Mistrovství ČR ve sprintučt 16. 2. 2017 11:39
Startovka po kategoriíchvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
D12 (11)
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant6:00
PGP08502067959Pavlína MalečkováCPGP SK Praga7:00
VSP0751888639Eva BaldrianováCVSP USK Praha8:00
PGP05502067999Hana MalečkováCPGP SK Praga9:00
TJN06532070854Jolana SkalováTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis10:00
STH05517204976Magdaléna ChrástováCSTH SK Studenec11:00
TJN06574408033Lucie KottíkováTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis12:00
JIL05512078451Šárka MatěáskováCJIL OK Jilemnice13:00
VLI055151600Tereza PeckováCVLI Slavia Liberec orienteering14:00
TJN06564408031Adéla SavrukováTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis15:00
ZLH05502049561Agáta MoskvováZLH OOB TJ Zlaté Hory16:00
 
 
D14 (24)
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant49:00
VakantVakant50:00
LPU03527203463Kateřina KoberováLPU OK Lokomotiva Pardubice51:00
28P03528280803Aleksandra Nitsch28P UNTS Warszawa52:00
TJN04512085567Soňa PesničákováTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis53:00
VPM0451434806Kamila RichtrováCVPM KOS Slavia VŠ Plzeň54:00
TJN04522088165Kateřina NagyováCTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis55:00
OSN04502011896Ema MarečkováCOSN SK Orientační sporty Nové Měst56:00
VRL04527207062Adéla RandákováAVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí57:00
OSN04542080908Zuzana StoklasováCOSN SK Orientační sporty Nové Měst58:00
JIL04512078459Ema GottsteinováJIL OK Jilemnice59:00
NEK03502035733Iva NádeníčkováBNEK Nejdek Orienteering60:00
VRL03512096240Natálie PilnáVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí61:00
JIL03569068Adéla HoudováJIL OK Jilemnice62:00
VSP04562021830Jolana ŠtraitováVSP USK Praha63:00
JIL03522078470Anna KarlováCJIL OK Jilemnice64:00
LPU03572032180Bára PušováLPU OK Lokomotiva Pardubice65:00
TAP03562096249Barbora SmolkováTAP KOB TRETRA Praha66:00
VLI04512078460Alžběta PodrábskáCVLI Slavia Liberec orienteering67:00
TJN04502069089Natálie ZaňkováTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis68:00
MLA04512073704Marie BartošováAMLA MLOK Mariánské Lázně69:00
PGP0452347887Anna ČechmánkováCPGP SK Praga70:00
HOR03502108890Vanda VávrováHOR TJ Jiskra Hořice71:00
VLI04534663Lea AndrlováCVLI Slavia Liberec orienteering72:00
 
 
D17 (32)
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant0:00
VakantVakant1:00
SJC01562075653Barbora MatějkováSJC Sportcentrum Jičín2:00
SZP0050246899Marie LacigováCSZP TJ Slovan Zdravotník Praha3:00
VLI02512078462Marie PodrábskáCVLI Slavia Liberec orienteering4:00
EKP025649632Kateřina FantováCEKP VŠTJ Ekonom Praha5:00
TJN01502027211Lída BaloghováTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis6:00
TUV025251808Lenka ŠritrováTUV SOK TJ Turnov7:00
ZLH0051331514Tereza NovotnáCZLH OOB TJ Zlaté Hory8:00
JIL02512078456Antonie PitrmucováJIL OK Jilemnice9:00
TJN01532053560Míša ŠklíbováTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis10:00
STH00542025352Šárka RückerováCSTH SK Studenec11:00
SJC01512056270Róza VejražkováSJC Sportcentrum Jičín12:00
TRI02517206554Teresa MrózekBTRI TJ TŽ Třinec13:00
OSN00557203325Daniela StoklasováBOSN SK Orientační sporty Nové Měst14:00
TJN02512035725Magdaléna RydlováBTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis15:00
NEK01502056275Pavla NádeníčkováBNEK Nejdek Orienteering16:00
14P02008629801Natalia Sobel14P UKS Kometa Gliwice17:00
2SP02502023844Agnieszka Leœnicka2SP UKS Azymut Dêbów .18:00
14P02508627432Aleksandra Polewka14P UKS Kometa Gliwice19:00
28P0150886685Julia Mianowska28P UNTS Warszawa20:00
14P02528631688Julia Nyga14P UKS Kometa Gliwice21:00
88P00502076143Gabiela Piwko88P MKS Paulinum Jelenia Góra22:00
14P-0508627431Kinga Pogoda14P UKS Kometa Gliwice23:00
TJN01512035701Adéla RydlováATJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis24:00
SJC02518631581Rozálie KuchařováASJC Sportcentrum Jičín25:00
VRL02527208078Alžběta RandákováAVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí26:00
MLA02512073702Kateřina ČernáAMLA MLOK Mariánské Lázně27:00
STH02517201779Tereza ChrástováASTH SK Studenec28:00
TBM0199515497Anežka HlaváčováATBM KOS TJ Tesla Brno29:00
NEJ01512035737Regina TokárováANEJ TJ Jiskra Nejdek30:00
LME02502058463Karolína BejvlováALME SK Los Mělník31:00
 
