Český pohár, ŽA, ŽB - krátká traťpá 17. 2. 2017 2:02
Startovka po kategoriíchvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
D12 (15)2,4 km 0 m8 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant0:00
PGP08502067959Pavlína MalečkováCPGP SK Praga2:00
VLI055151600Tereza PeckováCVLI Slavia Liberec orienteering4:00
RUZ06502801042Štěpánka HofhanzlováRUZ TJ Růžená6:00
JIL05512078451Šárka MatěáskováCJIL OK Jilemnice8:00
TJN06564408031Adéla SavrukováTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis10:00
XHK105051781Lucie JedličkováXHK MTBO Racing team Hradec Králov12:00
PGP05502067999Hana MalečkováCPGP SK Praga14:00
VSP0751888639Eva BaldrianováCVSP USK Praha16:00
DOB05501602624Anna KubcováCDOB KOB Dobruška18:00
TJN06532070854Jolana SkalováTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis20:00
NNN1201331315Karolka ČečkováNNN Neregistrovaní (NNN)22:00
STH05517204976Magdaléna ChrástováCSTH SK Studenec24:00
ZLH05502049561Agáta MoskvováZLH OOB TJ Zlaté Hory26:00
TJN06574408033Lucie KottíkováTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis28:00
 
 
D14 (26)3,2 km 0 m10 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant0:00
VakantVakant2:00
VSP04562021830Jolana ŠtraitováVSP USK Praha4:00
TJN04522088165Kateřina NagyováCTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis6:00
LPU03572032180Bára PušováLPU OK Lokomotiva Pardubice8:00
OSN04542080908Zuzana StoklasováCOSN SK Orientační sporty Nové Měst10:00
MLA04512073704Marie BartošováAMLA MLOK Mariánské Lázně12:00
VPM0451434806Kamila RichtrováCVPM KOS Slavia VŠ Plzeň14:00
LPU03527203463Kateřina KoberováLPU OK Lokomotiva Pardubice16:00
JIL04512078459Ema GottsteinováJIL OK Jilemnice18:00
PGP03522099498Klára ČermákováCPGP SK Praga20:00
VSP04552021833Hana BeranováVSP USK Praha22:00
OSN04502011896Ema MarečkováCOSN SK Orientační sporty Nové Měst24:00
28P03528280803Aleksandra Nitsch28P UNTS Warszawa26:00
HOR03502108890Vanda VávrováHOR TJ Jiskra Hořice28:00
JIL03569068Adéla HoudováJIL OK Jilemnice30:00
TJN04512085567Soňa PesničákováTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis32:00
JIL03522078470Anna KarlováCJIL OK Jilemnice34:00
VRL03512096240Natálie PilnáVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí36:00
NEK03502035733Iva NádeníčkováBNEK Nejdek Orienteering38:00
VSP04572058488Barbora NoskováVSP USK Praha40:00
VLI04512078460Alžběta PodrábskáCVLI Slavia Liberec orienteering42:00
PGP0452347887Anna ČechmánkováCPGP SK Praga44:00
TJN04502069089Natálie ZaňkováTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis46:00
VLI04534663Lea AndrlováCVLI Slavia Liberec orienteering48:00
VRL04527207062Adéla RandákováAVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí50:00
 
 
D17 (34)4,2 km 0 m14 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant23:00
VakantVakant25:00
SJC01512056270Róza VejražkováSJC Sportcentrum Jičín27:00
JIL02512078456Antonie PitrmucováJIL OK Jilemnice29:00
EKP025649632Kateřina FantováCEKP VŠTJ Ekonom Praha31:00
TJN01532053560Míša ŠklíbováTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis33:00
PGP0155428253Pavla BlahováCPGP SK Praga35:00
TUV025251808Lenka ŠritrováTUV SOK TJ Turnov37:00
VSP02567202895Anna BerounskáCVSP USK Praha39:00
SJC01562075653Barbora MatějkováSJC Sportcentrum Jičín41:00
VSP02542021832Eva BeranováVSP USK Praha43:00
TJN01502027211Lída BaloghováTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis45:00
VSP02552058493Klára NoskováVSP USK Praha47:00
ZLH0051331514Tereza NovotnáCZLH OOB TJ Zlaté Hory49:00
SZP0050246899Marie LacigováCSZP TJ Slovan Zdravotník Praha51:00
STH00542025352Šárka RückerováCSTH SK Studenec53:00
TJN02512035725Magdaléna RydlováBTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis55:00
NEK01502056275Pavla NádeníčkováBNEK Nejdek Orienteering57:00
OSN00557203325Daniela StoklasováBOSN SK Orientační sporty Nové Měst59:00
TRI02517206554Teresa MrózekBTRI TJ TŽ Třinec61:00
14P-0508627431Kinga Pogoda14P UKS Kometa Gliwice63:00
28P0150886685Julia Mianowska28P UNTS Warszawa65:00
14P02508627432Aleksandra Polewka14P UKS Kometa Gliwice67:00
2SP02502023844Agnieszka Leśnicka2SP UKS Azymut Dębów .69:00
14P02528631688Julia Nyga14P UKS Kometa Gliwice71:00
88P00502076143Gabiela Piwko88P MKS Paulinum Jelenia Góra73:00
14P02008629801Natalia Sobel14P UKS Kometa Gliwice75:00
STH02517201779Tereza ChrástováASTH SK Studenec77:00
LME02502058463Karolína BejvlováALME SK Los Mělník79:00
SJC02518631581Rozálie KuchařováASJC Sportcentrum Jičín81:00
VRL02527208078Alžběta RandákováAVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí83:00
MLA02512073702Kateřina ČernáAMLA MLOK Mariánské Lázně85:00
TJN01512035701Adéla RydlováATJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis87:00
NEJ01512035737Regina TokárováANEJ TJ Jiskra Nejdek89:00
 
