Mistrovství ČR ve sprintučt 16. 2. 2017 14:20
Startovka po oddílechvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
15BOV TJ Baník Ostrava OKD (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12060210Oldřich VlachBOV4403H6540:00
 
 
25DCE KOB Dobřichovice (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1887640Lukáš KettnerDCE9400H2182:00
22051509Tomáš RusýDCE9300H2137:00
 
 
27DKP Oddíl OB Kotlářka (25)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17204504Václav ŠňupárekDKP9500H2172:00
251800Zdenko ProcházkaDKP4300H6536:00
37201757Antonín ŠubrtDKP7100H4520:00
4888625Matěj ŠubrtDKP0205H1755:00
5886289Vojtěch ŠubrtDKP0502H1265:00
68645Jáchym ŠubrtDKP0800H1268:00
71207407Martin NývltDKP8200H21B15:00
89000007Kristýna KolínováDKP8450D2132:00
9443079Jiří KalousekDKP6901H457:00
109784Barbora BaldrianováDKP7855D2135:00
117207077Dominika PlochováDKP8651D2147:00
129944499Simona KarochováDKP8853D2137:00
131700077Pavel KlaškaDKP9301H2164:00
147260030Jana RyantováDKP8660D2115:00
15889286Tomáš JohanovskýDKP8500H2180:00
16231951Jiří RambaDKP8606H2144:00
171413714Kamila RambováDKP8655D2119:00
189054Zuzana JiřištováDKP8254D2121:00
1949806Kateřina KlaškováDKP6750D4575:00
209889Martin KlaškaDKP0100H1779:00
21443061Josefina KlaškováDKP9651D216:00
228650Pavel KlaškaDKP6500H3546:00
237875600Marie PospíšilováDKP8756D2140:00
247202874Ondřej PospíšilDKP8717H2138:00
257202900Josef GoderDKP8203H2146:00
 
 
29DOB KOB Dobruška (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12027232Tomáš LeštínskýDOB7801H21B14:00
27241Ondřej ČápDOB7405H2185:00
37247Alena PeterováDOB8953D218:00
4682690Věra ĎoubalováDOB8751D2142:00
 
 
30DOK OK Doksy (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1887924Daniel NovákDOK8700H2141:00
 
 
34EKP VŠTJ Ekonom Praha (10)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1232174Jana BochenkováEKP6150D5524:00
251581Milan BochenekEKP5601H5592:00
32042539Stanislav BorákEKP5212H6544:00
451147Miroslav FantaEKP5800H5578:00
549632Kateřina FantováEKP0256D175:00
62078484Nikolas DomínEKP8806H21B13:00
751604Miroslava ŠediváEKP5750D5527:00
8682645Jiří ŠedivýEKP5500H5582:00
9515152Jan PeckaEKP6800H3542:00
108627106Petr AdriánEKP5600H5589:00
 
 
40HCE TJ Hostivice (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17208085Jan MüllerHCE6800H4513:00
 
 
43HOR TJ Jiskra Hořice (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12059759Martin VávraHOR6302H4519:00
22078473Martin VávraHOR9700H2098:00
32032106Radek VávraHOR6301H4517:00
42108890Vanda VávrováHOR0350D1471:00
 
 
46CHA OK Chrastava (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17500077Dominika PachnerováCHA7750D3550:00
27201775Jaroslav PolákCHA7500H3536:00
 
 
48CHT OOB SK Chrast (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12073715Miroslav KopáčekCHT6049H2184:00
253452Hana ŘezníčkováCHT6051D4583:00
37201807Jan KopáčekCHT8510H2168:00
42059736Iva KopáčkováCHT8851D2146:00
 