 
D20 (6)
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant0:00
PGP99557207777Kateřina ŠkarkováPGP SK Praga1:00
TUR97511403419Alena LinkováCTUR OOB TJ Turnov2:00
TRI98507208088Lucie SzarzecováBTRI TJ TŽ Třinec3:00
SSU9794980354Hana HorvátováESSU SK Severka Šumperk, z.s.4:00
PGP98507208324Kateřina JanovskáAPGP SK Praga5:00
 
 
D21 (48)
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant0:00
VakantVakant1:00
VakantVakant2:00
VakantVakant3:00
SZP8750232330Tereza ChmelíkováCSZP TJ Slovan Zdravotník Praha4:00
PGP86567858Elis MasopustováPGP SK Praga5:00
DKP9651443061Josefina KlaškováCDKP Oddíl OB Kotlářka6:00
PGP93507200338Anna KožinováPGP SK Praga7:00
DOB89537247Alena PeterováCDOB KOB Dobruška8:00
VLI80558629817Jana Kolaja EhlerováCVLI Slavia Liberec orienteering9:00
ZBM8954416329Zuzana HendrychováCZBM SK Žabovřesky Brno10:00
PGP9654232050Klára HrabánkováCPGP SK Praga11:00
SHK92511008174Karolína TepláCSHK OK Slavia Hradec Králové12:00
NNN10057791Jana ZatloukalovaNNN Neregistrovaní (NNN)13:00
PGP905351658Dominika JežkováCPGP SK Praga14:00
DKP86607260030Jana RyantováCDKP Oddíl OB Kotlářka15:00
SHK93522051524Pavla MyslivcováSHK OK Slavia Hradec Králové16:00
SZP8351500556Romana MrázkováCSZP TJ Slovan Zdravotník Praha17:00
PGP96507003042Zuzana KožinováPGP SK Praga18:00
DKP86551413714Kamila RambováBDKP Oddíl OB Kotlářka19:00
SZP8150887608Michaela LacigováBSZP TJ Slovan Zdravotník Praha20:00
DKP82549054Zuzana JiřištováBDKP Oddíl OB Kotlářka21:00
ZBM7951703370Jana GebauerováAZBM SK Žabovřesky Brno22:00
SKV97527003008Veronika KubínováASKV TJ Slovan Karlovy Vary23:00
38P9750887239Natasza Nikitchenko38P UKS Orientus Lodz24:00
2UP88502067726Anna Wierciñska2UP MKS Metalowiec ŁódŸ25:00
94P83512016319Anna Kaminska94P KU AZS WAT Warszawa26:00
33P99501399031Agnieszka Cych33P Echo Twardogóra27:00
2TP88501407620Karolina Patrycj Pacek2TP Indywidualny Mazowsze28:00
66P7606553466Maria Pabich66P UKS Azymut Pabianice29:00
2AD1019780615Anke Dannowski2AD Preetzer TSV30:00
1YD10032043605Gaza Anke von1YD OLV Uslar31:00
DKP84509000007Kristýna KolínováEDKP Oddíl OB Kotlářka32:00
MLA705151494Jana BartošováEMLA MLOK Mariánské Lázně33:00
SJC8451981842Daniela TomešováESJC Sportcentrum Jičín34:00
DKP78559784Barbora BaldrianováEDKP Oddíl OB Kotlářka35:00
PVP92508565Kateřina NeumannováEPVP VSS Přírodověda Praha36:00
DKP88539944499Simona KarochováEDKP Oddíl OB Kotlářka37:00
SHK90517207704Lenka MechlováESHK OK Slavia Hradec Králové38:00
VRL96521398998Petra HančováEVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí39:00
DKP87567875600Marie PospíšilováEDKP Oddíl OB Kotlářka40:00
VRL7452515185Helena RandákováEVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí41:00
DOB8751682690Věra ÏoubalováEDOB KOB Dobruška42:00
SZP54509782Magda HorováESZP TJ Slovan Zdravotník Praha43:00
SHK93559005227Johanka ŠimkováESHK OK Slavia Hradec Králové44:00
PGP73551470169Petra JanovskáEPGP SK Praga45:00
CHT88512059736Iva KopáčkováECHT OOB SK Chrast46:00
DKP86517207077Dominika PlochováEDKP Oddíl OB Kotlářka47:00
 