 
D20 (5)5,3 km 0 m14 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant30:00
PGP99557207777Kateřina ŠkarkováPGP SK Praga32:00
TUR97511403419Alena LinkováCTUR OOB TJ Turnov34:00
TRI98507208088Lucie SzarzecováBTRI TJ TŽ Třinec36:00
PGP98507208324Kateřina JanovskáAPGP SK Praga38:00
 
 
D21 (35)5,3 km 0 m14 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant42:00
VakantVakant44:00
VakantVakant46:00
SZP8750232330Tereza ChmelíkováCSZP TJ Slovan Zdravotník Praha48:00
SHK92511008174Karolína TepláCSHK OK Slavia Hradec Králové50:00
PGP93507200338Anna KožinováPGP SK Praga52:00
SPC89557260004Zuzana KurzováSPC SPORTICUS team54:00
PGP96507003042Zuzana KožinováPGP SK Praga56:00
VLI80558629817Jana Kolaja EhlerováCVLI Slavia Liberec orienteering58:00
SHK93522051524Pavla MyslivcováSHK OK Slavia Hradec Králové60:00
PGP9654232050Klára HrabánkováCPGP SK Praga62:00
DKP86607260030Jana RyantováCDKP Oddíl OB Kotlářka64:00
SZP8351500556Romana MrázkováCSZP TJ Slovan Zdravotník Praha66:00
DKP9651443061Josefina KlaškováCDKP Oddíl OB Kotlářka68:00
PGP905351658Dominika JežkováCPGP SK Praga70:00
NNN10057791Jana ZatloukalovaNNN Neregistrovaní (NNN)72:00
DOB89537247Alena PeterováCDOB KOB Dobruška74:00
ZBM8954416329Zuzana HendrychováCZBM SK Žabovřesky Brno76:00
DKP82549054Zuzana JiřištováBDKP Oddíl OB Kotlářka78:00
SZP8150887608Michaela LacigováBSZP TJ Slovan Zdravotník Praha80:00
DKP86551413714Kamila RambováBDKP Oddíl OB Kotlářka82:00
66P7606553466Maria Pabich66P UKS Azymut Pabianice84:00
2UP88502067726Anna Wiercińska2UP MKS Metalowiec Łódź86:00
33P99501399031Agnieszka Cych33P Echo Twardogóra88:00
38P9750887239Natasza Nikitchenko38P UKS Orientus Lodz90:00
2TP88501407620Karolina Patrycj Pacek2TP Indywidualny Mazowsze92:00
94P83512016319Anna Kaminska94P KU AZS WAT Warszawa94:00
SZP54509782Magda HorováESZP TJ Slovan Zdravotník Praha96:00
VRB94991436949Ewa HaltofAVRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr98:00
DKP78559784Barbora BaldrianováEDKP Oddíl OB Kotlářka100:00
SJC8451981842Daniela TomešováESJC Sportcentrum Jičín102:00
DOB8751682690Věra ĎoubalováEDOB KOB Dobruška104:00
DKP87567875600Marie PospíšilováEDKP Oddíl OB Kotlářka106:00
ZBM7951703370Jana GebauerováAZBM SK Žabovřesky Brno108:00
PGP73551470169Petra JanovskáEPGP SK Praga110:00
 
 
D21E (17)6,6 km 0 m21 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant53:00
VakantVakant55:00
1YD10032043605Gaza Anke von1YD OLV Uslar57:00
24D1031502214Anne Heinemann24D SV Robotron Dresden59:00
2AD1019780615Anke Dannowski2AD Preetzer TSV61:00
MLA705151494Jana BartošováEMLA MLOK Mariánské Lázně63:00
SHK93559005227Johanka ŠimkováESHK OK Slavia Hradec Králové65:00
SKV97527003008Veronika KubínováESKV TJ Slovan Karlovy Vary67:00
VRL7452515185Helena RandákováEVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí69:00
SHK90517207704Lenka MechlováESHK OK Slavia Hradec Králové71:00
DKP84509000007Kristýna KolínováEDKP Oddíl OB Kotlářka73:00
SSU9794980354Hana HorvátováESSU SK Severka Šumperk, z.s.75:00
DKP86517207077Dominika PlochováEDKP Oddíl OB Kotlářka77:00
CHT88512059736Iva KopáčkováECHT OOB SK Chrast79:00
VRL96521398998Petra HančováEVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí81:00
PVP92508565Kateřina NeumannováEPVP VSS Přírodověda Praha83:00
DKP88539944499Simona KarochováEDKP Oddíl OB Kotlářka85:00
 