 
54JIL OK Jilemnice (23)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
19066Zdeněk ZlesákJIL4701H6539:00
22096111Vlasta ZlesákováJIL5362D5525:00
39774Josef ErlebachJIL5201H6541:00
42035716Jakub JežekJIL0104H1753:00
5425529Vít JežekJIL9903H2095:00
62075623Romana JežkováJIL7552D3555:00
72060258Lucie VlastníkováJIL7554D3561:00
82060257Šimon VlastníkJIL9904H2097:00
92073749Matouš VlastníkJIL0201H1750:00
109068Adéla HoudováJIL0356D1462:00
112078470Anna KarlováJIL0352D1464:00
122035717Matěj HroudaJIL9804H2099:00
132078459Ema GottsteinováJIL0451D1459:00
142078455Jonáš GottsteinJIL0107H1745:00
152060259Zdeněk VlastníkJIL6901H4528:00
16426351Jana ŠaldováJIL7555D3565:00
171155115Aleš MalýJIL8702H2171:00
182078451Šárka MatěáskováJIL0551D1213:00
192078458Tomáš SuchardaJIL0502H1259:00
202078456Antonie PitrmucováJIL0251D179:00
2151590Jan KolínJIL7701H2193:00
22425563Michal VotočekJIL0601H1253:00
239069Tomáš VotočekJIL7041H4518:00
 
 
55JPV Oddíl OS SK Prostějov (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12069090Petr KašparJPV9915H20109:00
 
 
86LIV Krušnohorský rogainingový klub (7)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1888614Tomáš BorovičkaLIV9800H2096:00
2515097Milan BorovičkaLIV6104H5590:00
3995809Lenka BorovičkováLIV7350D3563:00
48912Jan TojnarLIV6701H2142:00
549606František WaldLIV5300H5588:00
6416195Jan ČechLIV7900H2187:00
7207827Pavel KurfürstLIV7400H21B2:00
 
 
89LLI TJ Loko Liberec (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1436961Aleš FürstLLI6801H4522:00
 
 
93LPU OK Lokomotiva Pardubice (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17203463Kateřina KoberováLPU0352D1451:00
22032180Bára PušováLPU0357D1465:00
 
 
106OSN SK Orientační sporty Nové Měst (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18000543Šimon MarečekOSN0201H1777:00
22080908Zuzana StoklasováOSN0454D1458:00
37205032Petr MarečekOSN6900H2177:00
47203325Daniela StoklasováOSN0055D1714:00
52011896Ema MarečkováOSN0450D1456:00
 
 
113MLA MLOK Mariánské Lázně (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1888609Luděk BartošMLA6701H4521:00
22073704Marie BartošováMLA0451D1469:00
3515060Václav BartošMLA0101H1763:00
451494Jana BartošováMLA7051D2133:00
52073702Kateřina ČernáMLA0251D1727:00
 
 
115NEJ TJ Jiskra Nejdek (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12035737Regina TokárováNEJ0151D1730:00
22049567Radim TokárNEJ0300H1481:00
32067350Jaromír FreyNEJ4100H7518:00
4682072Jiří HájekNEJ6400H452:00
 
 
123PGP SK Praga (22)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12460Petr BaldrianPGP7203H4526:00
28636798Tomáš JanovskýPGP6401H2173:00
37208324Kateřina JanovskáPGP9850D205:00
41470169Petra JanovskáPGP7355D2145:00
551658Dominika JežkováPGP9053D2114:00
651660Regina JežkováPGP6352D4584:00
77207777Kateřina ŠkarkováPGP9955D201:00
87858Elis MasopustováPGP8656D215:00
9232184Ilona HrabánkováPGP6250D5526:00
1051632Petr KožinaPGP6000H5577:00
117260011Štěpán KožinaPGP0300H1476:00
12897393Matyáš KolářPGP0304H1483:00
13981813Michaela KolářováPGP7351D3552:00
14887615Tomáš KolářPGP7104H3541:00
15502089Jana KožinováPGP6651D4586:00
167003042Zuzana KožinováPGP9650D2118:00
177200338Anna KožinováPGP9350D217:00
18232050Klára HrabánkováPGP9654D2111:00
19347887Anna ČechmánkováPGP0452D1470:00
202067268Vít MalečekPGP6801H4510:00
212067999Hana MalečkováPGP0550D129:00
222067959Pavlína MalečkováPGP0850D127:00
 
 
127PTE TJ Sokol Ptení (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18401151Michal JirkaPTE8403H2145:00
 
 
130PVP VSS Přírodověda Praha (7)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18565Kateřina NeumannováPVP9250D2136:00
22103747Luboš KrálPVP8400H21B9:00
351580Renata NeumannováPVP6650D4577:00
48575Václav ČechmánekPVP0600H1270:00
5301117Tomáš NeumannPVP8900H2194:00
61403421Vojtěch NeumannPVP9400H2174:00
7336081Jindřich NeumannPVP9900H2094:00
 