 
D35 (24)
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant48:00
VakantVakant49:00
CHA77507500077Dominika PachnerováCCHA OK Chrastava50:00
VSP7453232401Helena ZakouřilováCVSP USK Praha51:00
PGP7351981813Michaela KolářováCPGP SK Praga52:00
VLI74511400433Marie PodrábskáCVLI Slavia Liberec orienteering53:00
VPM7352515112Eva HaškováVPM KOS Slavia VŠ Plzeň54:00
JIL75522075623Romana JežkováCJIL OK Jilemnice55:00
SKL71507204522Iva MědílkováCSKL SMS Team Kladno56:00
VSP725653160Markéta PrùšováCVSP USK Praha57:00
LME73502060273Martina BejvlováCLME SK Los Mělník58:00
VLI725051217Anna ZápotockáCVLI Slavia Liberec orienteering59:00
LME77552045245Markéta ŠimkováCLME SK Los Mělník60:00
JIL75542060258Lucie VlastníkováCJIL OK Jilemnice61:00
VRL7355886273Karolína ČivrnáVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí62:00
LIV7350995809Lenka BorovičkováCLIV Krušnohorský rogainingový klub63:00
SPC82598629752Markéta KalinováCSPC SPORTICUS team64:00
JIL7555426351Jana ŠaldováCJIL OK Jilemnice65:00
SPC81529200521Radka OuhrabkováSPC SPORTICUS team66:00
SZP7450211303Jana ŠkorpilováCSZP TJ Slovan Zdravotník Praha67:00
VPM75512060390Lenka HasmanováBVPM KOS Slavia VŠ Plzeň68:00
VRL75522102800Andrea ŠtreglováCVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí69:00
STH7451220254Petra JunkováSTH SK Studenec70:00
SSP8251434801Zuzana PetříčkováSSP SK Stopa Praha, z.s.71:00
 
 
D45 (19)
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant73:00
58D10067050167Ute Schönfeld58D SV TU Ilmenau74:00
DKP675049806Kateřina KlaškováCDKP Oddíl OB Kotlářka75:00
18D10047201230Elena Malkowa18D Post SV Dresden76:00
PVP665051580Renata NeumannováCPVP VSS Přírodověda Praha77:00
42P7050887002anna bogucka jaroszek42P Team36078:00
28P68511393099Mariola Wolowczyk28P UNTS Warszawa79:00
SMR71517205014Věrka PařízkováCSMR SNS Smržovka80:00
28P73012043896Joanna Nitsch28P UNTS Warszawa81:00
48D10231965216Andrea Kröber48D OL-Team Wehrsdorf82:00
CHT605153452Hana ØezníčkováCCHT OOB SK Chrast83:00
PGP635251660Regina JežkováCPGP SK Praga84:00
41P68008638445Teresa Bugaj41P WKS Wawel Kraków85:00
PGP6651502089Jana KožinováPGP SK Praga86:00
VRL7153438036Libuše PilnáVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí87:00
18D10018636973Karin Kraemer18D Post SV Dresden88:00
SSP645053567Alena SmolkováCSSP SK Stopa Praha, z.s.89:00
28P68501408257Anna Gornicka-Antonowicz28P UNTS Warszawa90:00
TRI68502073677Gabriela ArgalášováCTRI TJ TŽ Třinec91:00
 
 
D55 (5)
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant23:00
EKP6150232174Jana BochenkováCEKP VŠTJ Ekonom Praha24:00
JIL53622096111Vlasta ZlesákováCJIL OK Jilemnice25:00
PGP6250232184Ilona HrabánkováCPGP SK Praga26:00
EKP575051604Miroslava ŠediváCEKP VŠTJ Ekonom Praha27:00
 
 
D65 (3)
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant29:00
SSP405051698Jana HaňkovskáCSSP SK Stopa Praha, z.s.30:00
1QD10227000038Beatrix Haenelt1QD SV IHW Alex 78 Berlin31:00
 
 
H12 (21)
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant50:00
VakantVakant51:00
TJN08122096129Martin MairichTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis52:00
JIL0601425563Michal VotočekJIL OK Jilemnice53:00
VLI0606232246David MeierCVLI Slavia Liberec orienteering54:00
TAP05022081357Jan MelišíkTAP KOB TRETRA Praha55:00
28P06008636188Jan Antonowicz28P UNTS Warszawa56:00
TJN05012070823Jan PěničkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis57:00
VRL0501232649Jan ČivrnýVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí58:00
JIL05022078458Tomáš SuchardaJIL OK Jilemnice59:00
STH10017756777Šimon JunekSTH SK Studenec60:00
VSP05082073716Daniel BolehovskýCVSP USK Praha61:00
SZP0901Marek ŠkorpilCSZP TJ Slovan Zdravotník Praha62:00
NNN06992102821David EllederNNN Neregistrovaní (NNN)63:00
TJN06032067316Filip MairichTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis64:00
DKP0502886289Vojtěch ŠubrtCDKP Oddíl OB Kotlářka65:00
38P0500887240Adam Lisiak38P UKS Orientus Lodz66:00
STH08011302784Matouš JunekSTH SK Studenec67:00
DKP08008645Jáchym ŠubrtCDKP Oddíl OB Kotlářka68:00
TJN06002035718Martin DejnožkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis69:00
PVP06008575Václav ČechmánekCPVP VSS Přírodověda Praha70:00
 
