Termínovka

termínakcemístopořadatelpřihlášky do
11.-12.2.LOB: MČR štafet, ŽA SP, MČR KLRoudnice v KrkonošíchSTH5.2.
18.-19.2.LOB: MČR SP, ŽA KT + KLAlšoviceTJN6.2.
25.-26.2.LOB: MČR KT, ŽA KLMoldavaLTP17.2.
11.3.Jarní skályTUV
24.-26.3.soustředění SCDStap, Sloup v Čechách
1.-2.4.2x OŽ KL + KTRůžováLDC
1.-2.4.ET Czech O-Tour PlzeňEjpoviceČSOS17.3.
7.-9.4.ET Velikonoce ve skaláchKozlyDKP5.3.
15.4.MČR + VČR noční OBPetrohradSLA
16.4.ŽA KTPetrohradSLA
22.4.ŽA SPŘíčanyRIC
22.-23.4.2x ČPŠSuliceKAM
29.4.-1.5.SAXBO – SP + OM KL + sprintové štafety
6.5.2x OŽ KTEnklávaDOK
6.-7.5.ET Jarní trojúhelníkMariánské LázněMLA
6.-8.5.ET Rumcajsovy míleJinoliceSJC
7.5.OŽ KTSTB
12.-14.5.soustředění SCDKemp Sedmihorky
13.-14.5.3x OŽ 2x KT + KLRUM
17.5.krajské kolo přeboru školBOR
27.-28.5.ŽA KL + KTHraběšiceKSU
27.-28.5.ŽBČ KT + KLZdislavaCHA
4.6.OŽ KT + OM štafetySvojkovBOR
7.6.Republikové finále přeboru školTerezínROU
10.6.Republikový festival žactvaTBM
10.-11.6.MČR KLNesloviceZBM,BBM
17.-18.6.ŽBČ KT + KLRadčiceTUR,TUV
24.6.OM KTLLI
30.6.-2.7.VČR SP + KL + KT (OM SP + 2x OŽ)Liberec, JeštědVLI
7.-9.7.ET Cena střední MoravyŽďárský Potok u Staré VsiKON,OOL
14.-16.7.ET Grand prix SilesiaSkřípovAOP31.5.
14.-16.7.ET H.S.H. Vysočina CupLubnáCHT
19.-23.7.ET O-AdventureŠpindlerův MlýnOAV30.4.
26.-30.7.ET Bohemia OrienteeringSvojkovBOR31.5.
28.-30.7.ET Zlínský (Š)krpálRusavaTZL
3.-6.8.ET Czech O-Tour KokořínskoNedamovČSOS30.6.
11.-13.8.ET RumpálPřečkoviceLCE
25.-27.8.soustředění SCDLučanka, Lučany nad Nisou
25.-27.8.ET Pěkné prázdniny v Českém rájiKrčkoviceTUR
1.-3.9.ET Cena východních ČechHajnicePHK
1.-3.9.ET Interkompas 49ČíměřSJH
1.-3.9.ET West cupNEK
2.-3.9.3x OŽ KT + SP + KLFYD
2.-3.9.Sudety OpenOstrov u TiséPUL31.12.
9.-10.9.ŽA KT + KLHradec KrálovéSHK
9.-10.9.ŽBČ KT + KLHronovSNA
15.-17.9.soustředění SCDPotkávárna U Havrana, Karlov
16.-17.9.MČR KTSamotínPBM
23.-24.9.ŽA SP + 2x ČPŠBrno, VranovTBM
28.9.MČR knock-out SPPísekOPI
30.9.-1.10.2x OŽ KT + KLNová VesTJN
30.9.-1.10.MČR SP + sprintové štafetyOpavaAOP
7.10.OŽ KTVLI
8.10.2x OŽ SPCHA
14.-15.10.MČR +VČR štafet a družstevZdechloviceLPU
21.10.OŽ KLBOR
22.10.OŽ KLMaliníkJJN
28.-29.10.ET Czech O-Tour ŠumavaKubova HuťČSOS13.10.

vysvětlivky:

  • OŽ … oblastní žebříček
  • OM … oblastní mistrovství
  • VZ … veřejný závod, nepočítá se do žádného žebříčku
  • ET … vícedenní etapový závod
  • ŽA … žebříček A + Český pohár
  • ŽBČ … žebříček B Čechy
  • MČR … mistrovství ČR
  • VČR … veteraniáda ČR
  • KT … krátká trať
  • KL … klasika
  • SP … sprint
  • ČPŠ … Český pohár štafet
  • SCD … oblastní sportovní centrum dětí (primárně DH12 + DH14)
  • SCM … oblastní sportovní centrum mládeže (DH16 – DH20)
  • LOB … lyžařský orientační běh
  • HROB … horský orientační běh
  • HOB … horolezecký orientační běh
  • OBPH … orientační běh pražských horolezců