 
142SHK OK Slavia Hradec Králové (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11008174Karolína TepláSHK9251D2112:00
27207704Lenka MechlováSHK9051D2138:00
32051524Pavla MyslivcováSHK9352D2116:00
49005227Johanka ŠimkováSHK9355D2144:00
51417129Milan DůrekSHK9100H21B4:00
 
 
145SJC Sportcentrum Jičín (11)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
19005225Jaroslav HavlíkSJC3601H7520:00
28631581Rozálie KuchařováSJC0251D1725:00
3981842Daniela TomešováSJC8451D2134:00
42056295Matěj TumaSJC0202H1759:00
51414501Michal DrobníkSJC8709H2169:00
6896967Petr TomešSJC7531H3535:00
77090004Jaroslav TumaSJC7305H3521:00
82102082Pavel KuchařSJC6000H5580:00
99913Vladimír MikanSJC4805H6533:00
102056270Róza VejražkováSJC0151D1712:00
112075653Barbora MatějkováSJC0156D172:00
 
 
147SJI OK Jihlava (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1995877Martin KratochvílSJI8304H2188:00
 
 
149SKL SMS Team Kladno (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17204522Iva MědílkováSKL7150D3556:00
27205029Michal GeislerSKL7500H3538:00
 
 
151SKV TJ Slovan Karlovy Vary (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17003008Veronika KubínováSKV9752D2123:00
29005143Marek ŠtěrbaSKV0401H1485:00
 
 
153SLP OOB Slavia Praha (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17111117Jiří FišerSLP8503H21B12:00
 
 
155SMR SNS Smržovka (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1995876Honza SvobodaSMR7901H2170:00
27205036Petr PařízekSMR7001H459:00
37205014Věrka PařízkováSMR7151D4580:00
4428294Káťa HanajováSMR8451T596:00
5886815Ivan SvobodaSMR6200T590:00
 
 
160SSP SK Stopa Praha, z.s. (12)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
19101102Zdeněk KočSSP4700H6543:00
251690Martin PetříčekSSP8000H3519:00
351698Jana HaňkovskáSSP4050D6530:00
4682666Vladimír AttlSSP3800H7517:00
59823Rudolf RychlýSSP4100H7521:00
6502087Vladimír NěmecSSP4201H7519:00
78805Stanislav NosálSSP4600H6534:00
851655Miloslav ToušekSSP5000H6547:00
953567Alena SmolkováSSP6450D4589:00
1051692Vlastimil JaníkSSP6600H4527:00
1151659Tomáš GregoriadesSSP8312H2149:00
12434801Zuzana PetříčkováSSP8251D3571:00
 
 
161SSU SK Severka Šumperk, z.s. (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1886264Petr HorvátSSU9442H2167:00
2980354Hana HorvátováSSU9794D204:00
 
 
164STH SK Studenec (11)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17201779Tereza ChrástováSTH0251D1728:00
27204987Lukáš LinkSTH0205H1744:00
37201763Vít ŠtefanSTH0202H1762:00
47204976Magdaléna ChrástováSTH0551D1211:00
57203467Tomáš ChrástSTH7401H3539:00
62025352Šárka RückerováSTH0054D1711:00
72025353Jan RückerSTH0206H1751:00
89090Petr JunekSTH7801H3525:00
91302784Matouš JunekSTH0801H1267:00
107756777Šimon JunekSTH1001H1260:00
11220254Petra JunkováSTH7451D3570:00
 
 
167SZP TJ Slovan Zdravotník Praha (16)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
151773Jan BoudnýSZP7401H2189:00
2681612Vítek PospíšilSZP6800H2192:00
39782Magda HorováSZP5450D2143:00
4500556Romana MrázkováSZP8351D2117:00
57717777Jan MrázekSZP8102H2139:00
67003030Radek LacigaSZP8200H2186:00
71399000Roman HorynaSZP7600H2176:00
8Marek ŠkorpilSZP0901H1262:00
92011900Martin ŠkorpilSZP5700H3540:00
10211303Jana ŠkorpilováSZP7450D3567:00
11232330Tereza ChmelíkováSZP8750D214:00
127201777Miroslav KovářSZP8101H2143:00
139101108Petr BořánekSZP7000H2179:00
14887608Michaela LacigováSZP8150D2120:00
15246899Marie LacigováSZP0050D173:00
167003050Zdeněk LacigaSZP5200H6538:00
 