 
H14 (24)
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant71:00
VakantVakant72:00
14P03018631683Bartłomiej Kołodziejczyk14P UKS Kometa Gliwice73:00
VSP04059200730Tomáš BaldrianCVSP USK Praha74:00
ZLH03012020722Erik NovotnýCZLH OOB TJ Zlaté Hory75:00
PGP03007260011Štěpán KožinaCPGP SK Praga76:00
VRL03018636759Matyáš ŠtreglAVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí77:00
TJN03032080823Vojta ØehořTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis78:00
VRB04142067397Tomáš MalýCVRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr79:00
TJN04012027207Matěj TkáčTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis80:00
NEJ03002049567Radim TokárCNEJ TJ Jiskra Nejdek81:00
TRI0401416128Pawel MrózekCTRI TJ TŽ Třinec82:00
PGP0304897393Matyáš KolářCPGP SK Praga83:00
LME04002056261Marek BejvlCLME SK Los Mělník84:00
SKV04019005143Marek ŠtěrbaSKV TJ Slovan Karlovy Vary85:00
88P03022076142Jakub Zaleski88P MKS Paulinum Jelenia Góra86:00
TJN03062085591Ondřej LesákTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis87:00
VSP04062032107Dominik PrùšaAVSP USK Praha88:00
33P030154072Maksymilian Cych33P Echo Twardogóra89:00
TJN03002027224Vojtěch DejnožkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis90:00
14P03038629804Łukasz Kołodziejczyk14P UKS Kometa Gliwice91:00
VRL03052088183Jakub ProcingerCVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí92:00
VSP0400232616Matyáš ZakouřilCVSP USK Praha93:00
88P03012076141Szymon Jurczak88P MKS Paulinum Jelenia Góra94:00
 
 
H17 (47)
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant34:00
VakantVakant35:00
VakantVakant36:00
VakantVakant37:00
TRI02009101677Marek HaltofCTRI TJ TŽ Třinec38:00
VRL01022082910Jan ProcingerCVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí39:00
VRB02022067396Vít MatušCVRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr40:00
TAP02002080913Martin MelišíkTAP KOB TRETRA Praha41:00
VRL01047206528Jakub DostálCVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí42:00
ZAM02058629818Jan MoravecZAM OB T.J. Sokol Žamberk43:00
STH02057204987Lukáš LinkCSTH SK Studenec44:00
JIL01072078455Jonáš GottsteinCJIL OK Jilemnice45:00
TRI01007202876Erik TuharskýCTRI TJ TŽ Třinec46:00
TJN01062080828Martin AdamecCTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis47:00
VSP0202601169Michal BolehovskýCVSP USK Praha48:00
VRL02027260006Jaroslav MejsnarCVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí49:00
JIL02012073749Matouš VlastníkCJIL OK Jilemnice50:00
STH02062025353Jan RückerCSTH SK Studenec51:00
TJN01051398985Ondřej BudskýCTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis52:00
JIL01042035716Jakub JežekCJIL OK Jilemnice53:00
TJN02054408034Vojtěch RomaniukTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis54:00
DKP0205888625Matěj ŠubrtBDKP Oddíl OB Kotlářka55:00
VPM00022042514Ondřej HasmanBVPM KOS Slavia VŠ Plzeň56:00
TJN00062069092Josef NagyBTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis57:00
VPM02052090853Vojtěch SpěváčekBVPM KOS Slavia VŠ Plzeň58:00
SJC02022056295Matěj TumaBSJC Sportcentrum Jičín59:00
TRI00022060277Sebastian FilipekBTRI TJ TŽ Třinec60:00
TJN01022032159Matyáš RùtaBTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis61:00
STH02027201763Vít ŠtefanBSTH SK Studenec62:00
MLA0101515060Václav BartošBMLA MLOK Mariánské Lázně63:00
VPM0101887604Adam HašekBVPM KOS Slavia VŠ Plzeň64:00
88P01032099921Bartłomiej Zalewski88P MKS Paulinum Jelenia Góra65:00
14P01018629803Jakub Kucharczyk14P UKS Kometa Gliwice66:00
28P02001403087Bartosz Olszewski28P UNTS Warszawa67:00
88P00022090692Kacper Lach88P MKS Paulinum Jelenia Góra68:00
2SP0000886651Karol Huba2SP UKS Azymut Dêbów .69:00
88P00002053617Bruno Pawłowicz88P MKS Paulinum Jelenia Góra70:00
28P0101886683Michal Pierzchala28P UNTS Warszawa71:00
88P01012103947Miłosz Andrzejewski88P MKS Paulinum Jelenia Góra72:00
28P00008281200Tomasz (jr) Nitsch28P UNTS Warszawa73:00
14P00008629802Jan Byrczek14P UKS Kometa Gliwice74:00
88P01002090692Wojciech Kruk88P MKS Paulinum Jelenia Góra75:00
1TD1007929470Erik Schindler1TD SV Handwerk Erfurt76:00
OSN02018000543Šimon MarečekAOSN SK Orientační sporty Nové Měst77:00
VPM02012042505Marek HasmanAVPM KOS Slavia VŠ Plzeň78:00
DKP01009889Martin KlaškaADKP Oddíl OB Kotlářka79:00
VPM02042042518Lukáš RichtrAVPM KOS Slavia VŠ Plzeň80:00
 