 
D35 (28)4,4 km 0 m14 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant0:00
VakantVakant2:00
SSP8251434801Zuzana PetříčkováSSP SK Stopa Praha, z.s.4:00
STH7451220254Petra JunkováSTH SK Studenec6:00
SKL71507204522Iva MědílkováCSKL SMS Team Kladno8:00
7VX73501413333Monika Čermáková7VX StillAliveCZ10:00
LME77552045245Markéta ŠimkováCLME SK Los Mělník12:00
PGP75592067949Iva MalečkováCPGP SK Praga14:00
VPM75512060390Lenka HasmanováBVPM KOS Slavia VŠ Plzeň16:00
VSP725653160Markéta PrůšováCVSP USK Praha18:00
VRL7355886273Karolína ČivrnáVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí20:00
JIL75522075623Romana JežkováCJIL OK Jilemnice22:00
SSP645053567Alena SmolkováCSSP SK Stopa Praha, z.s.24:00
VLI74511400433Marie PodrábskáCVLI Slavia Liberec orienteering26:00
PGP7351981813Michaela KolářováCPGP SK Praga28:00
LIV7350995809Lenka BorovičkováCLIV Krušnohorský rogainingový klub30:00
JIL75542060258Lucie VlastníkováCJIL OK Jilemnice32:00
SPC82598629752Markéta KalinováCSPC SPORTICUS team34:00
LME73502060273Martina BejvlováCLME SK Los Mělník36:00
NNN35024212Bára LankašováNNN Neregistrovaní (NNN)38:00
VSP7453232401Helena ZakouřilováCVSP USK Praha40:00
81C00501400418Martina Mácová81C Cirkus Čakovice42:00
NNN35017753Martina ČečkováNNN Neregistrovaní (NNN)44:00
VRL75522102800Andrea ŠtreglováCVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí46:00
SPC81529200521Radka OuhrabkováSPC SPORTICUS team48:00
JIL7555426351Jana ŠaldováCJIL OK Jilemnice50:00
SZP7450211303Jana ŠkorpilováCSZP TJ Slovan Zdravotník Praha52:00
CHA77507500077Dominika PachnerováCCHA OK Chrastava54:00
 
 
D45 (24)4,4 km 0 m12 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant58:00
VakantVakant60:00
VSP66502103280Jarmila NěmečkováVSP USK Praha62:00
TAP69502092376Monika ÚlehlováTAP KOB TRETRA Praha64:00
28P6850895015Anna Gornicka-Antonowicz28P UNTS Warszawa66:00
OKP695351681Marie NovákováOKP SK OK 24 Praha68:00
CHT605153452Hana ŘezníčkováCCHT OOB SK Chrast70:00
48D10231965216Andrea Kröber48D OL-Team Wehrsdorf72:00
TRI68502073677Gabriela ArgalášováCTRI TJ TŽ Třinec74:00
DKP675049806Kateřina KlaškováCDKP Oddíl OB Kotlářka76:00
41P68008638445Teresa Bugaj41P WKS Wawel Kraków78:00
SMR71517205014Věrka PařízkováCSMR SNS Smržovka80:00
42P7050887002anna bogucka jaroszek42P Team36082:00
EKP575051604Miroslava ŠediváCEKP VŠTJ Ekonom Praha84:00
18D10047201230Elena Malkowa18D Post SV Dresden86:00
28P73012043896Joanna Nitsch28P UNTS Warszawa88:00
18D10018636973Karin Kraemer18D Post SV Dresden90:00
PVP665051580Renata NeumannováCPVP VSS Přírodověda Praha92:00
PGP635251660Regina JežkováCPGP SK Praga94:00
28P68511393099Mariola Wolowczyk28P UNTS Warszawa96:00
58D10067050167Ute Schönfeld58D SV TU Ilmenau98:00
PGP6651502089Jana KožinováPGP SK Praga100:00
VRL7153438036Libuše PilnáVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí102:00
TAP71522081352Radka MelišíkováTAP KOB TRETRA Praha104:00
 
 
D55 (5)4,2 km 0 m14 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant93:00
SCP6150446418Dana KavkováSCP OK Sparta Praha95:00
EKP6150232174Jana BochenkováCEKP VŠTJ Ekonom Praha97:00
JIL53622096111Vlasta ZlesákováCJIL OK Jilemnice99:00
PGP6250232184Ilona HrabánkováCPGP SK Praga101:00
 
 
D65 (3)3,4 km 0 m10 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant1:00
SSP405051698Jana HaňkovskáCSSP SK Stopa Praha, z.s.3:00
1QD10227000038Beatrix Haenelt1QD SV IHW Alex 78 Berlin5:00
 