 
168TAP KOB TRETRA Praha (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12080913Martin MelišíkTAP0200H1741:00
22081357Jan MelišíkTAP0502H1255:00
32092376Monika ÚlehlováTAP6950T594:00
42092402Dominik SorkTAP0504T592:00
52096249Barbora SmolkováTAP0356D1466:00
 
 
169TBM KOS TJ Tesla Brno (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18636760Miroslav RyglTBM7205H2190:00
2888633Jiří ŠťastnýTBM7137H2181:00
3515497Anežka HlaváčováTBM0199D1729:00
 
 
174TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis (23)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12027211Lída BaloghováTJN0150D176:00
22035718Martin DejnožkaTJN0600H1269:00
32027224Vojtěch DejnožkaTJN0300H1490:00
44408033Lucie KottíkováTJN0657D1212:00
52067316Filip MairichTJN0603H1264:00
62070823Jan PěničkaTJN0501H1257:00
72085567Soňa PesničákováTJN0451D1453:00
82032159Matyáš RůtaTJN0102H1761:00
92035701Adéla RydlováTJN0151D1724:00
102035725Magdaléna RydlováTJN0251D1715:00
112080823Vojta ŘehořTJN0303H1478:00
124408031Adéla SavrukováTJN0656D1215:00
132070854Jolana SkalováTJN0653D1210:00
142053560Míša ŠklíbováTJN0153D1710:00
152027207Matěj TkáčTJN0401H1480:00
162069089Natálie ZaňkováTJN0450D1468:00
172085591Ondřej LesákTJN0306H1487:00
182069092Josef NagyTJN0006H1757:00
192088165Kateřina NagyováTJN0452D1455:00
202096129Martin MairichTJN0812H1252:00
214408034Vojtěch RomaniukTJN0205H1754:00
222080828Martin AdamecTJN0106H1747:00
231398985Ondřej BudskýTJN0105H1752:00
 
 
177TRI TJ TŽ Třinec (10)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11400410Jan CiencialaTRI9801H20110:00
2887630Michal ArgalášTRI9301H2183:00
3920676Ondřej KantorTRI9103H2165:00
47206554Teresa MrózekTRI0251D1713:00
57202876Erik TuharskýTRI0100H1746:00
69101677Marek HaltofTRI0200H1738:00
72060277Sebastian FilipekTRI0002H1760:00
87208088Lucie SzarzecováTRI9850D203:00
9416128Pawel MrózekTRI0401H1482:00
102073677Gabriela ArgalášováTRI6850D4591:00
 
 
180TUR OOB TJ Turnov (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11403419Alena LinkováTUR9751D202:00
 
 
181TUV SOK TJ Turnov (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
151726Tomáš ZakouřilTUV7500H2147:00
251808Lenka ŠritrováTUV0252D177:00
3411616Ondřej SokolářTUV9601H21B10:00
 
 
183TZL SKOB Zlín (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17203466Josef PodmolíkTZL9701H2093:00
21400443Tomáš PodmolíkTZL6915H4512:00
 
 
185UOL SOB Olomouc (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
19005227Roman ŠimekUOL6503H4531:00
 
 
189VCB OB České Budějovice (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18044Radek TeringlVCB6502H458:00
 
 
191VIC OB Vizovice (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18066608Jan PanovecVIC8931H21B3:00
 
 
194VLI Slavia Liberec orienteering (16)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1253372Ladislav JežekVLI4900H6542:00
28627111Jan KolajaVLI8100H2175:00
38629817Jana Kolaja EhlerováVLI8055D219:00
49902Ivan DrobníkVLI5601H5591:00
51400433Marie PodrábskáVLI7451D3553:00
62078460Alžběta PodrábskáVLI0451D1467:00
7232246David MeierVLI0606H1254:00
87003010Milan MeierVLI7301H21B8:00
91302773Oldřich PřindaVLI5101H6537:00
104663Lea AndrlováVLI0453D1472:00
11361986Petr KarmazínVLI4901H6545:00
128629811Petr HanovecVLI7101H21B6:00
1351217Anna ZápotockáVLI7250D3559:00
141302790Jakub ŠkodaVLI8800H2178:00
1551600Tereza PeckováVLI0551D1214:00
162078462Marie PodrábskáVLI0251D174:00
 