 
H20 (19)
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant92:00
TZL97017203466Josef PodmolíkTZL SKOB Zlín93:00
PVP9900336081Jindřich NeumannCPVP VSS Přírodověda Praha94:00
JIL9903425529Vít JežekCJIL OK Jilemnice95:00
LIV9800888614Tomáš BorovičkaCLIV Krušnohorský rogainingový klub96:00
JIL99042060257Šimon VlastníkCJIL OK Jilemnice97:00
HOR97002078473Martin VávraHOR TJ Jiskra Hořice98:00
JIL98042035717Matěj HroudaCJIL OK Jilemnice99:00
42P98007899987jakub jaroszek42P Team360100:00
88P97001411016Maciej Lucerski88P MKS Paulinum Jelenia Góra101:00
14P99018631691Mateusz Szwaja14P UKS Kometa Gliwice102:00
88P9701889678Kornel Szymañski88P MKS Paulinum Jelenia Góra103:00
88P98022090687Wiktor Staszak88P MKS Paulinum Jelenia Góra104:00
2SP9900886652Michał Kruk2SP UKS Azymut Dêbów .105:00
88P9800889679Marcel Domagała88P MKS Paulinum Jelenia Góra106:00
88P98012103947Krzysztof Retych88P MKS Paulinum Jelenia Góra107:00
VRL98022025354Ondra StarýAVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí108:00
JPV99152069090Petr KašparAJPV Oddíl OS SK Prostějov109:00
TRI98011400410Jan CiencialaATRI TJ TŽ Třinec110:00
 