 
H12 (24)3,2 km 0 m10 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant54:00
VakantVakant56:00
NNN06992102821David EllederNNN Neregistrovaní (NNN)58:00
38P0500887240Adam Lisiak38P UKS Orientus Lodz60:00
28P06008636188Jan Antonowicz28P UNTS Warszawa62:00
TJN05012070823Jan PěničkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis64:00
DKP0502886289Vojtěch ŠubrtCDKP Oddíl OB Kotlářka66:00
STH08011302784Matouš JunekSTH SK Studenec68:00
SJI05002061841Matěj VítekSJI OK Jihlava70:00
VRL0501232649Jan ČivrnýVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí72:00
SZP0901Marek ŠkorpilCSZP TJ Slovan Zdravotník Praha74:00
STH10017756777Šimon JunekSTH SK Studenec76:00
DKP08008645Jáchym ŠubrtCDKP Oddíl OB Kotlářka78:00
TAP05042092402Dominik SorkTAP KOB TRETRA Praha80:00
VSP05082073716Daniel BolehovskýCVSP USK Praha82:00
VLI0606232246David MeierCVLI Slavia Liberec orienteering84:00
TJN06002035718Martin DejnožkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis86:00
PVP06008575Václav ČechmánekCPVP VSS Přírodověda Praha88:00
JIL05022078458Tomáš SuchardaJIL OK Jilemnice90:00
TAP05022081357Jan MelišíkTAP KOB TRETRA Praha92:00
TJN08122096129Martin MairichTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis94:00
RUZ09022801030Antonín HofhanzlRUZ TJ Růžená96:00
JIL0601425563Michal VotočekJIL OK Jilemnice98:00
TJN06032067316Filip MairichTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis100:00
 
 
H14 (29)3,8 km 0 m12 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant1:00
VakantVakant3:00
VakantVakant5:00
PGP03007260011Štěpán KožinaCPGP SK Praga7:00
ZLH03012020722Erik NovotnýCZLH OOB TJ Zlaté Hory9:00
14Z04002102703Matyáš Martan14Z STS Chvojkovice-Brod11:00
VRL03018636759Matyáš ŠtreglAVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí13:00
33P030154072Maksymilian Cych33P Echo Twardogóra15:00
VSP04059200730Tomáš BaldrianCVSP USK Praha17:00
TJN03032080823Vojta ŘehořTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis19:00
VSP04062032107Dominik PrůšaAVSP USK Praha21:00
VRB04142067397Tomáš MalýCVRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr23:00
LME04002056261Marek BejvlCLME SK Los Mělník25:00
14P03018631683Bartłomiej Kołodziejczyk14P UKS Kometa Gliwice27:00
SKV04019005143Marek ŠtěrbaSKV TJ Slovan Karlovy Vary29:00
EKP04017209480Jiří BlahaEKP VŠTJ Ekonom Praha31:00
PGP0304897393Matyáš KolářCPGP SK Praga33:00
TJN03002027224Vojtěch DejnožkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis35:00
VRL03052088183Jakub ProcingerCVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí37:00
88P03012076141Szymon Jurczak88P MKS Paulinum Jelenia Góra39:00
TJN03062085591Ondřej LesákTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis41:00
88P03022076142Jakub Zaleski88P MKS Paulinum Jelenia Góra43:00
TJN04012027207Matěj TkáčTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis45:00
VSP0409446366Daniel NosekVSP USK Praha47:00
14P03038629804Łukasz Kołodziejczyk14P UKS Kometa Gliwice49:00
VSP0400232616Matyáš ZakouřilCVSP USK Praha51:00
TRI0401416128Pawel MrózekCTRI TJ TŽ Třinec53:00
EKP04022075608Michal BlahaEKP VŠTJ Ekonom Praha55:00
NEJ03002049567Radim TokárCNEJ TJ Jiskra Nejdek57:00
 