 
196VPM KOS Slavia VŠ Plzeň (15)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12042518Lukáš RichtrVPM0204H1780:00
2434806Kamila RichtrováVPM0451D1454:00
32090853Vojtěch SpěváčekVPM0205H1758:00
42042527Tomáš KamarytVPM8807H2136:00
52060390Lenka HasmanováVPM7551D3568:00
62042514Ondřej HasmanVPM0002H1756:00
72042505Marek HasmanVPM0201H1778:00
8301412Michal TošnerVPM7803H3526:00
9301170Robert MartínekVPM7700H2140:00
108252429Jakub JirkaVPM7905H21B11:00
118416122Petra JirkováVPM8450T593:00
12887604Adam HašekVPM0101H1764:00
13515112Eva HaškováVPM7352D3554:00
142060400Ondřej HašekVPM6902H3545:00
15995860Jiří BouchalVPM8449H2166:00
 
 
197VRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1436946Richard KlechVRB7201H2148:00
22067396Vít MatušVRB0202H1740:00
32067397Tomáš MalýVRB0414H1479:00
42067391Vojtěch MatušVRB9606H2191:00
 
 
198VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí (17)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12025354Ondra StarýVRL9802H20108:00
2515185Helena RandákováVRL7452D2141:00
37207062Adéla RandákováVRL0452D1457:00
47208078Alžběta RandákováVRL0252D1726:00
52082910Jan ProcingerVRL0102H1739:00
62088183Jakub ProcingerVRL0305H1492:00
77260006Jaroslav MejsnarVRL0202H1749:00
88636759Matyáš ŠtreglVRL0301H1477:00
9438036Libuše PilnáVRL7153D4587:00
102096240Natálie PilnáVRL0351D1461:00
117206528Jakub DostálVRL0104H1742:00
122102800Andrea ŠtreglováVRL7552D3569:00
13995887Pavel ČivrnýVRL6306T589:00
14886273Karolína ČivrnáVRL7355D3562:00
152045230Eliška ČivrnáVRL0851T591:00
16232649Jan ČivrnýVRL0501H1258:00
171398998Petra HančováVRL9652D2139:00
 
 
199VSP USK Praha (11)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1232616Matyáš ZakouřilVSP0400H1493:00
251724Václav ZakouřilVSP7401H3543:00
3232401Helena ZakouřilováVSP7453D3551:00
42032107Dominik PrůšaVSP0406H1488:00
57204488Pavel BolehovskýVSP7103H3529:00
6601169Michal BolehovskýVSP0202H1748:00
72073716Daniel BolehovskýVSP0508H1261:00
89200730Tomáš BaldrianVSP0405H1474:00
9888639Eva BaldrianováVSP0751D128:00
102021830Jolana ŠtraitováVSP0456D1463:00
1153160Markéta PrůšováVSP7256D3557:00
 
 
204ZAM OB T.J. Sokol Žamberk (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18629818Jan MoravecZAM0205H1743:00
 
 
205ZBM SK Žabovřesky Brno (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1703370Jana GebauerováZBM7951D2122:00
2416329Zuzana HendrychováZBM8954D2110:00
 
 
208ZLH OOB TJ Zlaté Hory (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1331514Tereza NovotnáZLH0051D178:00
22020722Erik NovotnýZLH0301H1475:00
37001234Tomáš NovotnýZLH7001H4525:00
42049561Agáta MoskvováZLH0550D1216:00
57506161Roman MoskvaZLH7501H21B5:00
 
 
209ZPV KOB ZPV Prostějov (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11400440Oldřich PilcZPV5100H6546:00
 
 
219LME SK Los Mělník (6)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12058463Karolína BejvlováLME0250D1731:00
22056261Marek BejvlLME0400H1484:00
32060271Jakub BejvlLME7100H4516:00
42060273Martina BejvlováLME7350D3558:00
52020717Miroslav ŠimekLME6300H4529:00
62045245Markéta ŠimkováLME7755D3560:00
 