 
H21 (63)
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant32:00
VakantVakant33:00
VakantVakant34:00
VakantVakant35:00
VPM88072042527Tomáš KamarytBVPM KOS Slavia VŠ Plzeň36:00
DCE93002051509Tomáš RusýBDCE KOB Dobřichovice37:00
DKP87177202874Ondřej PospíšilBDKP Oddíl OB Kotlářka38:00
SZP81027717777Jan MrázekBSZP TJ Slovan Zdravotník Praha39:00
VPM7700301170Robert MartínekBVPM KOS Slavia VŠ Plzeň40:00
DOK8700887924Daniel NovákBDOK OK Doksy41:00
LIV67018912Jan TojnarBLIV Krušnohorský rogainingový klub42:00
SZP81017201777Miroslav KovářBSZP TJ Slovan Zdravotník Praha43:00
DKP8606231951Jiří RambaBDKP Oddíl OB Kotlářka44:00
PTE84038401151Michal JirkaAPTE TJ Sokol Ptení45:00
DKP82037202900Josef GoderADKP Oddíl OB Kotlářka46:00
TUV750051726Tomáš ZakouřilATUV SOK TJ Turnov47:00
VRB7201436946Richard KlechAVRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr48:00
SSP831251659Tomáš GregoriadesASSP SK Stopa Praha, z.s.49:00
28P95019200095Krzysztof Wolowczyk28P UNTS Warszawa50:00
38P81008640929Piotr Paszynski38P UKS Orientus Lodz51:00
39P6800887093Jarosław Bartczak39P UMKS Orkan Ostróda52:00
88P89008636526Michał Kalata88P MKS Paulinum Jelenia Góra53:00
68P87011399033Przemyslaw Lisowski68P KS Artemis Wrocław54:00
86P93001696Piotr Skorupa86P LKS Górzanka Nawojowa Góra55:00
2UP83001413976Marcin Fastyn2UP MKS Metalowiec ŁódŸ56:00
17P81008640911Wojciech Dwojak17P WKS Œl¹sk Wrocław57:00
18D10021051289Max Röhnert18D Post SV Dresden58:00
24D1016502219Bernd Kohlschmidt24D SV Robotron Dresden59:00
19D1001501938Martin Weisbrich19D SSV Planeta Radebeul60:00
18D1013888902Andrei Kraemer18D Post SV Dresden61:00
94D10051559Michael Kukis94D OSC Kassel.62:00
33D10201985456Wieland Kundisch33D USV TU Dresden63:00
DKP93011700077Pavel KlaškaEDKP Oddíl OB Kotlářka64:00
TRI9103920676Ondřej KantorETRI TJ TŽ Třinec65:00
VPM8449995860Jiří BouchalEVPM KOS Slavia VŠ Plzeň66:00
SSU9442886264Petr HorvátESSU SK Severka Šumperk, z.s.67:00
CHT85107201807Jan KopáčekECHT OOB SK Chrast68:00
SJC87091414501Michal DrobníkESJC Sportcentrum Jičín69:00
SMR7901995876Honza SvobodaESMR SNS Smržovka70:00
JIL87021155115Aleš MalýEJIL OK Jilemnice71:00
DKP95007204504Václav ŠňupárekEDKP Oddíl OB Kotlářka72:00
PGP64018636798Tomáš JanovskýEPGP SK Praga73:00
PVP94001403421Vojtěch NeumannEPVP VSS Přírodověda Praha74:00
VLI81008627111Jan KolajaEVLI Slavia Liberec orienteering75:00
SZP76001399000Roman HorynaESZP TJ Slovan Zdravotník Praha76:00
OSN69007205032Petr MarečekEOSN SK Orientační sporty Nové Měst77:00
VLI88001302790Jakub ŠkodaEVLI Slavia Liberec orienteering78:00
SZP70009101108Petr BořánekESZP TJ Slovan Zdravotník Praha79:00
DKP8500889286Tomáš JohanovskýEDKP Oddíl OB Kotlářka80:00
TBM7137888633Jiří ŠťastnýETBM KOS TJ Tesla Brno81:00
DCE9400887640Lukáš KettnerEDCE KOB Dobřichovice82:00
TRI9301887630Michal ArgalášETRI TJ TŽ Třinec83:00
CHT60492073715Miroslav KopáčekECHT OOB SK Chrast84:00
DOB74057241Ondřej ČápEDOB KOB Dobruška85:00
SZP82007003030Radek LacigaESZP TJ Slovan Zdravotník Praha86:00
LIV7900416195Jan ČechELIV Krušnohorský rogainingový klub87:00
SJI8304995877Martin KratochvílESJI OK Jihlava88:00
SZP740151773Jan BoudnýESZP TJ Slovan Zdravotník Praha89:00
TBM72058636760Miroslav RyglETBM KOS TJ Tesla Brno90:00
VRB96062067391Vojtěch MatušEVRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr91:00
SZP6800681612Vítek PospíšilESZP TJ Slovan Zdravotník Praha92:00
JIL770151590Jan KolínEJIL OK Jilemnice93:00
PVP8900301117Tomáš NeumannEPVP VSS Přírodověda Praha94:00
 
 
H21B (16)
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant0:00
VakantVakant1:00
LIV7400207827Pavel KurfürstBLIV Krušnohorský rogainingový klub2:00
VIC89318066608Jan PanovecVIC OB Vizovice3:00
SHK91001417129Milan DùrekSHK OK Slavia Hradec Králové4:00
ZLH75017506161Roman MoskvaZLH OOB TJ Zlaté Hory5:00
VLI71018629811Petr HanovecCVLI Slavia Liberec orienteering6:00
NNN10062049587Vaclav ZatloukalNNN Neregistrovaní (NNN)7:00
VLI73017003010Milan MeierCVLI Slavia Liberec orienteering8:00
PVP84002103747Luboš KrálCPVP VSS Přírodověda Praha9:00
TUV9601411616Ondřej SokolářTUV SOK TJ Turnov10:00
VPM79058252429Jakub JirkaCVPM KOS Slavia VŠ Plzeň11:00
SLP85037111117Jiří FišerCSLP OOB Slavia Praha12:00
EKP88062078484Nikolas DomínCEKP VŠTJ Ekonom Praha13:00
DOB78012027232Tomáš LeštínskýBDOB KOB Dobruška14:00
DKP82001207407Martin NývltCDKP Oddíl OB Kotlářka15:00
 