 
H17 (51)5,6 km 0 m15 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant0:00
VakantVakant2:00
VakantVakant4:00
TAP02002080913Martin MelišíkTAP KOB TRETRA Praha6:00
VRB02022067396Vít MatušCVRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr8:00
VRL01047206528Jakub DostálCVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí10:00
TJN01062080828Martin AdamecCTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis12:00
STH02062025353Jan RückerCSTH SK Studenec14:00
VRL02027260006Jaroslav MejsnarCVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí16:00
KSH02022078478Šimon MayerKSH OB Kašperské Hory18:00
VRL01022082910Jan ProcingerCVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí20:00
TJN02054408034Vojtěch RomaniukTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis22:00
JIL01072078455Jonáš GottsteinCJIL OK Jilemnice24:00
VSP0202601169Michal BolehovskýCVSP USK Praha26:00
TRI02009101677Marek HaltofCTRI TJ TŽ Třinec28:00
PGP02002060249Petr JanasCPGP SK Praga30:00
JIL01042035716Jakub JežekCJIL OK Jilemnice32:00
STH02057204987Lukáš LinkCSTH SK Studenec34:00
TRI01007202876Erik TuharskýCTRI TJ TŽ Třinec36:00
DCE01002104701Jan TachezyCDCE KOB Dobřichovice38:00
ZAM02058629818Jan MoravecZAM OB T.J. Sokol Žamberk40:00
TJN01051398985Ondřej BudskýCTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis42:00
JIL02012073749Matouš VlastníkCJIL OK Jilemnice44:00
TJN01022032159Matyáš RůtaBTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis46:00
DKP0205888625Matěj ŠubrtBDKP Oddíl OB Kotlářka48:00
TRI00022060277Sebastian FilipekBTRI TJ TŽ Třinec50:00
VPM00022042514Ondřej HasmanBVPM KOS Slavia VŠ Plzeň52:00
TJN00062069092Josef NagyBTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis54:00
STH02027201763Vít ŠtefanBSTH SK Studenec56:00
VPM02052090853Vojtěch SpěváčekBVPM KOS Slavia VŠ Plzeň58:00
MLA0101515060Václav BartošBMLA MLOK Mariánské Lázně60:00
VPM0101887604Adam HašekBVPM KOS Slavia VŠ Plzeň62:00
SJC02022056295Matěj TumaBSJC Sportcentrum Jičín64:00
88P01012103947Miłosz Andrzejewski88P MKS Paulinum Jelenia Góra66:00
28P00008281200Tomasz (jr) Nitsch28P UNTS Warszawa68:00
14P01018629803Jakub Kucharczyk14P UKS Kometa Gliwice70:00
88P01002076144Wojciech Kruk88P MKS Paulinum Jelenia Góra72:00
28P0101886683Michal Pierzchala28P UNTS Warszawa74:00
88P00002053617Bruno Pawłowicz88P MKS Paulinum Jelenia Góra76:00
14P00008629802Jan Byrczek14P UKS Kometa Gliwice78:00
88P0002412287Kacper Lach88P MKS Paulinum Jelenia Góra80:00
2SP0000886651Karol Huba2SP UKS Azymut Dębów .82:00
88P0103253493Bartłomiej Zalewski88P MKS Paulinum Jelenia Góra84:00
28P02001403087Bartosz Olszewski28P UNTS Warszawa86:00
1TD1007929470Erik Schindler1TD SV Handwerk Erfurt88:00
VPM00018629758Jan HašekBVPM KOS Slavia VŠ Plzeň90:00
VSP01022020707Kryštof PrůšaAVSP USK Praha92:00
VPM02012042505Marek HasmanAVPM KOS Slavia VŠ Plzeň94:00
DKP01009889Martin KlaškaADKP Oddíl OB Kotlářka96:00
OSN02018000543Šimon MarečekAOSN SK Orientační sporty Nové Měst98:00
VPM02042042518Lukáš RichtrAVPM KOS Slavia VŠ Plzeň100:00
 
 
H20 (20)6,7 km 0 m22 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant1:00
VakantVakant3:00
DCE97007201811Jakub MoravecCDCE KOB Dobřichovice5:00
JIL98042035717Matěj HroudaCJIL OK Jilemnice7:00
HOR97002078473Martin VávraHOR TJ Jiskra Hořice9:00
JIL9903425529Vít JežekCJIL OK Jilemnice11:00
PVP9900336081Jindřich NeumannCPVP VSS Přírodověda Praha13:00
LIV9800888614Tomáš BorovičkaCLIV Krušnohorský rogainingový klub15:00
JIL99042060257Šimon VlastníkCJIL OK Jilemnice17:00
88P97001411016Maciej Lucerski88P MKS Paulinum Jelenia Góra19:00
88P9701889678Kornel Szymański88P MKS Paulinum Jelenia Góra21:00
14P99018631691Mateusz Szwaja14P UKS Kometa Gliwice23:00
88P98022090687Wiktor Staszak88P MKS Paulinum Jelenia Góra25:00
42P98007899987jakub jaroszek42P Team36027:00
88P9800889676Marcel Domagała88P MKS Paulinum Jelenia Góra29:00
2SP9900886652Michał Kruk2SP UKS Azymut Dębów .31:00
88P98012103947Krzysztof Retych88P MKS Paulinum Jelenia Góra33:00
VRL98022025354Ondra StarýAVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí35:00
JPV99152069090Petr KašparAJPV Oddíl OS SK Prostějov37:00
TRI98011400410Jan CiencialaATRI TJ TŽ Třinec39:00
 
 
H21A (26)7,5 km 0 m23 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant1:00
VakantVakant3:00
DKP8606231951Jiří RambaBDKP Oddíl OB Kotlářka5:00
SZP81027717777Jan MrázekBSZP TJ Slovan Zdravotník Praha7:00
DOK8700887924Daniel NovákBDOK OK Doksy9:00
SZP81017201777Miroslav KovářBSZP TJ Slovan Zdravotník Praha11:00
DKP87177202874Ondřej PospíšilBDKP Oddíl OB Kotlářka13:00
LIV67018912Jan TojnarBLIV Krušnohorský rogainingový klub15:00
VPM7700301170Robert MartínekBVPM KOS Slavia VŠ Plzeň17:00
DCE93002051509Tomáš RusýBDCE KOB Dobřichovice19:00
38P81008640929Piotr Paszynski38P UKS Orientus Lodz21:00
17P81008640911Wojciech Dwojak17P WKS Śląsk Wrocław23:00
2UP83001413976Marcin Fastyn2UP MKS Metalowiec Łódź25:00
68P87011399033Przemyslaw Lisowski68P KS Artemis Wrocław27:00
86P93001696Piotr Skorupa86P LKS Górzanka Nawojowa Góra29:00
88P89008636526Michał Kalata88P MKS Paulinum Jelenia Góra31:00
39P6800887093Jarosław Bartczak39P UMKS Orkan Ostróda33:00
28P95019200095Krzysztof Wolowczyk28P UNTS Warszawa35:00
VRB7201436946Richard KlechAVRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr37:00
SPC74082042503Pavel KurzASPC SPORTICUS team39:00
TUV750051726Tomáš ZakouřilATUV SOK TJ Turnov41:00
DKP82037202900Josef GoderADKP Oddíl OB Kotlářka43:00
PTE84038401151Michal JirkaAPTE TJ Sokol Ptení45:00
VSP7310553437Michal PrůšaAVSP USK Praha47:00
SZP740151773Jan BoudnýESZP TJ Slovan Zdravotník Praha49:00
SSP831251659Tomáš GregoriadesASSP SK Stopa Praha, z.s.51:00
 
