271Jakub BejvlCLME SK Los Mělník70:00
1QD10308241268Stefan Bleidorn1QD SV IHW Alex 78 Berlin73:00
LLI6801436961Aleš FürstLLI TJ Loko Liberec76:00
DKP71007201757Antonín ŠubrtCDKP Oddíl OB Kotlářka79:00
UOL65039005227Roman ŠimekCUOL SOB Olomouc82:00
 
 
H55 (23)9,6 km 0 m13 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant38:00
VakantVakant41:00
94P62002075574Jan Cegielka94P KU AZS WAT Warszawa44:00
PGP600051632Petr KožinaCPGP SK Praga47:00
96D00018222223Michael Schalle96D MTV Bamberg50:00
2CD1008302986Wolfgang Kössler2CD Volkssport Berlin53:00
EKP56008627106Petr AdriánEKP VŠTJ Ekonom Praha56:00
1QD62008201262Frank Braatz1QD SV IHW Alex 78 Berlin59:00
EKP5500682645Jiří ŠedivýCEKP VŠTJ Ekonom Praha62:00
96D1025582309Michael Schalle96D MTV Bamberg65:00
EKP560151581Milan BochenekCEKP VŠTJ Ekonom Praha68:00
LIV6104515097Milan BorovičkaCLIV Krušnohorský rogainingový klub71:00
2UP56001394894Piotr Wierciński2UP MKS Metalowiec Łódź74:00
18D10098629988Werner Kraemer18D Post SV Dresden77:00
48D1002560127Dietmar Fremder48D OL-Team Wehrsdorf80:00
LIV530049606František WaldCLIV Krušnohorský rogainingový klub83:00
34P4800412412Bartkowiak Edward34P WKS Grunwald Poznań86:00
VLI56019902Ivan DrobníkCVLI Slavia Liberec orienteering89:00
SJC60002102082Pavel KuchařCSJC Sportcentrum Jičín92:00
74D60009005663Peter Heinrich74D ESV Dresden MTBO95:00
94D10051559Michael Kukis94D OSC Kassel.98:00
EKP580051147Miroslav FantaCEKP VŠTJ Ekonom Praha101:00
41P48008640922Stanisław Kruczek41P WKS Wawel Kraków104:00
 
 
H65 (10)8,7 km 0 m11 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant64:00
33D10218501901Helmut Conrad33D USV TU Dresden67:00
SSP500051655Miloslav ToušekCSSP SK Stopa Praha, z.s.70:00
JIL47019066Zdeněk ZlesákCJIL OK Jilemnice73:00
EKP52122042539Stanislav BorákCEKP VŠTJ Ekonom Praha76:00
VLI4900253372Ladislav JežekCVLI Slavia Liberec orienteering79:00
OOL51001400440Oldřich PilcCOOL SK Haná orienteering82:00
BOV44032060210Oldřich VlachCBOV TJ Baník Ostrava OKD85:00
SSP46008805Stanislav NosálCSSP SK Stopa Praha, z.s.88:00
DKP430051800Zdenko ProcházkaCDKP Oddíl OB Kotlářka91:00
 
 
H75 (6)6,3 km 0 m11 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant2:00
SSP4201502087Vladimír NěmecCSSP SK Stopa Praha, z.s.5:00
24D10272060Rolf Heinemann24D SV Robotron Dresden8:00
SSP41009823Rudolf RychlýCSSP SK Stopa Praha, z.s.11:00
NEJ41002067350Jaromír FreyCNEJ TJ Jiskra Nejdek14:00
SSP3800682666Vladimír AttlCSSP SK Stopa Praha, z.s.17:00
 
 
T5 (15)11,0 km 0 m16 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant88:00
VakantVakant91:00
VakantVakant94:00
VakantVakant97:00
VakantVakant100:00
VakantVakant103:00
NNN77992102816Zdenka EllederováNNN Neregistrovaní (NNN)106:00
BOR04094443Štěpán WaldhauserBOR OK Jiskra Nový Bor109:00
NNN10012102587Jan SkácelNNN Neregistrovaní (NNN)112:00
33D1024950102Jakob Schöne33D USV TU Dresden115:00
SZP8750232330Tereza ChmelíkováCSZP TJ Slovan Zdravotník Praha118:00
SMR6200886815Ivan SvobodaSMR SNS Smržovka121:00
VLI77032080992Stanislav VilémCVLI Slavia Liberec orienteering124:00
VPM84508416122Petra JirkováVPM KOS Slavia VŠ Plzeň127:00
VLI09024411246Štěpán VilémCVLI Slavia Liberec orienteering130:00