Žebříček B na Eduardu u Jáchymova

O víkendu proběhl 6. a 7. závod žebříčku B-Čechy, tentokrát v biatlonovém areálu Eduard u Jáchymova. V krásném lese plném jam a hald po středověké i novověké těžbě se dařilo našim veteránům a Matějovi J. V sobotu vyhráli své kategorie Jiřka Kuncová v D65B a já v H35B. Lucka byla v D40B 8., Ondra Táborský v H65B 6. a Radek Kunc tamtéž 9. a Matěj Janata v H14B doběhl na krásném 8. místě.

Na neděli Matějovi poté odjelo 6 z 10 v žebříčku lepších soupeřů na letní olympiádu dětí a mládeže, tak nepropásl šanci a nedělní závod vyhrál. Jiřka Kuncová opět vyhrála D65B, Radečeks Ondrou se tentokrát vyměnili, Radek skončil v H65B 6. a Ondra 8. Já s Luckou jsme tentokrát běželi s mlaďochama jednadvacítky, kde Lucka skončila 10. a já 6.