 
H35 (33)
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant17:00
VakantVakant18:00
SSP800051690Martin PetříčekCSSP SK Stopa Praha, z.s.19:00
26D1014812005Daniel Härtelt26D OLV Potsdam20:00
SJC73057090004Jaroslav TumaCSJC Sportcentrum Jičín21:00
1QD1012997926Stephan Haenelt1QD SV IHW Alex 78 Berlin22:00
38P7400887243Pawel Lisiak38P UKS Orientus Lodz23:00
NNN7407889168David ŠmahelNNN Neregistrovaní (NNN)24:00
STH78019090Petr JunekCSTH SK Studenec25:00
VPM7803301412Michal TošnerVPM KOS Slavia VŠ Plzeň26:00
1VP73012067729Mariusz Plesiñski1VP HKS Azymut Mochy27:00
33D1026941971Torsten Kaufmann33D USV TU Dresden28:00
VSP71037204488Pavel BolehovskýCVSP USK Praha29:00
48D1011772105Lars Fremder48D OL-Team Wehrsdorf30:00
1VP78002036957Rafał Walicki1VP HKS Azymut Mochy31:00
41P78008640921Marek Kuryj41P WKS Wawel Kraków32:00
NNN7906Jan PokornýNNN Neregistrovaní (NNN)33:00
54D7700897324Mark Huster54D SV Sachsen 90 Werdau34:00
SJC7531896967Petr TomešCSJC Sportcentrum Jičín35:00
CHA75007201775Jaroslav PolákCCHA OK Chrastava36:00
1WD1010303967Ulf Uhlemann1WD ESV Dresden37:00
SKL75007205029Michal GeislerCSKL SMS Team Kladno38:00
STH74017203467Tomáš ChrástCSTH SK Studenec39:00
SZP57002011900Martin ŠkorpilCSZP TJ Slovan Zdravotník Praha40:00
PGP7104887615Tomáš KolářCPGP SK Praga41:00
EKP6800515152Jan PeckaBEKP VŠTJ Ekonom Praha42:00
VSP740151724Václav ZakouřilCVSP USK Praha43:00
88P77009101296Damian Dutkiewicz88P MKS Paulinum Jelenia Góra44:00
VPM69022060400Ondřej HašekCVPM KOS Slavia VŠ Plzeň45:00
DKP65008650Pavel KlaškaCDKP Oddíl OB Kotlářka46:00
14P73008631670Tomasz Polewka14P UKS Kometa Gliwice47:00
SPC82117201206Miroslav KalinaBSPC SPORTICUS team48:00
NNN7706Luboš ZavadilNNN Neregistrovaní (NNN)49:00
 
 
H45 (33)
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant0:00
VakantVakant1:00
NEJ6400682072Jiří HájekCNEJ TJ Jiskra Nejdek2:00
97P71002067843Jacek Gorczyca97P KS Hades Poznañ3:00
41P67008638446Paweł Moszkowicz41P WKS Wawel Kraków4:00
61D10188222221Thomas Krauße61D SG LVB Leipzig5:00
2VP63012021371Jacek Kozłowski2VP PATRIA Młynne6:00
DKP6901443079Jiří KalousekCDKP Oddíl OB Kotlářka7:00
VCB65028044Radek TeringlVCB OB České Budějovice8:00
SMR70017205036Petr PařízekCSMR SNS Smržovka9:00
PGP68012067268Vít MalečekCPGP SK Praga10:00
48D10171111255Harald Männel48D OL-Team Wehrsdorf11:00
TZL69151400443Tomáš PodmolíkTZL SKOB Zlín12:00
HCE68007208085Jan MüllerHCE TJ Hostivice13:00
53P69001221169Adam Wroniak53P Team 36014:00
97P72007200386Remigiusz Nowak97P KS Hades Poznañ15:00
LME71002060271Jakub BejvlCLME SK Los Mělník16:00
HOR63012032106Radek VávraHOR TJ Jiskra Hořice17:00
JIL70419069Tomáš VotočekJIL OK Jilemnice18:00
HOR63022059759Martin VávraHOR TJ Jiskra Hořice19:00
DKP71007201757Antonín ŠubrtCDKP Oddíl OB Kotlářka20:00
MLA6701888609Luděk BartošCMLA MLOK Mariánské Lázně21:00
LLI6801436961Aleš FürstLLI TJ Loko Liberec22:00
45P63001963012Ryszard Chachurski45P KU AZS WAT Warszawa23:00
33P68001010100Piotr Cych33P Echo Twardogóra24:00
ZLH70017001234Tomáš NovotnýCZLH OOB TJ Zlaté Hory25:00
PGP72032460Petr BaldrianCPGP SK Praga26:00
SSP660051692Vlastimil JaníkCSSP SK Stopa Praha, z.s.27:00
JIL69012060259Zdeněk VlastníkCJIL OK Jilemnice28:00
LME63002020717Miroslav ŠimekCLME SK Los Mělník29:00
2WP6400428772Skorupa Stanisław2WP MUKS GLIWICE30:00
UOL65039005227Roman ŠimekCUOL SOB Olomouc31:00
28P71008220971Tomasz Nitsch28P UNTS Warszawa32:00
 