 
H21B (17)6,0 km 0 m17 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant0:00
VakantVakant2:00
NNN10062049587Vaclav ZatloukalNNN Neregistrovaní (NNN)4:00
LIV7400207827Pavel KurfürstBLIV Krušnohorský rogainingový klub6:00
DOB78012027232Tomáš LeštínskýBDOB KOB Dobruška8:00
VLI73017003010Milan MeierCVLI Slavia Liberec orienteering10:00
NNN1007331098Jakub KlemsaNNN Neregistrovaní (NNN)12:00
SHK9100Milan DůrekSHK OK Slavia Hradec Králové14:00
EKP88062078484Nikolas DomínCEKP VŠTJ Ekonom Praha16:00
PVP84002103747Luboš KrálCPVP VSS Přírodověda Praha18:00
VPM79058252429Jakub JirkaCVPM KOS Slavia VŠ Plzeň20:00
SLP85037111117Jiří FišerCSLP OOB Slavia Praha22:00
TUV9601411412Ondřej SokolářTUV SOK TJ Turnov24:00
SMR78017204972Vojta BuriánekCSMR SNS Smržovka26:00
VIC89318066608Jan PanovecVIC OB Vizovice28:00
ZLH75017506161Roman MoskvaZLH OOB TJ Zlaté Hory30:00
DKP82001207407Martin NývltCDKP Oddíl OB Kotlářka32:00
 
 
H21E (37)9,0 km 0 m29 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant30:00
VakantVakant32:00
VakantVakant34:00
18D1013888902Andrei Kraemer18D Post SV Dresden36:00
19D1001501938Martin Weisbrich19D SSV Planeta Radebeul38:00
94D10051559Michael Kukis94D OSC Kassel.40:00
33D10201985456Wieland Kundisch33D USV TU Dresden42:00
24D1016502219Bernd Kohlschmidt24D SV Robotron Dresden44:00
18D10021051289Max Röhnert18D Post SV Dresden46:00
PVP94001403421Vojtěch NeumannEPVP VSS Přírodověda Praha48:00
VRB96062067391Vojtěch MatušEVRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr50:00
DKP8500889286Tomáš JohanovskýEDKP Oddíl OB Kotlářka52:00
SJC87091414501Michal DrobníkESJC Sportcentrum Jičín54:00
SZP76001399000Roman HorynaESZP TJ Slovan Zdravotník Praha56:00
SMR7901995876Honza SvobodaESMR SNS Smržovka58:00
JIL770151590Jan KolínEJIL OK Jilemnice60:00
PVP8900301117Tomáš NeumannEPVP VSS Přírodověda Praha62:00
TBM7137888633Jiří ŠťastnýETBM KOS TJ Tesla Brno64:00
LIV7900416195Jan ČechELIV Krušnohorský rogainingový klub66:00
CHT60492073715Miroslav KopáčekECHT OOB SK Chrast68:00
SZP6800681612Vítek PospíšilESZP TJ Slovan Zdravotník Praha70:00
SZP82007003030Radek LacigaESZP TJ Slovan Zdravotník Praha72:00
SJI8304995877Martin KratochvílESJI OK Jihlava74:00
VLI81008627111Jan KolajaEVLI Slavia Liberec orienteering76:00
SSU9442886264Petr HorvátESSU SK Severka Šumperk, z.s.78:00
DOB74057241Ondřej ČápEDOB KOB Dobruška80:00
TBM72058636760Miroslav RyglETBM KOS TJ Tesla Brno82:00
JIL87021155115Aleš MalýEJIL OK Jilemnice84:00
PGP64018636798Tomáš JanovskýEPGP SK Praga86:00
DKP93011700077Pavel KlaškaEDKP Oddíl OB Kotlářka88:00
TRI9301887630Michal ArgalášETRI TJ TŽ Třinec90:00
OSN69007205032Petr MarečekEOSN SK Orientační sporty Nové Měst92:00
CHT85107201807Jan KopáčekECHT OOB SK Chrast94:00
SZP70009101108Petr BořánekESZP TJ Slovan Zdravotník Praha96:00
DKP95007204504Václav ŠňupárekEDKP Oddíl OB Kotlářka98:00
TRI9103920676Ondřej KantorETRI TJ TŽ Třinec100:00
DCE9400887640Lukáš KettnerEDCE KOB Dobřichovice102:00
 