 
23314P UKS Kometa Gliwice (10)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18629802Jan Byrczek14P0000H1774:00
28627431Kinga Pogoda14P-050D1723:00
38627432Aleksandra Polewka14P0250D1719:00
48629803Jakub Kucharczyk14P0101H1766:00
58629801Natalia Sobel14P0200D1717:00
68629804Łukasz Kołodziejczyk14P0303H1491:00
78631683Bartłomiej Kołodziejczyk14P0301H1473:00
88631670Tomasz Polewka14P7300H3547:00
98631691Mateusz Szwaja14P9901H20102:00
108631688Julia Nyga14P0252D1721:00
 
 
236NNN Neregistrovaní (NNN) (7)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17791Jana ZatloukalovaNNN1005D2113:00
22049587Vaclav ZatloukalNNN1006H21B7:00
3889168David ŠmahelNNN7407H3524:00
4Luboš ZavadilNNN7706H3549:00
5Jan PokornýNNN7906H3533:00
62102821David EllederNNN0699H1263:00
72102816Zdenka EllederováNNN7799T588:00
 
 
25918D Post SV Dresden (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18636973Karin Kraemer18D1001D4588:00
27201230Elena Malkowa18D1004D4576:00
38629988Werner Kraemer18D1009H5586:00
4888902Andrei Kraemer18D1013H2161:00
51051289Max Röhnert18D1002H2158:00
 
 
26019D SSV Planeta Radebeul (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1501938Martin Weisbrich19D1001H2160:00
 
 
26217P WKS Śląsk Wrocław (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18640911Wojciech Dwojak17P8100H2157:00
 
 
26924D SV Robotron Dresden (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1502219Bernd Kohlschmidt24D1016H2159:00
 
 
27326D OLV Potsdam (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1812005Daniel Härtelt26D1014H3520:00
 
 
30733D USV TU Dresden (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17777777Diethard Kundisch33D1015H5594:00
21985456Wieland Kundisch33D1020H2163:00
38501901Helmut Conrad33D1021H6535:00
4950102Jakob Schöne33D1024T595:00
5941971Torsten Kaufmann33D1026H3528:00
 
 
33528P UNTS Warszawa (11)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1886683Michal Pierzchala28P0101H1771:00
28280803Aleksandra Nitsch28P0352D1452:00
38636188Jan Antonowicz28P0600H1256:00
41408257Anna Gornicka-Antonowicz28P6850D4590:00
51403087Bartosz Olszewski28P0200H1767:00
68220971Tomasz Nitsch28P7100H4532:00
78281200Tomasz (jr) Nitsch28P0000H1773:00
82043896Joanna Nitsch28P7301D4581:00
99200095Krzysztof Wolowczyk28P9501H2150:00
101393099Mariola Wolowczyk28P6851D4579:00
11886685Julia Mianowska28P0150D1720:00
 
 
41948D OL-Team Wehrsdorf (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1560127Dietmar Fremder48D1002H5576:00
2772105Lars Fremder48D1011H3530:00
31111255Harald Männel48D1017H4511:00
41965216Andrea Kröber48D1023D4582:00
 
 
45333P Echo Twardogóra (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
154072Maksymilian Cych33P0301H1489:00
21399031Agnieszka Cych33P9950D2127:00
31010100Piotr Cych33P6800H4524:00
 
 
52338P UKS Orientus Lodz (4)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18640929Piotr Paszynski38P8100H2151:00
2887240Adam Lisiak38P0500H1266:00
3887243Pawel Lisiak38P7400H3523:00
4887239Natasza Nikitchenko38P9750D2124:00
 
 
55439P UMKS Orkan Ostróda (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1887093Jarosław Bartczak39P6800H2152:00
 
 
55841P WKS Wawel Kraków (5)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18638445Teresa Bugaj41P6800D4585:00
28640922Stanisław Kruczek41P4800H5579:00
38640923Andrzej Grabowicz41P5700H5593:00
48640921Marek Kuryj41P7800H3532:00
58638446Paweł Moszkowicz41P6700H454:00
 
 
55942P Team360 (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1887002anna bogucka jaroszek42P7050D4578:00
27899987jakub jaroszek42P9800H20100:00
 
 
57045P KU AZS WAT Warszawa (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11963012Ryszard Chachurski45P6300H4523:00
 
 
58953P Team 360 (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11221169Adam Wroniak53P6900H4514:00
 