 
H55 (22)
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant73:00
VakantVakant74:00
2UP56001394894Piotr Wierciñski2UP MKS Metalowiec ŁódŸ75:00
48D1002560127Dietmar Fremder48D OL-Team Wehrsdorf76:00
PGP600051632Petr KožinaCPGP SK Praga77:00
EKP580051147Miroslav FantaCEKP VŠTJ Ekonom Praha78:00
41P48008640922Stanisław Kruczek41P WKS Wawel Kraków79:00
SJC60002102082Pavel KuchařCSJC Sportcentrum Jičín80:00
96D00018222223Michael Schalle96D MTV Bamberg81:00
EKP5500682645Jiří ŠedivýCEKP VŠTJ Ekonom Praha82:00
2CD1008302986Wolfgang Kössler2CD Volkssport Berlin83:00
94P62002075574Jan Cegielka94P KU AZS WAT Warszawa84:00
1QD62008201262Frank Braatz1QD SV IHW Alex 78 Berlin85:00
18D10098629988Werner Kraemer18D Post SV Dresden86:00
96D1025582309Michael Schalle96D MTV Bamberg87:00
LIV530049606František WaldCLIV Krušnohorský rogainingový klub88:00
EKP56008627106Petr AdriánEKP VŠTJ Ekonom Praha89:00
LIV6104515097Milan BorovičkaCLIV Krušnohorský rogainingový klub90:00
VLI56019902Ivan DrobníkCVLI Slavia Liberec orienteering91:00
EKP560151581Milan BochenekCEKP VŠTJ Ekonom Praha92:00
41P57008640923Andrzej Grabowicz41P WKS Wawel Kraków93:00
33D10157777777Diethard Kundisch33D USV TU Dresden94:00
 
 
H65 (16)
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant32:00
SJC48059913Vladimír MikanSJC Sportcentrum Jičín33:00
SSP46008805Stanislav NosálCSSP SK Stopa Praha, z.s.34:00
33D10218501901Helmut Conrad33D USV TU Dresden35:00
DKP430051800Zdenko ProcházkaCDKP Oddíl OB Kotlářka36:00
VLI51011302773Oldřich PřindaCVLI Slavia Liberec orienteering37:00
SZP52007003050Zdeněk LacigaASZP TJ Slovan Zdravotník Praha38:00
JIL47019066Zdeněk ZlesákCJIL OK Jilemnice39:00
BOV44032060210Oldřich VlachCBOV TJ Baník Ostrava OKD40:00
JIL52019774Josef ErlebachCJIL OK Jilemnice41:00
VLI4900253372Ladislav JežekCVLI Slavia Liberec orienteering42:00
SSP47009101102Zdeněk KočCSSP SK Stopa Praha, z.s.43:00
EKP52122042539Stanislav BorákCEKP VŠTJ Ekonom Praha44:00
VLI4901361986Petr KarmazínCVLI Slavia Liberec orienteering45:00
ZPV51001400440Oldřich PilcCZPV KOB ZPV Prostějov46:00
SSP500051655Miloslav ToušekCSSP SK Stopa Praha, z.s.47:00
 
 
H75 (6)
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant16:00
SSP3800682666Vladimír AttlCSSP SK Stopa Praha, z.s.17:00
NEJ41002067350Jaromír FreyCNEJ TJ Jiskra Nejdek18:00
SSP4201502087Vladimír NěmecCSSP SK Stopa Praha, z.s.19:00
SJC36019005225Jaroslav HavlíkCSJC Sportcentrum Jičín20:00
SSP41009823Rudolf RychlýCSSP SK Stopa Praha, z.s.21:00
 
 
T5 (15)
RegistraceČíslo čipuJménoLic.OddílStart
VakantVakant82:00
VakantVakant83:00
VakantVakant84:00
VakantVakant85:00
VakantVakant86:00
VakantVakant87:00
NNN77992102816Zdenka EllederováNNN Neregistrovaní (NNN)88:00
VRL6306995887Pavel ČivrnýVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí89:00
SMR6200886815Ivan SvobodaSMR SNS Smržovka90:00
VRL08512045230Eliška ČivrnáVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí91:00
TAP05042092402Dominik SorkTAP KOB TRETRA Praha92:00
VPM84508416122Petra JirkováVPM KOS Slavia VŠ Plzeň93:00
TAP69502092376Monika ÚlehlováTAP KOB TRETRA Praha94:00
33D1024950102Jakob Schöne33D USV TU Dresden95:00
SMR8451428294Káťa HanajováSMR SNS Smržovka96:00