 
H35 (37)6,0 km 0 m17 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant36:00
VakantVakant38:00
VPM69022060400Ondřej HašekCVPM KOS Slavia VŠ Plzeň40:00
14P73008631670Tomasz Polewka14P UKS Kometa Gliwice42:00
SJI72012061827Jaroslav VítekSJI OK Jihlava44:00
1WD1010303967Ulf Uhlemann1WD ESV Dresden46:00
NNN7906Jan PokornýNNN Neregistrovaní (NNN)48:00
SJC7531896967Petr TomešCSJC Sportcentrum Jičín50:00
EKP6800515152Jan PeckaBEKP VŠTJ Ekonom Praha52:00
SKL75007205029Michal GeislerCSKL SMS Team Kladno54:00
48D1011772105Lars Fremder48D OL-Team Wehrsdorf56:00
STH74017203467Tomáš ChrástCSTH SK Studenec58:00
VSP71037204488Pavel BolehovskýCVSP USK Praha60:00
1VP73012067729Mariusz Plesiński1VP HKS Azymut Mochy62:00
VSP740151724Václav ZakouřilCVSP USK Praha64:00
54D7700897324Mark Huster54D SV Sachsen 90 Werdau66:00
SZP57002011900Martin ŠkorpilCSZP TJ Slovan Zdravotník Praha68:00
SVR76001403430David NedopílekSVR TJ Švýcárna70:00
33D1026941971Torsten Kaufmann33D USV TU Dresden72:00
SJC73057090004Jaroslav TumaCSJC Sportcentrum Jičín74:00
NNN7407889168David ŠmahelNNN Neregistrovaní (NNN)76:00
38P7400887243Pawel Lisiak38P UKS Orientus Lodz78:00
1QD1012997926Stephan Haenelt1QD SV IHW Alex 78 Berlin80:00
RUZ73002800340Abrahám HofhanzlRUZ TJ Růžená82:00
PGP7104887615Tomáš KolářCPGP SK Praga84:00
NNN7706Luboš ZavadilNNN Neregistrovaní (NNN)86:00
SPC82117201206Miroslav KalinaBSPC SPORTICUS team88:00
PGP71067201200Petr JanasCPGP SK Praga90:00
STH78019090Petr JunekCSTH SK Studenec92:00
41P78008640921Marek Kuryj41P WKS Wawel Kraków94:00
88P77009101296Damian Dutkiewicz88P MKS Paulinum Jelenia Góra96:00
CHA75007201775Jaroslav PolákCCHA OK Chrastava98:00
1VP78002036957Rafał Walicki1VP HKS Azymut Mochy100:00
DKP65008650Pavel KlaškaCDKP Oddíl OB Kotlářka102:00
24D10282035202Björn Heinemann24D SV Robotron Dresden104:00
JIL52019774Josef ErlebachCJIL OK Jilemnice106:00
SSP800051690Martin PetříčekCSSP SK Stopa Praha, z.s.108:00
 
 
H45 (38)5,6 km 0 m14 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant1:00
VakantVakant3:00
VakantVakant5:00
97P71002067843Jacek Gorczyca97P KS Hades Poznań7:00
NEJ6400682072Jiří HájekCNEJ TJ Jiskra Nejdek9:00
45P63001963012Ryszard Chachurski45P KU AZS WAT Warszawa11:00
2VP63012021371Jacek Kozłowski2VP PATRIA Młynne13:00
SMR70017205036Petr PařízekCSMR SNS Smržovka15:00
JIL70419069Tomáš VotočekJIL OK Jilemnice17:00
VCB65028044Radek TeringlVCB OB České Budějovice19:00
EKP70029700729Ondřej BlahaEKP VŠTJ Ekonom Praha21:00
UOL65039005227Roman ŠimekCUOL SOB Olomouc23:00
2WP6400428772Skorupa Stanisław2WP MUKS GLIWICE25:00
LME63002020717Miroslav ŠimekCLME SK Los Mělník27:00
PGP68012067268Vít MalečekCPGP SK Praga29:00
OKP6500303918Petr HimmelOKP SK OK 24 Praha31:00
MLA6701888609Luděk BartošCMLA MLOK Mariánské Lázně33:00
48D10171111255Harald Männel48D OL-Team Wehrsdorf35:00
LME71002060271Jakub BejvlCLME SK Los Mělník37:00
1QD10308241268Stefan Bleidorn1QD SV IHW Alex 78 Berlin39:00
41P67008638446Paweł Moszkowicz41P WKS Wawel Kraków41:00
DKP6901443079Jiří KalousekCDKP Oddíl OB Kotlářka43:00
97P72007200386Remigiusz Nowak97P KS Hades Poznań45:00
PGP72032460Petr BaldrianCPGP SK Praga47:00
DKP71007201757Antonín ŠubrtCDKP Oddíl OB Kotlářka49:00
HOR63012032106Radek VávraHOR TJ Jiskra Hořice51:00
28P71001399040Tomasz Nitsch28P UNTS Warszawa53:00
SSP660051692Vlastimil JaníkCSSP SK Stopa Praha, z.s.55:00
JIL69012060259Zdeněk VlastníkCJIL OK Jilemnice57:00
ZLH70017001234Tomáš NovotnýCZLH OOB TJ Zlaté Hory59:00
61D10188222221Thomas Krauße61D SG LVB Leipzig61:00
LLI6801436961Aleš FürstLLI TJ Loko Liberec63:00
HCE68007208085Jan MüllerHCE TJ Hostivice65:00
33P68001010100Piotr Cych33P Echo Twardogóra67:00
DOB70021400420Martin KubecCDOB KOB Dobruška69:00
53P69001221169Adam Wroniak53P Team 36071:00
HOR63022059759Martin VávraHOR TJ Jiskra Hořice73:00
SCP720151557Tomáš PodivínskýCSCP OK Sparta Praha75:00
 