 
62254D SV Sachsen 90 Werdau (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1897324Mark Huster54D7700H3534:00
 
 
71258D SV TU Ilmenau (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17050167Ute Schönfeld58D1006D4574:00
 
 
71466P UKS Azymut Pabianice (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1553466Maria Pabich66P7606D2129:00
 
 
72568P KS Artemis Wrocław (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11399033Przemyslaw Lisowski68P8701H2154:00
 
 
73661D SG LVB Leipzig (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18222221Thomas Krauße61D1018H455:00
 
 
104486P LKS Górzanka Nawojowa Góra (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11696Piotr Skorupa86P9300H2155:00
 
 
109494D OSC Kassel. (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11559Michael Kukis94D1005H2162:00
 
 
109896D MTV Bamberg (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18222223Michael Schalle96D0001H5581:00
2582309Michael Schalle96D1025H5587:00
 
 
111288P MKS Paulinum Jelenia Góra (15)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
18636526Michał Kalata88P8900H2153:00
21411016Maciej Lucerski88P9700H20101:00
3889679Marcel Domagała88P9800H20106:00
42076141Szymon Jurczak88P0301H1494:00
52076142Jakub Zaleski88P0302H1486:00
62053617Bruno Pawłowicz88P0000H1770:00
72099921Bartłomiej Zalewski88P0103H1765:00
82090692Kacper Lach88P0002H1768:00
92076143Gabiela Piwko88P0050D1722:00
102103947Miłosz Andrzejewski88P0101H1772:00
112090692Wojciech Kruk88P0100H1775:00
12889678Kornel Szymański88P9701H20103:00
132090687Wiktor Staszak88P9802H20104:00
142103947Krzysztof Retych88P9801H20107:00
159101296Damian Dutkiewicz88P7700H3544:00
 
 
129194P KU AZS WAT Warszawa (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12075574Jan Cegielka94P6200H5584:00
22016319Anna Kaminska94P8351D2126:00
 
 
131997P KS Hades Poznań (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12067843Jacek Gorczyca97P7100H453:00
27200386Remigiusz Nowak97P7200H4515:00
 
 
13301QD SV IHW Alex 78 Berlin (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1997926Stephan Haenelt1QD1012H3522:00
27000038Beatrix Haenelt1QD1022D6531:00
38201262Frank Braatz1QD6200H5585:00
 
 
14031TD SV Handwerk Erfurt (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1929470Erik Schindler1TD1007H1776:00
 
 
15221WD ESV Dresden (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1303967Ulf Uhlemann1WD1010H3537:00
 
 
15241YD OLV Uslar (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12043605Gaza Anke von1YD1003D2131:00
 
 
15262AD Preetzer TSV (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1780615Anke Dannowski2AD1019D2130:00
 
 
15282CD Volkssport Berlin (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1302986Wolfgang Kössler2CD1008H5583:00
 
 
16491VP HKS Azymut Mochy (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12036957Rafał Walicki1VP7800H3531:00
22067729Mariusz Plesiński1VP7301H3527:00
 
 
1874SPC SPORTICUS team (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
17201206Miroslav KalinaSPC8211H3548:00
28629752Markéta KalinováSPC8259D3564:00
39200521Radka OuhrabkováSPC8152D3566:00
 
 
1882NEK Nejdek Orienteering (2)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12035733Iva NádeníčkováNEK0350D1460:00
22056275Pavla NádeníčkováNEK0150D1716:00
 
 
18952SP UKS Azymut Dębów . (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1886651Karol Huba2SP0000H1769:00
22023844Agnieszka Leśnicka2SP0250D1718:00
3886652Michał Kruk2SP9900H20105:00
 
 
18962TP Indywidualny Mazowsze (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11407620Karolina Patrycj Pacek2TP8850D2128:00
 
 
18972UP MKS Metalowiec Łódź (3)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
11394894Piotr Wierciński2UP5600H5575:00
21413976Marcin Fastyn2UP8300H2156:00
32067726Anna Wiercińska2UP8850D2125:00
 
 
18992VP PATRIA Młynne (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
12021371Jacek Kozłowski2VP6301H456:00
 
 
19012WP MUKS GLIWICE (1)
Č.StČíČíslo čipuJménoRegistraceKategorieStart
1428772Skorupa Stanisław2WP6400H4530:00