 
H55 (24)4,4 km 0 m13 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant1:00
VakantVakant3:00
LIV530049606František WaldCLIV Krušnohorský rogainingový klub5:00
SCP5900682630Jiří KavkaSCP OK Sparta Praha7:00
41P48008640922Stanisław Kruczek41P WKS Wawel Kraków9:00
81C54002099493Jiří Kotulán81C Cirkus Čakovice11:00
VLI56019902Ivan DrobníkCVLI Slavia Liberec orienteering13:00
EKP560151581Milan BochenekCEKP VŠTJ Ekonom Praha15:00
96D1025582309Michael Schalle96D MTV Bamberg17:00
1QD62008201262Frank Braatz1QD SV IHW Alex 78 Berlin19:00
SJC60002102082Pavel KuchařCSJC Sportcentrum Jičín21:00
LIV6104515097Milan BorovičkaCLIV Krušnohorský rogainingový klub23:00
94P62002075574Jan Cegielka94P KU AZS WAT Warszawa25:00
EKP5500682645Jiří ŠedivýCEKP VŠTJ Ekonom Praha27:00
18D10098629988Werner Kraemer18D Post SV Dresden29:00
74D60009005663Peter Heinrich74D ESV Dresden MTBO31:00
33D10157777777Diethard Kundisch33D USV TU Dresden33:00
2CD1008302986Wolfgang Kössler2CD Volkssport Berlin35:00
2UP56001394894Piotr Wierciński2UP MKS Metalowiec Łódź37:00
48D1002560127Dietmar Fremder48D OL-Team Wehrsdorf39:00
96D00018222223Michael Schalle96D MTV Bamberg41:00
EKP580051147Miroslav FantaCEKP VŠTJ Ekonom Praha43:00
PGP600051632Petr KožinaCPGP SK Praga45:00
EKP56008627106Petr AdriánEKP VŠTJ Ekonom Praha47:00
 
 
H65 (13)3,8 km 0 m12 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant61:00
33D10218501901Helmut Conrad33D USV TU Dresden63:00
SSP500051655Miloslav ToušekCSSP SK Stopa Praha, z.s.65:00
BOV44032060210Oldřich VlachCBOV TJ Baník Ostrava OKD67:00
JIL47019066Zdeněk ZlesákCJIL OK Jilemnice69:00
SSP46008805Stanislav NosálCSSP SK Stopa Praha, z.s.71:00
EKP52122042539Stanislav BorákCEKP VŠTJ Ekonom Praha73:00
DKP430051800Zdenko ProcházkaCDKP Oddíl OB Kotlářka75:00
SSP47009101102Zdeněk KočCSSP SK Stopa Praha, z.s.77:00
OOL51001400440Oldřich PilcCOOL SK Haná orienteering79:00
VLI4900253372Ladislav JežekCVLI Slavia Liberec orienteering81:00
SJC48059913Vladimír MikanSJC Sportcentrum Jičín83:00
SZP52007003050Zdeněk LacigaASZP TJ Slovan Zdravotník Praha85:00
 
 
H75 (7)3,4 km 0 m10 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant9:00
SSP4201502087Vladimír NěmecCSSP SK Stopa Praha, z.s.11:00
NEJ41002067350Jaromír FreyCNEJ TJ Jiskra Nejdek13:00
35D10292091764Kendray Werner G Klawun35D Sachsen-Marathon15:00
SSP3800682666Vladimír AttlCSSP SK Stopa Praha, z.s.17:00
24D10272060Rolf Heinemann24D SV Robotron Dresden19:00
SSP41009823Rudolf RychlýCSSP SK Stopa Praha, z.s.21:00
 
 
T5 (20)5,6 km 0 m14 K
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
33D1024950102Jakob Schöne33D USV TU Dresden77:00
VRL6306995887Pavel ČivrnýVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí79:00
VPM84508416122Petra JirkováVPM KOS Slavia VŠ Plzeň81:00
SMR6200886815Ivan SvobodaSMR SNS Smržovka83:00
OKP45002087699Jiří ŠplíchalOKP SK OK 24 Praha85:00
VSP72612058494Pavla NoskováVSP USK Praha87:00
VRL08512045230Eliška ČivrnáVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí89:00
LME7600420455Miloslav AlblLME SK Los Mělník91:00
KSH0852416181Daniela MayerováKSH OB Kašperské Hory93:00
LME7555420448Lucie AlblováLME SK Los Mělník95:00
VSP6910446367Jan NosekVSP USK Praha97:00
SMR8451428294Káťa HanajováSMR SNS Smržovka99:00
14Z69002102690Jaroslav Martan14Z STS Chvojkovice-Brod101:00
NNN77992102816Zdenka EllederováNNN Neregistrovaní (NNN)103:00
VakantVakant105:00
VakantVakant107:00
VakantVakant109:00
VakantVakant111:00
VakantVakant113:00
VakantVakant115:00